farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 17:17   #1
goldenboyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1

farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :)


Witam, jestem naturalnym ciemnym blondynem (szatyn), chciałbym na okres wakacji przyciemni sobie włosy na kolor czarny. Nie wiem czy zrobic to u fryzjera czy może jakieś pianki koloryzujące itp. Co będzie najlepsze?
goldenboyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:18   #2
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :)

zafarbuj sie farba lub szamponetka,na ciemno napewno kolor Ci rowno złapie, wiec moim zdaniem bez sensu wydawac kase na farbowanie u fryzjera, jak nawet jak Ci sie nie bedzie podobac to zawsze mozesz sie ogolic na łyso
niestety nazw konkretnych farb Ci nie podam,poniewaz nie mam doswiadczenia w tej kwestii gdyz jestem blondynka,moze jakies czarnowlose dziewczyny Ci doradza konkretne produkty

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2009-07-17 o 19:23
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:16   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :)

facetom to dobrze zrobią sobie kolor, pozyją 2 miesiące zetną i mają co było przed a my biedne kobiety mamy problemy


zrób sobie farbą bo i tak i tak będziesz mógł sobie ściąc bez szkody dla czegkolwiek ;D a kolor się zmywał chociaż nie będzie tak szybko
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:19   #4
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :)

Nie rozumiem chyba czegos, albo Ty nie rozumiesz dlatego mylisz pojecia- ciemny blond to nie szatyn. Od ciemnego blondu do szatyna hohooo, daleka droga.
W kazdym razie- nie popieram wakacyjnego farbowania wlosow, to strasznie nastoletnie. Zawsze gdy zblizaja sie wakacje ( nie wiem, to jakis super szczegolny czas?) na ulice wychodzi mnostwo tlenionych do bialosci i czernionych chlopcow.

Jesli jednak az tak bardzo chcesz farbowac, to zrob to w jakiejs naturalnej palecie, i nie kladz czerni, ktora wyglada plasko. Idz bardziej w kierunku ciemnego brazu albo szatyna wlasnie.
O rodzajach farb nie bede pisac, w kazdym razie bron boze Palette.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:22   #5
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: farbowanie męskich włosów, prosze o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez moorph Pokaż wiadomość
Nie rozumiem chyba czegos, albo Ty nie rozumiesz dlatego mylisz pojecia- ciemny blond to nie szatyn. Od ciemnego blondu do szatyna hohooo, daleka droga.
W kazdym razie- nie popieram wakacyjnego farbowania wlosow, to strasznie nastoletnie. Zawsze gdy zblizaja sie wakacje ( nie wiem, to jakis super szczegolny czas?) na ulice wychodzi mnostwo tlenionych do bialosci i czernionych chlopcow.

Jesli jednak az tak bardzo chcesz farbowac, to zrob to w jakiejs naturalnej palecie, i nie kladz czerni, ktora wyglada plasko. Idz bardziej w kierunku ciemnego brazu albo szatyna wlasnie.
O rodzajach farb nie bede pisac, w kazdym razie bron boze Palette.
może w szkole nie pozwalają
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.