Gdzie wesele? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 19:49   #271
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Gdzie wesele?

Dziewczyny z Łodzi lub okolic- czy któraś miała wesele w Borynie w Rąbieniu? My chyba się na to zdecydujemy, byliśmy tam na jednym weselu i bardzo nam się podobało ale chciałabym jeszcze czyichś doświadczeń posłuchać A może polecacie jakąś salę w Łodzi bądź najbliższej okolicy?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:21   #272
okalupka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie wesele?

Dziewczyny z Wrocławia lub okolic, czy słyszałyście jakieś opinie o zespole Metropolis?
okalupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:08   #273
Joanna Brach
Raczkowanie
 
Avatar Joanna Brach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do Joanna Brach
Dot.: Gdzie wesele?

Ja organizuje wesele w WARSZAWIE w Hotelu InterContinental, miejsce fajne (super oferta weselna dla pary młodej) i jak na warszawe stsunkowo TANIO (moim zdaniem - porownujac z mnostwem miejsc ktore obejrzałam)
http://www.warszawa.intercontinental...dding_packages

Polecam również obejrzeć ofertę Klubu Bankowca
www.klubbankowca.com.pl

To z moich poszukiwań najlepsze pozycje
Joanna Brach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 10:36   #274
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Gdzie wesele?

Cześć dziewczyny
Ja swoje wesele robię w sali http://www.zajazd-podkowa.pl/?p=p_16...=galeria-zdjec

Od Warszawy jakieś 90 km na trasie do Terespola. Szukałam sali w której nie będzie wisiało tysiąc balonów. Sciany w kolorze kremowym obrazy na ścianach i tyle
Szkoda że w galerii nie ma zdjęcia sali do tańczenia bo jest śliczna, kształt podkowy (półokrągła z kolumienkami i wielkjie okna z zasłonkami w takim romantycznym stylu) boskie.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:30   #275
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja swoje wesele robię w sali http://www.zajazd-podkowa.pl/?p=p_16...=galeria-zdjec

Od Warszawy jakieś 90 km na trasie do Terespola. Szukałam sali w której nie będzie wisiało tysiąc balonów. Sciany w kolorze kremowym obrazy na ścianach i tyle
Szkoda że w galerii nie ma zdjęcia sali do tańczenia bo jest śliczna, kształt podkowy (półokrągła z kolumienkami i wielkjie okna z zasłonkami w takim romantycznym stylu) boskie.
no musze przyznac ze bardzo ladnie sie prezentuje ... tylko nie widze zadnego zdjecia z sala taneczna
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:39   #276
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Gdzie wesele?

Żaaabciu bo niestety nie ma umieszczonej w galerii zdjęcia sali do tańczenia a szkoda, bo jest śliczna. Do tego jest calkiem spora, przyznam że mam obawy czy nie będzie wygl ądała pustawo, bo przy oddzielnej sali do tańczenia i jedzenia mam obawy czy gościom zechce się ruszać tyłek od stołów do tańca. No ale od czego mam w końcu super zespół??
Pozdrawiam
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 02:16   #277
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Żaaabciu bo niestety nie ma umieszczonej w galerii zdjęcia sali do tańczenia a szkoda, bo jest śliczna. Do tego jest calkiem spora, przyznam że mam obawy czy nie będzie wygl ądała pustawo, bo przy oddzielnej sali do tańczenia i jedzenia mam obawy czy gościom zechce się ruszać tyłek od stołów do tańca. No ale od czego mam w końcu super zespół??
Pozdrawiam

jesli sala wyglada rownie slicznie na reszta na zdjeciach to domyslam sie ze robi duuze wrazenie a na ile osob macie wesele?
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-20, 08:34   #278
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
jesli sala wyglada rownie slicznie na reszta na zdjeciach to domyslam sie ze robi duuze wrazenie a na ile osob macie wesele?
Dzięki Twoja też jest bardzo ładna.
A wesele robimy na około 150 osób, więc mam nadzieję że będą ruszać tyłki do tańca
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:04   #279
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Dzięki Twoja też jest bardzo ładna.
A wesele robimy na około 150 osób, więc mam nadzieję że będą ruszać tyłki do tańca
a dziekuje
no ja tez mam nadzieje ze u nas beda tanczyc a nie siedziec na tylkach hehe no a tak pozatym mamy wiekszosc mlodych osob wiec chyba problemu nie bedzie
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 11:17   #280
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Gdzie wesele?

Dziewczynki,
czy któraś z Was miała lub była na weselu w Centrum Konferencyjnym "Promenada" w Białobrzegach (nad Zalewem Zegrzyńskim) albo czytała gdzieś na ten temat?


Bardzo pilnie potrzebuję informacji na ten temat. Być może będzie to nasze miejsce weselna .... bardzo chciałam nad Zalewem, ale na innym forum znalazłam niepochlebne informacje nt. jedzenia i obslugi i zaczynam się bać.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 20:06   #281
Marcinesq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Szczerze moge polecić *** . Stosunkowo niedaleko od Krakowa ( 10 min samochodem ) a jakże inny klimat.
Cisza, spokój , las, czysta rzeczka. W tak pieknych okolicznosciach przyrody znajduje sie w/w zajazd . Lokal składa sie z duzej sali, mniejszej do tańczenia - wszystko ładnie urządzone i ze smakiem. A na "górze" są pokoiki - rewelacyjna sprawa dla "zmeczonych" gości weselnych. Całym interesem zarzadza Pan Marek - przemiły człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a do naszego wesela podchodził jak do swojego . O jedzenie dba przezdolny kucharz który uczynił ze swojego zawodu sztukę - wszystko doskonałe , smaczne, i ładnie przyrządzone i podane przez bardzo sympatyczne panie kelnerki, które jak duchy pojawiały sie na kazde zyczenie. Wesele mieliśmy prawie tydzień temu ale do tej pory goście dzwonia i chwalą lokal jedzenie i obsługę.
Gdyby ktos chciał sobie zobaczyc co i jak - Restauracja ma swoja stronkę, ale nie wiem czy mozna tutaj linkować ( czytałem pobieznie regulamin ).
Pozdrawiam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-04-03 o 22:11 Powód: nieopłacona reklama
Marcinesq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 13:23   #282
magoos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Joanna Brach Pokaż wiadomość
Ja organizuje wesele w WARSZAWIE w Hotelu InterContinental, miejsce fajne (super oferta weselna dla pary młodej) i jak na warszawe stsunkowo TANIO (moim zdaniem - porownujac z mnostwem miejsc ktore obejrzałam)
http://www.warszawa.intercontinental...dding_packages

Polecam również obejrzeć ofertę Klubu Bankowca
www.klubbankowca.com.pl

To z moich poszukiwań najlepsze pozycje
Witam
jeśli chodzi o Kraków to My mieliśmy szczęście mieć wesele w zajężdzie Polesie pod Ojcowem
http://zajazdpolesie.pl/lokalizacja.html.
Cóż mogę powiedzieć?
Przemiła obsługa, przesympatyczny właściciel Pan Marek, dla którego nie istniał żaden problem. Kucharz, który wyczarowywał rzeczy tak smaczne, że aż zal odchodzić było od stołu...Kelnerki zawsze usmiechniete pojawiały sie zawsze gdy ich potrzebowano.
A gdy o 7 zmeczenie dawało o sobie znać mozna było sie przenieść do pokoików, w których mozna było wziac kąpiel i w spokoju sie przespac do "after party"
Nasza ocena i ocena naszych gości to 5+ ( w skali 1-5).
Polecamy te restauracje i jeszcze raz dziekujemy za udana imprezę.
Pozdrawiam i polecam.
magoos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:50   #283
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Gdzie wesele?

Witam wszystkich Planujemy ślub za rok w czerwcu i bardzo nam się spodobał zamek w Książu. Czy ktoś brał tam ślub i miał wesele? Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi?
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:59   #284
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Gdzie wesele?

jaguraaa a poczytaj tutaj o Zamku Książ
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...BF#post4633885
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:18   #285
jaguraaa
Raczkowanie
 
Avatar jaguraaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 243
Smile Dot.: Gdzie wesele?

Dziękuję Ci bardzo Jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia z przyjęcia weselnego w Zamku w Książu to chętnie zobaczę
jaguraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:07   #286
elinka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
WARSZAWA jestem na etapie poszukiwania sali w Warszawie lub bliskich okolicach czy ktoś może nam polecić salę na przyjęcie weselne na max 50-60 osób?
A może ktoś słyszał cokolwiek o tym lokalu?
http://www.bellisima.com.pl/

dostałaś może jakies info o bellissimie? tam organizujecie swoje wesele?
elinka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:41   #287
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Gdzie wesele?

My ostatecznie będziemy mieli przyjęcie w leśniczówce w Białobrzegach ... cisza, spokój, śpiewające ptaszki, las dookoła i jeziorko (takie leśne)
Swojski klimat - jestem bardzo zadowolona
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:41   #288
monikap127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Question Dot.: Gdzie wesele?

Witam. Ja odnosnie Zamku w Krasiczynie. Wlasnie zastanawiam sie nad zorganizowaniem tam swojego wesela. Czy ktos kto mial tam wesele albo chociaz byl tam na weselu moze podzielic sie swoimi wrazeniami na temat tego miejsca? A moze jakies fotki? Jaka obsluga, jedzenie? Czy naprawde tak "bajkowo" jak wyglada zamek na zdjeciach z zewnatrz?? Prosze o opinie..
monikap127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 10:07   #289
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Gdzie wesele?

Witam nie wiem czy mogę tutaj akurat zadać to pytanie ale spróbuję chodzi mi o to ile mniej więcej w tej chwili czeka się na salę na wesele w Krakowie ?Wiadomo że w niektórych miastach czeka się kilka miesięcy, rok bo wszystko zarezerwowane a jak jest w Krakowie? Bardzo proszę o odpowiedź z góry dzięki.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 13:55   #290
ruda52
Przyczajenie
 
Avatar ruda52
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie wesele?

właśnie urządzam wesele..Czy ktoś zna może ville rossa?w Katowicach-Piotrowicach....pilnie poszukuje opnini???
ruda52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:53   #291
zedowski1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Napiszcie proszę jak się udało wesele w Koniakowie!!!!???
zedowski1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 06:47   #292
Beatka20
Raczkowanie
 
Avatar Beatka20
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Łódź/Zgierz
Wiadomości: 50
GG do Beatka20
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Łodzi lub okolic- czy któraś miała wesele w Borynie w Rąbieniu? My chyba się na to zdecydujemy, byliśmy tam na jednym weselu i bardzo nam się podobało ale chciałabym jeszcze czyichś doświadczeń posłuchać A może polecacie jakąś salę w Łodzi bądź najbliższej okolicy?

Witam.
Jeżeli chodzi o Borynę to niestety nie jestem Ci w stanie pomóc bo nie byłam tam ani nie bawiłam się na żadnym weselu, ale mogę z czystym sumieniem polecić Ci taką firmę cateringową która posiada salę w Łodzi to jest dokładnie Andrzejów czyli koniec ul. rokicińskiej i oni robią bardzo fajne wesela. Byłam na weselu które organizowali, a konkretnie to było wesele mojego brata ciotecznego i naprawdę jedzenia pełno i obsługa miła, a przede wszystkim z tego co wiem co do menu można się dogadać, są naprawdę ugodowi. Menu jest za 110 zł, a za wynajem sali brat płacił 500 zł, co jest połową sumy którą musiałby zapłacić ponieważ przy weselu na 80 lub więcej osób oni pokrywają połowę kosztów za salę. Jedzenia bardzo dobre i dużo, nawet chyba dają jakieś gratisy do menu.
Kontakt do tego cateringu to 660-79-10-20, lub adres internetowy www.cateringlodz.com
Beatka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:36   #293
izus123
Raczkowanie
 
Avatar izus123
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 316
Dot.: Gdzie wesele?

KIELCE, WILLA MAGNAT

Witam dziewczyny z Kielc i okolic.Zalaczam zdjecia Willi na ul.WROBLEWSKIEGO. Moje wesele odbedzie sie wlasnie tam,25pazdziernika 2008
izus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:07   #294
whiteeye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie.

Zaczynam poszukiwania sali na wesele (ok80 osób) na Mazurach (okolice Giżycka, Węgorzewa) Może znacie jakieś ciekawe miejsca w tych okolicach. Będę wdzięczna za propozycje.
whiteeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:14   #295
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Talking Dot.: Gdzie wesele?

Szczerze polecam zorganizowanie przyjęcia weselnego w Krakowie w Hotelu Kazimierz II http://www.hk.com.pl/ Nasze przyjęcie było niewielkie bo na 30 osób. Dyrektor hotelu to człowiek przesympatyczny, od pierwszej wstępnej rozmowy wiedzieliśmy, że to jest to miejsce. Z niczym nie mieliśmy problemów. Można się dogadać w kwestii parkingu, pokoi dla Gości - ja miałam wesele wyjazdowe.
Przyjęcie odbyło się w sali kryształowej - przepięknej, kameralnej salce, gdzie była częś tzw. jadalna, otrzymaliśmy jeszcze jedno pomieszczenie do tańców z plazmą, na której można było obejrzeć już zrobione zdjęcia z Kościoła
Obsługa w czasie przyjęcia była super profesjonalna, ponieważ byliśmy w hotelu w piątek-dzień przed Ślubem-mogliśmy spotkać się z kucharzem, który dla Nas gotował, z kelnerem, który podawał w czasie całego przyjęcia. Był to człowiek całą noc uśmiechnięty (a bawiliśmy się do 4 nad ranem), uprzejmy, gotów na każde zawołanie. Jedzonko było przepyszne, do tej pory, a Ślub był 07 czerwca br. zbieram same pochwały od uczestników wesela
Mieliśmy własny alkohol i ciasta.
Ponieważ zostało nam bardzo dużo jedzenia, na drugi dzień znaleźliśmy w oddzielnej lodówce spakowane całe pozostałe jedzenie, dostaliśmy nawet skrzynkę na spakowanie wszystkich pojemniczków ! Pozostały na dnie butelek alkohol trafił do lodówki!
Polecam gorąco to miejsce
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 22:09   #296
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Gdzie wesele?

Izus 123 piekna sala


Ja bede miała wesele w Krakowie 25 . 07.2009

w HOTELU ARTUR o to sala


A na sale na 2009 wiekszosc sal juz jest zajeta w Krakowie , przynajmnie te któe mnie sie podobały Folwark Zalesie, Margarita , Eliza !
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 13:50   #297
sendenhorst
Raczkowanie
 
Avatar sendenhorst
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 283
Dot.: Gdzie wesele?

Do wszystkich co mieszkaja na slasku polecam resturacje Mustang w Bytomiu
Bardo przytulne miejsce, ogromnei wiele miejsca.
Cala na jedzenie, sala na tanczenie, sala do usiadniecie, nastepna sala wiec miejsca naprawde duzo i klimat super.
Palacyk Wisniewskich w Piekarach Slaskich, bardo ladnie urzadzony.. sama nazwa mowi Palac Sala ok, parkiet tez ok
sendenhorst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:50   #298
imdax83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie wesele?

Ja bardzo polecam restaurację Fryderyk ul. Sarabandy 112 Pyry - jeszcze Warszawa /w stronę Piaseczna/.
Super sala - dużo miejsca, piękny ogród, super obsługa i jedzenie, byliśmy bardzo zadowoleni. /cena jak wszędzie/ Jakby ktoś chciał zdjęcia czy telefon, napiszcie, to podrzucę.
Pozdrawiam.
imdax83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:48   #299
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Łodzi lub okolic- czy któraś miała wesele w Borynie w Rąbieniu? My chyba się na to zdecydujemy, byliśmy tam na jednym weselu i bardzo nam się podobało ale chciałabym jeszcze czyichś doświadczeń posłuchać A może polecacie jakąś salę w Łodzi bądź najbliższej okolicy?
Boryna jest ok, bardzo ładne wnętrza, prpfesjonalna obłsuga i niezaprzeczalna renoma tego miejsca i pewnie byśmy sie na nią zdecydowali, gdyby nie odległość- to jednak jest Rąbień a nie centrum Łodzi. Poza tym nie każdemu pasuje, że to taki kolos, na kilka przyjęć jdnocześnie. Słyszałam kilka opinii, że to taka fabryka weselna.

Ja się będę bawiła z moim MĘŻEM (ale jaja, z mężem!!!) w Zielonym Zaciszu. na pewno słyszałaś o tej sali, jest bardzo popularna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zac.jpg (76,2 KB, 36 załadowań)
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:57   #300
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Gdzie wesele?

Spray pojemna sala, a na ile gości planujecie wesele?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 19:01:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.