depilacja pach, metody depilacji - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-02, 10:03   #151
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Wyrywanie pęsetą to dobra metoda depilacji, ale dość czasochłonna. Ja czasem też używam pęsety w przerwach między użyciami depilatora.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:31   #152
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

depilator moim zdaniem jest najskuteczniejszy i z perspektywy czasu patrzac (uzywam go jakies 5 - 6lat) wloski sa po nim cienkie, rzadsze, jasne i miekkie... nigdy nie wroce do golenia, bo to sie zwyczajnie nie oplaca. bikini tez robie depilatorem i przyznam ze na poczatku bardzo bolalo, ale zmienilam depilator (jednak bez tych specyficznych nakladek niby zmniejszajacych bol). po prostu tamten jakos sie juz zuzyl. polecam kazdemu
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:42   #153
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

ja robię bikini pęsętą już pare dobrych lat, troszkę czasu zajmuje ale jestem za
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:47   #154
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Ja póki co nie wygoliłam się tam cała (tylko wzgórek łonowy), bo po prostu szkoda mi na to czasu. A myślę, że jak tak z pęsetką zadziałam to później nie będę już odczuwała mega bólu przy depilatorze.

Aaaa i takie pytanie... Czyli Wy dziewczyny całe się tam pęsetą wydepilowałyście? Bo mnie jednak ból chwyta.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:29   #155
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
depilator moim zdaniem jest najskuteczniejszy i z perspektywy czasu patrzac (uzywam go jakies 5 - 6lat) wloski sa po nim cienkie, rzadsze, jasne i miekkie... nigdy nie wroce do golenia, bo to sie zwyczajnie nie oplaca. bikini tez robie depilatorem i przyznam ze na poczatku bardzo bolalo, ale zmienilam depilator (jednak bez tych specyficznych nakladek niby zmniejszajacych bol). po prostu tamten jakos sie juz zuzyl. polecam kazdemu
A jakiego teraz używasz?
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 08:14   #156
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Aaaa i takie pytanie... Czyli Wy dziewczyny całe się tam pęsetą wydepilowałyście? Bo mnie jednak ból chwyta.
[/QUOTE]





ja cała nie bo hm.. czym blizej celu tym bardziej boli że tak powiem :P. Ale to prawda że jak się przyzwyczaisz pensetą to depilatorem nie boli tyle że ja tak wyrywam już jakieś 3-4 lata :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:06   #157
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Hyh dzięki za odpowiedź.
Ja słyszałam, że z tym wyrywaniem od tak sobie ze względów estetycznych nie należy przesadzać, bo te włosy w końcu są tam w jakimś celu. Więc je je tylko depiluję, jak wychodzę w bikini na plażę, jezioro, itp.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 09:20   #158
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Hyh dzięki za odpowiedź.
Ja słyszałam, że z tym wyrywaniem od tak sobie ze względów estetycznych nie należy przesadzać, bo te włosy w końcu są tam w jakimś celu. Więc je je tylko depiluję, jak wychodzę w bikini na plażę, jezioro, itp.
Ja też słyszałam, że pełnią one funkcję ochronną przed różnymi zanieczyszczeniami, ale przecież taką funkcję spełnia też ubranie. Natura chyba nie przewidziała ubrań. Ja depiluję się (wszędzie, nie tylko w strefie bikini) przez cały rok, choć nie chodzę na plażę (źle toleruję słońce, nie mogę się opalać) ani żaden facet mnie nie ogląda. Robię to tylko dla siebie, ze względów estetycznych i dla komfortu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 11:24   #159
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
A jakiego teraz używasz?
philips satinelle, taki różowo - fioletowy, dwuzakresowy bez zadnych innych bajerów
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:45   #160
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
philips satinelle, taki różowo - fioletowy, dwuzakresowy bez zadnych innych bajerów

też taki mam i nie narzekam, żadnych bajerów zwykły depilator z dwiema prędkościami
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 14:11   #161
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Słyszałam kilka dobrych opinii na temat tego depilatora, m.in. to, ze nie depilacja nie boli tak bardzo
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-03, 15:15   #162
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Ja mam inny rodzaj tego depilatora - Satinelle Soft. Tak jak gdzieś już wcześniej pisałam, prawie nie odczuwam bólu przy depilacji, a też nie ma on żadnych dodatkowych bajerów.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 15:49   #163
laguna33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 20
GG do laguna33
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Dziewczęta! (szczególnie te, ktore jeszcze pach depilatorem nie depilowały)

Spróbowałam. Przeżyłam. Oczywiście krew się trochę polała, ale nie tak strasznie znowu

Boli, ale da się przeżyć! Ja spróbowałam najpierw według sugestii innych wizazanek - najpierw pęsetką. Zaczęłam, ale jestem trochę niecierpliwa i na fali mini bolu pęsetkowego sprawiłam sobie od razu ból depilatorowy.

Pachy mam gładziutkie niczym pupka niemowlaczka, ale obawiam się właśnie wrastania - na razie jest ok, co prawda depilacje po kilku dniach powtorzylam, zeby wyrwac perfecto wszystkie włoski, które a pierwszym razem były za małe lub których juz nie miałam siły wyrwac;p - boli o wiele mniej. Ja własnie jestem po tej drugiej depilacji, z niecierpliwoscia czekam na efekty dlugofalowe, czyli:
1. kiedy zaczna odrastac
2. czy będą wrastać.

PS. Moze to maly offtop, ale pisze się penseta czy pęseta?...za każdym razem mam takie wątpliwości...
laguna33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 15:55   #164
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Wpisałam w google to i to i napisało mi, że to i to jest ok. :P Lol. Masło maślane.

Gratuluję odwagi.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 19:01   #165
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez laguna33 Pokaż wiadomość
Dziewczęta! (szczególnie te, ktore jeszcze pach depilatorem nie depilowały)

Spróbowałam. Przeżyłam. Oczywiście krew się trochę polała, ale nie tak strasznie znowu

Boli, ale da się przeżyć! Ja spróbowałam najpierw według sugestii innych wizazanek - najpierw pęsetką. Zaczęłam, ale jestem trochę niecierpliwa i na fali mini bolu pęsetkowego sprawiłam sobie od razu ból depilatorowy.

Pachy mam gładziutkie niczym pupka niemowlaczka, ale obawiam się właśnie wrastania - na razie jest ok, co prawda depilacje po kilku dniach powtorzylam, zeby wyrwac perfecto wszystkie włoski, które a pierwszym razem były za małe lub których juz nie miałam siły wyrwac;p - boli o wiele mniej. Ja własnie jestem po tej drugiej depilacji, z niecierpliwoscia czekam na efekty dlugofalowe, czyli:
1. kiedy zaczna odrastac
2. czy będą wrastać.

PS. Moze to maly offtop, ale pisze się penseta czy pęseta?...za każdym razem mam takie wątpliwości...
Ja kiedyś używalam depilatora i depilowałam rownież pachy, na początku krew się polała i troszkę mnie jednak bolało...z czasem jednak bol ustępował i było już ok, odrastać mi zaczęły po jakiś niecałych 2 tygodnach...
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:15   #166
asiaczek2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Cytat:
Napisane przez laguna33 Pokaż wiadomość
PS. Moze to maly offtop, ale pisze się penseta czy pęseta?...za każdym razem mam takie wątpliwości...
W razie wątpliwości natury ortograficznej polecam słownik
http://so.pwn.pl/lista.php?begin=p%EAseta
Pozdrawiam
A wracając do tematu...
asiaczek2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:27   #167
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

A ja depiluje sobie pachy depiltore, teraz juz bez spacjalnej nakladki, no i mi wslosy odrastaja po 3 dniach
Na poczatku az przez tydzien zaden sie nie pokazal
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:18   #168
funkstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Ja rowniez uzywam depilatora. Zwykla maszynka to byla porazka, wlosy odrastaly juz wieczorem, wstydzilam sie podniesc reke i pokazac pache: podrazniona codziennym goleniem i czarnymi kropkami.
Najpierw wyrywalam wloski peseta, ale reka mi odpadala i wszystkich nie dalo rady, zbyt czasochlonne.
W koncu zabralam sie za depilator. Za pierwszym razem to prawda bolalo jak diabli, skora byla zaczerwieniona, rowniez troche krwi bylo, ale mam stalowe nerwy
Teraz depilacja zajmuje mi doslownie pare minut, prawie nie czuje bolu, wloski juz po pierwszej depilacji (po ok tygodniu) odrosly naprawde, ZDECYDOWANIE slabsze i ciensze, Sama jestem pod wrazeniem bo wczesniej byly okropnie okropnie grube.
A wloski mi nie wrastaja, (co dziwne bo mam ten problem na innych czesciach ciala), do depilacji smaruje pachy tylko talkiem zeby skora byla calkiem sucha i zeby dokladniej wszystkie wyrwac. Skora gladka bez czarnych kropek jak pupa niemowlaka, teraz preznie prezentuje pachy
funkstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:13   #169
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Ja również depiluję pachy depilatorem, nie stosuję żadnych nakładek. Tak naprawdę kupiłam depilator specjalnie do nóg, a teraz stosuję go tylko do pach.
Jak u większości z Was, na początku bolało i pojawiała się krew, ale teraz kiedy już stosuję go prawie rok, to nie zamieniłabym go na nic więcej. Czasem depiluję pachy też plastrami z woskiem, ale bez depilatora się nie obejdzie, bo muszę wykonać nim poprawki by wyglądały perfekcyjnie.
Zdarzają się oczywiście wrastające włoski, ale czasem wystarczy stosować delikatny peeling i jest ich zdecydowanie mniej. Peelingu proponuje użyć takiego, jakiego stosujecie do twarzy.
Mam teraz gładkie pachy, a najważniejsze jest to, że nie muszę golić ich codziennie i nie widać żadnych widocznych czarnych kropek, które niestety miałam zawsze po użyciu maszynki.
Proponuję używać również antyperspirantu z formułą, która sprawia spowalnianie dorastania włosków.
Mikimice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 10:59   #170
aglo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Hej dziewczyny, ja raczej tylko sobie czytam forum niż się na nim udzielam, ale dzisiaj postanowiłam w końcu napisać Kupiłam ostatnio depilator, jestem brunetką, mam grube i ciemne włosy i miałam dość depilacji maszynką. Dzisiaj w końcu go użyłam i o dziwo mój pierwszy raz z depilatorem zaczęlam od pach myślałam, że będzie strasznie, a (jeżeli w ogóle można mówić w tych kategoriach na ten temat) było całkiem miło. Ból był mały, wcale mi nie przeszkadzał, widocznie mam wysoki próg bólu. A teraz mam śliczne paszki. Ciekawe ile sie utrzyma ten wspaniały stan. Mam tylko nadzieję, że włoski nie będą wrastac Pozdrawiam
aglo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:04   #171
Kasia_gnr
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_gnr
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podlaskie/Kraków
Wiadomości: 142
GG do Kasia_gnr
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

A jaki kupiłas ten depilator??
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi,
bo nie jesteś sam.

Dżem




Kasia_gnr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 11:30   #172
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

No, moje drogie, naczytałam się o depilowaniu pach depilatorem i pomyslałam, że też spróbuję. Skoro wytrzymuję depilację bikini, to pachom też dam rady! Okazało się jednak, że ból jest nie do zniesienia. Może to dlatego, że włoski miały 2 tygodnie, czyli były za długie? Spróbuję jeszcze raz gdy będą miały ok. pół cm, tak, jak piszecie, że jest najlepiej. Narazie skończyło się na potraktowaniu pach maszynką do golenia . Chyba, że mam jakieś nadwrażliwe te pachy
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:48   #173
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

ja cała nie bo hm.. czym blizej celu tym bardziej boli że tak powiem :P. Ale to prawda że jak się przyzwyczaisz pensetą to depilatorem nie boli tyle że ja tak wyrywam już jakieś 3-4 lata :P[/QUOTE]
Też mnie ból chwyta, ale daję radę w miejscach bikini.
Co jednak robić z pachami? Czy to dobry pomysł na owłosienie - pęseta? Jakoś sobie nie wyobrażam tam wrrr.. Jak z odrastaniem?

I powiedzcie koniecznie czy sstosowałyście na te miejsca depilację cukrową!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:12   #174
ulozona_nastolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 25
Dot.: depilacja pach

Cytat:
Napisane przez RóŻoWaAa Pokaż wiadomość
a ile może klosztować taki depilator??
Całkiem fajny depilator kupisz za mniej niż 70zł.
ulozona_nastolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:07   #175
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Ja swój kupiłam za około 100 o ile dobrze pamiętam, z dwa - trzy lata temu. Ale niestety nie chwyta króciutkich włosków. Depiluje pachy dopiero od jakiegoś miesiąca, jest zdecydowanie lepiej niż maszynką, ale te króciutki muszę wyrywac pęsetą, albo czekac az urosną dłuższe
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 12:24   #176
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

depilator do pach? Oj to chyba boli? ja to tylko maszynką, ale myślę o tym, żeby się poddać depilacji laserowej, żeby mieć spokój. Macie zaufane miejsca?
pachang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:47   #177
asiaczek2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja pach, metody depilacji

Polecam depilację laserową aparatem LightSheer ET. Spokój na dłuższy czas. Niestety, trzeba powtarzać co jakiś czas.
asiaczek2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 10:47:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.