Trwała - zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 13:14   #1741
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny.
Ja zdecydowalam sie na trwala i nie zaluje. Zrobilam ja ok. miesiaca temu i poczatkowy efekt ulegl juz drobnej transformacji ale nie jest zle. Na trwala namowila mnie moja fryzjerka. Mam krotkie, cienkie i bardzo delikatne wlosy, dlatgo obawialam sie, ze ten zabieg strasznie zniszczy moje wlosy ale na szczescie tak sie nie stalo.
Majac proste wlosy musialam myc je codziennie rano i suszyc bo w przeciwnym razie wygladalam jakbym przezyla huragan Teraz nie musze juz poswiecac im tyle czasu i uwagi co kiedys.
Myje wloski co drugi dzien i zwykle w ogole ich nie susze. Pierwszego ranka po myciu nie mam nawet potrzeby by je jakos specjalnie ukladac itd.
Niestety borykam sie z problemem puszenia sie wlosow, a poza tym skret wlosow jest coraz slabszy. Loczki nie sa juz takie sprezyste i poskrecane jak jeszcze 2 tyg. temu. Czesc z nich przypomina raczej fale... Pora tym nie unosza sie juz tak dobrze u nasady glowy i stracily objetosc.
Nie stosuje zydnych kosmetykow do stylizacji bo nie wiem wlasciwie jakie bylyby najodpowiedniejsze dla moich wlosow. Jedyne kosmetyki do wlosow jakich uzywam to szampon Radical i odzwka "sprezyste loki i fale" Pantene PRO-V.
Czy moglybyscie mi doradzic jak zadbac o wlosy po trwalej by odzyskaly poprzedni blask i sprezystosc? Jak sprawic by skret byl mocniejszy i trwalszy? Jakie kosmetyki do pielegnacji i stylizacji sa godne polecenia? No i jak pozbyc sie puszenia...?
Mam nadzieje, ze macie jakies zlote rady
Pozdrawiam bardzo cieplo!
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:03   #1742
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Ja zdecydowalam sie na trwala i nie zaluje. Zrobilam ja ok. miesiaca temu i poczatkowy efekt ulegl juz drobnej transformacji ale nie jest zle. Na trwala namowila mnie moja fryzjerka. Mam krotkie, cienkie i bardzo delikatne wlosy, dlatgo obawialam sie, ze ten zabieg strasznie zniszczy moje wlosy ale na szczescie tak sie nie stalo.
Majac proste wlosy musialam myc je codziennie rano i suszyc bo w przeciwnym razie wygladalam jakbym przezyla huragan Teraz nie musze juz poswiecac im tyle czasu i uwagi co kiedys.
Myje wloski co drugi dzien i zwykle w ogole ich nie susze. Pierwszego ranka po myciu nie mam nawet potrzeby by je jakos specjalnie ukladac itd.
Niestety borykam sie z problemem puszenia sie wlosow, a poza tym skret wlosow jest coraz slabszy. Loczki nie sa juz takie sprezyste i poskrecane jak jeszcze 2 tyg. temu. Czesc z nich przypomina raczej fale... Pora tym nie unosza sie juz tak dobrze u nasady glowy i stracily objetosc.
Nie stosuje zydnych kosmetykow do stylizacji bo nie wiem wlasciwie jakie bylyby najodpowiedniejsze dla moich wlosow. Jedyne kosmetyki do wlosow jakich uzywam to szampon Radical i odzwka "sprezyste loki i fale" Pantene PRO-V.
Czy moglybyscie mi doradzic jak zadbac o wlosy po trwalej by odzyskaly poprzedni blask i sprezystosc? Jak sprawic by skret byl mocniejszy i trwalszy? Jakie kosmetyki do pielegnacji i stylizacji sa godne polecenia? No i jak pozbyc sie puszenia...?
Mam nadzieje, ze macie jakies zlote rady
Pozdrawiam bardzo cieplo!
Ja proponuję szampon i odżywkę do loków firmy Ziaja Nie obciąża, nie natluszcza a skręt poprawia. No i Ziaja nie testuje na zwierzętach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:23   #1743
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Dziekuje za propozycje Chetnie przetestowalabym te kosmetyki ale na razie nie mam takiej mozliwosci. Mieszkam w Niemczech i chyba raczej nie uda mi sie tutaj kupic kosmetykow Ziaja Ale jak przyjade do Pol. to na pewno zaopatrze sie w nie
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:25   #1744
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: trwała?

Cytat:
Napisane przez lipienko Pokaż wiadomość
Ja jestem za trwałą, będzie ślicznie Tobie w loczkach. Polecam !!
Dziękuję zrobię sobie pod koniec roku na gwiazdkę
__________________
77,5-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55kgCEL

"Dieta nie będzie trwać wiecznie, a nie zadowolona z własnego wyglądu mogę chodzić do końca życia"
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 21:23   #1745
lipienko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 101
Dot.: trwała?

Cytat:
Napisane przez anitaa Pokaż wiadomość
Dziękuję zrobię sobie pod koniec roku na gwiazdkę
Pochwal się obowiązkowo fotką
lipienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:34   #1746
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

A ja polecam Niveę. Używam od ponad roku, odkąd mam trwałą. Głownie piankę do włosów kręconych ale zdarza się też kupić odżywkę

Aha. I co najwazniejsze dostepna w Niemczech. Dokłądnie o to mi chodzi -> klik
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:25   #1747
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

proszę o radę ,zawsze miałam włosy krecone jak zrobiłam pianką i wysuszyłam suszarką to miałam małe loczki ,po ciązy 5 lat temu włosy przestały się kręcic ,mam sianowate niby kręcone niby proste ,poniewaz mam podłużną twarz i lepiej wyglądam w "bujnej " fryzurze chciałam zrobic sobie trwałą ,moje pytanie jest czy jesli włosy sa podatne na kręcenie i zrobie trwała czy sie uda czy moze mogą się wyprostowac
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 19:28   #1748
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: trwała?

Cytat:
Napisane przez lipienko Pokaż wiadomość
Pochwal się obowiązkowo fotką

Nie ma sprawy jak tylko sobie zrobie to dodam zdjecia z nowa fryzurka
__________________
77,5-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55kgCEL

"Dieta nie będzie trwać wiecznie, a nie zadowolona z własnego wyglądu mogę chodzić do końca życia"
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:41   #1749
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
A ja polecam Niveę. Używam od ponad roku, odkąd mam trwałą. Głownie piankę do włosów kręconych ale zdarza się też kupić odżywkę

Aha. I co najwazniejsze dostepna w Niemczech. Dokłądnie o to mi chodzi -> klik

Dziekujec Ci dobra kobieto! Jutro lece wiec zaopatrzyc sie w owe produkty
Czy ktoras z Was stosuje moze nablyszczacz? Moja frycka mowila, ze dobrze jest spryskac nim wlosy po trwalej bo wygladaja wtedy na zdrowsze i koryguje efekt puszenia... ale ja mam wrazenie, ze wlosy wygladaja wtedy na nieumyte (tluste)

Pozdro "owieczki"
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:08   #1750
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Elifiku ja czasem rpyskam ale to na opkazje jedynie.. na codzien nie uzywam zadnych pianek, lakierow, zeli ani nic i nie pusza sie i wygladaja bardoz anturalnie. jesli zadbasz o wlosy to nie beda sie puszyc (przetestowalam juz wiele- trwala robie od 4 lat zdaje sie, a moje naturalne tez byly falowano/krecone zlaeznie od ich nastroju)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 18:23   #1751
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: trwała?

Podbijam moze jakies rady jeszcze dla Anity odnosnie wygladu? Ja proponuje grzywke na skos
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 09:10   #1752
lipienko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 101
Dot.: trwała?

no grzyweczka fajny pomysł
lipienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 16:54   #1753
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: trwała?

ja też odradzam trwałą. Masz ładne włosy więc po co je niszczyć. Poza tym masz okrągłą twarz a loczki wokół niej jeszcze bardziej ją poszerzą i możesz uzyskać efekt większej głowy niż reszty ciała. Ja odradzam.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 20:37   #1754
Adekxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Mam włosy średnie do ramion , i nie wiem czy robić trwałą . Mogłabym mieć ją za darmo robioną ziołowymi preparatami , ale boje sie że włosy zrobią mi sie dużo krótsze i bede źle wygladac ... Mam podchodowac i poczekac ? ;P
Adekxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 06:47   #1755
nniunieczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

Witajcie!
Zrobiłam sobie wczoraj trwałą na grube wałki, taka kilka minut bo mam cienkie włosy i chciałam uzyskac efekt fali. Wyszło w miare. Fryzjerka ułozyła itd.
Ale dzis rano musiałam sporo kosmetykow nalozyc ponownie na wlosy aby jakos je ulozyc do pracy narazie wszystko gra, ale wieczorem ide na mala imprezke i znow bede musiala cos z wlosami zrobic.
Fryzjerka mowila ze minimum 48 godzin nie mozna myc wlosow, a co sie stanie jak umyje po 24 przed wyjsciem? Albo jak zafarbuje przed uplywem 2 tygodni?
Bardzo prosze o jakies odpowiedzi!
I z gory wielkie dzieki!
nniunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 07:24   #1756
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

Jak umyjesz za szybko, to włosy mogą się rozprostować, nałożenie farby zbyt wcześnie zniszczy mocno włosy. Mimo wszystko nie ryzykowałabym. Ja dawno temu robiłam trwałą i umyłam włosy przed upływem wyznaczonego czasu, i niestety włosy rozprostowały się niemalże całkowicie, a miałam ciasne skręty.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 08:00   #1757
nniunieczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 43
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

A po trwalej mialas wysuszone wlosy? bo ja juz troche czuje siano i boje sie ze jaknaloze kolejna porcje kosmetykow to juz zupelnie bedzie dno... ech.... mi nie zalezy na mocnym skrecie a na falach, czy umycie pomoze?

z farba moge poczekac....
nniunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 08:27   #1758
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

Nie bardzo rozumiem, co chcesz powiedzieć...
Pisałaś, że robiłaś fale, czyli umyjesz przedwcześnie i masz bardzo duże szanse na zniweczenie efektu. Ja miałam mocne skręty, a rozprostowały się niemal całkowicie, to co się stać może z Twoimi falami...
Swoją drogą, skoro już masz przesuszone włosy to nie myśl na razie o farbie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:05   #1759
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

Cytat:
Napisane przez nniunieczka Pokaż wiadomość
A po trwalej mialas wysuszone wlosy? bo ja juz troche czuje siano i boje sie ze jaknaloze kolejna porcje kosmetykow to juz zupelnie bedzie dno... ech.... mi nie zalezy na mocnym skrecie a na falach, czy umycie pomoze?

z farba moge poczekac....

Powinnas te pytania byla zadac swojej fryzjerce i dowiedziec sie jak dbac onie.
Musisz odczekac te 48 godzin z myciem jak i z farbowaniem.Jest duzo wätköw jak dbac o takie wlosy i jakie najlepiej kosmetyki uzywac zeby trzymaly skret.
A nie mozesz tych wlosöw jakos spiäc?

polecam wätki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=trwala

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=trwala

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=trwala
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-21 o 14:13
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 23:39   #1760
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

Może mały OT ale przypomniała mi się odnośnie Twojego pytania scena z "Legalnej blondynki" bodajże... Napisz, jak sobie poradziłaś z włosami i czy oparłaś się pokusie umycia włosów, też myślę o trwałej żeby podkreślić skręt włosów
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:11   #1761
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: świeża trwała co będzie gdy zbyt szybko umyję, zafarbuję włosy?

niunieczka: po trwalej ZAWSZE wlosy sa bardzo przesuszone, lubia sie łamać i czasem nawet wypadać. dziwię się, że o tym nie wiedziałaś. wlasciwie dziwię się wiekszosci osob, ktore decyduja sie jeszcze na trwałą bo to obok mocnego rozjasniania najbardziej inwazyjny zabieg jaki mozna zafundowac swoim wlosom...

jesli za wczesnie umyjesz wlosy to ci sie rozkręca bo przez te 48 godzin produkt pracuje dalej we wlosach. ale po co Ty chcesz myc wlosy? nie wierze, ze na drugi dzien po trwalej sie przetluscily.

jesli chodzi o farbe to efekt bedzie taki, ze po prostu kolor Ci sie splucze bardzo szybko.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 11:39   #1762
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Krótsze to będą na 100% To zalezy od włosów jak bardzo Ci się skurczą. U mnie to było dosłownie parę centymetrów. Ale równie dobrze moga ci się skrócić o 10cmZalezy jakie chcesz mieć włosy "po".
Jak to było już wielokrotnie mówione efekt końcowy zalezy od miliona czynników. Począwszy od rodzaju włosów, przez ich aktualną kondycję a na umiejętnościach fryzjerki skończywszy
Z tego co się orientuję to ziołowa jest chyba mniej inwazyjna od tej zwykłej więc może warto się skusić... Ale jakby co to co złego to nie ja ;D
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:15   #1763
Monic17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 70
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maszka5 Pokaż wiadomość
proszę o radę ,zawsze miałam włosy krecone jak zrobiłam pianką i wysuszyłam suszarką to miałam małe loczki ,po ciązy 5 lat temu włosy przestały się kręcic ,mam sianowate niby kręcone niby proste ,poniewaz mam podłużną twarz i lepiej wyglądam w "bujnej " fryzurze chciałam zrobic sobie trwałą ,moje pytanie jest czy jesli włosy sa podatne na kręcenie i zrobie trwała czy sie uda czy moze mogą się wyprostowac
ja tez mam podatne wlosy i zrobilam juz druga trwala i na prawde nie zaluje
pozddrawiam
Monic17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:55   #1764
iwona1551986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Unhappy nie udana trwała.... ! :(

Witam,

Mam pewien problem. OGROMNY! otóż zrobiłam sobie trwała i miała byc tylko ledwo pofalowana , a tu takie fale że szok... Strasznie mi sie nie podoba... i chcę ja wyprostować... ile muszę poczekać żeby nałożyć drugą? Błagam pomóżcie mi... ;(
iwona1551986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 19:19   #1765
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 452
Dot.: nie udana trwała.... ! :(

chcesz wylysiec?
trwala to zlamana struktura wlosa, nic nie pomoze zrobienie zaraz drugiej
__________________
;]
trollcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:05   #1766
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: nie udana trwała.... ! :(

drugą trwałą


Możesz co najwyżej nakładać odzywki prostujące, mocno nawilżyć włosy, polecam też jedwab. Powinno się trochę rozkręcić. Poza tym poczekaj trochę - z czasem powinno być lepiej.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:14   #1767
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: nie udana trwała.... ! :(

Cytat:
Napisane przez iwona1551986 Pokaż wiadomość
Witam,

Mam pewien problem. OGROMNY! otóż zrobiłam sobie trwała i miała byc tylko ledwo pofalowana , a tu takie fale że szok... Strasznie mi sie nie podoba... i chcę ja wyprostować... ile muszę poczekać żeby nałożyć drugą? Błagam pomóżcie mi... ;(
no to masz problem wiem ze czasem rzeby pozbyc sie trwałej niektórzy myja zaraz po wyjsciu od fryzjera włosy ale tak solidnie mozesz spróbowac ale gwarancji nie daje Teraz pozostaje ci silne nawilzanie włosa i bron boze rzadnych chemi na włosy
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 11:47   #1768
Szeptem
Raczkowanie
 
Avatar Szeptem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 74
Dot.: nie udana trwała.... ! :(

Dziewczyny, pomocy! Wczoraj moja ukochana fryzjerka zrobiła mi krzywdę! Miały być fale wyszedł baran Może macie jakieś inne sposoby niż odżywka, bo to nie wiele pomaga Jakiś zabieg u fryzjera?
Szeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 13:13   #1769
klaapton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
trwała - pytanie

Zrobiłam sobie dziś trwałę pierwszy raz w życiu i niestety nie jestem zadowolona.
Jeśli chodzi o efekt - mam na głowie burzę siana, ale wiem,że to się da jakoś ogarnąć, natomiast najgorsze jest to,że to chciałam uzyskać raczej coś na wygląd loków a mam na głowie mokrą (dość słabą) włoszkę.
Na szczęście, gdzieś do 3 miesięcy w miarę to zejdzie podobno, ale nie chcę powtórzyć błędu więc proszę o radę jak uzyskać mój wymarzony efekt??
nie muszą to być loki duże, wolałabym wręcz mniejsze, ale żeby to przypominało loki a nie mokrą włoszkę! ;/

p.s.(pani fryzjerka powiedziała mi,że nakręciła mi na najgrubsze wałki jakie stosują).
klaapton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:16   #1770
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: trwała - pytanie

moja koleżanka też sobie niedawno zrobiła. na żywo jej jeszcze nie widziałam, ale na zdjęciu nie wygląda ciekawie.
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.