Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 11:30   #1201
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
SORRY20 to kod na 20% znizki do C&A, ale nie dostalam info do kiedy wazny.
już nieaktualny niestety.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:43   #1202
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Zajrzałam do niemieckiego D. online i tam można wybrać tylko 2 próbki
stwierdzam, że jednak u nas jest Highlife ciekawe kiedy ten ich głupi pomysł przywędruje do PL
Ale tam jest fajniejszy asortyment... coś za coś

Nie radzę wchodzić na hamerykańską stronę S. ależ tam są super zestawy w dobrych cenach

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Odwiedź w dniach 10-20 października perfumerię Sephora Polska, kup dwa dowolne produkty Estēe Lauder i ciesz się prezentami – miniaturą maskary oraz korektora.
S. ma chyba lepszą ofertę prezentów do konkretnych marek niż D.
ale szkoda, że tylko w stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:19   #1203
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Oferta NUXE: http://pokochajnuxe.pl/

Kupiłaś nasz produkt do pielęgnacji przeciwstarzeniowej?

Aby otrzymać PREZENT o wartości 130 zł* wystarczy:
zarejestrować się i umieścić dowód zakupu na serwerze!

*W skład oferty wchodzą produkty gam: NirvanesqueŸ, MerveillanceŸ, MerveillanceŸ expert, Aroma-VaillanceŸ, NuxurianceŸ oraz NuxellenceŸ Jeunesse. Ofarta ważna od 1 września do 30 listopada 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. Prezenty dostępne są jedynie dla punktów sprzedaży, które zadeklarowały uczestnictwo w akcji. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi marki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nuxe.jpg (36,4 KB, 35 załadowań)
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:26   #1204
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
już nieaktualny niestety.
No fakt, a jeszcze dzis rano skladalam z nim zamowienie. Dostalam go w poniedzialek, ale dopiero dzis zajrzalam na poczte, sorry
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 12:26   #1205
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Oferta NUXE: http://pokochajnuxe.pl/

Kupiłaś nasz produkt do pielęgnacji przeciwstarzeniowej?

Aby otrzymać PREZENT o wartości 130 zł* wystarczy:
zarejestrować się i umieścić dowód zakupu na serwerze!

*W skład oferty wchodzą produkty gam: NirvanesqueŸ, MerveillanceŸ, MerveillanceŸ expert, Aroma-VaillanceŸ, NuxurianceŸ oraz NuxellenceŸ Jeunesse. Ofarta ważna od 1 września do 30 listopada 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. Prezenty dostępne są jedynie dla punktów sprzedaży, które zadeklarowały uczestnictwo w akcji. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi marki.
Przy zakupie prenumeraty Twojego Stylu, dostałam krem do twarzy, krem pod oczy i olejek z Nuxa. Powiem Wam, że zakochałam się w ich produktach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 13:01   #1206
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja w Avene zaopatruję się w Super-Pharm. Pokochałam tę markę odkąd otrzymałam próbki serii Cleanance Expert


Ja też się nie dostałam. Pewnie dlatego, że testuję Vizir
Ja się dostałam o dziwo i teraz mam pietra jak to będzie z tym pisaniem opinii, sprawozdań ,robieniem zdjęć etc.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 13:58   #1207
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

darmowa kawa w mc cosiu : http://livesmarter.pl/darmowa-kawa-w...dziernik-2014/ )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 17:18   #1208
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

dostałam smsa:
jutro w Douglas Arkadia noc zakupów, do godz. 24 cały asortyment -20%
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 19:47   #1209
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Przy zakupie prenumeraty Twojego Stylu, dostałam krem do twarzy, krem pod oczy i olejek z Nuxa. Powiem Wam, że zakochałam się w ich produktach
Ale probki? Ja lubie na lato zloty olejek. Kup sobie dermiki krem biogenic albo czarna serie, biogenic kupowalam w aptece chyba cepharm internetowo za jakies smieszne pieniadze a krem jest super, ten czarny tez, dobry pod oczy, jest cala seria. Nuxe jest bardzo drogi, dermika ma lepsze produkty w tej cenie.

a w ogole, to kupilam terracotte guerlain i zaciekawiona tym the balmem, kupilam lou minizer i old town boy roz. Znalazlam na youtubie filmiki makijazowe niejakiej nudziary i normalnie wpadlam po uszy, kupilam wszystkie jej pedzle hakuro i te produkty balm i revlon colorstay. a bronzera nie kupilam tylko ze wzgledu na rozsadek, zeby zbadac terracotte. Ale teraz bede piekna, ze szok
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 20:59   #1210
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
kupilam wszystkie jej pedzle hakuro i te produkty balm i revlon colorstay. a bronzera nie kupilam tylko ze wzgledu na rozsadek, zeby zbadac terracotte. Ale teraz bede piekna, ze szok
Za ile i gdzie kupiłaś Hakuro? Z Mintishop? bo tylko oni mają jednocześnie Hakuro i theBalm Mary-Lou Manizer. Rozświetlacz jest super.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-10 o 21:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:12   #1211
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję pomocy jak zawsze
Najpierw zacznę od podziękowań - podkład z maca NC15,który mi doradziłyście jest super kolor mega trafiony,utrzymuje się cały dzień żyć nie umierać

Teraz prośba o opinię - zastanawiam się nad kupnem szczoteczki clarisonic.Jak wiadomo koszt nie jest mały,ale jak już to bym kupiła teraz przy zniżce 20 %.
Moja cera nie ma wielkich problemów,ale nie powiem pryszcze mi wyskakują. Przed kresem i w trakcie to jest w ogóle wysyp,a tak to pojedynczy pryszcz - niewielki. Ale no nie mam mega gładkiej cery,a wiem że tą szczotkę nie polecają przy takiej cerze.Jaka jest wasza opinia?Sprawdza się ta szczoteczka?Czy zbędny zakup?
Też zastanawiam się nad szczoteczką Clarisonica, szczególnie z obecnym rabatem. Nie mam czasu ostatnio na długie przesiadywanie w łazience, więc teoretycznie powinna mi życie ułatwić. Wszelkie obiektywne opinie mile widziane.

Wypowiem się co do szczoteczki Biedronkowej. Dziwię się, że porownujecie ją do oryginału. Materiał inny, zasada działania inna. Przede wszystkim główka szczotki się kręci i ma potwornie twarde włosie. Szkoda, że nie mam porównania do Clarisonica, ale wiem jaką krzywdę po raptem dwóch użyciach mi zrobiła. Skórę miałam czerwoną, podraznioną i przesuszoną. Pomijając fakt, że przez to ze się kręci naciąga skórę. Dla mnie nie warto nawet tych 20 zł wydać, bo więcej krzywdy może zrobić niż pożytku. Już wolę rossmannową.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 21:17   #1212
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Przy zmianach tradzikowych ta szczoteczka moze tylko zaszkodzic wg mnie. Na poczatku mnie po niej wysypywalo, ale teraz uzywam codziennie i mam super czysciutka buzie. Nie wiem od czego to zalezy. Moze mialam wtedy zla diete, a moze skora tak reagowala. Tak czy siak u mnie sie sprawdza, ale slyszalam wiecej negatywnych niz pozytywnych opinii. Na pewno trzeba wziac pod uwage to, ze Clarisonic wcale nie jest tak delikatna jak mowi producent
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 08:30   #1213
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Za ile i gdzie kupiłaś Hakuro? Z Mintishop? bo tylko oni mają jednocześnie Hakuro i theBalm Mary-Lou Manizer. Rozświetlacz jest super.
Kupilam na all u puderka, mial same 5. Wzielam zestaw, bo byl dobrze skompletowany, do pudru, skosny do bronzera, do podkladu, bo chcialam wyprobowac jak sie stempluje i jaka jest roznica oraz 4 do cieni, plaski, 2 kulki i do brwi. Miala tez lou i boya i revlon, wiec wszystko naraz kupilam. Lou ma super opinie i bardzo spodobal mi sie efekt u tej nudziary, w ogole ma swietne filmiki o pedzlach hakuro. Poza tym gdzies na watku mi mignelo, ze wszyscy maja te pedzle.
Zestaw kosztowal 129 zl plus 1 dodatkowy pedzel 16,50 zl. Do pudru kosztowal solo 32,90, inne po 25,90 i do cieni 16,50, w zestawie oszczednosc jakies 5 zl czy cos. Ten pedzel do podkladu przyda mi sie, zeby polaczyc 2 odcienie podkladow, bo mam 3 lancome i teraz jest za ciemna.jedyne co mi zostalo do kupienia, to tusz, bo ten co mam clarins zmienil sklad i odbija mi sie pod okiem, a stosowalam go juz z 2 lata. Szkoda, bo byl dobry.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:43   #1214
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Zapytam tu, bo jesteście obcykane z promocjami: czy jeśli już we wrześniu korzystałam z tej promocji allegro "20zł zniżki za zakupy mobilne" to mogę dziś jeszcze raz skorzystać i dostanę kupon?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:55   #1215
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ponieważ próbki w S. nieciekawe wybrałam się do salonu. Nabyłam z rabatem 20% La vie est belle.- zażyczyłam sobie pakowanie na prezent (fotka). Dostałam 4 próbeczki :Jadore, D & G Intense, balsam do rąk pat & rub, i podkład Lancome.
Czy udaje się Wam wejśc przez paybacka na D.? Wczoraj w pracy jakimś cudem udało się. Miałam w koszyku boxa , którego nie wykasowało więc zrobilam małe zamówienie. Dzisiaj mam problem z paybackiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0520.jpg (156,3 KB, 153 załadowań)

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-10-11 o 17:00
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:25   #1216
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

wyspikalam się Si od armaniego i śliczne są Podobne do Vanille Noire z Yves Rocher , tylko tu czuję wanilię + kwiatki a w VN sama wanilię
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:05   #1217
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ponieważ próbki w S. nieciekawe wybrałam się do salonu. Nabyłam sobie z rabatem 20% La vie est belle.- zażyczyłam sobie pakowanie na prezent (fotka). Dostałam 4 próbeczki :Jadore, D & G Intense, balsam do rąk pat & rub, i podkład Lancome.
Czy udaje się Wam wejśc przez paybacka na D.? Wczoraj w pracy jakimś cudem udało się. Miałam w koszyku boxa , którego nie wykasowało więc zrobilam małe zamówienie. Dzisiaj mam problem z paybackiem.
Ja już od wczoraj mam problem i nie mogę wejść przez payback do D.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:17   #1218
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ja miałam w czwartek problem z PB, ale napisałam do nich i już jest ok.
Rozpoczęłam z nimi "batalię" o nienaliczone punkty za zakupy w D. Ciekawe ile potrwa ta reklamacja...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ponieważ próbki w S. nieciekawe wybrałam się do salonu. Nabyłam sobie z rabatem 20% La vie est belle.- zażyczyłam sobie pakowanie na prezent (fotka). Dostałam 4 próbeczki :Jadore, D & G Intense, balsam do rąk pat & rub, i podkład Lancome.
Czy udaje się Wam wejśc przez paybacka na D.? Wczoraj w pracy jakimś cudem udało się. Miałam w koszyku boxa , którego nie wykasowało więc zrobilam małe zamówienie. Dzisiaj mam problem z paybackiem.
Bardzo ładne opakowanie prezentowe zawsze to jakaś odmiana od tych czarnych pudeł (mam już ich trochę dość, mogliby zmienić kolor na bardziej "żywy")
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:53   #1219
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja miałam w czwartek problem z PB, ale napisałam do nich i już jest ok.
Rozpoczęłam z nimi "batalię" o nienaliczone punkty za zakupy w D. Ciekawe ile potrwa ta reklamacja...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Bardzo ładne opakowanie prezentowe zawsze to jakaś odmiana od tych czarnych pudeł (mam już ich trochę dość, mogliby zmienić kolor na bardziej "żywy")
Też tak uważam, Perfumy są dla mnie i w sumie zapakowanie na prezent było zbędne, ale chciałam zobaczyć co wyczarują. Pomysłowa ta dekoracja serduszkami do kąpieli. Podoba mi się.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 17:03   #1220
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja miałam w czwartek problem z PB, ale napisałam do nich i już jest ok.
Rozpoczęłam z nimi "batalię" o nienaliczone punkty za zakupy w D. Ciekawe ile potrwa ta reklamacja...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Bardzo ładne opakowanie prezentowe zawsze to jakaś odmiana od tych czarnych pudeł (mam już ich trochę dość, mogliby zmienić kolor na bardziej "żywy")
a jaki problem miałaś z tymi punktami ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:14   #1221
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
a jaki problem miałaś z tymi punktami ?
Skorzystałam z e-kuponów na 200 i 300 punktów za dowolny zakup w D. Nie naliczyli mi ich. Napisałam po tygodniu od złożenia mini zamówień to odpowiedzieli, że punkty naliczają w ciągu 30 dni. Minął miesiąc i Wczoraj złożyłam oficjalną reklamację. Mam nadzieję, że naliczą mi te punkty, bo dla nich złożyłam mini zam. A punkty za zamówienia w S. miałam na drugi dzień. Dziwne...

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

W e-glamour paczkomat za 1zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:07   #1222
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Użyłam dzisiaj scrubu Collistara z douglasowego boxa i szok. Zapach - mieszanka kamfory i leśnego płynu do toalet. Nawet mój facet, który przyszedł mi wypilingować plecy krzywił się niemiłosiernie. A skuteczność też średnia. Np. Geomar czy Organique działają świetnie, a ich używanie to sama przyjemność.

Właśnie przyszła córcia z pytaniem czym tak śmierdzi w łazience.
Jedyny pozytyw jest taki, że miałam jednocześnie inhalację (jestem przeziębiona).

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2014-10-11 o 21:19
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:48   #1223
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Zapytam tu, bo jesteście obcykane z promocjami: czy jeśli już we wrześniu korzystałam z tej promocji allegro "20zł zniżki za zakupy mobilne" to mogę dziś jeszcze raz skorzystać i dostanę kupon?
Możesz 1raz na 1konto za każdym razem jak ogłaszają akcję promocyjną. Ja od września skorzystałam już trzy razy
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:32   #1224
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj scrubu Collistara z douglasowego boxa i szok. Zapach - mieszanka kamfory i leśnego płynu do toalet. Nawet mój facet, który przyszedł mi wypilingować plecy krzywił się niemiłosiernie. A skuteczność też średnia. Np. Geomar czy Organique działają świetnie, a ich używanie to sama przyjemność.

Właśnie przyszła córcia z pytaniem czym tak śmierdzi w łazience.
Jedyny pozytyw jest taki, że miałam jednocześnie inhalację (jestem przeziębiona).
ja lubię takie zapachy , mam takie chysteczki do inhalacji
także kwestia gustu , ale swojej ceny nie wart

CC od estee fajne jest , ale nie szałowe
Jednak najlepsze jakie do tej pory testowałam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 02:03   #1225
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj scrubu Collistara z douglasowego boxa i szok. Zapach - mieszanka kamfory i leśnego płynu do toalet. Nawet mój facet, który przyszedł mi wypilingować plecy krzywił się niemiłosiernie. A skuteczność też średnia. Np. Geomar czy Organique działają świetnie, a ich używanie to sama przyjemność.

Właśnie przyszła córcia z pytaniem czym tak śmierdzi w łazience.
Jedyny pozytyw jest taki, że miałam jednocześnie inhalację (jestem przeziębiona).
Zgadzam się, mój poszedł do kosza, bo myślałam, że zgnił a on taki po prostu był (zapach). Ale z kolei peeling Collistar z pomarańczy jest cudowny. I zapachem i działaniem przebija Geomar, do tego jest bardziej wydajny.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 08:16   #1226
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Skorzystałam z e-kuponów na 200 i 300 punktów za dowolny zakup w D. Nie naliczyli mi ich. Napisałam po tygodniu od złożenia mini zamówień to odpowiedzieli, że punkty naliczają w ciągu 30 dni. Minął miesiąc i Wczoraj złożyłam oficjalną reklamację. Mam nadzieję, że naliczą mi te punkty, bo dla nich złożyłam mini zam. A punkty za zamówienia w S. miałam na drugi dzień. Dziwne...

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

W e-glamour paczkomat za 1zł
Mam pytanko odnośnie puktow PB . Kartę mam od niedawna . Wczoraj w S. w salonie pani mi powiedziała , że oni nie mają PB. Czy to norma na salony S. i D. czy tylko u mnie .
Natomiast jeśli chodzi o naliczanie to jak do tej pory mam naliczane punkty w ciągu jednego dnia po transakcji. Wczoraj robiłam zakupy w Empiku , dzisiaj jest 1025 pkt. na koncie.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-10-12 o 08:23
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 12:14   #1227
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Mam pytanko odnośnie puktow PB . Kartę mam od niedawna . Wczoraj w S. w salonie pani mi powiedziała , że oni nie mają PB. Czy to norma na salony S. i D. czy tylko u mnie .
Natomiast jeśli chodzi o naliczanie to jak do tej pory mam naliczane punkty w ciągu jednego dnia po transakcji. Wczoraj robiłam zakupy w Empiku , dzisiaj jest 1025 pkt. na koncie.
punkty PB w S. i D. naliczają się tylko przy zakupach on-line, stacjonarnie tam PB nie działa
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:18   #1228
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Ale probki? Ja lubie na lato zloty olejek. Kup sobie dermiki krem biogenic albo czarna serie, biogenic kupowalam w aptece chyba cepharm internetowo za jakies smieszne pieniadze a krem jest super, ten czarny tez, dobry pod oczy, jest cala seria. Nuxe jest bardzo drogi, dermika ma lepsze produkty w tej cenie.

a w ogole, to kupilam terracotte guerlain i zaciekawiona tym the balmem, kupilam lou minizer i old town boy roz. Znalazlam na youtubie filmiki makijazowe niejakiej nudziary i normalnie wpadlam po uszy, kupilam wszystkie jej pedzle hakuro i te produkty balm i revlon colorstay. a bronzera nie kupilam tylko ze wzgledu na rozsadek, zeby zbadac terracotte. Ale teraz bede piekna, ze szok
Nie próbki, olejek 50ml, krem pod oczy 15ml, krem do twarzy 40ml
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:26   #1229
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie próbki, olejek 50ml, krem pod oczy 15ml, krem do twarzy 40ml
a gdzie sie takie prenumeraty kupuje :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-13, 07:33   #1230
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Skorzystałam z e-kuponów na 200 i 300 punktów za dowolny zakup w D. Nie naliczyli mi ich. Napisałam po tygodniu od złożenia mini zamówień to odpowiedzieli, że punkty naliczają w ciągu 30 dni. Minął miesiąc i Wczoraj złożyłam oficjalną reklamację. Mam nadzieję, że naliczą mi te punkty, bo dla nich złożyłam mini zam. A punkty za zamówienia w S. miałam na drugi dzień. Dziwne...


naliczą Ci
ja już kilkukrotnie do nich pisałam, a to z Douglasa mi punktów nie naliczyli, a to z Tchibo, a to z C&A......za każdym razem bez problemu, bo moim mailu punkty zostały naliczone i zostałam o tym dodatkowo powiadomiona mailem
Dlatego teraz zawsze zapisuję moje zamówienia z datami ich złożenia(oaz przysługującymi mi punktami za ekupony itp.) i monitoruję
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.