Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 14:43   #1
nawrocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Question

Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?


Witam
Ostatnio zauważyłam coś i w tej sprawie prosze was o pomoc.
Moja siostra cioteczna ma chłopaka jest z nim od prawie 3 lat, ja jestem młodsza od niej. No i wczoraj u niej byłam w odwiedziny był także On. Przywitalismy się -on od razu uśmiech na twarzy. Posiedzieliśmy trochę i mamy pomysł jedziemy nad wodę, ja nie miałam stroju ani nic więc myślę że będę rzeczy pilnować a oni będą się tam kąpać. Karolina poszła się przebrać ja zostałam z Nim, zaczęliśmy rozmawiać o pracy o jego planach na przyszłość potem o telefonie i tak szła rozmowa. Wcześniej jak była siostra siedział on przy lustrze ale jak ona poszła przesiadł się bliżej mnie wręcz na przeciwko. Zaczął się uśmiechać rozmawiać co było dziwne bo chłopak trochę wstydliwy etc Ja miałam niebieską sukienkę no i zrobiłam do tego makijaż z odcieniem niebieskim na powiekach. Przyszła nie pomalowana i ubrana normalnie a ten "popatrz jak Anka umie się ubrać, pięknie dziś wygląda, a ty nawet oczu nie pomalowałaś. No patrz jak jej pasuje ten niebieski odcień-maznij się coś " No i się pomalowała trochę potem zaczęli się o coś trochę droczyć a on do niej "jak nie chcesz jechać to sobie na randkę z Anką pojadę" i zaczął się smiać, atmosfera trochę się ustatkowała i ruszyliśmy w drogę. Uśmiechał się,nawet brała go rozmowa na pogawędkę. Poszli do sklepu kupili lody ja nie jadłam bo zaczęło mnie boleć gardło a on zaczął mówić "oj zjedz bo się roztopią no zjedz ..zjedz" więc zjadłam. Gdy byliśmy nad tym zalewem szedł za mną patrzył mi się na tyłek (bo zauwazyła to siostra) gdy rozłożylismy matę usiedliśmy chciał w środku ale siostra mu nie pozwoliła. Potem zechciało mu się pić podałam mu butelkę z wodą gdy ją brał złapał mnie za dłoń-(palce) i delikatnie przejechał. Gdy mieliśmy odjezdzać położyli się i zaczęliśmy rozmawiać, zawsze gdy popatrzyłam się na niego on patrzył się na mnie i dość długo przeciągał wzrok. Gdy już musiałam jechać do domu zapytał się mnie czy bym miała kiedyś ochotę z nimi na kajaki -pogadaliśmy. No i potem się taki smutny zrobił i skomentował "już?? tak szybko ? " no i to było raczej tyle. Dziwne mi sie to wydało, myślicie że przesadzam czy jednak nie ? I on może coś do mnie czuć ???
Dodam że imiona pozmieniałam
PROSZĘ O POMOC !!!
nawrocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 14:48   #2
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Będąc jego dziewczyna od razu sprowadzilabym go na ziemię gdyby zaczął mi zwracać uwagę i porównywać do dziewczyny siedzącej obok...tak się po prostu nie robi. A czy coś czuje? Nie wiem,może mu się podobasz a może chciał za coś się odegrać..ludzie są dziwni wiec wszystko jest możliwe.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 14:51   #3
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Moim zdaniem ty mu się podobasz.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 14:51   #4
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Myślę, że on jest dupkiem.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:05   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
Myślę, że on jest dupkiem.
Popieram!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:17   #6
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

porównać swoją dziewczynę do siedzącej obok laski, na głos, przy wszystkich? dno. nie wiem, czy gościu się Tobą bawi, czy ma poważne zamiary, ale tak się nie zachowuje dojrzały emocjonalnie facet.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:18   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez nawrocka Pokaż wiadomość
Witam
Ostatnio zauważyłam coś i w tej sprawie prosze was o pomoc.
Moja siostra cioteczna ma chłopaka jest z nim od prawie 3 lat, ja jestem młodsza od niej. No i wczoraj u niej byłam w odwiedziny był także On. Przywitalismy się -on od razu uśmiech na twarzy. Posiedzieliśmy trochę i mamy pomysł jedziemy nad wodę, ja nie miałam stroju ani nic więc myślę że będę rzeczy pilnować a oni będą się tam kąpać. Karolina poszła się przebrać ja zostałam z Nim, zaczęliśmy rozmawiać o pracy o jego planach na przyszłość potem o telefonie i tak szła rozmowa. Wcześniej jak była siostra siedział on przy lustrze ale jak ona poszła przesiadł się bliżej mnie wręcz na przeciwko. Zaczął się uśmiechać rozmawiać co było dziwne bo chłopak trochę wstydliwy etc Ja miałam niebieską sukienkę no i zrobiłam do tego makijaż z odcieniem niebieskim na powiekach. Przyszła nie pomalowana i ubrana normalnie a ten "popatrz jak Anka umie się ubrać, pięknie dziś wygląda, a ty nawet oczu nie pomalowałaś. No patrz jak jej pasuje ten niebieski odcień-maznij się coś " No i się pomalowała trochę potem zaczęli się o coś trochę droczyć a on do niej "jak nie chcesz jechać to sobie na randkę z Anką pojadę" i zaczął się smiać, atmosfera trochę się ustatkowała i ruszyliśmy w drogę. Uśmiechał się,nawet brała go rozmowa na pogawędkę. Poszli do sklepu kupili lody ja nie jadłam bo zaczęło mnie boleć gardło a on zaczął mówić "oj zjedz bo się roztopią no zjedz ..zjedz" więc zjadłam. Gdy byliśmy nad tym zalewem szedł za mną patrzył mi się na tyłek (bo zauwazyła to siostra) gdy rozłożylismy matę usiedliśmy chciał w środku ale siostra mu nie pozwoliła. Potem zechciało mu się pić podałam mu butelkę z wodą gdy ją brał złapał mnie za dłoń-(palce) i delikatnie przejechał. Gdy mieliśmy odjezdzać położyli się i zaczęliśmy rozmawiać, zawsze gdy popatrzyłam się na niego on patrzył się na mnie i dość długo przeciągał wzrok. Gdy już musiałam jechać do domu zapytał się mnie czy bym miała kiedyś ochotę z nimi na kajaki -pogadaliśmy. No i potem się taki smutny zrobił i skomentował "już?? tak szybko ? " no i to było raczej tyle. Dziwne mi sie to wydało, myślicie że przesadzam czy jednak nie ? I on może coś do mnie czuć ???
Dodam że imiona pozmieniałam
PROSZĘ O POMOC !!!
Facet Twojej siostry (ciotecznej) miał jakiś buracki dzień (czy jest burakiem zawsze, to pewnie najlepiej wie Twoja siostra). Czy byli po jakimś spięciu (i chciał się odegrać), czy też mu coś odwaliło, bo mu Twoja sukienka zawirowała w głowie? Tego pewnie się nie dowiesz.

Nieważne, czy mu się podobasz, czy nie, nie rozkminiaj tego, nie rozbijaj g... na atomy, bo się tym g... pobrudzisz. Ochłodziłabym kontakty, jeżeli takie zachowania się powtórzą. Powinnaś też jakoś konkretnie zareagować, jeżeli znowu poczujesz się Cię podrywa.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-07-06 o 15:40
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 15:31   #8
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Makijaż na plażę...?
Zgadzam się z Doris. Ty zamiast siedzieć i wymieniać ukradkowe spojrzenia z chłopakiem swojej kuzynki powinnaś się odezwać, zapytać np. "wtf, jaka randka, koleś, chyba coś ci się pomyliło..." czy powiedzieć "daj jej spokój, jedziemy nad wodę, wygląda normalnie, po kij ma się stroić", a nie cieszyć się, że chłopak ją krytykuje, a Ciebie stawia za jakiś niby wzór.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 15:59   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Widać, że autorka wątku jest jeszcze bardzo młoda i być może nie wiedziała jak się zachować. Co do ostatniego pytania czy czyje coś do Ciebie to nie, bo na uczucia potrzeba czasu i raczej by wypadało by obie strony były wolne. Pewnie mu się spodobałaś albo chciał odegrać się na siostrze za coś albo obydwie opcje. W każdym razie nie zaprzątaj sobie tym głowy. Reszta w rękach Twojej siostry czy będzie chciała być z kimś takim czy nie. Gdy taka sytuacja się powtórzy to zwróć chłopakowi uwagę, że nie życzysz sobie takiego zachowania, bo nawet jakby był naprawdę zainteresowany to masz znacznie więcej do stracenia niż zyskania.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 17:03   #10
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
Myślę, że on jest dupkiem.
Dokładnie!
Nawet jeżeli Autorka bardzo by mu się podobała, a miał szczere intencje, nie okazywałby tego tak ostentacyjnie. Jesteśmy tylko ludźmi, ale bez przesady. Albo chciał zrobić na złość dziewczynie albo ten typ tak ma
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 19:18   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Autorko - pomijając niestosowne zachowanie tego chłopaka - ty też byłaś nielojalna wobec kuzynki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 20:00   #12
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Makijaż na plażę...?
Zgadzam się z Doris. Ty zamiast siedzieć i wymieniać ukradkowe spojrzenia z chłopakiem swojej kuzynki powinnaś się odezwać, zapytać np. "wtf, jaka randka, koleś, chyba coś ci się pomyliło..." czy powiedzieć "daj jej spokój, jedziemy nad wodę, wygląda normalnie, po kij ma się stroić", a nie cieszyć się, że chłopak ją krytykuje, a Ciebie stawia za jakiś niby wzór.

święta prawda.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 09:08   #13
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

A może ma taki styl bycia? robi sobie, żarty, głupie nic nie znaczące aluzje itp?
Mam podobną sytuację. też się zastanawiam czy kolesiowi się spodobałam czy on taki jest, że podrywa wszystko co sę rusza. i to kuzyn mojego faceta! na szczęście widziałam go pierwszy raz i prędko drugiego nie będzie
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 09:13   #14
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Kolejny gnó j na planecie, a dziewczyno Tobie mowę odjęło? Chyba, że podobają Ci się takie końskie zaloty gnoj a.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 12:25   #15
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

dziewczyna chyba jest młoda, więc nie wiedziała, jak się zachować. nie ma co tak po niej jeździć
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 13:36   #16
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Niezły burak z tego chłopaka. A Ty Autorko chyba byłaś zadowolona, że Ciebie tak gloryfikował, równocześnie jeżdżąc po swojej dziewczynie. W ogóle to powinnaś mu zwrócić uwagę, albo sypnąć jakimś równie bezczelnym tekstem w obronie siostry - a nie jeszcze wymieniać z burakiem ukradkowe spojrzenia i pozwolić się smyrać po palcach :P
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 13:44   #17
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Autorko - pomijając niestosowne zachowanie tego chłopaka - ty też byłaś nielojalna wobec kuzynki.

A tak się zastanawiałam czy ktoś jeszcze zwróci na to uwagę...

Autorko, zapamiętaj na całe życie- chłopów jest mnóstwo, tę kuzynkę masz tylko jedną. Chłop się z nią rozstanie, zniknie z Waszego życia, a żal kuzynki zostanie na długo.


To jedno, a drugie- autorka jest młoda (widać to po tym jakie pierdoły rozbija na cząsteczki- przeciągłe spojrzenia, muśnięcia dłoni, gapienie się na tyłek) pomijając wszystko inne- chłopak Twojej kuzynki to wsiur bez kultury, ogłady i instynktu samozachowawczego. Będąc z kimś w związku, nie gapi się na inne kobiety, nie komplementuje innych kobiet w sposób:
a. ośmieszający, poniżający, upokarzający, deprecjonujący własną kobietę,
b. dający komplementowanej kobiecie wrażenie podrywu i cichego afektu (westchnień jeszcze brakuje i serenad z nożem w zębach pod balkonem księżycową nocą),
c. wywołujący zażenowanie, skrępowanie u obu kobiet.


Krótko mówiąc następnym razem ukróć chłopczyka, bo widać że myśli że mając jedną piaskownicę może bawić się swoimi zabawkami w obydwu. Jasno, wyraźnie (tak by słyszał to i on i Twoja kuzynka) powiedz, że tego rodzaju uwagi są nie na miejscu, są niewłaściwe i że nie życzysz sobie podobnych uwag (i działań) teraz i w przyszłości.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 13:44   #18
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Czy dziwnie zachowuje się chłopak moje siostry ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dziewczyna chyba jest młoda, więc nie wiedziała, jak się zachować. nie ma co tak po niej jeździć
A ja mam wrażenie, że wiedziała, ale nie chciała bo odpowiadało to jej. Wątek też wygląda mi na próbę dowiedzenia się czy jest szansa że spodobała mu się.

Cóż autorko, pewnie spodobałaś, jak jedna z wielu które taki typek mija na ulicy. Biedna ta Twoja siostra.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.