czy jestem brzydka, przeciêtna? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Poka¿ wyniki sondy: Jaka jestem?
Brzydka 7 4,46%
przeciêtna 54 34,39%
³adna 79 50,32%
piêkna 17 10,83%
G³osuj±cy: 157. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-15, 18:43   #1
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 10

czy jestem brzydka, przeciêtna?


Proszê bardzo obiektywn± opiniê mojej urody. Osobi¶cie nienawidzê swoich oczu i ust, twierdzê, ¿e s± za ma³e... Co mogê w sobie zmienic? Dreadów ju¿ nie mam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-04 o 09:23 Powód: usuniecie zdjêæ z twarz± na pro¶bê autorki
angelisaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:40   #2
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 410
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Chyba ¿artujesz. ¦liczna jeste¶ Masz ¶liczn±, dziewczêc± urodê
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odpar³ Prosiaczek bior±c Tygryska za ³apkê - chcia³em siê tylko upewniæ czy jeste¶...


Æwiczê od czasu do czasu

Spe³niam swoje ma³e marzenia
simone2010 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:46   #3
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 993
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

¯artujesz, prawda? Dla mnie jeste¶ piêkn±, m³od± dziewczyn± o delikatnej, s³owiañskiej urodzie, wiêcej wiary w siebie
nikadomi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:04   #4
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomo¶ci: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Kobieto spójrz w lustro i powiedz sobie na tyle przekonuj±co, ¿e jeste¶ piêkna !!! My mo¿emy tu mówiæ ró¿nie - kwesta gustu, ale je¶li Ty sama w siebie nie uwierzysz i sama sobie nie wyt³umaczysz to nawet milion pochlebstw Ciebie nie przekona.
Uwierz w siebie po prostu Pozdrawiam
MegMakeUp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-15, 21:21   #5
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Ja bêdê szczera: nie jeste¶ brzydka, ani nawet przeciêtna, jeste¶ bardzo ³adn± dziewczyn± Masz ¶liczne oczy i usta, które wcale nie s± ma³e Po prostu siê zaakceptuj, bo naprawdê wiele osób mog³oby Ci pozazdro¶ciæ urody, np. ja ...Ewentualnie, je¶li chcesz co¶ w sobie zmieniæ to mo¿esz nieco rozja¶niæ w³osy, ale w tym kolorze tak¿e Ci ³adnie A oczy mo¿na optycznie powiêkszyæ makija¿em: makija¿ powiêkszaj±cy oczy krok po kroku, jak powiêkszyæ oczy, makija¿ otwieraj±cy oko, makija¿ .jpg
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-15, 22:19   #6
Moose1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Kochana, jeste¶ ¶liczna. Masz piêkne oczy i bardzo ³adn± cerê do tego te w³osy ;3
Moose1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 08:05   #7
HardHard
Raczkowanie
 
Avatar HardHard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Masz to co¶ w spojrzeniu, w³a¶nie dziêki Twoim oczom o cudnej barwie Mi Twoja uroda bardzo siê podoba nie wiem czego chcesz
HardHard jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 10:18   #8
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Jeste¶ ³adna i masz ¶wie¿± delikatn± urodê. Ale ja te¿ tak mam - czasem my¶lê, ¿e jestem brzydka, czy nie podoba mi siê co¶ w mojej twarzy, ale jakbym zaczê³a tu zak³adaæ takie tematy to dosta³abym bana za trolling
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 10:37   #9
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomo¶ci: 580
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Dlaczego zazwyczaj ³adne dziewczyny zak³adaj± takie w±tki? No dlaczego? Jeste¶ bardzo ³adna, a oczy masz naprawdê piêkne, wystarczy dodatkowo makija¿em wydobyæ jeszcze bardziej ich kolor.

Rzadko zagl±dam na tematy z metamorfozami bo same ³adne dziewczyny tu pisz±, ja nie wiem wiêcej wiary w siebie kochana
__________________
marzycielka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 11:08   #10
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

A ja wiem, dlaczego dziewczyny zak³adaj± takie w±tki. Bo chc±, ¿eby im kto¶ napisa³, jakie s± piêkne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie maj± odwagi wystawiaæ siê na ocenê. Nie lubiê takiego pompowania czyjego¶ ego...
EvilS jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 13:11   #11
Mary_0
Raczkowanie
 
Avatar Mary_0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ze ¶l±ska ;)
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

warto znaæ swoj± warto¶æ i pokochaæ siebie taka jaka siê jest. jeste¶ urocza i piêknie pasuje ci turkusowy/lazurowy kolor
__________________
Mary_0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 18:57   #12
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Te¿ uwa¿am, ¿e masz bardzo ³adne oczy i usta ja takze mam troszke kompleksow, ale pewnych rzeczy juz w sobie nie zmienimy. Trzeba sie zaakceptowac i ewentualnie starac sie wyeksponowac nasze walory
pysia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:13   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 348
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

nie, nie jeste¶ brzydka, oczy faktycznie masz ma³e, ale widaæ, ¿e umiesz je malowaæ i wygl±dasz w tym makija¿u naprawdê dobrze. Usta s± po prostu ¶rednie, do ma³ych czy w±skich jeszcze im daleko. Moda na pontony robi niestety dziewczynom wode z mózgu...
Co bym zmieni³a to kolor w³osów, jest trochê za ciemny jak dla Ciebie., Sredni br±z bêdzie idealny.
Holly85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-16, 21:21   #14
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Jestes bardzo ladna! Duzo dziewczyn nie lubi swojego wygladu. Ja jestem jedna z nich i pomimo licznych komplementow i tak wydaje mi sie, ze jestem brzydka. Moje oczy rowniez nie naleza do najwiekszych ale nauczylam sie odpowiednio je malowac. Na YT jest cala masa tutoriali jak powiekszyc swoje oczy itp.
Amhna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-17, 10:56   #15
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Poka¿ wiadomo¶æ
nie, nie jeste¶ brzydka, oczy faktycznie masz ma³e, ale widaæ, ¿e umiesz je malowaæ i wygl±dasz w tym makija¿u naprawdê dobrze. Usta s± po prostu ¶rednie, do ma³ych czy w±skich jeszcze im daleko. Moda na pontony robi niestety dziewczynom wode z mózgu...
Co bym zmieni³a to kolor w³osów, jest trochê za ciemny jak dla Ciebie., Sredni br±z bêdzie idealny.
Jak ciê to pocieszy, autorko, to ja mam mniejsze i wê¿sze oczy. Rano po przebudzeniu wygl±dam jak bokser po walce - spuchniête wielkie usta ale zero oczu
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:37   #16
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Jeste¶ ¶liczna, ale ten kolor Ciê postarza. Naturalki, choæby mysie by³yby lepsze.
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-17, 12:59   #17
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Cytat:
Napisane przez EvilS Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wiem, dlaczego dziewczyny zak³adaj± takie w±tki. Bo chc±, ¿eby im kto¶ napisa³, jakie s± piêkne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie maj± odwagi wystawiaæ siê na ocenê. Nie lubiê takiego pompowania czyjego¶ ego...
Pomy¶la³am dok³adnie tak samo. Gdyby dziewczyna by³a brzydka, nie zak³ada³aby takiego w±tku. To tak samo, jak w±tki typu: Czy jestem gruba.

Autorka pewnie teraz zacznie siê broniæ, ¿e wcale tak nie jest.
Pisaæ chyba nie muszê: jeste¶ piêkna. Zadowolona?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 12:11   #18
maJolie
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

£adna jeste¶
maJolie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 13:26   #19
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 370
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Jeste¶ ³adna, ale mo¿e masz niskie poczucie swojej warto¶ci- st±d pytasz innych i szukasz potwierdzenia. Mam te¿ tak± przyjació³kê- Angelina Jolie w wersji blond i te¿ s³yszê jak czasami narzeka na wygl±d i naprawdê siê stresuje swoim wygl±dem, a niepotrzebnie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-18, 14:50   #20
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 533
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Cytat:
Napisane przez EvilS Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wiem, dlaczego dziewczyny zak³adaj± takie w±tki. Bo chc±, ¿eby im kto¶ napisa³, jakie s± piêkne. Prawdziwie zakompleksione dziewczyny nie maj± odwagi wystawiaæ siê na ocenê. Nie lubiê takiego pompowania czyjego¶ ego...
Dok³adnie .. jeszcze nie widzia³am w±tku "jestem brzydka" za³o¿on± przez faktycznie brzydk± albo chocia¿ przeciêtn± dziewczynê, zawsze same ¶licznotki, doprowadzaj±ce tym do wiêkszych kompleksów dziewczyny które to czytaja a maja problem (np z wag± czy tradzikiem)..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:19   #21
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

a ja tez sie wypomiem- bo:
po pierwszee PRIMO ! ¿adna z nas nie super piekna bez makijazu, wlsow itp itd.. trzeba troszke sobie pomoc, jest mega pelno filmikow na yt jak "otworzyc" oko, jak sie malowac, ja sama do wielu rzeczy doszlam, raz sie pomalowalam i bylo slicznie az szkoda zmywac.. a raz sie pomalowalam tak, ze wygladalam na spuchnieta,i ja nie stosuje zadnego podkladu pudru itp, a kiedys naprawde bylam brzydka, teraz moge sobie powiedziec jest OK, chociaz juz dopadaja powoli mnie zmarchy.. ale takie jestesmy - MY KOBIETY!- kazda chyba ma cos sobie do zarzucenia, no dobra- teraz na Twoim pierwszym zdjeciu kogos mi z gwiazdek przypominasz i na tym zdjeciu wygladasz naprawde ladnie, az zdzwiliam sie ze taka niska samoocene masz .. ostatnie zdjecie - to chyba bez kreski na oku nawet? i te jasne wlosy- NIEE E zdecydowanie musisz miec ciemne! takie wisniowo-filotewe, ja lubie, nie moge miec takiech niestety,..
DREDY- boszze dziewczyno - dredy wygladaja na tym zdjeciu jakby robaki Ci spod wlsow wychodzily, nie jestem jakas dziwna i antyDRED, tylko bardzo to nie pasuje.. z reszta dredy odejmuja troche z urody, bo to sa jakies sfilcowane wlosy, i nikt mi nie powie, ze prawdziwa kobieta w pieknych lsniacych wlosach bedzie atrakcyjniejsza jak ta z dredami.
maluj oczy na rozne sposoby, usta tez mozesz sobie pomadka i bylszczykiem powiekszyc, a ! i konturowka!! poza tym tyle kobiet pieknych ma takie usta, i wcale nie sa takie male.. ja myslalam ze mam dos duzY! ale to jest jak z anoreksja.. wmawiasz sobie cos i potem to widzisz w lustrze! to jest okropne!!
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 18:58   #22
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 533
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

gdzie Ty na zdjeciu ostatnim masz jasne w³osy ;o ??

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

p.s. ale zgodze sie ze dredy sa obrzydliwe ;p i mog³aby¶ brwi ogarn±æ, zw³aszcza patrzac na ostatnie zdjecie...
ale jeste¶ ³adna - dlatego watek moim zdaniem typowy zeby sobie posluchac komplementów...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 20:02   #23
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Przepraszam je¶li my¶licie ,¿e robiê to po to aby wzmocnic sobie ego. To wcale nie jest proste. Nie chcê Wam siê tutaj ¿alic, ale wyobra¼cie sobie ciê¿kie dzieciñstwo a gdy tylko chcecie u³o¿yc sobie ¿ycie to pojawia siê piêkna kobieta która wam wszystko zabiera . Takie sytuacje powtarza³y siê bardzo czêsto.

Po drugie.. jak czuc siê piêknym gdy masz kole¿anki które dos³ownie wygl±daj± jak Marlin Monroe? Porównujesz siê, zazdro¶cisz... Mam powa¿n± nerwicê, oczywi¶cie nie z tego powodu.

Ka¿dy komplement jest jak plaster na rane.. daje nadzieje, ¿e jednak nie jest najgorzej.. a czasami i tak czujê ¿e siebie oszukujê.. Poprostu mam wbity do g³owy idea³ piêkna, który wiem ,¿e istnieje nawet bez u¿ycia makija¿u.

Wiem, ¿e to g³upie, ale w nerwicy zupe³nie siê nad tym nie panuje, a naprawdê potrafi zepsuc ¿ycie, wiem jakie sa wazne waro¶ci, wiem ,¿e to nie jest piêkno.. Ale ta niesprawiedliwo¶c.....

dziêkujê za szczero¶c
angelisaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-18, 22:48   #24
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Zawsze znajdzie siê kto¶ ³adniejszy czy brzydszy od nas, nawet od samej Marylin Monroe. Nie ma czego¶ takiego jak uniwersalny idea³ urody, poniewa¿ ka¿demu podoba siê co¶ innego. U Ciebie problem tkwi nie w wygl±dzie, ale w poczuciu w³asnej warto¶ci.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze znajdzie siê kto¶ ³adniejszy czy brzydszy od nas, nawet od samej Marylin Monroe. Nie ma czego¶ takiego jak uniwersalny idea³ urody, poniewa¿ ka¿demu podoba siê co¶ innego. U Ciebie problem tkwi nie w wygl±dzie, ale w poczuciu w³asnej warto¶ci.
Gdyby¶ by³a najbardziej s³odk±, soczyst± i najpiêkniejsz± gruszk± na drzewie, to i tak zawsze znajdzie siê na tym ¶wiecie kto¶ kto nie lubi gruszek
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-19, 07:27   #25
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 10 370
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Cytat:
Napisane przez angelisaz Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam je¶li my¶licie ,¿e robiê to po to aby wzmocnic sobie ego. To wcale nie jest proste. Nie chcê Wam siê tutaj ¿alic, ale wyobra¼cie sobie ciê¿kie dzieciñstwo a gdy tylko chcecie u³o¿yc sobie ¿ycie to pojawia siê piêkna kobieta która wam wszystko zabiera . Takie sytuacje powtarza³y siê bardzo czêsto.

Po drugie.. jak czuc siê piêknym gdy masz kole¿anki które dos³ownie wygl±daj± jak Marlin Monroe? Porównujesz siê, zazdro¶cisz... Mam powa¿n± nerwicê, oczywi¶cie nie z tego powodu.

Ka¿dy komplement jest jak plaster na rane.. daje nadzieje, ¿e jednak nie jest najgorzej.. a czasami i tak czujê ¿e siebie oszukujê.. Poprostu mam wbity do g³owy idea³ piêkna, który wiem ,¿e istnieje nawet bez u¿ycia makija¿u.

Wiem, ¿e to g³upie, ale w nerwicy zupe³nie siê nad tym nie panuje, a naprawdê potrafi zepsuc ¿ycie, wiem jakie sa wazne waro¶ci, wiem ,¿e to nie jest piêkno.. Ale ta niesprawiedliwo¶c.....

dziêkujê za szczero¶c
Mo¿e potrzebna jest Ci wizyta u psychologa, specjalisty, bo nerwicê trzeba leczyæ. Masz jakie¶ traumatyczne prze¿ycia z przesz³o¶ci, jeste¶ m³oda, szkoda sobie ¿ycie marnowaæ.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-19, 11:25   #26
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Jestem na terapii ,wierzê w lepsz± przysz³o¶c
angelisaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:49   #27
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

A mi siê podoba najbardziej 5 i 6 fotka - taki d³u¿szy bob.

Co do opinii, ¿e pro¶by o opinie "czy jestem brzydka" to wed³ug mnie pisz± dziewczyny w do³ku - naprawdê z³y dzieñ, splot takich, a nie innych okoliczno¶ci, przykre s³owo od kogo¶ bliskiego plus zbli¿aj±ca siê comiesiêczna rze¼ - i bach! Ka¿da z nas miewa dni, kiedy patrzy w lustro i zastanawia siê jakim cudem kiedykolwiek mog³a pomy¶leæ o sobie, ¿e jest ³adna? Bo wyskoczy³ pryszcz jak u jednoro¿ca, bo w³osy ¿yj± w³asnym ¿yciem, a oczy podkr±¿one.

Tez mnie to z jednej strony wkurza jak widzê dziewczynê, której na dzien dobry mogê zazdro¶ciæ urody, ale có¿... Znam dziewczyny co wygl±daj± jak modelki - z twarzy, z cia³± - a maj± ogromne kompleksy, i takie, co obiektywnie rzecz bior±c mog³yby zmieniæ to i owo, ale ich podej¶cie do¿ycia, do siebie sprawia, ¿e w ogóle nie zwraca siê na to uwagi. Ka¿da z nas od rêki mo¿e podaæ kilka swoich subiektywnych urodowych braków.

¯ycie.
makika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-19, 15:44   #28
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Cytat:
Napisane przez angelisaz Poka¿ wiadomo¶æ
Poprostu mam wbity do g³owy idea³ piêkna, który wiem ,¿e istnieje nawet bez u¿ycia makija¿u.
A jaki jest ten idea³ piêkna?

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angelisaz Poka¿ wiadomo¶æ
Po drugie.. jak czuc siê piêknym gdy masz kole¿anki które dos³ownie wygl±daj± jak Marlin Monroe? Porównujesz siê, zazdro¶cisz...
Wiêc ...zrobi³a¶ dready i ufarbowa³a¶ siê na czarno, ¿eby zwiêkszyæ ten kontrast?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:57   #29
angelisaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

Idea³ piêkna dla mnie to np Anne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 58165_460305084049798_1117070916_n.jpg (26,0 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2381-anne-hathaway-widescreen (1).jpg (66,9 KB, 75 za³adowañ)
angelisaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-20, 19:24   #30
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: czy jestem brzydka, przeciêtna?

G³osowa³am na przeciêtn±, za to piesek jest ¶liczny Oczy mo¿esz sobie powiêkszyæ te¿ grzywk±.
Hiyori jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 16:03:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.