Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 13:36   #1951
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Poza wysyłaniem zdjęć swoich członków i sprośnymi tekstami jest jeszcze jedna rzecz, która mnie denerwuje facetów. Brak ambicji i nic nie robienie.
Pisałam ostatnio z takim jednym i pytam czym się zajmuje. A on na to, że łapie prace dorywcze bo nie ma matury więc raczej nigdzie go nie chcą. No to mówię: A jakbyś miał maturę to gdzie byś chciał pracować? A nie wiem tam gdzie wymagają matury . Padłam..I oczywiście szanowny pan za bardzo pracy nie szuka tylko siedzi całymi dniami w internecie i klika na portalach.
Nie jestem jakąś damulką która wymaga żeby facet miał studia i zarabiał minimum 5 tysięcy ale jednak powinien mieć wiedzieć co chce robić w życiu. A taka totalna olewka i podejście jaka praca się trafi taka będzie powoduje, że facet traci w moich oczach.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2016-03-19 o 13:50
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:48   #1952
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Pokaż wiadomość
Też oczywiście dostałam kiedyś, bleeee.

Ale dziś są moje urodziny, wstałam dwie godziny temu i już ryczałam
Niby wiem, że dobrze zrobiłam spławiając tamtego faceta, ale czasem, tak jak teraz myślę sobie, że może powinnam być bardziej cierpliwa. Może faktycznie wywarłam na nim presję. Chociaż po kilku randkach już powinien wiedzieć czy chce coś ze mną i nie powinno być miejsca na inne. Tym bardziej, że mi to przeszkadzało,no.
Tak trudno poznać kogoś, kto by mnie zainteresował, w czyim towarzystwie dobrze bym się czuła Jak sobie pomyśle, że miałabym iść na randkę z nowym facetem to kompletnie mi się nie chce i mnie to odrzuca. A samej źle, jak żyć
Po prostu mussisz odchorowac te znaomosc. To normalne, ze gdzies tam myslisz o tym, ale nie nabijaj sobie glupot, ze gdybys miala wiecej cierpliwosci. Bo to bzdury.

Jak to sie mowi caly w tym ambras zeby dwoje , chcialo na raz :P To czego on chcial, to naginac Cie pod siebie, a Ty masz na wszystko sie godzic. Zadna osoba, ktora szanuje siebie i swoj czas, nie bedzie sie na to godzic.

A odnosnie ostatnich zdan - nie tylko Ty tak masz. Wielu dziewczynom z tego watku, ciezko trafic na kogos, kto by dzialal i odpowiadal. A nawet jak sie trafia, to nie oznacza, ze wychodzi. Gdyby bylo inaczej, to wiekszosc z nas bylaby juz sparowana. No, ale to wszystko nie jest takie proste.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:15   #1953
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Dostałam kiedyś zdjęcia wackow ale wysyłali mi to Turkowie na instagrama. Odrazu blokowalam.


Polacy mi się nie trafili którzy rozsyłaja swoje zdjęcia.
Ale miałam kiedyś znajomego ,który kiedyś kręcił do trzech dziewczyn naraz. Byłam to ja,moja dobra kumpela i druga kumpela. Żeby tego było śmieszniej, mówił nam trzem to samo (oczywiście,wiedzialysmy co piszę do każdej, bo spotykalysmy się na kawę a tu nagle do 3 telefonów ten sam sms pikantny, także miałyśmy niezły ubaw ). Mówił każdej to samo, że on w Londynie pracuje pierdu pierdu,ze z dziewczyną zerwał ( a jak się okazało,że pojechała w delegację na 2 tygodnie) i wgl,bajerki szmerki. Do mnie mówił że jedzie do mojej kumpeli, a jej ze jedzie do mnie - w tym samym czasie. W końcu ja przyjechałam do kumpeli to się obraził i sobie poszedł, że niby debila z niego zrobilysmy xD
Taki Sebix trochę, a nawet bardziej niż trochę. Nawet serio na imię ma tak. Chciał lać sie z każdym, bo co to nie on.
I właśnie dla mojej kumpeli wysyłał zdjęcia swojego przyrodzenia w trakcie wzwodu jak i bez, albo jak sobie ekhem....
Masakra.
No ale teraz zaręczony się z tą swoją niby ex, zdradzajac ją na prawo i lewo.
Dziwię się, że ona z nim jest, serio. Brzydze się nim sama
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:22   #1954
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Poza wysyłaniem zdjęć swoich członków i sprośnymi tekstami jest jeszcze jedna rzecz, która mnie denerwuje facetów. Brak ambicji i nic nie robienie.
Pisałam ostatnio z takim jednym i pytam czym się zajmuje. A on na to, że łapie prace dorywcze bo nie ma matury więc raczej nigdzie go nie chcą. No to mówię: A jakbyś miał maturę to gdzie byś chciał pracować? A nie wiem tam gdzie wymagają matury . Padłam..I oczywiście szanowny pan za bardzo pracy nie szuka tylko siedzi całymi dniami w internecie i klika na portalach.
Nie jestem jakąś damulką która wymaga żeby facet miał studia i zarabiał minimum 5 tysięcy ale jednak powinien mieć wiedzieć co chce robić w życiu. A taka totalna olewka i podejście jaka praca się trafi taka będzie powoduje, że facet traci w moich oczach.
Dla mnie nawe gdy facet pracuje tez jest irytujace gdy siedzi calymi dniami na portalach. Jakies takie smutne to troche
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 14:56   #1955
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Nie dość, że nigdy fot Leszka nie wysyłałem to w realu wyglądam lepiej niż na zdjęciach. Jak nic choroba psychiczna


Wszystkiego Najlepszego


Widzę, że nie tylko mnie męczy katar ;/
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:21   #1956
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Dostałam kiedyś zdjęcia wackow ale wysyłali mi to Turkowie na instagrama. Odrazu blokowalam.


Polacy mi się nie trafili którzy rozsyłaja swoje zdjęcia.
Ale miałam kiedyś znajomego ,który kiedyś kręcił do trzech dziewczyn naraz. Byłam to ja,moja dobra kumpela i druga kumpela. Żeby tego było śmieszniej, mówił nam trzem to samo (oczywiście,wiedzialysmy co piszę do każdej, bo spotykalysmy się na kawę a tu nagle do 3 telefonów ten sam sms pikantny, także miałyśmy niezły ubaw ). Mówił każdej to samo, że on w Londynie pracuje pierdu pierdu,ze z dziewczyną zerwał ( a jak się okazało,że pojechała w delegację na 2 tygodnie) i wgl,bajerki szmerki. Do mnie mówił że jedzie do mojej kumpeli, a jej ze jedzie do mnie - w tym samym czasie. W końcu ja przyjechałam do kumpeli to się obraził i sobie poszedł, że niby debila z niego zrobilysmy xD
Taki Sebix trochę, a nawet bardziej niż trochę. Nawet serio na imię ma tak. Chciał lać sie z każdym, bo co to nie on.
I właśnie dla mojej kumpeli wysyłał zdjęcia swojego przyrodzenia w trakcie wzwodu jak i bez, albo jak sobie ekhem....
Masakra.
No ale teraz zaręczony się z tą swoją niby ex, zdradzajac ją na prawo i lewo.
Dziwię się, że ona z nim jest, serio. Brzydze się nim sama
hahahha Ja nie moge ztych historii

To pewnie czujesz sie poszkodowana, ze zostalas wykluczona z ogladania takich widokow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 15:32   #1957
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Mój znajomy ma kompy w pracy. Pracuje tam taki jeden zboczeniec to na filmowym telefonie znaleźli, że coś było wysłane. Znaleźli link do tego. Patrzą a tam okazuje się, że krótki filmik jak Sobie wali. Cholerny obrzydliwiec.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:20   #1958
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Jestem załamana. Pisałam jakiś czas temu z pewnym chłopakiem, mega super i w ogóle. Ale nie mieliśmy się jak poznać, bo za daleko siebie mieszkaliśmy. Intensywne było pisanie. Później wyjechał i nie miałam z nim żadnego kontaktu. Postanowiłam, że jakoś go odszukam. Znalazłam na fb spotted z jego miastem zamieszkania. Dałam ogłoszenie, że szukam mojego kolegi + informacje, które pomogą innym w jego identyfikacji. Odzew był szybki. Pewien chłopak mi pomógł, podał mi jego profil na fb i co się okazało. Ma dziewczynę i DZIECKO! A mi pisał, że jest singlem i ostro flirtowaliśmy. No super, pięknie...
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:23   #1959
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
hahahha Ja nie moge ztych historii

To pewnie czujesz sie poszkodowana, ze zostalas wykluczona z ogladania takich widokow
No wiesz, strasznie na tym ubolewam hahaha

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Pisałam jakiś czas temu z pewnym chłopakiem, mega super i w ogóle. Ale nie mieliśmy się jak poznać, bo za daleko siebie mieszkaliśmy. Intensywne było pisanie. Później wyjechał i nie miałam z nim żadnego kontaktu. Postanowiłam, że jakoś go odszukam. Znalazłam na fb spotted z jego miastem zamieszkania. Dałam ogłoszenie, że szukam mojego kolegi + informacje, które pomogą innym w jego identyfikacji. Odzew był szybki. Pewien chłopak mi pomógł, podał mi jego profil na fb i co się okazało. Ma dziewczynę i DZIECKO! A mi pisał, że jest singlem i ostro flirtowaliśmy. No super, pięknie...
O mój Boże
Ale ku.tas
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:26   #1960
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
O mój Boże
Ale ku.tas
I poznać tutaj fajnego chłopaka to graniczy z cudem. Najgorzej ma ta dziewczyna, nieświadoma jego wirtualnym ekscesom
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:40   #1961
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

To daj jej znać a nie piszesz jak lipnie ma.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 16:42   #1962
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
To daj jej znać a nie piszesz jak lipnie ma.
Nie bawię się w takie rzeczy. Nie będę jej nic pisać.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:11   #1963
iPlynieSieDalej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez melwethien Pokaż wiadomość
I teraz wiadomość skieruję ogólnie do Wszystkich tu zebranych Pań i Panów Również jestem z Wrocławia! Gdyby ktoś chciał wyjść z domu, wybrać się na miasto, na kawę, na cokolwiek i ponarzekać trochę, to melduję się!
Melduje się Wrocław Płci brodatej ale nie do pasa i nie gruby
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Duzo osob z tego watku jest z Wroclawia
No to niech się ujawnią i idziemy na piwko
__________________
"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć. ” — Terry Pratchett, "Równoumagicznienie"
iPlynieSieDalej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:13   #1964
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Wystarczyłoby wysłać jej jego konto albo screen jednej z waszych pikantniejszych rozmów.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:21   #1965
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez iPlynieSieDalej Pokaż wiadomość
Melduje się Wrocław Płci brodatej ale nie do pasa i nie gruby

No to niech się ujawnią i idziemy na piwko

Ej ej! Ja też Wrocław!
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:30   #1966
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Wystarczyłoby wysłać jej jego konto albo screen jednej z waszych pikantniejszych rozmów.
Pisaliśmy pół roku na skypie, każdy z nas lewego konta. Ja i on mieliśmy wymyślone nicki. Musiałabym jej pokazać całą naszą rozmowę, aby uwierzyła, że to on. Czyli jakieś pół roku intensywnego pisania. I do tego przesłać zdjęcia. Pisałam tam dość intymne i prywatne rzeczy i jakoś nie mam zamiaru pokazywać obcej osobie moich wynurzeń. Gdybym się z nim spotykała to może bym wtedy tak zrobiła, ale 'tylko' pisaliśmy.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:51   #1967
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Pisaliśmy pół roku na skypie, każdy z nas lewego konta. Ja i on mieliśmy wymyślone nicki. Musiałabym jej pokazać całą naszą rozmowę, aby uwierzyła, że to on. Czyli jakieś pół roku intensywnego pisania. I do tego przesłać zdjęcia. Pisałam tam dość intymne i prywatne rzeczy i jakoś nie mam zamiaru pokazywać obcej osobie moich wynurzeń. Gdybym się z nim spotykała to może bym wtedy tak zrobiła, ale 'tylko' pisaliśmy.
Ale jezeli kontakowaliscie sie pol roku, to zapewne znasz fakty z jego zyciia, ktore moglaby skojarzyc jego partnerka.

Ja chyba nie spalabym spokonie, gdybym wiedziala, ze facet z ktorym sie kontakuje ma partnerke i oszukiwal mnie i ja. Tu nie chodzi tylko o ta partnerke, ale o potencjalnie kolejna ofiare. Bo to, ze z Toba sie nie spotkal, nie oznacza, ze z kolejna osoba tego nie zrobi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:55   #1968
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Pisałam jakiś czas temu z pewnym chłopakiem, mega super i w ogóle. Ale nie mieliśmy się jak poznać, bo za daleko siebie mieszkaliśmy. Intensywne było pisanie. Później wyjechał i nie miałam z nim żadnego kontaktu. Postanowiłam, że jakoś go odszukam. Znalazłam na fb spotted z jego miastem zamieszkania. Dałam ogłoszenie, że szukam mojego kolegi + informacje, które pomogą innym w jego identyfikacji. Odzew był szybki. Pewien chłopak mi pomógł, podał mi jego profil na fb i co się okazało. Ma dziewczynę i DZIECKO! A mi pisał, że jest singlem i ostro flirtowaliśmy. No super, pięknie...
Mi się to zdarzyło wiele razy. Raz nawet był taki jeden co się ze mną widywal zawsze ok 12 i musiał być w domu przed 18 bo niby dziadek po zawale i się nim opiekował. A później na fb go znalazłam przez adres email to się okazało ze ma żonę.
Następnego znowu wzięłam na świąteczna imprezę z pracy i była tam najlepsza przyjaciółka... jego dziewczyny.
No mogłabym jeszcze parę takich sytuacji opisać. I wcale się nie dziwię ze nie chcesz mówić jego partnerce, po co się produkować? Najlepiej zamknąć ten rozdział i żyć dalej.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 18:04   #1969
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Rozmawiałam dzisiaj z moimi kumpelami. Niemal każda dostała kiedyś zdjęcie czyjegoś wacka, ale tylko jedna wysłała swoje nagie zdjęcie (bez twarzy). Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zakładać, że dziewczyna poleci na faceta, który z góry pokazuje wszystko co ma
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 19:03   #1970
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam dzisiaj z moimi kumpelami. Niemal każda dostała kiedyś zdjęcie czyjegoś wacka, ale tylko jedna wysłała swoje nagie zdjęcie (bez twarzy). Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zakładać, że dziewczyna poleci na faceta, który z góry pokazuje wszystko co ma
Może to są ekshibicjoniści, co to dawniej biegali w prochowcu po parkach, a teraz przenieśli się do internetu Kiedyś gdzieś czytałam, że takich zboków jest naprawdę bardzo wielu.

Tak na marginesie. Naprawdę wierzycie, że poznacie normalnego faceta na takich portalach? Nie szkoda Wam czasu i nerwów?

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2016-03-19 o 19:05
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 19:30   #1971
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Może to są ekshibicjoniści, co to dawniej biegali w prochowcu po parkach, a teraz przenieśli się do internetu Kiedyś gdzieś czytałam, że takich zboków jest naprawdę bardzo wielu.

Tak na marginesie. Naprawdę wierzycie, że poznacie normalnego faceta na takich portalach? Nie szkoda Wam czasu i nerwów?
Ale ja takich na żywo poznaję!
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:18   #1972
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Czemu żadna kobieta nie napisała (??) książki na ten temat ? Gdyby np. Monnie napisała, albo praca zbiorowa wizażanek, to byłby murowany hit.

Czytam z zapartym tchem każdą skrzywioną historię
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:27   #1973
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Dla mnie mistrzem będzie zawsze koleś który wymyślił swoje życie na sam koniec to ja byłam niedojrzała gowniara i w ogóle no jak ja śmiałam tydzień później swirowal do mojej przyjaciółki po jakimś czasie dotarło do nas że podobno jest chory na raka. Skubany nadal żyje, ma się dobrze i nawet zaprasza na opalanie ( a podobno miał czerniaka )

Był też koleś który mówił mi ze będzie moja koldra, maskotka, materacem, nawet fervexem! Bałam sie z domu wychodzić do galerii bo mieszkał na przeciwko

Jeden z lepszych to też koleś który wyglądał strasznie, zupełnie inaczej niz na zdjęciu, ale to był najmniejszy problem. Wyglądał jakby był przecpany. Pracował w pizzeri i spoko skoro mu to pasuje - ale podczas rozmów mówił o swoich ambicjach i co to ma w planach a na spotkaniu wyszło ze on w ogóle tego zmieniać nie chce bo mu sie nie chce a rozwozenie pizzy jest spoko - no ale po co ściemy? W momencie jak zaczął mówić ze codzienne jaranie trawki go odpręża itd to po prostu spierdzielilam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:38   #1974
iPlynieSieDalej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Czemu żadna kobieta nie napisała (??) książki na ten temat ? Gdyby np. Monnie napisała, albo praca zbiorowa wizażanek, to byłby murowany hit.

Czytam z zapartym tchem każdą skrzywioną historię
I w tej książce zamieszczone byłyby te wszystkie zdjęcia jako ilustracje?


No to już są 3 osoby z Wrocławia
__________________
"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć. ” — Terry Pratchett, "Równoumagicznienie"

Edytowane przez iPlynieSieDalej
Czas edycji: 2016-03-19 o 20:41
iPlynieSieDalej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:39   #1975
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Czemu żadna kobieta nie napisała (??) książki na ten temat ? Gdyby np. Monnie napisała, albo praca zbiorowa wizażanek, to byłby murowany hit.

Czytam z zapartym tchem każdą skrzywioną historię
Dobry pomysł jakbyśmy się tak wszystkie zebrały i coś napisały Haha

ja zawsze będę pamiętać randkę z facetem który zabrał mnie na lunch do Subway, siedzimy przy stoliku jakieś 15 min a on nic, cisza. to się wreszcie pytam zamawiamy te kanapki czy nie ? tak tak proszę taka i taka dzięki. myślałam że odda kasę jak zamówię, nie ma mowy, najadl się i do mnie mówi ze ma urodziny za tydzień i czy mu kupie buty nike air force 1, że sprzedają ja w tym sklepie i w tamtym i się możemy spotkać tego i tego dnia o tej godzinie. ale mam się nie martwić on mi też coś kupi na urodziny. nie klocilam się o te 3 funty za kanapkę, po prostu chciałam uciekać pisał do mnie jeszcze przez parę dni czy mu te buty kupie czy nie bo on nie wie już sam co ma robić

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:47   #1976
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

No i jak tu znaleźć normalnego faceta
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:51   #1977
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Dobry pomysł jakbyśmy się tak wszystkie zebrały i coś napisały Haha

ja zawsze będę pamiętać randkę z facetem który zabrał mnie na lunch do Subway, siedzimy przy stoliku jakieś 15 min a on nic, cisza. to się wreszcie pytam zamawiamy te kanapki czy nie ? tak tak proszę taka i taka dzięki. myślałam że odda kasę jak zamówię, nie ma mowy, najadl się i do mnie mówi ze ma urodziny za tydzień i czy mu kupie buty nike air force 1, że sprzedają ja w tym sklepie i w tamtym i się możemy spotkać tego i tego dnia o tej godzinie. ale mam się nie martwić on mi też coś kupi na urodziny. nie klocilam się o te 3 funty za kanapkę, po prostu chciałam uciekać pisał do mnie jeszcze przez parę dni czy mu te buty kupie czy nie bo on nie wie już sam co ma robić

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
padlam
Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
No i jak tu znaleźć normalnego faceta
Całe szczęście sie da chociaz normalny to bardzo duże uogolnienie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 20:54   #1978
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

kurcze, ja wiele randkowałam w moim życiu ale nigdy nie trafiłam na żadnego dziwaka.

Jedynie smieszą mnie faceci, ktorzy na randkach chwalą sie tym jaka to mają mocną głowe i ile to nie muszą wypic by sie upic. No jest sie czym chwalic.

Raz jeden mi opowiadał jak na imprezie firmowej upił sie tak, że spadł ze schodow ale po tym wszyscy go znali w pracy i nie byl anonimowym szarakiem.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:06   #1979
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Ja NIENAWIDZE opowiesci o alkoholowych ekscesach, o tym ile sie wypilo, ile sie rzygalo, co sie jeszcze nie robilo. No po prostu jestem zniesmaczona takimi rzeczami. Wiem, wiem, ze to brzmi zle, bo kazdy cos tam przezyl takiego, ale serio... chwalic sie tym ???
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 22:34   #1980
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część III

Cytat:
Napisane przez iPlynieSieDalej Pokaż wiadomość

No to już są 3 osoby z Wrocławia
Ja jestem czwarta


Czytam wasze historie i normalnie niedowierzam Ja na szczęście nigdy nie spotkałam jakiegoś mega pogiętego egzemplarza. A co do intymnych fotek, to raz tylko kolega pokazał mi zdjęcie penisa... w damskim sandałku i to było w żartach.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 22:39:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.