Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 07:44   #1621
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pokaż linka do tego zestawu? Ciekawi mnie jakie to kolory sa
Takie jak teraz się rozczaruję OPI to będę mieć nauczkę już na zawsze, bo poprzednia jak widać starczyła chyba tylko na 4 lata.
http://allegro.pl/opi-take-ten-10-hi...942054153.html

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że jak mi się uda wytrzymać ten miesiąc w niekupowaniu kosmetyków nieniezbędnych do życia, to może bym sobie w marcu sprawiła nowe tuszydło w nagrodę...
Moje niekupowanie zbędnych kosmetyków się zakończyło na tym zestawie OPI. Ale mam nadzieję, że już nic więcej nie wpadnie. Pójdę chyba tylko do Hebe po serum Dermedic H3 (zakładam, że tam dostanę), bo dostałam od nich bon a pokończyłam wszelkie resztki, odlewki i próbki.

A tuszydło w marcu to i ja powinnam sobie sprawić koniecznie, ewentualnie może na jeszcze jednaj miniaturce pociągnę do kwietnia. Hypnose Drama się jednak okazało dramatyczne.


I idę do fryzjera w sobotę, będę testować nowy salon. A przez rzyrafkę i jej zdjęcie boba chodzi mi po głowie ostre cięcie. I teraz się zastanawiam czy to robić czy jednak nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vywr.jpg (97,2 KB, 18 załadowań)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:08   #1622
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takie jak teraz się rozczaruję OPI to będę mieć nauczkę już na zawsze, bo poprzednia jak widać starczyła chyba tylko na 4 lata.
http://allegro.pl/opi-take-ten-10-hi...942054153.html


I idę do fryzjera w sobotę, będę testować nowy salon. A przez rzyrafkę i jej zdjęcie boba chodzi mi po głowie ostre cięcie. I teraz się zastanawiam czy to robić czy jednak nie.
Ładny zestaw OPI-ków Też mi się chce nowych lakierów, jakieś jasne wiosenne kolory mi się marzą

Ja też myślałam ostatnio o radykalnej zmianie fryzury, ale póki co jedynie zmieniłam uczesanie tzn. wróciłam do przedziałka na boku, bo od dawna czesałam się z przedziałkiem na środku i już mi się znudziło
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 22:35   #1623
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takie jak teraz się rozczaruję OPI to będę mieć nauczkę już na zawsze, bo poprzednia jak widać starczyła chyba tylko na 4 lata.
http://allegro.pl/opi-take-ten-10-hi...942054153.html

Moje niekupowanie zbędnych kosmetyków się zakończyło na tym zestawie OPI. Ale mam nadzieję, że już nic więcej nie wpadnie. Pójdę chyba tylko do Hebe po serum Dermedic H3 (zakładam, że tam dostanę), bo dostałam od nich bon a pokończyłam wszelkie resztki, odlewki i próbki.

A tuszydło w marcu to i ja powinnam sobie sprawić koniecznie, ewentualnie może na jeszcze jednaj miniaturce pociągnę do kwietnia. Hypnose Drama się jednak okazało dramatyczne.

I idę do fryzjera w sobotę, będę testować nowy salon. A przez rzyrafkę i jej zdjęcie boba chodzi mi po głowie ostre cięcie. I teraz się zastanawiam czy to robić czy jednak nie.
O, całkiem fajny zestawik

Moje szczęśliwie trwa, ale zdaje się, że jest nowa gazetka SP i chyba coś mnie zaczyna kusić

Też chcę nowe serum- Bielenda ultranawilżająca nadal za słaba, poza tym mało wydajna- została mi już tylko 1/3 buteleczki. Jeśli finanse pozwolą to zapoluję na Aquapulpe. A jak nie to z podkulonym ogonem wracam do sprawdzonego H3. A różni się to Hebe z Floriańskiej o dtego z Bonarki? Bo w Bonarce jakiś dziwny ten sklep, nie przypadł mi do gustu
Będzie trzecie SP w mieście- o ile dobrze rozumiem to na dworcu

Jakie masz w planach? Ja chcę L'Oreal Miss Manga i 2 Goshe, które od dawna za mną chodzą. I Avon nowy ma być niedługo (i nie ważne, że już 3 "nowe" avonowe eksperymenty leżą i się kurzą )
Tymczasem taką nowość wyhaczyłam na wizażu https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...tuous-Infinite przy okazji kuszą mazidełka sephorowe https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...do-ust-Sephora nie doczekałam w PL nowych kolorów Rimmel Apocalips więc może tu będzie ładne bordo
I te róże mnie zaciekawiły od Bell https://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kos...olour-Fun-Bell
Jak widać powoli wariuję wiosennie- kolorówkowo

Gdzie się wybierasz? Ja zadzwoniłam dziś rano żeby się umówić na któryś dzień przed pracą, ale mają od 10 to nie wiem czy zdążę i na razie się nie umówiłam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też myślałam ostatnio o radykalnej zmianie fryzury, ale póki co jedynie zmieniłam uczesanie tzn. wróciłam do przedziałka na boku, bo od dawna czesałam się z przedziałkiem na środku i już mi się znudziło
Ja co jakiś czas przed lustrem wracam do przedziałka na środku, ale wyglądam jak jakiś neandertalczyk i szybko przewracam włosy na bok z powrotem

Po tygodniu przerwy powróciłam na pilates, nie żałuję
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:28   #1624
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja też myślałam ostatnio o radykalnej zmianie fryzury, ale póki co jedynie zmieniłam uczesanie tzn. wróciłam do przedziałka na boku, bo od dawna czesałam się z przedziałkiem na środku i już mi się znudziło
No to na razie radykalna zmiana nie jest.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moje szczęśliwie trwa, ale zdaje się, że jest nowa gazetka SP i chyba coś mnie zaczyna kusić
Jeszcze nie oglądałam, ale mam nadzieję, że nic mnie nie skusi.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też chcę nowe serum- Bielenda ultranawilżająca nadal za słaba, poza tym mało wydajna- została mi już tylko 1/3 buteleczki. Jeśli finanse pozwolą to zapoluję na Aquapulpe. A jak nie to z podkulonym ogonem wracam do sprawdzonego H3. A różni się to Hebe z Floriańskiej o dtego z Bonarki? Bo w Bonarce jakiś dziwny ten sklep, nie przypadł mi do gustu
Będzie trzecie SP w mieście- o ile dobrze rozumiem to na dworcu
Mi też ta Twoja Bielenda nie podeszła specjalnie, teraz nie mam nic, a moja cera jakoś kiepsko znosi sezon grzewczy w tym roku.

Nie byłam w Bonarce, a na Floriańskiej byłam tylko na otwarciu i było tyle ludu, że nie wyrobiłam sobie opinii.
SP na dworcu mnie cieszy, w końcu będę mieć blisko. A ze zdjęć dworca które kilka tygodni temu były w gazecie widziałam, że sporo tam lokali do wynajęcia. Wtedy po zdjęciach wynikało, że jeden wynajęty - oczywiście Biedronka. One są już wszędzie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakie masz w planach? Ja chcę L'Oreal Miss Manga i 2 Goshe, które od dawna za mną chodzą. I Avon nowy ma być niedługo (i nie ważne, że już 3 "nowe" avonowe eksperymenty leżą i się kurzą )
Coś sprawdzonego i niezawodnego chyba EL Double Wear tym razem. Żadnych eksperymentów.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Gdzie się wybierasz? Ja zadzwoniłam dziś rano żeby się umówić na któryś dzień przed pracą, ale mają od 10 to nie wiem czy zdążę i na razie się nie umówiłam
Na Racławicką, jakiś w miarę nowy salon, po zdjęciach sądząc młode dziewczyny go prowadzą. Idę w sobotę bardzo wcześnie rano, dam znać czy fajnie.

A Ty ścinasz na tego boba w końcu?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po tygodniu przerwy powróciłam na pilates, nie żałuję
Ja w poniedziałek dostałam w kość, dopiero dzisiaj śmigam na stepik.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 07:50   #1625
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takie jak teraz się rozczaruję OPI to będę mieć nauczkę już na zawsze, bo poprzednia jak widać starczyła chyba tylko na 4 lata.
http://allegro.pl/opi-take-ten-10-hi...942054153.html



Moje niekupowanie zbędnych kosmetyków się zakończyło na tym zestawie OPI. Ale mam nadzieję, że już nic więcej nie wpadnie. Pójdę chyba tylko do Hebe po serum Dermedic H3 (zakładam, że tam dostanę), bo dostałam od nich bon a pokończyłam wszelkie resztki, odlewki i próbki.

A tuszydło w marcu to i ja powinnam sobie sprawić koniecznie, ewentualnie może na jeszcze jednaj miniaturce pociągnę do kwietnia. Hypnose Drama się jednak okazało dramatyczne.


I idę do fryzjera w sobotę, będę testować nowy salon. A przez rzyrafkę i jej zdjęcie boba chodzi mi po głowie ostre cięcie. I teraz się zastanawiam czy to robić czy jednak nie.
Też jakiś czas temu miałam ochotę na ten zestaw OPI. W sumie dalej mam

Zazdroszczę wizyt u fryzjera i na siłowni. U mnie przez kończący się remont mieszkania brak czasu na cokolwiek i chodzę taka byle jaka z odrostem na głowie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 08:01   #1626
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wizyt u fryzjera i na siłowni. U mnie przez kończący się remont mieszkania brak czasu na cokolwiek i chodzę taka byle jaka z odrostem na głowie
Ja mam rozbabraną budowę ale że chwilowo nie mam co tam szczególnie robić jako słaba kobieta, to korzystam z w miarę wolnego czasu, dałam sobie 2 popołudnia w tygodniu na ćwiczenia ale na głowie doczekałam się odrostu 5 cm zanim znalazłam czas i motywację, żeby się zapisać. Dobrze, że robię tylko refleksy, to jeszcze da się tak pokazać ludziom, ale wyglądam już po prostu źle.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:56   #1627
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W następnym tygodniu będę pierwszy raz farbowac włosy - przez ta ciaze mam pełno siwych włosów, a w niedziele jest chrzest Kacpra, trzeba jakoś wyglądać.

Wybrałam avonowska farbe Ciemny złoty brąz i jestem ciekawa efektu


Zawsze mnie zastanawiała czy np. na deszczu nie leci farba z włosów

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Rzyrafko:
czy cena 43 zł za zestaw to serum Hydrain 3 + krem przeciwzmarszczkowy Hydrain 3 to dobra cena?
Widziałam dziś w aptece, ale nie mam pojecia jak to wychodzi cenowo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 12:04   #1628
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W następnym tygodniu będę pierwszy raz farbowac włosy - przez ta ciaze mam pełno siwych włosów, a w niedziele jest chrzest Kacpra, trzeba jakoś wyglądać.
Nie leci tzn. nie powinna, z kiepskiej farby może na początku odbarwiać ręcznik czy coś, ale generalnie powinno się wszystko wypłukać przy zmywaniu farby.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:31   #1629
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczyny!

trochę mnie tu nie było...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zastanawiała czy np. na deszczu nie leci farba z włosów
Nie leci
Mnie kiedyś złapała ulewa latem jak miałam na sobie białą koszulę i byłam ok 2-3 mycia po farbowaniu włosów na jakiś ciemny brąz. Mokre przyklejone do szyi włosy lekko zafarbowały kołnierzyk.
U mnie niestety wszystkie ciemne brązy wychodziły niemalże czarno po farbowaniu. Teraz decyduję się tylko na naturalne średnie brązy.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Rzyrafko:
czy cena 43 zł za zestaw to serum Hydrain 3 + krem przeciwzmarszczkowy Hydrain 3 to dobra cena?
Widziałam dziś w aptece, ale nie mam pojecia jak to wychodzi cenowo
Moim zdaniem bardzo dobra. Sama kupiłam kiedys taki zestaw i byłam zadowolona

ice, bardzo fajny zestaw Opi-ków!
U mnie w lakierach już od dawna królują małe Lorealki, tak się namnozyły, że jest ich ok 25szt
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 14:23   #1630
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

sleepy

Może opowiesz coś jak się udał wasz wielki dzień co? I jakimiś fotkami też byś się mogła pochwalić.

Namnożyło Ci się tych L'Orealków. Ja ostatnio zwróciłam uwagę na jakiś mocno połyskujący niebieski, ale nawet do rąk nie brałam, bo obiecałam sobie lakierów nie kupować już więcej. To było przed OPIkami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:00   #1631
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to na razie radykalna zmiana nie jest.
A no nie Ale też mi już chodziły po głowie myśli o ścięciu na boba, albo nawet powrotu do krótkich włosów jakie miałam w liceum, jednak wiem, że bym żałowała tej decyzji. Także zostanę jak na razie przy podcięciu końcówek na wiosnę.

Hej sleepy Ja zdjęcia widziałam na FB, piękne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:35   #1632
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam rozbabraną budowę ale że chwilowo nie mam co tam szczególnie robić jako słaba kobieta, to korzystam z w miarę wolnego czasu, dałam sobie 2 popołudnia w tygodniu na ćwiczenia ale na głowie doczekałam się odrostu 5 cm zanim znalazłam czas i motywację, żeby się zapisać. Dobrze, że robię tylko refleksy, to jeszcze da się tak pokazać ludziom, ale wyglądam już po prostu źle.
Ja mam nadzieję dociągnąć do końca lutego.Potem zaszaleję i będzie nowe mieszkanko, pomalowane włosy i fryzjer jak szaleć to szaleć
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 23:16   #1633
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Coś sprawdzonego i niezawodnego chyba EL Double Wear tym razem. Żadnych eksperymentów.

Na Racławicką, jakiś w miarę nowy salon, po zdjęciach sądząc młode dziewczyny go prowadzą. Idę w sobotę bardzo wcześnie rano, dam znać czy fajnie.

A Ty ścinasz na tego boba w końcu?
Chyba go kiedyś miałam w miniaturce i nie bardzo. Może po drodze zapoluje na miniaturkę klasycznego Sumptuous, się zobaczy. Tymczasem nie wiem czy zgrzeszyłam czy nie- podłączyłam się do zamówienia siostry na półprodukty do mineralnej kolorówki- zamówiłam 2 bazy i bazę kolorystyczną..

O, to czekam na wrażenia.
Tak, chcę tego boba, bez farbowania na razie. Chyba bez
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W następnym tygodniu będę pierwszy raz farbowac włosy - przez ta ciaze mam pełno siwych włosów, a w niedziele jest chrzest Kacpra, trzeba jakoś wyglądać.

Wybrałam avonowska farbe Ciemny złoty brąz i jestem ciekawa efektu
[/COLOR]Rzyrafko:
czy cena 43 zł za zestaw to serum Hydrain 3 + krem przeciwzmarszczkowy Hydrain 3 to dobra cena?
Widziałam dziś w aptece, ale nie mam pojecia jak to wychodzi cenowo
Mnie ciekawi ten czerwonawy brąz z Avonu, ale chyba trafiłam na kiepską recenzje i się powstrzymałam na razie.

Bardzo dobra cena, samo serum bywa na promocji za 32 zł jakoś
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
trochę mnie tu nie było...

U mnie w lakierach już od dawna królują małe Lorealki, tak się namnozyły, że jest ich ok 25szt
Ano trochę

Toż to prawie cała ich gama

Mam juz dość tego tygodnia, dobrze, że jutro wieczorem imprezka Może nawet zdążę pomalować paznokcie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:08   #1634
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję dociągnąć do końca lutego.Potem zaszaleję i będzie nowe mieszkanko, pomalowane włosy i fryzjer jak szaleć to szaleć
No ja na koniec nie mogę czekać bo jest strasznie odległy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba go kiedyś miałam w miniaturce i nie bardzo. Może po drodze zapoluje na miniaturkę klasycznego Sumptuous, się zobaczy.
Klasyczny Sumptous fajny, tylko chyba krótkotrwały. Ale lubiłam ten tusz.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam juz dość tego tygodnia, dobrze, że jutro wieczorem imprezka Może nawet zdążę pomalować paznokcie
Ja też w tym tygodniu świętuję piątek jak nie wiem co, mam dość wszystkiego i bardzo się cieszę z weekendu.

Na dzisiaj musiałam przełożyć fitness i wycieczkę do Hebe, mam nadzieje, że moje OPIki dojdą do tego czasu na pocztę i będę mogła po nie podejść.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:39   #1635
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Myślałam po tym jednym zamówieniu z Gemini, że się zmienili na lepsze, ale widzę po Waszych doświadczeniach, że to był odosobniony przypadek - szkoda... A akurat znów pewnie u nich będę zamawiać - potrzebuję emulsję do kąpieli Emolium i podejrzewam, że taniej nie znajdę...


Tak piszecie o lakierach, a ja w ciągu ostatnich 2 miesięcy malowałam paznokcie raz:/ Chodzi mi po głowie, żeby się pozbyć większości kolekcji, ale jak zaczynam ją przebierać, to prawie wszystkich lakierów mi szkoda
Chyba po przeprowadzce się tym zajmę na serio, bo to bez sensu mieć tyle kosmetyków a używać tylko małej części...

Doszły wczoraj moje nowe Meteorki - wzięłam 02 Clair. Na razie ich nie używałam, ale muszę pochwalić internetowego Douglasa - dostałam miniaturę 2 ml kremu pod oczy Sensai, miniaturę i próbkę (w sumie 5 ml, a całe opakowanie ma 15 ml) serum pod oczy Estee Lauder, próbkę Visionnaire Lancome - stacjonarnie przy większych zakupach ani w D. ani w S. nie dostałam nawet połowy tego. I w dodatku była przesyłka za darmo i -20% - jestem bardzo zadowolona

Zrobiłam wczoraj tiramisu brownie z przepisu z książki z Moich Wypieków - rety, jakie to pyszne - muszę gdzieś schować to ciasto, bo zjem całe
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 09:50   #1636
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
sleepy

Może opowiesz coś jak się udał wasz wielki dzień co? I jakimiś fotkami też byś się mogła pochwalić.
Wczoraj wrzuciłam kilka zdjęć do albumu
A wielki dzień był fantastyczny! Super słoneczna pogoda, rewelacyjny nastrój od samego rana( tż przysłał mi przez świadka wielki bukiet róż), bez stresu i nerwów.
Kilka dni przed ślubem jakiś ptaszek zrobił mi niespodziankę na głowę ale odebrałam to tylko jaki dobry znak

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Toż to prawie cała ich gama
Oj dużo jeszcze brakuje ale muszę przyznać, że niektóre kolory wcale mnie nie interesują; mam za to w planach jeszcze coś morskiego.

Zaraz postaram się cyknąć fotkę mojego zbiorku.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj tiramisu brownie z przepisu z książki z Moich Wypieków - rety, jakie to pyszne - muszę gdzieś schować to ciasto, bo zjem całe
o rany, brzmi super!
Sama właśnie zjadłam kilka profiteroli w czekoladzie.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 09:51   #1637
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie
A probowalas płynu Oillan Baby? Jak dla mnie, a właściwie Kacpra to tańszy a równie dobry zamiennik emulsji Emolium. Na jego suchą skórę działają tak samo i nie muszę smarowac mu dodatkowo ciałka bo efekt utrzymuje się do następnej kąpieli (niedawno kapalismy raz w tygodniu ale że bardzo lubi wodę to teraz 2 razy w tyg.)
Wczoraj kupiłam mu zestaw emulsja 64% 400 ml z szamponem za 33zł. Mam nadzieję że też mu posłużą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-02-14 o 09:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:10   #1638
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak piszecie o lakierach, a ja w ciągu ostatnich 2 miesięcy malowałam paznokcie raz:/ Chodzi mi po głowie, żeby się pozbyć większości kolekcji, ale jak zaczynam ją przebierać, to prawie wszystkich lakierów mi szkoda
Chyba po przeprowadzce się tym zajmę na serio, bo to bez sensu mieć tyle kosmetyków a używać tylko małej części...
Mi też zawsze szkoda jak przebieram, a przypuszczam że Twoja kolekcja to jest pełna cudeniek, więc to w ogóle naturalne, że nie masz ochoty ich oddawać.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wczoraj wrzuciłam kilka zdjęć do albumu
A wielki dzień był fantastyczny! Super słoneczna pogoda, rewelacyjny nastrój od samego rana( tż przysłał mi przez świadka wielki bukiet róż), bez stresu i nerwów.
Kilka dni przed ślubem jakiś ptaszek zrobił mi niespodziankę na głowę ale odebrałam to tylko jaki dobry znak
Wyglądałas przepięknie Twój TŻ zresztą też super piękne zdjęcia i oczywiście spóźnione gratulacje
Najwyraźniej była to dobra wróżba.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 10:28   #1639
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Wyglądałas przepięknie Twój TŻ zresztą też super piękne zdjęcia i oczywiście spóźnione gratulacje
Najwyraźniej była to dobra wróżba.
Dziękuję

A oto moje stadko maluszków Przy okazji zostały odliczone i jest ich więcej niż myślałam...

edit: Ice, ten połyskujący niebieski o którym wcześniej pisałaś to może ten drugi od lewej na dole?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (105,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (85,0 KB, 31 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2014-02-14 o 10:29
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 10:55   #1640
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A oto moje stadko maluszków Przy okazji zostały odliczone i jest ich więcej niż myślałam...

edit: Ice, ten połyskujący niebieski o którym wcześniej pisałaś to może ten drugi od lewej na dole?
Super stadko moje jest znacznie skromniejsze

Możliwe że ten chociaż w Rossmannie mi się wydawał bardziej zgaszony. Te brokatowe kolory masz z importu pewnie?

Tak sobie myślę, że jak doczłaptam dzisiaj do tego Hebe to jest -40% na L'Oreala ale chyba nie powinnam kupować kolejnego lakieru....
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 09:39   #1641
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja się chyba dzisiaj wybiorę do Natury zobaczyć nową limitowankę z Essence.I zamówienie na Kokardi mnie kusi,ahh ta Balea
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 14:37   #1642
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

rzyrafko polecam jak coś ten salon na Racławickiej, podeślę Ci namiary na PW jakby co bardzo jestem zadowolona póki co, jeszcze muszę umyć moje nowe kłaczki sama i zobaczyć jak się układają i noszą, ale na razie bardzo na plus. I zapłaciłam naprawdę niedużo aaa no i ścięłam włosy - mam boba przełużonego i rozjaśniłam troszkę bardziej niż zwykle.

W piątek chciałam poszaleń kosmetycznie, ale tak się zdenerwowałam w Hebe że nie ma serum Dermedic H3, że nie kupiłam nic. Teraz trochę żałuję, bo w końcu mam ten bon i chciałabym wykorzystać, więc chyba wrócę po coś.
A moja poczta mnie skutecznie zniechęciła do odebrania OPIków, chyba 20 osób stało w kolejce i 1 okienko działało, więc sobie poszłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:26   #1643
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Super stadko moje jest znacznie skromniejsze

Możliwe że ten chociaż w Rossmannie mi się wydawał bardziej zgaszony. Te brokatowe kolory masz z importu pewnie?
Brokatowe pochodzą z Rossa lub SP, tylko jeden top z serii Confetti został kupiony w Londynie.
Przejrzałam ostatnio swatche wiosennej pastelowej serii i chyba powiększę stado o 1-2 szt


Kilka dni temu wróciłam do kremu w kwasami na noc i mam teraz wykwit bolących pryszczy na brodzie Mam nadzieję, że szybko miną te dni paszteta i będę się cieszyć ładną, oczyszczoną cerą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal_les_blancs.jpg (22,0 KB, 26 załadowań)
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 14:18   #1644
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Brokatowe pochodzą z Rossa lub SP, tylko jeden top z serii Confetti został kupiony w Londynie.
Przejrzałam ostatnio swatche wiosennej pastelowej serii i chyba powiększę stado o 1-2 szt
Chyba w żadnym sklepie nie widziałam tylu brokatowych odcieni, muszę zawsze trafiać albo na ubogie szafy albo na ogołocone półki.
Wiosenne pastele też ładne, muszę pooglądać swatche.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Kilka dni temu wróciłam do kremu w kwasami na noc i mam teraz wykwit bolących pryszczy na brodzie Mam nadzieję, że szybko miną te dni paszteta i będę się cieszyć ładną, oczyszczoną cerą.
Ja się właśnie przymierzam do lekkiego pokwaszenia, planowałam doczekać do 1 marca, ale robi się coraz bardziej wiosennie, więc chyba już czas o tym pomyśleć.

W ogóle to ja bym chciała, żeby zimy już nie było, ani jednego dnia.
Taka super pogoda jest, mogłoby tak zostać i robić się coraz cieplej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:27   #1645
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
o rany, brzmi super!
Sama właśnie zjadłam kilka profiteroli w czekoladzie.
i jest super, choć mało czuć w nim kawę (ale wystarczy je jeść do kawy)
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie
A probowalas płynu Oillan Baby? Jak dla mnie, a właściwie Kacpra to tańszy a równie dobry zamiennik emulsji Emolium. Na jego suchą skórę działają tak samo i nie muszę smarowac mu dodatkowo ciałka bo efekt utrzymuje się do następnej kąpieli (niedawno kapalismy raz w tygodniu ale że bardzo lubi wodę to teraz 2 razy w tyg.)
Wczoraj kupiłam mu zestaw emulsja 64% 400 ml z szamponem za 33zł. Mam nadzieję że też mu posłużą.
O nie próbowałam. Ale znalazłam na allegro emolium za 26 zł, więc zrobiłam spory zapas, jak mi się skończy to sprawdzimy ten Oillan My myjemy małą od początku co dwa dni, na początku płakała, teraz jej się to podoba
Rety, ona ma taką cudowną skórę - jak ja bym chciała mieć taką chociaż na twarzy Albo chociaż pod oczami
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też zawsze szkoda jak przebieram, a przypuszczam że Twoja kolekcja to jest pełna cudeniek, więc to w ogóle naturalne, że nie masz ochoty ich oddawać.
No niektóre ciężko było kupić, jak się ich pozbędę a za jakiś czas bym zmieniła zdanie, to nie wiem, czy udałoby się znów kupić... więc mi szkoda, mimo że nie używam...
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A oto moje stadko maluszków Przy okazji zostały odliczone i jest ich więcej niż myślałam...
Piękne, nigdy nie widziałam tylu w rossmannie A ja nadal nie mam ani jednego...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to ja bym chciała, żeby zimy już nie było, ani jednego dnia.
Taka super pogoda jest, mogłoby tak zostać i robić się coraz cieplej.
Ja zawsze lubiłam zimę, ale w tym roku też bym wolała, żeby taka pogoda została do wiosny - wczoraj zrobiłam sobie długi spacer - 12km plus rundka po sklepach, jak wróciłam do domu to bolały mnie trochę plecy nawet. Fajnie by było tak codziennie chodzić...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 16:17   #1646
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A oto moje stadko maluszków Przy okazji zostały odliczone i jest ich więcej niż myślałam...
Śliczne (i całkiem liczne) to stadko

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to ja bym chciała, żeby zimy już nie było, ani jednego dnia.
Taka super pogoda jest, mogłoby tak zostać i robić się coraz cieplej.
Jestem za, nawet te poranne przymrozki mi nie przeszkadzają, gdy w ciągu dnia świeci słońce i robi się ciepło. Aż żal w pracy siedzieć i kusi mnie żeby sobie wziąć jakiś dzień wolnego i zrobić np. dłuższy weekend
W ogóle mam też ochotę wiosenne zakupy ciuchowe i kosmetyczne. Mam upatrzoną m.in. spódniczkę w Mohito i portfel (stary się rozpada, więc chyba pora kupić nowy).
Z kosmetyków przydałaby się kolejna kredka do powiek (myślę o jakiejś w odcieniu granatu), tusz do rzęs się kończy i co nieco z pielęgnacji trzeba uzupełnić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:19   #1647
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja nadal nie mam ani jednego...
W SP jest promocja 2+1 na nie ale chyba chciałaś się pozbywać?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W ogóle mam też ochotę wiosenne zakupy ciuchowe i kosmetyczne. Mam upatrzoną m.in. spódniczkę w Mohito i portfel (stary się rozpada, więc chyba pora kupić nowy).
Ja się staram nie kupować nic z ciuchów ale potrzebuję buty sportowe i płaskie botki i te drugie bym ostatnio już o mało co kupiła, bo przypadkiem trafiłam na super fajne, ale nie było rozmiaru.

OPIki są śliczne w tym zestawie, przestałam mieć wyrzuty sumienia że je kupiłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:24   #1648
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wczoraj wrzuciłam kilka zdjęć do albumu
A wielki dzień był fantastyczny! Super słoneczna pogoda, rewelacyjny nastrój od samego rana( tż przysłał mi przez świadka wielki bukiet róż), bez stresu i nerwów.

Oj dużo jeszcze brakuje ale muszę przyznać, że niektóre kolory wcale mnie nie interesują; mam za to w planach jeszcze coś morskiego.
Świetnie się ogląda, życzę samych szczęsliwych lat

Świetnie wyglądają, az się chyba im przyjrzę bliżej w drogerii
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
rzyrafko polecam jak coś ten salon na Racławickiej, podeślę Ci namiary na PW jakby co bardzo jestem zadowolona póki co, jeszcze muszę umyć moje nowe kłaczki sama i zobaczyć jak się układają i noszą, ale na razie bardzo na plus. I zapłaciłam naprawdę niedużo aaa no i ścięłam włosy - mam boba przełużonego i rozjaśniłam troszkę bardziej niż zwykle.

W piątek chciałam poszaleń kosmetycznie, ale tak się zdenerwowałam w Hebe że nie ma serum Dermedic H3, że nie kupiłam nic. Teraz trochę żałuję, bo w końcu mam ten bon i chciałabym wykorzystać, więc chyba wrócę po coś.
Ano właśnie, jak się układa nowy fryz? Możesz podesłać szczegóły na pw. Ja nadal nie zarezerwowałam wizyty- jednak wolałabym w sobotę, a teraz będzie montaż mebli, za tydzień pracuję i znowu zleci

Ja nadal trwam w niekupowaniu z małym wyjątkiem na składniki do mineralnego podkładu- jeszcze tydzień do sukcesu
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Kilka dni temu wróciłam do kremu w kwasami na noc i mam teraz wykwit bolących pryszczy na brodzie Mam nadzieję, że szybko miną te dni paszteta i będę się cieszyć ładną, oczyszczoną cerą.
U mnie nie ma wysypu po Bielendzie, używam jednocześnie z olejem z pestek śliwki na noc Ładnie się złuszcza, chociaż sam krem pachnie jak te stare kleje biurowe w tubce

Przetestowałam kolejnego CG- Queen B i chyba jednak jezt zbyt fioletowy

Zainwestowałam w nowe staniki, ale nie trafiłam z rozmiarem i dziś poszły na wymianę do sklepu. Oby się udało teraz

A co do zimy to ja jakoś jej nie odczułam w tym roku- praktycznie tylko kilka, może kilkanaście dni nie mogłam się przemieszczać rowerem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:01   #1649
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Rzyrafko:
mam na włosach avonowy ciemny złoty brąz i jestem zachwycona kolorem Nie wpada w czerń czego się obawiałam, a w kasztan (tzn jest kasztanowy połysk w słońcu/pod światło sztuczne) co ociepla trochę włosy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:10   #1650
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dzięki za opinię
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.