Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤ - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 08:32   #2011
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze macie jakies linki z FB ze sklepami ktore robia rzeczy handmade dla maluszkow? Interesuje mnie wszystko ( posciele, ubranka, zabawki, dekoracje)
Ja handmade lubie kupować na dawanda. Bardzo oryginalne rzeczy można tam znaleźć. Czasem błądze też na etsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:34   #2012
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja uważam że okna i drabina to praca domowa jak każda inna. Nie robię 5 okien na dzień tylko dawkuje po 1 na spokojnie. Od razu lepiej się czuje w domu z umytymi oknami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:35   #2013
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Dzień dobry,

Ja myję normalnie okna, firanki też zmieniam. Wczoraj prałam dywan. Nie dźwigam tylko ciężkich rzeczy. Nie mam ciąży zagrożonej, czuję się na siłach - na drabinę wchodzić nie muszę, co najwyżej na krzesło. Robię to trochę z nudów, zresztą lepiej się czuję psychicznie jak coś zrobię pożytecznego w domu. Pewnie mąż by to zrobił jakbym go poprosiła, ale wolę go zatrudnić do innych rzeczy np w weekend ma posprzątać piwnicę
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:36   #2014
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze macie jakies linki z FB ze sklepami ktore robia rzeczy handmade dla maluszkow? Interesuje mnie wszystko ( posciele, ubranka, zabawki, dekoracje)
Ja mam śpiworek od Makaszka i jestem mega zadowolona

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:41   #2015
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

U mnie mama zawsze przestrzega przed wieszaniem firanek w ciąży.
W ogóle dziewczyny to moje niskie łożysko daje mi w kość. To ciągnięcie/ból - teraz nie ma już dnia bez tego Moja siostra z jednym dzieckiem też tak miała, tylko jej się to zaczęło w III trymestrze. Pod koniec ciąży chodziła jak kaczka, bo tak ją bolało. Najgorzej dla mnie jak kucam, wstaje z łóżka czy podnosze nogi na stojąco żeby ubrać buty. Jak coś podnosze to tak samo. Modlę się żeby ono się podniosło, bo będzie kiszka
Gratuluje Wam ostatnich udanych wizyt i cieszę się, że na naszym wątku tak w miare bezproblemowo
Gosia mi wizytę możesz wpisać na 4 kwietnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:42   #2016
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

O kurka, to nie zauważyłam, zaraz nadrobię, dzięki.

Też nie będę porywać się na wszystkie okna za jednym zamachem, przyjemności trzeba sobie dawkować

W poprzedniej ciąży w okolicach terminu wysprzątałam cały dom, umyłam okna, ogarnęłam piwnicę w nadziei, że przyspieszy to poród. Taaaa, poczekałam jeszcze ponad tydzień...
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 08:46   #2017
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze macie jakies linki z FB ze sklepami ktore robia rzeczy handmade dla maluszkow? Interesuje mnie wszystko ( posciele, ubranka, zabawki, dekoracje)
ja upatrzyłam sobie na fb MiliMoi Handmade, Pani Igła. Prócz tego utulankowo i kocyki z LePampuch

Ale miałam dziś w nocy przeżycie.. Śniła mi się taka moja przybrana ciocia-babcia, która już nie żyje. Obudziłam się, była 3 w nocy i idę siku. Przechodzę przez pierwszy pokój, a tam stoi taki mały kredens wysoki, na którym stoi kwiatek. Nie wiem jak on się nazywa, ale rośnie długa gałęź z liściami, którą można by obwiesić cały pokój, ale moja teściowa owija tą gałąź o róg tego kredensu i ona tak sobie zwisa. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi No i wczoraj teściowa myła okna, wieszała firanki i możliwe, że ruszyła ten kwiatek. A więc idę sobie w nocy po ciemku, do tego wc i myślę o tym moim śnie i przechodząc obok tego kredensu nagle zsunęły się te gałęzie, tuż przy mnie. Prawie zawału dostałam Aż mi się syn w brzuchu obudził z tego wszystkiego...
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 09:08   #2018
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Ja myję normalnie okna, firanki też zmieniam. Wczoraj prałam dywan. Nie dźwigam tylko ciężkich rzeczy. Nie mam ciąży zagrożonej, czuję się na siłach - na drabinę wchodzić nie muszę, co najwyżej na krzesło. Robię to trochę z nudów, zresztą lepiej się czuję psychicznie jak coś zrobię pożytecznego w domu. Pewnie mąż by to zrobił jakbym go poprosiła, ale wolę go zatrudnić do innych rzeczy np w weekend ma posprzątać piwnicę
To tak jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;82398096]ja upatrzyłam sobie na fb MiliMoi Handmade, Pani Igła. Prócz tego utulankowo i kocyki z LePampuch

Ale miałam dziś w nocy przeżycie.. Śniła mi się taka moja przybrana ciocia-babcia, która już nie żyje. Obudziłam się, była 3 w nocy i idę siku. Przechodzę przez pierwszy pokój, a tam stoi taki mały kredens wysoki, na którym stoi kwiatek. Nie wiem jak on się nazywa, ale rośnie długa gałęź z liściami, którą można by obwiesić cały pokój, ale moja teściowa owija tą gałąź o róg tego kredensu i ona tak sobie zwisa. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi No i wczoraj teściowa myła okna, wieszała firanki i możliwe, że ruszyła ten kwiatek. A więc idę sobie w nocy po ciemku, do tego wc i myślę o tym moim śnie i przechodząc obok tego kredensu nagle zsunęły się te gałęzie, tuż przy mnie. Prawie zawału dostałam Aż mi się syn w brzuchu obudził z tego wszystkiego...[/QUOTE]
Jezu ja to wogule jestem boi dupa , i jak w nocy wstaje ti wszystko wszędzie widzę wiec pewnie też bym w gacie narobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 09:17   #2019
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Dzieki dziewczyny za nazwy sklepow. Jak narazie najbardziej podobaja mi sie rzeczy z Utulankowo od Bereniki.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

o kurcze doczytalam o galazkach mialabym pelne gacie jak Nicole
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 09:21   #2020
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Berenika, nieźle, sama bym pewnie popuściła po czymś takim. A mogłaś zasnąć potem? Mi natomiast dzisiaj śniła się teściowa, już któryś raz ale wczoraj wyjątkowo intensywnie o niej myślałam bo były jej urodziny. I śniła mi się taka uśmiechnięta, spokojna, i mnie przytulała żebym się o nią nie martwiła i nie smuciła. A potem znowu miałam okropny sen... śniło mi się że poszłam siusiu i dostałam takiego krwawienia że krew ciekła jak z kraniu ciurkiem i prosiłam o to żeby ktoś ze mną pojechał do szpitala bo coś się dzieję złego a to dopiero połowa ciąży i nikt nawet nie chciał mnie posłuchać, zajmował się swoimi sprawami i jakby mnie w ogóle nie słyszeli. Obudziłam się cała w nerwach...

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 09:28   #2021
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Podobno w ciąży ma się dziwne sny. Mi już się śnił poród i że karmiłam piersią. To był taki realistyczny sen , że jak się obudziłam to myślałam ,że już urodziłam i szukałam wzrokiem łóżeczka z dzieckiem w pokoju
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 09:32   #2022
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Ja firan nie mam, odpada pranie
Ale okna są przepotwornie brudne, na razie udaję, że tego nie widzę, na Święta wyjeżdżamy do rodziców, więc nie myję, zresztą ma padać.

Ma któraś z Was osobiste doświadczenia z myjką do okien typu Karcher czy Leifheit? Mają być w Lidlu podobne, zastanawiam się nad zakupem, miałyście okazję używać?
Mama ma karchera, babcia tą z lidla. Działają podobnie. Ale babci po roku zepsuło się gniazdo ładowania. Bo 'ślepy człowiek źle celowal' jak to sama ujęła.


Jeny co kichne to kopniak w zamian. Biedne to moje dzieciątko....


Ja mam 6 okien i mama umyla mi w styczniu. Jeszcze takie złe nie są. Poczekam do kwietnia i ogarnę sama bo wszystkie na wysokości podniesionego ramienia, stołka nie potrzeba. Wiec się nie namecze zbytnio.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 09:47   #2023
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja tą myjkę z lidla wczoraj oglądałam, ale jednak porzydziłam kasy, bo używałabym go w sumie tylko kilka razy w roku. Wolę kupić chyba coś innego np jakąś parową myjkę wielofunkcyjną czy mopa parowego. Ostatnio też widziałam w biedrze taki odkurzacz bezprzewodowy i mi się oczy zaświeciły
https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...offen/#slide/1
Mam w domu taki wielki odkurzacz wodny zelmera i jak mam go wyciągać do odkurzania to mnie *uj strzela. A taki podręczny odkurzacz byłby zbawieniem - pytanie tylko czy daje radę. I możnaby nim odkurzyć tapicerkę w samochodzie.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:08   #2024
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja myślałam, że dam radę z oknami, ale jednak zatrudnię męża
Boli mnie brzuch po większym wysiłku, więc na pewno by się to tak skończyło... Poza tym w grudniu jak myłam przed Świętami (w tym samym dniu robiłam test i już wiedziałam o ciąży) to jak schodziłam w kuchni z blatu to się przewróciłam i nie chcę powtórki Upiorę (pralka upierze) firanki i je wyprasuję chociaż (wiesza zawsze mąż bo nie cierpię tego robić)
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:18   #2025
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Hej dziewczyny!
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

Ja do mycia okien tym razem też zatrudnię tż - mamy tylko jedno duże balkonowe i 4 dachowe, ale zawsze muszę się nagimnastykować z drabiną więc tym razem poproszę o pomoc. Myślę też o kupnie tej myjki Leifheit, ma dobre opinie. Trzeba sobie ułatwiać życie
Poprzednio tż wieszał mi firankę i całkiem sprawnie mu poszło

Acidka - właśnie zastanawiałam się nad tą krzywą cukrową. Mam wizytę za 3 tygodnie, a lekarz nic jeszcze nie wspomniał o tym badaniu. Mam nadzieję, że nie zapomniał

Byliśmy wczoraj przymierzyć bazę od maxi cosi i wózek do mojego małego autka z małym bagażnikiem. Na szczęście zmieściło się wszystko raczej będziemy jeździć z dzidziem drugim autem, sporo większym, ale dobrze wiedzieć w razie czego
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:24   #2026
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

Ja do mycia okien tym razem też zatrudnię tż - mamy tylko jedno duże balkonowe i 4 dachowe, ale zawsze muszę się nagimnastykować z drabiną więc tym razem poproszę o pomoc. Myślę też o kupnie tej myjki Leifheit, ma dobre opinie. Trzeba sobie ułatwiać życie
Poprzednio tż wieszał mi firankę i całkiem sprawnie mu poszło

Acidka - właśnie zastanawiałam się nad tą krzywą cukrową. Mam wizytę za 3 tygodnie, a lekarz nic jeszcze nie wspomniał o tym badaniu. Mam nadzieję, że nie zapomniał

Byliśmy wczoraj przymierzyć bazę od maxi cosi i wózek do mojego małego autka z małym bagażnikiem. Na szczęście zmieściło się wszystko raczej będziemy jeździć z dzidziem drugim autem, sporo większym, ale dobrze wiedzieć w razie czego
Krzywą robi się najczęściej między 24 a 28 tc, więc masz jeszcze czas na to paskudztwo 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:34   #2027
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja już po wizycie wszystko dobrze i wIelam zwolnienie bo później musiałabym specjalnie na wiZytę się umawiać żeby mi od 1 wypisal. A jak to jest z kontola po jakim czasie kontrolują? Po miesiącu jak już oni płacą czy mogą teraz? Trochę się boję bo nie chce mi się cały czas siedzieć w domu.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:36   #2028
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko dobrze i wIelam zwolnienie bo później musiałabym specjalnie na wiZytę się umawiać żeby mi od 1 wypisal. A jak to jest z kontola po jakim czasie kontrolują? Po miesiącu jak już oni płacą czy mogą teraz? Trochę się boję bo nie chce mi się cały czas siedzieć w domu.
Ja jestem od stycznia i kontroli brak. Pracowałam w korpo i nadal płaci mi pracodawca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:39   #2029
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko dobrze i wIelam zwolnienie bo później musiałabym specjalnie na wiZytę się umawiać żeby mi od 1 wypisal. A jak to jest z kontola po jakim czasie kontrolują? Po miesiącu jak już oni płacą czy mogą teraz? Trochę się boję bo nie chce mi się cały czas siedzieć w domu.
Kiedy chcą. Ale nie wcześniej niż dostaną twój egzemplarz l4

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za nazwy sklepow. Jak narazie najbardziej podobaja mi sie rzeczy z Utulankowo od Bereniki.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

o kurcze doczytalam o galazkach mialabym pelne gacie jak Nicole
Może obczaj jezcze la millou

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-23, 10:48   #2030
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Mój pracodawca ma 7 dni na dostarczenie do zusu zdobienia tak? Bo nigdy nie byłam na l4 i tak się dopytuje bo muszę szefowej poczta to zwolnienie wysłać bo jest z innego miasta.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 10:52   #2031
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mój pracodawca ma 7 dni na dostarczenie do zusu zdobienia tak? Bo nigdy nie byłam na l4 i tak się dopytuje bo muszę szefowej poczta to zwolnienie wysłać bo jest z innego miasta.
Twój pracodawca z tego co kojarzę nie ms żadnego terminu ale niech się może wypowie ktoś kto to praktykowal

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:01   #2032
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
Twój pracodawca z tego co kojarzę nie ms żadnego terminu ale niech się może wypowie ktoś kto to praktykowal

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, nie ma wyznaczonego czasu w jakim ma dostarczyć zwolnienie... ostatnio byłam w zusie i przyszla babeczka bo dwa miesiące zus jej nie wypłacił zwolnienia bo pracodawca dostarczył dwa zwolnienia na raz... chamstwo

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:07   #2033
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

no ja mysle jak to zrobić, bo chce pojechać do rodziców do Lublina na tydzień dwa... a kolejne dwa bede juz w Krakowie :/ tez sie zastanawiałam czy moze zaczynają kontrolować dopiero jak zus zaczyna płacić, czyli dopiero zaplacą mi za maj...

zadzownie w pon do zusu i zapytam o te przebywania pod innym adresem i dam znac

dzisiaj mam równy półmetek ciąży mam wrażenie ze dzidzia ostatnio słabiej kopie dobrze ze niedługo wizyta

odebrałam wczoraj wyniki... coś w krwi mi sie świeci na czerwono i w moczu mam za wysokie PH :/

zrobiła mi sie znow opryszczka na ustach tak jak miesiac temu po chorobie... teraz na szczęście mam tylko katar i powoli przechodzi... biorę witaminy, jem różnorodne nie wiem czemu tak mnie łapią te wirusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:16   #2034
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
Kiedy chcą. Ale nie wcześniej niż dostaną twój egzemplarz l4

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Może obczaj jezcze la millou

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fajne tez ale ceny mają spore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:29   #2035
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

W H&M oprócz tego, ze jest -20% na dzieciowe (tylko trzeba 100 wydać) to jest -15% na ciążowe. Właśnie się zastanawiam nad dwupakiem topów (czarny i biały bo do wszystkiego pasują) tylko nie wiem, czy lepsze z krótkim rękawkiem czy bez rękawków Na razie chodzę jeszcze w większości ciuchów, dlatego sama nie wiem, czy warto. Chociaż z drugiej strony całe lato przed nami
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:33   #2036
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Po UP u mnie wszystko ok, waga 380g co odpowiada idealnie 21t0d w którym teraz jestem. Siusiak ma 9.5 mm, na 100% chłopak możesz mi Gosiu dopisać płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:40   #2037
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
W H&M oprócz tego, ze jest -20% na dzieciowe (tylko trzeba 100 wydać) to jest -15% na ciążowe. Właśnie się zastanawiam nad dwupakiem topów (czarny i biały bo do wszystkiego pasują) tylko nie wiem, czy lepsze z krótkim rękawkiem czy bez rękawków Na razie chodzę jeszcze w większości ciuchów, dlatego sama nie wiem, czy warto. Chociaż z drugiej strony całe lato przed nami
Widziałam i się zastanawiam właśnie. Jutro jadę do miasta z hm i moze mi sie uda namówić rodziców na zjechanie z trasy do galerii choć przymierzyć rozmiar a potem przez internet mogę zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:49   #2038
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

U nas tez ok, mlody ma 360g, parametry w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 11:52   #2039
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Po UP u mnie wszystko ok, waga 380g co odpowiada idealnie 21t0d w którym teraz jestem. Siusiak ma 9.5 mm, na 100% chłopak możesz mi Gosiu dopisać płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Gratuluje synka 😊
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
W H&M oprócz tego, ze jest -20% na dzieciowe (tylko trzeba 100 wydać) to jest -15% na ciążowe. Właśnie się zastanawiam nad dwupakiem topów (czarny i biały bo do wszystkiego pasują) tylko nie wiem, czy lepsze z krótkim rękawkiem czy bez rękawków Na razie chodzę jeszcze w większości ciuchów, dlatego sama nie wiem, czy warto. Chociaż z drugiej strony całe lato przed nami
Ja się czaje na leginsy.
A wiecie gdzie można dostać przyzwoitą koszule nocną ciążową? Taką ładną, a nie worek na ziemniaki z guzikami w dekolcie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
U nas tez ok, mlody ma 360g, parametry w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również gratuluje! Tym bardziej, że miałaś chyba obawy po ostatniej wizycie, że za malutki jest, dobrze pamiętam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-23, 12:25   #2040
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja jestem od stycznia i kontroli brak. Pracowałam w korpo i nadal płaci mi pracodawca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pierwszy miesiąc zwolnienia w ciąży płaci pracodawca a potem już ZUS . ja też mam w tytule przelewu dane pracodawcy, ale środki dostają już z zus.

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
no ja mysle jak to zrobić, bo chce pojechać do rodziców do Lublina na tydzień dwa... a kolejne dwa bede juz w Krakowie :/ tez sie zastanawiałam czy moze zaczynają kontrolować dopiero jak zus zaczyna płacić, czyli dopiero zaplacą mi za maj...

zadzownie w pon do zusu i zapytam o te przebywania pod innym adresem i dam znac

dzisiaj mam równy półmetek ciąży mam wrażenie ze dzidzia ostatnio słabiej kopie dobrze ze niedługo wizyta

odebrałam wczoraj wyniki... coś w krwi mi sie świeci na czerwono i w moczu mam za wysokie PH :/

zrobiła mi sie znow opryszczka na ustach tak jak miesiac temu po chorobie... teraz na szczęście mam tylko katar i powoli przechodzi... biorę witaminy, jem różnorodne nie wiem czemu tak mnie łapią te wirusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję, czas na drugą połowę meczu
Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Po UP u mnie wszystko ok, waga 380g co odpowiada idealnie 21t0d w którym teraz jestem. Siusiak ma 9.5 mm, na 100% chłopak możesz mi Gosiu dopisać płeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję zdrowego synka!!!
Cytat:
Napisane przez Stella275 Pokaż wiadomość
U nas tez ok, mlody ma 360g, parametry w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cieszę się, że Mały rośnie zdrowo ♡
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-26 20:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.