Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 08:40   #1171
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego jaki masz plan kuracji. Jeśli ma to być intensywna kuracja to myślę, że nie ma co bawić się w zamrażanie tylko w czasie kiedy rzepa będzie dostępna stosować świeży sok przez np. 2-3 miesiące. Jeśli zależy Ci, żeby bawić się z tym cały rok, sok można mrozić ale na pewno nie będzie tak skuteczny jak świeżo wyciskany
Nie wiem jaki plan wybrać.
Bo moje siły/zapał nieco oklapł przy ścieraniu rzepy na tarce
Męczące to jest.
Zastanawiam się nad kupnem sokowirówki. Ale nie wiem czy gra jest warta świeczki.
Może się zmotywuję jednak do ręcznego tarcia i chociaż poczekam czy są jakieś rezultaty.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:31   #1172
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez rosagha Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki plan wybrać.
Bo moje siły/zapał nieco oklapł przy ścieraniu rzepy na tarce
Męczące to jest.
Zastanawiam się nad kupnem sokowirówki. Ale nie wiem czy gra jest warta świeczki.
Może się zmotywuję jednak do ręcznego tarcia i chociaż poczekam czy są jakieś rezultaty.
Sokowirówka to dobra rzecz, bardzo się przydaje, jeśli lubisz zdrowo się odżywiać
Ale problem w tym, że po robieniu soku z rzepy na tarce jest więcej mycia. No ale też mniejsze ryzyko, ja sobie na tarce starłam dwa paznokcie i kawałek palca!
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 13:52   #1173
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Sokowirówka to dobra rzecz, bardzo się przydaje, jeśli lubisz zdrowo się odżywiać
Ale problem w tym, że po robieniu soku z rzepy na tarce jest więcej mycia. No ale też mniejsze ryzyko, ja sobie na tarce starłam dwa paznokcie i kawałek palca!
Oj to współczuję. Mnie też męczyło takie ścieranie. Trzeba uważać kiedy kończy się rzepa a zaczynają palce.

Mój problem już rozwiązany. Od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką sokowirówki

Wczoraj na niej tarłam bardzo twardą rzepkę. Dała radę.
Nic tylko kupować wszelkie warzywa i robić soki w tym z rzepy, wiadomo w jakim celu ... na włosy.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 08:18   #1174
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Po jakim czasie zauważyłyście rezultaty stosowania rzepy?? I jakie to były rezultaty?

Bo ja jak na razie zauważyłam tylko to że są bardziej lśniące. Trochę mniej ich wypada niż zazwyczaj. Chyba że to moje złudne wrażenie

A bardziej mi zależy na tym by mniej mi się przetłuszczały. Muszę je myć co 2 dzień, a nieraz wypadałoby codziennie.

Staram się stosować rzepę co każde mycie, zdarza się przerwa do 4 dni.

Czy komuś ta rzepa pomogła na przetłuszczające się włosy?
Bo ja już nie wiem co robić, jeśli ta rzepa mi nie pomoże... a nie zauważyłam póki co takiej poprawy
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 16:45   #1175
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Co tutaj taka cisza, sezon na rzepkę w pełni, a osób stosujących jakoś brak W tym roku postawiłam na rzepę z własnego ogródka, żeby nie głowić się czy uda mi się ją gdzieś kupić, albo czy nie będzie przemarznięta i nie da żadnego efektu. Rzepy mam sporo, jednak chęci coraz mniej. Mniej, ponieważ ostatnia kuracja nie przyniosła żadnego widocznego efektu, może miesiąc to za krótko, a może to rzeczywiście nie działa
Czy któraś z was miała jakieś widoczne efekty?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 09:36   #1176
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Co tutaj taka cisza, sezon na rzepkę w pełni, a osób stosujących jakoś brak W tym roku postawiłam na rzepę z własnego ogródka, żeby nie głowić się czy uda mi się ją gdzieś kupić, albo czy nie będzie przemarznięta i nie da żadnego efektu. Rzepy mam sporo, jednak chęci coraz mniej. Mniej, ponieważ ostatnia kuracja nie przyniosła żadnego widocznego efektu, może miesiąc to za krótko, a może to rzeczywiście nie działa
Czy któraś z was miała jakieś widoczne efekty?
zapaałka tak jak w zeszlym roku i w tym przystepuje do kuracji rzepkowej pewnie znowu bedziemy pisac same do siebiekolezanka zakupila mi rzepe strasznie drogo bo 6 zl za kg, ale jakos przezyje mam zamiar rzepkowac sie jakies 3 mce
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 11:26   #1177
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Ja pierwszy raz robię w tym roku kurację z czarnej rzepy Nigdzie jej nie umiałam znaleźć, a w tym roku pojawiła się na targu. Płacę 4,60/kg.
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 11:22   #1178
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Wtarlam rzepke w skore glowy, ale nic nie szczypie...
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:16   #1179
rosagha
Raczkowanie
 
Avatar rosagha
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Wtarlam rzepke w skore glowy, ale nic nie szczypie...
To zależy od rzepy, jedne szczypią mniej drugie bardziej. Radziłabym kupować mniejsze sztuki - są mocniejsze no i łatwiej jest je wrzucić przez sokowirówkę.


Ja rzepce dałam spokój. Trochę chęci też brakło. Nie widziałam zbytnio efektów Może za krótko próbowałam.
Włosy dalej mi się przetłuszczają. W moim przypadku lepiej działała wcierka Jantar.
__________________
Róbmy swoje, może to coś da kto wie (...)

24.09.12 OCM - nadal
11.10.12 Olej Budwigowy - piję ale z przerwami
rosagha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:41   #1180
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Witam w wątku.
Mam bardzo ważne pytanie co do stosowania soku z rzepy.
Czy on wysusza skórę głowy(pytam bo pieczenie wiąże się we wcierkach często z wysuszeniem skóry)? Mam ją bardzo wrażliwą i tylko szampon emolium eliminuje świąd.
Do tego teraz wznowiłam wysuszającą skórę kurację wewnętrzną (leki) i jednocześnie chciałabym stosować rzepę, czy to ma sens w takim razie?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 14:25   #1181
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Witam w wątku.
Mam bardzo ważne pytanie co do stosowania soku z rzepy.
Czy on wysusza skórę głowy(pytam bo pieczenie wiąże się we wcierkach często z wysuszeniem skóry)? Mam ją bardzo wrażliwą i tylko szampon emolium eliminuje świąd.
Do tego teraz wznowiłam wysuszającą skórę kurację wewnętrzną (leki) i jednocześnie chciałabym stosować rzepę, czy to ma sens w takim razie?
Sklepowe wcierki często zawieraja alkohol, który pomaga przenikać substancjom przez skórę, ale jednocześnie może podrazniac i wysuszac. Sok z rzepy będzie rozgrzewal skórę głowy, ale nie powinien wysuszac.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 13:19   #1182
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Starłam rzepkę, sok w buteleczce w lodówce- jak długo mogę go tak trzymać żeby działał jak należy? Niestety ze względu na zapach wcieram go tylko przed myciem- pół godziny trzymania wystarczy? Przepraszam, jeśli powtarzam pytania.Nie mogłam znaleźć tej informacji.
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:41   #1183
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez nieznana4 Pokaż wiadomość
Starłam rzepkę, sok w buteleczce w lodówce- jak długo mogę go tak trzymać żeby działał jak należy? Niestety ze względu na zapach wcieram go tylko przed myciem- pół godziny trzymania wystarczy? Przepraszam, jeśli powtarzam pytania.Nie mogłam znaleźć tej informacji.
Na pewno było
Pół godzinki w zupełności wystarczy Co do soku w lodówce, to o ile się nie mylę najlepiej zużyć w ciągu 2-3 dni, im dłużej tym słabsze działanie i gorszy zapach. Stąd jeśli jest tylko możliwość najlepiej wyciskać na świeżo po pół rzepki i zużyć na 1 raz
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 16:48   #1184
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Sklepowe wcierki często zawieraja alkohol, który pomaga przenikać substancjom przez skórę, ale jednocześnie może podrazniac i wysuszac. Sok z rzepy będzie rozgrzewal skórę głowy, ale nie powinien wysuszac.

Dzięki, tak więc spróbuję . Mam trzy rzepy w lodówce.
Niestety z wcierek dobrze działał tylko jantar, ale większość specyfików wtarta w skórę głowy sprawia że wypada mi więcej włosów, nawet gdy nie trę skóry mocno.
Mam dlatego nadzieję, że rzepka zachowa się inaczej.
Ja myję włosy raz na 5-6 dni i zastanawia mnie jak stosować rzepę, aby miała szanse zadziałać.
Może wycisnąć i wetrzeć któregoś wieczora np. trzeciego dnia po myciu, a zapach do rana ulotni się z włosów, a potem jeszcze np. na dwie godziny przed umyciem .
Bo jak wetrę raz na pięć dni na pół godziny ...nie wiem czy będzie to miało sens?
Stosowałyście rzepę w ten sposób, tzn w dniach kiedy nie myłyście włosów? Pieczenie ustępuje?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:21   #1185
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Dzięki, tak więc spróbuję . Mam trzy rzepy w lodówce.
Niestety z wcierek dobrze działał tylko jantar, ale większość specyfików wtarta w skórę głowy sprawia że wypada mi więcej włosów, nawet gdy nie trę skóry mocno.
Mam dlatego nadzieję, że rzepka zachowa się inaczej.
Ja myję włosy raz na 5-6 dni i zastanawia mnie jak stosować rzepę, aby miała szanse zadziałać.
Może wycisnąć i wetrzeć któregoś wieczora np. trzeciego dnia po myciu, a zapach do rana ulotni się z włosów, a potem jeszcze np. na dwie godziny przed umyciem .
Bo jak wetrę raz na pięć dni na pół godziny ...nie wiem czy będzie to miało sens?
Stosowałyście rzepę w ten sposób, tzn w dniach kiedy nie myłyście włosów? Pieczenie ustępuje?
Nigdy tego nie próbowałam, gdyż myję włosy co 2. dzień i co tyle stosowałam rzepę, ale wydaje mi się, że w dni pomiędzy jednym a drugim myciem najlepiej sprawdziłoby się nałożenie na skalp i zmycie samą wodą po jakimś czasie. Nigdy nie udało mi się dopuścić do zaschnięcia soku we włosach, bo zwykle hasam w czepku dla podtrzymania ciepła, ale nie jestem pewna czy włosy wyglądałyby dobrze bez chociażby spłukania, musisz próbować
Z gotowych wcierek warto poszukać i przetestować coś bez alkoholu, wiem, że była na rynku jakaś wcierka tego typu, ale niestety nie pamiętam z jakiej firmy. Może działanie będzie trochę słabsze, ale przekonasz się czy te problemy to wina alkoholu
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 05:45   #1186
nieznana4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 158
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Na pewno było
Pół godzinki w zupełności wystarczy Co do soku w lodówce, to o ile się nie mylę najlepiej zużyć w ciągu 2-3 dni, im dłużej tym słabsze działanie i gorszy zapach. Stąd jeśli jest tylko możliwość najlepiej wyciskać na świeżo po pół rzepki i zużyć na 1 raz
Dzięki!
Zatem za każdym razem nowy. Szkoda że rzepa jest sezonowa i tylko raz w roku można sobie robić kurację wzmacniającą...
nieznana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 01:14   #1187
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Dziewczyny jak idzie?

U mnie w tym roku pół działki obsadzone rzepką, a zebrać się jakoś do dziś nie mogę Czy któraś z Was stosuje obecnie kurację? Chyba potrzeba mi wsparcia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 09:32   #1188
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Sok z rzepy wylądował na mojej głowie już cztery razy i zamierzam jescze przez jakiś czas z tym sposobem powalczyć. Jest to moje pierwsze podejście do rzepy ale nie narzekam- liczę na efekty
Zapuszczam naturalki więc wzmocnienie włosów jest jak najbardziej w cenie
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:31   #1189
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
Sok z rzepy wylądował na mojej głowie już cztery razy i zamierzam jescze przez jakiś czas z tym sposobem powalczyć. Jest to moje pierwsze podejście do rzepy ale nie narzekam- liczę na efekty
Zapuszczam naturalki więc wzmocnienie włosów jest jak najbardziej w cenie
Ja też liczę na wzmocnienie, miotałam się między wcierkami a rzepą, ale skoro mam jej tyle za darmo to chyba warto postawić na sok Jutro dzień 1.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 08:40   #1190
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Siedzę z sokiem z rzepy na głowie...no i cóż...PALI
Zamierzam trzymać się zasady dwóch "nacieranek" sokiem w tygodniu Zobaczymy jak to będzie.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 15:37   #1191
RenatkaMiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Witam ja stosuje sok z rzepy już chyba drugi miesiąc nie przed każdym myciem bo to troszke czasu zabiera, ale żadnych efektów nie widze nie wiem czemu. ostatnio farbowałam włosy ok.3 tygodni temu i nie widze wogóle odrostów... ponatto od jakiegoś tygodnia stosuje wcierke Jantar i też żadnych efektów,nie wiem co się dzieję. fryzjerka obcieła mi bardzo dużo włosów, chciałam jakoś szybciej je zapuścić i nic.
RenatkaMiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:27   #1192
patrycjajoker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 19
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

witam,

zaczęłam nacieranie włosów sokiem z czarnej rzepy tylko coś mi nie działa,
próbowałam kilka razy i nigdy nie pojawiło się pieczenie,
co może być tego przyczyną?
Nie wiem już czy ja mam jakiś pancerny łeb czy może lewą rzepkę
patrycjajoker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:55   #1193
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Odświeżam temat Myślę nad zrobieniem sobie takiej rzepkowej kuracji. Ale tak przeglądnęłam wątek i nie wiem, czy ktoś miał jakieś sensowne rezultaty dzięki wcieraniu rzepy?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:12   #1194
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Z tego co słyszałam na innym wątku, warto próbować ;-)

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 14:58   #1195
mundson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Hej dziewczyny Postanowiłam wypróbować kurację z czarnej rzodkwi na moje wypadające włosy, ale mam jedno pytanko. Czy na początku kuracji wypadanie włosów wzmocniło się bardziej? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
mundson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-14 15:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.