Czy on się do mnie przystawia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 22:46   #1
annamagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4

Czy on się do mnie przystawia?


Jestem szczęśliwą mężatką z kilkuletnim stażem. Od czasu do czasu spotykamy się ze znajomymi, bawimy się itd. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jeden z kolegów dziwnie się wobec mnie zachowuje, wcześniej tylko mi się przyglądał, a ostatnio zaczął puszczać komórką sygnały. Gdy mój mąż to zobaczył, trochę się zdziwił, wypytywał po co itd. Ostatnio na imprezie zaczął głaskać mnie po policzku i dotykać włosów, dobrze że nikt tego nie widział bo byłaby afera, mąż jest dość zazdrosny. Nie wiem czy ignorować to poprostu, ten chłopak jest ode mnie młodszy kilka lat, ale w takiej sytuacji nie wiem jak mam zareagować, głupio mi tak powiedzieć mu żeby sie odczepił, bo znamy sie już wszyscy trochę i bardzo lubimy, a może on nie robi nic takiego i pomyśli, że jestem przewrażliwiona, nie chcę wyjść na jakąś sztywniarę.
annamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:50   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

wiesz, lepiej byc uwazana za sztywniare niz za puszczalska

a serio, to nie ma nic "sztywnego" w protescie przeciw niechcianym zalotom

powiedz mu w takich wypadkach ze przesadza i sobie nie zyczysz takiego traktowania
a jak nie pomoze to powiedz mezowi, niech on z nim porozmawia

sygnaly z komorki zignoruj, to juz mega szczeniackie jest, powinien sie znudzic

Edytowane przez ushia
Czas edycji: 2008-03-25 o 22:51 Powód: literowka
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:58   #3
pysia126
Przyczajenie
 
Avatar pysia126
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 22
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Lepiej zareaguj szybko,powidz mu zeby dal sobie spokoj.....,moze z tego wyjsc naprawde cos z zlego,kiedys cos z robi,ktos zobaczy i wyjdzie,ze zdradzasz meza...pogadaj z mezem,lub z waszymi wspolnymi znajomymi,jezeli to co powiesz temu "kolesiowi" nie pomorze,to moze pomorze rozowa twoich przyjaciol z nim...pozdro
__________________
Pysia126
pysia126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:21   #4
Astreea
Raczkowanie
 
Avatar Astreea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Zachowanie tego gościa jest moim zdaniem trochę niepoważne, ale może po prostu sobie za dużo wyobraził. Jak najszybciej powinnaś go sprowadzić na właściwy tor, chyba że po prostu to za wczesny alarm, może więc wystarczy zwykłe zachowanie dystansu
Astreea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:56   #5
biankapianka
Raczkowanie
 
Avatar biankapianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Myślę, ze na Twoim miejscu zwróciłabym mu uwagę, gdyby zaczął dotykac mnie po policzku czy włosach, tłumacząc, ze nie lubisz, gdy robi to ktoś inny niż Twój kochany mąż. Powinien zrozumieć.
Tak jak wyżej, zachowaj dystans...
pozdrawiam
biankapianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:14   #6
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Dystanas to raz , a dwa powiedz mu ,ze nie zyczysz sobie takich zachowan (glaskanie po policzku , wlosach) bo czujesz sie nie fair wobec meza
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:19   #7
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Odpowiedz sobie sama na pytanie, czy chcesz alby on tak się zachowywał. Jeżeli odpowiedź brzmi "NIE!!!" to Twoja i Twojego męża rola w tym, by pokazać chłopakowi że nie jest miło widziany u Twojego boku
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 10:23   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

na pewno musisz to jakoś przerwać, ale bardziej zachęcam do jakiegoś mniej radykalnego sposobu niż wygarnięcie mu. Faceci mają to do siebie, że kiepsko znoszą kosze i jak do tej pory potrafili być mili, tak później potrafią czyjeś życie zamienić w piekło. Jeśli macie wspólnych znajomych itp. i nie chcesz jakiś głupich relacji to lepiej wymyślić coś lepszego niż bezpośrednią rozmowę.
Na przykład gdy jesteś w jego pobliżu to możesz mu zacząć mówić, jaka jesteś szczęśliwa z mężem, jak bardzo go kochasz. A gdy dotyka Cie (co w ogole nie powinno mieć miejsca) powiedzieć, że tylko mąż może tak robić. Na każdym kroku gadać o mężu itp.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:56   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Cytat:
Napisane przez annamagda Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwą mężatką z kilkuletnim stażem. Od czasu do czasu spotykamy się ze znajomymi, bawimy się itd. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jeden z kolegów dziwnie się wobec mnie zachowuje, wcześniej tylko mi się przyglądał, a ostatnio zaczął puszczać komórką sygnały. Gdy mój mąż to zobaczył, trochę się zdziwił, wypytywał po co itd. Ostatnio na imprezie zaczął głaskać mnie po policzku i dotykać włosów, dobrze że nikt tego nie widział bo byłaby afera, mąż jest dość zazdrosny. Nie wiem czy ignorować to poprostu, ten chłopak jest ode mnie młodszy kilka lat, ale w takiej sytuacji nie wiem jak mam zareagować, głupio mi tak powiedzieć mu żeby sie odczepił, bo znamy sie już wszyscy trochę i bardzo lubimy, a może on nie robi nic takiego i pomyśli, że jestem przewrażliwiona, nie chcę wyjść na jakąś sztywniarę.
Nie chcesz wyjść na sztywniarę?

A co, jeśli temu koledze przyjdzie do główy pomysł, żeby powiedzieć Twojemu mężowi, że z nim romansujesz?
Bo nie reagując na zachowanie tego kolegi wobec Ciebie, dajesz mu nieme pozwolenie na takie głaskanie,, dotykanie włosów, puszczanie sygnałów. Brakuje jeszcze, żeby Cię pocałował.

Zastanów się, co ważniejsze?
Małżeństwo i mąż, czy jakiś tam koleś.
Uważam, że powinnaś powiedzieć wszystko mężowi, zanim kolega wyprzedzi Twój krok i nabruździ Ci w małżeństwie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:48   #10
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Lepiej od razu powiedz mężowi, że koleś puszcza Ci dziwne sygnały, bo jesli wyjdzie to przypadkiem, to mąz będzie sie zastanawiał, czemu mu o tym wcześniej nie powiedziałaś. Wtedy może nie przyjąc Twoich tłumaczeń, że nie chciałaś go martwić. Dobrze by było, gdyby mąż skontaktował się z tym kolega i jasno przekazał, że oboje nie życzycie sobie zawracania głowy. W ten sposób facet będzie miał jasnośc, że dalsze próby tego żałosnego podrywu moga sie skończyć kiepsko, ale dla niego.

Co do tego dotykania - nie rozumiem, masz obawy przed powiedzeniem "łapy przy sobie"? Ten facet zachowuje się jak zwyczajna świnia, a Ty nie potrafisz sie przeciwstawić? Jak Ty byś sie czuła, gdyby do Twojego męża przystawiała się jakas panienka, a jemu byłoby głupio powiedzieć "przestań"? Ten koleś może Wam nieźle w życiu namieszać, ale Twoja bierność pozwala mu sądzić, że jest bezkarny. Powinnaś powiedzieć raz i stanowczo "nie życzę sobie, żebyś mnie więcej dotykał". I nie masz obowiązku sie tłumaczyć, dlaczego sobie tego nie życzysz.

Takim postawieniem sprawy nie wyjdziesz na sztywniarę, póki co to osoby, które widziały, jak pozwalasz temu kolesiowi sie dotykać mogą sobie pomyśleć coś innego, bynajmniej nie to, że jesteś sztywna, ale... łatwa. Lepiej zareaguj juz teraz, zanim ten koleś nabruździ w Waszym życiu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:18   #11
annamagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, tak właśnie zrobię, jak radzicie.Pozdrawiam.
annamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 16:27   #12
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

dziewczyny annamagda robi sobie jaja
jak na innym watku
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:41   #13
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

I po co to wszystko? Człowiek czyta, próbuje pomoc, a okazuje sie, ze ktos sobie jaja robi... Sz... człowieka trafia jak takie cos widzi. ! Za niedługo kazdy przed odp na jakikolwiek post zastanawiac sie bedzie 10 razy komu doradza. Bez sensu.Chyba nie po to to forum, prawda?
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:45   #14
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
dziewczyny annamagda robi sobie jaja
jak na innym watku
skad wiesz?,ona ma tylko 4 posty..
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:53   #15
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: Czy on się do mnie przystawia?

Jest inny wątek, faktycznie, ale tam annamagda (jako maanma) wyjaśniła już o co chodziło
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.