Mój chłopak umawia się z inną! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 23:32   #31
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Idź tam Na kiedy się umówili? Nie masz wtedy nic ważnego do roboty? Typu: praca, zajęcia etc.?

Ja na pewno na Twoim miejscu bym tego tak nie zostawiła. Skoro jeszcze się tak o niej wypowiadał...

Uwierz mi, że znam co najmniej kilku facetów, którzy mając partnerki (kilkuletnie związki, małżeństwa) umawiali się za ich plecami z innymi, a co niektórzy notorycznie zdradzali....

Nie chcę Cię straszyć, ale lepiej pójść i się przekonać czy coś między nimi jest.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 01:53   #32
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że znam co najmniej kilku facetów, którzy mając partnerki (kilkuletnie związki, małżeństwa) umawiali się za ich plecami z innymi, a co niektórzy notorycznie zdradzali....

Nie chcę Cię straszyć, ale lepiej pójść i się przekonać czy coś między nimi jest.
Przestraszyłaś nawet mnie jestem bardzo zazdrosna o swojego faceta i jak sobie pomyślę, że mógłby też mi coś takiego wykręcić....
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:36   #33
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez IraKlara Pokaż wiadomość
Wiem, że się zwieżał swojemu przyjacielowi ze ona mu sie podoba... teksty w stylu "ale fajna blondyne spotkalem!!"
A rozmawiałaś z nim o tym w ogóle? Że takie wypowiedz Cię ranią i obawiasz się o jego wierność? Czy zatrzymałaś to dla siebie?

Cytat:
i nie powiedzialam ze nie chce rozmawiac tylko nie wiem jak mam zaczac :P

są komunikatory które odbierają gg i wyświetlają na pasku wstęp wiadomości wiec to bylo widoczne nawet jakby komp stał sobie wlaczony a ja odkurzałabym biurko :P
Skoro tak, to w ogóle nie widzę problemu jak zacząć rozmowę - on chyba wie, jak działa jego komputer i że mogłaś przeczytać wiadomość przez przypadek. Zapytałabym po co chce się spotkać z "fajną blondyną" i zobaczyła jaka będzie jego reakcja.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:37   #34
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez niemampomyslu111 Pokaż wiadomość
Przestraszyłaś nawet mnie jestem bardzo zazdrosna o swojego faceta i jak sobie pomyślę, że mógłby też mi coś takiego wykręcić....
Jasne, że przypilnuj, ale nie przesadzaj z tym strachem, Ty się nigdy nie umawiasz z kolegami? Ani razu podczas związku nie poznałaś kolegi z którym byś sobie poszła na kawę pogadać o studiach pracy czy wspólnych znajomych?

Ja mam tylko dwa pytania - pierwsze to skąd się dowiedziałaś o tekście z blondyną,
a drugie - zwróć uwagę na to, gdzie jest to spotkanie i kiedy - wiadomo, że co innego jak jest o 13 w barku uczelnianym a co innego jak jest o 19 w miłej knajpce na staróce


Ale pomysł żeby tak iść i liczyć, że Twój TŻ się nie domyśli, że go szpiegujesz - hmm ) Jeśli nie mieszkacie w miasteczku, gdzie są dwie trzy knajpy a Ty je często odwiedzasz z koleżankami to musiałby Twój TŻ być baaaardzo niemądry )

Edytowane przez Buenaestrella
Czas edycji: 2011-04-13 o 07:41
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:55   #35
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Ja bym poszła na to ich spotkanie, jakbym ich zobaczyła to podeszła bym do chłopaka i powiedziałabym 'ooo cześć Kochanie, dobrze że Cie widze, właśnie chciałam do Ciebie dzwonić' i bezczelnie dosiadłabym się do stolika. Jestem pewna że już w drodze do domu powiedziałby Ci wszystko na temat tej laski.

Udawanie, że nie wiesz, kiedy wiesz jest chyba najgorszym z możliwych wyjść.
Popieram również wypowiedź, abyś zaproponowała facetowi spotkanie akurat w tym samym czasie i zobaczyła jak zareaguje. Jeśli od razu powie Ci prawdę, to nie masz się czym martwić, jeśli jednak zacznie kręcić to poszłabym w to miejsce.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:26   #36
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
a notatki z lat poprzednich to mozna i na uczelni dostarczyc pilnej mlodszej kolezance nie trzeba sie do tego dodatkowo umawiac, choc watpie zeby o to chodzilo...
taaaa... na uczelni? na 6 roku sa praktycznie same zajecia kliniczne, czyt. w szpitalach. na pierwszym roku rozbija sie po katedrach uczelnianych. bardzo po drodze.

autorko, zapytaj wprost, o co kaman.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:39   #37
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Ja bym nie spytała wprost, bo chłopak może ładnie nazmyślać.

najlepszą opcją jest chyba to zaproponowanie spotkania w tym samym terminie. I jego reakcja na to chyba wszystko wyjaśni
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 09:57   #38
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
taaaa... na uczelni? na 6 roku sa praktycznie same zajecia kliniczne, czyt. w szpitalach. na pierwszym roku rozbija sie po katedrach uczelnianych. bardzo po drodze.

autorko, zapytaj wprost, o co kaman.
moze i jestem nie doinformowana bo studiuje cos calkiem innego niz medycyna ale umawianie sie z "fajna blondyna" (a wiec nie jak ze zwykla kolezanka skoro zwierzał sie kumplowi, ze ona sie mu podoba) za plecami Autorki jest po prostu nie fair... i watpie zeby chodzilo im o wymiane notatek itp no chyba, ze on ma jej udzielisc prywatnych korepetycji ale nie stricte naukowych
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:26   #39
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

nad czym się w ogóle zastanawiasz?
ja to bym się gotowała więc pewnie bym mu powiedziała w dzień spotkania: Kochanie ubierz tą niebieską koszulkę, w niej wyglądasz ładnie i pewnie tej blondynce się bardziej spodobasz niż w tej czarnej. W ogóle to kupiłeś sobie gumki? Wiesz nie wiadomo czy nie jest chora.
Po czym sprowadziłabym rozmowę na temat tego czy ja też mogę się spotykać z innymi kolesiami tak jak on, tzn z nowo poznanymi. Jeśli by się na to zgodził zakończyłabym z nim 4 lata związku .......
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyć się i w tym pływać...

I love my live


Sprawdź czy nie popełniasz błędów w związku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:51   #40
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Still_Alive Pokaż wiadomość
nad czym się w ogóle zastanawiasz?
ja to bym się gotowała więc pewnie bym mu powiedziała w dzień spotkania: Kochanie ubierz tą niebieską koszulkę, w niej wyglądasz ładnie i pewnie tej blondynce się bardziej spodobasz niż w tej czarnej. W ogóle to kupiłeś sobie gumki? Wiesz nie wiadomo czy nie jest chora.
Po czym sprowadziłabym rozmowę na temat tego czy ja też mogę się spotykać z innymi kolesiami tak jak on, tzn z nowo poznanymi. Jeśli by się na to zgodził zakończyłabym z nim 4 lata związku .......
A mina faceta bezcenna
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:19   #41
Buenaestrella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 582
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Still_Alive Pokaż wiadomość
nad czym się w ogóle zastanawiasz?
ja to bym się gotowała więc pewnie bym mu powiedziała w dzień spotkania: Kochanie ubierz tą niebieską koszulkę, w niej wyglądasz ładnie i pewnie tej blondynce się bardziej spodobasz niż w tej czarnej. W ogóle to kupiłeś sobie gumki? Wiesz nie wiadomo czy nie jest chora.
Po czym sprowadziłabym rozmowę na temat tego czy ja też mogę się spotykać z innymi kolesiami tak jak on, tzn z nowo poznanymi. Jeśli by się na to zgodził zakończyłabym z nim 4 lata związku .......

Nooo... Nie możemy stwierdzić, jak wygląda relacja "blondyny" i chłopaka autorki wątku, ale czy Ty odkąd jesteś w związku nie poznajesz zupełnie innych mężczyzn?
Tzn. że gdy nie wiem - zmieniasz pracę, zapisujesz się na kurs językowy czy studia podyplomowe rozmawiasz tylko z dziewczynami, żeby twój TŻ nie był zazdrosny?
No to już lekka przesada moim zdaniem
Buenaestrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 11:37   #42
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

A jednak zmiana zdania, najbardziej podoba mi się opcja "umów się z nim wtedy, kiedy ma być z tą blondyną i zobacz, co odpowie" Jakby zaczął coś kręcić to wtedy bym przypadkiem ich spotkała w miejscu, w którym się umówili.
Wiem, że rozmowa, szczerość, bla bla bla, ale taki mały podstęp pokaże, czy facet kręci czy jest fair w stosunku do autorki
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:42   #43
Sztywniaara
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaara
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

według mnie pomysły ze szpiegowaniem,i umawianie się w tym samym czasie to złe pomysły.ja jednak stawiam na poważną rozmowę.W końcu go kochasz,więc musisz mieć do niego zaufanie - a takie podstępy to (bez obrazy oczywiście) są dla mnie żałosne,i pokazują jak bardzo wątpisz w swojego chłopaka.
__________________
razem

Edytowane przez Sztywniaara
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:36
Sztywniaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:53   #44
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
według mnie pomysły ze szpiegowaniem,i umawianie się w tym samym czasie to zły pomysł.ja jednak stawiam na poważną rozmowę.W końcu go kochasz,więc musisz mieć do niego zaufanie - a takie podstępy to (bez obrazy oczywiście) są dla mnie żałosne,i pokazują jak bardzo wątpisz w swojego chłopaka.
gdyby nie wątpiła po tym, co jej facet powiedział na temat tej blondynki, z którą ma się spotkać, no i po tym, jak odkryła, że jest z nią umówiony to byłoby oznaką ślepoty.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:04   #45
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Wg mnie też najlepsze wyjście z tym umówieniem się w tym samym terminie.

Edytowane przez Funit
Czas edycji: 2011-04-13 o 12:06
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:04   #46
slodkoo_mii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 131
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

A nie możesz z nim porozmawiać szczerze i zapytać się czy nie możesz się z nim przejść na te spotkanie? Bo np Ty chcesz isc z nim na spacerek (akurat wtedy) a przy okazji wzial by notatki czy tam dał, albo by odpowiedzial jej na jakies nurtujące ją bardzo pytanie czy nie wiem co..bo jakiś cel spotkania jest..a jaki to juz zalezy od jego reakcji.. Jeżeli się zgodzi bez problemu to nie masz co sie obawiac i pojdziecie razem po notateczki badz rownież jej dac jakieś materialy..a jezeli bedzie sie wykrecal, to wtedy powiedz ze mu nie ufasz chocby po takim tekscie ,ze ona mu sie podoba...i jak on zrezygnuje przez Ciebie ze spotkania bo przeciez sie wydalo to ja na twoim miejscu bym zrezygnowala z niego...albo nie bedzie chcial Cie wziac to powiedz ze ty tez z przystojnymi facetami sie bedziesz umawiac..i zakoncz...
slodkoo_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:07   #47
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
według mnie pomysły ze szpiegowaniem,i umawianie się w tym samym czasie to zły pomysł.ja jednak stawiam na poważną rozmowę.W końcu go kochasz,więc musisz mieć do niego zaufanie - a takie podstępy to (bez obrazy oczywiście) są dla mnie żałosne,i pokazują jak bardzo wątpisz w swojego chłopaka.
No właśnie autorka probuje ustalić czy owinna ufać.
Jak wprost porozmawia to on się wyprze.
Lepiej troche poczekać i pomyszkować. Może koledze napisze o spotkaniu.
Pewnie,że to głupio, ale musi się przekonać czy coś nie tak
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:14   #48
slodkoo_mii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 131
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
według mnie pomysły ze szpiegowaniem,i umawianie się w tym samym czasie to zły pomysł.ja jednak stawiam na poważną rozmowę.W końcu go kochasz,więc musisz mieć do niego zaufanie - a takie podstępy to (bez obrazy oczywiście) są dla mnie żałosne,i pokazują jak bardzo wątpisz w swojego chłopaka.
Po tej wypowiedzi, wydaje mi sie ze Ty jesteś taka osoba wierzy w kazde slowo bo kocha..i na tym koniec..a koles robi co chce...czasami faceta trzeba sprawdzic po cichutku badz sprytem...naiwni długo nie utrzymają faceta...a sama rozmowa nie wystarczy...i jak moze miec zaufanie po takim jego tekscie i jeszcze umowionym spotkaniu..?
slodkoo_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:05   #49
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła tak : umówiła się z nim w tym samym terminie i zobaczyła co powie, jeśli będzie się wykręcał to poszła na to spotkanie

Wiem, że to trudne bo też mnie by korciło żeby mu od razu powiedzieć :P
dokładnie, zrobiłabym tak samo
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 13:15   #50
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

1) Podziwiam, że nie puściłaś pary z ust do tej pory.
Na Twoim miejscu wybuchłabym od razu, no... ale to ja.

2) Dobre rady już padły. Umów się z nim tego dnia, o tej samej porze, co ma spotkanie z 'blondi'.
Jeśli nie poskutkuje, bo facet będzie się wykręcał, zjaw się tam "przypadkiem".

3) Daj znać, co i jak.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:29   #51
Sztywniaara
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaara
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez slodkoo_mii Pokaż wiadomość
Po tej wypowiedzi, wydaje mi sie ze Ty jesteś taka osoba wierzy w kazde slowo bo kocha..i na tym koniec..a koles robi co chce...czasami faceta trzeba sprawdzic po cichutku badz sprytem...naiwni długo nie utrzymają faceta...a sama rozmowa nie wystarczy...i jak moze miec zaufanie po takim jego tekscie i jeszcze umowionym spotkaniu..?
ja ufam swojemu facetowi,owszem.Ale gdy mam jakieś wątpliwości to po prostu mu o tym mówię,chcę żeby mi to wyjaśnił.
a szpiegowanie jest naprawdę żałosne.Dla mnie osobiście to byłoby poniżające i tyle.druga sprawa to ciekawość - też pewnie umierałabym z ciekawości kim jest owa blondynka
Poza tym gdy ja obdarzam kogoś zaufaniem to 'po cichutku' nie sprawdzam czy obdarowałam właściwą osobę.Zawiedzie - nie był tego wart,dziękuje.
a 'naiwni długo nie utrzymują faceta' przepraszam,ale rozłożyło mnie na łopatki.To coś w stylu ukochanego tekstu mojej babci,że jak kobieta nie jest posłuszna,to facet znajdzie sobie bardziej posłuszną....
__________________
razem

Edytowane przez Sztywniaara
Czas edycji: 2011-04-13 o 13:32
Sztywniaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:44   #52
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Buenaestrella Pokaż wiadomość
(...)
Ja mam tylko dwa pytania - pierwsze to skąd się dowiedziałaś o tekście z blondyną,
a drugie - zwróć uwagę na to, gdzie jest to spotkanie i kiedy - wiadomo, że co innego jak jest o 13 w barku uczelnianym a co innego jak jest o 19 w miłej knajpce na staróce
(...)
Przyłączam się do pytań.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:49   #53
slodkoo_mii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 131
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
ja ufam swojemu facetowi,owszem.Ale gdy mam jakieś wątpliwości to po prostu mu o tym mówię,chcę żeby mi to wyjaśnił.
a szpiegowanie jest naprawdę żałosne.Dla mnie osobiście to byłoby poniżające i tyle.druga sprawa to ciekawość - też pewnie umierałabym z ciekawości kim jest owa blondynka
Poza tym gdy ja obdarzam kogoś zaufaniem to 'po cichutku' nie sprawdzam czy obdarowałam właściwą osobę.Zawiedzie - nie był tego wart,dziękuje.
a 'naiwni długo nie utrzymują faceta' przepraszam,ale rozłożyło mnie na łopatki.To coś w stylu ukochanego tekstu mojej babci,że jak kobieta nie jest posłuszna,to facet znajdzie sobie bardziej posłuszną....
Ja tez mowie od razu co mi nie pasuje..ale sama rozmowa nic nie zmieni...co mi po samej rozmowie jak facet powie co zechce aby utrzymac zwiazek a ja nadal bede sie zastanawiala co i jak...a nie zawsze "szczera" rozmowa bedzie szczera..chyba ze jestes tego super pewna ze facet ci na pewno powie prawde..ale ja bym na to nie liczyla bo nie jeden raz sie tak przejechalam i duzo zrozumiałam..a jak jestes naiwna to facet bedzie obracal Toba jak chciał, wiec nie wiem co widzisz dziwnego w tym że tak napisalam..a w ten sposob dlugo sie z nim nie pobedzie bo w koncu on zobaczy ze laska jest nic nie warta albo wrecz odwrotnie kobieta sama sie kiedys przejedzie...

a co do pogrubionego to powiem Tobie tyle.. jedna rozmowa bedzie "szczera" to powiesz ze wierzysz (no bo bezgranicznie ufasz) 2 czy 3 tak samo i dopiero za 10 spostrzerzesz sie ze jednak ta 1 rozmowa byla nie szczera bo tak kłamał ze wyszlo to dopiero przy innej "szczerej" rozmowie i dopiero to bedzie dla ciebie koszmar ze dopiero teraz sie zorientowalas, a wczesniej przeciez bylas taka glupiutka bo przeciez wierzylas mu, bo go kochalas...ty go nie sprawdzisz on cie bedzie w konia robil bo bedzie wiedzial ze go nie sprawdzisz a pozniej wielki placz jaka to ja bylam naiwna ze mu wierzylam..nikomu nie mozna w pelni ufac..a jezeli jest zaufanie troche naruszone to uwazam ze sama rozmowa nie wystarczy..
slodkoo_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:59   #54
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Kurcze, jesteście już tyle lat...zdobądź się na szczerą rozmowę, przecież nie zrobiłaś nic złego, nie grzebałaś mu w kompie w celu wywęszenia czegos podejrzanego. Ja i mój Tż mamy takie stosunki, że na pewno bym sie zapytała co jest grane...nie awantura po prostu spokojna rozmowa. jesteście razem więc masz prawo wiedzieć ocb. Tak w ogóle to kiedy to spotkanie ma się odbyć?
Powodzenia, daj znać co i jak
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:01   #55
Sztywniaara
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaara
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

slodkoo_mii ja po prostu nie rozumiem,po co być ze sobą skoro się sobie nawzajem nie ufa.A skoro facet mnie okłamywał,to nie miałabym po czym płakać,naprawdę.
__________________
razem
Sztywniaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:12   #56
slodkoo_mii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 131
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
slodkoo_mii ja po prostu nie rozumiem,po co być ze sobą skoro się sobie nawzajem nie ufa.A skoro facet mnie okłamywał,to nie miałabym po czym płakać,naprawdę.

Ale jak myslisz wystarczy jej sama rozmowa? jak on moze jej nawkrecac roznosci...? Szczególnie w tej sytuacji..Autorka nie moze mu w 100% ufac wiec nie powinna stopowac na samej rozmowie..ja bym zrobila tak jak napisalam..i co do plakania to uwierz mi ze beczałabyś nad tym ze bylas taka glupia ze mu tak bardzo ufałaś..ale cieszylabys sie jedynie ze to sie szybciej skonczylo a nie dluzej, albo ze pozbylas sie takiego oszusta..ale moze myslisz teraz tak, bo jeszcze tego nie przezylas...i nie życze Ci tego..w zwiazku liczy sie zaufanie..ale czasami na najblizszej osobie mozna sie bardziej przejechac niz na ten na ktorej nam nie zalezy...
slodkoo_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:39   #57
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez slodkoo_mii Pokaż wiadomość
Ale jak myslisz wystarczy jej sama rozmowa? jak on moze jej nawkrecac roznosci...? Szczególnie w tej sytuacji..Autorka nie moze mu w 100% ufac wiec nie powinna stopowac na samej rozmowie..ja bym zrobila tak jak napisalam..i co do plakania to uwierz mi ze beczałabyś nad tym ze bylas taka glupia ze mu tak bardzo ufałaś..ale cieszylabys sie jedynie ze to sie szybciej skonczylo a nie dluzej, albo ze pozbylas sie takiego oszusta..ale moze myslisz teraz tak, bo jeszcze tego nie przezylas...i nie życze Ci tego..w zwiazku liczy sie zaufanie..ale czasami na najblizszej osobie mozna sie bardziej przejechac niz na ten na ktorej nam nie zalezy...
Dokładnie. Poza tym- nie dość że facet może naściemniać to jeszcze zauważyłam że faceci mają niesamowity talent do odwracania kota ogonem, wystarczyłoby żeby Autorka się 'potknęła' w rozmowie a ten mógłby to wykorzystać i zrobić coś w stylu "och, jak możemy budować związek skoro nie masz do mnie zaufania" + dramatyczne gesty
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:21   #58
Sztywniaara
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaara
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 52
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

nie baczałabym,bo gdy miałam taką sytuacje to nie beczałam - jakoś żyje jak widzisz.i w ogóle się z Tobą nie zgadzam.
autorko - co u Ciebie?
__________________
razem
Sztywniaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:31   #59
slodkoo_mii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 131
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

Cytat:
Napisane przez Sztywniaara Pokaż wiadomość
nie baczałabym,bo gdy miałam taką sytuacje to nie beczałam - jakoś żyje jak widzisz.i w ogóle się z Tobą nie zgadzam.
to tak jakbys nie miała uczuć...ale nie musisz się ze mną zgadac..nie wymagam tego od Ciebie..ja tylko wyraziłam swoje zdanie zawsze sa emocje i jakos nie chce mi sie wierzyc ze ani troche sie tym nie przejelaś..no chyba ze bylas bardzo krotko z osoba ktora dopiero poznawalas..to wtedy sie z toba zgodze...i dziwne ze nie bylas zla na siebie ze bylas naiwna i tylko trzymalas sie samej rozmowy skoro mialas taka sytuacje...jak tak to gratuluje..
slodkoo_mii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 15:33   #60
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój chłopak umawia się z inną!

przejdx sie na to spotkanie i zobacz,jak si.e przywitają.
jesli chcesz się zabawić w detektywa i śledź ich i zobacz,jak się bedą do siebie odnosić.wtedy będziesz miec większa pewnosc.1005 pewnośc bedzie miała,jak znajdziesz go w łóżku z inną,ale chyba do tego momentu bym nie czekała.
uwazam,ze rozmowa i szczerosc w związku jest najważniejsza
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.