1.09 - 31.12 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 09:06   #61
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: 1.09 - 31.12

dziewuszki czy moge i ja sie przyłączyc? troszke późno , ale moze?

wczoraj zakupiłam stepper skrętny i zaczęłam ćwiczyc , na tygodniu mam bardzo mało czasu- praca, dwoje dzieci, dom...ale postaram sie co wieczór posteperowac, no i zrobic cos z jedzonkiem- mam bardzo duzo do zrzucenia do ok 15-20 kg, ale kazdy kilogram bedzie mnie cieszył...

mam 164 cm, 71 kg, biodra- 101, pas-78, udo- 64 , na wytłumaczenie (choc nie powinnam sie tłuaczyc tylko brac do roboty) mam 8mio miesieczną córeczke- i do tej pory nie udało mi sie zrzucic nabytków z ciązy....


pozdrawiam
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 09:24   #62
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Dot.: 1.09 - 31.12

Katesia pewnie ze mozesz sie przyłaczyc:d im wiecej tym lepiej... bo bardziej motywuje swiadomosc ze sa inne osoby ktore tez chca i daja jakos rade
Ja tez mam stepper ale taki normalny ten taki mini stepper czy jak to sie tam zwie:P
Ja od jutra przechodze na diete SB bo poczytalam przez kilka dni sporo o niej, zrobilam notatki czego unikac a co jest dozwolone i od jutra startuje... poza tym codziennie jezdze na rowerku ok godzinki idosyc czesto spaceruje
Mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda:d
Pozdrawiam
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:06   #63
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: 1.09 - 31.12

Witam Was cieplutko.
Czy mozna sie jeszcze do Was dolączyc?? mam nadzieje ze tak.
ja musze zgubic 10kg. musze i juz. poprostu mam juz siebie dosc.odzywiam sie niezdrowo. uwielbiam tluste rzeczy, smazone pieczone. nie lubie nabialu, owoców ani slodyczy...no i nie lubie cwiczyc ale wiem ze bez tego sie nie obejdzie. Uwielbiam za to mięso pod każdą postacią, warzywa strączkowe, jaja i różne wymysły kulinarne.Ale raczej ciężkie sycące...Wstyd mi.
Moje kilogramy to pozostalosci po kuracji hormonalnej no i zmiana trybu pracy: siedząca....niestety. W mojej diecie musi sie napewno miescic odrobina pieczywa bo bez niego moja przemiana materii poprostu staje w miejscu i juz.
Licze na Was Musze schudnac zeby odciążyć kregoslup ktory mi troszke choruje no a poza tym to szykuje sie do własnego ślubu i chcialabym ladnie wygladac. Jezeli nie musze to nie podam swojej wagi bo mi wstyd!! Motywuje mnie do diety moja mama ktorej udalo sie wlasnie zrzucic około 15 kg...cwiczy codziennie.podziwiam ja i zazdroszcze!!
Czekam na przyjecie do grona i jakies ciekawe propozycje diet i cwiczonek..ale niezbyt ciezkich...
Pozdrawiam i wyczekuje odpowiedzi
Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:09   #64
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: 1.09 - 31.12

hmm..katesia podala swoje wymiary wiec ja podam swoja wage...70kg przy 163cm. o matko...jak to czytam to koszmarnie brzmi. pomozcie mi to zgubic!!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:22   #65
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: 1.09 - 31.12

Jeśli można to i ja się przyłączę. Od środy 06.09 znów chodzę na siłownię (w zeszłym roku od października do grudnia chodziłam 2 razy w tygodniu z koleżanką potem w maju troszkę biegałyśmy, ale rezultaty były mizerne i się znichęciłam). Teraz chodzę sama i chyba tak mi bardziej pasuje. Byłam w środę, czwartek i piątek, teraz pójdę dopiero we wtorek bo weekendy daję sobie na odpoczynek a w poniedziałek nie dam rady czasowo. Na siłowni ćwiczę na rowerku, bieżni, cross-trainerze i steperze, i to zajmuje mi 1,5 godzinki plus jakieś brzuszki, albo na maszynie do ćwiczeń mięśni brzucha.
Do zrzucenia mam ok 8 kg. Ważę 59-60 kg przy wzroście 163 cm i bardzo mi z tą wagą i wyglądem źle. Jeszcze się nie mierzyłam ale dziś to zrobię. Przed wizytą na siłowni jem jakiegoś owocka, żeby na pusty żołądek nie ćwiczyć ale rano nie mam ochoty na nic innego (na siłowni jestem o 9:30, a wychodzę z domu o 9), po powrocie jem śniadanko (kanapeczki z chlebka na zakwasie) a potem obiadek i czasem jogurcik.
Marzy mi się piękna sylwetka z ładnym płaskim brzusiem, bez boczków i z udami które mieszczą się spokojnie w rozmiar 38 a może 36 bo góra to zdecydowanie rozmiar 36. No i chciałabym by nogi były jędrniejsze i bez cellulitu. I nie tylko do 31 grudnia, ale do wakacji i na zawsze .
Biorę tabletki antykoncepcyjne i to może być pewną przeszkodą ale wierzę że i tak mi się uda.
Trzymam kciuki za Nas KObitki.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 14:41   #66
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez olla22 Pokaż wiadomość
hmm..katesia podala swoje wymiary wiec ja podam swoja wage...70kg przy 163cm. o matko...jak to czytam to koszmarnie brzmi. pomozcie mi to zgubic!!
Ollu- to podobnie mamy , to nie tylko koszmarnie brzmi ale tez kiepsko (delikatnie to ujęłam) wygląda....

pisz na bierząco ile schodzi Ci cm i ile kg -mozemy miedzy soba troszke porywalizowac- zawsze to lepszy bodziec...jak myslisz?

pozdrawiam
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 15:39   #67
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Question Dot.: 1.09 - 31.12

olla 22 a mozna wiedziec jak Twoja mama pozbyla sie tych 15 kg i oczywiscie jak dużo czasu jej to zajeło?? (Co cwiczyla, co jadła i takie tam)
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 17:13   #68
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: 1.09 - 31.12

gdzies mi znikneło pół wątku , i juz nie wiem czy w nim ucestnicze czy nie?
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:41   #69
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez carla1010 Pokaż wiadomość
Jeśli można to i ja się przyłączę. Od środy 06.09 znów chodzę na siłownię (w zeszłym roku od października do grudnia chodziłam 2 razy w tygodniu z koleżanką potem w maju troszkę biegałyśmy, ale rezultaty były mizerne i się znichęciłam). Teraz chodzę sama i chyba tak mi bardziej pasuje. Byłam w środę, czwartek i piątek, teraz pójdę dopiero we wtorek bo weekendy daję sobie na odpoczynek a w poniedziałek nie dam rady czasowo. Na siłowni ćwiczę na rowerku, bieżni, cross-trainerze i steperze, i to zajmuje mi 1,5 godzinki plus jakieś brzuszki, albo na maszynie do ćwiczeń mięśni brzucha.
Do zrzucenia mam ok 8 kg. Ważę 59-60 kg przy wzroście 163 cm i bardzo mi z tą wagą i wyglądem źle. Jeszcze się nie mierzyłam ale dziś to zrobię. Przed wizytą na siłowni jem jakiegoś owocka, żeby na pusty żołądek nie ćwiczyć ale rano nie mam ochoty na nic innego (na siłowni jestem o 9:30, a wychodzę z domu o 9), po powrocie jem śniadanko (kanapeczki z chlebka na zakwasie) a potem obiadek i czasem jogurcik.
Marzy mi się piękna sylwetka z ładnym płaskim brzusiem, bez boczków i z udami które mieszczą się spokojnie w rozmiar 38 a może 36 bo góra to zdecydowanie rozmiar 36. No i chciałabym by nogi były jędrniejsze i bez cellulitu. I nie tylko do 31 grudnia, ale do wakacji i na zawsze .
Biorę tabletki antykoncepcyjne i to może być pewną przeszkodą ale wierzę że i tak mi się uda.
Trzymam kciuki za Nas KObitki.
Dieta fatalna, wątpię żebyś przy diecie z tak dużym deficytem trwale schudła.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:57   #70
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: 1.09 - 31.12

Witam.
Jestem chetna na odchudzanie i wszelkiego rodzaju dopingi i podsycanie celem motywacji
moja mama zaczela tak nagle...to do mnie nie dociera. ot poprostu wstala rano i powiedziala ze od dzisiaj zaczyna. i tak trwa do dzis. w tej chwili to juz nawet nie potrafi duzo zjesc bo od razu jest pelna i zle sie czuje. skurczyl jej sie zoladek. ona zwrocila uwage bardziej na ilosc niz na jakosc. odstawila pieczywo a przeszla na chrupie no i duzo kefirow z otrebami. nie jada ziemniakow. i z diety to wszystko. nie jada wieczorami po godz 18-19 ale czasem ma dzien i siega po cos o 22 takze nie trzyma sie jakiegos planu restrykcyjnie. najgorsze sa weekendy bo zawsze cos skubnie a zdarzaja sie tez i slodycze. zaczela diete bodajze po majowce i zgubila 14-15kg liczac do konca sierpnia. gimnastykuje sie w domu po swojemu. brzuszki, przysiady, skretosklony, nozyce,rozne wymachy nog i rak. kojarzy cwiczenia z pobytu w szpitalu na rehabilitacji i robi w miare swoich mozliwosci. od kiedy schudla nie narzeka na kregoslup a do przystanku dochodzi bez zadyszki w przeciwienstwie do mnie. naprawde jestem z niej dumna! i zazdroszcze.
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:59   #71
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: 1.09 - 31.12

nie mam kompletnie pomyslu na diete...prosze o rady. wiem ze bez cwiczen sie nie obejdzie bo mam za malo go w ciagu dnia niestety to wina mojej pracy!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 19:50   #72
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dieta fatalna, wątpię żebyś przy diecie z tak dużym deficytem trwale schudła.
Pingwinku a dlaczego? pytam bo w sumie sie na tym nie znam, ale skoro tak mówisz to widze ze jest przyczyna dla której ja tez nie moge schudnąc....gdyz poobnie jadam...
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 21:12   #73
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: 1.09 - 31.12

Dziewczynki kochane mam już pierwsze rezultaty świeżo zważona na elektrycznej wadze w aptece (bo tam właśnie postanowiłam się co tydzień ważyć) i jest 59 ,200 a więc półtora kilograma mniej ! Bardzo się cieszę Mam nadzieję że dalej będą postępy. Ale czy to nie za dużo jak na tydzień czasu ? nie chciałabym żeby później wróciło!
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:19   #74
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez KATESIA Pokaż wiadomość
Pingwinku a dlaczego? pytam bo w sumie sie na tym nie znam, ale skoro tak mówisz to widze ze jest przyczyna dla której ja tez nie moge schudnąc....gdyz poobnie jadam...
Żeby chudnąć tzn. spalać tłuszcz, a nie widzieć mniejsze cyferki na wadze, trzeba odpowiednio dużo jeść. Ujem,ny bilans kaloryczny powinien być na poziomie 100-200 kcal. Trzeba jeść obowiążkowo minimum 1g białka na kilogram masy ciała, jeść 5-6 posiłków, ostatni posiłek na 2h przed snem.
Ćwiczenie aerobowe można wprawdzie wykonywać na czczo, ale jak już się chodzi na siłownię to lepiej poćwiczyć z obciążeniem 45 minut a potem 30 aerobowe. Efekty 1000 razy lepsze i długotrwałe, bo wzrośnie podstawowa pzremiana materii. Oczywiście przed i po treningu siłowym należy zjeść posiłek złożony z białka, ww i małej porcji zdrowego tłuszczu.
JOGURT top nie jest posiłek to dodatek do posiłku.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:52   #75
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Question Dot.: 1.09 - 31.12

Wczoraj mialam pierwszy dzien diety SB ale wydaje mi sie ze cos jest nie tak bo za mało chyba zjadlam tzn tak kalorycznie... chociaz glodna nie bylam... niech mnie ktos sprawdzi... sniadanie:jajecznica przekaska pomidor, obiad tunczyc i jogurt naturalny 1%, pomidor, kolacja jajecznica... Glodna nie bylam ale przypomnialam sobie co Pingwinek pisal o tym zeby nie obcicnac kalorii i dlatego pytam co dodac do tego jadlospisu bo boje sie ze zwolnimi metabolizm no chyba ze taki rozklad szamy moze byc to bede szczesliwa hehehe
aaaaaaaa i jak narazie nie jezdze na rowerku doszlam do wniosku ze zaczne jezdzic w 2 fazie nie wiem czy to rozsadne ale tak mi sie wydaje
Jesli sie myle z tym conapisalam to prosze poprawcie mnie bo ja na prawde chce tracic kg i cm i w ogole dzisiaj sie wazylam i waze 54 kg a pare dni temu wazylam 58-59 tylko ze dzisiaj wazylam sie z samego rana na czczo i w ogole a waga 58-59 jest po wazeniu sie ok 22 w nocy:P
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:04   #76
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Harpi Pokaż wiadomość
Wczoraj mialam pierwszy dzien diety SB ale wydaje mi sie ze cos jest nie tak bo za mało chyba zjadlam tzn tak kalorycznie... chociaz glodna nie bylam... niech mnie ktos sprawdzi... sniadanie:jajecznica przekaska pomidor, obiad tunczyc i jogurt naturalny 1%, pomidor, kolacja jajecznica... Glodna nie bylam ale przypomnialam sobie co Pingwinek pisal o tym zeby nie obcicnac kalorii i dlatego pytam co dodac do tego jadlospisu bo boje sie ze zwolnimi metabolizm no chyba ze taki rozklad szamy moze byc to bede szczesliwa hehehe
aaaaaaaa i jak narazie nie jezdze na rowerku doszlam do wniosku ze zaczne jezdzic w 2 fazie nie wiem czy to rozsadne ale tak mi sie wydaje
Jesli sie myle z tym conapisalam to prosze poprawcie mnie bo ja na prawde chce tracic kg i cm i w ogole dzisiaj sie wazylam i waze 54 kg a pare dni temu wazylam 58-59 tylko ze dzisiaj wazylam sie z samego rana na czczo i w ogole a waga 58-59 jest po wazeniu sie ok 22 w nocy:P
dodaj 3 posiłki ( minimum 2), oliwę z oliwek, orzechy warzywa
w podanym jadłospisie nie ma nawet 800 kcal
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:12   #77
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Talking Dot.: 1.09 - 31.12

oki:d dziekuje slicznie za odpowiedz na oliwie z oliwek robie zawsze jajecznice a co do orzechow to problemu nie bedzie... dzisiaj jeszcze mysle o makreli albo o piersi kurczaka ugotowanej... szkoda tyko ze ryzu narazie nie mozna:heheh
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:32   #78
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Talking Dot.: 1.09 - 31.12

Gosik 27 a co robilas ze tyle Ci ubyło?
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 13:21   #79
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Harpi Pokaż wiadomość
oki:d dziekuje slicznie za odpowiedz na oliwie z oliwek robie zawsze jajecznice
Te najcenniejsze składniki oliwy z oliwek nie wytrzymują obróbki termicznej - ważne jest jedzenie jej bez podgrzewania, tj. dolewanie do sałatek i innych potraw.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 14:15   #80
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Dot.: 1.09 - 31.12

Hmmmmmmmmm ale na tym forum mozna sie rzeczy dowiedziec Thx dziewczyny bede robic sałatki chocia znie no na diecie sb to nie bardzo jest z czego;/
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:14   #81
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Harpi Pokaż wiadomość
Gosik 27 a co robilas ze tyle Ci ubyło?
Odchudzam się od 1 września przede wszystkim zrezygnowałam ze słodyczy, z kawy z cukrem. Teraz wogóle nie piję kawy (gożka jest bleee) zamiast tego piję zielona herbatę 2-3 razy dziennie, biore 3 x Aplefit, dużo wody. Oczywiście ćwiczę codziennie ok godzxiny Fat Barning oraz A6W. I nie jem po 20.To chyba tyle
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 18:52   #82
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Harpi Pokaż wiadomość
Dzisiaj godzina jazdy na rowerku <ała mój tyłek:P > i chyba z 50 minut szybkiego spaceru hehe mam nadzieje ze po tygodniu sie nie zniechece:P
I jak tam widze że przekonałaś sie do jazdy na rowerku. I co pomaga na uda? Bo mi tak troszke, nie pamietam jakie wymiary miałam 2 tygodnie temu. Wole zobaczyc rezultaty naocznie teraz mam 56 cm, w którymś wątku o to pytałaś a ja zapomniałam odpowiedzieć.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 19:17   #83
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Question Dot.: 1.09 - 31.12

tak tak przekonalam sie juz do rowerku ale tak sobie pomyslalam zeby jezdzic co drugi dzien... na poczatq to moze kilka dni pod rzad jezdzilam ale przeszlam na diete sb i teraz mysle zeby jezdzic co 2 dzien (a na poczatq chcialam jezdzic dopiero w drugiej fazie ale szkoda czas marnowac i nic nie robic:P) a poza tym to duzo chodze i mysle o cwiczeniach co wieczor "Callanetics" . Od dzisiaj zaczynam te cwiczonka Pocieszyłas mnie tym ze u siebie widzisz rezultaty i mam pytanko jak czesto jezdzisz... jakdlugo i na jakim obciazeniu???
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:14   #84
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: 1.09 - 31.12

Staram sie jeździć co drugi dzień, po minimum 30 minut, zwykle jeżdże ok.45-60 minut. Czasami zdarzy się że nie mam siły na pedałowanie, odrabiam to wtedy w łikend jeżdżąc dwa dni pod rząd ponad godzinke dziennie. Jeżdże na obciążeniu 2 na 8 czyli prawie na najmniejszym( podobno wtedy sie najwięcej tłuszczu spala) z prędkością 20 km/h czyli w godzine spalam 600 kalorii. Od czasu do czasu wykonuje także różnego typu ćwiczonka na nogi i brzuszek (leń mnie ostatnio dopadł). To by było na tyle.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 23:32   #85
lenkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
GG do lenkao
Dot.: 1.09 - 31.12

Pozwolilam sie przylaczyc do Waszego grona,poniewaz ze zbednym tluszczem walcze wlasnie od 1 wrzesnia.

Przez ten okres,dzieki diecie niskowęglowodanowej,cwicz eniom na wioslarzu,hula-hop i skakance,zwalilam 2 cm w biodrach i 5 ( ! ) cm w talii oraz 2,5 kg,jednak waga nie ma dla mnie takiego znaczenia,jak te centymetry.

Jem 5 posilkow dziennie,staram sie je planowac jak najbardziej regularnie.

Pije duzo wody mineralnej i zielonej herbatki.

Nie jem w ogole slodyczy,nic smazonego,zero alkoholu i napojow slodzonych gazowanych.

Waze obecnie 55 cm przy wzroscie 158 cm.
W biodrach w tej chwili mam 99 cm, w talii 78.

Mam bardzo nierownomiernie rozlozony tluszczyk.
Paradoksalnie lydke w najgrubszym punkcie mam strasznie chuda - 30 cm !

Moim marzeniem jest zejscie z rozmiaru 40 do 38 .

Wierze gleboko w to,ze mi sie uda ,bo juz teraz widze duze efekty przede wszystkim cwiczen i przestrzegania diety

Trzymam za Was kciuki i wierze w to,ze pod koniec grudnia wszystkie bedziemy smukle jak sarenki
Ja na pewno
lenkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:43   #86
Harpi
Raczkowanie
 
Avatar Harpi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 80
Talking Dot.: 1.09 - 31.12

Lenkao masz racje na pewno nam sie uda Bo jak baby sie upra to nie ma na nie bata:P a jaaaaaaaaaaak:P hehehe a tak na serio to jak sobie mocno w głowie zakodujemy ze bardzo czegos chcemy to wtedy jest latwiej bo wszystko zaczyna sie w glowie... a ja takowa mam nie od parady<lol>

Niom a teraz juz calkiem na powaznie... Dzisiaj 3 dzien mojej diety (SB) i calkiem niezle mi idzie tylko nie jestes przyzwyczajona jesc rybki a teraz jem ich sporo... i brakuje mi troszq chlebka i makaronu:P

Dzisiaj najprawdopodobniej mam zrobic TŻ-owi lasagne ehhhhh dostane chyba slinotoku:P

Pytanko: Czy jezdzenie na rowerku popoludniu tzn ok 16-17 albo jakos tak da rezultaty podobne do tych jakie sie osiaga jezdzac z samego rana na czczo?
__________________
-Jak najlepiej trafic do serca faceta?
-Nozem przez klatke piersiowa
Harpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:47   #87
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: 1.09 - 31.12

Cytat:
Napisane przez Harpi Pokaż wiadomość
Lenkao masz racje na pewno nam sie uda Bo jak baby sie upra to nie ma na nie bata:P a jaaaaaaaaaaak:P hehehe a tak na serio to jak sobie mocno w głowie zakodujemy ze bardzo czegos chcemy to wtedy jest latwiej bo wszystko zaczyna sie w glowie... a ja takowa mam nie od parady<lol>

Niom a teraz juz calkiem na powaznie... Dzisiaj 3 dzien mojej diety (SB) i calkiem niezle mi idzie tylko nie jestes przyzwyczajona jesc rybki a teraz jem ich sporo... i brakuje mi troszq chlebka i makaronu:P

Dzisiaj najprawdopodobniej mam zrobic TŻ-owi lasagne ehhhhh dostane chyba slinotoku:P

Pytanko: Czy jezdzenie na rowerku popoludniu tzn ok 16-17 albo jakos tak da rezultaty podobne do tych jakie sie osiaga jezdzac z samego rana na czczo?
Aeroby na czczo to mit i są dopiero potrzebne jak się schodzi do bardzo niskich wartości bf, ćwicz 2 h po posiłku
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:05   #88
lenkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 28
GG do lenkao
Dot.: 1.09 - 31.12

Ja cwicze ok. godz 20.
2 godziny po kolacji.

L Karnityne zazywam tuz po 19 ,a potem w trakcie ogladania TV zaczynam wioslowac

Nie jest to takie nudne,zwlaszcza ,jesli w tv jest fajny film.
Czasem jestem zszokowana,ze juz tyle kalorii spalilam !!!!

DAMY RADE

Jak schudne,obiecuje ,ze zamieszcze swoje zdjecia przed i po.
Bo te obecne naprawde rewelacja nie sa
lenkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:17   #89
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: 1.09 - 31.12

Pingwinku dziękuję za dobre rady. Ja powiem tak co do ćwiczeń siłowych. W zeszłym roku "instruktor" na siłowni ułożył mi plan ćwiczeń i niestety po pierwsze trening trwał 1,5 godziny a o aerobach nie było mowy. Poza tym zaczeły mi się rozbudowywać ręce a z nogami zupełnie nic się nie działo a ćwiczyłam 3 razy w tygodniu przez 2 miesiące i wreszcie sama wymyśliłam te rowerki i inne. Jedyne rezultaty były na brzuchu.
Powiem jeszcze inaczej około 7 lat temu odchudzałam się i osiągnełam trwały efekt. Wtedy ćwiczyłam z kasetą Cindy Crawford, jadłam ok 17 obiad, a w między czasie owoce. Schudłam do 50 kg. Przytyłam po jakimś roku ale na własne życzenie, przestałam ćwiczyć i zaczełam jeść pizze, spaghetti i dużo tłustych potraw, a do tego zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne.
Ale za Twoją radą poczytam o dietach i poprawię się. Przy ćwiczeniach jakie wykonuję pozostanę bo sprawiają mi przyjemność.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:40   #90
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Exclamation Dot.: 1.09 - 31.12

Ej dziewczyny nie tak ostro NIE PRZESADZAJCIE. Poniżej 90 cm w biodrach to nie tylko nie wygląda estetycznie( już nawet nie mówiąc ładnie) ale po prostu chrobliwie niezdrowo. Chcecie wyglądać jak wieszaki? A może jak zombi. Ok popieram was. Mniej kobiet będzie popadało w kompleksy, będzie też miało wieksze powodzenie u mężczyzn a dlaczego? wiadomo co to za konkurencja zombi? Żadna

I pewnie teraz na mnie będą najeżdżać osoby wychudzone, chorobliwie chude lub te które uparcie bronią ich racji. Cóż prawda w oczy kole... bynajmniej nie chciałam nikogo obrazić(jeśli takowe persony były).

Dla podsumowania załaczam ciekawy link: http://zyciegwiazd.onet.pl/1354953,1...y,artykul.html

Ponad to pare ciekawych zdjęć( o ile uda mi się je wrzucić) . Każda z Pań na ostrej diecie powinna zadać sobie pytanie czy warto...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (6,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anoreksja.jpg (41,7 KB, 24 załadowań)
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.