Pielęgnacja przed 30tką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-18, 15:38   #1
mokosyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11

Pielęgnacja przed 30tką


Jaką pielęgnację stosujecie przed 30? Mam 27 lat, przyznaję się bez bicia, że dotychczas nie zwracałam szczególnej uwagi na pielęgnację... Ale chyba nadszedł czas aby bardziej się do tej sfery przyłożyć. Chodzi mi szczególnie o polecenie kremów, serum, esencji, kremow pod oczy etc. Obecnie używam rozświetaljącego kremu Origins pod oczy (pomarańczowe opakowanie), wcześniej miałam floslek ze świetlikiem. Krem do twarzy to arganowy krem nawilżający z Nacomi, na wieczór co kilka dni używam serum nawilżającego z witaminą C z PAESE.

Mam skórę normalną, w kierunku suchej, jednak z występującymi czasem niespodziankami. Zalezy mi na nawilżeniu, odżywieniu, rozświetleniu.

Jakie kremy, serum etc polecacie do cery w przedziale wiekowym 25-30? Myślałam o kremie Lancome Vissionnaire, nie wiem jednak czy nie powinnam z nim jeszcze troche poczekać, np do 30...

Wszelkie porady będą dla mnie niezwykle cenne
mokosyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 10:08   #2
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Dołączam do wątku (jestem już 30+).

Moim problemem jest brak funduszy na zabiegi u kosmetyczki. Pielęgnację zaś stosuję nisko i średniopółkową - Ziaja, Yves Rocher, Garnier, Evre.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 07:45   #3
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Wiek nie jest tak ważny jak stan skóry będący skutkiem stylu życia (czy się wysypiasz, stresujesz, jak się odżywiasz, czy chorujesz przewlekle, czy stosujesz używki i jakie, ile przebywasz na świeżym powietrzu i jakie to powietrze, czy się opalasz i czy masz jędrną skórę czy już widoczne zwiotczenie).
Generalnie skóra w każdym wieku potrzebuje dwóch rzeczy:
* złuszczania,
* nawilżania.
Polecam dwie polskie marki Phenome i Yonelle.
Kiedy wchodziłam w 'problematyczny' (głównie w mojej głowie ) wiek, czyli właśnie tuż po 30tce, to poszłam do dermatologa żeby określił jaki jest stan mojej skóry i zalecił pielęgnację odpowiednią do tego stanu. Polecam takie rozwiązanie na początek jeżeli boicie się upływu czasu.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-08-31 o 17:21
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 20:14   #4
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Tez jestem przed 30stka i przyznam bez bicia moja zmora jest brak systematyczności jeśli chodzi o kremy. Ogromna uwagę zwracam na demakijaż, oczyszczanie, toniki i maseczki!
Kremów nie lubię bo nie zawsze dobrze się wchłaniają.
Cerę mam ekstremalnie tłusta.
Obecnie mam krem pod oczy z Yonelle i krem do twarzy Revitalizing Supereme plus ale średnio go lubię.
Bombarduje twarz maseczkami nawilżającymi, oczyszczającymi i przeciwstarzeniowymi
Dzięki temu ze mam tłusta, gruba skore mam 1 zmarszczkę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:47   #5
kwiatuszek_kwiati15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Hej, ja używam kremów z Nivea. Najpierw tego klasycznego, teraz zaczęłam używać z kremu przeciwzmarszczkowego. Nie stosowałam nigdy żadnych drogich kremów, myślę, że te tańsze też się sprawdzają
kwiatuszek_kwiati15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 11:44   #6
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Tańsze nie znaczy przeciez gorsze, a Nivea to dobra firma z tradycjami.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 10:16   #7
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Mam 26 lat i nadal problemy trądzikowe z cerą. Chodziłam do dermatologa, którego maści albo nie dawały sobie radę, albo ekstremalnie wysuszały skórę. Wczoraj byłam u kosmetyczki, miałam zabieg hydroimpact, ponieważ zbyt mało czasu minęło odkąd skończyłam używać ostatnią maść od derma. Za dwa tygodnie mam się zgłosić na kwasy, które mam robić raz w miesiącu zabieg nazywa sie A.C.N.E (o ile się nie pomyliłam).

Przez ostatnie dwa miesiące stosowałam jedynie maści od dermatologa i kremy nawilżające - od "zwykłej" Nivea Care do Mixy. Mam bardzo mocno wysuszoną skórę przez co bardziej widoczne są zmarszczki wokół oczu. Kosmetyczka poleciła mi emulsję z Klappa. Przy następnej wizycie chyba ją kupię.

Pod oczy mam krem z Nivea, ale jak sie nim posmaruję raz w tygodniu to jest góra - zapominam, albo nie chce mi się

I w sumie na tym się kończy moja pielęgnacja póki co Może jak pozbędę się trądziku będę bardziej zwracała uwagę na stosowanie kremów odżywczych i przeciwzmarszczkowych zamiast antybakteryjnych
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-31, 09:10   #8
Punchline1001
Raczkowanie
 
Avatar Punchline1001
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 86
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cześć wszystkim 😊 Pomyślałam, że dołączę, od 3 lat stosowałam krem na dzień i na noc perfecta biolaser 30-50 , koszt był nieduży,zawsze około 20 zł już za oba, a efekty rewelacja, odkąd zaczęłam regularnie go stosować skóra zmieniła mi się nie do poznania, same plusy i tu pojawia się problem, był dostępny tylko w jednej drogerii w moim mieście, która niestety jest już zlikwidowana. Szukałam w sklepach internetowych, jednak nigdzie nie mogę go już dostać. Używałam olejku magic rose z evree, ale to nie to, zaczęło mnie znów wsypywać drobnymi wypryskami. Miałam też krem właśnie z perfecty do cery naczynkowej, ale też efekty marne Dermedic hydrain 3 też odpada, przetestowany, ziaja tak samo, nivea, dove. Nie mam pojęcia jak znaleźć zastepstwo moich kremów, bo po wszystkich innych jest dosłownie dramat może któraś z Was jest w stanie podpowiedzieć co jest warte uwagi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Punchline1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:17   #9
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Punchline1001 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim 😊 Pomyślałam, że dołączę, od 3 lat stosowałam krem na dzień i na noc perfecta biolaser 30-50 , koszt był nieduży,zawsze około 20 zł już za oba, a efekty rewelacja, odkąd zaczęłam regularnie go stosować skóra zmieniła mi się nie do poznania, same plusy i tu pojawia się problem, był dostępny tylko w jednej drogerii w moim mieście, która niestety jest już zlikwidowana. Szukałam w sklepach internetowych, jednak nigdzie nie mogę go już dostać. Używałam olejku magic rose z evree, ale to nie to, zaczęło mnie znów wsypywać drobnymi wypryskami. Miałam też krem właśnie z perfecty do cery naczynkowej, ale też efekty marne Dermedic hydrain 3 też odpada, przetestowany, ziaja tak samo, nivea, dove. Nie mam pojęcia jak znaleźć zastepstwo moich kremów, bo po wszystkich innych jest dosłownie dramat może któraś z Was jest w stanie podpowiedzieć co jest warte uwagi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja uwielbiam serię Hydra Vegetal z Yves Rocher. Zresztą nie tylko tę serię, ale u mnie sprawdza się. Nie zapych ai mam wrażenie, że faktycznie pielęgnuje.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:30   #10
Punchline1001
Raczkowanie
 
Avatar Punchline1001
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 86
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
ja uwielbiam serię Hydra Vegetal z Yves Rocher. Zresztą nie tylko tę serię, ale u mnie sprawdza się. Nie zapych ai mam wrażenie, że faktycznie pielęgnuje.
Właśnie poczytałam troszkę i zainteresował mnie ten żel-krem. Myślisz, że nada się na dzień i na noc? Może warto spróbować, dziękuję za podpowiedź 😊 Ogólnie co do pielęgnacji używam płynu do demakijażu z serii magic rose z evree, tonik w sprayu z tej samej serii, używam płatków kosmetycznych peelingujacych z rossmanna i co parę dni maska z glinką z avonu. Póki co zestaw idealny, ale niestety już tubki po kremach przecielam i póki co jeszcze troszkę produktu tam jest, ale na dniach koniecznie muszę zakupić jakiś nowy krem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Punchline1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:02   #11
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

U mnie sprawdza się krem z Neutrogeny, stało sobie samotnie takie 1 pudełko w Rossmanie no to wzięłam. Nie zapycha porów, lekko chłodzi skórę, fajny jest
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 10:10   #12
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
Tańsze nie znaczy przeciez gorsze, a Nivea to dobra firma z tradycjami.
Jak dla mnie produkty tej firmy to porażka. Skład mają fatalny, m.in. pochodne ropy naftowej (parafina, woski mineralne), dużo gliceryny, alkohol, substancje zapachowe. W szamponach silikon. Te kosmetyki są bardziej archaiczne (pod względem chemicznego składu) niż z tradycjami

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-08-31 o 10:12
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:58   #13
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7664304 6]Wiek nie jest tak ważny jak stan skóry będący skutkiem stylu życia (czy się wysypiasz, stresujesz, jak się odżywiasz, czy chorujesz przewlekle, czy stosujesz używki i jakie, ile przebywasz na świeżym powietrzu i jakie to powietrze, czy masz jędrną skórę czy już widoczne zwiotczenie).
Generalnie skóra w każdym wieku potrzebuje dwóch rzeczy:
* złuszczania,
* nawilżania.
Polecam dwie polskie marki Phenome i Yonelle.
Kiedy wchodziłam w 'problematyczny' (głównie w mojej głowie ) wiek, czyli właśnie tuż po 30tce, to poszłam do dermatologa żeby określił jaki jest stan mojej skóry i zalecił pielęgnację odpowiednią do tego stanu. Polecam takie rozwiązanie na początek jeżeli boicie się upływu czasu.[/QUOTE]

Zgadzam się można mieć 30 lat i skórę o stanie 20latki, a mieć 20 lat i zmarszczki - wszystko zależy od genów i stylu życia.

A które kosmetyki ze wskazanych marek polecasz?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 12:47   #14
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Zgadzam się można mieć 30 lat i skórę o stanie 20latki, a mieć 20 lat i zmarszczki - wszystko zależy od genów i stylu życia.

A które kosmetyki ze wskazanych marek polecasz?


Ja z Yonelle polecam każdy krem!
Kiedyś była taka seria czerwona progresywna idealna na jesień , wycofali ja i nie wiem czy jest jeszcze gdzieś do dostania.
Ale Np niebieska seria tez jest świetna.
Nie lubiałam tej srebrnej liftingujacej bo nic mi nie naciągnęła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 14:55   #15
Punchline1001
Raczkowanie
 
Avatar Punchline1001
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 86
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Ale ceny też konkretne, więc na pewno godne polecenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Punchline1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 16:01   #16
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Punchline1001 Pokaż wiadomość
Ale ceny też konkretne, więc na pewno godne polecenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W Douglasie tak chociaż czasami te kremy są na promo po około 100zl i jest ich 55ml wiec więcej niż w standardowym sloiczku, ale można taniej kupić np w Drogerii Pigment często maja obniżki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 16:51   #17
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Zgadzam się można mieć 30 lat i skórę o stanie 20latki, a mieć 20 lat i zmarszczki - wszystko zależy od genów i stylu życia.

A które kosmetyki ze wskazanych marek polecasz?
Potwierdzam co dziewczyny wyżej polecały z Yonelle.
Zarąbisty jest jeszcze roller do mikronakłuwania skóry:

https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...uctEntryPoint=


Można używać go z tym serum z zestawu, ale każde inne też się sprawdzi. Trzeba się tylko przełamać i zadać sobie trochę dyskomfortu (dobrze jest obejrzeć filmik na stronie, jak go stosować). Efekty są mega - skóra jest świeża, bardziej świetlista, napięta.

Z Phenome polecam złuszczające preparaty. Mam teraz żel złuszczający i lotion przeciwzmarszczkowy dla mieszanej cery, są cudownie miłe w użyciu i rzeczywiście wygładzają skórę:

https://phenome.eu/pl_pl/twarz/zlusz...xfoliator.html

https://phenome.eu/pl_pl/twarz/przec...ce-lotion.html

Mam też ten krem:

https://phenome.eu/pl_pl/luminous-apple-cream.html

Pięknie pachnie, szybko się wchłania, koi i nawilża.

Miałam też kiedyś jakiś szampnon od nich i odżywkę do włosów i też byłam zadowolona

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-08-31 o 16:53
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 18:27   #18
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Ja jeszcze mogę polecić nasza firmę Yoskine seria moon wakai daje radę, chociaż kiedyś przez przypadek używałam kremu Maryoku Silk i mega miałam twarz potem się okazało ze jest 55+


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 18:49   #19
Punchline1001
Raczkowanie
 
Avatar Punchline1001
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 86
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja jeszcze mogę polecić nasza firmę Yoskine seria moon wakai daje radę, chociaż kiedyś przez przypadek używałam kremu Maryoku Silk i mega miałam twarz potem się okazało ze jest 55+


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ooo, to mnie zainteresowało, bo dax cosmetics czyli to co mój biolaser tylko cena wyższa, ale też nie najgorsza chociaż te 55+ troche matrwi

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Punchline1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 20:07   #20
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja jeszcze mogę polecić nasza firmę Yoskine seria moon wakai daje radę, chociaż kiedyś przez przypadek używałam kremu Maryoku Silk i mega miałam twarz potem się okazało ze jest 55+
No ale co z tego ? Przecież te oznakowania wieku na kremach są właściwie bez znaczenia.
Ja bym go dalej używała.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 11:12   #21
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

J tez jestem przed 30 i widze po sobie ze jak zaniedbam sie w wywyspianiu, jem niezbyt zdrowo zaraz po mojej skorze to widac. Ogolnie ja juz pierwsze oznaki widze, moja skora nie jest juz taka jedrna jak byla i moja pielegnacja raczej jest daleka od kremow bo mam tradzikową cere.Uzywam Dermoline niebieski i bardziej tlusty krem z witamina A+E pod oczy i na noc, rtobie sobie masaz twarzy oliwka dla dzieci Babydream, pod oczy nakladam sama wit. E. Mialam manie wydawania na drogie kremy, ale wiem ze nie dzialaja. Takze najwiecej dzialan anti aging to zdrowe jedzenie, lekki ruch, spoko, brak stresu i dobrzy ludzie
czy stosujecie jakies masaze?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 11:17   #22
Punchline1001
Raczkowanie
 
Avatar Punchline1001
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 86
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Kupiłam w końcu krem na dzień i na noc z lirene formuła młodości 35+. Mam 26 lat, ale wolę już zacząć stosować takie kremy, póki co jestem zadowolona, skóra fajna w dotyku i nie pojawiają się niespodzianki. Wzięłam w sumie w ciemno, bo nie mogłam znaleźć żadnych opinii, ale chyba będzie ok. interesuje mnie ten roller, do lekkiego nakluwania skóry, czy Waszym zdaniem warto w coś takiego zainwestować? 😊

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Punchline1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 12:46   #23
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7678160 6]No ale co z tego ? Przecież te oznakowania wieku na kremach są właściwie bez znaczenia.
Ja bym go dalej używała.[/QUOTE]



Oczywiście, jestem tego samego zdania używałam do końca i kiedyś pewnie do niego wrócę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 09:15   #24
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

U mnie wygląda to tak (skóra tłusta, zaskórniki, wągry, skłonność do trądziku, 29 lat):

rano: żel do mycia twarzy Fitomed/kokony jedwabnika, hydrolat, kilka kropli oleju z pestek malin wymieszanego z lekkim kremem na dzień.
wieczorem: zmycie makijażu płynem micelarnym, znowu żel Fitomed/kokony jedwabnika, hydrolat. żadnego kremu nie nakładam

1-2 razy w tygodniu maseczka z fasolki mung (xxx) polecam, jest genialna. Peelingu nie używam, na tej samej stronie kupiłam kokony jedwabnika, które również polecam (mycie twarzy bez chemii znakomicie mi służy!).

Co jakiś czas gdzieś wcisnę serum z witaminą C.

Skóra poprawiła mi się o 100%, oczywiście trzeba cały czas o nią dbać, ale taki plan trzyma ją w ryzach. Ilość makijażu zmniejszona, bazuję na korektorze i pudrze, podkładu używam dosłownie w ilości 1 zielonego groszka

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-07 o 09:38 Powód: link
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 23:24   #25
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Teraz jest promo w D na różowa serie Yonelle prawie o pół ceny wiec pewnie wycofują, bo tak było z czerwona seria.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 16:47   #26
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Versace_89 Pokaż wiadomość
Tańsze nie znaczy przeciez gorsze, a Nivea to dobra firma z tradycjami.
Z pierwszym stwierdzeniem zupelnie sie zgadzam, natomiast na temat Nivea mam zupelnie odmienne zdanie. Nivea lubi podrazniac, a nawet uczulac i nie ma za ciekawego skladu. Ja np do twarzy w ogole nie moge uzywac, bo zaraz mam wysyp pryszczy. Do ciała tez sie boje, bo kiedys balsam mnie tak podraznil, ze nie obylo sie bez wizyty u dermatologa.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 22:17   #27
terespolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Sonoqueen – zabiegi te powinna znać każda kobieta dbająca o swoją urodę? Nie czarujmy się – odkąd skończyłam trzydziestkę zaczęłam bardziej o siebie dbać tak więc dopiero po latach dowiedziałam się o istnieniu takiego cudu. Trafiłam od razu w ręce prawdziwego fachowca, xxx Nigdy bym nie sądziła, że bez interwencji chirurgicznej da się znacząco podnieść owal twarzy i zniwelować wkurzajace chomiki tak niewielkim nakładem, w sposób tak nieinwazyjny i to wszystko w środku lata.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-09-11 o 10:31 Powód: reklama
terespolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 11:47   #28
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

A słyszałyście o kosmetykach firmy KLAPP? Moja kosmetyczka mi poleciła do wzbogacenia kuracji przeciwtrądzikowej, ale nie mogę znaleźć opinii na ich temat a nie są tanie. Olejek do twarzy 30 ml to koło 100 zł. Oczywiście kosmetyczka używa i go bardzo poleca, ale ja do takich opinii podchodzę z dystansem akurat Miałyście do czynienia z kosmetykami tej firmy? Ja w ogóle pierwszy raz o niej usłyszałam, dlatego jestem bardzo sceptycznie nastawiona, jeszcze biorąc pod uwagę cenę
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 12:13   #29
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Pielęgnacja przed 30tką

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
A słyszałyście o kosmetykach firmy KLAPP? Moja kosmetyczka mi poleciła do wzbogacenia kuracji przeciwtrądzikowej, ale nie mogę znaleźć opinii na ich temat a nie są tanie. Olejek do twarzy 30 ml to koło 100 zł. Oczywiście kosmetyczka używa i go bardzo poleca, ale ja do takich opinii podchodzę z dystansem akurat Miałyście do czynienia z kosmetykami tej firmy? Ja w ogóle pierwszy raz o niej usłyszałam, dlatego jestem bardzo sceptycznie nastawiona, jeszcze biorąc pod uwagę cenę
Tak, ja ich używałam, miałam też kilka zabiegów na twarz i ciało w SPA. W domu używałam peelingu, kremu pod oczy, bogatego kremu do twarzy i toniku i bardzo sobie chwaliłam te kosmetyki. Niestety stacjonarnie ciężko je dostać, jedynie w necie. Ja mam cerę odwodnioną z zaskórnikami, pękające naczynka i rozszerzone pory, dodatkowo jest wrażliwa i te kosmetyki nie zrobiły mi krzywdy, ani nie uczulały, ani nie zapychały
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-11 13:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.