Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 11:03   #961
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
kochana glownie skupil sie na tych pierwszych i dokladnie w tym miejscu to czuje
zalezy od pory dnia, roznie
raz delikatnie, raz mocno
wczoraj np mialam dlon na brzuchu i poczulam to na dloni tak mocno kopnelo, oczywiscie tz nie zdazyl
ale na tz przyjdzie czas

kazdej te kopniaki roznie przychodza
na pwno wkrotce poczujesz



dzien dobry kochane
troiche mi sie przysnelo, az do 9
no teraz musze popracowac
i stworzylam menu na II swieto bo mam znow parapetowke i na sylwestra tez
tylko na sylwka zostawilam troche miejsca dla inych dziewczyn bo mnie zatluka
dzieki Agus ja ruchy czuje juz od 4 grudnia

tylko ciekawa bylam kiedy dzidzius bedzie"wyzej" odczuwalny
Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
haha, masz niesamowitą mamę! My też jeszcze nie kupujemy rzeczy dla dziecka,ale moja mama już ma pół szafy ubranek, szalone babcie
ja pierwsze body juz kupilam , a mama w poniedzialek kupila spioszki zielone hehehe

Cytat:
Napisane przez atiz Pokaż wiadomość
Tydzień spóxniona po otwarciu nowej części ale jestem

A co najważniejsze już wiem: " It's a girl"

A na imię jej będzie POLA
gratulacje

no i moria dla igusi tak samo slicznotka
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:04   #962
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez atiz Pokaż wiadomość
Tydzień spóxniona po otwarciu nowej części ale jestem

A co najważniejsze już wiem: " It's a girl"

A na imię jej będzie POLA
Aaaaaaale zazdrosze tych córeczek Tych różowych bodziaków, sukienek, bucików, rajstopek ....
Gdy tak myśle o tych córciach to wyczuwam w kościach małego siusiaka.....
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:08   #963
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Aaaaaaale zazdrosze tych córeczek Tych różowych bodziaków, sukienek, bucików, rajstopek ....
Gdy tak myśle o tych córciach to wyczuwam w kościach małego siusiaka.....
mam`tak samo:P haha
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:11   #964
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

I mnie daj Boziu siusiaczka
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:13   #965
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
I mnie daj Boziu siusiaczka
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:19   #966
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ja tez chcę córcię
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:22   #967
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć dziewczyny

poziomkowa usg mam na 16.40

Jej czas sie brac za sprzatanie, żeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce to byloby duzo lepiej zagoncie mnie do roboty
A co do ubranek moi rodzice sa bardzo przesadni, i nawet nie chca slyszec o kupowaniu czegos przed 8 miesiacem a najlepiej jakby dopiero pokupowac po porodzie jasne.
Ja juz powoli kupuje oczywiscie w konspiracji ale narazie spokojnie mam tylko z 10 sztuk body kilka par skarpetezek i kocyk cienki polarowy.

Gratuluje coreczek ja tez poprosze o jedną
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm

Edytowane przez TheXanthippe
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:24
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 11:23   #968
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
I mnie daj Boziu siusiaczka
I ja liczę na siusiaka

U nas dalej się sypie: mój TŻ do dzisiaj nie dostał do dzisiaj wypłat za wrzesień, październik i listopad , nawet kontrola PIP-u nic na razie nie dała, diagnosta nie podpisał przeglądu mojego chaberkowego auta, bo hamulce coś tam nie teges, a jak poszłam do wpłatomatu wpłacić kasę, to maszyna banknoty wzięła, ale na koncie nie zaksięgowała ( złożyłam reklamację w banku i muszę czekać 2 tygodnie na swoją kasę ).

A poza tym słoneczko świeci, bejbik się rusza. Kupiłam dzisiaj 6 kg pomarańczy na sok, skoro tak lubi
I tak uważam, że życie jest piękne
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:47   #969
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
I ja liczę na siusiaka

U nas dalej się sypie: mój TŻ do dzisiaj nie dostał do dzisiaj wypłat za wrzesień, październik i listopad , nawet kontrola PIP-u nic na razie nie dała, diagnosta nie podpisał przeglądu mojego chaberkowego auta, bo hamulce coś tam nie teges, a jak poszłam do wpłatomatu wpłacić kasę, to maszyna banknoty wzięła, ale na koncie nie zaksięgowała ( złożyłam reklamację w banku i muszę czekać 2 tygodnie na swoją kasę ).

A poza tym słoneczko świeci, bejbik się rusza. Kupiłam dzisiaj 6 kg pomarańczy na sok, skoro tak lubi
I tak uważam, że życie jest piękne
Anulinka no to nie za ciekawie się dzień zaczął, ale wiadomo będzie lepiej Z tą kasą to u mojego mężula było podobnie kilka lat temu, firma od 6 lat jest w upadłości, a mąż czekał 3 lata na zaległą kasę, ale wszystko toczyło się już przez sąd, zaocznie tż nie był na żadnej rozprawie, praktycznie nikt z pracowników.
Mam nadzieję, że wy tyle czasu na kasę czekać nie będziecie musieli że ominą was sądy itp.

Ale kapuśniaczek pachnie

Ha zrobiłam postępy kuchnia posprzątana
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:56   #970
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
Gratuluje coreczek ja tez poprosze o jedną
O, to ja też poproszę jedną. Drugi niech będzie siusiak ciekawe, kiedy się dowiem, co we mnie siedzi...

Atiz, gratulację córci Pola to bardzo ładne imię!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:56   #971
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Anulinka no to nie za ciekawie się dzień zaczął, ale wiadomo będzie lepiej Z tą kasą to u mojego mężula było podobnie kilka lat temu, firma od 6 lat jest w upadłości, a mąż czekał 3 lata na zaległą kasę, ale wszystko toczyło się już przez sąd, zaocznie tż nie był na żadnej rozprawie, praktycznie nikt z pracowników.
Mam nadzieję, że wy tyle czasu na kasę czekać nie będziecie musieli że ominą was sądy itp.
To jeszcze nie wszystko. TŻ ma już jeden wyrok prawomocny i czeka na 2 wypłaty ( chyba trzeba będzie oddać sprawę do komornika ) i z jeszcze jednej firmy następne 2 wypłaty ( czekamy do jutra na kasę, jak nie jutro oddajemy sprawę do sądu ).
Niestety po dobroci nic się nie da załatwić ;(.

Edytowane przez anulinka2009
Czas edycji: 2010-12-16 o 11:57
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:01   #972
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
dzieki Agus ja ruchy czuje juz od 4 grudnia

tylko ciekawa bylam kiedy dzidzius bedzie"wyzej" odczuwalny

ja pierwsze body juz kupilam , a mama w poniedzialek kupila spioszki zielone hehehe


gratulacje

no i moria dla igusi tak samo slicznotka
ja tak od 6 grudnia
ale teraz to juz mocno i kilkanascie razy dziennie
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja tez chcę córcię
kochana a moze beda 2
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:04   #973
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
To jeszcze nie wszystko. TŻ ma już jeden wyrok prawomocny i czeka na 2 wypłaty ( chyba trzeba będzie oddać sprawę do komornika ) i z jeszcze jednej firmy następne 2 wypłaty ( czekamy do jutra na kasę, jak nie jutro oddajemy sprawę do sądu ).
Niestety po dobroci nic się nie da załatwić ;(.
No niestety tak bywa, ciężko doprosić się o swoje, trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się pokończyło
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

kochana a moze beda 2
Dwie tez mogą być
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:11   #974
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

eweska kapuśniaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaak... aż u mnie zapachniało... jejujejujeju
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:12   #975
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień dobry dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Niby wiem, że to indywidualna sprawa i że nie ma co panikować, bo jest jeszcze trochę czasu... ale Wy wszystkie już czujecie i to regularnie jak Wasze maluchy się ruszają, a u mnie nic Nie jestem jakimś chudzielcem ale też jakoś specjalnie przy kości też nie, więc myślałam, że już będę czuła... a tu kolejny tydzień się zaczyna i nic...
nic się nie martw - ja też nie czuje, pocieszam się nie tylko tym, że nie tylko ja nie czuje - ja mam już połowę 20tc.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aaaa gadałam właśnie z męzulem w sobotę się widzimy
super!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
No to tym razem mamy szansę się spotkać, bo ja mam usg połówkowe w 20 tygodniu 7 stycznia, czyli tego dnia, co ty. Pozostała kwestia godziny ... ja mam wizytę o 14:15.
taaaa..... 18.45

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
fajna
a to w dolarach czy w funtach ?

a funty doczytalam

ja kupialm cos takiego
http://allegro.onet.pl/ciazowe-tunik...352567383.html
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Agus ja kupiłam od tego samego sprzedawcy ale tą
http://allegro.onet.pl/urocza-ciazow...363595092.html
bardzo fajna, dzisiaj przyszła, super wygląda jak chcesz jutro Ci foto pstrykną jak ją założę.
dobrze że sprawdziłyście dostawcę - miałam ochotę kupić coś od niego, bo ceny kuszą, a skoro Wy kupiłyście, aj też zaryzykuje.
Siasiek - dobra jakość? daj znać.


Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, już jestem Byliśmy jeszcze na kolacji po usg.

Dziękuję za wszystkie kciukasy, pomogło bo Iga jest zdrowa i pięknie rośnie Ma około 21cm i waży 330g

Wszystkie parametry w normie, serduszko działa jak należy, większość wymiarów była zgodna co do dnia z terminem ost. @
Zrobiliśmy 3D ale mała za bardzo nie chciała się do zdjęcia odwrócić. Mimo to dwie dosyć wyraźne fotki udało się zrobić więc Wam wklejam moją córunię, która w moich oczach jest oczywiście najpiękniejsza na świecie
Acha no i zdecydowanie dziewczynka, widać było bronchildę jak na dłoni, nawet TŻ rozpoznał
Może uda mi się wrzucić filmik ale muszę go najpierw obejrzeć
!!!!!!!

a mnie czekam remont łazienki !!! TZ chciał wymienić uszczelke i tak.... jedno po drugim i poleciały kafelki i mnie czeka remont - teraz mam rozwaloną łazienkę na Święat wrrrrrrrrrrrrrr!
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:17   #976
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
a mnie czekam remont łazienki !!! TZ chciał wymienić uszczelke i tak.... jedno po drugim i poleciały kafelki i mnie czeka remont - teraz mam rozwaloną łazienkę na Święat wrrrrrrrrrrrrrr!
Przepraszam, nie powinnam, ale ze śmiechu prawie oplułam laptopa. Eh, ci nasi TŻ, złote rączki Szkoda tylko, że to się stało akurat przed samymi świętami...
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:21   #977
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ja zmienilam posciel, poukladalam we wszytskich ubraniach, posegregowalam te w ktorych moge jeszcze chodzic, poprzeprowadzalam szafke z malego pokoju do duzego, powywalalam mnostwo papierow i zrobilam dwa prania jedno juz rozwieszone
ufff i odpoczywam, ale wkurzylam sie strasznie bo kurcze normalnie pol dnia nie ma czlowiek a juz 3 razy dzownili bo to bo tamto, zebym jutro przyszla jak moge bo trzeba wyslac rysunki, to naryspwac, a co inni rak nie maja?!?!? normalnie mialam jutro isc bo i tak bede u lekarza, wiec bede w centrum, ale mnie tak zezlili, ze normalnie chyba na zlosc im nie pojde!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Ja też dziś sie biorę konkretnie za porządki obiadek zaraz nastawiam i sprzątam

Jak któraś chętna to proszę o klik

Aaa jeszcze dwa dni i mężula będę miała, sialalalala Jak ja się stęskniłam strasznie

Byłam już w sklepie, ale zimnica na dworze, teraz delektuję się kawką dwa w jednym, takie siki ale zachciało mi się
ja klikalam z mojego kompa, kompa TZta a wczoraj w pracy z dwoch roznych kompow))
ja tez porzadki. ale kuchnie cyzli dla mnie najgorsz eporzadki zostawiam na weekend, az na sama mysl mnie trzepie...grrr...
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Się śmiałam z rańca Ja jak coś wyrzucam albo tż to też musimy dokładnie spłukać bo jak młody zauważy, że coś jest to siku nie zrobi
No i bycz się dzisiaj w końcu.

A głosik oddaję tyle co włączę forum
byczylam sie sprzatajac, le teraz chwila przerwy, jeszcze mnie korci zeby w nocnej szafeczce ulozyc bo tu tez balaganik, ogolnie stwierdzam, ze jestem balaganiarz stulecia, glownie w papierach potrafie nabalaganic okrutnie!
Cytat:
Napisane przez atiz Pokaż wiadomość
Tydzień spóxniona po otwarciu nowej części ale jestem

A co najważniejsze już wiem: " It's a girl"

A na imię jej będzie POLA
gratuluje kolejnej dziewczynki!
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Aaaaaaale zazdrosze tych córeczek Tych różowych bodziaków, sukienek, bucików, rajstopek ....
Gdy tak myśle o tych córciach to wyczuwam w kościach małego siusiaka.....
ee tam, ja tam kupuje nie tylko rozowe, ja jestem fanka zielonych, zoltych i ogolnie kolorowych uniwersalnych, niebieskie tez ladnie leza na dziewczynce! a co!
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
I mnie daj Boziu siusiaczka
))
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki!



nic się nie martw - ja też nie czuje, pocieszam się nie tylko tym, że nie tylko ja nie czuje - ja mam już połowę 20tc.




a mnie czekam remont łazienki !!! TZ chciał wymienić uszczelke i tak.... jedno po drugim i poleciały kafelki i mnie czeka remont - teraz mam rozwaloną łazienkę na Święat wrrrrrrrrrrrrrr!
no co ty?!?! nie zazdroszcze remontu ! przed samymi swietami? czy czekacie na po swietach?
a ja weszlam pod swiezutka posciel i upajam sie jej zapachem swietecznie
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:24   #978
TheXanthippe
Raczkowanie
 
Avatar TheXanthippe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z zielonego gaju
Wiadomości: 218
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Mam pytanie do dziewczyn ktore sa 1 raz w ciazy i czują juz dzidzie od powiedzmy 2-3 tygodni.
Czy czujecie tylko tak delikatnie w środku czy juz na zewnatrz pod ręką?
Ja wiem ze u mnie potrwa to troche dluzej zanim ta kruszyna kopnie na tyle mocno zeby sie przebic przez moją oponkę, ale jestem ciekawa czy u Was juz wzrastają na sile czy są takie jak na poczatku.
__________________
Oliwka 10.05.2011 g.18.00 3300g 56cm
TheXanthippe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:24   #979
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie powinnam, ale ze śmiechu prawie oplułam laptopa. Eh, ci nasi TŻ, złote rączki Szkoda tylko, że to się stało akurat przed samymi świętami...
kochane moj tz tez chcial dobrze
i jak montowal rury do wody do kuchni
to tak stukal tak pukal
ze 2 tygodnie po oddaniu kuchni do uzytku zauwazylam w lazience za koszem od prania taka dziurke w plytce sliczna
heh
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:25   #980
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

a ja dzis mialam taka chec sobie cos kupic, i co? poszlam na sklepy i nic fajnego nie bylo, to mnie przekonuje po raz kolejny do zakupow przez allegro

a ja dzis robie zapiekanke, z ziemniakow i kielbaski z "pomysłu na winiary" uwielbiam ja, ale zawsze z ziemniekaow mam cala maszynke do chleba zapackana.. ehh no i robie to pol godziny a niby to ma byc raz dwa, ale teraz juz sie zapieka w piekarniku mmmmmmm

dzis odwiedza mnie kuzynka z ktora sie nei widzialm od mojego wesele hahahaha( od czewca 2009..) fajnie nie?:P
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:29   #981
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ja tylko na chwilkę. Badania chyba są ok, morfologia spadla ale cały czas w normie, zobaczymy co lekarz powie. Trzmajcie kciuki za moją wizytę. Dziśo 19.15 mam Ciekawe czy płeć jużpoznamy
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:31   #982
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

krucza trzymamy kciukasy, trzymamyyyyyyy
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:33   #983
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Anula

Ja na szczęście nie mam co narzekać na tz-ta, wszystko w domku zrobi, od remontów bo drobne naprawy
Remon zaczynamy od stycznia, dlatego w szafkach nie sprzątam nie układam bo nie ma sensu, jedynie w kuchni, meble z każdego pokoju będę miała wywalane i będa tylko szafy, więc poukładam a za 3 tygodnie będę wywalać, oj nie na pewno nie :P

Dziewczyny ale mi kostki puchną, wczoraj zauważyłam wieczorem i dziś już tez mam napuchnięte jeszcze trochę i mi kostek nie będzie widać A dopiero co tydzień temu wspominałam lekarzowi o tym, ale cukier dobry, ciśnienie dobre, chyba że już zdążyło się coś popsuć :/
Obawiam się, że w tej ciązy obrzęki mnie nie ominą, oby gestoza nie chciała mnie dopaść :/

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Badania chyba są ok, morfologia spadla ale cały czas w normie, zobaczymy co lekarz powie. Trzmajcie kciuki za moją wizytę. Dziśo 19.15 mam Ciekawe czy płeć jużpoznamy
Trzymam kciuki
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:47   #984
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Kruczaa, bardzo mocno trzymam kciuki. Napisz potem co i jak. I najważniejsze: czy już wiesz, co nosisz pod sercem!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:55   #985
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Badania chyba są ok, morfologia spadla ale cały czas w normie, zobaczymy co lekarz powie. Trzmajcie kciuki za moją wizytę. Dziśo 19.15 mam Ciekawe czy płeć jużpoznamy
kciuki są
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:55   #986
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę. Badania chyba są ok, morfologia spadla ale cały czas w normie, zobaczymy co lekarz powie. Trzmajcie kciuki za moją wizytę. Dziśo 19.15 mam Ciekawe czy płeć jużpoznamy
Kruczuś:k ciuki::kc iuki:
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:11   #987
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez atiz Pokaż wiadomość
Tydzień spóxniona po otwarciu nowej części ale jestem

A co najważniejsze już wiem: " It's a girl"

A na imię jej będzie POLA
gratuluje! pola-swietne imie, jeden z moich dwoch faworytow jeszcze sprzed ciazy

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez TheXanthippe Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn ktore sa 1 raz w ciazy i czują juz dzidzie od powiedzmy 2-3 tygodni.
Czy czujecie tylko tak delikatnie w środku czy juz na zewnatrz pod ręką?
Ja wiem ze u mnie potrwa to troche dluzej zanim ta kruszyna kopnie na tyle mocno zeby sie przebic przez moją oponkę, ale jestem ciekawa czy u Was juz wzrastają na sile czy są takie jak na poczatku.
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Anula

Ja na szczęście nie mam co narzekać na tz-ta, wszystko w domku zrobi, od remontów bo drobne naprawy
Remon zaczynamy od stycznia, dlatego w szafkach nie sprzątam nie układam bo nie ma sensu, jedynie w kuchni, meble z każdego pokoju będę miała wywalane i będa tylko szafy, więc poukładam a za 3 tygodnie będę wywalać, oj nie na pewno nie :P

Dziewczyny ale mi kostki puchną, wczoraj zauważyłam wieczorem i dziś już tez mam napuchnięte jeszcze trochę i mi kostek nie będzie widać A dopiero co tydzień temu wspominałam lekarzowi o tym, ale cukier dobry, ciśnienie dobre, chyba że już zdążyło się coś popsuć :/
Obawiam się, że w tej ciązy obrzęki mnie nie ominą, oby gestoza nie chciała mnie dopaść :/

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------


Trzymam kciuki
TheXanthippe; ja w pierwszej ciazy nie jestem, ale powiem ci ze czuje juz jakis czas ze cos w srodku sie dzieje i ze to na pewno dzieciaczek, ale powiem ci ze dopiero dzisiaj rano udalo mi sie przylapac dzidzie na kopaniu. wczesniej jak przykladalam reke to wszystko cichlo i czulam tylko od srodka, a dzisiaj pierwszy raz poczulam kopniaka przy przylozeniu reki, czyli tak 2-3tyg od pierwszych jakichkolwiek ruchow w srodku.


eweska kochana, ja mialam w pierwszej ciazy gestoze i teraz sie obawiam strasznie, bo na koncu pierwszej to cala bylam jak baniak i absolutny rekord mysle bo ok +40 kg. wiec teraz drze, lekarze tez podchodza z duza doza ostroznosci do mnie, dostalam zalecenia wykonywania badania moczu po 20 tyg co 2 tyg, zeby sprawdzac czy nie ma bialka w moczu, no bo wiadomo jak sie pojawi to czeka mnie powtorka z rozwyki... cisnienie jak na razie w miare, opuchniec tez nie stwierdzilam, ale to jeszcze wczesnie , wiec musze uwazac. jak bedzeisz miala okazje to zrob sobie badanie moczu, zeby wykluczyc zle rzeczy


aaaaaaaaaaaaa co do remontu to mnie czeka przeprowadzka i remont generalny w styczniu . nie wiem jak podolam temu.... mam nadzieje ze do maja sie wyrobie haha

Edytowane przez agnieszka_pe25
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:14
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:37   #988
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witajcie moje Kochane, alez sie stesknilam przez te trzy dni, zwyczajnie padl mi komp ale taki inforamtyk ze mnie do du... ze trzy dni mi zajela naprawa, i z moich rak nie wiadomo ile to pochodzi... no teraz podczytuje was
no i dziekuje za rady odnosnie mojej cery, po czytam recenzje i moze cos kupie

Travernery ciesze sie ,ze juz plamienia ustapily

Monia jak u Ciebie poprawilo sie juz , dobrze sie czujesz?

Volisia, ja dzidzie czuje czasem bardz nisko a czasem ponad pepkiem wiec to chyba od dzidzi zalezy gdzie sie wcisnie i gdzie mocniej kopnie.

principesina, poziomkowa, listopadowa przeszly Wam juz chorobska?Dziewczonka, dobrze,ze Ciebie wreszcie wypuscili, nie ma to jak w domu.

Martulka co wyszlo u Ciebie po badaniach? mam nadzieje, ze wszystko dobrze.

Moria, gratulacje udanej wizyty, bedzie sliczna coreczka
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:39   #989
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Ale dostałam dzisiaj prezent - niespodziankę . Axa uznała mi jeden wniosek o wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu, ten najdłuższy - ale się cieszę, poszaleję z zakupami na święta
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:57   #990
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość


eweska kochana, ja mialam w pierwszej ciazy gestoze i teraz sie obawiam strasznie, bo na koncu pierwszej to cala bylam jak baniak i absolutny rekord mysle bo ok +40 kg. wiec teraz drze, lekarze tez podchodza z duza doza ostroznosci do mnie, dostalam zalecenia wykonywania badania moczu po 20 tyg co 2 tyg, zeby sprawdzac czy nie ma bialka w moczu, no bo wiadomo jak sie pojawi to czeka mnie powtorka z rozwyki... cisnienie jak na razie w miare, opuchniec tez nie stwierdzilam, ale to jeszcze wczesnie , wiec musze uwazac. jak bedzeisz miala okazje to zrob sobie badanie moczu, zeby wykluczyc zle rzeczy
Tez miałam w pierwszej ciąży gestozę i 22kg na plusie, w moczu jeszcze dodatkowo cukier.
Badania moczu teraz robię co 3 tygodnie, na razie wyniki w normie bez żadnych białek, cukrów itp. W poprzedniej ciązy wszystko zaczęło się po 6 miesiącu, a teraz juz zbliżam się po mału do 6 miesiąca bo bodajże 22 tydz zaczyna się 6 miesiąc ???
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.