A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 23:37   #4201
Fraoch
Rozeznanie
 
Avatar Fraoch
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrzosowisko
Wiadomości: 784
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
I pytanie mam: czy któraś z Was miała do czynienia z książką Ethana Hawke (tak tak, tego aktora ) "Ash Wednesday"? Tzn. ostatnio przyczaiłam, że wreszcie została wydana w Polsce (jako "Środa popielcowa") i tak się zastanawiam, czy któraś czytała
właśnie dziś trafiłam na nią przypadkiem w księgarni i z ciekawości kupiłam ^^ jak uporam się z W. Hugo to za nią się zabiorę i opisze swoje wrażenia a może jeszcze ktoś to czytał i wie czy fajne?

Poza tym kupiłam sobie "Oksane " Odojewskiego na któą już od dawna miałam chęć posiadania ale jakaś ona ciężko dostępna a bardzo piękna i warta polecenia.
__________________
Braon de dhrúcht na bhflaitheas,
Is deach de thobar na ngrás,
Go mbronna Dia ar d`anam
Is ar ár n-anam féin...

Fraoch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:14   #4202
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

"gw" zaczęła dziś wydawać nową kolekcję, płyty audio z słuchowiskami na podstawie opowiadań a.christie, na każdej płycie są dwa słuchowiska, płyty są dodawane do gazety co poniedziałek, kosztują 6.99. są to następujące tytuły:
1. "świadek oskarżenia", "ostatni seans"
2. "radio", "lampa"
3. "czerwony sygnał"
4. "dziwny przypadek"
5. "s.o.s"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 13:00   #4203
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

W KDC do jutra obowiązuje wyprzedaż do -70% na wybrane tytuły. Ja znalazłam kilka mnie interesujących (Mankell za 14,20zł!), ale boję się, że nie dojdą przed moim wyjazdem.
http://www.kdc.pl/promocje/89.html

edit:
Złożyłam zamówienie. Skromniutko:
'Psy z Rygi' H. Mankell
Zestaw trzech książek 'Zbrodnie za fasadą normalności' S. Howatch
Mam nadzieję, że do 8.08 dojdą.

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
"gw" zaczęła dziś wydawać nową kolekcję, płyty audio z słuchowiskami na podstawie opowiadań a.christie
Mogliby dodawać książki, a nie płyty audio.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2008-07-29 o 14:06
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 15:15   #4204
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Sun, pogrążyłaś mnie.
Dziękuję za info, bo znalazłam kilka książek z mojej wish listy w baaardzo atrakcyjnych cenach. Trzymam kciuki, żeby twoje zdobycze doszły na czas.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 15:30   #4205
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

W lipcu wydałam lekką rączką kilkaset złotych, wolę nie liczyć, żeby się nie załamać. Na półce przybyło mi w każdym razie ponad trzydzieści tytułów - teraz czas na odwyk, co najmniej do października.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:32   #4206
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8393663]W KDC do jutra obowiązuje wyprzedaż do -70% na wybrane tytuły. Ja znalazłam kilka mnie interesujących (Mankell za 14,20zł!), ale boję się, że nie dojdą przed moim wyjazdem.
http://www.kdc.pl/promocje/89.html
[/quote]
Ty szatanie, eh a w lipcu kupiłam tylko "Kota który" A tu patrzę, że książka Picoult której nie mam za 12 zł, a inna za 17 no i Patterson .... zbankrutuję.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:20   #4207
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Sun, pogrążyłaś mnie.
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ty szatanie, (...)


Ja też zamówiłabym więcej (kurczę, 'Śnieg' Pamuka tylko 17,9zł), ale przed wyjazdem nie mogę za dużo wydawać. A szkoda, bo promocja super.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:37   #4208
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Fraoch Pokaż wiadomość
właśnie dziś trafiłam na nią przypadkiem w księgarni i z ciekawości kupiłam ^^ jak uporam się z W. Hugo to za nią się zabiorę i opisze swoje wrażenia a może jeszcze ktoś to czytał i wie czy fajne?
Łomatko, ale posta wygrzebałaś
Nic to; czekam na relację


[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8393663]W KDC do jutra obowiązuje wyprzedaż do -70% na wybrane tytuły. [/quote]
Germini też się skusiła Na cztery tytuły. Pochwalę się, jak przyjdą. (A z książkowych wydatków miałam w tym m-cu tylko grzecznie w Empiku nową Buck kupić - i wsio )
Ale powiedzcie mi jedno: to mój pierwszy zakup w KDC, dopiero dzisiaj się tam zarejestrowałam. I od kilku ładnych godzin czekam na mejla, przez którego mogłabym potwierdzić zamówienie. Sprawdzałam w folderze "spam" i tam nic takiego nie trafiło. Adres na stronie podałam dobry. Pozostaje mi więc czekać
Często mają takie opóźnienia? Mam się bać, że mejl nie dojdzie i promocja pójdzie mi koło nosa?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8393663]Mogliby dodawać książki, a nie płyty audio. [/quote]
Zgadzam się
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 00:08   #4209
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Arribeth
W lipcu wydałam lekką rączką kilkaset złotych, wolę nie liczyć, żeby się nie załamać. Na półce przybyło mi w każdym razie ponad trzydzieści tytułów - teraz czas na odwyk, co najmniej do października.
A pochwalisz się, co ci przybyło?
Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Germini też się skusiła Na cztery tytuły. Pochwalę się, jak przyjdą. (A z książkowych wydatków miałam w tym m-cu tylko grzecznie w Empiku nową Buck kupić - i wsio )
Ale powiedzcie mi jedno: to mój pierwszy zakup w KDC, dopiero dzisiaj się tam zarejestrowałam. I od kilku ładnych godzin czekam na mejla, przez którego mogłabym potwierdzić zamówienie. Sprawdzałam w folderze "spam" i tam nic takiego nie trafiło. Adres na stronie podałam dobry. Pozostaje mi więc czekać
Często mają takie opóźnienia? Mam się bać, że mejl nie dojdzie i promocja pójdzie mi koło nosa?
Ja też się na cztery skusiłam. Ale byłam grzeczna przez cały miesiąc, więc mi się należy!
Mój mail doszedł zaraz po złożeniu zamówienia. Wcześniej zawsze zamawiałam z katalogów, ale smsy potwierdzające też szybciutko dochodziły. Nie spotkałam się z takimi opóźnieniami.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 07:45   #4210
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
A pochwalisz się, co ci przybyło?
Sporo książeczek dziecięcych - wiersze Tuwima, cztery tomy Muminków, "Ronja córka zbójnika" Lindgren, "Cukiernia pod Pierożkiem z Wiśniami", "Dom na krańcu czasu" Winterson, "Bezgrzeszne lata", "Wspomnienia niebieskiego mundurka", Baśnie Andersena, "Dzieci pana Astronoma" Chotomskiej.
Z dorosłych: Suskinda "Pachnidło" i "Historia pana Sommera"
Stone'a "Pasja życia", "Zabójcze piękno" Fielding, "Miłość Peonii" i "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz", dwa tomy felietonów Boya w antykwariacie, "Niewinni w Norymberdze", "Nadzieja umiera ostatnia", trzy tomiki Kwaśniewskiego alias Joe Alexa, dwa tomy Sherlocka Holmesa, trzy tomiki Gardnera ale za Chiny nie powiem jakie a sprawdzić nie mogę - mały mi śpi na kolanach. "Już nic nie muszę" Grodzieńskiej i Hena "Błazen-wielki mąż". Ufff, chyba wszystko.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:56   #4211
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

ło matko, trochę wskoczyłam z rytmu i ciężko ,mi ponownie wskoczyć w wątek.
Wszyystkim gratuluję zakupów, na kilka Waszch nowych pozycji serce szybciej mi zabiło

Sunprice prawie się popłakałam jak zerknęłam na zalinkowaną przed Ciebie stronkę KDC z promocjami. Kilka-kilkanaście tytułów z mojej listy w takiej cenie, że zgroza nie wziąść. Nie wzięłam! Teraz, na 1,5 przed ślubem już żadne zakupy nie wchodzą w grę.

A wogóle to Was pozdrawiam dziewczyny słonecznie, tęsknie naprawdę, tylko przełamać "pióra" ostatnio nie mogę.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:03   #4212
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Promocja w KDC owszem ciekawa, ale ja dzielnie się powstrzymuję. Limit lipcowy przekroczony, a trzeba zostawić jakiś grosz na wakacje W tym miesiącu przybyło mi ok. 15 nowych książek Wkleję zdjęcia wieczorem. Pocieszam sie jednak tym, ze prawie wszystkie udało mi się kupić w bardzo okazyjnych cenach
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:13   #4213
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Moja przechowalnia w kdc ma 5 pozycji, bo część usunęłam. Ech ciężki wybór. na pewno wezmę picoult i muszę zdecydować co jeszcze
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:18   #4214
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;8393663]W KDC do jutra obowiązuje wyprzedaż do -70% na wybrane tytuły. Ja znalazłam kilka mnie interesujących (Mankell za 14,20zł!), ale boję się, że nie dojdą przed moim wyjazdem.
http://www.kdc.pl/promocje/89.html[/QUOTE]

Dlaczego ja nie znam nikogo kto jest w KDC, dlaczego??!!!
[zapłakała się na śmierć ]
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:35   #4215
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
Dlaczego ja nie znam nikogo kto jest w KDC, dlaczego??!!!
[zapłakała się na śmierć ]
Nie trzeba być w KDC, żeby skorzystać z promocji. Wystarczy się zarejestrować na stronie. Do północy zdążysz, prawda?
Cytat:
Napisane przez lilithin
W tym miesiącu przybyło mi ok. 15 nowych książek Wkleję zdjęcia wieczorem.
No i gdzie te zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez Arribeth
Sporo książeczek dziecięcych - wiersze Tuwima, cztery tomy Muminków, "Ronja córka zbójnika" Lindgren, "Cukiernia pod Pierożkiem z Wiśniami", "Dom na krańcu czasu" Winterson, "Bezgrzeszne lata", "Wspomnienia niebieskiego mundurka", Baśnie Andersena, "Dzieci pana Astronoma" Chotomskiej.
Z dorosłych: Suskinda "Pachnidło" i "Historia pana Sommera"
Stone'a "Pasja życia", "Zabójcze piękno" Fielding, "Miłość Peonii" i "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz", dwa tomy felietonów Boya w antykwariacie, "Niewinni w Norymberdze", "Nadzieja umiera ostatnia", trzy tomiki Kwaśniewskiego alias Joe Alexa, dwa tomy Sherlocka Holmesa, trzy tomiki Gardnera ale za Chiny nie powiem jakie a sprawdzić nie mogę - mały mi śpi na kolanach. "Już nic nie muszę" Grodzieńskiej i Hena "Błazen-wielki mąż". Ufff, chyba wszystko.
Piękne nabytki, gratuluję.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:24   #4216
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Nie trzeba być w KDC, żeby skorzystać z promocji. Wystarczy się zarejestrować na stronie. Do północy zdążysz, prawda?
zdązyłam, ale... alarm odwołany. Bo ja w tym amoku źle spojrzałam i zamiast "Mistrza gry" zobaczyłam długo poszukiwany przeze mnie "Instynkt gry" Już było w koszyku kiedy przejrzałam, że to nie to Dla "Herbaciarni pod Morwami" nie będę składała zamówienia, bo koszt przesyłki większy niż ksiązki
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 21:40   #4217
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
No i gdzie te zdjęcia?
Już, już
Mały poślizg czasowy ze względu na niezaplanowane spotkanie ze znajomymi

Jakość fotek kiepska, bo robione telefonem.
Zdjęcie 1:
Zadie Smith "O pięknie", Diane Setterfield "Trzynasta opowieść" (obie w oryginale)
oraz "Wichrowe wzgórza" i audiobooki do kolekcji dzieł Kapuścińskiego. Na początku nie planowałam ich kupować, ale ładnie wydane, oprócz płyty są jeszcze zdjęcia, recenzje, eseje, kalendaria na temat wydarzeń poruszanych w poszczególnych książkach.

Zdjęcie 2:
Czytania w oryginale ciąg dalszy: "Portret artysty w wieku młodzieńczym" Joyce'a i "Złoty kompas" Pullmana (nie zachwycił mnie i po resztę trylogii raczej nie sięgnę).
"Zabić drozda", album "Postimpresjoniści" i "Szachownica flamandzka" z bardzo udanego wypadu do antykwariatu "Szachownica..." chyba nigdy nie była czytana.
"Do latarni morskiej", "Grimus", "Nowy wspaniały świat" z selkara.
"Mała Ikar", "Dom Augusty", "Kamienie przodków" i "Księga ksiąg utraconych" z allegro. Ta ostatnia dzięki Anie Bardzo ciekawa pozycja, a do tego w korzystnej cenie

A teraz wracam do czytania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image(164).jpg (49,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image(185).jpg (51,7 KB, 55 załadowań)
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 05:07   #4218
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Już, już
Mały poślizg czasowy ze względu na niezaplanowane spotkanie ze znajomymi

Jakość fotek kiepska, bo robione telefonem.
Zdjęcie 1:
Zadie Smith "O pięknie", Diane Setterfield "Trzynasta opowieść" (obie w oryginale)
oraz "Wichrowe wzgórza" i audiobooki do kolekcji dzieł Kapuścińskiego. Na początku nie planowałam ich kupować, ale ładnie wydane, oprócz płyty są jeszcze zdjęcia, recenzje, eseje, kalendaria na temat wydarzeń poruszanych w poszczególnych książkach.

Zdjęcie 2:
Czytania w oryginale ciąg dalszy: "Portret artysty w wieku młodzieńczym" Joyce'a i "Złoty kompas" Pullmana (nie zachwycił mnie i po resztę trylogii raczej nie sięgnę).
"Zabić drozda", album "Postimpresjoniści" i "Szachownica flamandzka" z bardzo udanego wypadu do antykwariatu "Szachownica..." chyba nigdy nie była czytana.
"Do latarni morskiej", "Grimus", "Nowy wspaniały świat" z selkara.
"Mała Ikar", "Dom Augusty", "Kamienie przodków" i "Księga ksiąg utraconych" z allegro. Ta ostatnia dzięki Anie Bardzo ciekawa pozycja, a do tego w korzystnej cenie

A teraz wracam do czytania
Bardzo, bardzo ładny zbiorek (i duzy)

Tak, na szybkiego mogę napisac, że czytałam " Nowy wspaniały świat" oraz " Trzynastą opwieść'.

Miłego czytnia
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:06   #4219
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Już, już
Mały poślizg czasowy ze względu na niezaplanowane spotkanie ze znajomymi

Jakość fotek kiepska, bo robione telefonem.
Zdjęcie 1:
(...)

Zdjęcie 2:
(...)

A teraz wracam do czytania
Wybieram stosik nr 2 I "Trzynastą" ze stosika nr 1
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 17:08   #4220
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo ładny zbiorek (i duzy)

Tak, na szybkiego mogę napisac, że czytałam " Nowy wspaniały świat" oraz " Trzynastą opwieść'.

Miłego czytnia
Dziękuję
Jak ci się podobała "Trzynasta opowieść"? Są sprzeczne opinie na jej temat, co dla jednych jest wadą, dla innych zaletą Jestem ciekawa, co sądzisz o tej książce.

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
Wybieram stosik nr 2 I "Trzynastą" ze stosika nr 1
W gruncie rzeczy powinno być 5 stosików, jeśliby posegregować ze względu na miejsce zakupu Ciekawe, który byś wtedy wybrała
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:38   #4221
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
W gruncie rzeczy powinno być 5 stosików, jeśliby posegregować ze względu na miejsce zakupu Ciekawe, który byś wtedy wybrała
Ja bym wybrała stosik z allegro.
Własnie znalazłam na allegro nowe "Kamienie przodków" i "Ta, którą nigdy nie byłam" za pół ceny (i to u jednego sprzedawcy, więc koszt przesyłki też się rozłoży) i zastanawiam się-kliknąć czy nie kliknąć?
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 19:24   #4222
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała stosik z allegro.
Własnie znalazłam na allegro nowe "Kamienie przodków" i "Ta, którą nigdy nie byłam" za pół ceny (i to u jednego sprzedawcy, więc koszt przesyłki też się rozłoży) i zastanawiam się-kliknąć czy nie kliknąć?
"Kamieni przodków" jeszcze nie czytałam, ale klikaj! Raz się żyje, a skoro cena korzystna, to kolejny powód za
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 21:04   #4223
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Już, już
Mały poślizg czasowy ze względu na niezaplanowane spotkanie ze znajomymi

Jakość fotek kiepska, bo robione telefonem.
Zdjęcie 1:
Zadie Smith "O pięknie", Diane Setterfield "Trzynasta opowieść" (obie w oryginale)
oraz "Wichrowe wzgórza" i audiobooki do kolekcji dzieł Kapuścińskiego. Na początku nie planowałam ich kupować, ale ładnie wydane, oprócz płyty są jeszcze zdjęcia, recenzje, eseje, kalendaria na temat wydarzeń poruszanych w poszczególnych książkach.

Zdjęcie 2:
Czytania w oryginale ciąg dalszy: "Portret artysty w wieku młodzieńczym" Joyce'a i "Złoty kompas" Pullmana (nie zachwycił mnie i po resztę trylogii raczej nie sięgnę).
"Zabić drozda", album "Postimpresjoniści" i "Szachownica flamandzka" z bardzo udanego wypadu do antykwariatu "Szachownica..." chyba nigdy nie była czytana.
"Do latarni morskiej", "Grimus", "Nowy wspaniały świat" z selkara.
"Mała Ikar", "Dom Augusty", "Kamienie przodków" i "Księga ksiąg utraconych" z allegro. Ta ostatnia dzięki Anie Bardzo ciekawa pozycja, a do tego w korzystnej cenie

A teraz wracam do czytania
ja czytając Pullmana wkręciłam się dopiero w połowie książki, a że trylogię dostałam całą to już poszło z górki. Mi się podobało

a to mój nabytek. Ja cały czas skromnie, inne wydatki duszą ale za to jestem zadowolona z nabytku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3b3ad569fed63ec285140a4b0b2cb12b.JPG (88,9 KB, 6 załadowań)
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 21:34   #4224
elsha
Rozeznanie
 
Avatar elsha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rz-ów/W-wa
Wiadomości: 891
GG do elsha
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
"Kamieni przodków" jeszcze nie czytałam, ale klikaj! Raz się żyje, a skoro cena korzystna, to kolejny powód za
Zawsze można liczyć na wasze rozgrzeszenie. Kliknęłam oczywiście.
Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
a to mój nabytek. Ja cały czas skromnie, inne wydatki duszą ale za to jestem zadowolona z nabytku
O, Moore. Podziel się wrażeniami po przeczytaniu, bo tak się koło niego kręcę i kręcę, a słyszę sprzeczne opinie o jego książkach.
__________________
elsha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 15:31   #4225
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez elsha Pokaż wiadomość
Zawsze można liczyć na wasze rozgrzeszenie. Kliknęłam oczywiście.
O, Moore. Podziel się wrażeniami po przeczytaniu, bo tak się koło niego kręcę i kręcę, a słyszę sprzeczne opinie o jego książkach.
czytałam już Krwiopijców - no faktycznie nie każdemu się może spodobać, dowcipnie, czasem dosadnie i mocno napisana. Jak bym miała do czegoś porówanać, to może faktycznie do Douglasa Adamsa. Zabawne i celne obserwacje choćby społeczeństwa
Ja polecam - gdyby nie to nie kupiłabym jego kolejnej książki
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:28   #4226
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:48   #4227
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka
lilithin, moje gratulacje! akurat piję winko więc obleję Twój sukces
no i owocnych zakupów!
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 06:07   #4228
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
muszę się czymś Wam pochwalić Otóż moja recenzja "Trzynastej opowieści" wygrała konkurs na najciekawszą recenzję miesiąca w księgarni internetowej Konkurencja wprawdzie duża nie była, ale cieszę się jak głupia Do wykorzystania mam 50zl na książkowe zakupy. W przechowalni mam 10 książek, więc muszę głęboko się zastanowić Na pewno wezmę "Nazywam się czerwień" Pamuka

Gratuluję
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:28   #4229
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Lilithin,
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:54   #4230
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: A ile wy wydajecie na KSIĄŻKI? ;)

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
lilithin, moje gratulacje! akurat piję winko więc obleję Twój sukces
no i owocnych zakupów!
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Lilithin,
Dziękuję!
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.