Jak uzyskać pożądany kolor?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-13, 08:13   #1
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176

Jak uzyskać pożądany kolor??


Ja mam pytanie związane z koloryzacją... Obecnie mam rozjaśnione włosy,ale wkrótce chciałabym wrócić do swojego koloru włosów, a z doświadczenia wiem że jak kupie sobie jakąś farbe w kolorze brązu/czekolady to chwyci mi jakiś machoń czy coś w tym stylu. Tylko raz się tak zdażyło aby chwycił mi pożadany kolor po uprzednim rozjaśnieniu (dzieło niezbyt dobrej fryzjerki z tym blondem). Czy jest jakiś sposób aby mi chwycił taki kolor jak na zdjeciach? Czy to jest wina farby której używam czy pigmentu jaki mam zawarty we włosach? Może jakieś płukanki? Jak macie jakieś pomysły to czekam na odpowiedź Pozdrawiam
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 08:50   #2
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

rozumiem Twój ból-> ja ostatnio użyłam farby L'oreal Feria- miał być kolor ciemnego fioletu, a chwyciło mi na różowo i to tylko odrosty...natomiast reszta włosa jest w odcieniu bordowo-różowym...farbe nakładałam na kolor 'gorzkiej czekolady'...wracam teraz do poprzedniego i polecam Schwarzkopfa palette deluxe odcień 800 - ciemny brąz...naprawdę pięknie wychodzi. pozdrawiam.
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:50   #3
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Mi zawsze jak chiałam b. ciemny blond to na złość wychodziła brazowa czekolada. A z brązami miłam dokładnie jak ty: zawsze się amhoniowiływ w słońcu.
Popróbuj mocno, mocno ciemnych blondów. Możesz np. z danej serii farb zmieszać pół na pół, b. ciemny blond i czekoladowy bąz.

Jacniestety szwarckopfa nie polecam, Szybko traci połyks, jak chwyci caasem to niczym tego nie można potem wywabic.
Uważam, że lepiej dołozc te 10-20PLN i kupić lepsza farbę
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:00   #4
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Już właśnie czytałam kilka postów i chyba zrobie tak jak mi radzisz, żeby spróbować ciemny blond nałożyć na włoski i też chce kupić 'bardziej pożadną' farbę bo Palette jest z dolnej półki i niszczy bardziej włosy, a poza tym naprawde cięzko jest się jej później pozbyć... Thx za odpowiedź i pozdrawiam
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 19:28   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Ja słyszałam, że najlepiej w takiej sytuacji nałożyć najpierw kolor bazowy, czyli np. ciemny blond, czy jasny brąz. A potem dopiero kupić coś ciemniejszego i zafarbowac włosy na taki kolor, jaki się chce
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 20:42   #6
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Czyli z tego wynika że nie jestem jedyną osobą która ma taki problem z koloryzacją... Musze się zastosować do Waszych rad i zobacze co z tego wyjdzie.. Dzięki za pomoc...
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:36   #7
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

widać mam włosy, które świetnie się trzymaja, bo ani połysku nie straciłam ani nie są zniszczone. poza tym wiadomo: jak ktoś ma kiepksie włosy to zawsze będa takie, a jak dobre to niezależnie od farby będą silne. jest to uwarunkowane genetycznie. w każdy razie kolor 800 z serii, o której pisałam jest wspaniały. i szczerze polecam ciemne kolory do włosów - w tej chwili są nawet modniejsze.
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 17:44   #8
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Kiedys na rozjasnione wlosy rudawy jasny blond (naturalne ciemny blond) zafarbowalam ciemna czekolada Palette do 24 myc i wyszedl czarny o zimnym polysku Po kilku myciach zrobil sie taki jak na zdjeciach, ktore zalaczylas.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 11:11   #9
a_g_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Cześć Daggmarko, polecam Ci farby LONDA, któryś z odcieni brąz albo ciemny blond (wychodzą ciemniej niż na próbniku). Ja miałam mocno rozjaśnione włosy i chciałm zafarbować na chłodny brąz. Farbę poleciła mi pani w sklepie fryzjerskim. Powiedziała, że z tej firmy kolorki nie wpadają w rudawe. Kolorek wyszedł śliczny, chłodny brąz, kolor i połysk bardzo długo trzymał się na włosach. A Paletą lepiej nie farbuj bo bardzo niszczy włosy. Pozdrawiam
a_g_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 11:39   #10
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

A_q_love - dzięki za odpowiedź... Chyba zrobie tak jak napisałaś, bo wkurzają mnie te rudawe reflexy...- tylko mam pytanko - czy Londa nie niszczy mocno włosków? Pytam bo jeszcze jej nigdy nie używałam, i jeszcze jedno - pamiętasz moze jakiego odcienia używałaś? Pozdrawiam
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 09:56   #11
a_g_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Używałam różnych farb i po Londzie nie mam w ogóle zniszczonych. Bardzo ładnie i długo się błyszczą. Używam odżywki Frutina do włosów farbowanych. Polecam. Poza tym zauważyłam, że w salonach fryzjerskich często używają farb z Londy. Ja robię jasnym brązem, ale możesz też spróbować ciemnego blondu, podobno też fajnie wychodzi. Ja następnym razem sobie nim zrobię. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Powodzenia
a_g_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-22, 08:31   #12
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 18:09   #13
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Jak uzyskać pożądany kolor??

Taki odcień, jak na zdjęciach, uzyskałam stosując farbę Garniera jasny złoty szatyn. Wcześniej miałam farbowane włosy na blond dla pogłębienia naturalnego koloru A może macie pomysł na jasne odrosty na ciemnych włosach? Wyglądają wyjątkowo niefortunnie Farbowałam dopiero 2 tygodnie temu, a już delikatnie je widać, nie chcę męczyć włosów farbą co 3 tygodnie ...
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.