Moda "plus size" - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 18:35   #2281
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany nie mam problemów z kupieniem dzinsów. Kupuje w Camaieu, C&A lub na allegro.
Mam obecnie 3-4 pary
Natomiast mam problem ze spodniami czarnymi, takimi na kant. po prostu każde źle na mnie leżą . Najczęsciej kieszenie się tak brzydko otwierają.
Już za bardzo nie mam pomysłów gdzie szukać. Na allegro nawet nie oglądałam, bo to jedyna rzecz, która musi naprawdę idealnie leżeć .
Ja mam to szczescie do spodni z materialu, ze szyje je dla mnie mama. Wiec kazde z materialu leza na mnie idealnie, bo sa szyte na miare...
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:09   #2282
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Natomiast mam problem ze spodniami czarnymi, takimi na kant. po prostu każde źle na mnie leżą . Najczęsciej kieszenie się tak brzydko otwierają.

To może znajdź takie spodnie, które poza tymi kieszeniami są w porządku i zaszyj kieszenie? Wiesz, tak, żebyś nie mogła w nie ręki włożyć, otwierać się nie będą...
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:32   #2283
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Ponura Pokaż wiadomość
To może znajdź takie spodnie, które poza tymi kieszeniami są w porządku i zaszyj kieszenie? Wiesz, tak, żebyś nie mogła w nie ręki włożyć, otwierać się nie będą...
Popiera, ja tak zrobilam i jestem zadowolona.
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 10:51   #2284
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

ja też tak zrobiłam, ale nie wiem czemu kieszenie się rozjeżdżały, bo spodnie były przyduże ;/ może źle wszyte?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 12:01   #2285
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size"

moim problemem, jezeli chodzi o spodnie w kant- wszystkie za krotkie ..koszmarnie to wygląda... mam jedne, ktore nosze rzadko bo wole spodnice...
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 13:16   #2286
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
Madzia stanik pieeekny.Ja poprzestalam narazie na szukaniu stanika..Kupilam sobie ostatnio taki ktory ladniemodeluje piersi zblizajac je do siebie.Rozmiar dobry, obwod tez ale wiecie co? Wcaaale mnie nie modeluje moich piersi.Do mojej figury mam troche za male piersi i probuje je choc troszki powiekszyc.A tu klapa! Mam mnostwo bluzek z dekoltem a piersi prawie jak by ichnie bylo jak je zaloza.Rozchodza sie gdzies na boki i ich szukam heheh.Co do pozostalych zakupow to sie wstrzymlam niestety.Siedze w domciu i nigdzienisa nie wychylam bo moje dziecko ma zapalenie ucha.Wiecie co to oznacza....jeszce u dwulatka.. Wiec jestem uwiazana w czterech scianach i nie kupuje nic.M ogla bym na necie ale wiecie.Czesto kupuje i trochi mi wstyd przed mezem ze wydaje i wydaje.No a jak wezme gotoweczke i pojde do sklepu to zawsze hih moge zakamoflowac gdzies.On i taknie wie co mam heheh. No a z netu zakupy przychodza poczta i z kredytowki pieniazki znikaja wiec same wiecie..
trochę nie na temat, ale ciekawi mnie, Twój mąż jest Polakiem czy Irlandczykiem? pytam, bo moja siostra ma od 3 lat prawie faceta Irlandczyka właśnie

uh, przypomniałyście mi, że powinnam zapolować na jakieś eleganckie spodnie, bo hahaha te które miałam to piękną historię mają. Kupiłam je ponad 3 lata temu, na maturę. Potem było parę egzaminów na studiach. Dwa tygodnie temu przymierzyłam je przed obroną - z trudem bo trudem ale się dopięłam, więc leżały przygotowane na rano. Rano się ubieram i patrzę, a tu zamka nie ma - tzn tego, za co się pociąga jakoś, nie wiem kiedy, urwało się. całe szczęście, miałam dłuższą bluzkę, która zasłoniła piękną szparę z której widać było mój duży brzuszek i poszłam na obronę :P
więc tak, przydałoby sie cos nowego kupić...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 14:14   #2287
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size"

no to niezla przygodna z tymi spodniami...ja na obrone ruszylam w czarnej sukience a co mi tam... jakos wole kiecki niz spodnie
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 17:54   #2288
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
trochę nie na temat, ale ciekawi mnie, Twój mąż jest Polakiem czy Irlandczykiem? pytam, bo moja siostra ma od 3 lat prawie faceta Irlandczyka właśnie

uh, przypomniałyście mi, że powinnam zapolować na jakieś eleganckie spodnie, bo hahaha te które miałam to piękną historię mają. Kupiłam je ponad 3 lata temu, na maturę. Potem było parę egzaminów na studiach. Dwa tygodnie temu przymierzyłam je przed obroną - z trudem bo trudem ale się dopięłam, więc leżały przygotowane na rano. Rano się ubieram i patrzę, a tu zamka nie ma - tzn tego, za co się pociąga jakoś, nie wiem kiedy, urwało się. całe szczęście, miałam dłuższą bluzkę, która zasłoniła piękną szparę z której widać było mój duży brzuszek i poszłam na obronę :P
więc tak, przydałoby sie cos nowego kupić...
Moj maz jest Polakiem, ale mam mnostwo znajomych malzenstw polsko - irlandzkich.
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:27   #2289
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Moda "plus size"

Trochę poszperałam może komuś się przyda:
http://allegro.pl/item403599776_atmo...46_50_xxl.html
http://allegro.pl/item402299924_nowa...do_getrow.html
http://allegro.pl/item403085088_atmo...a_r_44_46.html
http://allegro.pl/item397969920_atmo...6_44_vr44.html
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:45   #2290
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

A ja nadal szukam taniego stanika...
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:47   #2291
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

ja też ;/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 08:13   #2292
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany nie mam problemów z kupieniem dzinsów. Kupuje w Camaieu, C&A lub na allegro.
Mam obecnie 3-4 pary
Natomiast mam problem ze spodniami czarnymi, takimi na kant. po prostu każde źle na mnie leżą . Najczęsciej kieszenie się tak brzydko otwierają.
Już za bardzo nie mam pomysłów gdzie szukać. Na allegro nawet nie oglądałam, bo to jedyna rzecz, która musi naprawdę idealnie leżeć .
A jaka jest jakość jeansów z C&A? Bo zastanawiam się, czy nie przejechać się do SCC. Bo na Camaieu raczej mnie nie stać .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:54   #2293
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Moda "plus size"

dla mnie jakość w porządku
Ja kupiłam w camaieu taniej dzinsy niż c&a, bo w tym pierwszym udalo mi się je złapać na wyprzedazy (nie teraz ta letnia, tylko weekendowa)

Dla mnie w Camaieu też jest drogo, i dlatego czekam właśnie na letnie wyprzedaże, wtedy kupuję hurtowo i mam ciuchy na caly rok
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:11   #2294
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
dla mnie jakość w porządku
Ja kupiłam w camaieu taniej dzinsy niż c&a, bo w tym pierwszym udalo mi się je złapać na wyprzedazy (nie teraz ta letnia, tylko weekendowa)

Dla mnie w Camaieu też jest drogo, i dlatego czekam właśnie na letnie wyprzedaże, wtedy kupuję hurtowo i mam ciuchy na caly rok
ja też tak robię
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 15:36   #2295
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

zimno, pada a ja zaczęłam myśleć o jesieni... nie mam kurtki przejściowej, która nadawałaby się na okres jesienny. rok temu i na wiosnę chodziłam w takim sztruksowy żakieciku, który używałam, jako kurtki (miał podszewkę, ale nie był w ogóle ocieplany, więc czasem marzłam), dlatego teraz chciałabym coś kupić.. ale co. i gdzie? macie jakieś pomysły?
najfajniejsza byłaby jakaś taka kurteczko-płaszczyk, nie za krótki, ale nie za długi, podkreślający talię (może być z paskiem) i najlepiej minimalnie ocieplany (bo po co mi kurteczka która przy zimnie jest jak kolejna bluzka?) - chociażby podszewka albo gruby materiał z którego wykonana byłaby kurtka...
przejrzałam trochę Allegro ale większość albo bardzo cieniutka, albo bardzo droga, albo babcina... zaraz idę do kina, to po filmie przejdę się po paru sklepach i zobaczę, może na tych obecnych promocjach są też jakieś kurtki wiosenno-jesienne...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:39   #2296
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

ja nie mam nic takiego cieplejszego co moglabym za 1,5 tygodnia(!) wziąć nad morze np na wieczorne romantyczne spacery po plaży przecież TŻtowi kurtki podkradać nie będę (chociaż jest na mnie dobra ) albo jak by się po prostu zimno zrobiło.. własnie żadnej takiej lekkiej kurtki/żakietu czy chociaż bluzy. No kompletnie nic. Chyba będę popylać w swetrach a dzisiaj w nocy pogrzebię trochę na allegro z centymetrem w ręku
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:25   #2297
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
zimno, pada a ja zaczęłam myśleć o jesieni... nie mam kurtki przejściowej, która nadawałaby się na okres jesienny. rok temu i na wiosnę chodziłam w takim sztruksowy żakieciku, który używałam, jako kurtki (miał podszewkę, ale nie był w ogóle ocieplany, więc czasem marzłam), dlatego teraz chciałabym coś kupić.. ale co. i gdzie? macie jakieś pomysły?
najfajniejsza byłaby jakaś taka kurteczko-płaszczyk, nie za krótki, ale nie za długi, podkreślający talię (może być z paskiem) i najlepiej minimalnie ocieplany (bo po co mi kurteczka która przy zimnie jest jak kolejna bluzka?) - chociażby podszewka albo gruby materiał z którego wykonana byłaby kurtka...
przejrzałam trochę Allegro ale większość albo bardzo cieniutka, albo bardzo droga, albo babcina... zaraz idę do kina, to po filmie przejdę się po paru sklepach i zobaczę, może na tych obecnych promocjach są też jakieś kurtki wiosenno-jesienne...
Na szczęście zaczęłam myśleć o tym samym późną wiosną i nabyłam płaszczyk w Vero Modzie za 60 zł, a potem - gdy wyprzedaże sięgnęły zenitu, drugi płaszczyk w Orsay za 29 zł Ogólnie polecam właśnie Vero Modę, bo rzeczy ładne, dobra jakość, płaszczyki i kurteczki nie za ciężkie, klasyczne, w sam raz na wczesną i średnią jesień. Tylko w piersiach (jeśli ma się ciut większe) często jest problem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:53   #2298
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

ja się w Vero Modzie czy Orsayu nie zmieszczę, zwłaszcza, że mam jeszcze duży biust który mi baaaaaaaaaaaaardzo utrudnia znalezienie kurtek itp

ale.. wczoraj przeszłam się trochę. Kurtki nie widziałam, ale za to kupiłam fajną bluzeczkę w KappAhlu za 25 zł, leginsy zakończone koronką za 10 zł (też w KappAhlu) i chustę w Cubusie za 15 zł. Ceny są teraz niesamowite wszędzie...W Cubusie były nawet bluzki na ramiączkach za 10 zł! Nie interesowały mnie, bo nie lubię takich, ale stwierdzam fakt, że tanio jest.

Image00091.jpg
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:07   #2299
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Smile Dot.: Moda "plus size"

o maaa jak ja nie cierpie trakiej opogody :/ raz deszczowo raz duszno jest mi niedobrze czuej sie fatalnie głowa mnie boli kurde.wczoraj musiałam na uczelnie jechać do promotorki swojej nałożyłam moje ulubione dzinsy i bluzke bokserke i myślałam ze sie ugotuje jescze autobusy to sauna normalnie :/ a i mi się przetarły te moje ulubione spodnie na udach a drugich takich już nie ma łeeee
Wy myślicie o plaszczykach a ja o tym zeby jak najlzej sie ubierac bo normalnie sie topie nawet w spódnicy, dziś wychdze poopłacać rachunki i w spodnicy pomykam bo inaczej sie stopie..ja chce zimy i to już!!!

na chłodniejsze dni ja mam swoja ulubiona dzinsówe ooo jets super i mam plan zakupić nastepną )

a tu pare rzeczy spodobała mi sie ta ostatnia czarna) bede szukać usiebie na mieście takiej lub podobnej
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401234636
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=406759595
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=406648185

i spódnica- na wesele się chyba nadaje prawda? do takiej chyba najlepsza bluzka biała lub ciemna np czarna prawda??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401448205
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404062176
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 10:10   #2300
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

No ja od dawna czaje sie na jakis taki cienszy plasczyk.Wlasnie najlepiej z paskiem podkreslajacy talie.W niedziele wybieram sie na zakupy w koncu! Siedze od ponad tygodnia w domu i juz mnie szlag trafia.Maly mial zapalenie ucha wiec nie moglam wysciubic nosa z domu.Cyba umowie sie do fryzjera na przyszly tydzien, kupie sobie jakiegos ciuszka i moze bedzie lepiej.Dziewczyny pytanie: wy tez macie takie czeste doly? Ja caly czas jak mam gdzies wyjsc , otwieram szafe i sie przebieram i czasem patrzec na siebie nie moge.Wydaje mi sie ze nie mam nic ciekawego..A szafa pelna..Az odechciewa mi sie wychodzenia z domu..Wciaz walcze ze zrzuceniem brzucha.I nic rezultaty marne..wiec chyba sie nie zmieszcze w swoje stare spodnie...Narzie wegetuje w domu w dresach co mnie prawde mowiac przeraza...
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:15   #2301
gastone
Raczkowanie
 
Avatar gastone
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ireland
Wiadomości: 445
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
o maaa jak ja nie cierpie trakiej opogody :/ raz deszczowo raz duszno jest mi niedobrze czuej sie fatalnie głowa mnie boli kurde.wczoraj musiałam na uczelnie jechać do promotorki swojej nałożyłam moje ulubione dzinsy i bluzke bokserke i myślałam ze sie ugotuje jescze autobusy to sauna normalnie :/ a i mi się przetarły te moje ulubione spodnie na udach a drugich takich już nie ma łeeee
Wy myślicie o plaszczykach a ja o tym zeby jak najlzej sie ubierac bo normalnie sie topie nawet w spódnicy, dziś wychdze poopłacać rachunki i w spodnicy pomykam bo inaczej sie stopie..ja chce zimy i to już!!!

na chłodniejsze dni ja mam swoja ulubiona dzinsówe ooo jets super i mam plan zakupić nastepną )

a tu pare rzeczy spodobała mi sie ta ostatnia czarna) bede szukać usiebie na mieście takiej lub podobnej
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401234636
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=406759595
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=406648185

i spódnica- na wesele się chyba nadaje prawda? do takiej chyba najlepsza bluzka biała lub ciemna np czarna prawda??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401448205
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=404062176
Ja to mam szczescie!Ja nie znosze upalow.A w Irlandii takowe nie istnieja.Jednak wiecej jest deszczowych dni - niestety.Ale klimat ogolnie fajny zwlaszcza kiedy ma sie nadmiar kilogramow co nietety dokucza w upaly, wiem cos o tym.

Ja tez od dawna czaje sie na jakis taki cienszy plasczyk.Wlasnie najlepiej z paskiem podkreslajacy talie.W niedziele wybieram sie na zakupy w koncu! Siedze od ponad tygodnia w domu i juz mnie szlag trafia.Maly mial zapalenie ucha wiec nie moglam wysciubic nosa z domu.Cyba umowie sie do fryzjera na przyszly tydzien, kupie sobie jakiegos ciuszka i moze bedzie lepiej.Dziewczyny pytanie: wy tez macie takie czeste doly? Ja caly czas jak mam gdzies wyjsc , otwieram szafe i sie przebieram i czasem patrzec na siebie nie moge.Wydaje mi sie ze nie mam nic ciekawego..A szafa pelna..Az odechciewa mi sie wychodzenia z domu..Wciaz walcze ze zrzuceniem brzucha.I nic rezultaty marne..wiec chyba sie nie zmieszcze w swoje stare spodnie...Narzie wegetuje w domu w dresach co mnie prawde mowiac przeraza...
gastone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:41   #2302
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez gastone Pokaż wiadomość
No ja od dawna czaje sie na jakis taki cienszy plasczyk.Wlasnie najlepiej z paskiem podkreslajacy talie.W niedziele wybieram sie na zakupy w koncu! Siedze od ponad tygodnia w domu i juz mnie szlag trafia.Maly mial zapalenie ucha wiec nie moglam wysciubic nosa z domu.Cyba umowie sie do fryzjera na przyszly tydzien, kupie sobie jakiegos ciuszka i moze bedzie lepiej.Dziewczyny pytanie: wy tez macie takie czeste doly? Ja caly czas jak mam gdzies wyjsc , otwieram szafe i sie przebieram i czasem patrzec na siebie nie moge.Wydaje mi sie ze nie mam nic ciekawego..A szafa pelna..Az odechciewa mi sie wychodzenia z domu..Wciaz walcze ze zrzuceniem brzucha.I nic rezultaty marne..wiec chyba sie nie zmieszcze w swoje stare spodnie...Narzie wegetuje w domu w dresach co mnie prawde mowiac przeraza...
Tez mamy doly z powodu naszej figury, przynajmniej ja mam. Szczegolnie kiedy zbliza sie jakas okazja - ostatnio przeciez dwa tyg szukalam sukienki na wesele. Chudziak to zalozy kazda a ja? tak bardzo podobaja mi sie takie kwiatowe kiecki do samej ziemii, ale wygladam w nich koszmarnie..
Przykro mi ze nie moge nosic tego co mi sie podoba, zla jestem na siebie ze doprowadzilam sie do takiego stanu, jestem wsciekla ze nie mam wystarczajaco duzo silnej woli zeby sie odchudzic, Kazda inna sprawe potrafie doprowadzic do konca, bywam chorobliwie ambitna jesli chodzi o prace i szkole, ale smacznego jedzenie odmowic sobie nie potrafie...

A co do plaszczykow to moge sie pocieszyc bo mam az 3 Wlasnie takie wiosenno-jesienne...dobre i tyle..
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen

Edytowane przez marthinisa
Czas edycji: 2008-07-25 o 10:43 Powód: dopisek
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:49   #2303
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

ja też łapię często dołka z powodu ciuchów... zawsze się zastanawiam, jak łatwo było mi się doprowadzić do tego stanu, a jak niemożliwe prawie jest wyjście z niego.. niesamowite.. a nawet w ciąży nie byłam ani nic, czyli nie mam nawet "wymówki". po prostu się obżerałam, nie ruszałam i jestem jaka jestem.. na razie trzymam się na tej diecie i nie jest źle, a 2 kg zleciały. ale to nic w porównaniu do tego, co powinno zlecieć

a dzis też się źle czuje, bo mi się okres zbliża buuhuu... ale zaraz jadę na weekend w góry z rodzinką, więc Was opuszczam na 2 dni

przegladałam dziś katalogi Quelle i są fajne trencze które by mi pasowały, ale jakie drogie!! muszę przejechać się do C&A chyba.. widziałyście tam jakieś przecenione kurteczki/trencze?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:36   #2304
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

A ja tylko chcialam napisac ze dziekuje Wam za ten watek
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:46   #2305
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Moda "plus size"

dawno się nie odzywałam ale przeglądam wątek i śledzę Wasze zakupki ja właśnie dziś dostałam pończochy samonośne, które zamowiłam na allego...i jestem zachwycona (poza jednym szczegółem - gdy zakładałam jedną to paznokciem zahaczyłam i pięęęęękne oczko poszło..tylko ja jestem do tego zdolna ) kupiłam sobie na spróbowanie, czy nie będą mi zjeżdzać...bo wiecie jak rajstopy się założy to zaraz wałki tłuszczyku robią się w pasie i nieładnie to pod sukienką wygląda...
a teraz sobie dokupię z 3 pary tych pończoch i będę miała na weselicho więc jak któraś się obawia, że samonośki zjeżdzają to potwierdzam, że ten silikon dobrze trzyma się ud...nawet takich ogromnych jak moje (kupiłam rozmiar 5 i mogę stwierdzić, że nawet są odrobinę przyduże...ale niech bedą...muszę mieć wysoko te pończochy, żeby uda mi się nie obtarły)
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:50   #2306
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
dawno się nie odzywałam ale przeglądam wątek i śledzę Wasze zakupki ja właśnie dziś dostałam pończochy samonośne, które zamowiłam na allego...i jestem zachwycona (poza jednym szczegółem - gdy zakładałam jedną to paznokciem zahaczyłam i pięęęęękne oczko poszło..tylko ja jestem do tego zdolna ) kupiłam sobie na spróbowanie, czy nie będą mi zjeżdzać...bo wiecie jak rajstopy się założy to zaraz wałki tłuszczyku robią się w pasie i nieładnie to pod sukienką wygląda...
a teraz sobie dokupię z 3 pary tych pończoch i będę miała na weselicho więc jak któraś się obawia, że samonośki zjeżdzają to potwierdzam, że ten silikon dobrze trzyma się ud...nawet takich ogromnych jak moje (kupiłam rozmiar 5 i mogę stwierdzić, że nawet są odrobinę przyduże...ale niech bedą...muszę mieć wysoko te pończochy, żeby uda mi się nie obtarły)
pLISS wrzuc mi link do allegro na ta aukcje ja od dawna szukam ale na moj zadek to ciezko cos dostac dziekuje z gory
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:08   #2307
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Ja polecam tego allegrowicza, ma też rozmiar 6, dla mnie jego pończoszki są super!
http://allegro.pl/item406133132_ponc...ar_5_xxl_.html
http://allegro.pl/item406133132_ponc...ar_5_xxl_.html

Mischoko- jeśli mogę zapytać co czynisz, że udało Ci sie tak ładnie zjechać na wadze?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 07:37   #2308
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Smile Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
dawno się nie odzywałam ale przeglądam wątek i śledzę Wasze zakupki ja właśnie dziś dostałam pończochy samonośne, które zamowiłam na allego...i jestem zachwycona (poza jednym szczegółem - gdy zakładałam jedną to paznokciem zahaczyłam i pięęęęękne oczko poszło..tylko ja jestem do tego zdolna ) kupiłam sobie na spróbowanie, czy nie będą mi zjeżdzać...bo wiecie jak rajstopy się założy to zaraz wałki tłuszczyku robią się w pasie i nieładnie to pod sukienką wygląda...
a teraz sobie dokupię z 3 pary tych pończoch i będę miała na weselicho więc jak któraś się obawia, że samonośki zjeżdzają to potwierdzam, że ten silikon dobrze trzyma się ud...nawet takich ogromnych jak moje (kupiłam rozmiar 5 i mogę stwierdzić, że nawet są odrobinę przyduże...ale niech bedą...muszę mieć wysoko te pończochy, żeby uda mi się nie obtarły)
hihihi pewnie, ze się trzymają, a w tańcu jak nogi się spocą to szczególnie także na pewno będziesz zadowolona, może być jeden minus ja jak w kieckach chodzę to brzydko mówiąc obcieram sobie nogi i przy pończochach ten problem znika

buźka śmigam do lupmka w poszukiwaniu skarbów, jak coś kupię to się pochwalę
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 13:41   #2309
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moda "plus size"

ja dzis kupilam sobie fajna torbe w reporterze..taka czarna
znalazlam ciekawy link
http://www.mojeciuchy.pl/b89.xxxl_dla_puszystych.html
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:51   #2310
Laxyy
Raczkowanie
 
Avatar Laxyy
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 241
Dot.: Moda "plus size"

a ja znowu o tych jeansach....czy ktoras z Was ma jeansy z Lee ablo Wranglera? i czy tez wam sie tak koszmarnie ukladaja w kroku jakbyscie mialy....hmm.....conieco wiecej tam?:P:P:P Boze.....czy ja kiedys kupie jakies normalne jeansy, ktore beda wygladaly super na moim tylku?
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
Laxyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.