Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Czy kolejną część robimy na odchowalni ??
tak 22 57,89%
nie 16 42,11%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 13:19   #511
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

justi ja mam fotel bujany na lozyskach i uwielbiam go. Karmie na nim głownie wieczorami, ale nie oddalabym go. Chociaż dla mnie absolutnym must have jesli chodzi o karmienie jest poduszka.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:21   #512
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

justi ja karmie w łóżku opierając sie o poduszkę . a w salonie na narożniku siedzac po turecku i mi tak najwygodniej . a specjalnie fotel zabrałam rodzicom i ani razu z niego nie korzystałam
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:36   #513
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
ale ja też słyszałam że dopóki się karmi piersią w miarę regularnie to nie ma okresu...
tutaj jest całkiem fajnie napisane Link
Hmmm dziwne, w takim razie moja rodzina jest jakaś wyjątkowa bo, obie siostry i mama, dostały prawie ,że od razu okres przy karmieniu piersią, a mama na dodatek karmiła i zaszła w druga ciąże

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Ale sie w####łam. Przyszla mi paczka z allegro, pajace co zamawialam. Fakt, byly to rzeczy uzywane, ale opis, ze stan bdb, normalne slady uzytkowania itp i zdjecia tez ok, wyjmuje z paczki, a tu ciuszki, jakby w nich cale przedszkole chodzilo pospierane na maksa, zmechacone, nosz k....wa. Ja rozumiem, ze tonie beda nowe rzeczy jak ze sklepu, no ale takie cos, to sie tylko na scierki nadaje.... Ze tez ludziom nie wstyd takich rzeczy komus wysylac. Ja bym takich ciuszkow nikomu nie dala, bo za bardzo zniszczone, a co dopiero sprzedawac......Nie chodzi mi o kase, tylko o fakt, zeco innego bylo opisane, a tu taki zonk...
To sie zbulwersowalam.....
Le la nie możesz jakoś napisać o zwrot pieniędzy ?Ja tam sie na allegro niezbyt znam , ale chyba powinno się dać, żądaj zwrotu, że towar niezgodny z opisem, wylumpiony ,a ajk nie to gdzieś podaj ta osóbkę.

Cytat:
Napisane przez Olcia_1983 Pokaż wiadomość
Na SR polozna nam mówiła ze poki sie karmi to okres nie powinien sie pojawić.
Tak jak napisałam wyżej, u mnie i mama i obie siostry karmiąc dostały praktycznie od razu okres.Więc albo my jakieś wyjątkowe , albo nie wiem .

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Nie mogę cały czas z Gosi

Tyle biedna się męczyła (ona widocznie te wszystkie dni rodziła) aż ją porządnie mały przydusił, pojechała do szpitala i Kacper sam wypadł

eeehehehe

4 kg bez zzo, bez pęknięcia, bez nacięcia i bez pierdnięcia nawet
Czadowo

-
A skąd wiesz ,że sobie między parciem nie popierdywała ??

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie można sobie pomyśleć, że oni w tych szpitalach są już przyzwyczajeni do znacznie gorszych rzeczy niż zarost tu i ówdzie
Znacznie gorszych (dziewczyny kiedyś tutaj o tym pisały .... )
Wiesz co, ja chodzę na basen i po basenie wiadomo prysznic, każda na golasa(obojętne od wieku itd, tu każda się rozbiera i bierze prysznic, nie ma wstydu)Nie to ,że jakoś podglądam czy coś, ale ja np: staram się na prawdę być gładka: nogi, pachy, podwozie,(inaczej źle się czuję ) ale niektóre laski w ciąży zarośnięte ,że aż obrzydliwe. Kłaki sterczą z każdej strony, wyglądają jakby im brzuch na trawce leżał, niektóre taki gąszcz hodują. Ja wiem ,że jest ciężko, ale kurde można się jakoś schludnie ogarnąć, nie koniecznie na dole do zera, no a pachy to już mus.

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Mój tż znów gra z borysem na rękach w fifę! i jeszcze do tego mu opowiada co robi kto bramkę strzelił i jak itp.....

teraz ma żal bo Borys mu słabo kibicuje - usnął...
Hahaha , widok musi być świetny
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:36   #514
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Mężczyźni, którzy przekonali się, jak boli poród - wideo

"...przymocowano do brzuchów elektrostymulatory wywołujące bolesne skurcze mięśni, podobne do tych, które odczuwają kobiety podczas porodu.
Efekt: po krótkim czasie ich początkowe uśmiechy na twarzach zastąpił grymas bólu, Dowcipy i odgłosy radości zmieniły się w okrzyki cierpienia i jęki. Dzielni Panowie wytrzymali ... 2 godziny, po których już tylko błagali o odłączenie urządzeń."

Do obejrzenia tutaj:
https://mamotoja.pl/porod-mezczyzny-...,13351,r1.html
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:37   #515
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Dziewczyny pisze ze szpitala i oficjalnie potwierdzam, ze cc mam wyznaczone na poniedziałek
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:41   #516
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisze ze szpitala i oficjalnie potwierdzam, ze cc mam wyznaczone na poniedziałek
Odpoczywaj te kilka dni i
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:46   #517
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość

Wiesz co, ja chodzę na basen i po basenie wiadomo prysznic, każda na golasa(obojętne od wieku itd, tu każda się rozbiera i bierze prysznic, nie ma wstydu)Nie to ,że jakoś podglądam czy coś, ale ja np: staram się na prawdę być gładka: nogi, pachy, podwozie,(inaczej źle się czuję ) ale niektóre laski w ciąży zarośnięte ,że aż obrzydliwe. Kłaki sterczą z każdej strony, wyglądają jakby im brzuch na trawce leżał, niektóre taki gąszcz hodują. Ja wiem ,że jest ciężko, ale kurde można się jakoś schludnie ogarnąć, nie koniecznie na dole do zera, no a pachy to już mus.
Masz rację. To prawda.

Chichram się na wyobrażenie tego co wytłuściłam w Twoim opisie

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisze ze szpitala i oficjalnie potwierdzam, ze cc mam wyznaczone na poniedziałek
Ooooo to już wiesz. Pisz jak się czujesz i jak nerwy (czy są jakieś?)
I czy aż do poniedziałku będą Cię trzymać w tym szpitalu?
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 13:48   #518
lejdi_aga13
Rozeznanie
 
Avatar lejdi_aga13
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: wroclaw/ cardiff UK
Wiadomości: 676
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

elo


tyle sie napisałam i sie wylaczył net.

Kochane nie mam sil zbyt pisac ale czytam na bierzaco Was codziennie. Cale dnie bym spała. Wstaje ,zaprowadzam Natanka do szkoły i od 10,30-13,14 najczesciej spie. Codziennie. Potem go odbieram,jemy i gdyby nie on pewnie dalej bym spała. dodakowo TZ znalazł ta prace wreszcie,ze tu sa tygodniowki to spokojnie damy rade a lada chwila idziemy od tesciow ale nic mnie cos nie cieszy a wrecz szukam dołow. Nie wiem czemu nic mnie nie cieszy mogłaby mała juz wyjsc bo wpadne jeszcze w jakas depresje
__________________
Julia Renata 28.01.2014 11:30


Nataniel 16.06.2009r.


Marzec 2015-

29 tydz
lejdi_aga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:50   #519
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Zostało mi 7 dni na przgotowanie sie do porodu
Jakby dało sie tak naprawde przygotować na przyj,ście nowego członka rodziny.Dolegliwosci nadal mnie męczą, wieć z planów wyjadowych nici. Odebrałam tylko nowy dowód i zaraz zabieram sie za przygotowanie łososia

W końcu przyszedł kompletny wózek Łaskawy ten serwis jak cholera ale nie będe sobie "krwi psuła" marudzeniem.

Przyszedł również podgrzewacz do butelek/słoiczków/wody
O nim sie dziś wypowiem...długo szukałam podgrzewacza który spełni większość (a najlepiej wszystkie moje wymagania ) zdecydowałąm sie na Beaba Bib expresso, chce karmić piersią ale podgrzewacz ten zakupiłam z kilku powodów,mianowicie:
-podgrzewa wode w 30 sek do idealnej temp. 37 stopni
-posiada funkcje samosterylizacji pojemnika na wode(ktory znajduje sie na górze urządzenia)
-posiada z tyłu pojemnik do sterylizacji butelek w mikrofalówce
-podgrzewa słoiczki i butelki z temp.pokojowej i z zamrażarki
-oraz co dla mnie było istotne bo nie chciałąm dziesięciu urządzeń mam zamiar korzystać z niego zamiast z termosu z wodą do podmywania małego tzn: bede wlewała wodę do zbiorniczka na górze-w 30 sek sie zagrzeje do idealnej temp.(nie bede sie martwic ze w termosie najpierw bedzie za goraca a pozniej wystygnie nad ranem ) i spuszczaj zamiast do butelki to do mieseczki

Tylko cena zwala z nóg, dlatego długo zastanawiałam sie nad zakupem

Dziewczyny mąż powinien odciąć mi dostęp do internetu
Jestem straszną zakupoholiczką
Zamówiłam do pokoju małego:
plakat- http://mamabu.pl/kolekcja/plakaty-i-.../plakat-zyrafy
pojemnik na waciki- http://www.bajkowachatka.pl/BOX-KOSM...y-BEBJOU/5094/


Wracam do nadrabiania,pojechałam na chwile do miasta,a w Wy jak zwykle naprodukowałyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2bf31ef79b90808aaae7abdb17a9fc05.jpg (47,4 KB, 28 załadowań)
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:51   #520
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
ja co prawda jeszcze nie mama karmiąca ale nie mam żadnego mebla do karmienia i chcąc nie chcąc mieć nie będę bo nie mam na niego miejsca po prostu. będę musiała sobie poradzić z tym co mam czyli w sypialni tylko łóżko i podłoga albo salon gdzie narożnik lub podłoga. nie mam w domu żadnego fotela
Ja tak samo, ale liczę na to że jakby co obłożę się poduszkami i jakoś się ulokuję

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Mężczyźni, którzy przekonali się, jak boli poród - wideo

"...przymocowano do brzuchów elektrostymulatory wywołujące bolesne skurcze mięśni, podobne do tych, które odczuwają kobiety podczas porodu.
Efekt: po krótkim czasie ich początkowe uśmiechy na twarzach zastąpił grymas bólu, Dowcipy i odgłosy radości zmieniły się w okrzyki cierpienia i jęki. Dzielni Panowie wytrzymali ... 2 godziny, po których już tylko błagali o odłączenie urządzeń."

Do obejrzenia tutaj:
https://mamotoja.pl/porod-mezczyzny-...,13351,r1.html
Hehe, widziałam to kiedyś. Pomyślałam że szkoda że nie można sobie takiej symulacji zafundować przed zajściem w ciążę, żeby wiedzieć czego się spodziewać na zakończenie
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 13:54   #521
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Będę tutaj leżeć do poniedziałku. Jak dzis pani ordynator powiedziała mi, że w poniedzialek bede miec cc, to mimo tego ze spodziewałam sie po czesci tego to i tak - szok ! Aż łezki sie pojawiły. Nie wyobrazam sobie tego poniedzialku...takie emocje...Boże... Mam nadzieje ze podejde do tego jak Amberella - spoko luzik chyba najlepszym sposobem będzie niemyślenie
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 13:57   #522
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
(...) no ja muszę mieć wszystko swoje, podpaski,podkłady na łóżko, te ogromne podpachy, nawet papier toaletowy muszę mieć swój bo ogólnego nie ma.
Ja też muszę mieć nawet papier toaletowy swój

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
(...) Wiesz co, ja chodzę na basen i po basenie wiadomo prysznic, każda na golasa(obojętne od wieku itd, tu każda się rozbiera i bierze prysznic, nie ma wstydu)Nie to ,że jakoś podglądam czy coś, ale ja np: staram się na prawdę być gładka: nogi, pachy, podwozie,(inaczej źle się czuję ) ale niektóre laski w ciąży zarośnięte ,że aż obrzydliwe. Kłaki sterczą z każdej strony, wyglądają jakby im brzuch na trawce leżał, niektóre taki gąszcz hodują. Ja wiem ,że jest ciężko, ale kurde można się jakoś schludnie ogarnąć, nie koniecznie na dole do zera, no a pachy to już mus.
Ja też staram się nie chodzić zarośnięta, z tym, że tak jak Wam już kiedyś pisałam, często mam podrażnienia po depilacji. Najgorsze, że nasiliło się to w ciąży. Jak wczoraj zobaczyłam w lustrze jak wygląda moja okolica bikini, to tylko się załamać ...cała w czerwonych krostkach, śladach Nie wiem jak ja się doprowadzę później do ładu
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:04   #523
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez selena85 Pokaż wiadomość
Masz rację. To prawda.

Chichram się na wyobrażenie tego co wytłuściłam w Twoim opisie

Jakbyś je zobaczyła, to nie było by Ci do śmiechu kochana, to po prostu obrzydliwe.....

Cytat:
Napisane przez poczatkujaca-dagmara Pokaż wiadomość
W końcu przyszedł kompletny wózek Łaskawy ten serwis jak cholera ale nie będe sobie "krwi psuła" marudzeniem.
Dobrze ,że wreszcie go dostałaś, ale co cię nerwów kosztowało, to już inna sprawa.
A do porodu chyba się przygotować nie da. Zawsze coś zostanie co można by.... a się nie zrobiło .

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Ja też staram się nie chodzić zarośnięta, z tym, że tak jak Wam już kiedyś pisałam, często mam podrażnienia po depilacji. Najgorsze, że nasiliło się to w ciąży. Jak wczoraj zobaczyłam w lustrze jak wygląda moja okolica bikini, to tylko się załamać ...cała w czerwonych krostkach, śladach Nie wiem jak ja się doprowadzę później do ładu
Ja rozumiem ,że można mieć podrażnienia, że jest niewygodnie, no ale sorki laski po 20 kilka lat, a włosy pod pachami jak u małpy wyhodowane. Co jak co, ale pachy powinny być wygolone, przecież jakie to bakterie i smród jak się człowiek spoci w takim gąszczu siedzą.
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:09   #524
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Będę tutaj leżeć do poniedziałku. Jak dzis pani ordynator powiedziała mi, że w poniedzialek bede miec cc, to mimo tego ze spodziewałam sie po czesci tego to i tak - szok ! Aż łezki sie pojawiły. Nie wyobrazam sobie tego poniedzialku...takie emocje...Boże... Mam nadzieje ze podejde do tego jak Amberella - spoko luzik chyba najlepszym sposobem będzie niemyślenie

A to jak chca Cię do poniedziałku trzymać to pewnie będą Cię codziennie monitorować i robić KTG itd. Dawaj znać na bieżąco.

No i prawda, że najlepiej nie myśleć o tym a przynajmniej sobie nic nie wyobrażać bo każdy przechodzi to inaczej.
Poza tym na ogół jest dobrze i rzadko kiedy są jakieś "odchylenia od normy".

No ciekawe jak tam nasza lajcikowa mistrzyni Ambrella
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:11   #525
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Justi ja mam fotel u małej w pokoju, celowo go kupiliśmy żebym mogła u niej w pokoju karmić, rozłożyć się na nim i na nią patrzeć jak leży w łóżeczku
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:20   #526
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisze ze szpitala i oficjalnie potwierdzam, ze cc mam wyznaczone na poniedziałek
Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Będę tutaj leżeć do poniedziałku. Jak dzis pani ordynator powiedziała mi, że w poniedzialek bede miec cc, to mimo tego ze spodziewałam sie po czesci tego to i tak - szok ! Aż łezki sie pojawiły. Nie wyobrazam sobie tego poniedzialku...takie emocje...Boże... Mam nadzieje ze podejde do tego jak Amberella - spoko luzik chyba najlepszym sposobem będzie niemyślenie
Dasz rade

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość


Dobrze ,że wreszcie go dostałaś, ale co cię nerwów kosztowało, to już inna sprawa.
A do porodu chyba się przygotować nie da. Zawsze coś zostanie co można by.... a się nie zrobiło
Gdyby mój TŻ sprawy wózka nie przechwycił dałabym im bardziej popalić Biedny chłopina bał sie że urodze z nerwów

Masz racje nie da sie przygotowac, ale jakos czas musze wypełnić, inaczej siedziałąbym i wymyślała czarne scenariusze
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:26   #527
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Będę tutaj leżeć do poniedziałku. Jak dzis pani ordynator powiedziała mi, że w poniedzialek bede miec cc, to mimo tego ze spodziewałam sie po czesci tego to i tak - szok ! Aż łezki sie pojawiły. Nie wyobrazam sobie tego poniedzialku...takie emocje...Boże... Mam nadzieje ze podejde do tego jak Amberella - spoko luzik chyba najlepszym sposobem będzie niemyślenie
Będzie dobrze i już lada moment przytulisz maluszka

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem ,że można mieć podrażnienia, że jest niewygodnie, no ale sorki laski po 20 kilka lat, a włosy pod pachami jak u małpy wyhodowane. Co jak co, ale pachy powinny być wygolone, przecież jakie to bakterie i smród jak się człowiek spoci w takim gąszczu siedzą.
A depilacja pod pachami nie podlega żadnej dyskusji ...nawet nie wyobrażam sobie, żeby mieć tam włosiska
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:29   #528
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez forester Pokaż wiadomość
a @. uwazam , ze 6 tyg ma prawo tak byc, potem bede sie matrwic.

MAMUSIE w pepku u Malej pojawilo sie troche krwi, nie ma ropy, nie smierdzi. martwic sie?
Nie martwić
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:31   #529
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Mój tż znów gra z borysem na rękach w fifę! i jeszcze do tego mu opowiada co robi kto bramkę strzelił i jak itp.....

teraz ma żal bo Borys mu słabo kibicuje - usnął...
ha ha ha
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 14:34   #530
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Forester nie martw się u nas też była krew dziś pępuszczek ładnie wygląda

U mnie lepiej, krwawię mniej, brzuch nie boli. Gorączki brak
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:38   #531
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisze ze szpitala i oficjalnie potwierdzam, ze cc mam wyznaczone na poniedziałek

noto odpoczywaj bo wielki dzień już niedługo
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:39   #532
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Dziewczyny jakie macie poduszki do karmienia??? Możecie jakieś polecić po cc chyba przydałaby sie dla wygody taka
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:43   #533
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Gdzież bym miała spać w środku nocy, no bo po co, kto to widział takie wynalazki, spanie, phi
Spanie jest dla leszczy :brzydal (tak mnie pociesza tż, gdy kolejną noc zasypiam o 6 rano )


Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
oscenisept używam do pępka i nie mocze go w kąpieli
U nas położna mówiła, że octenisept jest przereklamowany. Kazała nam podczas kąpieli normalnie moczyć pępek (bo przecież tam też siki i kupka czasami dolatują, a także paprochy z ubranek - także ten syfik trzeba przepłukać), a przy KAŻDEJ zmianie pieluchy dokładnie czyścić rozrobionym spirytusem

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
A co do tej lewatywy, to trochę jest to śmieszne, że niektóre szpitale wymagają, by mieć swoją. To samo z podkładami porodowymi itd. To co - może niedługo jak się będzie szło na zabieg to trzeba będzie brać własne opatrunki i nici do szwów?
I własnego lekarza


Dzisiejsza noc zdecydowanie należała do najgorszych w mojej ciąży Nie dość, że bolały mnie kości u rąk (reumatyzm ), to było mi mega gorąco i usnęłam o 6 ;/
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:43   #534
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Muminek1991 Pokaż wiadomość




Ja rozumiem ,że można mieć podrażnienia, że jest niewygodnie, no ale sorki laski po 20 kilka lat, a włosy pod pachami jak u małpy wyhodowane. Co jak co, ale pachy powinny być wygolone, przecież jakie to bakterie i smród jak się człowiek spoci w takim gąszczu siedzą.
łeeeee no właśnie- przecież to siedlisko barkeri takie kłaki.
Jak sobie pomyślę, że jeszcze nie wszystkie biorą prysznic przed wejściem do basenu to - zawsze mam wizję że płyniesz sobie spokojnie a tu taaaaaaaaki łoniak majestatycznie się unosi na powierzchni dobrze że ja z zamkniętą buzią pływam
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:44   #535
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie poduszki do karmienia??? Możecie jakieś polecić po cc chyba przydałaby sie dla wygody taka
Ja mam taką: http://motherhood.pl/sklep/fasolka-premium-49 i kocham ją miłością wieczną
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:44   #536
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez poczatkujaca-dagmara Pokaż wiadomość
Zostało mi 7 dni na przgotowanie sie do porodu

Dziewczyny mąż powinien odciąć mi dostęp do internetu
Jestem straszną zakupoholiczką
Zamówiłam do pokoju małego:
plakat- http://mamabu.pl/kolekcja/plakaty-i-.../plakat-zyrafy
pojemnik na waciki- http://www.bajkowachatka.pl/BOX-KOSM...y-BEBJOU/5094/
No nie da się przygotować to prawda. Ja jestem dzień po terminie i przygotowana się nie czuję

Ten sklep mamabu jest super, mają świetne tipi dla dzieci, poduszki i akcesoria. Też się w końcu na coś skuszę
__________________
od 29.01.2014 jestem mamą!

mój blog ciążowo-dzieciowy www.inspiracjemamy.blogsp ot.com

instynkt macierzyński jest przereklamowany.... http://www.inspiracjemamy.blogspot.c...nski-jest.html
sweet_vintage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:51   #537
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Ja mam taką: http://motherhood.pl/sklep/fasolka-premium-49 i kocham ją miłością wieczną
Ja mam zwykła fasolkę (nie premium ) i tez nie wyobrażam sobie karmienia bez niej.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 14:58   #538
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie poduszki do karmienia??? Możecie jakieś polecić po cc chyba przydałaby sie dla wygody taka
Ja mam taką http://motherhood.pl/sklep/fasolka-motherhood-1, ale dopiero po porodzie okaże się jak w praktyce

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
łeeeee no właśnie- przecież to siedlisko barkeri takie kłaki.
Jak sobie pomyślę, że jeszcze nie wszystkie biorą prysznic przed wejściem do basenu to - zawsze mam wizję że płyniesz sobie spokojnie a tu taaaaaaaaki łoniak majestatycznie się unosi na powierzchni dobrze że ja z zamkniętą buzią pływam
Zlituj się, kochana ...bo moja wyobraźnia jest bujna
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 15:03   #539
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
łeeeee no właśnie- przecież to siedlisko barkeri takie kłaki.
Jak sobie pomyślę, że jeszcze nie wszystkie biorą prysznic przed wejściem do basenu to - zawsze mam wizję że płyniesz sobie spokojnie a tu taaaaaaaaki łoniak majestatycznie się unosi na powierzchni dobrze że ja z zamkniętą buzią pływam
Cholerka, akurat jedząc to sobie wyobraziłam, dobrze że blokadę odruchu wymiotnego mam już na poziomie master.




A czy któraś z mamuś może próbowała używać kojca do karmienia? http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2
Mam plan żeby go wykorzystać w tym celu, szkoda mi kolejnej poduchy kupować.
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 15:07   #540
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
A czy któraś z mamuś może próbowała używać kojca do karmienia? http://motherhood.pl/sklep/kojec-motherhood-2
Mam plan żeby go wykorzystać w tym celu, szkoda mi kolejnej poduchy kupować.
Gdzieś kiedyś wyczytałam, że taki kojec jest nawet lepszy od poduchy, bo można sobie to pozawijać na odpowiednią wysokość


Chce mi się jeść :| A w zasadzie to -żreć. Problem w tym, że w lodówce nie ma nic co zmusiłoby mnie do wstania z łóżka
__________________
21.05.16

Edytowane przez Akkma
Czas edycji: 2014-01-23 o 15:09
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 19:17:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.