Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 09:41   #1921
rudica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja też tam byłam to naciągaczka.
rudica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 11:06   #1922
partytura
Zadomowienie
 
Avatar partytura
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: 2ga strona kabla ;) [Lubuskie]
Wiadomości: 1 220
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez rudica Pokaż wiadomość
Ja też tam byłam to naciągaczka.
Każdy z nas był gdzie indziej, a to tylko wątek na forum, więc doprawdy nie wiem o jakiej naciągaczce do nas piszesz... Nikt tutaj nikogo nie nakłania by się udać gdziekolwiek..
partytura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 13:26   #1923
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez rudica Pokaż wiadomość
Ja też tam byłam to naciągaczka.
Skoro masz coś do powiedzenia to może konkretniej?
Takie posty nic tu nie wnoszą :/
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 16:44   #1924
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez rudica Pokaż wiadomość
Ja też tam byłam to naciągaczka.
ale kto?
maszkowa ale masz dużo "maluszków" gratuluję z całego serduszka!ja mam taką śmieszną maleńką grzyweczkę nad czołem, której wcześniej nie było.Śmiesznie wygląda i dużo osób ją zauważa

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-08-01 o 18:23
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:41   #1925
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dzięki kochane wszystkim za miłe słowa.
Biannie, trochę mi się już miesza, też zaczełaś brać palmę? Jeśli tak to od kiedy bierzesz i ile centymetrów mają twoje antenki. Ja jakoś się martwię że moje za szybko urosły. Mam wrażenie że za łatwo poszło. 2,5 cm w 6 tyg.
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 07:15   #1926
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ja się będę cieszyć jak mi przestaną wypadać. Jak przestaną wypadać, to powalczę o odrost. Terapię antystresową muszę uruchomić, bo włosy mnie totalnie przybijają. Albo stresy włosy wykańczają, a mnie to wszystko wykańcza. Jakoś tak mniej więcej

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Dzięki kochane wszystkim za miłe słowa.
Biannie, trochę mi się już miesza, też zaczełaś brać palmę? Jeśli tak to od kiedy bierzesz i ile centymetrów mają twoje antenki. Ja jakoś się martwię że moje za szybko urosły. Mam wrażenie że za łatwo poszło. 2,5 cm w 6 tyg.
No właśnie. U mnie takie maleństwa same, bez wspomagaczy, co parę m-cy się pojawiają , ale się nie utrzymują niestety. Łatwo przyszło, łatwo poszło.

Edytowane przez Kashaya
Czas edycji: 2011-08-02 o 07:16
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 16:10   #1927
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Dzięki kochane wszystkim za miłe słowa.
Biannie, trochę mi się już miesza, też zaczełaś brać palmę? Jeśli tak to od kiedy bierzesz i ile centymetrów mają twoje antenki. Ja jakoś się martwię że moje za szybko urosły. Mam wrażenie że za łatwo poszło. 2,5 cm w 6 tyg.
To tak jest , jak zaczęłam brac palmę 320 mg też szybko był efekt, później chyba organizm się przyzwyczaił nieststey i już nie było tak wesoło, ale życze Tobie z całego serca, aby włoski rosły , rosły, rosły i nie wypadały.
U mnie ostatnio też spory wzrost, ale niestety też linienie, więc sytuacja sie wyrównuje, nie ma wiekszych przeswitów bo odrastają liche takie i nie ma mniejszych przeswitów, bo ciągle lecą. Stąd wniosek dla mnie, że juz nigdy nie wrócą do stanu sprzed ŁA i nadzieja, że dzieki tym maluszkom nie będzie gorzej
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2011-08-02 o 16:12
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 18:04   #1928
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Dzięki kochane wszystkim za miłe słowa.
Biannie, trochę mi się już miesza, też zaczełaś brać palmę? Jeśli tak to od kiedy bierzesz i ile centymetrów mają twoje antenki. Ja jakoś się martwię że moje za szybko urosły. Mam wrażenie że za łatwo poszło. 2,5 cm w 6 tyg.
u mnie jak nic 3 miesiące palmy, 10 m-cy loxonu, belissy i pół roku wierzbonka i Nerilu....albo więcej.Mają ok 4-5 cm,ale są też krótsze.Nadal mam małe zakola i skronie oraz czubek tyłu przerzedzony,ale jest duża poprawa w porownaniu z tym, co było
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:57   #1929
roza385
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

polecam mezoterapie w warszawksiej klinice yeshe, moje wlosy wreszcie sa piekne i zdrowe. zabieg trwal krotko, a moje wlosy wreszcie nie wypadaja!
Malgosia z Warszawy
roza385 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:36   #1930
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

biannie, dzięki za odpowiedź. Czyli będzie dobrze. Musi być... No, niech no tylko spróbuje nie być!
Koleżanki w niedoli, a może Wam wypada ten porost bo bierzecie palemkę ale macie braki: magnezu, chromu, selenu, jodu, biotyny itd. Taki gwałtowny porost po latach rozleniwienia musi się na czymś wspierać. Co Wy na to?
Kurczę czy ktoś wie co się dzieje po odstawieniu po paru miesiącach palemki? Z autopsji oczywiście a nie spekulacji. Buźka dla wszystkich.
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 19:18   #1931
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
biannie, dzięki za odpowiedź. Czyli będzie dobrze. Musi być... No, niech no tylko spróbuje nie być!
Koleżanki w niedoli, a może Wam wypada ten porost bo bierzecie palemkę ale macie braki: magnezu, chromu, selenu, jodu, biotyny itd. Taki gwałtowny porost po latach rozleniwienia musi się na czymś wspierać. Co Wy na to?
Kurczę czy ktoś wie co się dzieje po odstawieniu po paru miesiącach palemki? Z autopsji oczywiście a nie spekulacji. Buźka dla wszystkich.
ja właśnie się tego boję...odstawienia czegokolwiek, żeby się nie pogorszyło
co do witaminek-masz absolutn rację.Sama palma nie wystarczy....

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-08-03 o 19:19
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 16:30   #1932
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

cisza....nic nikt nie pisze przy sobociepiszcie jak tam kłaczątka?mi trochę krótkich wypada,ale dużo też rośnie
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 19:38   #1933
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Mi niestety wypadają, ale staram się nie myśleć o nich. Trudne, ale wykonalne. Wracam tak zmęczona do domu, że padam i nie mam siły na myślenie.
Witaminki jakieś muszę kupić. Coś polecacie?
Po Nerilu widzę, że są trochę lepszej jakości , grubsze.
Ciekawe co u innych, którzy zniknęli z tego forum.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 08:52   #1934
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

U mnie ostatnio spory wzrost nie wiem czy zaczął działać verospiron czy folligen czy cynk chelatowy? ale nadal lichutkie cieniutkie babyhair rosną-dobrze, że są widoczne bez lupy. Niestety linienia nijak nie mogę powstrzymać

Dziewczyny, napiszcie z której strony nosicie przedziałek a jesli nie nosicie, na którą stronę Wam sie układają włosy? Ostatnio zaobserwowałam, że kobitkom z ŁA ( mnie również) włosy układają sie na lewą stronę-przedziałek z prawej i choćbym cuda robiła i tak sie przekłądają na lewo....kiedys nosiłam przedziałek z lewej strony
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:12   #1935
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Super,że włosiątka rosnącieszę się razem z Tobą.Ja mam przez całe życie przedziałek na prawą.przypomniałaś mi o tym cynku.Zameierzam go kupić.Ten zwykły jest bez recepty ale na chelatowy trzeba podobno mieć receptkę.Tak słyszłam ,ale nie jestem pewna
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:18   #1936
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dziewczyny, olśniło mnie ostatnio. Muszę Wam napisać, co moim zdaniem powinno sprawić, żeby te włosy nam odrastały. Potrzebne są 4 czynniki:

1. Pobudzenie krążenia - niby taka banalna rzecz, ale bardzo ważna. Musicie tak dobierać produkty, aby znajdowały sie w nich substancje pobudzające krążenie. Do mnie właśnie leci zestaw olejków eterycznych

2. Aminokwasy - są potrzebne do budowy włosa, włos, jak wiadomo jest zbudowany z keratyny, a ta z aminokwasów, w dużej części z cysteiny oraz metioniny, zatem warto dodać je do swojej diety i/lub wcierek. Oczywiście są także gotowe wcierki z kompleksami aminokwasów, ale są zwykle drogie, a taki preparat, jak Osmotics FNS, nawet nie występuje w Europie.

3. Stymulatory wzrostu - minoxidil, adenozyna, procjanidyny B2, peptydy miedzi, do tego witaminy oraz minerały.

4. Blokery DHT - to w przypadku łysienia androgenowego - palma sabałowa, siemię lniane, korzeń pokrzywy, pestki dyni itp.

Dopiero wtedy nasze włosy mają szansę odrosnąć, tak przynajmniej mi się wydaje. Problem w tym, że u wielu z nas brak jest wszystkich tych elementów, czasami jest tylko jeden, czasami dwa, rzadko wszystkie. Myślę też, ze warto stosować wcierki, bo one są w stanie zapewnić te składniki - zwłaszcza samorobne wcierki. Wiem, że większość z was się ich boi, ale z drugiej strony w przypadku tabletek, nie macie pewności, czy te substancje trafią prosto do włosów, a nie w inne rejony naszego ciała. Nie znaczy to oczywiście, że nie należny ich brać - blokery DHT - tylko wewnętrznie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:34   #1937
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
Super,że włosiątka rosnącieszę się razem z Tobą.Ja mam przez całe życie przedziałek na prawą.przypomniałaś mi o tym cynku.Zameierzam go kupić.Ten zwykły jest bez recepty ale na chelatowy trzeba podobno mieć receptkę.Tak słyszłam ,ale nie jestem pewna
Ja ten cynk chelatowy kupiłam na allegro, ogromne opakowanie na długo starczy-biorę 1 dziennie
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:48   #1938
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez biannie Pokaż wiadomość
Super,że włosiątka rosnącieszę się razem z Tobą.Ja mam przez całe życie przedziałek na prawą.przypomniałaś mi o tym cynku.Zameierzam go kupić.Ten zwykły jest bez recepty ale na chelatowy trzeba podobno mieć receptkę.Tak słyszłam ,ale nie jestem pewna
cynka chelatowany jest bez recepty
f-my olimp mozna kupic w aptece, sa tez w sklepach z suplementami dla kulturystow
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 15:17   #1939
pannanikt3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Czy któraś z Was próbowała Nizoralu? Czytałam, że 2% stężenie ketokonazolu w tym szamponie działa jak minoxidil. Czy rzeczywiście ten szampon coś pomaga?
pannanikt3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-07, 17:38   #1940
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała Nizoralu? Czytałam, że 2% stężenie ketokonazolu w tym szamponie działa jak minoxidil. Czy rzeczywiście ten szampon coś pomaga?
Też czytałam o tym, są nawet maniacy mycia tym szamponem lub innym z ketokonazolem. Zaopatrzyłam sie nawet w nizoral...ale, że obecnie myję rano włosy a trzeba go trzymać na skalpie około 4 min. wiec na razie sobie podarowałam-jak to rano brak czasu. Ale zimą właczę do kuracji
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 20:36   #1941
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Ketokonazol (tabletki) w skutkach ubocznych ma obniżenie testosteronu, czyli działa niejako przez skutek uboczny. Lek obciąża wątrobę. Próbowałam i szampon i tabletki. Tabletki zapisał mi dermatolog. Do dzisiaj nie wiem dlaczego. Mi oczywiście na wypadanie włosów nie pomogły, ale ja mam poziom testosteronu w normie.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pannanikt3 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała Nizoralu? Czytałam, że 2% stężenie ketokonazolu w tym szamponie działa jak minoxidil. Czy rzeczywiście ten szampon coś pomaga?
Tak silnie jak minoxidil chyba nie będzie działał na poziomie DHT.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olśniło mnie ostatnio. Muszę Wam napisać, co moim zdaniem powinno sprawić, żeby te włosy nam odrastały. Potrzebne są 4 czynniki:

1. Pobudzenie krążenia - niby taka banalna rzecz, ale bardzo ważna. Musicie tak dobierać produkty, aby znajdowały sie w nich substancje pobudzające krążenie. Do mnie właśnie leci zestaw olejków eterycznych

2. Aminokwasy - są potrzebne do budowy włosa, włos, jak wiadomo jest zbudowany z keratyny, a ta z aminokwasów, w dużej części z cysteiny oraz metioniny, zatem warto dodać je do swojej diety i/lub wcierek. Oczywiście są także gotowe wcierki z kompleksami aminokwasów, ale są zwykle drogie, a taki preparat, jak Osmotics FNS, nawet nie występuje w Europie.

3. Stymulatory wzrostu - minoxidil, adenozyna, procjanidyny B2, peptydy miedzi, do tego witaminy oraz minerały.

4. Blokery DHT - to w przypadku łysienia androgenowego - palma sabałowa, siemię lniane, korzeń pokrzywy, pestki dyni itp.

Dopiero wtedy nasze włosy mają szansę odrosnąć, tak przynajmniej mi się wydaje. Problem w tym, że u wielu z nas brak jest wszystkich tych elementów, czasami jest tylko jeden, czasami dwa, rzadko wszystkie. Myślę też, ze warto stosować wcierki, bo one są w stanie zapewnić te składniki - zwłaszcza samorobne wcierki. Wiem, że większość z was się ich boi, ale z drugiej strony w przypadku tabletek, nie macie pewności, czy te substancje trafią prosto do włosów, a nie w inne rejony naszego ciała. Nie znaczy to oczywiście, że nie należny ich brać - blokery DHT - tylko wewnętrznie.
Te wcierki z aminokwasami oprócz Vichy, Kerium , Radical coś jeszcze jest dostępnego?
We wcierkach robionych jest rezorcyna, która ma ułatwiać wchłanianie innych składników.Kapsaicyna poprawia ukrwienie np. HP Placenta taką posiada.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:06   #1942
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Tak silnie jak minoxidil chyba nie będzie działał na poziomie DHT
Minokxidil nie jest blokerem DHT, jest stymulatorem wzrostu włosów, zdaje się jedynym potwierdzonym i wpisanym na oficjalną listę (nie pamiętam jak się nazywa). Jak ktoś ma ŁA, to musi osobno dorzucić sobie blokery.

Cytat:
Te wcierki z aminokwasami oprócz Vichy, Kerium , Radical coś jeszcze jest dostępnego?
Ja jeszcze mam Osmotics FNS, ma pełno rożnych aminokwasów:
http://www.osmotics.com/products/fns...ent-serum.html

Tylko jest koszmarnie drogi i nie ma go w Europie.

Na podstawie niegdyś tutaj podanego przepisu oraz receptury znalezionej w internecie sporządziłam taką oto wcierkę. Podejrzewam, ze do najtańszych nie należy, nie jestem też pewna, czy nasze apteki ją wykonają, sprawdzę i dam znać.

Acidum Salicylum 1,0
Tinctua Chinae 5,0
Tinctua Capsici 5,0
Tinctua Crataegi 5,0
Tinctua Menthae Piperitae 5,0
Copcarboxyloza ex amp. no 5
Vit. B6 ex amp no 5
vit B12 1000 mg ex amp. no 5
Biostymini ex amp. no 5
Caffeni Puri ---> brak ilosci, jakby ktoś miał jakiś pomysł, to piszcie!
Spir. Vini 70% ad 100,00
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:24
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 16:16   #1943
biannie
Raczkowanie
 
Avatar biannie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środek
Wiadomości: 486
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
http://www.osmotics.com/products/fns...ent-serum.html
Acidum Salicylum 1,0
Tinctua Chinae 5,0
Tinctua Capsici 5,0
Tinctua Crataegi 5,0
Tinctua Menthae Piperitae 5,0
Copcarboxyloza ex amp. no 5
Vit. B6 ex amp no 5
vit B12 1000 mg ex amp. no 5
Biostymini ex amp. no 5
Caffeni Puri ---> brak ilosci, jakby ktoś miał jakiś pomysł, to piszcie!
Spir. Vini 70% ad 100,00
kochana ta wcierka kosztuje 5 zł jest robiona na zamówienie i przygotują Ci ja w kazdej aptece z dnia na dzień.Ale musi Ci ją przepisać lekarz.Jakikolwiekmusi być recepta i nie jestem pewna czy będzie idenyczny skład,ale moja miała bardzo zbliżony...Ja właśnie idę po nią do internisty,ponieważ włoski poprawiły się na tyle,że zamierzam poprawiać ukrwienie za pomocą właśnie tej wcierki.Wrcam do niej bo gdy miałam mocne łysienie, to ona była dla mnie za słaba a teraz, gdy jest lepiej, myślę,ze świetnie pobudzi krążenie i sprawdzi się jako jeden z wspomagaczyMam jej przepis w swojej karcie pacjcentaZa to odstawiam na jakiś czas palmę.
Maria dzięki za cenne rady.To bardzo miłe jak każdy wnosi coś nowego do Forum

Edytowane przez biannie
Czas edycji: 2011-08-08 o 16:29
biannie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:10   #1944
Andziucha72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

[QUOTE=Maria221;28620913

Ja jeszcze mam Osmotics FNS, ma pełno rożnych aminokwasów:
[URL]http://www.osmotics.com/products/fns-follicle-nutrient-serum.html[/URL]

Mam do Ciebie pytanko, Maria221 Napisalas, ze stosowalas folligen i masz teraz Osmotics FNS Mozesz podzielic sie swoimi spostrzezeniami i powiedziec nam, po ktorym z nich zauwazylas lepsze rezultaty??? zastanawiam sie, ktory z nich zakupic a jak wiadomo najlepiej zapytac u zrodla ;-)) Cierpie na LZS a co za tym idzie wlosow coraz mniej i do tego malo odrostow :-(((

POzdr. wszystkich
Andziucha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:31   #1945
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Mój problem jest taki, że ciężko odrastają mi włosy, nie wypadają, nie przetłuszczają się, ale ciężko odrastają.

Folligen używałam akurat w momencie, gdy trochę mi leciały, wypadanie zatrzymał błyskawicznie. Wydaje mi się, że dla osoby z ŁZS Folligen jest lepszy niż Osmotic, który ma formę takiego żelu, emulsji, trudno to określić. Po obu trochę zgęstniały. Ja wzięłabym folligen.

Tutaj sobie poczytaj o Folligenie i peptydach miedzi - składnik aktywny Folligenu.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...cu,t10936.html
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2011-08-08 o 19:35
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 19:53   #1946
Andziucha72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dzieki wielkie Maria221 za szybka odpowiedz. Chyba skusze sie na folligen chociaz szczerze sie przyznam, ze boje sie cokowiek wcierac, pryskac itp. itd., ze bedzie gorzej niz jest :-((( Ja chce aby w koncu zaczely odrastac, zageszcazc sie i zeby nie podraznialo mi to skory bo mam bardzo wrazliwa. Probowalam juz roznych rzeczy ale czy wcieralam, pryskalam, lykalam nic a nic sie nie zmienilo;-)
Zycze wszystkim szczescia w walce
Andziucha72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:26   #1947
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Andziucha72 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie Maria221 za szybka odpowiedz. Chyba skusze sie na folligen chociaz szczerze sie przyznam, ze boje sie cokowiek wcierac, pryskac itp. itd., ze bedzie gorzej niz jest :-((( Ja chce aby w koncu zaczely odrastac, zageszcazc sie i zeby nie podraznialo mi to skory bo mam bardzo wrazliwa. Probowalam juz roznych rzeczy ale czy wcieralam, pryskalam, lykalam nic a nic sie nie zmienilo;-)
Zycze wszystkim szczescia w walce
Polecam szampon folligen, włosy zdecydowanie mniej sie tłuszczą
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:46   #1948
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Biannie obserwuj sie uważnie i pisz koniecznie co się dzieje u Ciebie po odstawieniu palemki. Buziaki.
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:52   #1949
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Dziewczyny jak to jest z tym Minoksidylem? Czy jesli nie mam stwierdzonego ŁA to lepiej go nie uzywac? Chodze na mezoterapie glowy i tam dostaje aminokwasy plus ampulka Minoksidylu.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:52   #1950
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów :)

Angi

po minoksie, w poczatkowej fazie stosowania moze wystepowac wylinka i przy LA wlosy moga juz nie odrosnac. Oczywiscie nie u kazdego wystepuje taka reakcja


Jak znosisz mezo ? mnie przerazaja igly
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.