Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 10:45   #4741
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez edytka0109 Pokaż wiadomość
Tak to farba o konsystencji maski kolor 1010. Kiedyś używałam tylko ciemnej i byłam zadowolona. To jadę na zakupy po jakąś z takimi końcówkami jak piszesz myślałam ze tą może też będzie dobra.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
jak już będziesz mieć blond włosy to możesz spróbować tej farby ale rudości po dekoloryzatorze by Ci nie pokryła. Popiele i to nie zawsze za 1razem. Garnier 111 lub 9.1, wellaton 9/1, 12/1, pallete a10, 219, zależy też jaki chcesz poziom tego blondu
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 11:23   #4742
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kupiłam palette a10. Mam zamiar zrobic wieczorem zobaczymy co wyjdzie dziękuję za rady.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 11:56   #4743
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Dzięki
Widzę że przyciemnianie wciąż nie daje ci spokoju
chyba mi te szalenstwa włosowe nigdy z głowy nie wyjdą

Ale chyba musze machnac jakis minimum średni blond, bo jest coraz gorzej (zamiast coraz lepiej) w kwestii rozjasniania mojego odrostu, nawet alfa zawodzi, a rozjasniacza nie chce.
No i mam ochote nieraz walnac czerń i spokoj, ale kurde wiem,że znowu mi cos strzeli do łba i bede rozjasnaic.. Zreszta ja juz sama nie wiem w jakich mi najlepiej i tak potem jest
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 12:53   #4744
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
he jestem pod wrażeniem
nie spodziewałam się takiego efektu wow

odrost pokryty idealnie ,całość pojasniała i wyrównała się ,kondycja włosów przy zmywaniu lekko szorstka, ale teraz po odżywce są głądkie i miękkie jak po prostownicy i doszłam do wniosku że moje włosy lubią odżywke garnier ultradoux 5 ziół

pierwsze trzy fotki przed , reszta po światło łazienkowe ( halogeny )
asia a dasz rade zrobic w sloncu naturalnym?
bo widze ze ladnie pojasnialo

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
HELLOOOOOOOŁ guess who is back
czesc wariatko

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
przyzwyczaisz się ja miałam tak samo, jak mój mi kupił lapka z windowsem 8. Przesiąść się ze starego kompa i starego systemu, na nowego laptopa z najnowszym systemem, to było wyzwanie
wiem... jak z xp siadlam na 7ke to tez z poczatku niezle kur*ialam
Cytat:
Napisane przez edytka0109 Pokaż wiadomość
Tak to farba o konsystencji maski kolor 1010. Kiedyś używałam tylko ciemnej i byłam zadowolona. To jadę na zakupy po jakąś z takimi końcówkami jak piszesz myślałam ze tą może też będzie dobra.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
powinna byc ok, widzialam efekty po niej, chlodno bierze

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Byłam z moim na zakupach i kupiłam sobie kurtkę Oczywiście czarną, tak jak radziłyście.

A teraz nawijam cukierki na nitki Jak ja tego nie lubię.
moze zimy nei bedzie w tym roku a czarna na chlape czy deszcz jak znalazl

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez edytka0109 Pokaż wiadomość
Kupiłam palette a10. Mam zamiar zrobic wieczorem zobaczymy co wyjdzie dziękuję za rady.

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
powinno wyjsc od lekkiego popielu po beżowy blond


wiecie co, przelozylam neta z plus lte w ten tablet i wreszcie go opanowalam moge pisac notki na blogu, moge pisac z wami- farma niestety nie chodzi ale internet z playa to taki szit ze w ogole mi stron nie ladowalo i myslalam ze to ja cos zle robie, a to ten net
jestem bardzo zadowolona z prezentu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 13:00   #4745
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

bunny, to gratuluje prezentu my w ramach prwzentu ogolnego chcemy po nowym roku zakupic w koncu nowego lapka- podobaja mi sie te z dotykowym ekranem, ale kurde, drogie i małe

bunny- mozesz mi doradzic coś znowu? z racji tego, jak pisalam, że zadny jasny blond nie chce mi wyjsc wystarczajaco jasno, mysle nad przyciemnieniem do poziomu 9, 8? Spójrz w moj album, mam tam fotki i w jasnym blondzie teraz, i w czerni. W jaki kolor powinnam celowac? podoba mi sie np blond przybylskiej na pudełku z jej twarza farby garnier, ale czy to mi tak wyjdzie? Nie chce za ciemno
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 13:18   #4746
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
bunny, to gratuluje prezentu my w ramach prwzentu ogolnego chcemy po nowym roku zakupic w koncu nowego lapka- podobaja mi sie te z dotykowym ekranem, ale kurde, drogie i małe

bunny- mozesz mi doradzic coś znowu? z racji tego, jak pisalam, że zadny jasny blond nie chce mi wyjsc wystarczajaco jasno, mysle nad przyciemnieniem do poziomu 9, 8? Spójrz w moj album, mam tam fotki i w jasnym blondzie teraz, i w czerni. W jaki kolor powinnam celowac? podoba mi sie np blond przybylskiej na pudełku z jej twarza farby garnier, ale czy to mi tak wyjdzie? Nie chce za ciemno
w blondzie ci ladniej ale nawet jesli przyciemnisz to i tak farba na tym poziomie ci nie wezmie ladnie- bedzie rudo bardzo wiec musialabys odrosty pojasniac wstepnie czy to kapiela rozjasniajaca czy rozjasniaczem zeby bylo ładnie i tylko farba tonowac kolor...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 13:32   #4747
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w blondzie ci ladniej ale nawet jesli przyciemnisz to i tak farba na tym poziomie ci nie wezmie ladnie- bedzie rudo bardzo wiec musialabys odrosty pojasniac wstepnie czy to kapiela rozjasniajaca czy rozjasniaczem zeby bylo ładnie i tylko farba tonowac kolor...
kurcze, serio? nawet jesli podmienie wode? porażka
to ja juz nie wiem, ale rozjasniacza nie tkne
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 13:35   #4748
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny mnie też strasznie wkurza net z playa, a to dlatego, że rozłącza się. No i limit ściągania jest. A i ostatnio cały czas jakieś awarie u mnie były. Pewnie w styczniu zmienię na upc tylko szkoda, że bezprzewodowy nie będzie, no ale mam w telefonie
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 14:13   #4749
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
kurcze, serio? nawet jesli podmienie wode? porażka
to ja juz nie wiem, ale rozjasniacza nie tkne
chyba ze zaakceptujesz cieply odcien blondu taka lekko kasztanowa to 8 czyli zlocisto-ruda

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny mnie też strasznie wkurza net z playa, a to dlatego, że rozłącza się. No i limit ściągania jest. A i ostatnio cały czas jakieś awarie u mnie były. Pewnie w styczniu zmienię na upc tylko szkoda, że bezprzewodowy nie będzie, no ale mam w telefonie
masakra naprawde, dobrze ze to wzielismy internet na karte tak jednorazowo za 19zl... jutro wezmiemy 2 net w plusie lte i juz bo jestem z niego naprawde zadowolona a i tak ten stary z plusa co mamy za kilka miesiecy konczy sie umowa to wtedy zostaniemy na tym co teraz wezmiemy, do tego routerek i bedziemy oba sprzety miec na jednym necie, jako wi fi.
a w razie wyjazdu, mamy swoj modem to sie przelozy sim do modemu i neta mamy wszedzie i oferta z plusa jest teraz bardzo korzystna
bo 20gb za 65zl nam wyjdzie, plus nocnego 50gb od 24 do 7 rano, do tego nielimitowane przegladanie zwyklych stron typu blog, wizaz itp, a na youtuba czy ipla mamy 10 godzin dodatkowe tylko na to...
no i znizka dla abonentow 15zl od kazdego rachunku do tego router za 1zl i 2 letnia umowa, zyc nie umierac kto to zuzyje wszystko... a predkosc jest cudowna, filmy pobieram w kilka minut- w pol godziny to mam posciagane filmy na caly tydzien do przodu do ogladania
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:05   #4750
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renatka89 w blondzie ci najładniej


Bunny nawet jeśli nie będzie, to i tak mi się kurteczka przyda. Np na chlapę, bo na takie zimne dni mam tylko płaszcz, i to jasny na dodatek.


Choinka nareszcie ubrana
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 15:14   #4751
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ładny kolor
dzięki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ladnie i fajne cięcie
dzięki

z cięcia jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

NINEDIN bardzo ladnie wyszło. Fajnie wygląda.

LAVIA Kochana sprawdzisz mi jak Cie poproszę bo jak KYLIE mowi ze są to ja jeszcze poszukam. Dziekuje Wam

KITKA trzymaj się tam

dzięki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ładnie

dzięki
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
A dziś mama zmusiła mnie jechać do carrefoura po "gwiazdę betlejemską"-kwiata i nie wiem jak te karpie przezyję

Polskie prawo ad. zwierząt jest karygodne, brak słów. Tej dziewczynce co psa trenowała na konia tylko psychologa dali, rodzice nic sobie z jej zachowania nie robili to kazali im poprawić warunki życia psa...a pies wody nie miał a w "misce" tzn starym garnku na podwórku jakieś resztki z obiadu typu buraki i ziemniaki

potrzebuję cos na spierzchnięte, suche, prawie pękające usta, pomadka ochronna neurogena nie działa

Polecam pomadkę Regenerum

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A tam wyhodowałam. naprawdę mi nie rosna. albo wolno. a konce się pewnie krusza.

Jestem w domu. Obcielam sporo, na odroscie zrobiłam refleksy i baza-jakiś beż, na calosc lekko tez cos tam przeciegnela.
Malo co widać na zdjęciach bo sa z telefonu. Jak będzie jasno i będę miała aparat zrobie lepsze zdjęcia.

Fajny kolor

Nie powinnam oglądać takich jasnych blondów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 15:23   #4752
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wklejam zdjecia po kolestonach. Koleston 12/89 + 12/61.

Odrost pod grzywka jak zwykle mam sporo cieplejszy no ale coz. Juz sie przyzwyczailam ze odrost i spód włosów beda zawsze cieplejsze i ciemniejsze.
Ale wkurzają mnie te szare pasma Troche je momentami widać (na ostatnim zdjeciu chyba udało mi sie ujac), a przez to reszta włosów sie wydaje taka rudawa ...
Wszystko przez tego garniera zasranego. Góra mi sie zrobiła taka mega jasna i znowu mam roznice w kolorach Jest tak gdzies o ton moze pół jasniejsza niz dół i wszystkie barwniki po prostu łapie jak szalona....

Ale jest ładnie, troche sie powymywa jeszcze i bedzie git. Przy grzywce mam szaro troche a nie lubie tej szarosci przy twarzy wiec sie nie podniecam poki co Ale przy welli na pewno zostane - włosy - kondycja - marzenie


Pierwsze zdjecia sa po rozczesaniu włosów, a te ostatnie juz po bieganinie po miescie wiec sie troszke potargały

Postaram sie jeszcze jutro albo pojutrze normalnie aparatem zrobic jakies porzadne zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1334.jpg (36,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1335.jpg (46,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1339.jpg (93,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1341.jpg (70,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1358.jpg (59,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1367.jpg (44,5 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-12-22 o 15:26
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:00   #4753
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny to się zastanowić nad tym netem z plusa. A wy macie router? a nie taki modem bezprzewodowy w tej umowie? dobrze zrozumiałam? poczytam potem co oni oferują

Czeko ładny kolorek, to jaśniejsze przejście mało co widać, ktoś "normalny", nie blondyny nawet nic nie zauważy. Te kolestony chyba mają coś w sobie że łapią początkowo na szaro niektóre pasma, a potem się wymywa jak kiedys lubiłam takie szare włosy to teraz nie bardzo, a u siebie już w ogóle

Mam jakiś dzień głoda dzisiaj, tylko śpię i by jadła, a tu na noc do pracy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:07   #4754
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny to się zastanowić nad tym netem z plusa. A wy macie router? a nie taki modem bezprzewodowy w tej umowie? dobrze zrozumiałam? poczytam potem co oni oferują

Czeko ładny kolorek, to jaśniejsze przejście mało co widać, ktoś "normalny", nie blondyny nawet nic nie zauważy. Te kolestony chyba mają coś w sobie że łapią początkowo na szaro niektóre pasma, a potem się wymywa jak kiedys lubiłam takie szare włosy to teraz nie bardzo, a u siebie już w ogóle

Mam jakiś dzień głoda dzisiaj, tylko śpię i by jadła, a tu na noc do pracy
To nie kwestia kolestonów tylko u mnie akurat włosy tak łapia teraz kazda farbe. Bo jak mi sie od garniera pojasnily bo mi zrobił najpierw mopa a potem takie pasma białe mi powyłaziły to teraz juz wszystko u góry mi łapie mega chłodno niestety....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:41   #4755
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To nie kwestia kolestonów tylko u mnie akurat włosy tak łapia teraz kazda farbe. Bo jak mi sie od garniera pojasnily bo mi zrobił najpierw mopa a potem takie pasma białe mi powyłaziły to teraz juz wszystko u góry mi łapie mega chłodno niestety....
ja mówię też na swoim przykładzie bo u mnie na początku też był mop "z przodu". Moje włosy szybką łapią popiele...
Ciekawe jak wyszłaby taka mieszanka u osób którym nie wybija tak popieli

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Bunny bo nie umiem tam nigdzie na stronie plusa znaleźć, jaka jest prędkość takiego internetu na 15 lub 20gb? bo że modem lub router do wyboru to już doczytałam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 17:51   #4756
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja mówię też na swoim przykładzie bo u mnie na początku też był mop "z przodu". Moje włosy szybką łapią popiele...
Ciekawe jak wyszłaby taka mieszanka u osób którym nie wybija tak popieli

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Bunny bo nie umiem tam nigdzie na stronie plusa znaleźć, jaka jest prędkość takiego internetu na 15 lub 20gb? bo że modem lub router do wyboru to już doczytałam
Jak robiłam Londą - mieszanka takich samych odcieni, to mi ani gram popielu nie wybił. Ale wtedy nie miałam tych pasm jasniejszych jak mam teraz.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 18:07   #4757
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak robiłam Londą - mieszanka takich samych odcieni, to mi ani gram popielu nie wybił. Ale wtedy nie miałam tych pasm jasniejszych jak mam teraz.
ale mówiłaś, że kondycja gorsza, tak?? to ja już wolę przy kolestonie zostać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 18:19   #4758
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia po kolestonach. Koleston 12/89 + 12/61.

Odrost pod grzywka jak zwykle mam sporo cieplejszy no ale coz. Juz sie przyzwyczailam ze odrost i spód włosów beda zawsze cieplejsze i ciemniejsze.
Ale wkurzają mnie te szare pasma Troche je momentami widać (na ostatnim zdjeciu chyba udało mi sie ujac), a przez to reszta włosów sie wydaje taka rudawa ...
Wszystko przez tego garniera zasranego. Góra mi sie zrobiła taka mega jasna i znowu mam roznice w kolorach Jest tak gdzies o ton moze pół jasniejsza niz dół i wszystkie barwniki po prostu łapie jak szalona....

Ale jest ładnie, troche sie powymywa jeszcze i bedzie git. Przy grzywce mam szaro troche a nie lubie tej szarosci przy twarzy wiec sie nie podniecam poki co Ale przy welli na pewno zostane - włosy - kondycja - marzenie


Pierwsze zdjecia sa po rozczesaniu włosów, a te ostatnie juz po bieganinie po miescie wiec sie troszke potargały

Postaram sie jeszcze jutro albo pojutrze normalnie aparatem zrobic jakies porzadne zdjecia.
Ja lubię Twoje wlosy, nie wiem co narzekasz Choc Twoje wlosy sa w sumie takimi włosami ze ja tak po prostu je lubie, niezależnie czy narzekasz na róznice w kolorach czy nie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 18:26   #4759
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ale mówiłaś, że kondycja gorsza, tak?? to ja już wolę przy kolestonie zostać
Gorsza gorsza, ale sam kolor wiele sie nie rozni, stawiam na to ze po prostu jak ktos ma takie białe pasma to wtedy mu tak łapie

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja lubię Twoje wlosy, nie wiem co narzekasz Choc Twoje wlosy sa w sumie takimi włosami ze ja tak po prostu je lubie, niezależnie czy narzekasz na róznice w kolorach czy nie
Ale ja nie narzekam Wkurza mnie tylko ze juz sobie tak pięknie z pomocą Bunny wyprowadziłam kolor a po tym garnierze znowu mam białawe pasma i znowu musze sie meczyc z popielem przez kilka myc To wszystko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 18:28   #4760
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Rozumiem a ja i tak lubie Twoje wlosy


Musze sobie cos kupic na wlosy wlasnie, od vitapilu ostatnio bolał mnie brzuch, teraz 2 mce nic nie lykam. Może biosilica?
Zna ktoras z Was? tak mi przyszla do głowy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 18:28   #4761
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
he jestem pod wrażeniem
nie spodziewałam się takiego efektu wow

odrost pokryty idealnie ,całość pojasniała i wyrównała się ,kondycja włosów przy zmywaniu lekko szorstka, ale teraz po odżywce są głądkie i miękkie jak po prostownicy i doszłam do wniosku że moje włosy lubią odżywke garnier ultradoux 5 ziół

pierwsze trzy fotki przed , reszta po światło łazienkowe ( halogeny )
super pojasnilo
Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
HELLOOOOOOOŁ guess who is back
heja
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia po kolestonach. Koleston 12/89 + 12/61.

Odrost pod grzywka jak zwykle mam sporo cieplejszy no ale coz. Juz sie przyzwyczailam ze odrost i spód włosów beda zawsze cieplejsze i ciemniejsze.
Ale wkurzają mnie te szare pasma Troche je momentami widać (na ostatnim zdjeciu chyba udało mi sie ujac), a przez to reszta włosów sie wydaje taka rudawa ...
Wszystko przez tego garniera zasranego. Góra mi sie zrobiła taka mega jasna i znowu mam roznice w kolorach Jest tak gdzies o ton moze pół jasniejsza niz dół i wszystkie barwniki po prostu łapie jak szalona....

Ale jest ładnie, troche sie powymywa jeszcze i bedzie git. Przy grzywce mam szaro troche a nie lubie tej szarosci przy twarzy wiec sie nie podniecam poki co Ale przy welli na pewno zostane - włosy - kondycja - marzenie


Pierwsze zdjecia sa po rozczesaniu włosów, a te ostatnie juz po bieganinie po miescie wiec sie troszke potargały

Postaram sie jeszcze jutro albo pojutrze normalnie aparatem zrobic jakies porzadne zdjecia.
pieknie wyszlo jasniuuutko
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:01   #4762
edytka0109
Raczkowanie
 
Avatar edytka0109
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Miałam ddziś farbowac włosy no ale tak zeszło ze nie było Kiedy. Męża jak zwykle bierze choroba i nie miał siły zajmować się dzieckiem. Normalnie co tydzień słyszę że coś go boli albo choroba bierze. Powoli mam tego dość. Ale nie ma zmiłuj jutro musi upiec placka i na pewno ufarbuje włosy

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
edytka0109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:03   #4763
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia po kolestonach. Koleston 12/89 + 12/61.

Odrost pod grzywka jak zwykle mam sporo cieplejszy no ale coz. Juz sie przyzwyczailam ze odrost i spód włosów beda zawsze cieplejsze i ciemniejsze.
Ale wkurzają mnie te szare pasma Troche je momentami widać (na ostatnim zdjeciu chyba udało mi sie ujac), a przez to reszta włosów sie wydaje taka rudawa ...
Wszystko przez tego garniera zasranego. Góra mi sie zrobiła taka mega jasna i znowu mam roznice w kolorach Jest tak gdzies o ton moze pół jasniejsza niz dół i wszystkie barwniki po prostu łapie jak szalona....

Ale jest ładnie, troche sie powymywa jeszcze i bedzie git. Przy grzywce mam szaro troche a nie lubie tej szarosci przy twarzy wiec sie nie podniecam poki co Ale przy welli na pewno zostane - włosy - kondycja - marzenie


Pierwsze zdjecia sa po rozczesaniu włosów, a te ostatnie juz po bieganinie po miescie wiec sie troszke potargały

Postaram sie jeszcze jutro albo pojutrze normalnie aparatem zrobic jakies porzadne zdjecia.
Dla mnie 2,3, i 4 foto kolor i wloski przeboskie cudowne!

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny to się zastanowić nad tym netem z plusa. A wy macie router? a nie taki modem bezprzewodowy w tej umowie? dobrze zrozumiałam? poczytam potem co oni oferują

Czeko ładny kolorek, to jaśniejsze przejście mało co widać, ktoś "normalny", nie blondyny nawet nic nie zauważy. Te kolestony chyba mają coś w sobie że łapią początkowo na szaro niektóre pasma, a potem się wymywa jak kiedys lubiłam takie szare włosy to teraz nie bardzo, a u siebie już w ogóle

Mam jakiś dzień głoda dzisiaj, tylko śpię i by jadła, a tu na noc do pracy
Nie my do tej pory mielismy modem tyle ze hu.owy, bo trafil nam sie z wadliwa aplikacja i musielismy komputer pod niego tuningowac, ale dzieki specom od skladania kompow wszystko sie dobrze skonczylo bo tak to modem nie nadawal sie do reklamacji bo dzialal, ale co z tego jak rozlaczalo neta co kilka minut i potemjuz nie laczylo do kolejnego uru homienia kompa, bo bylo za niskie napiecie na naszym usb.mielismy pecha po prostu.
Teraz chce wziac neta z routerem zdbysmy mogli z tz jednoczesnie zniego korzystac i zeby bylo taniej.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja mówię też na swoim przykładzie bo u mnie na początku też był mop "z przodu". Moje włosy szybką łapią popiele...
Ciekawe jak wyszłaby taka mieszanka u osób którym nie wybija tak popieli

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Bunny bo nie umiem tam nigdzie na stronie plusa znaleźć, jaka jest prędkość takiego internetu na 15 lub 20gb? bo że modem lub router do wyboru to już doczytałam
Kiedys, blisko 2lata temu bylo 100mb/s teraz jest chyba do 150mb/s. Realnie jest polowe mniej, mierzylismy kiedys takim speed testem ale w porownaniu z netami kablowymi i innymi u roznych znajomych ten z plusa wymiata


Ej kocham pisac na tablecie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:19   #4764
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super pojasnilo

heja

pieknie wyszlo jasniuuutko

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dla mnie 2,3, i 4 foto kolor i wloski przeboskie cudowne!


Nie my do tej pory mielismy modem tyle ze hu.owy, bo trafil nam sie z wadliwa aplikacja i musielismy komputer pod niego tuningowac, ale dzieki specom od skladania kompow wszystko sie dobrze skonczylo bo tak to modem nie nadawal sie do reklamacji bo dzialal, ale co z tego jak rozlaczalo neta co kilka minut i potemjuz nie laczylo do kolejnego uru homienia kompa, bo bylo za niskie napiecie na naszym usb.mielismy pecha po prostu.
Teraz chce wziac neta z routerem zdbysmy mogli z tz jednoczesnie zniego korzystac i zeby bylo taniej.


Kiedys, blisko 2lata temu bylo 100mb/s teraz jest chyba do 150mb/s. Realnie jest polowe mniej, mierzylismy kiedys takim speed testem ale w porownaniu z netami kablowymi i innymi u roznych znajomych ten z plusa wymiata


Ej kocham pisac na tablecie

Wszystko zalezy od swiatła


Zastanawiam sie tak, jak bardzo poniszczylabym wlosy gdybymj prostowała od polowy dlugosci 2-3 razy w tygodniu

Niestety im dluzsze tym ciezej utrzymac moja tafle
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:29   #4765
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość



Wszystko zalezy od swiatła


Zastanawiam sie tak, jak bardzo poniszczylabym wlosy gdybymj prostowała od polowy dlugosci 2-3 razy w tygodniu

Niestety im dluzsze tym ciezej utrzymac moja tafle
Poniszczylabys
Przeciez ty masz proste i gladkie wloski
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:39   #4766
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej piękne

Wróciłam właśnie od rodiznki Tż-ta bylismy dzisiaj na zakupach w Julii i nakupowalismy troche pierdół do domu i do autka nowego

W ogóle tak gadałyscie ostatnio o zębach i dentystach a ja dzisiaj umieram - caly dzien boli mnie dziąsło przy piątce i chce jutro dostać sie gdzies do dentysty bo inaczej bede miala zwalone święta... ale moze byc ciezko tak przed świętami


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
chyba mi te szalenstwa włosowe nigdy z głowy nie wyjdą

Ale chyba musze machnac jakis minimum średni blond, bo jest coraz gorzej (zamiast coraz lepiej) w kwestii rozjasniania mojego odrostu, nawet alfa zawodzi, a rozjasniacza nie chce.
No i mam ochote nieraz walnac czerń i spokoj, ale kurde wiem,że znowu mi cos strzeli do łba i bede rozjasnaic.. Zreszta ja juz sama nie wiem w jakich mi najlepiej i tak potem jest

A mi sie podobałaś chyba najbardziej w tych włoskach co jesteś na zdjeciu w brązowej kurtce z wózkiem co to za odcień ?
jakoś tak z pazurem i jakie zadbane i idealnie proste włosy tam masz chcialabym kiedys siebie zobaczyc w takim odcieniu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:44   #4767
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski zrobilam tym castingiem i nie jestem za bardzo zadowolona- wcale nie wyszedł perłowo tak jak pisali.... wydaje mi sie że ciepło mi wyszedł...trzymałam 15min na odroscie i okolo 7minut na całości. Co jak co z odrostem Casting sobie ładnie poradził
Ale ja jakoś średnio sie widze teraz w tym odcieniu... chyba mi lepiej jest w średnich blondach przynajmniej teraz jak jestem taka blada.... Ale Tż-towi sie podoba i mówi żebym nie kombinowała już nic.

Dla przypomnienia robiłam castingiem 1021- jasny perłowy blond

pierwsze zdjecia przed farbowaniem dla porównania z moim mega odrostem i tłuściochem
Lavia, zakochałam się w Twoich włosach

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz zrobic, on ma 9%.
ja dzisiaj farbowałam słodkim cappuccino i na oxy było napisane 6%...
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:47   #4768
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Poniszczylabys
Przeciez ty masz proste i gladkie wloski
No właśnie kurcze wiem A rodzice mi na swieta kupili fajna prostownice w zeszlym roku i wogole jej nie uzywam
Niby mozna nia loki robic itd.

No właśnie mam ostatnio taki problem ze czesto jak mi schna to mi sie robia gdzieniegdzie fale... Nie mam zielonego pojęcia od czego to zależy.
Włosy musze myc wieczorem, i niby mi wyschna a i tak wstane rano a mam własnie pełno takich fal. I wtedy właśnie psikam glisskurem, przejezdzam palcami i sie rozprostowują
Nie wiem od czego to moze zależeć? Bo jak miałam krótsze to nie miałam tego problemu. A teraz im dłuższe tym coraz czesciej mi sie tak dzieje

No i przyklapują mi, i tak sie zastanawiam czy unosic je prostownica, czy lakierem od spodu psikac -sposób z gumka do wlosow odpada

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-12-22 o 19:59
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 19:59   #4769
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

oto efekt po słodkim cappuccino.. pierwsza fotka- wyjściowy kolor. generalnie odrost wyszedł bardziej ciepło, reszta jest chłodniej..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg punkt wyjścia.jpg (72,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna słodkie cappuccino.jpg (53,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna słodkie cappuccinoo.jpg (107,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna słodkie cappuccinooo.jpg (87,4 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2013-12-22 o 20:11
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 20:22   #4770
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Lavia, zakochałam się w Twoich włosach

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



ja dzisiaj farbowałam słodkim cappuccino i na oxy było napisane 6%...
dzięki kochana

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
oto efekt po słodkim cappuccino.. pierwsza fotka- wyjściowy kolor. generalnie odrost wyszedł bardziej ciepło, reszta jest chłodniej..
kurcze bardzo ciemno wyszło..... to jednak chyba dobrze że nie zdecydowałam się na przyciemnianie tą farbką.... bo mi by juz taki odcien nie pasował raczej
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.