Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki cz. XII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 07:46   #2341
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ale dopiero teraz widze jaki jest duzy i ciezki. Jak bylam w ciazy to byl taki nadal dzidzius dla mnie. Przy Emku wyglada jak olbrzym 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:49   #2342
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Moj ma nagle wielkie lapska
No i wagowo... zdazylo mi sie brac go w ciazy na rece... a teraz sie zastanawiam jakim cudem jeszcze tydzien temu bylam w stanie go uniesc

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:51   #2343
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moj ma nagle wielkie lapska
No i wagowo... zdazylo mi sie brac go w ciazy na rece... a teraz sie zastanawiam jakim cudem jeszcze tydzien temu bylam w stanie go uniesc

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Ja to samo. W ciazy co chwile go podnosilam i podsadzalam gdzies. Teraz zero sily na to i boje sie o blizne. Wgl Gabi ma tak duzo sily i jest niedelikatny 😂 mowie mu zeby kolyssl mlodego w bujaczku to tak zaczal nim telepac ze z mezem myslelismy ze ze smiechu zejdziemy co jak co ale bedzie wesolo.
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 07:57   #2344
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Heh mimo, ze z dnia na dzien zmeznial to jednak wciąż jest malutki

My od jutra zostajemy sami w trojeczke na cale dnie i wieczory
Jestem bardzo ciekawa jak to bedzie wygladac

Ale moj starszy wiec wiecej Mu mozna wytlumaczyc i odpukac na razie odkladalne dziecko, co robi kolosalna roznice

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:00   #2345
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Dziś zdecydowanie mam najgorszy dzień od porodu.

Rano karmilam Noah 2,5 godziny. Zanosil się placzem, ciskal i szukał cycka dalej.
W końcu poddalam się i poprosiłam położna o pomoc. Przyszła i pomogła mi przystawic małego jeszcze raz. Przy niej był zdecydowanie spokojniejszy ( pewnie wyczuł jej spokój ). Zjadł ładnie po 15 minut z każdego cycka i nawet pani go pochwalila, że ładnie cyca.
Pokazała mi kiedy on polyka żebym wiedziała czy faktycznie coś tam je.

Okazało się przy okazji, że mleka nie ma a jest coś pomiędzy siara a tym oczekiwanym pelnowartosciowym mlekiem
Przyniosła dojarke elektryczna i sprawdzilysmy ile jest mleka po karmieniu. w prawej piersi NIC oprócz kropelki a w lewej szalony jeden łyk. Czyli nic dziwnego, że Noah ciągle szuka i płacze i się denerwuje. Dostał flaszkę znowu i wypił 35 ml!
Jak on ma być spokojny jak ja mu dawałam ochlapy a on tu taki żołądek ma wielki!

Pani mówiła, że mam nie nastawiac się za wszelką cenę tylko na kp bo butelka raz na jakiś czas to nie zbrodnia.

Dostałam jakieś tabletki na laktacje.
Położna mówiła, że prawie każda mama ma w tym czasie takie stresy, nerwy i baby bluesa.

Nie wiem tylko czemu Noah tak niespokojnie śpi. Udało się T go uspac i położyć do łóżeczka ale zdecydowanie lepiej śpi na klacie u niego.

Już mi lepiej ale wciąż mam doła jak pomyślę o Izie to rycze. T też się przejął. Staram się skupiać już teraz na swoim szczęściu ale to tak mną wstrzasnelo, że ciężko mi.

Lepiej mi na myśl, że jestem tu pod opieką i położne na prawdę są cudowne. Szczególnie jedna.

Cieszę się, że wybrałam ten szpital. Czuję się tu bezpieczna.

Eska gratuluję czopa czcigodnego! Teraz już Twoja macica daje znak, że przygotowuje się na godzinę "zero".

Kattoo ja to nie wiem jak dajesz radę skoro masz maluszka i Gabiego, który potrzebuje dużo uwagi. Matki są dla mnie bohaterkami z nadludzkimi mocami.
Myślę tak o każdej mamie, która ma więcej niż jedno dziecko... chociaż i my mamusie z jednym też często potrafimy przeżyć wiele aby dziecko było szczęśliwe.

Oby jutro był lepszy dzień.
Napiszcie mi coś pozytywnego bo ciężko mi się przestawić na tryb optymistki chwilowo.

To się wygadalam. Wybaczcie, że jak zawsze marudze zamiast rzygać tęcza. Chociaż są momenty, że na prawdę nią rzygam
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:03   #2346
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Będzie dobrze, Kamila

Ja tam nadal w dwupaku robię karpatkę na cześć teściowej, już się nie mogę jej doczekać. Karpatki znaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:08   #2347
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Moj do tej poryto hnb, myslalam ze to przejdzie ale jakna razie nie. Czasami w ciagu dnia jest taki moment, ze Patryk sie gapi na cos i moge go odlozyc, ale muszę do niego calu czas mowic. A tak przez pozostaly czas tulenie, cyc i zabawa ale musze caly czas mowic i go dotykać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 08:08   #2348
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Zjadlabym karpatke 😍

Kamila w domu zobaczysz bedzie wiecej mleczka bo nerwy odpuszcza. U mnie tak bylo. Tylko przystawiaj i odciagaj jesli chcesz nadal kp.

To co Iza napisala na fb po prostu mna wstrzasnelo. Nie moge przestac o niej myslec.
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:11   #2349
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kamila najwazniejsze, ze nie jestes sama... masz T, ktory bardzo Ci pomaga i wspaniale polozne, ktore maja racje

Laktacja na spokojnie sie rozkreci tylko musisz byc odprezona

Na klacie lepiej Mu sie spi, bo wtedy ma masaz brzuszka przy okazji, czuje cieplo i bicie serca, jest spokojniejszy, bo wie, ze bezpieczny )


Twoje marudzenie, zadawanie pytan i szukanie rozwiazan swiadczy o Twoim zaangazowaniu i Milosci do Malego!
Tego nikt nigdy Mu nie zabierze i niczego lepszego nigdy nie dostanie

A Milosc... nigdy nie jest latwa Wlasnie dlatego jest taka piekna



Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:15   #2350
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kamila czyli masz mleko przejsciowe,to dobrze,znaczy,ze powoli się rozkręca 😀skoro masz elektr laktator teraz to próbuj sciagac z każdej piersi 7-5-3.
2,5 godz jadl,bo chyba na pewno ma duży odruch ssania,próbowałas dac mu smoczek?

Dziewczyny podziwiam Waszą organizacje i optymizm przy dwójce dzieciaczkow,my planujemy drugie ale boję się czy mi cierpliwości starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

A o co chodzi z Iza,czy to tajemnica?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:21   #2351
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Dopiero przeczytałam o Izie...nie mogę się pozbierać trzymam moje dziecko w ramionach i nie chcę myśleć co ona czuje...to takie niesprawiedliwe!!!!!
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 08:21   #2352
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Aniu Lilianka od Izy zmarla w brzuszku przed porodem...
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:24   #2353
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mamy Starszaków i mnie jest identycznie nagle Maja się wydaje taka ogromna i ciężka całe szczęście dość się przejęła rolą siostry i woła mnie kiedy Martynka płacze i głaska ją co chwilę to po główce to po nóżce

kamila Masz baby bluesa po poprzednim porodzie miałam to samo - ryczałam 2 tygodnie, nie mogłam sobie emocjonalnie poradzić ale to przejdzie

Jezu...
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:27   #2354
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Iza napisała ostatnio, że urodziła martwa córeczkę
Strasznie mi jej szkoda.
Nie umiem o tym myśleć bez płaczu.

Mały doi na smoczka, że tak powiem ;D
Raz na jakiś czas na chwilkę pociumka go ale wypluwa szybko. Mam takiego co go trudniej chwycić, może dlatego.

On tak długo wisi na cycku pewnie głównie dlatego, że nie mam mleka.
Ale miejmy nadzieję, że Już teraz będzie z górki. Póki się nie rozhula laktacja będziemy mu dawali po troszkę mleczka z butelki na sam koniec karmienia.
Martwi mnie tylko, że on tak mało śpi! 2 godziny to jego max i to właśnie po mleku z butli.

No nic. Idę dalej na niego patrzeć i smyrac po policzku <3

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Nie pisałam tu o Izie bo nie wiedzialam czy sobie życzy... dziś dała znać, że możemy Wam powiedzieć....
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:39   #2355
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Masakra.....poryczalam się,strasznie wspolczuje Iza,to takie niesprawiedliwe😥mężowi też lezka poplynela

Kamila,wczoraj też Kuba miał zły dzień płakał i plakal,dopiero uspokoil godz spacer I kąpiel.dlatego głową do góry,wyjdziesz ze szpitala 8 wszystko się unormuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 08:42   #2356
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Dzięki za wsparcie

Mój T też się poplakal. Niestety takie nieszczęścia sir zdarzają ;( będę się za nich modlić i nic więcej nie mogę zrobić :/
Iza marzy już o drugim malenstwie więc jest w niej dużo nadziei i miłości pomimo wszystko.
Niestety psychicznie nie jestem stanie czytać naszego wątku i na fb też nie będzie chyba wchodziła więc kontakt się pewnie urwie. Doskonale to rozumiem....
Znowu rycze.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:01   #2357
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Dziewczyny moja Lila też zrobiła się nieodkładalna. Dziś wisiała na cycku od 6 do 8 rano. Potem ulała jak kosmita : i znów na cycek. Smoka też ssie, ale nie bardzo go lubi.

Zastanawiam się właśnie jak to jest z tą kupą . Najczęściej robi w trakcie jedzienia i nie wiem czy przerywać i przewinąć czy dac skończyć jeść (tzn zasnąć) i wtedy budzić. Zawsze jest ryk jak zmieniam pieluszkę. Nie lubi mokrych chusteczek. Już jej w rękach ogrzewam i nic. W domu będę myć płatkami z ciepłą wodą. Za to uwielbia kremowanie pupy. Prawdziwa kobietka, lubi kosmetyki.

Pochwalę się Wam, że malutka super przybiera na wadze. W piątej dobie po porodzie waży prawie 200 g więcej niż masa urodzeniowa. Spadek masy urodzeniowej odrobila już w trzeciej dobie.
Po wizycie powiedzieli, że jutro mała będzie mieć badania infekcyjne. Jeśli będą dobre to jutro lub wtorek do domu :-D. Trzymajcie kciuki.

Wiadomość Izy ogromnie mnie przybila. Myslalam, że w obecnych czasach takie rzeczy już się nie zdarzają... Gdzie Ci lekarze? Dlaczego pozwolili jej tyle przenosci?! Nie mogę w to uwierzyć. Jak powiedzialam o tym mężowi to on powiedział, że by chyba zabił tego lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:13   #2358
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja Lila też zrobiła się nieodkładalna. Dziś wisiała na cycku od 6 do 8 rano. Potem ulała jak kosmita : i znów na cycek. Smoka też ssie, ale nie bardzo go lubi.

Zastanawiam się właśnie jak to jest z tą kupą . Najczęściej robi w trakcie jedzienia i nie wiem czy przerywać i przewinąć czy dac skończyć jeść (tzn zasnąć) i wtedy budzić. Zawsze jest ryk jak zmieniam pieluszkę. Nie lubi mokrych chusteczek. Już jej w rękach ogrzewam i nic. W domu będę myć płatkami z ciepłą wodą. Za to uwielbia kremowanie pupy. Prawdziwa kobietka, lubi kosmetyki.

Pochwalę się Wam, że malutka super przybiera na wadze. W piątej dobie po porodzie waży prawie 200 g więcej niż masa urodzeniowa. Spadek masy urodzeniowej odrobila już w trzeciej dobie.
Po wizycie powiedzieli, że jutro mała będzie mieć badania infekcyjne. Jeśli będą dobre to jutro lub wtorek do domu :-D. Trzymajcie kciuki.

Wiadomość Izy ogromnie mnie przybila. Myslalam, że w obecnych czasach takie rzeczy już się nie zdarzają... Gdzie Ci lekarze? Dlaczego pozwolili jej tyle przenosci?! Nie mogę w to uwierzyć. Jak powiedzialam o tym mężowi to on powiedział, że by chyba zabił tego lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam po karmieniu dopiero przewijam. Ale do tej pory były tylko 3 kupki i 3 siuski więc nie wiem jak to się powinno robić

Fajnie, że u Was jest coraz lepiej! Kciuki za dobre wyniki!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:27   #2359
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witam się nadal w dwupaku.. swoją drogą ciekawa jestem jeszcze jak długo..
Wiadomość od Izy mnie totalnie przygnębiła..tym bardziej, że sama jeszcze czekam na moją małą..nie mogę pojąć, jak lekarze mogli do tego dopuścić..
Elrosa o matko karpatka, ale bym zjadła
Eskav gratuluję odejścia czcigodnego
A właśnie on zawsze odchodzi?? bo ja go nie widziałam i chyba już nie zobaczę..
Dziewczyny no to kiedy rodzimy coo??
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.

Edytowane przez silver89
Czas edycji: 2016-07-24 o 09:31
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-24, 09:43   #2360
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Iza napisała ostatnio, że urodziła martwa córeczkę
Strasznie mi jej szkoda.
Nie umiem o tym myśleć bez płaczu.

Mały doi na smoczka, że tak powiem ;D
Raz na jakiś czas na chwilkę pociumka go ale wypluwa szybko. Mam takiego co go trudniej chwycić, może dlatego.

On tak długo wisi na cycku pewnie głównie dlatego, że nie mam mleka.
Ale miejmy nadzieję, że Już teraz będzie z górki. Póki się nie rozhula laktacja będziemy mu dawali po troszkę mleczka z butelki na sam koniec karmienia.
Martwi mnie tylko, że on tak mało śpi! 2 godziny to jego max i to właśnie po mleku z butli.

No nic. Idę dalej na niego patrzeć i smyrac po policzku <3

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Nie pisałam tu o Izie bo nie wiedzialam czy sobie życzy... dziś dała znać, że możemy Wam powiedzieć....
Ja mam full mleka a mlody i tak wisi na cycu. Lubi sie do niego przytulac i pociumkac z przerwami na lyczek mleczka. Wczoraj musialam mu dac sab simplex bo sie przejadl i nie mogl odbeknac.

Eska sie nie odzywa. Moze rodzi
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:58   #2361
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witam się 2w1
Dziękuję za gratki, na razie tylko była jakaś czesc czcigodnego, czekamy dalej

Elrosa ty na porodówkę, a nie karpatke klepiesz ( ja wczoraj dostałam kawałek i pozarlam jakbym nigdy nie jadla:p)

Silver, moja kuzynka była trzy razy w ciąży. raz czop jej odszedł na porodowce, raz tydzień przed porodem a raz w ogole. Chyba nie każdej odchodzi. Też się szykuj bo zaraz tp:p ja to moge rodzić nawet teraz :p

Mamy starszakow naprawdę podziwiam że ogarniacie ladnie
Zwlaszcza rzucanie pilotami

Kamila marudo, Synuś po prostu ma twój charakterek nie poddawaj się z kp, ściągaj laktatorem, pij herbatke, powiedz żeby Ci ktoś na szybko wyslal femaltiker, bo nie wiem. Mleczko na pewno się pojawi, tylko nie stresuj się tak, bo nerwy w tym pewnie nie pomagają ****

Wiadomość o Izie straszna, az dziw, że lekarze teraz mogą jeszcze doprowadzić do takiej sytuacji:/ bardzo mi przykro i nie znajduje słów na to.... moj tz też się przestraszyl, zwłaszcza że jeszcze sami czekamy na naszego koloska....

No nic trzeba wstawać dalej produkowac 3xS
Wczoraj z miłosnego S nic nie było, bo mała urządzila lekcje obijania mi wszystkiego na dole glowka, a robiła to tak zaciekle że aż mi się piesci zaciskaly z bólu. Będzie miała twarda głowę
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 09:58   #2362
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się nadal w dwupaku.. swoją drogą ciekawa jestem jeszcze jak długo..
Wiadomość od Izy mnie totalnie przygnębiła..tym bardziej, że sama jeszcze czekam na moją małą..nie mogę pojąć, jak lekarze mogli do tego dopuścić..
Elrosa o matko karpatka, ale bym zjadła
Eskav gratuluję odejścia czcigodnego
A właśnie on zawsze odchodzi?? bo ja go nie widziałam i chyba już nie zobaczę..
Dziewczyny no to kiedy rodzimy coo??
Ja go w tej ciazy nie spot kalam

W poprzedniej odszddl mi przy skurvzach porodowych

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:15   #2363
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ja też nie miałam okazji poznać Pana czopa,albo nie odpadł,albo godz nie zauwazylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:15   #2364
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Aha dzięki dziewczyny za pocieszenie czyli niekoniecznie musi odejść ileś tam przed porodem.. to dobrze, bo nie chcę się bujać do sierpnia..
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:17   #2365
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mi glut czcigodny odszedł na porodówce dopiero w skurczach po oxy
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:21   #2366
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mi czopa wyjela polozna przy sprawdzaniu rozwarcia
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 10:35   #2367
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Hello, Dziewczynki!

jakoś mnie regularnie na Wizażu jestem, ale na FB więcej, zresztą tam klimat kameralniejszy i można sobie o intymnych sprawach popisać))

Jasiek póki co grzeczny, pięknie śpi z jedną pobudką na szamanko w nocy. Nie wysypiam się bardziej przez Hanię, która dwa dni wstawała przed 6, dziś po 6 Jachu ryczy tylko, jak za wolno ogarniam temat jedzenia, albo jak się przesika, albo jak Go wyciągamy z kąpieli. Hania super starsza siostra, ciągle młodego całuje i przytula, jednak widzę, że za zmianę sytuacji w domu trochę mi się obrywa. Mam nadzieję, że wszystko wypracujemy...

Wiadomość od Izy wstrząsnęła mną tak samo, jak Wami. Ogromny to musi być ból. Odejście Izy z forum i z Fb jest dla mnie w pełni zrozumiałe. Oby sił Jej starczyło i żeby jeszcze kiedyś nam tu wpadła ze zdjęciami noworodka.

Trzymam kciuki za nasze ostatnie ciężaróweczki! Zobaczcie... dopiero był styczeń, a teraz już ostatnie dzieciaczki się rodzą!!!

Kamila, jesteś wspaniałą i zdeterminowaną mamą! Dajesz sobie świetnie radę! Uwierz, rzadko kiedy jest idealnie, macierzyństwo to nie tylko lukier i tęcza, ale dzieci to i tak najlepsze, co się może w życiu przytrafić)) Zastanawiam się, czy Noah po prostu nie ma problemów z brzuszkiem, stąd nerwy, wybudzanie i ukojenie w pozycji na brzuszku. Kładź Go może na brzuszku, żeby sobie bączki puszczał

Całuję mocno wszystkie mamusie, dzieci i brzuszki!))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:03   #2368
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Witam się nadal w dwupaku.. swoją drogą ciekawa jestem jeszcze jak długo..
Wiadomość od Izy mnie totalnie przygnębiła..tym bardziej, że sama jeszcze czekam na moją małą..nie mogę pojąć, jak lekarze mogli do tego dopuścić..
Elrosa o matko karpatka, ale bym zjadła
Eskav gratuluję odejścia czcigodnego
A właśnie on zawsze odchodzi?? bo ja go nie widziałam i chyba już nie zobaczę..
Dziewczyny no to kiedy rodzimy coo??

Mi czcigodny odpadł chyba w przeddzień porodu. Albo nawet w ten sam dzień.
Ale wiele moich znajomych nie uraczyla tego honoru

Czekamy na Ciebie już




Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello, Dziewczynki!

jakoś mnie regularnie na Wizażu jestem, ale na FB więcej, zresztą tam klimat kameralniejszy i można sobie o intymnych sprawach popisać))

Jasiek póki co grzeczny, pięknie śpi z jedną pobudką na szamanko w nocy. Nie wysypiam się bardziej przez Hanię, która dwa dni wstawała przed 6, dziś po 6 Jachu ryczy tylko, jak za wolno ogarniam temat jedzenia, albo jak się przesika, albo jak Go wyciągamy z kąpieli. Hania super starsza siostra, ciągle młodego całuje i przytula, jednak widzę, że za zmianę sytuacji w domu trochę mi się obrywa. Mam nadzieję, że wszystko wypracujemy...

Wiadomość od Izy wstrząsnęła mną tak samo, jak Wami. Ogromny to musi być ból. Odejście Izy z forum i z Fb jest dla mnie w pełni zrozumiałe. Oby sił Jej starczyło i żeby jeszcze kiedyś nam tu wpadła ze zdjęciami noworodka.

Trzymam kciuki za nasze ostatnie ciężaróweczki! Zobaczcie... dopiero był styczeń, a teraz już ostatnie dzieciaczki się rodzą!!!

Kamila, jesteś wspaniałą i zdeterminowaną mamą! Dajesz sobie świetnie radę! Uwierz, rzadko kiedy jest idealnie, macierzyństwo to nie tylko lukier i tęcza, ale dzieci to i tak najlepsze, co się może w życiu przytrafić)) Zastanawiam się, czy Noah po prostu nie ma problemów z brzuszkiem, stąd nerwy, wybudzanie i ukojenie w pozycji na brzuszku. Kładź Go może na brzuszku, żeby sobie bączki puszczał

Całuję mocno wszystkie mamusie, dzieci i brzuszki!))
Bączki puszcza więc chyba nie. On się frustruje bo jest głodny na to wyszło. Ma bardzo wielki apetyt.

Ucałuj Jasia w stopki od Ciotek <3
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:30   #2369
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Jezu, czytam i nie wierzę !!!
Taka tragedia spotkała naszą Izę...
Nie wiem co powiedzieć... trzymaj się Izunia! Nie potrafię sobie wyobrazić tego bólu...

Nie jestem na fb.
Czy to co się stało to z winy lekarza?
Przecież nie dałabym mu spokojnie żyć !
Szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-24, 11:55   #2370
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Pamiętacie temat majtek poporodowych. Chyba Katoo coś mowilas że po pierwszym porodzie tz przywiózł Ci stringi, tak? Bo mój mi właśnie przywiózł.... Poprosiłam go o czarne bawełniane majtki, a dostałam czarne stringi, czarne majtki wyszczuplające-takie do sukienki i czarne hipstery.... Cóż. Trzeba sobie radzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 05:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.