Kraków i okolice:) ->koleżanka:) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:34   #3241
Pa_ulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 26
GG do Pa_ulka
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Kurcze mi jednak czwartek nie pasuje chyba ze w okolicach 20 ?
Pa_ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:23   #3242
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Można dołączyć do wątku?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:37   #3243
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Można dołączyć do wątku?
Jasne, witaj! Tradycyjnie: opowiedz coś o sobie + kiedy najbardziej odpowiadają Ci spotkania
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:54   #3244
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Jasne, witaj! Tradycyjnie: opowiedz coś o sobie + kiedy najbardziej odpowiadają Ci spotkania
Jej, jak wy tu miło przyjmujecie. Gdy miałam dawno temu stare konto i chciałam dołączyć do jakiejś innej grupy, zamiast zwykłym ,,cześć" powitano mnie słowami ,,jeśli masz napisać pięć postów i przestać, to lepiej od razu spadaj" - coś w ten deseń.

A o mnie: studiuję, jestem na pierwszym roku, kocham muzykę (Megadeth odwieczna miłość, ostatnio elektronika), gitarę, książki Kinga, kebaby, języki obce, koncerty etc. W sumie kocham wszystko po trochu.

Kraków mi się naweeet podoba, jednak brakuje mi jako tako nowych ludzi. Mam fajną grupę, jednak od piętnastu osób wymagać cudów nie można, bo nie jest to jednak ten typ ludzi, który by można było ciągle ciągać po koncertach, pubach, na piwo, imprezę etc. W Krakowie studiuje wielu moich znajomych z miasta rodzinnego, jednak warto byłoby poznać nowych ludzi, zamiast ograniczać się do dobrze znanego już grona.

A co do spotkań - różnie bywa, nie jestem w stanie określić tak z góry. Co robicie na tych spotkaniach, gdzie się spotykacie, dużo was, jakaś stała grupa? I jaki mniej-więcej przedział wiekowy, bo dziwnie bym się czuła, zaniżając średnią wieku.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 23:50   #3245
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
A potem widok Craiga w garniturze wynagrodzi wszystko
Zdecydownie się zgadzam

Jak dla mnie Craig świetnie pasował do roli i chyba najbardziej pociągający i męski Bond jak do tej pory. Miło było popatrzyć
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 07:36   #3246
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Można dołączyć do wątku?
witaj, oczywiście, i napisz coś o sobie.

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Jasne, witaj! Tradycyjnie: opowiedz coś o sobie + kiedy najbardziej odpowiadają Ci spotkania
Dajże im spokój ledwo dziewczyna napisze a Ty od razu pytasz kiedy im odpowiadają spotkania, może one nie mają ochoty się spotykać. :brzyda l: albo potrzebuje najpierw poznać środowisko. A to już kolejna osoba którą pierwsze co to pytasz o spotkania.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 08:04   #3247
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
witaj, oczywiście, i napisz coś o sobie.



Dajże im spokój ledwo dziewczyna napisze a Ty od razu pytasz kiedy im odpowiadają spotkania, może one nie mają ochoty się spotykać. :brzyda l: albo potrzebuje najpierw poznać środowisko. A to już kolejna osoba którą pierwsze co to pytasz o spotkania.
Ale jak sama nazwa działu wskazuje to SPOTKANIA wizażanek, więc raczej nie przychodzi tu, żeby pogadać przez Internet o znaczkach
Cześć Krakau! Sama się wypowiedz jak to z Tobą jest - chcesz poznać środowisko czy chcesz poznać bezpośrednio nas na kawie ;- )

Ale mi się dzisiaj totalnie nic nie chce!
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 08:30   #3248
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Odpisałam tutaj wczoraj, kilka słów o sobie etc., ale wyskoczył mi komunikat, że post się pojawi wtedy, gdy zostanie zatwierdzony przez moderatora.

Słowem wstępu - jak się można domyślić, studentka, pierwszy rok, w Krakowie od dwóch miesięcy, kocham Stephena Kinga, Megadeth, gitarę, języki obce, czekoladę, rysować, koncerty, wszelakie gryzonie, kebaby, poznawać nowych ludzi i tak dalej, można by wymieniać i wymieniać.

Fajnie jest w Krakowie, ale mimo wszystko ciężko ludzi poznać, znaczy się - takich, z którymi spędzałoby się miło czas. Grupa studencka liczy piętnaście osób, nie ma w czym przebierać, niby zgrani, ale jednak to nie to. Dużo bliskich znajomych z miasta rodzinnego też tutaj studiuje, ale nie widzę sensu się ograniczać do dobrze znanego już kręgu znajomych. To chyba tyle na początek.

Lecę, bo mam autobus zaraz. Czeeeść.

(A co do spotkań - ciężko mi sprecyzować )
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 09:19   #3249
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Ale jak sama nazwa działu wskazuje to SPOTKANIA wizażanek, więc raczej nie przychodzi tu, żeby pogadać przez Internet o znaczkach
Ale spotkania nie są określone jako face to face tylko równie dobrze spotykamy się TU NA WĄTKU i rozmawiamy. I nie wiem czemu od strzała lekko ją obrażasz może właśnie ma potrzebę pogadania przez internet i nic więcej. Może właśnie lubi znaczki i co wtedy, nie bądz taka hop do przodu ze swoim myśleniem, bo możesz kogoś zrazić. I znaczek jest tu bardzo nie na miejscu.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 09:34   #3250
bulimarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

dziewczyny znacie jakieś coś na bezsenność? brałam BELLERGOT, który podwędziłam tacie bo to jest na receptę, ale to jakieś ziołowe placebo
bulimarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 09:41   #3251
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez bulimarta Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakieś coś na bezsenność? brałam BELLERGOT, który podwędziłam tacie bo to jest na receptę, ale to jakieś ziołowe placebo
Nasen. Zasypiasz od razu nawet nie wiesz kiedy.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 09:50   #3252
hellyeah0
Zadomowienie
 
Avatar hellyeah0
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ale spotkania nie są określone jako face to face tylko równie dobrze spotykamy się TU NA WĄTKU i rozmawiamy. I nie wiem czemu od strzała lekko ją obrażasz może właśnie ma potrzebę pogadania przez internet i nic więcej. Może właśnie lubi znaczki i co wtedy, nie bądz taka hop do przodu ze swoim myśleniem, bo możesz kogoś zrazić. I znaczek jest tu bardzo nie na miejscu.
Nie są?
"Spotkania, zloty i sabaty Wizażanek. Tutaj się umawiamy na spotkania w realu! Prosimy umawiać się wg regionów - wystarczy wpisać w temacie region, w którym chciałybyście się spotkać..."

Nie miałam na celu obrażania nikogo. Ale wydaje mi się, że ten dział i ten wątek są na tyle skonkretyzowane i tworzone przez konkretną grupę docelową, pochodzacą z podobnego rejonu, nastawioną na wspólne spotkania a PRZY OKAZJI na internetową wymianę postów (dotyczącą tak czy siak często tychże spotkań), że jeśli ktoś chciałby wyłącznie porozmawiać przez Internet, wejść w głębszą dyskusję, to wybrałby inny dział. Więc nie na miejscu byłoby raczej wypominanie komuś, że zachęcą nowo przybyłą osobę do wypowiedzenia się w kwestii spotkań. Ale to moje zdanie i nie zamierzam już wchodzić głębiej w temat. Siemka, miłego dnia ^^

Edytowane przez hellyeah0
Czas edycji: 2012-11-07 o 09:51
hellyeah0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:04   #3253
czekoamciu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 110
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Jej, jak wy tu miło przyjmujecie. Gdy miałam dawno temu stare konto i chciałam dołączyć do jakiejś innej grupy, zamiast zwykłym ,,cześć" powitano mnie słowami ,,jeśli masz napisać pięć postów i przestać, to lepiej od razu spadaj" - coś w ten deseń.

A o mnie: studiuję, jestem na pierwszym roku, kocham muzykę (Megadeth odwieczna miłość, ostatnio elektronika), gitarę, książki Kinga, kebaby, języki obce, koncerty etc. W sumie kocham wszystko po trochu.

Kraków mi się naweeet podoba, jednak brakuje mi jako tako nowych ludzi. Mam fajną grupę, jednak od piętnastu osób wymagać cudów nie można, bo nie jest to jednak ten typ ludzi, który by można było ciągle ciągać po koncertach, pubach, na piwo, imprezę etc. W Krakowie studiuje wielu moich znajomych z miasta rodzinnego, jednak warto byłoby poznać nowych ludzi, zamiast ograniczać się do dobrze znanego już grona.

A co do spotkań - różnie bywa, nie jestem w stanie określić tak z góry. Co robicie na tych spotkaniach, gdzie się spotykacie, dużo was, jakaś stała grupa? I jaki mniej-więcej przedział wiekowy, bo dziwnie bym się czuła, zaniżając średnią wieku.
W sobotę wybieramy sie na kluby potańczyć itp jeśli masz ochotę to zapraszam
__________________
A ufać to milczeć i czekać cierpliwie aż się spełni
czekoamciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:53   #3254
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez hellyeah0 Pokaż wiadomość
Nie są?
"Spotkania, zloty i sabaty Wizażanek. Tutaj się umawiamy na spotkania w realu! Prosimy umawiać się wg regionów - wystarczy wpisać w temacie region, w którym chciałybyście się spotkać..."

Nie miałam na celu obrażania nikogo. Ale wydaje mi się, że ten dział i ten wątek są na tyle skonkretyzowane i tworzone przez konkretną grupę docelową, pochodzacą z podobnego rejonu, nastawioną na wspólne spotkania a PRZY OKAZJI na internetową wymianę postów (dotyczącą tak czy siak często tychże spotkań), że jeśli ktoś chciałby wyłącznie porozmawiać przez Internet, wejść w głębszą dyskusję, to wybrałby inny dział. Więc nie na miejscu byłoby raczej wypominanie komuś, że zachęcą nowo przybyłą osobę do wypowiedzenia się w kwestii spotkań. Ale to moje zdanie i nie zamierzam już wchodzić głębiej w temat. Siemka, miłego dnia ^^
Szanuje Twoje zdanie, ale to i tak nie zmienia tego, że są dziewczyny które nie palą się do spotkań mimo, że na tych wątkach się udzielają, gdyż nie ma przymusu spotkania, chyba , że znajdziesz mi kolejny "paragraf" w którym jest napisane , że udzialając się musisz sie spotykać
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 14:30   #3255
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Krakau a co studiujesz? Ja w sumie mieszkam tuż obok Krakowa i mam w nim znajomych, ale tak samo uważam, że fajnie poznać nowych ludzi Aa też lubię książki Kinga (+ Christie), języki obce i kebaby Pytałaś również, co robimy na spotkaniach.. Ogólnie siedzimy, pijemy kawę/drinki, gadamy i miło spędzamy czas Co do przedziału wiekowego- od 20 lat wzwyż chyba, choć pewna nie jestem :P
Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
witaj, oczywiście, i napisz coś o sobie.

Dajże im spokój ledwo dziewczyna napisze a Ty od razu pytasz kiedy im odpowiadają spotkania, może one nie mają ochoty się spotykać. :brzyda l: albo potrzebuje najpierw poznać środowisko. A to już kolejna osoba którą pierwsze co to pytasz o spotkania.
Ale czemu mnie kolejny raz atakujesz? Przyszłam na ten wątek, gdyż chciałam poznać nowych ludzi, wychodzić gdzieś = spotykać się w realu, ale oczywiście też rozmawiać przez neta (co zresztą robię). Trudno jest jednak rozmawiać z kimś przez internet, jak się go totalnie nie zna, nic się o tej osobie nie wie i do tego ma się wrażenie bycia 'spaloną' na początku To chyba naturalne, że dołączając do waszego grona chciałam Was poznać- taki był zamysł tego wątku. A nie można kogoś poznać, spotkać się, bez tego spotkania Rozumiem, że większość ma studia + pracę lub po prostu mnóstwo zajęć i nie da rady się spotykać często, ale bez przesady, żeby nie znaleźć nigdy czasu.
Przyszła nowa dziewczyna, więc ją powitałam i zapytałam o spotkanie, bo chciałabym ją najzwyczajniej w świecie poznać. Zresztą nie zauważyłam żeby ona lub ktoś wcześniej miał mi to za złe
Tak czy siak cieszę się, że są na tym wątku osoby naprawdę chętne do spotkań i realnie pokazujące chęć utrzymania kontaktu. Myślę, że te osoby wiedzą, że o nich mówię
Nie widzę sensu wdawania się w zbędne dyskusje i przepraszam, że Cię uraziłam sama nie wiem czym. Miłego dnia!
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/



Edytowane przez Seline16
Czas edycji: 2012-11-07 o 14:35
Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 14:45   #3256
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Można dołączyć do wątku?
Witaj!
Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość

A o mnie: studiuję, jestem na pierwszym roku, kocham muzykę (Megadeth odwieczna miłość, ostatnio elektronika), gitarę, książki Kinga, kebaby, języki obce, koncerty etc. W sumie kocham wszystko po trochu.
Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość

Słowem wstępu - jak się można domyślić, studentka, pierwszy rok, w Krakowie od dwóch miesięcy, kocham Stephena Kinga, Megadeth, gitarę, języki obce, czekoladę, rysować, koncerty, wszelakie gryzonie, kebaby, poznawać nowych ludzi i tak dalej, można by wymieniać i wymieniać.
Grasz na gitarze ?? Ja sobie pogrywam czasem (ostatnio nie mam za wiele czasu)
Jakich języków się uczysz/znasz
Rysujesz - już Cię lubię!
Też lubię gryzonie i Kinga.
Co studiujesz?
Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Ale czemu mnie kolejny raz atakujesz? Przyszłam na ten wątek, gdyż chciałam poznać nowych ludzi, wychodzić gdzieś = spotykać się w realu, ale oczywiście też rozmawiać przez neta (co zresztą robię). Trudno jest jednak rozmawiać z kimś przez internet, jak się go totalnie nie zna, nic się o tej osobie nie wie i do tego ma się wrażenie bycia 'spaloną' na początku To chyba naturalne, że dołączając do waszego grona chciałam Was poznać- taki był zamysł tego wątku. A nie można kogoś poznać, spotkać się, bez tego spotkania Rozumiem, że większość ma studia + pracę lub po prostu mnóstwo zajęć i nie da rady się spotykać często, ale bez przesady, żeby nie znaleźć nigdy czasu.
Dokładnie! :P

Uff napisałam tego kolosa z matmy, zobaczymy na ile punktów... Za 2 tygodnie mam kolejnego, potem następnego Ale dam radę
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 14:59   #3257
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Witaj!



Grasz na gitarze ?? Ja sobie pogrywam czasem (ostatnio nie mam za wiele czasu)
Jakich języków się uczysz/znasz
Rysujesz - już Cię lubię!
Też lubię gryzonie i Kinga.
Co studiujesz?

Dokładnie! :P

Uff napisałam tego kolosa z matmy, zobaczymy na ile punktów... Za 2 tygodnie mam kolejnego, potem następnego Ale dam radę
Ojoj nie wiedziałam, że grasz na gitarze W sumie zawsze się chciałam uczyć, pewnie przez to, że ojciec w młodości grał, ale jakoś hmm nie zebrałam się w sobie ;/ Może mnie kiedyś poduczysz?
Co do kolosa- ważne, że napisany i na pewno zdany!
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:00   #3258
pluszysko
Zadomowienie
 
Avatar pluszysko
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 246
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cześć Wam! nadrabiam wątek, wreszcie mogę włączyć kompa! Tamtego kolosa, którego przeżywałam w zeszłym tygodniu, zdałam i to dobrze wczoraj i dzisiaj pisałam kolejne, trochę się tego dzisiejszego obawiam

Nie wiem, czy sobotni wypad do klubu wypali, ale jeśli okaże się, że nie, może by się w piątek spotkać?

Mereo - na pewno będzie git Macie tylko punkty, czy też oceny? Jeśli przykładasz się do majcy (a wiem, że tak jest) to na pewno będzie już tylko lepiej
Krakau, witaj! miło Cię poznać Co do spotkań: zwykle są to pogaduchy przy kawie i jedzonku Chodzimy do knajp w rynku, dość często ostatnio do Dyni co do wieku to 20+ nie ważne, ile masz lat w dowodzie, tylko jaka jesteś!
U mnie to z grupą moją (i inną) na 1 roku było git, imprezy, spotkania, integracje, a teraz jakoś nijak się zrobiło ale popieram, nie ma to jak poznawanie nowych osób
__________________
Mów mi pluszak !


Koty, psy i inne zwierzaki

Pomóż nakarmić zwierzęta ze schroniska - wystarczy kliknąć ----> http://www.pmiska.pl

Nakarm psiaka i roześlij link dalej! http://www.karmimypsiaki.pl
pluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:00   #3259
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Aha i byłabym zapomniała - odebrałam próbki tych podkładów, pędzel jest taki zaje**sty <3 zakochałam się w nim!
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 15:53   #3260
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez czekoamciu Pokaż wiadomość
W sobotę wybieramy sie na kluby potańczyć itp jeśli masz ochotę to zapraszam
Mogłabym się tez przyłączyć?
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:00   #3261
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Aha i byłabym zapomniała - odebrałam próbki tych podkładów, pędzel jest taki zaje**sty <3 zakochałam się w nim!
Nie kuś, bo przez te dwa dni popłynęłam i powinnam mieć zakaz używania karty
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 16:34   #3262
czekoamciu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 110
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Mogłabym się tez przyłączyć?
Jasne że tak
więcej inf w naszym Klubie
__________________
A ufać to milczeć i czekać cierpliwie aż się spełni
czekoamciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:29   #3263
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Krakau a co studiujesz? Ja w sumie mieszkam tuż obok Krakowa i mam w nim znajomych, ale tak samo uważam, że fajnie poznać nowych ludzi Aa też lubię książki Kinga (+ Christie), języki obce i kebaby Pytałaś również, co robimy na spotkaniach.. Ogólnie siedzimy, pijemy kawę/drinki, gadamy i miło spędzamy czas Co do przedziału wiekowego- od 20 lat wzwyż chyba, choć pewna nie jestem :P
Kurdę, nie chcę zaniżać średniej wieku. Macie jakiś stały skład, czy różnie bywa?

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Witaj!



Grasz na gitarze ?? Ja sobie pogrywam czasem (ostatnio nie mam za wiele czasu)
Jakich języków się uczysz/znasz
Rysujesz - już Cię lubię!
Też lubię gryzonie i Kinga.
Co studiujesz?

Dokładnie! :P

Gram, jednak odkąd studiuję, niestety nie mam zbyt wiele czasu na to.
Studiuję filologię germańską z językiem angielskim na UJ, ale ogarniam też trochę hiszpański, jednak naprawdę cienko. Za rok lub dwa marzy mi się szwedzki.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:45   #3264
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Kurdę, nie chcę zaniżać średniej wieku. Macie jakiś stały skład, czy różnie bywa?

Gram, jednak odkąd studiuję, niestety nie mam zbyt wiele czasu na to.
Studiuję filologię germańską z językiem angielskim na UJ, ale ogarniam też trochę hiszpański, jednak naprawdę cienko. Za rok lub dwa marzy mi się szwedzki.
Ostatnio mamy raczej stały skład, ale co szkodzi go poszerzyć?
Aa hiszpański uwielbiam
Mereo daj znać jak już przetestujesz te podkłady
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:48   #3265
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez pluszysko Pokaż wiadomość

Mereo - na pewno będzie git Macie tylko punkty, czy też oceny? Jeśli przykładasz się do majcy (a wiem, że tak jest) to na pewno będzie już tylko lepiej
Mamy tak: są 2 kolosy. Pierwszy jest podzielony na część A i B, z obu kolosów (1 i 2) muszę mieć 50%, dodatkowo będę miała kartkówkę. I nie mam pojęcia jak liczy to ta babka.
Dzisiaj sama siebie zadziwiłam, że zrozumiałam proste pochodne ^^

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nie kuś, bo przez te dwa dni popłynęłam i powinnam mieć zakaz używania karty
Coś fajnego kupiłaś chociaż ?
Cytat:
Napisane przez Krakau Pokaż wiadomość
Kurdę, nie chcę zaniżać średniej wieku. Macie jakiś stały skład, czy różnie bywa?




Gram, jednak odkąd studiuję, niestety nie mam zbyt wiele czasu na to.
Studiuję filologię germańską z językiem angielskim na UJ, ale ogarniam też trochę hiszpański, jednak naprawdę cienko. Za rok lub dwa marzy mi się szwedzki.
Z tą średnią wieku nie przesadzaj!
Czasami kiedy muszę powiedzieć po niemiecku ile mam lat mówię bez zastanowienia, że 14... ale to zostaje w człowieku^^
Oooo filologia ja po anglistyce
Szwedzki też mi się marzy! Najlepiej z nim: http://www.google.pl/imgres?hl=pl&cl...9,r:2,s:0,i:88
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 19:57   #3266
Seline16
Wtajemniczenie
 
Avatar Seline16
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Mamy tak: są 2 kolosy. Pierwszy jest podzielony na część A i B, z obu kolosów (1 i 2) muszę mieć 50%, dodatkowo będę miała kartkówkę. I nie mam pojęcia jak liczy to ta babka.
Dzisiaj sama siebie zadziwiłam, że zrozumiałam proste pochodne ^^


Coś fajnego kupiłaś chociaż ?

Z tą średnią wieku nie przesadzaj!
Czasami kiedy muszę powiedzieć po niemiecku ile mam lat mówię bez zastanowienia, że 14... ale to zostaje w człowieku^^
Oooo filologia ja po anglistyce
Szwedzki też mi się marzy! Najlepiej z nim: http://www.google.pl/imgres?hl=pl&cl...9,r:2,s:0,i:88
Przecież w każdym z nas jest coś z dziecka, więc co tam
Aa z Alexandrem też bym się zapisała na szwedzki
__________________
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
Ernest Hemingway


Okaż serce i pomóż -->klik--> http://www.karmimypsiaki.pl/


Seline16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:08   #3267
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

seline nie atakuję Cię.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 20:34   #3268
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Ostatnio mamy raczej stały skład, ale co szkodzi go poszerzyć?
Sama nie wiem, dziwnie bym się czuła chyba.

Cytat:
Napisane przez Seline16 Pokaż wiadomość
Aa hiszpański uwielbiam
Hiszpańskiego uczyłam się tylko na wakacjach, chciałam kontynuować w Krakowie, ale... wyszło jak wyszło, no. Dziś miałam zamiar nadrobić historię Niemiec, bo nie byłam na ani jednym wykładzie i książkę też mam od wczoraj, ale NIC nie rozumiem z tego, NIC. Po polsku miałabym problem się tego nauczyć, a po niemiecku? Na dodatek jest tego milion. To jest niemożliwe po prostu.

Cytat:
Napisane przez mereo Pokaż wiadomość
Czasami kiedy muszę powiedzieć po niemiecku ile mam lat mówię bez zastanowienia, że 14... ale to zostaje w człowieku^^
Oooo filologia ja po anglistyce
Mi się czasem zdarza powiedzieć, że mam 15, jakoś samo mi się to na język nasuwa. Racja, taki odruch.
Łoo, po anglistyce? Ciężko było?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33

Edytowane przez Krakau
Czas edycji: 2012-11-07 o 20:37
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:13   #3269
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cześć Dziewczyny Imprezowanie sobotnie aktualne ? Bo bym się przyłączyła ...
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:35   #3270
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Kraków i okolice:) ->koleżanka:)

Cytat:
Napisane przez zagadka6 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Imprezowanie sobotnie aktualne ? Bo bym się przyłączyła ...
Sama też się nad tym zastanawiam, ale nie wiem, czy się nie będę dziwnie czuła.

Swoją drogą, laski, wiecie może, czy w Krakowie jest jakiś ,,lokal", darmowy albo do wynajęcia za niskie pieniądze typu 50zł? Piszę ,,lokal", bo chodzi o zwykłą miejscówę, gdzie będą ze dwa pomieszczenia, jakiś korytarz, czy coś, i toaleta, kilka krzeseł i stołów, zwykła melina, tylko żeby z 50-70 osób się pomieściło. Było coś takiego w jednym z akademików Politechniki, ale byliśmy dzisiaj ze współlokatorem i okazało się, że ostatnio ktoś wynajął i zrobili demolkę i prawdopodobnie nie będą już wynajmować, a można było tam robić imprezy, płacąc za wynajęcie tylko 30zł. Wie coś któraś o podobnych do tego miejscach?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-21 00:57:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.