Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 07:42   #1
emilka908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Question

Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie


Witam.
Szukam opinii na o ww. restauracji gdyż mam tam rezerwację wesela na sierpień 2011. Sala balowa jest piękna, jednak nie wiem jak z resztą tzn jak obsługa, jedzenie itp, itd... Proszę o pomoc .
emilka908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:42   #2
Ola i Tomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam. Byłem na weselu w tej restauracji w lutym tego roku. Naprawdę mogę polecić ten lokal. Bardzo ładna sala, jedzenie smaczne i dużo, obsługa profesjonalna. W następnym roku planuję wesele i również myślę o tym lokalu.
Ola i Tomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:43   #3
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Osobiście nie polecam. Brałam ten lokal pod uwagę na swoje wesele, ale w między czasie zdarzyło mi się być na innej dużej imprezie w tej restauracji. Plusem rzeczywiście jest ładny wystrój, ale na jedzenie trzeba było bardzo długo czekać (+ kuchnia zgubiła listę wegetarian, więc "bezmięsni" czekali na gorący posiłek 50 minut dłużej! ). Dodatkowo, na sali było okropnie zimno, ponieważ drzwi główne były otwarte ze względu na palaczy.

Edytowane przez magdaef
Czas edycji: 2011-04-03 o 11:43 Powód: literówka :)
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 14:33   #4
magarbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Zdecydowanie nie polecam! Mielismy tam komunie dwa dni temu. Przesolony rosol to blahostka w stosunku do bardzo pomniejszonej (w stosunku do zamowionej i zaplaconej) ilosci miesa na obiad. Miala byc rolada 100 % i po 50 % pieczeń i drob. Dostalismy 10 rolad na zamowionych 18 szt. Nieswiadomi niczego goscie zaczeli sie czestowac. Pobieglam do pani menadzer. Otrzymalam odpowiedz, ze pani ta byla obecna przy nakladaniu pater dla naszego stolu i rolad bylo 19 ! Zdruzgotana z wielkim wstydem zapytalam gosci (tlumaczac zaistniala sytuacje), kto mial rolade?. Okazalo sie, ze bylo 10 szt. Pani menadzer przyprowadzila kucharza, ktory powtorzyl mi te bajke o 19 roladach i solennie poparla swojego pracownika. Choc pozniej pani menadzer chodzila z zeszycikiem i sprawdzala, co jest na stolach, nie zmienia to faktu, ze zostalismy OSZUKANI, oszukani przez kuchnie, choc stanowcze poparcie kucharza przez pania menadzer daje wiele do myslenia. Przy koncowym rozliczaniu nie bylo oczywiscie mowy o jakimkolwiek zadoscuczynieniu. Bardzo trudno udowodnic ten przekret, nalezaloby filmowac albo fotografowac kazda patere, bo obiad to taki moment, ze ufny czlowiek nie jest w stanie prawie niczego zauwazyc, tylko potem goscie zostaja glodni. Dobrze tez jest sie dowiedziec, z czego konkretnie sklada sie zimna plyta i jakie sa ilosci tych specjalow, bo moze okazac sie, ze mielone mieso bedzie krolowalo na stole pod roznymi postaciami, a ryby w zalewie octwej sa kilkakrotnie panierowane, przewyzszajac panierka ilosc ryb.
magarbm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 12:52   #5
Dzusiii7
Przyczajenie
 
Avatar Dzusiii7
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w imprezie okolicznościowej w ww restauracji i... totalne zaskoczenie!! Pani Dorota trzyma w ryzach całą obsługę restauracji od kelnera po kucharza. Miła obsługa, dobre jedzenie, piękny wystrój sali.. Same plusy!

Edytowane przez Dzusiii7
Czas edycji: 2014-07-12 o 07:02 Powód: zmiana restauracji na.. lepsze?
Dzusiii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:56   #6
metrolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Nie zgadzam się z opinią poprzedników. Ja również miałem przyjęcie komunijne w tej restauracji i pod każdym względem byłem zadowolony.
Potrawy były smaczne , do ilości nie mogę się doczepić ponieważ jedzenia było wystarczająco dużo i było go na tyle, że jeszcze kilka pojemników zabraliśmy do domu.Obsługa profesjonalna, kelner który nas obsługiwał cały czas czuwał i doglądał aby niczego nam nie brakowało.
Na pewno jak będzie tylko okazja to wrócimy tam aby zorganizować następną imprezę.
A co jeszcze mogę dodać to nie jest to opinia tylko moja, ale również słyszałem podobne opinie osób, które w tym samym czasie też były tam na komuniach.
Polecam ten lokal bo warto!
metrolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:59   #7
alice881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Byłam gościem na komunii użytkownika magarbm. I moje opinia jest podobna.
Rosół był zdecydowanie za słony co potwierdziło kilku gości siedzących przy mnie.
Ilość podanej rolady na pewno nie była równa 19 ponieważ, gdy na stół podano patere z mięsem i kilku gości obok mnie zaczęło się częstować dla mnie już nie starczyło. Byłam pewna, że zostanie doniesiony jeszcze jeden talerz z roladami, jednak tak się nie stało.
Przyniesiono dwa talerze z mięsem po 5 rolad może 6 na każdy + inne mięsa. Gości było 19, a rolad w takim razie może z 10 - 12 sztuk, a nie 19 tak jak to zapewnia Pani menadżer.
Uważam, że jest to wielkie oszustwo i chamstwo.

Co do kelnera to wykazał sie pełnym profesjonalizmem. Był na każde"zawołanie" i doglądał czy czegoś nam nie brakuje. Z obsługi jestem jak najbardziej zadowolona.
alice881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 10:49   #8
formu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Nie zgadzam się z opinią poprzedników.
W maju 2011 roku mieliśmy również przyjęcie komunijne w restauracji ADRIA w Rudzie Śląskiej i pod każdym względem byliśmy zadowoleni.
Decydując się na ten lokal kilkakrotnie wcześniej bylismy tam na obiedzie , próbowaliśmy wielu potraw i zawsze pdane było szybko i smacznie.
Na komuni potrawy były smaczne , elegancko podane.Obsługa profesjonalna, kelnerka która nas obsługiwała cały czas doglądała, żeby niczego nam nie brakowało.
Na pewno jak będzie okazja to wrócimy tam, aby zorganizować następną imprezę.
Lokal wart uwagi.
formu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:52   #9
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam Wszystkich,
Z tego co czytam to opinie na temat restauracji Adria są podzielone. Nie ukrywam, ze jestem trochę zaniepokojona, ponieważ za 3 tygodnie mamy tam wesele, na sali balowej. Jutro idziemy na spotkanie w celu uzgodnienia szczegółów, więc te wpisy trochę mi rozjaśniły sytuację, co jednak nie zmienia faktu, że jestem bardziej zestresowana.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
P.S piszcie jak macie jeszcze jakiś informacje na temat tej restauracji.

Edytowane przez MK2506
Czas edycji: 2011-06-02 o 10:54
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 13:43   #10
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

MK2506, napisz jak wyszło spotkanie i jak odbierasz lokal. Może dobrym pomysłem jest pójście do takiej restauracji na normalny obiad bez zdradzania, że w tym lokalu chcesz zrobić wesele. Na własnej skórze możesz się wtedy przekonać, jakie serwują jedzenie, jak to jest z obsługą itp. Wszystkiego nie wyłapiesz, ale już jakąś opinię sobie wyrobisz.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 08:58   #11
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam,
Moja poprzedniczka justynakot1983 napisała, że kiepskie jedzenie....zależy kto co lubi. Razem z moim narzeczonym poszliśmy tam na obiad, nie zdradzając, że będziemy mieli u nich wesele. Obsługa była bardzo miła, jedzenie podane w ciągu kilku minut, zjedliśmy smacznie, chodź mój narzeczony stwierdził, że porcja mogła być troszkę większa. Ogólne wrażenie mieliśmy dobre.
Tak jak już wspomniałam wcześniej, w piątek tj. 03.06 byliśmy na spotkaniu, które miało na celu dogadanie wszystkich szczegółów. Przywitał nas Pan Aleksander, który był bardzo miły i grzeczny. Całe spotkanie trwało około półtorej godziny. Zostały spisane dokładnie wszystkie nasze oczekiwania co do wesela. Pan Aleksander również proponował nam różnego rodzaju rozwiązania w danej kwestii.
Podsumowując całe spotkanie...wyszliśmy z niego zadowoleni, chociaż wspomnieliśmy, że słyszeliśmy różnego rodzaju opinie negatywne na temat restauracji i nie chcielibyśmy, aby okazały się one prawdą. Mamy nadzieję, że Pan Aleksander dotrzyma slowa i wszystko pójdzie zgodnie z tym co ustaliliśmy na spotkaniu.
Teraz czekamy na nasz wielki dzień i zobaczymy jak to wszystko wyjdzie...
Pozdrawiam MK2506

Edytowane przez MK2506
Czas edycji: 2011-06-05 o 09:00
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 19:39   #12
klakierr
Przyczajenie
 
Avatar klakierr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Cytat:
Napisane przez MK2506 Pokaż wiadomość
Witam,
Moja poprzedniczka justynakot1983 napisała, że kiepskie jedzenie....zależy kto co lubi. Razem z moim narzeczonym poszliśmy tam na obiad, nie zdradzając, że będziemy mieli u nich wesele. Obsługa była bardzo miła, jedzenie podane w ciągu kilku minut, zjedliśmy smacznie, chodź mój narzeczony stwierdził, że porcja mogła być troszkę większa. Ogólne wrażenie mieliśmy dobre.
Tak jak już wspomniałam wcześniej, w piątek tj. 03.06 byliśmy na spotkaniu, które miało na celu dogadanie wszystkich szczegółów. Przywitał nas Pan Aleksander, który był bardzo miły i grzeczny. Całe spotkanie trwało około półtorej godziny. Zostały spisane dokładnie wszystkie nasze oczekiwania co do wesela. Pan Aleksander również proponował nam różnego rodzaju rozwiązania w danej kwestii.
Podsumowując całe spotkanie...wyszliśmy z niego zadowoleni, chociaż wspomnieliśmy, że słyszeliśmy różnego rodzaju opinie negatywne na temat restauracji i nie chcielibyśmy, aby okazały się one prawdą. Mamy nadzieję, że Pan Aleksander dotrzyma slowa i wszystko pójdzie zgodnie z tym co ustaliliśmy na spotkaniu.
Teraz czekamy na nasz wielki dzień i zobaczymy jak to wszystko wyjdzie...
Pozdrawiam MK2506
Moja droga, trochę uspokoiłaś mnie swoją wypowiedzią, bo ja tam mam wesele we wrześniu i te wszystkie negatywne komentarze mnie bardzo zestresowały. Chciałam jeszcze zapytać, czy macie spisaną umowę? ja rok temu rezerwowałam salę, spisaliśmy dokument o nazwie: "zamówienie przyjęcia okolicznościowego" i wpłaciliśmy zadatek. wkrótce wybierzemy się tam, aby ustalić wszystkie szczegóły i menu, mam nadzieję, że przy tej okazji podpiszemy umowę. też się tam wybierzemy na obiad żeby trochę poszpiegować

liczę, że zdradzisz jak udało się wesele
pozdrawiam serdecznie i życzę, aby całe przyjęcie wypadło lepiej, niż sobie wymarzyliście
klakierr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 20:02   #13
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam,
Cieszę się, że choć trochę Cię uspokoiłam. Ja będę spokojna dopiero jak będziemy na sali i wszystko będzie tak jak ustaliliśmy. Co do umowy to w naszym wypadku było tak, że spisaliśmy umowę na pierwszym spotkaniu i wpłaciliśmy zaliczkę. Dostaliśmy przykładowe menu jako załącznik abyśmy mogli na spokojnie zdecydować co chcemy. Teraz byliśmy ustalić szczegóły i wpłacić 70% wartości...W piątek przed weselem jedziemy zawieść alkohol i ustawiać winietki.
Jak chcecie iść troszkę poszpiegować to idźcie przed spotkanie i spisaniem umowy, nie zdradzając, że Wy to WY
Oczywiście będę informowała o wszystkim a po weselu zdam cały raport z załączonymi zdjęciami jako dowód.
Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia w przygotowaniach, bo wszystko przed Wami.
Pozdrawiam

Edytowane przez MK2506
Czas edycji: 2011-06-09 o 20:04
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 12:48   #14
magarbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Szanowni Panstwo ! W Adrii obsluga kelnerska jest profesjonalna, jednak uprzejmosc i dbalosc kelnerow nie ma wplywu na jakosc i ilosc podanych potraw. Kelner przynosi to, co kuchnia wyda. Ładnie podane i udekorowane dania powinny byc przede wszystkim smaczne, a ich jakosc i ilosc powinna odpowiadac cenie, jaka placi klient. Na naszej uroczystosci komunijnej plyn podany ,jako rosol byl niejadalny, natomiast miesa byly smaczne, jednak skandaliczne jest to, ze nie podano zamowionej i zaplaconej ilosci. Ciasta z wspolpracujacej z restauracja ciastkarni bardzo smaczne. Zimna plyta natomiast zenujaca, mam na mysli jakosc i ilosc podanych potraw. Jak juz pisalam, krolowalo mielone mieso, ktore bylo nawet w galarecie, to bylo bardzo niesmaczne, jednak pasztet byl bardzo dobry. Ryby w occie trzeba bylo szukac w duzej ilosci panerki, a ilosc podana na stol byla minimalna. To, co bylo jadalne i smaczne na stole pojawilo sie w minimalnych ilosciach, reszta potraw, ktorych po skosztowaniu juz nikt nie chcial ruszyc pozostala na stole i to wlasnie zostalo nam zwrocone w pojemnikach, o ktorych z taka radoscia pisze jeden z moich przedmowcow.
Nam rowniez Pan Aleksander z duzym profesjonalizmem doradzal i zapisywal nasze zyczenia. Z tego spotkania bylismy bardzo zadowoleni i pelni optymizmu. Rzeczywistosc okazala sie jednak bardzo bardzo smutna.
magarbm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 13:10   #15
magarbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Prosze Panstwa! Jesli wiekszosc kliento bedzie wymagala tego, za co zaplacila, to moze sytuacja w tej restauracji zmieni sie na lepsze. Sama ufnosc i nadzieja, ze otrzymujemy to, za co zaplacilismy nie wystarcza, to trzeba kontrolowac. Szczegolnie przy takich duzych uroczystosciach. Zdarza sie, ze stol ugina sie od potraw przed mloda para i rodzicami, a goscie nie maja co na talerz wlozyc, bo dla wszystkich nie starczylo (a powinno). Po takim weselu mlodzi i rodzice sa zadowoleni, bo na stole wszystkiego oni mieli pod dostatkiem i nawet by im do glowy nie przyszlo, ze goscie nie mieli sie tak dobrze.
Mam nadzieje, ze opinie, ktore napisano, przyczynia sie do poprawy sytuacji w restauracji ADRIA i od tej pory beda juz tylko sami zadowoleni goscie, czego zycze zarowno osobom organizujacym uroczystosci w tym lokalu, jednak przede wszystkim ludziom, ktorzy tam pracuja.
magarbm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:27   #16
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam,
Bardzo dziękuję za rzeczową opinię. Myślę, że była ona wyważona, zawierała za równo pozytywne jaki i negatywne spostrzeżenia. My również z niepokojem oczekujemy uroczystości weselnej, zaplanowanje na końcówkę czerwca. Jak to w życiu, pozytywy nie robią na nas żadnego wrażenia, traktujemy je jako naormalne, natomiast minusy wskazane przez przedmówcę są przerażające. Wymagania, wymaganiami cóż jednak z tego gdy cała prawda wychodzi dopiero po...Pozostaje zaufać, a jedynym ewentualnym zadośćuczynieniem może być wystawienie negatywnej opinii na forum, czy też nieuregulowanie pozostałej części wynagrodzenia dla restauracji. Jednak nie o to tutaj chodzi, a o obopólną satysfakcję. Jesteśmy jednak dobrej myśli, rzetelną opinię przekażemy niebawem.
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:30   #17
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam,
Bardzo dziękujemy za wyczerpujące opinie, zawierające negatywy i pozytywy. My również z niecerpliwością oczekujemy na naszą uroczystość weselną, przypadającą na koniec czerwca. Wymagania wymaganiami, cóż jednak z tego gdy mówimy o nich po fakcie, nie mając już żadnego wpływu na chwile, które miały być dla nas najważniejsze, de facto nie mając wpływu na przeszłość. Jedyne co pozostaje, to wymiana opinii, czy żądanie innych form zadośćuczynienia. Należy nadmienić, że wszyscy jesteśmy konsumentami, a wzajemna pomoc w sytuacji nie wykonania przez jedną ze stron wcześniejszych postanowień, pozwala na wysunięcie żądań zwrotw poniesionych kosztów, co wydaje się trudne ale jednak możliwe. Mamy jednak nadzieję, iż w/w wypowiedzi negatywne mają charakter incydentalny, tego sobie i wszystkim życzymy.
Własne odczucia przekażemy niebawem.

Edytowane przez MK2506
Czas edycji: 2011-06-11 o 10:48
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 10:59   #18
klakierr
Przyczajenie
 
Avatar klakierr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

w jaki sposób należy określic ilość poszczególnych potraw dla jednego gościa? bo rolada roladzie nie jest równa. podobnie jest z zimna plyta. skad mam wiedziec ile plasterkow szynki lub sera czy sałatki przewidziano dla mojego goscia? chciałabym to sobie zastrzec w umowie.

myślę, że warto też podkreślić, że wszystkie posiłki mają być wykonane ze świeżych produktów.
jak ktoś ma jakiś dobry wzór umowy to bardzo proszę o podzielenie się nim. chodzi mi zwłaszcza o te ilości potraw, bo nie chce żeby moim gościom czegoś zabrakło.

ps. a jeśli po weselu okaze sie, że restauracja nie dotrzymała warunków umowy, to w jaki sposób moge dochodzic swoich praw?

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez klakierr
Czas edycji: 2011-06-12 o 11:04
klakierr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:06   #19
magarbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Sprawa jest rzeczywiscie bardzo trudna dla nas laikow. Jesli chodzi o miesa, to do obiadu zamawia sie np. 100 % rolad, czyli dla kazdego po jednej sztuce i 2 x (lub wiecej) po 50 % jakiejs pieczeni czy drobiu lub tp., tzn. ze dla kazdego jest jeszcze jedna sztuka innego miesa, czyli razem na stole powinno byc 200 % sztuk miesa. I to wlasnie jest niesprawdzalne, bo nikt nie liczy podanej ilosci mies na polmisku, goscie sie natychmiast zcestuja i nie wiadomo, ile podano porcji. To jest prawie nie do udowodnienia. Nalezy chyba byc tak bezczelnym, jak ci, ktorzy nas oszukuja. Teraz, ja filmowalabym dokladnie kazdy podawany polmisek, zanim ludzie zaczna sie czestowac, bo innego sposobu nie ma. Niestety, musimy miec ograniczone zaufanie . Jesli chodzi o pozostale dania, np zimna plyte, to, co podawane na polmiskach, to niektore restauracje okreslaja sie jakosciowo i ilosciowo (wagowo) w przeliczeniu na 1 goscia, wiec jesli bedzie umowa sporzadzona z podaniem gramatur konkretnych wedlin,serow,ryb czy mies, to jest to sprawdzalne, ale tylko wtedy, jesli beda te polmiski hm... sfilmowane. Innej kontroli niestety nie mamy. Jesli ktos ma lepszy pomysl, niech napisze.
magarbm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 14:28   #20
anetkarys19832
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Hej, dziewczyny i jak wrazenia po weselu? Chcialabym uslyszec opinie na temat tej sali, w przyszlym tygodniu wybieramy sie tam z moim narzeczonym na podpisanie umowy.
anetkarys19832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 14:28   #21
anetkarys19832
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Hejka, Chcialabym zapytac, jak sie udalo wesele w tej restauracji? Wszystko poszlo ok? jakie wspomnienia?

W tym tygodniu jestem umowiona na wizyte i chcialabym uslyszec pozytywne opinie,

Jesli moglabys mi co nie co powiedziec, bede wdzieczna.

Dziekuje,
Aneta
anetkarys19832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:39   #22
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Cytat:
Napisane przez anetkarys19832 Pokaż wiadomość
Hejka, Chcialabym zapytac, jak sie udalo wesele w tej restauracji? Wszystko poszlo ok? jakie wspomnienia?

W tym tygodniu jestem umowiona na wizyte i chcialabym uslyszec pozytywne opinie,

Jesli moglabys mi co nie co powiedziec, bede wdzieczna.

Dziekuje,
Aneta
Napisz jak Ci poszło,tez interesuje mnie ten lokal.Napisałam do nich maila z pytaniami to dostałam szczegółową odpowiedź,ja chcę ich odwiedzić we wrześniu
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:28   #23
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Cytat:
Napisane przez anetkarys19832 Pokaż wiadomość
Hejka, Chcialabym zapytac, jak sie udalo wesele w tej restauracji? Wszystko poszlo ok? jakie wspomnienia?

W tym tygodniu jestem umowiona na wizyte i chcialabym uslyszec pozytywne opinie,

Jesli moglabys mi co nie co powiedziec, bede wdzieczna.

Dziekuje,
Aneta
Możesz napisać jakie wrażenia
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:17   #24
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam Wszystkich,
Przepraszam, że dopiero teraz, ale naprawdę nie miałam ostatnio w ogólne czasu. Tak jak obiecałam przedstawię jak przebiegło nasze wesele 25-06-2011.

JEDZENIE
Pomimo wielu wcześniejszych negatywnych wpisów dotyczących ilości podawanych dań, pragniemy Państwa uspokoić. Mianowicie, jedzenia było pod dostatkiem, a przede wszystkim wszystkie potrawy były świeże i smaczne. Wcześniej ustalone menu zawierało klasyczny obiad w postaci rosołu, natomiast drugie danie składało się; do wyboru dwa rodzaje klusek lub ziemniaki, trzy rodzaje mięsa (rolada, pieczone udko i polędwiczki) oraz różnego rodzaju surówki. Idąc dalej, deser w postaci lodów, ciast, owoców w znacznej ilości pozostał co nie znaczy, że był nie smaczny, wręcz przeciwnie, stało się tak ze względu na bardzo obfity obiad. Zimnej płycie niczego nie brakowało, i rownież nie możemy się zgodzić z wypowiedziami przedmówców, gdzie zarzucano nieświeżość, czy braki w asortymencie. Kolacja numer 1 powaliła wszystkich na kolana na salę wjechał pieczony udziec (świniak ) z sosem chrzanowym z pieczonymi ziemniaczkami i zasmażaną kapustą. Rewelacja smakowa, wszyscy goście byli zachwyceni. Druga i trzecia kolacja standardowo, bogracz i barszcz czerwony z pasztecikami, również bardzo dobra.
Podawane napoje tzn. woda, pepsi oraz soki były wliczone w cenę i nie musieliśmy się martwić, że czegoś braknie, ponieważ były w nieograniczonej ilości.
Podumowując temat jedzenia (co było naszym największym zmartwieniem przed weselem), zostało tylko, iż mogliśmy rozdzielić pośród najbliższych, duże ilości mięs, ciast, zimnej płyty w postaci serów, wędlin, tymbalików itd.

OBSŁUGA
Na sali było obecnych praktycznie przez cały czas 4-5 kelnerów i wystarczyło słowo, któregokolwiek z gości, a kelner służył pomocą. Co nas urzekło, o wielu sprawach nie musieliśmy myśleć, dla przykładu: na stołach paliły się świece, gdy któraś się wypaliła kelner dyskretnie zabierał wypaloną świecę, a w jej miejsce pojawiała się nowa. Grzeczność, gracja to słowa, które cisną się na język, gdy myślimy o tamtejszej obsłudze. Jeszcze raz dziękujemy.

KOSZTY
Wszystkie szczegóły ustalone w umowie przedwstępnej nie uległy zmianie. Nie było żadnych dodatkowych dopłat, zmian, czy innych problemów związanych z płatnością.

Jeżeli ktoś chciałby z Państwa znać więcej szczegółów, ma jakieś pytania, służymy pomocą i w miarę możliwości dokumentacją w postaci zdjęć.

Gdybyśmy mieli ponownie wybierać miejsce, tak ważnej uroczystości ponownie wybralibyśmy ADRIĘ...sala balowa jest przepiękna

Pozdrawiamy
Marzena i Krzysztof

P.S. Dziękujemy bardzo za wszystko Panie Aleksandrze

Edytowane przez MK2506
Czas edycji: 2011-08-19 o 20:20
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:00   #25
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Cytat:
Napisane przez MK2506 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich,
Przepraszam, że dopiero teraz, ale naprawdę nie miałam ostatnio w ogólne czasu. Tak jak obiecałam przedstawię jak przebiegło nasze wesele 25-06-2011.

JEDZENIE
Pomimo wielu wcześniejszych negatywnych wpisów dotyczących ilości podawanych dań, pragniemy Państwa uspokoić. Mianowicie, jedzenia było pod dostatkiem, a przede wszystkim wszystkie potrawy były świeże i smaczne. Wcześniej ustalone menu zawierało klasyczny obiad w postaci rosołu, natomiast drugie danie składało się; do wyboru dwa rodzaje klusek lub ziemniaki, trzy rodzaje mięsa (rolada, pieczone udko i polędwiczki) oraz różnego rodzaju surówki. Idąc dalej, deser w postaci lodów, ciast, owoców w znacznej ilości pozostał co nie znaczy, że był nie smaczny, wręcz przeciwnie, stało się tak ze względu na bardzo obfity obiad. Zimnej płycie niczego nie brakowało, i rownież nie możemy się zgodzić z wypowiedziami przedmówców, gdzie zarzucano nieświeżość, czy braki w asortymencie. Kolacja numer 1 powaliła wszystkich na kolana na salę wjechał pieczony udziec (świniak ) z sosem chrzanowym z pieczonymi ziemniaczkami i zasmażaną kapustą. Rewelacja smakowa, wszyscy goście byli zachwyceni. Druga i trzecia kolacja standardowo, bogracz i barszcz czerwony z pasztecikami, również bardzo dobra.
Podawane napoje tzn. woda, pepsi oraz soki były wliczone w cenę i nie musieliśmy się martwić, że czegoś braknie, ponieważ były w nieograniczonej ilości.
Podumowując temat jedzenia (co było naszym największym zmartwieniem przed weselem), zostało tylko, iż mogliśmy rozdzielić pośród najbliższych, duże ilości mięs, ciast, zimnej płyty w postaci serów, wędlin, tymbalików itd.

OBSŁUGA
Na sali było obecnych praktycznie przez cały czas 4-5 kelnerów i wystarczyło słowo, któregokolwiek z gości, a kelner służył pomocą. Co nas urzekło, o wielu sprawach nie musieliśmy myśleć, dla przykładu: na stołach paliły się świece, gdy któraś się wypaliła kelner dyskretnie zabierał wypaloną świecę, a w jej miejsce pojawiała się nowa. Grzeczność, gracja to słowa, które cisną się na język, gdy myślimy o tamtejszej obsłudze. Jeszcze raz dziękujemy.

KOSZTY
Wszystkie szczegóły ustalone w umowie przedwstępnej nie uległy zmianie. Nie było żadnych dodatkowych dopłat, zmian, czy innych problemów związanych z płatnością.

Jeżeli ktoś chciałby z Państwa znać więcej szczegółów, ma jakieś pytania, służymy pomocą i w miarę możliwości dokumentacją w postaci zdjęć.

Gdybyśmy mieli ponownie wybierać miejsce, tak ważnej uroczystości ponownie wybralibyśmy ADRIĘ...sala balowa jest przepiękna

Pozdrawiamy
Marzena i Krzysztof

P.S. Dziękujemy bardzo za wszystko Panie Aleksandrze
Salę widziałam na zdjęciach,ale tam jest chyba więcej sal niż jedna?A cay lokal by zamknięty na wesele czy tylko jego część?
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:36   #26
MK2506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Zgadza się są dwie sale, balowa i druga mniejsza. W dniu naszego wesela, odbywało się również wesele na tej mniejszej sali, jednak nie było to w żadnym stopniu odczuwalne, ponieważ są osobne wejścia, toalety oraz wyjścia na ogród. Niektórzy z naszych gości nawet nie wiedzieli, że obok jest drugie wesele.
MK2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 18:55   #27
molik12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam
jak moja poprzedniczka również mieliśmy wesele w Restauracji Adria w Rudzie Śląskiej i zgadzam się z jej wypowiedzią. Wesele udało się super, jesteśmy bardzo zadowoleni. Począwszy od ustawienia sali, które proponowano nam na kilka sposobów z różnym rozwiązaniem, dekoracji stołów i sali. Idąc dalej w pełni zadowoleni jesteśmy z pysznego jedzenia w bardzo dużych ilościach ukłon dla kuchni i szefa kuchni Pana Wojtka. Obsługa bardzo dobra i pomocna w każdej sprawie, cały czas dostępna na sali, sprzątali, ciągle donosili napoje zarówno ciepłe jak i zimne, zmieniali porcelanę, sztućce. Praktycznie nie było potrzeby się martwić wszystko było dopilnowane na najwyższym poziomie. Polecam ponieważ gdym miała wybrać ponownie to właśnie tam zrobiłabym wesele. Wszystkie ustalenia jakie poczyniliśmy na początku były zrealizowane, nic nie uległo zmianie a Pani Dyrektor Dorocie, która dopilnowała, aby ten dzień był właśnie niepowtarzalny, wielkie podziękowania, za podejście, za życzliwość jak również za wiele super fajnych pomysłów i rozwiązań. Jeszcze raz polecam ja tam wrócę organizować inne imprezy.
molik12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 13:07   #28
klakierr
Przyczajenie
 
Avatar klakierr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Dziewczęta, ja też mój wielki dzień mam już za sobą Właściwie minął miesiąc temu, ale jakoś nie miałam czasu wcześniej napisać.
Restauracja Adria spełniła nasz oczekiwania i rzeczywiście nie było się czym martwic. Jedzenia było bardzo dużo i wszyscy goście zachwycali się smakiem serwowanych potraw. Największe wrażenie zrobił podawany obiad, bardzo dobry był także pieczony udziec. Nie polecam jednak bograczu, warto wybrać coś innego zamiast tego dania. podczas całej zabawy na sali było dwóch kelnerów, którzy regularnie uzupełniali napoje, wymieniali talerze itp. Pan Kelner był po prostu wspaniały, spełniał każdą prośbę i ciągle wszystkiego doglądał . Młoda dziewczyna, która również obsługiwała straszyła gości niezwykle niezadowoloną miną (ale to już taka pierdoła). Teraz wszyscy z uśmiechem wspominamy "pokrzywioną" kelnerkę
Jedna rada: rezerwując salę upewnijcie się, co właściwie obejmuje cena. Manager nam powiedział, ze alkohol możemy mieć własny, po czym okazało się, ze wszystko poza piwem (a mieliśmy już kupione). Poza tym wystrój sali nie obejmował kwiatów co dla mnie było ogromnym zaskoczeniem. Oczywiście zaproponowano nam usługi dekoratorki, jednak nie skorzystaliśmy i kwiaty zamówiliśmy u znajomej kwiaciarki.

Ogolnie Restaurację Adria bardzo polecam! Myślę, ze kazdy bedzie zadowolony tak jak my zdecydowanie wybiorę to miejsce na kolejna imprezę rodzinna

Edytowane przez klakierr
Czas edycji: 2011-10-28 o 13:10
klakierr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 10:27   #29
edypio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Witam. Dziś przypadkowo, jak byłam w Adrii dowiedziałam się że wrócił były manager Pan Piotr, akurat u niego miałam kilka lat temu komunię, wspominamy ją naprawdę super biorąc pod uwagę że w tym czasie odbywało się jeszcze kilkanaście innych komunii jednocześnie. Osoba kompetentna i godna zaufania - co mówi, to robi a do tego jest bardzo sympatyczny. Teraz mogę polecić Adrię na każdą imprezę, bo wiem że będzie udana. Polecam Agata z Rudy.
edypio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 17:38   #30
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Restauracja Adria Ruda Śląska - opinie

Cytat:
Napisane przez edypio Pokaż wiadomość
Witam. Dziś przypadkowo, jak byłam w Adrii dowiedziałam się że wrócił były manager Pan Piotr, akurat u niego miałam kilka lat temu komunię, wspominamy ją naprawdę super biorąc pod uwagę że w tym czasie odbywało się jeszcze kilkanaście innych komunii jednocześnie. Osoba kompetentna i godna zaufania - co mówi, to robi a do tego jest bardzo sympatyczny. Teraz mogę polecić Adrię na każdą imprezę, bo wiem że będzie udana. Polecam Agata z Rudy.
To ile tam jest sal że było kilkanaście imprez na raz?
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-09 17:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.