~Miranda Kerr~ - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 22:15   #4231
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
jeszcze ja tak sobie przypomniałem i dopiszę ;
jak macie zamiar zrzucać kg , to pamiętajcie o tym, że nawet jeśli nie macie diety, trzeba ogarniczyć spożywanie węglowodanów..
Ja np robię typowo trening masowy i ja wpierdzielam dziennie 3 worki ryżu 1 woreczek = 100 g i ma w sobie aż 75 g węglowodanów. Tak więc warto dowiedzieć się bardziej na ten temat Niż tak po prostu sobię wykonywać jakieś ćwiczenia i wpierniczać wszystko co się da
jak będziecie miały jakieś pytania dotyczące jedzenia albo ćwiczenia to ja służę pomocą , bo może nie jestem obeznany nie wiadomo jak ale wiem dość sporo na ten temat, a co ja nie wiem to dopytam kumpla z którym chodzę na siłkę, a on jest kulturystą i intruktorem na siłowni ( PS to ten co go uczę pływać )
Karol, a ja mam pytanie trochę z innej beczki: jak to jest z tym fitnessem naprawdę? bo coraz częściej czytam opinie, ze fitness ok, jest fajny,ale dla osób które chcą utrzymać sylwetkę, a nie schudnąć... Szczerze mówiąc nie ogarniam tego, bo przecież na takich zajęciach (przynajmniej na tych co ja chodzę) można się nieźle zmęczyć, tętno jest podniesione, pracuje całe ciało, czuć dane partie mięśni... jak dla mnie jest to trening aerobowy, czyli własnie na spalanie tkanki tłuszczowej nastawiony ...
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:45   #4232
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m1b2ihnQQO1qepwalo1_500.jpg (38,8 KB, 30 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:27   #4233
karoltoja
Rozeznanie
 
Avatar karoltoja
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 577
Dot.: ~Miranda Kerr~

Moni_sss91 wiesz jak to jest ile ludzi tyle opini . Nikt mi nie może powiedzieć , że ćwiczenia fitness to nie są aeroby. Oczywiście, że są. Jeśli będziesz jadła pizze , kebaby, czekoladki to i fitness Ci nie pomoże bo te kalorie które spalisz nadrobisz w mgnieniu oka super bombami kalorycznymi. Dlatego odpwiednie żywienie to podstawa w gubieniu kilogramów czy nawet tak jak ja to robię w zdobywaniu kg ( i chociaż ktoś by powiedział , że coooo ? zdobyć kg ? to przecież banalna sprawa.. ) no właśnie nie taka banalna.. bo mi nie zależy na zdobyciu tłuszczu tylko masy mięśniowej, a 1 kg takiej masy to jest bardzoo bardzooo dużo... .

Wracając do tematu jeśli będziesz chodzić na fitness i się odżywiać zdrowo to na bank zrzucisz wagę. A jak by Ci jeszcze ułożyć diete ale nie diete Dukana czy inne dziadostwo typu 1000 kalori .. tylko lux diete zdrową przede wszystkim to efekty by przyszły jeszcze szybciej. ( dziewczyny słowo dieta kojarzą najczęśćiej z głodówką i Bóg wie jakimi wyrzeczeniami ... a jest całkiem inaczej, dobra dieta nawet ta na redukcje składa się z 5 posiłków dziennie , i wcale nie trzeba chodzić z pustym żołądkiem, tylko ważne jest co znajduje się na talerzu. ) Co do podnoszenia ciężarów też by można było troszkę popodnosić , ale napewno nie same tylko z jakimś intruktorem przynajmniej początkowo. Bo jednak to też trzeba dobrać odpowiednie ćwiczenia pod kątem celów i oczywiście wykonywać te ćwiczenia prawidłowo co z ciężarami wcale nie jest takie prostę, by wykonywać je dobrze technicznie , a nie machać byle czym i byle jak bo to do niczego nie prowadzi i można sobie zrobić wiecej krzywdy niż pożytku .

Edytowane przez karoltoja
Czas edycji: 2012-03-23 o 16:34
karoltoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 20:35   #4234
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 522520_10150645183377776_356373792775_9496306_668025870_n.jpg (38,4 KB, 43 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 20:39   #4235
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Miranda i Flynn wylądowali na lotnisku w Los Angeles
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LAXM-1.jpg (35,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-2.jpg (39,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-3.jpg (36,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-4.jpg (37,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-5.jpg (38,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-6.jpg (38,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-7.jpg (38,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LAXM-8.jpg (47,8 KB, 60 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:17   #4236
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: ~Miranda Kerr~

Proszę, jak to elegancko można nosić spodnie dresowe
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 21:56   #4237
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ~Miranda Kerr~

Karol, Moni, Ewciak dziękuję za wszystkie informacje n.t. odchudzania Próbuj schudnąć od dawna, ale nigdy mi się to nie udaje, lubię sport, ale i tak nie wyglądam tak jakbym chciała. Przy 165 ważę 70 kg! Chcę zejść do 50, wspominałam nawet że miałam trenera, ale mam problemy z dojazdem. Mam grę na Kinect, Get Fit With Mel B czy coś takiego, czasem na niej ćwiczę, ale niestety motywacji i czasu brak Ale jak już się zawezmę to ćwiczę. Lubię ćwiczenia oparte na boksie, zauważyłam, że gdy je robię to ramiona stają się smuklejsze. Ewciak przekonałaś mnie do ćwiczeń z Tracy, zaraz wyszukam kilka ćwiczeń na YT i jutro zacznę je ćwiczyć. Jutro też mam w planach pójście biegać i oczywiście na rower Uwielbiam jeździć na rowerze, w ciągu dnia potrafię przejechać 20 km, tak bez celu, żeby pojeździć. Mieszkam na wsi, więc nie jest to taka prosta dróżka ciągle z górki / w Holandii tak jest - gdy jechałam na rowerze z koleżanką do stadniny, było z górki, a jak wracałam tą samą drogą to też jechało się tak jakby z górki I w ogóle Holandia to kraj dla rowerzystów - drogi rowerowe są wszędzie a w Amsterdamie są praktycznie same rowery, parking dla rowerów też jest /, są momenty gdy jest na prawdę ciężko. Ale uwielbiam ten stan gdy wracam półżywa ze zmęczenia do domu, z bolącymi mięśniami, zadyszana... Wtedy czuję, że żyje
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 09:46   #4238
karoltoja
Rozeznanie
 
Avatar karoltoja
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 577
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ekonominko wszystko da się zrobić , pamiętaj najważniejsze są chęci i samozaparcie. Jeśli nie masz dostępu do siłowni, fitnessu , nic się nie dzieje. Ćwicz w domu, biegaj sobie wieczorami. Poszukaj informacji w internecie na temat ćwiczeń jak wykonywać je w domu. Jest tego masa cała. Skacz na skakance ! skakanka to bardzo dobre ćwiczenie Rower , też jak najbardziej jest super spalaczem. Najważniejsze na co musisz zwrócić uwagę to odżywianie. Może zacznij od tego żeby dziennie jeść 5 posiłków, tylko te posiłki mniejsze niż dotychczas powiedzmy o 30 % + masa owoców i ważyw najlepiej gotowanych lub na parze . Dużo wody conajmniej 3 litry dziennie Jeśli coś smażysz to Oliwa z Oliwek, a nie Olej, ale ogólnie więcej gotowanych rzeczy niż smażonych. I odstawić wszelakie tłuste mięsa typu nie wiem wieprzowina itp. Najlepiej chude jedzonko czyli Kurczak(piersi) , Indyk(piersi) ewentualnie Wołowina.
Aaa i nie pij Mleka , mleko jest takie se bo zawiera Laktozę , a ona utrudnia wchłanianie się składników odżywczych do organizmu typu białka, witaminy itp Zamiast mleka , woda.
I patrz na opakowania z tyłu produktów. kupuj wszystko co light itp , patrz na zawartość tłuszczów z tyłu czym mniej tym lepiej. Węglowodanów tyczy się to samo.
Jak jesz obiad to lepiej zjeść więcej ziemniaków niż np worek ryżu. Jeśli robisz redukcje Ogólnie staraj się tak robić jak pisałem wyżej żeby jeść 5 razy dziennie ale mniej o 30 % . Jeśli będziesz np tak se dojedzona to zjedz jabłuszko , czy pomarańcza albo marchewke
Aaa i najważniejsze rozpisz tak te posiłki żeby były co 2 h mniej więcej , a żeby ostatni nie był później niż 19 max 20. Potem już nic nie jedz. A jak musisz to tylko owoce albo ważywa lub pij wodę
warto jeśc regularnie żeby byc najedzonym, i tak jest zdrowo. Lepiej zjeść co 2 h ale mniej niż raz na 4h ale kopiec
Staraj się ćwiczyć z 1h dziennie + chociaż z 40 min roweru dziennie lub biegania (wiadomo danego dnia albo rower albo bieganie ) i będą na bank efekty... to nawet nie ma innej opcji. Wiadomo po 1 dniu , czy 2 czy 5 to nie będzie ich... ale po miesiącu je zobaczysz po 2 też a potem już będzie tylko lepiej z miesiaca na miesiac
z 70 kg do 55 trochę Ci zejdzie , ale się nie przejmuj da radę to zrobić . Powiem to tak : sądzę , że jak by się wziąść za siebie teraz do do przyszłego marca czy kwietnia można by uzyskać to 55 kg bo to jest 15 kg wydaje się dużo ale to jest do zrobienia ludzie nie tyle zrzucają


Najważniejsze jak pisałem to dyscyplina i samozaparcie. ( myślisz sobie łooo ale mi sie nie chce, ale mimo to ćwiczysz nie odkładasz tego na jutro , tylko robisz to dzisiaj . Rozpisz na kartce ćwiczenia poniedzialek wtorek itd. i po pkt np. 1. brzuszki 3x 20 brzuszkow, 2.skakanka 10 min x 2 , 3. .... itd itd. Sesje takie znajdziesz napewno na internecie na tych stronach KFD albo SDF , tylko patrz na treningi dla kobiet ) Poczytaj zagłąb się w temacie i po tygodniu czytania będziesz wiedziała więcej niż ja o redukcji , tylko pamiętaj te wszystkie diety Dukana srana to są nic nie warte , nie są zdrowe. Zrzucanie wagi głodzeniem się + wysiłek fizyczny to nie jest zdrowe i to nie jest rozwiązanie pamiętaj Musisz jeść troszkę mniej ale napewno nie RADYKALNIE mniej , tylko po prostu inaczej niż dotychczas
Jak już zaczniesz ćwiczyć i wmiarę ogarniesz system jedzenia + będzziesz już ćwiczyć z miesiąc czy dwa to się odezwij do mnie na pw albo nagg to Ci jeszcze dam inne rady zeby zrzucic kg
w końcu dojdziesz do wprawy ja np jak jestem nie dojedzony to idę do lodówki biore 4 jajka surowe o szklanke bach do szklanki i 4 surowe jem czyli jem jakieś 20 g białka od tak w 3 min na szybko i dojadłem ? dojadłem To samo jak w nocy się przebudzę i mam tak czasem , że coś bym na ząb zarzucił to robię to samo Rano szejker 150 g płatków owsianych 250ml wody + 40 g białka mieszma i jem i co ? pełno wartosciowy posiłek zjedzony zawierający 100 g węglowodanów i 40 g białka - śniadanie z głowy. no ale ja mam diete na masę

Edytowane przez karoltoja
Czas edycji: 2012-03-24 o 10:17
karoltoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:37   #4239
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ~Miranda Kerr~

karoltoja dziękuję, nawet nie wiesz jak bardzo jesteś pomocny
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:17   #4240
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: ~Miranda Kerr~

Surowe jajka bleee... mam nadzieje, że Karol bierzesz je z zaufanego źródła

A teraz coś o Mirandzie, w najnowszym kwietniowym Joy'u mamy 2 strony poświęcone Mirandzie, ubiór i ćwiczenia i pół o Orlando nie wiem czy mi się tylko tak zdaje ale zawsze jak coś piszą o nich to ja to odbieram negatywnie..np. kiedyś pisali, że Orlando biedny nosi Mirandzie torebkę i soczek a ona idzie obok, a przyglądając się zdjęciu widać, że Miranda zapina płaszcz więc trudno, żeby robiła to nogami.. dzisiaj też pisze, że Miranda odpoczywa z koleżankami na słońcu a Orlando opiekuje się synem...ja to odbieram tak, jakby chcieli pokazać, że Miranda nic nie robi, tylko leży i pachnie a Orlando to pantoflarz ale może się mylę.

Nawet zdjęcie Mirandy w białej koszuli umieścili obok zdjęcia Kate Bosworth, to na pewno nie przypadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3416.jpg (134,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3417.jpg (124,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3418.jpg (152,8 KB, 78 załadowań)
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:27   #4241
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
ja np jak jestem nie dojedzony to idę do lodówki biore 4 jajka surowe o szklanke bach do szklanki i 4 surowe jem czyli jem jakieś 20 g białka od tak w 3 min na szybko i dojadłem ? dojadłem To samo jak w nocy się przebudzę i mam tak czasem , że coś bym na ząb zarzucił to robię to samo Rano szejker 150 g płatków owsianych 250ml wody + 40 g białka mieszma i jem i co ? pełno wartosciowy posiłek zjedzony zawierający 100 g węglowodanów i 40 g białka - śniadanie z głowy. no ale ja mam diete na masę
o kurcze a to wszystko w ogóle zjadliwe jest?
Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
Moni_sss91 wiesz jak to jest ile ludzi tyle opini . Nikt mi nie może powiedzieć , że ćwiczenia fitness to nie są aeroby. Oczywiście, że są. Jeśli będziesz jadła pizze , kebaby, czekoladki to i fitness Ci nie pomoże bo te kalorie które spalisz nadrobisz w mgnieniu oka super bombami kalorycznymi. Dlatego odpwiednie żywienie to podstawa w gubieniu kilogramów czy nawet tak jak ja to robię w zdobywaniu kg ( i chociaż ktoś by powiedział , że coooo ? zdobyć kg ? to przecież banalna sprawa.. ) no właśnie nie taka banalna.. bo mi nie zależy na zdobyciu tłuszczu tylko masy mięśniowej, a 1 kg takiej masy to jest bardzoo bardzooo dużo... .

Wracając do tematu jeśli będziesz chodzić na fitness i się odżywiać zdrowo to na bank zrzucisz wagę. A jak by Ci jeszcze ułożyć diete ale nie diete Dukana czy inne dziadostwo typu 1000 kalori .. tylko lux diete zdrową przede wszystkim to efekty by przyszły jeszcze szybciej. ( dziewczyny słowo dieta kojarzą najczęśćiej z głodówką i Bóg wie jakimi wyrzeczeniami ... a jest całkiem inaczej, dobra dieta nawet ta na redukcje składa się z 5 posiłków dziennie , i wcale nie trzeba chodzić z pustym żołądkiem, tylko ważne jest co znajduje się na talerzu. ) Co do podnoszenia ciężarów też by można było troszkę popodnosić , ale napewno nie same tylko z jakimś intruktorem przynajmniej początkowo. Bo jednak to też trzeba dobrać odpowiednie ćwiczenia pod kątem celów i oczywiście wykonywać te ćwiczenia prawidłowo co z ciężarami wcale nie jest takie prostę, by wykonywać je dobrze technicznie , a nie machać byle czym i byle jak bo to do niczego nie prowadzi i można sobie zrobić wiecej krzywdy niż pożytku .
czyli tak jak myślałam, dobry fitness + dieta nie jest zły U mnie z odżywianiem był ten problem, że jadłam regularnie i mimo to byłam ciagle głodna... zaczęłam grzebać na sfd ladies i wpisywać posiłki do kalkulatora i co się okazało? jadłam jedyne 1300kcal w ciągu dnia i mimo że myślałam,ze mam dużo białka to było go o jakieś 50g za mało. Co zrobiłam? poleciałam do sklepu po serki wiejskie, sery twarogowe, jakieś rybki wędzone, chude wędlinki. Jem więcej, zniknął problem dojadania między posiłkami, a wieczorem nie mam brzucha jak balon, nie jest wzdęty i nic mi się w nim nie przewraca. Z tymi produktami light trzeba uważać, bo często jest obcinana zawartość tłuszczu, ale jest więcej węglowodanow O, i zrezygnowałam z wszelkich jogurtów owocowych... za dużo cukru w tym dziadostwie
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 11:46   #4242
karoltoja
Rozeznanie
 
Avatar karoltoja
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 577
Dot.: ~Miranda Kerr~

pewnie , że jest zjadliwe ja już nie patrzę czy mi smakuje czy nie, tylko jakie ma wartosci odzywcze Bo wiadomo lepiej by było zjeść jajka ugotowane , ale czasem mi sie nie chce gotować więc jem surowe , wcześniej oczywiście je szoruje pod wodą ( jaja są od mojej dziewczyny babci więc nie ma lipy , ORGANICZNE haha )
ja nie mogę sobię pozwolić na bycie głodnym , bo jak jestem głodny to nastepuja katabolizm mieśnia a ja muszę budować mieśnie a nie jeszcze niszczyć hehhe

a przypomniało mi sie nie jedzcie majonezu w 100 g 68 g tłuszczu - nie znam chyba nic bardziej tłuczącego

Edytowane przez karoltoja
Czas edycji: 2012-03-24 o 11:51
karoltoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:44   #4243
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
pewnie , że jest zjadliwe ja już nie patrzę czy mi smakuje czy nie, tylko jakie ma wartosci odzywcze
a gdzie w tym wszystkim przyjemność z jedzenia?!
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:27   #4244
karoltoja
Rozeznanie
 
Avatar karoltoja
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 577
Dot.: ~Miranda Kerr~

no ja nie mam przyjemności z jedzenia , dało by się mieć przyjemnośc i też tak zdrowo się żywić , ale mi sie nie chce cackać ja najdłużej z posiłków to robie : piers z kurczaka smazona z warzywami i gotowanym ryzem - to zajmuje jakieś 20 min zrobienie max . a tak to 5- 8 min i posiłek gotowy nie chce mi się bawić
karoltoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:41   #4245
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez karoltoja Pokaż wiadomość
no ja nie mam przyjemności z jedzenia , dało by się mieć przyjemnośc i też tak zdrowo się żywić , ale mi sie nie chce cackać ja najdłużej z posiłków to robie : piers z kurczaka smazona z warzywami i gotowanym ryzem - to zajmuje jakieś 20 min zrobienie max . a tak to 5- 8 min i posiłek gotowy nie chce mi się bawić
też się dłużej nie bawie z jedzeniem żadnego pichcenia, prażenia mięsa przez godzinę ... ograniczam sie do wrzucenia jakiegoś łososia/piersi z kurczaka na grilla + warzywka + trochę makaronu/ryżu, albo spaghetti z indyka + sos z pomidorów z puszki+koncentrat ; kurczak po chińsku (przez siebie przyprawiony, bez zadnych fixów). Chociaż ostatnio już zaczyna mi sie to nudzić i z moich kombinacji wyszły grillowane mielone z indyka z cebulką i oliwkami , wiecie że nawet zjadliwe?

dobra. czas na siłownie ... miłego weekendu
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 10:24   #4246
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ekomoniko nie bój żaby damy radę . Poniższe zdjęcia - te dziewczyny twierdzą, że w uzyskaniu obecnej figury pomogły im ćwiczenia z Tracy. Wstawiam dla zachęty bo ręczyć nie mogę, że się nie głodziły albo coś innego. Chociaż np. na pierwszym zdjęciu dziewczyna zaznaczyła datę czyli prawie rok czasu upłynął zanim udało jej się uzyskać szczuplejsze ciało.

Tutaj jedna z dziewczyna wstawiła zdjęcia poszczególnych partii swojego ciała:

http://www.bombshelllolita.com/?p=788


!!!

Jedna z Wizażanek pytała mnie o blog z którego pochodzi zdjęcie numer 2. Zmieniłam komputer i nie mam już w skrzynce Twojego maila ale jeśli jeszcze podczytujesz wątek oto link do bloga:


http://3.bp.blogspot.com/-As-A5203KZ0/TiucKRfe7SI/AAAAAAAAAOI/figVe6OSIws/s640/Thank+you.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35429_10150208977720117_556370116_13033332_1600833_n.jpg (47,1 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Thank+you.jpg (61,4 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Michelle+Styles%2527+vanity+collage.jpg (47,5 KB, 68 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:06   #4247
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Ekomoniko nie bój żaby damy radę . Poniższe zdjęcia - te dziewczyny twierdzą, że w uzyskaniu obecnej figury pomogły im ćwiczenia z Tracy. Wstawiam dla zachęty bo ręczyć nie mogę, że się nie głodziły albo coś innego. Chociaż np. na pierwszym zdjęciu dziewczyna zaznaczyła datę czyli prawie rok czasu upłynął zanim udało jej się uzyskać szczuplejsze ciało.
takie zdjęcia motywują najbardziej

kao jak poszła Ci rozmowa w sprawie Euro na której się widziałyśmy?
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:57   #4248
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Czy ktoś z Warszawy bywa w okolicach ulicy Nowy Świat ?
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 16:29   #4249
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
takie zdjęcia motywują najbardziej

kao jak poszła Ci rozmowa w sprawie Euro na której się widziałyśmy?
Monika,dzwonili do mnie i mam pracowac na stadionie, a do Ciebie dzwonili ?

Ewciak , ja bywam na nowym swiecie ;p
cao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 17:10   #4250
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: ~Miranda Kerr~

Kurde, blog już chyba nie istnieje, bo mi error wyskakuje, a szkoda bo sama kiedyś próbowałam znaleźć tą dziewczynę
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:22   #4251
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Monika,dzwonili do mnie i mam pracowac na stadionie, a do Ciebie dzwonili ?

Ewciak , ja bywam na nowym swiecie ;p
no to widzimy się na stadionie przed chwilą wróciłam od nich z podpisaną umową

na nowym swiecie też zdarza mi się być
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:42   #4252
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
no to widzimy się na stadionie przed chwilą wróciłam od nich z podpisaną umową

na nowym swiecie też zdarza mi się być
oo to super, a twoja kolezanka tez sie dostala ?
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:22   #4253
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
oo to super, a twoja kolezanka tez sie dostala ?
tak, tylko nie chcieli jej przez telefon powiedzieć na jakie stanowisko jestem ciekawa co decydowało o przydzieleniu i kto będzie witał gości na lotnisku
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:41   #4254
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: ~Miranda Kerr~

a to nie dostala juz umowy ? moja kol. , ktora zna biegle angielski i jest sliczna i w ogole to tez jest na stadionie, wiec nie mam pojecia :p
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:22   #4255
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
a to nie dostala juz umowy ? moja kol. , ktora zna biegle angielski i jest sliczna i w ogole to tez jest na stadionie, wiec nie mam pojecia :p
nie mogła przyjść dzisiaj, jutro podpisuje umowę ok, koniec , bo zaśmiecamy wątek swoimi sprawami
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:20   #4256
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Moni jak tak dalej pójdzie to Ty zawstydzisz chłopaków i w ogóle nie wyjdą na boisko. Nie dość, że grają koszmarnie, obijają się to jeszcze zapewne nie ćwiczą tak intensywnie jak Ty . Jak przeczytałam ile i jak ćwiczysz to sobie pomyślałam, że to Ty powinnaś wstawiać tutaj swoje zdjęcia żeby nas motywować . Z przyjemnością popaślibyśmy oczy na takiej łące

Gratuluję Wam , że dostałyście pracę

Na Nowym Świecie ( konkretnie pod numerem 49 ) jest jedyny w Polsce sklep Bally. Bally wydał 36 stronnicowy katalog na Wiosnę / Lato 2012, w którym znajduje się cała kampania z Mirandą. I tak się zastanawiałam czy w sklepie można go dostać czy tylko jest wysyłany do subskrybentów.


A wiecie co dzisiaj przeczytałam ? Australijski magazyn Dolly wznawia akcję poszukiwania modelek na miano Mirandy. Akcję zawieszono po tym jak zmieniła się redaktor naczelna. Jej zdaniem taki konkurs negatywnie wpływał na młode dziewczęta, które zaczęły się drastycznie głodzić żeby wyglądać jak modelki z wybiegów. Nie wiedziałam, że po zwycięstwie w 1997 roku Miranda była prześladowana przez jakiegoś mężczyznę w średnim wieku. Sprawa była o tyle poważna, że media pokazały dokładnie gdzie jest jej rodzinny dom i facet był świetnie zorientowany.


Nowe wyzwanie Mirandy w związku z akcją Godzina Dla Ziemi:

http://www.youtube.com/watch?v=bvGNgpux6W8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dolly-model-search1.jpg (84,1 KB, 15 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 10:28   #4257
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cao Twoje nowe zdjęcie jest przepiękne. To chyba najlepsze zdjęcie w całym portfolio. Fajnie macie, że sobie popatrzycie na tyle nóżek w krótkich spodenkach Też bym tak chciała


Jeśli komuś spodobały się szare botki w których ostatnio paraduje Miranda to pochodzą od Isabel Marant . Koszt ok 750 $ ale widziałam także niższe ceny. Dostępne w kolorze szarym, czarnym i camel.


Moni ośmielę się spytać czy dziewczyna w Twoim avatarze to Ty ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Isabel%20Marant%20Dicker%20Boots%20Suede%20Ankle%20Grey_1.jpg (37,0 KB, 9 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:04   #4258
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: ~Miranda Kerr~

dziekuje ewciak
Jutro badz w czwartek zajrze do tego sklepu

Moni, jednak dostalam lepsza oferte na euro i chyba dla nich bede pracowac
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:44   #4259
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: ~Miranda Kerr~

Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Moni jak tak dalej pójdzie to Ty zawstydzisz chłopaków i w ogóle nie wyjdą na boisko. Nie dość, że grają koszmarnie, obijają się to jeszcze zapewne nie ćwiczą tak intensywnie jak Ty . Jak przeczytałam ile i jak ćwiczysz to sobie pomyślałam, że to Ty powinnaś wstawiać tutaj swoje zdjęcia żeby nas motywować . Z przyjemnością popaślibyśmy oczy na takiej łące

Gratuluję Wam , że dostałyście pracę
aż się zaczerwieniłam Jak dojdę do zamierzonych efektów to się pochwalę, a co! Ale idzie mi to dość wolno, chociaz od samego początku nie chciałam się bawic w diety cud, south beach, 800kcal etc., a później płakać z powodu efektu jojo Jestem swiadoma, ze w miesiąc czy dwa nie osiągnę tego co chcę... Póki co, to chyba Karol powinien się pochwalić
Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Na Nowym Świecie ( konkretnie pod numerem 49 ) jest jedyny w Polsce sklep Bally. Bally wydał 36 stronnicowy katalog na Wiosnę / Lato 2012, w którym znajduje się cała kampania z Mirandą. I tak się zastanawiałam czy w sklepie można go dostać czy tylko jest wysyłany do subskrybentów.
Cao to daj znać co i jak jesli będzie mozna to też polecę po jeden dla siebie fajny kolaż można z tego zrobić
Cytat:
Napisane przez Ewciak78 Pokaż wiadomość
Moni ośmielę się spytać czy dziewczyna w Twoim avatarze to Ty ?
niestety nie
Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Moni, jednak dostalam lepsza oferte na euro i chyba dla nich bede pracowac
ooo szkoda... tzn. fajnie gratuluję, ale miłoby było widzieć jakąś znajomą twarz ^^ a co to za oferta jesli można spytac? chyba, ze jakaś top secret
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:41   #4260
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Dzięki Cao

Moni najważniejsze, że przesz do przodu. Ja trochę żałuję, że jesień i zimę trochę przebimbałam ale co tam najwyżej w tym roku będzie jeszcze kostium jednoczęściowy

Specjalnie dla Was na spóźniony podwieczorek - Słodka Miranda w sosie własnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SweetM-1.jpg (92,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SweetM-2.jpg (148,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SweetM-3.jpg (113,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SweetM-4.jpg (129,1 KB, 54 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.