Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 13:31   #1951
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Łooo matkooo
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:38   #1952
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa
tylko u mnie jest
-spowodowany wadą wrodzoną
-u mnie wystąpiły objawy , a u wiekszości ich nie ma
- ujawnił sie bo ... uwaga ..tak po naszemu to mam za mało do roboty
Same wiecie że ze mnie cyborg a teraz mi sie nudzi bo nie mam co robic do tego za mało magnezu i potasu , chroniczne niedosypianie w nocy . Ogólnie na holterze wszystko wyszło , skurcze dodatkowe sklasyfikowane jako coś tam i coś tam w nocy serducho nawet za powoli mi bije ..ale wszystkie skurcze dodatkowe, te najwieksze pokazują sie własnie w stanie spoczynku - czyli jak siedze , leże , śpie - wniosek z tego taki że JA potrzebuje życ aktywnie bo do takiego życia serducho przywykło normalnie jak sportowiec
sama sobie wmówiłam że przez zime odpoczne bo i tak przy Gabi sie nalatam , z niemiec wróciłam wyluzowana , ogólnie dałam na luz , i zonk - serce zaczeło samo dodawac sobie skurcze .
oznajmiłam lekarzowi że mam teraz psa - stwierdził świetnie bo ja potrzebuje aktywności .
Wiec tak moje drogie - nie dla mnie leżenie do góry dupą w sumie sama sie tak załatwiłam bo ja cyborg jestem i szukam sobie zajecia
na lekach zostaje , ma to minąc bo to przypadłośc napadowa , kontrola za 2 miesiące .

ok araczki czy u ciebie nie trzeba odśnierzyc

przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:43   #1953
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa
tylko u mnie jest
-spowodowany wadą wrodzoną
-u mnie wystąpiły objawy , a u wiekszości ich nie ma
- ujawnił sie bo ... uwaga ..tak po naszemu to mam za mało do roboty
Same wiecie że ze mnie cyborg a teraz mi sie nudzi bo nie mam co robic do tego za mało magnezu i potasu , chroniczne niedosypianie w nocy . Ogólnie na holterze wszystko wyszło , skurcze dodatkowe sklasyfikowane jako coś tam i coś tam w nocy serducho nawet za powoli mi bije ..ale wszystkie skurcze dodatkowe, te najwieksze pokazują sie własnie w stanie spoczynku - czyli jak siedze , leże , śpie - wniosek z tego taki że JA potrzebuje życ aktywnie bo do takiego życia serducho przywykło normalnie jak sportowiec
sama sobie wmówiłam że przez zime odpoczne bo i tak przy Gabi sie nalatam , z niemiec wróciłam wyluzowana , ogólnie dałam na luz , i zonk - serce zaczeło samo dodawac sobie skurcze .
oznajmiłam lekarzowi że mam teraz psa - stwierdził świetnie bo ja potrzebuje aktywności .
Wiec tak moje drogie - nie dla mnie leżenie do góry dupą w sumie sama sie tak załatwiłam bo ja cyborg jestem i szukam sobie zajecia
na lekach zostaje , ma to minąc bo to przypadłośc napadowa , kontrola za 2 miesiące .

ok araczki czy u ciebie nie trzeba odśnierzyc

przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
hah o tyyy leeeniuuu

Sto laat
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:43   #1954
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kurde, Silpe, zapraszam do mnie na ferie
Nie mogę wkleić zdjęcia do naszego klubu/
Żeby skopiować link bezpośredni, muszę się zalogować? Przecież tak przedtem nie było
Ok, juz kumam.
Zarejestrowałam się.
Ale dalej nie moge przesłąc zdjęcia/
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012

Edytowane przez kumkura
Czas edycji: 2012-01-05 o 13:56
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 13:51   #1955
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31424930]Agu bawi się duplo teraz, a w ogóle doszlam do wniosku, ze taka pogoda jej odpowiada super Super apetyt jak na nią (5 - flacha kaszki, 9:30 kroma, 12 zeżarła babci cały jakiś deser budyniowy), świetny humor, spanie do 9 rano... Hej, czy komuś dziecko nie zginęło, bo nie poznaję swojego? [/QUOTE] Jedno jest pewne - to nie moje.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
szaja, to latem ich spikniemy, niech sobie jadą/idą na wyprawę, a my sobie z dziećmi posiedzimy. Wpraszam się
To zahaczcie o mnie od razu.

Ja nie muszę nawet nikogo nigdzie wysyłać. Jestem wolna jak dzika świnia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:07   #1956
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
potem napisze reszte :d Ami wstała

patrzac na to zmroziło mnie
http://www.youtube.com/watch?v=h4xHK...eature=related
To dziecko nie wygląda na szczęśliwe...Okropn ość.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:12   #1957
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Lea jaki rozmiar nosi Tymek i jaki rozmiar kurteczki kupiłaś na następną zimę ??
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 14:18   #1958
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Silpe, to aj zapraszam, remont trzeba skończyć i posprzątać potem I najlepszego, ja we wrześniu...

Kropuś, a propos dzikiej świni, kojarzysz:

http://w201.wrzuta.pl/audio/1kpcdYG2...ycia_kolonisty
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:13   #1959
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Question Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
Najlepsze zyczenia!
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2012-01-05 o 16:18
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:35   #1960
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Silpe, stooo lat, stooooooooo lat
Czujesz się na tyle? Bo ja mam niewiele mniej i dalej czuję się jak nastolatka
A i słuchajcie, właśnie się kapnęłam, że za równy miesiąc mam pierwszy termin z usg...aaaaaaaaaa, ratunku Zaczynam schizować przed porodem- mam nadzieję, że drugi będzie krótszy i że w ogóle jakoś tak łatwiej będzie
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 16:43   #1961
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa


przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
No to kochana 100 lat w zdrowiu

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


To zahaczcie o mnie od razu.

Ja nie muszę nawet nikogo nigdzie wysyłać. Jestem wolna jak dzika świnia.
OK

kumkura, już???? ale to zleciało.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2012-01-05 o 16:52
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 19:57   #1962
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cześć dziewczyny!!
Ja jak zwykle z rzadka pisze ale regularnie czytam
Dziś przychodzę z nowina a mianowicie, lekarz na dzisiejszej wizycie nieśmiało powiedział ze będzie dziewczyna. Zasugerował żeby nie kupować jeszcze różowej wyprawki... na wszelki wypadek, bo za miesiąc potwierdzi na 100% Jako że znam lekarza dobrze i wiem że gdyby nie był pewien to by nic nie powiedział wiec postanowiłam się cieszyć Z różem jeszcze się wstrzymam Co prawda z drugiego synka też byśmy się bardzo cieszyli, tym bardziej że wszystkie ciuszki po Maćku trzymam w szafie

cate super że się ujawniłaś Strasznie mnie korciło żeby dziewczynom na wątku powiedzieć no ale nie czułam się upoważniona
Gratuluje synusia

Silpe najlepsze życzenia urodzinowe
Btw, bardzo prawdopodobne że córkę Gabrysia nazwiemy
------------------------------------------------------------------------------

Byłam wczoraj w przedszkolu z pytaniem od kiedy dziecko trzeba zgłosić. Jeszcze dokładnie nie wiedza bo z gminy jakieś formularze nie przyszły. Maciek co prawda będzie miał we wrześnie 2 lata i 3 miesiące i dyrektora od razu stwierdziła że od września nie zostanie przyjęty, że będzie na końcu listy rezerwowej. Jest za to szansa że będzie mógł dołączyć jak skończy 2,5 roku, więc w styczniu 2013. Zaskoczyło mnie tylko, że w takim przypadku, jeśli dziecko dołączy na początku przyszłego roku, to nie muszę go teraz zgłaszać. Najlepsze jest to, że dyrektorka stwierdziła, że będzie o mnie pamiętać i wystarczy żebym zgłosiła się w listopadzie. Mieszkam w małej miejscowości i trochę się z nią znam, mimo to nie mam do niej na tyle zaufania żeby wierzyć że będzie o mnie pamiętać. Wolę złożyć wniosek teraz nawet jeśli Maciek ma się znaleźć na liście rezerwowej.

Mam jeszcze pytanie. Patrze na Wasze śliczne dzieci i wiedzę że wszystkie z pokazanych mają już proste nóżki. Maciek ma jeszcze "podporowo" rozstawione i nie wiem czy do ortopedy z nim nie pójść. Wszyscy pukają się w czoło jak o tym mowie i twierdzą że to przez pieluchę, pediatra mnie olała a małż się cieszy że dobrym piłkarzem będzie
U większości dzieci jest problem z nogami w kształcie litery X a u Maćka odwrotnie
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 19:57   #1963
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cześć

szalony, curly-wasze córcie śliczności
velluto Twoja Natalia mnie rozwala. najpierw: aniołek jest na choince, rzeczywiście, a teraz ten tekst pod kościołem
silpe stoo lat, stoo lat niech żyje żyje nam, nieeech żyyyyje naaaaaam!!!!!!
zapraszam na sprzątanie do siebie, jak będziemy się przeprowadzać to zadzwonię po Ciebie, pomożesz( w ramach profilaktyki kardiologicznej)
bydgoś, tak Lusia rozpoznaje literki , jest bardzo komunikatywna( nie mówię o obcych), wszystko rozumie, to rzeczywiście objawy autyzmu


u nas nocka ciezka. od23-2 impreza, a rano pobudka 5:50 do pracy
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:07   #1964
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa
tylko u mnie jest
-spowodowany wadą wrodzoną
-u mnie wystąpiły objawy , a u wiekszości ich nie ma
- ujawnił sie bo ... uwaga ..tak po naszemu to mam za mało do roboty
Same wiecie że ze mnie cyborg a teraz mi sie nudzi bo nie mam co robic do tego za mało magnezu i potasu , chroniczne niedosypianie w nocy . Ogólnie na holterze wszystko wyszło , skurcze dodatkowe sklasyfikowane jako coś tam i coś tam w nocy serducho nawet za powoli mi bije ..ale wszystkie skurcze dodatkowe, te najwieksze pokazują sie własnie w stanie spoczynku - czyli jak siedze , leże , śpie - wniosek z tego taki że JA potrzebuje życ aktywnie bo do takiego życia serducho przywykło normalnie jak sportowiec
sama sobie wmówiłam że przez zime odpoczne bo i tak przy Gabi sie nalatam , z niemiec wróciłam wyluzowana , ogólnie dałam na luz , i zonk - serce zaczeło samo dodawac sobie skurcze .
oznajmiłam lekarzowi że mam teraz psa - stwierdził świetnie bo ja potrzebuje aktywności .
Wiec tak moje drogie - nie dla mnie leżenie do góry dupą w sumie sama sie tak załatwiłam bo ja cyborg jestem i szukam sobie zajecia
na lekach zostaje , ma to minąc bo to przypadłośc napadowa , kontrola za 2 miesiące .

ok araczki czy u ciebie nie trzeba odśnierzyc

przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
Podwójne
Wszystkiego Najlepszego!Spełnienia marzeń, tych małych i tych wielkich!
No i dbaj o siebie, aktywnie.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:14   #1965
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ałła dla pewności konsultuj. ja z moim byłam na kontroli mimo braku wskazań (moim zdaniem)ortopeda powiedział że wszystko ok, sprawdził kręgosłup, klatkę piersiową, stawy biodrowe.mimo że nie stwierdził nieprawidłowości mamy znowu kontrolę wiosną
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:18   #1966
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Dajcie mi te swoje nieśmiałe dzieci, chociaż na chwilę. Zamienię się chętnie.
mamy takie same dzieci. moje oba takie.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31421107]
Słuchajcie, u nas tak wieje, że szok. Muszę wyjść na moment, ale aż się boję. DObrze, że swoje ważę, bo inaczej 156cm w górę by poleciało
[/QUOTE]
ja dziś wysiadłam z auta, miałam zrywkę z 3szt,princepolo, jak zawiało, to w ręce zostały mi same uchwyty z torebki.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
kiedys słyszałam że dla dzieci które nie są ciężkie najlepsza własnie pianka
sama pianka zwykła, to chyba dla nikogo dobra nie jest.

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
masakra.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
STO LAT!

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie muszę nawet nikogo nigdzie wysyłać. Jestem wolna jak dzika świnia.
\
już sama mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Lea jaki rozmiar nosi Tymek i jaki rozmiar kurteczki kupiłaś na następną zimę ??
teraz Tymek z zasady nosi 86cm, kurtka na kolejny rok leży w szafie, po Maksiu, jest z Nexta w rozm.2-3latka. oprócz tego kombinezon na 92cm.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
A i słuchajcie, właśnie się kapnęłam, że za równy miesiąc mam pierwszy termin z usg...aaaaaaaaaa, ratunku Zaczynam schizować przed porodem- mam nadzieję, że drugi będzie krótszy i że w ogóle jakoś tak łatwiej będzie
ale zleciało. bedzie łatwiej.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
C
Dziś przychodzę z nowina a mianowicie, lekarz na dzisiejszej wizycie nieśmiało powiedział ze będzie dziewczyna. Zasugerował żeby nie kupować jeszcze różowej wyprawki... na wszelki wypadek, bo za miesiąc potwierdzi na 100%
cate super że się ujawniłaś Strasznie mnie korciło żeby dziewczynom na wątku powiedzieć no ale nie czułam się upoważniona
Gratuluje synusia
gratuluję dziewczynki.
z nóżkami jeszcze bym poczekała do bilansu 2-latka.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:27   #1967
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Ja nie muszę nawet nikogo nigdzie wysyłać. Jestem wolna jak dzika świnia.


A właśnie, jak z mężem relacje? Jest ok?Mam nadzieję, że się nie pogorszyły. Bo jak narazie jesteście jedyną parą, jaką "znam", która rozchodzi się w pokoju, bez walk i robienia sobie na złość.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
A i słuchajcie, właśnie się kapnęłam, że za równy miesiąc mam pierwszy termin z usg...aaaaaaaaaa, ratunku Zaczynam schizować przed porodem- mam nadzieję, że drugi będzie krótszy i że w ogóle jakoś tak łatwiej będzie
Trzymam za krótszy i łatwiejszy.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Ja jak zwykle z rzadka pisze ale regularnie czytam
Dziś przychodzę z nowina a mianowicie, lekarz na dzisiejszej wizycie nieśmiało powiedział ze będzie dziewczyna.
klask i:

Gratulacje również dla cate

Ja też regularnie czytam, mniej piszę.

Popsuło nam się wieczorne zasypianie.
Rano pobudka jak zawsze, drzemka w dzień jak zawsze, a wieczorem buszuje w łóżeczku do 21.30 Wcześniej było 20-21.
Myślałam, że to wina dziennej drzemki, że wyrasta, ale guzik.
Raz nie położyłam w południe.Padł mi na rękach o 15.30( o 15.50 ksiądz na kolędę wszedł i bujałam się sama), co w efekcie dało spanie o 22.30.
Teraz jeszcze nie śpi.Siedzi w łóżeczku, ogląda książeczki(inaczej by mnie wołał non stop) i słyszę tylko achy i ochy, meee, beee, koko...
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:55   #1968
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

hej. wpadłam Was poczytać i zaraz lecę coś zjeść, bo dopiero skończyłam ogarniać chatę na jutrzejszy przyjazd teściów.
rano muszę jeszcze łazienkę zrobić na błysk.

Silpe - najlepszego ! (jakby co, to mam dużo okien do wymycia, a i odśnieżać jest co )

Ałła - gratki za różowe wieści

Kumkura - na pewno będzie łatwiej, nastaw się pozytywnie.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:53   #1969
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

byłam dziś w zarze i dziecięce ciuszki niestety nie są bardziej przecenione

silpe spełnienia marzeń i dorzucam moją stertę prasowania

ałła gratuluję na razie po cichu a do ortopedy bym się przeszła, nie zaszkodzi

kumkura trzymam kciuki za błyskawiczny i bezbolesny poród masz już wszystko przygotowane?

edzia straszny ten link to dziecko nie pływa tylko walczy o przetrwanie

kaszpirek może to takie chwilowe problemy ze spaniem? bo chyba po kolei nasze dzieciaki mają problemy albo z drzemkami albo nocnym snem
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 22:54   #1970
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

W klubie wkleiłam filmik ze świątecznymi popisami mojego dziecka
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 22:56   #1971
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
dziś to chyba wszędzie wiało, ja w nocy nie mogłam spać, kurde chyba się starzeje kiedyś spalam jak zabita nic mi nie przeszkadzało, teraz mocniej wieje i mam problem.
Piszecie o spaniu moja też ostatnio dłużej śpi rano, budzi się o 9, wczoraj nawet o 10 i stąd brak drzemek w dzień.

Dziś byłyśmy na spotkaniu klubu mam u siebie w mieście (póki co 4 spotkanie), fajnie coraz więcej nas, powoli się rozkręca. Wiki uwielbia dzieci, a najlepiej podpasywał jej Tymek starszy od niej o tydzień, bawiła się z nim ... samochodami. Czy moja córcia zechce bawić się lalami? Nie chce żadnych ozdób do włosów, spineczek itp. sukienek też nie za bardzo, najbardziej lubi dźinsową a tak jak zakładam jakąś inną sukienkę to potrafi powiedzieć nie i nie da sobie założyć ale spoko nie martwię się może po prostu teraz ma takie zapędy na chłopczycę.
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31414149]
według mnie najlepiej od razu kupić pełnowymiarowe (90lub 100 x190 lub 200cm) ,materac ma być dobrej jakości, nie żadna pianka.
pod materacem ma być stelaż, żeby materac oddychał,a nie żadna płyta pilśniowa/wiórowa/itp.
i to tyle.[/QUOTE]
dzięki za rady, w sobotę pojedziemy coś obejrzeć. Czyli materac jaki najlepszy, teraz mała ma kokosow-gryczany to chyba dobry nie?
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Szalony- Lea dobrze pisze.moje mają piętrowe,90cm to dużo miejsca my często z młodymi nad ranem śpimy i też się mieścimy długość na pewno 200cm porządny materac i stelaż
piękne jesteście obie ale masz nogi!
też dzięki za rady, a co do nóg hmmm czarne kryjące rajstopy działają cuda, a na poważnie nogi to mój kompleks także powiem No co Ty gadasz
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja kupuje o szerokosci 80cm, a długości rosnące do 2m. Nie chce na razie takiego wielkiego bo nie będę miała go gdzie postawić



kiedys słyszałam że dla dzieci które nie są ciężkie najlepsza własnie pianka


ja właśnie słyszałam że piankowe to najgorsze ale dlaczego I don't know
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa
tylko u mnie jest
-spowodowany wadą wrodzoną
-u mnie wystąpiły objawy , a u wiekszości ich nie ma
- ujawnił sie bo ... uwaga ..tak po naszemu to mam za mało do roboty
Same wiecie że ze mnie cyborg a teraz mi sie nudzi bo nie mam co robic do tego za mało magnezu i potasu , chroniczne niedosypianie w nocy . Ogólnie na holterze wszystko wyszło , skurcze dodatkowe sklasyfikowane jako coś tam i coś tamw nocy serducho nawet za powoli mi bije ..ale wszystkie skurcze dodatkowe, te najwieksze pokazują sie własnie w stanie spoczynku - czyli jak siedze , leże , śpie - wniosek z tego taki że JA potrzebuje życ aktywnie bo do takiego życia serducho przywykło normalnie jak sportowiec
sama sobie wmówiłam że przez zime odpoczne bo i tak przy Gabi sie nalatam , z niemiec wróciłam wyluzowana , ogólnie dałam na luz , i zonk - serce zaczeło samo dodawac sobie skurcze .
oznajmiłam lekarzowi że mam teraz psa - stwierdził świetnie bo ja potrzebuje aktywności .
Wiec tak moje drogie - nie dla mnie leżenie do góry dupą w sumie sama sie tak załatwiłam bo ja cyborg jestem i szukam sobie zajecia
na lekach zostaje , ma to minąc bo to przypadłośc napadowa , kontrola za 2 miesiące .

ok araczki czy u ciebie nie trzeba odśnierzyc

przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
Sto lat! , hmmm mam stos prasowania może podesłać? ale zaraz to raczej zbyt mało aktywne zajęcie dla cyborgów
Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Silpe, stooo lat, stooooooooo lat
Czujesz się na tyle? Bo ja mam niewiele mniej i dalej czuję się jak nastolatka
A i słuchajcie, właśnie się kapnęłam, że za równy miesiąc mam pierwszy termin z usg...aaaaaaaaaa, ratunkuZaczynam schizować przed porodem- mam nadzieję, że drugi będzie krótszy i że w ogóle jakoś tak łatwiej będzie
ło matko faktycznie już coraz bliżej, torba spakowana? Boże przypomniałam sobie swoje szykowanie sprawdzanie po milion razy czy wszystko zapakowałam, czy wszystko kupiłam, te listy z wyprawką echhh... Na koniec i tak wyszło że wszystkiego nie wzięłam, zresztą nie wiem po co tak schizowałam skoro do szpitala mam 15 minut piechotą
Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Ja jak zwykle z rzadka pisze ale regularnie czytam
Dziś przychodzę z nowina a mianowicie, lekarz na dzisiejszej wizycie nieśmiało powiedział ze będzie dziewczyna. Zasugerował żeby nie kupować jeszcze różowej wyprawki... na wszelki wypadek, bo za miesiąc potwierdzi na 100% Jako że znam lekarza dobrze i wiem że gdyby nie był pewien to by nic nie powiedział wiec postanowiłam się cieszyć Z różem jeszcze się wstrzymam Co prawda z drugiego synka też byśmy się bardzo cieszyli, tym bardziej że wszystkie ciuszki po Maćku trzymam w szafie


Mam jeszcze pytanie. Patrze na Wasze śliczne dzieci i wiedzę że wszystkie z pokazanych mają już proste nóżki. Maciek ma jeszcze "podporowo" rozstawione i nie wiem czy do ortopedy z nim nie pójść. Wszyscy pukają się w czoło jak o tym mowie i twierdzą że to przez pieluchę, pediatra mnie olała a małż się cieszy że dobrym piłkarzem będzie
U większości dzieci jest problem z nogami w kształcie litery X a u Maćka odwrotnie
gratulacje . Jeśli chodzi o rozstaw nóżek to ja bym już się zapisała do lekarza i tak na wizytę się czeka, no chyba że prywatnie pójdziesz, ale dla świętego spokoju bym poszła.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
W klubie wkleiłam filmik ze świątecznymi popisami mojego dziecka
podeślesz? chętnie obejrzę.
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:01   #1972
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Silpe - najlepsze życzenia
Ałła - gratulacje
Migotka, Kardashi - u mnie tez stare ceny z zarze, ale za to obkupiłam Małą w innych sklepach Kupiłam m.in. kurtkę na następną zimę w rozmiarze 98 w smyku za 45zł

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Buziaczek - wysłane
Kumkura - kciuki za szybki poród
Lea - dobrze, że Ciebie nie porwało
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:05   #1973
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Silpe - najlepsze życzenia
Ałła - gratulacje
Migotka, Kardashi - u mnie tez stare ceny z zarze, ale za to obkupiłam Małą w innych sklepach Kupiłam m.in. kurtkę na następną zimę w rozmiarze 98 w smyku za 45zł

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Buziaczek - wysłane
Kumkura - kciuki za szybki poród
Lea - dobrze, że Ciebie nie porwało
powiem Ci że Twoja córcia jest świetna, cudnie śpiewa, naprawdę jestem pełna podziwu
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:12   #1974
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
powiem Ci że Twoja córcia jest świetna, cudnie śpiewa, naprawdę jestem pełna podziwu
dziekuję
nie wiem czy zrozumiałaś co za wierszyk mówi najpierw bo troche się śpieszyła i wyszło jej dość niewyraźnie

Papierkowa - dzieki masz pamięć
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 23:22   #1975
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
dziekuję
nie wiem czy zrozumiałaś co za wierszyk mówi najpierw bo troche się śpieszyła i wyszło jej dość niewyraźnie

Papierkowa - dzieki masz pamięć
wlazł kotek na płotek na początku mówiła, wyraźnie wyraźnie
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 06:52   #1976
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki

diagnoza brzmi -Zespół Barlowa
tylko u mnie jest
-spowodowany wadą wrodzoną
-u mnie wystąpiły objawy , a u wiekszości ich nie ma
- ujawnił sie bo ... uwaga ..tak po naszemu to mam za mało do roboty
Same wiecie że ze mnie cyborg a teraz mi sie nudzi bo nie mam co robic do tego za mało magnezu i potasu , chroniczne niedosypianie w nocy . Ogólnie na holterze wszystko wyszło , skurcze dodatkowe sklasyfikowane jako coś tam i coś tam w nocy serducho nawet za powoli mi bije ..ale wszystkie skurcze dodatkowe, te najwieksze pokazują sie własnie w stanie spoczynku - czyli jak siedze , leże , śpie - wniosek z tego taki że JA potrzebuje życ aktywnie bo do takiego życia serducho przywykło normalnie jak sportowiec
sama sobie wmówiłam że przez zime odpoczne bo i tak przy Gabi sie nalatam , z niemiec wróciłam wyluzowana , ogólnie dałam na luz , i zonk - serce zaczeło samo dodawac sobie skurcze .
oznajmiłam lekarzowi że mam teraz psa - stwierdził świetnie bo ja potrzebuje aktywności .
Wiec tak moje drogie - nie dla mnie leżenie do góry dupą w sumie sama sie tak załatwiłam bo ja cyborg jestem i szukam sobie zajecia
na lekach zostaje , ma to minąc bo to przypadłośc napadowa , kontrola za 2 miesiące .

ok araczki czy u ciebie nie trzeba odśnierzyc

przy okazji stawiam torta , weszłam dziś w wiek chrystusowy
powaliłaś mnie tym tekstem...oby wszystko było dalej ok mały robocie
i sto lat w zdrowiu

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Silpe, stooo lat, stooooooooo lat
Czujesz się na tyle? Bo ja mam niewiele mniej i dalej czuję się jak nastolatka
A i słuchajcie, właśnie się kapnęłam, że za równy miesiąc mam pierwszy termin z usg...aaaaaaaaaa, ratunku Zaczynam schizować przed porodem- mam nadzieję, że drugi będzie krótszy i że w ogóle jakoś tak łatwiej będzie

zawsze tak szybko ten czas przeleci...?ledwo sie człowiek obejrzy...wszystko bedzie dobrze ponoc mówią,że drugi poród jest łatwiejszy i szybciej...pozatym pamiętaj rodzi się głową,nie d.......wiec dasz sobie rade....

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
hej. wpadłam Was poczytać i zaraz lecę coś zjeść, bo dopiero skończyłam ogarniać chatę na jutrzejszy przyjazd teściów.
rano muszę jeszcze łazienkę zrobić na błysk.
skądś to znam....narobi sie człowiek jak głupi ale chociaz ma sie dobrze wysprzątane

Adrianek zaczyna wstawaxc coraz wczesniej dzis juz buszuje od 6:40a zasnoł ok 21 zazwyczaj spał do 8 od 20:30 chyba mu również przez te pogode sie cos mieszac zaczyna
Dzis drugie podejscie do próby odwiedzenia koni ...no mam nadzieje ze sie uda...a no i własnie sie zorientowalam,że jest dzis swieto..i pewnie wszystko bedzie zamknietea ja bez zakupow
jesli tak to coz trzeba bedzie jakos do jutra przeczekac....zaczynam sie juz gubic w tych ''swietach''pozatym co do kolędy to mam dylemat,nie pamietam kiedy ostatnio cos takiego obchodziłam(zazwyczaj mnie omijało bo mnie poprostu w domu nie było),ale wydaje mi sie ze bede musiala przyjac ksiedza chociaz jestem bardzo ''anty''
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:13   #1977
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Jak jesteś anty, to nie przyjmuj i już.

Buziaczek, ty nie miałaś wstępu do klubu wysłałam

Moja córka się poprzestawiała totalnie. Budzi się w okolicach 5, domaga się jedzzenia, idzie z nami dosypiać i tym sposobem wstaliśmy (obudziliśmy się!) 10:22... Drzemki dziennej dzisiaj już nie będzie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 10:39   #1978
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31435170




teraz Tymek z zasady nosi 86cm, kurtka na kolejny rok leży w szafie, po Maksiu, jest z Nexta w rozm.2-3latka. oprócz tego kombinezon na 92cm.


[/QUOTE]

Yhymmm.. bo będę kupowała teraz kurteczkę na zimę następną.. Tą teraz nosi 18-24 miesiace.. Kolejny rozmiar to 24-36 albo 2-3 lata.. tylko te 2-3 lata jest trochę większy niz 24-36
widząc rozmiary, dziecku 2 letnie rosnie już wolniej, w sensie zmienia rozmiar raz na rok ? Blanka akurat nosi rozmiar taki sam jak są na metce

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Migotka, Kardashi - u mnie tez stare ceny z zarze, ale za to obkupiłam Małą w innych sklepach Kupiłam m.in. kurtkę na następną zimę w rozmiarze 98 w smyku za 45zł

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

pokaż jaką ?
Ja do smyka daawno nie wchodziiiłaaam....

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31441718]

Moja córka się poprzestawiała totalnie. Budzi się w okolicach 5, domaga się jedzzenia, idzie z nami dosypiać i tym sposobem wstaliśmy (obudziliśmy się!) 10:22... Drzemki dziennej dzisiaj już nie będzie.[/QUOTE]

moja tak samo... ostatnio wstawała 2 razy na mleko! Teraz już ok 5 i śpi do 9-10..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:03   #1979
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
dziekuję
nie wiem czy zrozumiałaś co za wierszyk mówi najpierw bo troche się śpieszyła i wyszło jej dość niewyraźnie

Papierkowa - dzieki masz pamięć
velluto Twoja Natalia jest niesamowita jak dla mnie i nie chodzi mi tu o to że mówi, tylko jak i co mówi, jakie słownictwo dobiera. poproszę o linka filmiku świątecznej Natalii

w poniedziałek jade do warszawy na 3 dni. już mam stresa bo nigdy nie zostawiałam Tymona na tak długo. On sobie poradzi, wiem, gorzej ze mną...

kardashi, to fajnie ze Blanka taka wymiarowa, bierz wg rozmiaru z metki, powinno byc ok, a jak nie to sprzedasz

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

zdjęcie Tymiśka nie chce mi sie załadowac

Edytowane przez Papierowka1
Czas edycji: 2012-01-06 o 10:45
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:12   #1980
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

hej kobitki jestem ale nie wiem na jak długo cos od 3 dni inetrnet szwankuje i raz mam raz nie chyba cos vectra ma
velluto natka jest swietna Ami tez potrafi duzo ale musze jej troche podpowiadac twoja ładnie zdanie powie bez pomocy
no wez opr dostaniesz i tak twoja córka (jak to szaja napisała) nienormatywna jest :P to ty jej jeszcze cos wytykasz no no masz sie chwalic i chwalic i chwalic


kropka impre robisz??!!! no wiesz na zachodzie opijaja rozstania tak samo jak kawalerskie


szaja no co ty moja wstajac na mleko o 5 łapie drzemke do góra 7 i potem dopiero zasypia na około 1,5 godz cos po 12

kumka ja ci zycze szybkiego porodu i zebys wcale nie pekła duzo pokarmu i spokojnego dzidka

papierówka ciezko bedzie ale dasz rade

silpe ssorki ale troche sie usmiałam 1 raz sie spotykam z tym ze ma sie serce chore przez lenistwo :P

nie no wiesz ja wierze ze tak moze byc ale powiedz sama brzmi to smiesznie czyli ty majac lat 80 niestety kochana zmuszona jestes do biegania z doroslym dzieckiem na disco

a tak powaznie ciesze sie ze to nic az tak powaznego mam nadzieje ze lekami da sie troche te twoje serducho w dzien spowolnic co bys mogła dac na luz

--------------------------------------

z drugiej beczki znów poklocilam sie z tz o ..... kup..ee - rozpisywac tu sie nie bede bo moze kto niepowołany przeczyta w klubie naszrobie

a no własnie miałam napisać Lea jak cie zobaczyłam to se pomyslałam co ta smarkata tam robi ona nie mogła urodzic 2 dzieci i prowadzic przedszkola przeciez wyglada jak licealistka albo 3 klasa gimnazjum
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:29
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.