Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-04, 08:48   #4231
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

hej anah
ja wysłałam dzieci na wakację i teraz cierpię z powodu nieustającej ciszy w domu
zaglądam do Was, a Wy cały czas kusicie, już kupiłam w tym roku lait veloute, a teraz znowu nowy filterek
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 13:16   #4232
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

sylwiani, miło Cię widzieć

Dziś na kilka godzin wróciłam do miasta pozałatwiać kilka spraw

Wysmarowałam się dzisiaj sprayem Klorane dla dzieci. Wcisnęłam jakieś 2 ml i tragedia. Cały czas czułam go na twarzy, tłusty i swiecący konsystencja wody, przelewa sie przez palce. Plusem jest brak paprochów, mozna dowolnie długo go wsmarowywać. Dobrze, że nie kupiłam kremu 50+, bo to chyba musi być niezłe tłuścidło.
Mysle, że dopiero na zimę będzie dobry, bo nie wysusza, nieźle nawilża.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 10:16   #4233
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

taka pogoda, że nawet się nie chce nikomu pisać
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 18:34   #4234
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja zamiast pisac będę dzisiaj czytac, bo mam tygodniowe zaległości. Wróciłam z krótkich wakacji, bo pogoda fatalna
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 09:33   #4235
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

E, ja lubię taką pogodę Tzn mogłoby nie padać, ale wole to niż upały (w mieście).

Byłam wczoraj na Pl. Konstytucji, gdzie jest rozstawiony namiot vichy i trwa akcja dni zdrowej skóry. Przechodziłam tam koło 11 kiedy namiot właśnie otwierali - no i postanowiłam wejść do środka Najpierw wypełnia się ankietę, potem twarz ogląda dermatolog, potem trafia się w ręce farmaceutki, która wciska różne kremy vichy. marketing marketingiem, ale pani dermatolog potwierdziła to czego od dawna się obawiałam, a mianowicie że mam mieszaną i odwodniona skórę... No i powiedziała o kremach z faktorem 50+ - że skoro przyjmuję tabletki anty, to koniecznie mam się takim kremem smarować - od kwietnia do października (nie cały rok wprawdzie, no ale to i tak postęp w stosunku do dermatologów, którzy pacjentom aplikują kwas i nie wspominają o ochronie UV). Farmaceutka wprawdzie potem zrobiła wielkie oczy kiedy się przyznałam do stosowania filtra ale pani dermatolog pozytywnie mnie zaskoczyła. I dostałam fajny gadżet - opaskę na rękę, białą, która pod wpływem promieni UV fioletowieje. Im ciemniejsza tym promieni więcej - zrobiłam eksperyment, działa chyba tylko na UVB, bo przez szybę nic jej nie barwi. Ale wczoraj - przy deszczu i całkowicie pochmurnym niebie - lekko się zabarwiała! Nie jest to pewnie nic wielkiego, ale fajny pomysł na przekonanie "wątpiących".

To takie mam na dzisiaj plotki lecę przygotowywać przyjęcie na urodziny mojej Mamy (07.07.47 - ładnie się urodziła, prawda?)
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 11:31   #4236
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

schaetzchen zmotywowałaś mnie do filtrowania, bo ja odkąd siedzę w deszczowym Bristolu mam takiego lenia na filtry, że leżą na dnie kosmetyczki
Chciałabym zobaczyć minę tej dermatolog, kiedy jej powiedziałaś, że używasz filtrów. Ja nadal spotykam się z otwartymi oczami koleżanek, gdy o tym mówię. Usłyszałam nawet niedawno, że jestem dziwadłem ale od bardzo dobrej kumpeli, tyle że fanki opalenizny.
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:22   #4237
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Ja zamiast pisac będę dzisiaj czytac, bo mam tygodniowe zaległości. Wróciłam z krótkich wakacji, bo pogoda fatalna
no własnie ja też miałam wczoraj wyjechać na wakacje ale w związku z tym że pogoda jest do kitu odpuściłam sobie wyjazd.

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
E, ja lubię taką pogodę Tzn mogłoby nie padać, ale wole to niż upały (w mieście).

Byłam wczoraj na Pl. Konstytucji, gdzie jest rozstawiony namiot vichy i trwa akcja dni zdrowej skóry. Przechodziłam tam koło 11 kiedy namiot właśnie otwierali - no i postanowiłam wejść do środka Najpierw wypełnia się ankietę, potem twarz ogląda dermatolog, potem trafia się w ręce farmaceutki, która wciska różne kremy vichy. marketing marketingiem, ale pani dermatolog potwierdziła to czego od dawna się obawiałam, a mianowicie że mam mieszaną i odwodniona skórę... No i powiedziała o kremach z faktorem 50+ - że skoro przyjmuję tabletki anty, to koniecznie mam się takim kremem smarować - od kwietnia do października (nie cały rok wprawdzie, no ale to i tak postęp w stosunku do dermatologów, którzy pacjentom aplikują kwas i nie wspominają o ochronie UV). Farmaceutka wprawdzie potem zrobiła wielkie oczy kiedy się przyznałam do stosowania filtra ale pani dermatolog pozytywnie mnie zaskoczyła. I dostałam fajny gadżet - opaskę na rękę, białą, która pod wpływem promieni UV fioletowieje. Im ciemniejsza tym promieni więcej - zrobiłam eksperyment, działa chyba tylko na UVB, bo przez szybę nic jej nie barwi. Ale wczoraj - przy deszczu i całkowicie pochmurnym niebie - lekko się zabarwiała! Nie jest to pewnie nic wielkiego, ale fajny pomysł na przekonanie "wątpiących".

To takie mam na dzisiaj plotki lecę przygotowywać przyjęcie na urodziny mojej Mamy (07.07.47 - ładnie się urodziła, prawda?)
no proszę czyli jednak dobrze że nie odpuszczam sobie filtrowania w deszczowe dni chociaz musze przyznać że przez 10 miesięcy stosowania codziennie filtrów raz zdarzyło mi się wyjść z psem bez filtra ale po powrocie odrazu wypaciałam się nim

co do przebarwień to pomyśleć że kiedys byłam taka głupia, brałam hormony przez 9 lat i nie uzywałam w ogóle filtra i do tego chodziłam jeszcze do solarium. Ech gdybym mogła cofnąć czas
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 08:22   #4238
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość

co do przebarwień to pomyśleć że kiedys byłam taka głupia, brałam hormony przez 9 lat i nie uzywałam w ogóle filtra i do tego chodziłam jeszcze do solarium. Ech gdybym mogła cofnąć czas
skąd ja to znam...
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:42   #4239
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wątek plotkowy zamiera.

Pewnie się przygotowujecie do jutrzejszego upału?
U mnie jest w tej chwili tak duszno, że aż zatyka.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:00   #4240
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witajcie dziewczyny! zaraziłyście mnie manią filtrową więc teraz mi pomóżcie! hihi oczywiście żartuję! Nie żądam, ale uprzejmie proszę Przygodę z filtrami zaczęłam dopiero kilka dni temu ale już mam mnóstwo wątpliwości
1. przeczytalam wiele tematow o filtrach i nastawiłam sie na mleczko/emulsję Avene, ale kompletnie nigdzie nie mogę tego dostać przeleciałam wszystkie apteki w 2 miastach- nie było! Panie farmaceutki dzwoniły po różnych hurtowniach- nikt nie ma! GDZIE WY JĄ KUPUJECIE???????????????? ?? ja juz tracę chęci i siły, żeby nadal uganiać się za jednym kosmetykiem
Chciałam zaopatrzyć się w kilka opakowań, żeby mi starczyło do następnego lata, bo czytałam, że macie duży kłopot w kupieniu filtrów w zimie, ale najpierw chciałabym zdecydować się na jeden filtr, tzn.przetestować tą Avenkę.

2.przez pierwsze 3 dni nakladalam filtr Vichy 30, ale to byla próbka (jedyna jaką dostałam). Czy Vichy z większym faktorem bedzie miała inną konsystencję i inaczej sie bedzie wchłaniać??? Bo nie wiem, czy zaryzykować i kupić 50+ Nie chce sie rozczarować, a ta 30 nawet fanie mi sie wchłaniała!

3.A wczoraj po calodniowym polowaniu na filtry kupiłam SVR 100! o MATKO!!!! co to za koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!! twarz miałam tak białą jak śmierć i nijak nie mozna było tego zamaskować! Proszę Was dziewczyny, jeśli macie jakies porównania tego SVR z Avenką to PROSZĘ o info. Bo jeśli tak samo bieli, to już nie bedę musiała latać i szukać!

SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC bo zaczynam wątpić w to wszystko!!!

POZDRAWIAM Asia
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 20:42   #4241
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Wątek plotkowy zamiera.

Pewnie się przygotowujecie do jutrzejszego upału?
U mnie jest w tej chwili tak duszno, że aż zatyka.

U nas rześkie powietrze, wręcz zimno. Upały u nas podobno od niedzieli. W związku z tym jutro wybieram sie na wieś na tydzień albo dwa
Będę oczywiście czasami zaglądać na Biochemię

Cytat:
Napisane przez Joan82 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! zaraziłyście mnie manią filtrową więc teraz mi pomóżcie! hihi oczywiście żartuję! Nie żądam, ale uprzejmie proszę Przygodę z filtrami zaczęłam dopiero kilka dni temu ale już mam mnóstwo wątpliwości
1. przeczytalam wiele tematow o filtrach i nastawiłam sie na mleczko/emulsję Avene, ale kompletnie nigdzie nie mogę tego dostać przeleciałam wszystkie apteki w 2 miastach- nie było! Panie farmaceutki dzwoniły po różnych hurtowniach- nikt nie ma! GDZIE WY JĄ KUPUJECIE???????????????? ?? ja juz tracę chęci i siły, żeby nadal uganiać się za jednym kosmetykiem
Chciałam zaopatrzyć się w kilka opakowań, żeby mi starczyło do następnego lata, bo czytałam, że macie duży kłopot w kupieniu filtrów w zimie, ale najpierw chciałabym zdecydować się na jeden filtr, tzn.przetestować tą Avenkę.

2.przez pierwsze 3 dni nakladalam filtr Vichy 30, ale to byla próbka (jedyna jaką dostałam). Czy Vichy z większym faktorem bedzie miała inną konsystencję i inaczej sie bedzie wchłaniać??? Bo nie wiem, czy zaryzykować i kupić 50+ Nie chce sie rozczarować, a ta 30 nawet fanie mi sie wchłaniała!

3.A wczoraj po calodniowym polowaniu na filtry kupiłam SVR 100! o MATKO!!!! co to za koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!! twarz miałam tak białą jak śmierć i nijak nie mozna było tego zamaskować! Proszę Was dziewczyny, jeśli macie jakies porównania tego SVR z Avenką to PROSZĘ o info. Bo jeśli tak samo bieli, to już nie bedę musiała latać i szukać!

SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC bo zaczynam wątpić w to wszystko!!!

POZDRAWIAM Asia

Witaj Asiu

Może zdecydujesz sie na zakup przez net. Jak nie moge upolować filtra w realu to apteki internetowe są świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza, że nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej (przynajmniej u mnie).

Miałam próbkę tego SVR. Rzeczywiście koszmar Taka biała w życiu nie byłam. Filtr zdecydowanie nie dla mnie. Efekt twarzy gejszy murowany
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 21:14   #4242
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Joan82 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! zaraziłyście mnie manią filtrową więc teraz mi pomóżcie! hihi oczywiście żartuję! Nie żądam, ale uprzejmie proszę Przygodę z filtrami zaczęłam dopiero kilka dni temu ale już mam mnóstwo wątpliwości
1. przeczytalam wiele tematow o filtrach i nastawiłam sie na mleczko/emulsję Avene, ale kompletnie nigdzie nie mogę tego dostać przeleciałam wszystkie apteki w 2 miastach- nie było! Panie farmaceutki dzwoniły po różnych hurtowniach- nikt nie ma! GDZIE WY JĄ KUPUJECIE???????????????? ?? ja juz tracę chęci i siły, żeby nadal uganiać się za jednym kosmetykiem
Chciałam zaopatrzyć się w kilka opakowań, żeby mi starczyło do następnego lata, bo czytałam, że macie duży kłopot w kupieniu filtrów w zimie, ale najpierw chciałabym zdecydować się na jeden filtr, tzn.przetestować tą Avenkę.

2.przez pierwsze 3 dni nakladalam filtr Vichy 30, ale to byla próbka (jedyna jaką dostałam). Czy Vichy z większym faktorem bedzie miała inną konsystencję i inaczej sie bedzie wchłaniać??? Bo nie wiem, czy zaryzykować i kupić 50+ Nie chce sie rozczarować, a ta 30 nawet fanie mi sie wchłaniała!

3.A wczoraj po calodniowym polowaniu na filtry kupiłam SVR 100! o MATKO!!!! co to za koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!! twarz miałam tak białą jak śmierć i nijak nie mozna było tego zamaskować! Proszę Was dziewczyny, jeśli macie jakies porównania tego SVR z Avenką to PROSZĘ o info. Bo jeśli tak samo bieli, to już nie bedę musiała latać i szukać!

SERDECZNIE PROSZĘ O POMOC bo zaczynam wątpić w to wszystko!!!

POZDRAWIAM Asia
Zostaw siły na zwątpienia filtrowe w przyszłości - podaj mi na priv adres, w poniedziałek podeślę Ci jakąś próbkę/próbki (przetrząsnę szuflady) Avene na wypróbowanie
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 22:46   #4243
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziękuję dziewczyny! Wiedziałam, że na Was mogę zawsze liczyć! Zupełnie zapomniałam o możliwości zakupu przez internet aż tak mnie ogarnęła żądza upolowania Avenki, że przestałam myśleć
AniaM69 wysłałam Ci wiadomość i z góry już dziękuję za pomoc nie spodziewałam się takiego odezwu! ratujesz wątpiacą owieczkę
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 23:21   #4244
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Joasiu, znalazłam 2 próbki emulsji. Podeślę Ci też resztkę mojego mleczka. No i z LRP Fluide Extreme - też wart grzechu, choć parsolowy.

Mnie ponad rok temu, jak zaczynałam przygodę z filtrami, pomogły przemiłe dziewczyny (szczególnie agnieska ), więc nie przerywaj łańcuszka
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 01:25   #4245
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Wątek plotkowy zamiera.

Pewnie się przygotowujecie do jutrzejszego upału?
U mnie jest w tej chwili tak duszno, że aż zatyka.

ja juz jestem gotowa od wczoraj wypoczywam na mazurach (oczywiscie z laptopem i bezprzewodowym internetem żebym mogła przy okazji troche popracować i zaspoic swoje wizazowe nałogi) i czekam na piekną jutrzejszą pogodę
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 07:31   #4246
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorka, zazdroszczę Ci z całego serca

U mnie już jest ciepło i słońce świeci jak oszlałe.
Zaraz się zacznę samoopalać, bo przez tę zimnicę zaniechałam i porażam "sino-koperkową" bielą
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 07:56   #4247
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ach, Mazury z internetem.... marzenie Ja jutro jadę na jakieś 5 dni do Berlina - nie ma co, moment wybrałam boski - na zachodzie ma być najgoręcej!!! I do tego w mieście - ciężko będzie wytrzymać... W galeriach klimatyzacja - tyle że obrazy lubią ciepło i wilgotno... cóż, zostają zawsze galerie handlowe
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:57   #4248
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witam przelotem

"Afryka" sie robi a ja wrocilam do pracy.....ogolnie nie przepadam za takimi temperaturami,lubie umiarkowane cieplo

A co do mleczka Klorane to okazuje sie moim KWC i zastapi "dzieciaczka"na dobre spray'u nie probowalam i raczej sie nie skusze.

Wszystkim wypoczywajacym i urlopujacym zycze udanego relaksu

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 11:20   #4249
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Madziorka, zazdroszczę Ci z całego serca

U mnie już jest ciepło i słońce świeci jak oszlałe.
Zaraz się zacznę samoopalać, bo przez tę zimnicę zaniechałam i porażam "sino-koperkową" bielą
, u nas jest cieplutko ale upału jeszcze nie ma, gorąco ma być dopiero od jutra, własnie po kropiacym deszczu wyszło słonko ale czuć juz w powietrzu ze gorąc nadciaga, a jutro biedny TŻ akurat musi wrócić do domu.

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
ach, Mazury z internetem.... marzenie Ja jutro jadę na jakieś 5 dni do Berlina - nie ma co, moment wybrałam boski - na zachodzie ma być najgoręcej!!! I do tego w mieście - ciężko będzie wytrzymać... W galeriach klimatyzacja - tyle że obrazy lubią ciepło i wilgotno... cóż, zostają zawsze galerie handlowe
to prawda, Mazury+internet= rewelacyjny odpoczynek, często tu przyjezdzam ale pierwszy raz z internetem no i napewno nie ostatni, dobrze zrobiłam że zamieniłam internet w bloku na internet bezprzewodowy, jakość i cena ta sama a za to jaka wygoda


schaettzchen, życzę udanego wyjazdu , nie ma to jak poprawienie sobie nastroju zakupami, po powrocie koniecznie daj znać jak było
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 14:07   #4250
Joan82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 150
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

AniaM69 ślicznie dziękuję a zarażona i porażona wizażową uprzejmością z radością będę pomagać innym dziewczynom

miłego weekendu wszystkim!!!!
Joan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 15:38   #4251
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

no w końcu upał dotarł i do mnie
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 16:31   #4252
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cześć Dziewczyny.
Dawno nic nie pisałam. Powód - permanentny brak wolnego czasu. Praca, do tego rozpoczęłam kurs na prawo jazdy (kiedyś trzeba było się przełamać i spróbować). No i zakochałam się.
Na urlop wybieram się dopiero po wrześniu, bo teraz jest najgorętszy okres w pracy (zajmuję się promocją miasta, turystyką i różnymi imprezami, których w tym czasie jest najwięcej), więc nie ma nawet o czym marzyć. Póki co, jakoś daję radę.

Filtruję się obowiązkowo każdego dnia (obecnie mleczko Avene) i na razie żadne zwątpienie mnie nie dopadło. Oby tak dalej.

Wszystkim - miłego wypoczynku, urlopującym - wielu niezapomnianych przeżyć, pracującym - wytrwałości.

Pozdrawiam Wszystkich.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 19:19   #4253
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

AsikS już się za Tobą stęskniłam!!!! Fajnie, że ta praca Cię tak wciągnęła
Ja na urlop też się nie wybieram, bo właśnie zaczęłam (od lipca) pracę w innym banku i urlopu nie dostanę. Ale w sumie nie żałuję
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 21:53   #4254
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Smoku Ale mi miło. Myślałam, że nikt o mnie nie pamięta. Bardzo, bardzo mi miło. I cieszę się, że nie żałujesz podjętej decyzji. Życzę Ci z całego serca, by praca była dla Ciebie satysfakcjonująca i byś była z niej zadowolona. Wszystkiego dobrego.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 10:09   #4255
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Asik, powodzenia na kursie!!!

Uprzejmie donoszę, że wysmarowałam się po raz pierwszy LV. Nie wiem na ile to zasługa filtra, na ile redermica który dałam pod spód (z braku serum C - musze sobie świeże ukręcić na wyjazd) - bez problemu wchłonęły się 2 ml. No, nie do matu, ale pod pudrem będzie dobrze. Pierwsze wrażenie - to taka lżejsza wersja CF - no i 2 razy tańsza! Jutro sprawdzę jak się spisze na serum. No i dziś mega test: 6 godzin w pociągu, podróż itp zobaczymy jak się będę po tym świecić.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 11:34   #4256
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

AsikS - skąd pomysł, że na wizazu o Tobie nikt już nie pamięta?!!!!
Buziaki
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 12:52   #4257
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
AsikS - skąd pomysł, że na wizazu o Tobie nikt już nie pamięta?!!!!
Buziaki

Haha Smoku. Bo jakoś tak niewiele się odzywam, cichutko zawsze siedziałam.
Buziaki z powrotem do Ciebie lecą.

Schaetzchen - dziękuję, na pewno życzenia powodzenia mi się przydadzą.

Ależ dzisiaj gorąco. Ufff...

Miłego niedzielnego wypoczynku. Pozdrawiam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 15:48   #4258
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Asik, powodzenia na kursie!!!

Uprzejmie donoszę, że wysmarowałam się po raz pierwszy LV. Nie wiem na ile to zasługa filtra, na ile redermica który dałam pod spód (z braku serum C - musze sobie świeże ukręcić na wyjazd) - bez problemu wchłonęły się 2 ml. No, nie do matu, ale pod pudrem będzie dobrze. Pierwsze wrażenie - to taka lżejsza wersja CF - no i 2 razy tańsza! Jutro sprawdzę jak się spisze na serum. No i dziś mega test: 6 godzin w pociągu, podróż itp zobaczymy jak się będę po tym świecić.
ja LV nakładam bez serum i nie mam także problemu z nałozeniem przepisowej ilości i to wysokie PPD 31
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 07:57   #4259
zgadnij kto to
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 91
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cześć dziewczyny, nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem, wiąc pozwolę sobie tutaj. Czy możecie mi polecić jakiś fajny filtr mineralny? Używam od dawna LRP A AL - stosuję go na serum z wit C i na to tylko dry flo - jest super. Ale właśnie jestem w ciąży, a coś mi się tłucze po głowie, że filtry chemiczne w ciąży niet. Dobrze pamiętam? Szukam więc jakiegoś filtra, który będzie odpowiedni w ciąży i będzie przyzwoicie wygladał.
A czy maseczką aspirynową nie zrobię sobie kłopotów?(czy raczej - dziecku) Wiem, że aspiryna stosowana wewnętrznie jest w ciąży absolutnie zakazana. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez zgadnij kto to
Czas edycji: 2007-07-16 o 07:57 Powód: lit
zgadnij kto to jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 08:17   #4260
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Asik gratuluję nowej miłości!


Smoku gratuluję nowej pracy!


Ja dłuższego urlopu też raczej nie będę miała, ale to z wyboru. TŻ jest zaparacowany wyjątkowo w te wakacje, gdyz rozkręca swój własny biznes, a wziąść wolne tylko po to by siedzieć w domu to nie dla mnie. Ja wypoczywam aktywnie, więc a póki co zostają nam wyjazdy weekendowe, które bardzo lubię, gdyz ze względu na ograniczony czas są niezwykle intensywne.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.