Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-26, 15:54   #3091
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Hej kochane, jak dawno mnie tu nie było Powiedzcie mi proszę - gdzie teraz chodzi się do lumpeksów we Wrocławiu? Dawno tu nigdzie nie byłam, a wybrałabym się, ale co zaglądam do jakiegoś to albo masakra cenowa/tragedia z wyborem, albo część ciucholandów w ogóle zniknęła z radaru... Chętnie zaktualizuję wiedzę na ten temat i zajrzę do paru, zanim wyprowadzę się z Wrocławia
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 08:36   #3092
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez robaszekk Pokaż wiadomość
Hej kochane, jak dawno mnie tu nie było Powiedzcie mi proszę - gdzie teraz chodzi się do lumpeksów we Wrocławiu? Dawno tu nigdzie nie byłam, a wybrałabym się, ale co zaglądam do jakiegoś to albo masakra cenowa/tragedia z wyborem, albo część ciucholandów w ogóle zniknęła z radaru... Chętnie zaktualizuję wiedzę na ten temat i zajrzę do paru, zanim wyprowadzę się z Wrocławia
To ja się podzielę, że chodzę tylko do 3 małych, gdzie ceny jeszcze do przejścia:
1. Krzycka przy nasypie kolejowym w lokalu u pana Janusza trzeba grzebać, raz po raz coś mi się uda wygrzebać. Dość długo schodzi z towaru ok. 3 tyg. od dostawy do dostawy
2. Na Widnej w pawilonie naprzeciw Robana (który się de facto zwinął z tamtej lokalizacji). Dziś 27 nowa dostawa i za 2 tyg. następna. W sob. przed dostawą wszystko za 1 zł.
3. Sokola w garażu obok Żabki, dostawy w tym roku chyba raz w tyg. w śr. Wycena i waga, od sob. jakieś zniżki na poszczególne asortymenty.
W ubiegłym roku w pon i wt. było po 3 zł , ale w tym roku nie jestem pewna czy tak jest

i to by było na tyle. W innych ceny są dla mnie nie do przyjęcia. T-shirt nowy mogę dostać za 19,99-24,99 zł więc za używane w tej cenie dziękuję
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 17:27   #3093
moniquezet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Hej, znacie jakieś aktualne fajne lumpeksy w Toruniu ewentualnie w Bydgoszczy?
moniquezet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 10:15   #3094
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
Czy u was też tak biednie na dostawach? Od miesiąca nic konkretnego nie kupiłam, a jak coś jest to albo pokulkowane albo zmechacone... od dwóch miesięcy szukam spodni na gumce i nic...
U mnie niestety słabo. Mam nadzieję że coś się pojawi bo inaczej będę miała za mało ubrań na wiosnę ;-D
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 14:45   #3095
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Dzisiejsze łupy wyjątkowo udane.
Spódniczka nówka sztuka nieśmigana z metką cenową - 19 funtów, czyli prawie 100 zł
Torebka Marks&Spencer, niezniszczona, w stanie praktycznie idealnym (dosłownie jedyne co może mówić że była uzywana to paproszki przy klapce!) - wygugulałam że kosztowała ok 27 funtów? 140 zł w każdym razie mi pokazało Polyvore

Zapłaciłam za te dwie rzeczy 21.60zł, wiec mniej niż 10% ceny sklepowej za nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d165b7408a9ff9933c7b168579a3f2af.jpg (48,9 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HT_01_T01_6047M_VS_X_EC_1.jpg (127,6 KB, 143 załadowań)
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 15:35   #3096
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 434
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

fajne łupy, zwłaszcza torebka
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 17:18   #3097
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cześć! Dołączam do Was, bo też lubię polować
Od razu się pochwalę, że moim najbardziej udanym zakupem w ostatnim czasie (na początku lutego) był kaszmirowy szal w morskim odcieniu za całe 1,5 funta
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 10:12   #3098
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Dzisiejsze. Za całe 20 zł
Ogrodniczki z new look

1488967933472.jpg1488967946890.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pomaranczowyogrod
Czas edycji: 2017-03-08 o 10:15
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 19:55   #3099
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Fajne łupy Dziewczyny
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 11:10   #3100
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

heej co tu taka cisza, pokazujcie dziewczyny swoje zdobycze świeżutkie wiosenne łowy

u mnie znów szalenstwo zakupów ale chce wam pokazać jeden z lepszych łupów - stanik sportowy Shock Absorber Ultimate Run za 12 zł
Jest w idealnym rozmiarze, idealnym kolorze, nowiutki z metką na której jest cena ponad 200zł

szukałam stanika sportowego w sh już od ponad miesiąca, cieszę się że w końcu udalo mi się trafić takie cudenko
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 08:04   #3101
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Rzeczywiście super zdobycz. A kolor rzadko dostępny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 10:56   #3102
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Ja upolowałam ostatnio:
- wełniany płaszcz DKNY za 25 zł po doliczeniu kosztów prania wyszło 52 zł cena na stronie (archiwalna bo już nie ma go w sprzedaży to ponad 200 usd)
- skórzaną kurtkę Ochnika za 60 zł. Sama uprałam ją wewnątrz, bo ma kożuszek (sztuczny), a na zewnątrz umyłam mydłem do skór i zabezpieczyłam specjalnym woskiem. Cena sklepowa 1499 zł (kilka lat temu)
- Levisy 501 wersja damska, czyli taka z ostatnich lat, nie sprzed 20 -38 zł

Teraz poluję na letnie rzeczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0595.JPG (20,8 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0570.JPG (48,5 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0490.JPG (30,7 KB, 199 załadowań)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2017-03-13 o 10:44
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 17:39   #3103
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ja upolowałam ostatnio:
- wełniany płaszcz DKNY za 25 zł po doliczeniu kosztów prania wyszło 52 zł cena na stronie (archiwalna bo już nie ma go w sprzedaży to ponad 200 usd)
- skórzaną kurtkę Ochnika za 60 zł. Sama uprałam ją wewnątrz, bo ma kożuszek (sztuczny), a na zewnątrz umyłam mydłem do skór i zabezpieczyłam specjalnym woskiem. Cena sklepowa 1499 zł (kilka lat temu)
- Levisy 501 wersja damska, czyli taka z ostatnich lat, nie sprzed 20

Teraz poluję na letnie rzeczy
wszystko ekstra, Ochnika zazdraszczam mocno
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 19:56   #3104
Grace_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Ochnik to strzał w dziesiątkę
Grace_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:16   #3105
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Dziewczyny przyłączam się do wątku jako osoba która jest niemal uzależniona od second-handów ;-). Na początek pytanie czy nie wiecie może gdzie znajdę jakieś fajne w Koninie ?. Będę tam w przyszły weekend i co prawda nie z jakimś dużym zapasem czasu ale może uda mi się trochę pobuszować ;-)
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 21:08   #3106
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
To ja się podzielę, że chodzę tylko do 3 małych, gdzie ceny jeszcze do przejścia:
1. Krzycka przy nasypie kolejowym w lokalu u pana Janusza trzeba grzebać, raz po raz coś mi się uda wygrzebać. Dość długo schodzi z towaru ok. 3 tyg. od dostawy do dostawy
2. Na Widnej w pawilonie naprzeciw Robana (który się de facto zwinął z tamtej lokalizacji). Dziś 27 nowa dostawa i za 2 tyg. następna. W sob. przed dostawą wszystko za 1 zł.
3. Sokola w garażu obok Żabki, dostawy w tym roku chyba raz w tyg. w śr. Wycena i waga, od sob. jakieś zniżki na poszczególne asortymenty.
W ubiegłym roku w pon i wt. było po 3 zł , ale w tym roku nie jestem pewna czy tak jest

i to by było na tyle. W innych ceny są dla mnie nie do przyjęcia. T-shirt nowy mogę dostać za 19,99-24,99 zł więc za używane w tej cenie dziękuję
Bardzo dziękuję za pomocne informacje Co do pogrubienia - mam właśnie dokładnie takie same odczucia, dlatego we Wrocławiu do lumpeksów nie chodzę wcale
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 08:15   #3107
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ja upolowałam ostatnio:
- wełniany płaszcz DKNY za 25 zł po doliczeniu kosztów prania wyszło 52 zł cena na stronie (archiwalna bo już nie ma go w sprzedaży to ponad 200 usd)
- skórzaną kurtkę Ochnika za 60 zł. Sama uprałam ją wewnątrz, bo ma kożuszek (sztuczny), a na zewnątrz umyłam mydłem do skór i zabezpieczyłam specjalnym woskiem. Cena sklepowa 1499 zł (kilka lat temu)
- Levisy 501 wersja damska, czyli taka z ostatnich lat, nie sprzed 20

Teraz poluję na letnie rzeczy
O kurczę, to są łupy, których zazdroszczę
Powodzenia w dalszych łowach!
Ja też dbam sama o skórzaną odzież
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 10:50   #3108
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
wszystko ekstra, Ochnika zazdraszczam mocno
Niestety Ochnik o rozmiar za duży - cóż taki urok lumpeksów, że nie ma opcji wyboru rozmiaru. Ale jak założę gruby sweter to jest jak znalazł Jak dokończę czyszczenie i konserwację, mogę wstawić fotę
Prawdę mówiąc aż dziwię się, że nikt go nie capnął, bo byłam w dniu dostawy ale po południu. Przeglądałyśmy z mamą wieszaki i na pierwszy rzut oka mama stwierdziła, że to sztuczna skóra, ale patrzę na metkę, a tam jak byk Ochnik

Ja do tego stopnia jestem uzależniona, że gdzie nie pojadę (urlop, ferie, delegacja) to szukam ciucholandów
Uwielbiam grzebać w ciucholandach, część koleżanek z pracy ubieram, bo one nie potrafią grzebać i proszą mnie bym kupowała im ubrania

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
O kurczę, to są łupy, których zazdroszczę
Powodzenia w dalszych łowach!
Ja też dbam sama o skórzaną odzież
Super sprawa, mam niesamowitą satysfakcję, że robię coś sama A zaczęło się od farbowania torby i naprawiania pęknięć na skórzanej kanapie
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 14:02   #3109
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Super sprawa, mam niesamowitą satysfakcję, że robię coś sama A zaczęło się od farbowania torby i naprawiania pęknięć na skórzanej kanapie
U mnie zaczęło się jak poszłam do pierwszej pracy i zaczęłam kupować galanterię, na którą mnie nie było stać Plus moja wybredność: jak już znajdę coś, co chcę kupić to wiem, że będę mieć problem z zastąpieniem tego - więc muszę dbać
No i jest to oszczędność, bo kupić zestaw past, kremów, impregnatów, czy co tam jeszcze trzeba, a płacić za impregnację kurtek albo co chwila wymieniać skórzane buty, paski, torebki, to jednak jest różnica w cenie
Taki offtop
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 16:03   #3110
ANDZIA7359
Raczkowanie
 
Avatar ANDZIA7359
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Arrow Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Moje nowości z SH

Kolorowy sweterek - 1zł (nowy,miała metkę z oryginalnego sklepu)
Sukienka w kwiatki - 1zł
Bezrękawnik 80% wełny - 2zł
Śliwkowo-brązowy sweterek - 2zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolorowy sweterek.jpg (136,7 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sukienka w kwiatki.jpg (107,5 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bezrękawnik.jpg (89,1 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Śliwkowy sweter.jpg (101,0 KB, 158 załadowań)
ANDZIA7359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 19:03   #3111
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez ANDZIA7359 Pokaż wiadomość
Moje nowości z SH

Kolorowy sweterek - 1zł (nowy,miała metkę z oryginalnego sklepu)
Sukienka w kwiatki - 1zł
Bezrękawnik 80% wełny - 2zł
Śliwkowo-brązowy sweterek - 2zł
Sukienka cudo
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 20:49   #3112
ewelina_k
Rozeznanie
 
Avatar ewelina_k
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 502
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

dziewczyny mam prośbę: czy macie jakiś sprawdzony sposób na usunięcie np. z torebek tego charakterystycznego zapachu?? Kupiłam klika torebek ale nie noszę bo mi to przeszkadza..... i nie wiem co z nimi zrobić skóry nie upiorę ......
ewelina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 21:31   #3113
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez ewelina_k Pokaż wiadomość
dziewczyny mam prośbę: czy macie jakiś sprawdzony sposób na usunięcie np. z torebek tego charakterystycznego zapachu?? Kupiłam klika torebek ale nie noszę bo mi to przeszkadza..... i nie wiem co z nimi zrobić skóry nie upiorę ......
Spróbuj uprać samą podszewkę jeśli da się ją wywinąć na zewnątrz, możesz popsikać płynem dezynfekującym - mają mocny alkoholowy zapach. Do skóry możesz kupić różne preparaty czyszczące, ja do licowych używam specjalnego mydła (koszt ok 15 zł i jest bardzo wydajne). Są też preparaty zabijające zapachy. Skórę możesz przetrzeć wilgotną szmatką z delikatnym mydłem np. dla dzieci, tylko aby wysuszyć nie kładź na kaloryferze bo może popękać. Możesz po umyciu i wyschnięciu posmarować skórę specjalnym balsamem (bezbarwnym lub w kolorze torebki) one zwykle mają ładne zapachy
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 21:32   #3114
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Spróbuj uprać samą podszewkę jeśli da się ją wywinąć na zewnątrz, możesz popsikać płynem dezynfekującym - mają mocny alkoholowy zapach. Do skóry możesz kupić różne preparaty czyszczące, ja do licowych używam specjalnego mydła (koszt ok 15 zł i jest bardzo wydajne). Są też preparaty zabijające zapachy. Skórę możesz przetrzeć wilgotną szmatką z delikatnym mydłem np. dla dzieci, tylko aby wysuszyć nie kładź na kaloryferze bo może popękać. Możesz po umyciu i wyschnięciu posmarować skórę specjalnym balsamem (bezbarwnym lub w kolorze torebki) one zwykle mają ładne zapachy
Gdzie kupujesz to mydło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 07:35   #3115
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz to mydło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na przykład takie: https://multirenowacja.pl/saddle-soa...o-do-skor.html
Jakby zakodowało, to szukaj TARRAGO Saddle Soap
Kiwi też ma takie mydło w sprzedaży, ale akurat na polskiej stronie producenta nie znalazłam , może znajdziesz na jakimś amazonie.
Zamiast mydeł, możesz szukać płynów do czyszczenia skóry. Tylko pamiętaj, żeby po czyszczeniu tą skórę potraktować jakimś środkiem tłuszczowym, bo taka "goła"szybko się zniszczy.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 08:31   #3116
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Ja używam mydła do skór Lettro. Do zabezpieczenia po czyszczeniu przecieram balsamem Tarrago Nano Cream, ale takich preparatów jest mnóstwo w różnych przedziałach cenowych
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 08:48   #3117
SzklanyFlakonik
Raczkowanie
 
Avatar SzklanyFlakonik
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Hej, mozna dolaczyc?
Tez uwielbiam lumpeksy, niestety tu gdzie mieszkam nie ma ich zbyt duzo i mam tylko jeden,do ktorego zagladam.
Mam plan wybrac sie na lowy podczas kolejnej wizyty w Pl.
SzklanyFlakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 11:10   #3118
ANDZIA7359
Raczkowanie
 
Avatar ANDZIA7359
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Talking Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Żakiet damski Next 2zł
Spódnico-spodenki TopShop 2zł (nowe z metką)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Żakiet Next.jpg (104,1 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Spodenki TopSHop.jpg (161,6 KB, 188 załadowań)
ANDZIA7359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 14:10   #3119
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

raczej nie wrzucam tu fotek swoich lupow, ale jestem nalogowa lumpeksoholiczka - mam swoj ulubiony sh i jestem tam co tydzien na dostawie celuje glownie w ciuchy na co dzien, wygodne, w moim dziwnym stylu
dzis chcialabym sie pochwalic cudnymi espadrylami (18,5 zl) i zwyklymi cichobiegami (rozowe 3,5 zl, granatowe 4,5 zl) na lato oraz kapciami dla syna (4,5 zl)
w czwartek szukalam tez zielonej koszulki na dzien Sw. Patryka i trafila mi sie bardzo smieszna i w idealnym odcieniu (4,5 zl)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00988.jpg (148,9 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00989.jpg (116,3 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00992.jpg (129,0 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00990.jpg (145,6 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00993.jpg (151,6 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00994.jpg (138,1 KB, 130 załadowań)
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 17:14   #3120
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez ANDZIA7359 Pokaż wiadomość
Żakiet damski Next 2zł
Spódnico-spodenki TopShop 2zł (nowe z metką)
ale fajne!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-12 18:20:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.