Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 21:15   #1141
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Szukałam tego likieru w wakacje, a ostatnio rzucił mi się w oczy.. Niecałe 17zł kosztował
Właśnie w gazetce wstawionej z alkoholami jest i chyba właśnie po 17 zł. Nie więcej niż 20 zł.
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:17   #1142
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ta na Powstańców (przy wyjeździe na Wawę) niby nadal wyprzedażowa (a przynajmniej jest w niej mnóstwo rzeczy z poprzednich gazetek), ale garnek na mleko oglądałam w niej jakiś czas temu już. Dziś nie widziałam ani jednego rano.
dziekuje za informacje, nie bede sie jutro przebijac przez miasto na darmo
na tyle zeby sie do biezanowa wybierac mi jednak nie zalezy
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:26   #1143
edzia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 400
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

teraz będzie storczykomania
edzia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:30   #1144
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Nigdy nie mogę na nie trafić
Proszę, daj mi znać jak będą następnym razem w naszej B.
Oki

Staram się śledzić kwiatowe strony z gazetek i jeśli oferta od poniedziałku, to zachodzę już w sobotę rano . Raz tak zaszłam o siódmej, storczyków ni widu ni słychu, ale zapytałam kasjerkę i zasugerowała ponowną wizytę za 2 godziny, bo stoją na zapleczu . Wtedy akurat rzucili same falki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:07   #1145
tutsibuo
Raczkowanie
 
Avatar tutsibuo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
tutsibuo mam idiotyczne pytanie, nie bij jesteś kobietą? Bo czasami masz męskie posty
Hi,hi,hi kobietą z krwi i kości , męskie posty a co masz na myśli ...

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ile kosztują ?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Sprawdzalam dzis te plastikowe skrzynki, niestety u mnie nie widziałam.
Dzięki za odpowiedźb:ro za:
tutsibuo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:16   #1146
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez tutsibuo Pokaż wiadomość
Hi,hi,hi kobietą z krwi i kości , męskie posty a co masz na myśli ...
Chyba chodzi o to, że mają męski charakter. Piszesz np. widziałem, kupiłem.
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:20   #1147
koraalina8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 306
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]Dziwne, że w grudniu jeszcze gdzieś je chciała dostać? One przeważnie rozchodzą się po święcie Marcina i później trzeba cały rok czekać, żeby je kupić U mnie już nigdzie ich dostać nie można, w Poznaniu ostatnio też nigdzie już ich nie widziałam
A we Wrocławiu rogale marcińskie są cały rok. Na dole w pasażu w takiej małej cukierence. Nie pamiętam jak się nazywa. ale są pyszne i jak orginalne. Tylko na wagę i drogo wychodzi bo pełne nadzienia. ale czasem warto się wykosztować
koraalina8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 22:53   #1148
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba w każdej, bo nawet w mojej są A moja Biedronka jest z tych mini mini. Nawet się zastanawiałam, ale poza dendrobium i falkami nie miałam innych storków i trochę się bałam
u mnie w sobote nie bylo storczykow. w ogole byla taka bieda z kwiatkami ze az pojechalam do obi.

na nastepny poniedzialek szykuje sie na zakupy lego. syn juz tam powoli opowiada co i jak by sobie zyczyl a katalog zabawkowy zapowiada sie obiecujaco
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:59   #1149
zagadka6
Wtajemniczenie
 
Avatar zagadka6
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: *Kraków*
Wiadomości: 2 116
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Do dziewczyn z Krakowa.. Widziałyście w której Biedronce Mate do suszenia naczyń?
__________________
Jestem za trudna ktoś widocznie zmienił mnie
Jestem bez serca ktoś widocznie złamał je
zagadka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 23:14   #1150
tutsibuo
Raczkowanie
 
Avatar tutsibuo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to, że mają męski charakter. Piszesz np. widziałem, kupiłem.
No masz często piszę z ipada i włącza mi się słownik który zmienia za mnie słowa. Będę zwracała na to uwagę. Dzięki
tutsibuo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 23:29   #1151
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

zagadka - nie jestem pewna na 100% ale chyba dziś rano gdzieś kątem oka widziałam w tej biedronce na Powstańców... Głowy sobie nie dam uciąć, bo się nie interesowałam w ogóle tym działem, ale coś mi świta...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 00:17   #1152
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość
Hmmm ja go napewno w sierpniu nie kupowałam :P bo w sierpniu miałam ślub , a po ślubie kupowaliśmy ten dysk jakos przełom własnie listopada/ grudnia ale mniejsza o to kiedy go kupowałam ! Własnie mi mąż oznajmił ze dyski ostro poszybowały w góre z ceną...
ale ten ziomek co kupił 100szt :O niezły
Skoro ja kupiłam 640Gb za 199zł a teraz jest 500Gb za 219zł to nie wiem czy to tendencja spadkowa ceny, ale sie kłocic nie bede )
Tak czy siak to bardzo przydatna rzecz , jak ktoś ma duzo zdjec, filmow, dokumentow itd.
Może kupiłaś z tych które zostały nie sprzedane, bo były w gazetce sierpniowej na 100%. Ale mniejsza o to. Jesli chodzo tendencję mam na myśli ten który był w szkolnej gazetce 3-4miesiące temu 250GB za 219zł (to już była niższa cena niż na początku tego roku) i ten co teraz będzie bo cena taka sama a pojemność 2 razy większa, więc chyba tanieją Ja jeszcze porównam w innych sklepach i inne pojemności i zobaczę, może kupię ten w Biedronce, bo wiem że to bardzo przydatna rzecz tym bardziej jak jeden laptop mi padł i teraz całą jego zawartość przydałoby się gdzieś przenieść, a w drugim też już mało miejsca wolnego
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, bo nie jadam, ale mój mąż od dawna kwiczy za tą żurawinową czekoladą i je tylko tą
Mój TŻ też szaleje za tą czekoladą żurawinową
Cytat:
Napisane przez Marta a Pokaż wiadomość
ja mam chabrowy, ostatnio dokupiłam miętowy i jeszcze ten fiolet kusi
Możecie coś więcej powiedzieć o nausznikach?? bo nie wiem czy opłaca mi się iść kawałek mam, a pogoda do spacerów nie zachęca.....
Oglądałam te nauszniki i szczerze mówiąc wstydziłabym się wyjść w tym na ulicę, tandetne i te kolory majtkowe bleee
Na szczęście moje zakupione 2 lata temu za grosze po sezonie są i ładniejsze i porządniejsze i w neutrlnym jednolitym kolorze czarnym i takie milutkie bo puszyste, takie futerkowe a od wwwnątrz polarowe. Uwielbiam je, a tych z Biedronki nawet na prezent nie chcialabym ich dostać
Cytat:
Napisane przez koras2301 Pokaż wiadomość
mogłabyś zdradzić, gdzie kupiłaś podgrzewacze w warszawie? będę wdzięczna
Ja mogę dodać że napewno są na Targowej, dziś ok.19 było ich pełno i nawet była jedna swieca w szkle Białe Kwiaty, ale zapach nie przekonuje mnie nadal.
Kupiłam Azję i Amerykę z Bielendy- piękne zapachy, chyba kupię też dla siebie bo te mają być na prezenty A Afryka mnie nie urzekła wręcz odstraszyła taki dziki zapach, no jak Afryka dzika
Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość
To chyba ja coś mam nie tak z węchem, bo niezależnie od tego,czy wchodzę do pokoju, czy w nim siedzę, to nie czuję nic

A palisz papieroski??? Bo ja czuję zapach tylko rano po przebudzeniu, jesli wieczorem paliłam świeczuszkę (dodam że tylko jedną wypaliłam przez 3 wieczory po ok.1,5h). Rano moj nos jest wypoczety od dymu papierosowego i wtedy mam lepiej czuję takie delilatne zapachy, zgodzę się jednak że to nie jest taki intensywny zapach jak ten który czuć po wtyknięciu nosa w nie palącą się świeczkę oczywiście, ale lepszy taki delikatny niż żaden. Muszę jeszcze dodać że w chłodniejszym pomieszczeniu wszelkie zapachy są bardziej wyczuwalne, a teraz wiadomo, że w mieszkaniach CO włączone, więc przy wyższych przesuszonych pokojach nasze noski też są przesuszone i dlatego mogą nie współpracować z nami Ach muszę rzucić to świństwo-papierosy
Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
zagadka - nie jestem pewna na 100% ale chyba dziś rano gdzieś kątem oka widziałam w tej biedronce na Powstańców... Głowy sobie nie dam uciąć, bo się nie interesowałam w ogóle tym działem, ale coś mi świta...
Jak zaczęłam czytać Twojego posta to myślałam że szykujesz dla nas jakąś zagadkę Nie zauważyłam że jedna z nas ma taki nick

Edytowane przez madeline26
Czas edycji: 2012-11-20 o 00:47
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 01:44   #1153
Kasssiulka
Raczkowanie
 
Avatar Kasssiulka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 219
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość

na nastepny poniedzialek szykuje sie na zakupy lego. syn juz tam powoli opowiada co i jak by sobie zyczyl a katalog zabawkowy zapowiada sie obiecujaco
u mnie w biedronce lego juz stoi...
Kasssiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 06:45   #1154
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kasiarzynaa Pokaż wiadomość
np. przy Osiedlu Przyjażni (przy przystanku 75), ale wydaje mi się że widziałam też je w Biedronce na Wojska Polskiego i chyba w tej przy clubie Liquid. Nie wiem jak w innych, bo nie byłam

A gdzie dorwałaś Areo?
właśnie na wojska polskiego i na boh. warszawy nie widziałam ich... a na wojska polskiego jestem dość często :/

areo kupiłam w pyrzycach - bo w szczecinie na woj. polskiego zawsze widziałam pusty karton

mma pytanko jeszcze: czy pikantna sałatka z makreli jest dobra??? czy taka nie za bardzo... wczoraj widziałam jak pan przede mną kupował i mam teraz ochotkę na nią, a nie chciałabym się rozczarować jej smakiem
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska

Edytowane przez aSHa85
Czas edycji: 2012-11-20 o 06:47
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:02   #1155
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dorwałam dziś storczyka Dendrobium
Stały 2 sztuki, 2 falki i 1 Oncidium. Gdybym wiedziała, że będą, atakowałabym Biedronkę już w piątek, bo podobno wtedy je wystawili . Ale może to i lepiej - przytachałam jeden kwiatek, a w piątek pewnie wzięłabym 2
Mam takowego storczyka, białego. Tylko nie kupiony w biedro, a gdzie indziej .Rośnie jak szalony

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Kojarzycie herbaty Pu-erh? Bodajże są jakieś dwie wersje smakowe, w torebkach.
Piłyście może którąś czy mam być pierwsza?
Tyłka nie urywa. Jak lubię Pu-erh. Tak te mi nie smakują

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
I po ile te ogórki w słoiku?
Chyba po 3.49. Jeśli dobrze pamiętam

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
Oglądałam te nauszniki i szczerze mówiąc wstydziłabym się wyjść w tym na ulicę, tandetne i te kolory majtkowe bleee
Na szczęście moje zakupione 2 lata temu za grosze po sezonie są i ładniejsze i porządniejsze i w neutrlnym jednolitym kolorze czarnym i takie milutkie bo puszyste, takie futerkowe a od wwwnątrz polarowe. Uwielbiam je, a tych z Biedronki nawet na prezent nie chcialabym ich dostać
Coś podobnego sobie pomyślałąm jak je zobaczyłam Nie byłam nimi zainteresowana, ale tak z ciekawości, ze względu na wizaż wzięłam do ręki Chińszczyzną pachną

Poniuchałam te świeczki z białymi kwiatami, faktycznie nie za ładne Ale może ktoś kupił i zapalił i okazało się że jednak fajne?
U mnie są mleczka Be Beauty w dwóch opakowaniach, w nowym i starym. to też porónałam składy. Na szczęście identyczne, tu nic nie grzebali.
Zakupiłam sobie smakowe serki Delikate. Po jednym z każdego smaku. Naszły mnie wątpliwości jak zobaczyłam ich termin do spożycia. Ło matko, aż czerwiec 2013 Cóż za naturalny skład muszą mieć No nic, ale lubie je. Po jednym nie zaszkodzi

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-11-20 o 07:06
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:23   #1156
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
Jak zaczęłam czytać Twojego posta to myślałam że szykujesz dla nas jakąś zagadkę Nie zauważyłam że jedna z nas ma taki nick
faktycznie mogło to tak wyglądać

A ja chciałam powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona zmianą konsystencji zwykłego serka delikate. Zawsze był taki kremowy (jak bieluch), mokry i śmietankowy. Wczoraj kupiłam opakowanie a w środku pyszny twarożek - coś bardzo zbliżonego do domowego. Teraz mi w końcu do niego pasuje pomidor, rzodkiewka i szczypiorek. Bo przedtem jakoś mi to nie grało. Nie wiem, jak ze składem, bo nie pamiętam - jest co prawda zagęstnik i stabilizator, ale jakoś mi to nie przeszkadza
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:38   #1157
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

W jakiej cenie są teraz mandarynki ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 07:49   #1158
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Są w każdej Biedronce? Jutro jadę!Może jeszcze coś się uchowało!
U mnie chyba wczoraj powystawiali te storczyki bo cała masa

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Zakupiłam sobie smakowe serki Delikate. Po jednym z każdego smaku. Naszły mnie wątpliwości jak zobaczyłam ich termin do spożycia. Ło matko, aż czerwiec 2013 Cóż za naturalny skład muszą mieć No nic, ale lubie je. Po jednym nie zaszkodzi
Też mnie ta datą przeraża co tam dodali
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:09   #1159
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Tak dużo piszecie, ze nie staram się nawet być na bieżąco, nie mam tyle czasu, ale napiszę tylko, że:
- waciki, o których pisałyście, ze się popsuły u mnie są ok, kupuję te zielone z aloesem, mają 100% bawełny. 70% miała ta seria we fioletowym opakowaniu.
- czekolada belgijska biała - faktycznie troche za mdła, ale jakość faktycznie super
- pryncypałki truflowe - TO JEST MÓJ SMAK, pycha, żałuję, ze nie kupiłam więcej na promocjach dnia
- kalendarze adwentowe - muszę poczytać czy pisałyście o nich bo chcę kupić, produkowane w Niemczech więc czekolada powinna być czekoladą a nie jakąś masą kakaową

Produkty z bieżących gazetek tez były u mnie z 3-4 dni wcześniej...
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 09:10   #1160
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
mma pytanko jeszcze: czy pikantna sałatka z makreli jest dobra??? czy taka nie za bardzo... wczoraj widziałam jak pan przede mną kupował i mam teraz ochotkę na nią, a nie chciałabym się rozczarować jej smakiem

ja ją bardzo lubię, jest nawet lepsza niż paprykarz, w którym często jest dużo ryżu i jest suchy, a ta sałatka jest bardzo dobra
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 09:50   #1161
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
mma pytanko jeszcze: czy pikantna sałatka z makreli jest dobra??? czy taka nie za bardzo... wczoraj widziałam jak pan przede mną kupował i mam teraz ochotkę na nią, a nie chciałabym się rozczarować jej smakiem

jest przepyszna pikantna, pomidorowa, bardzo dobra
kawałki ryby duże i smaczne, polecam, na pewno będziesz zadowolona

kurcze dziewczyny czy u Was też cena masła znowu poszła w górę? ostatnio podnieśli z 2,85 na 3,29 a wczoraj kupowałam już za 3,49
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:07   #1162
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
u mnie w sobote nie bylo storczykow. w ogole byla taka bieda z kwiatkami ze az pojechalam do obi.
U mnie musieli wystawić je w poniedziałek. Nikt jeszcze żadnego nie kupił, a część stała przy kasie, bo miejsca nie było. Jako storczykomaniaczka, muszę przyznać, ze ładne i zadbane

Cytat:
Napisane przez tutsibuo Pokaż wiadomość
No masz często piszę z ipada i włącza mi się słownik który zmienia za mnie słowa. Będę zwracała na to uwagę. Dzięki
Właśnie tak podejrzewałam, że to jakiś słownik czy coś takiego

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość


Oglądałam te nauszniki i szczerze mówiąc wstydziłabym się wyjść w tym na ulicę, tandetne i te kolory majtkowe bleee
Na szczęście moje zakupione 2 lata temu za grosze po sezonie są i ładniejsze i porządniejsze i w neutrlnym jednolitym kolorze czarnym i takie milutkie bo puszyste, takie futerkowe a od wwwnątrz polarowe. Uwielbiam je, a tych z Biedronki nawet na prezent nie chcialabym ich dostać
Jestem podobnego zdania
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:12   #1163
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Jak pomyślę o robieniu "zapasów", to od razu zastanawiam się po jak krótkim czasie by się wyczerpały
moja teściowa to jest straszny łasuch, jak tż jeszcze z nią mieszkał, to mu wyjadała z szafki moją czekoladę (on nie lubi), raz patrzę, a tam tylko puste pudełko zostało - bezczelna!
Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Zapaliłam 1(ten biały) i już było czuć baaardzo apetyczny zapach
ja także zapaliłam jedną (czerwoną) i pięknie zapach roznosił się po pokoju, a już jak się przychodzi całkiem z zewnątrz, to po prostu obłęd
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:24   #1164
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja ją bardzo lubię, jest nawet lepsza niż paprykarz, w którym często jest dużo ryżu i jest suchy, a ta sałatka jest bardzo dobra
Zgadzam się
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:30   #1165
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Będzie jutro
dziękuję

Cytat:
Napisane przez koras2301 Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo, ale to i tak niewiele pomaga, bo ja mieszkam w samym centrum i bardzo blisko mam do tej na jerozolimskich.
to metro i zaraz jestes na metro wilanowska, nie rozumiem problemu.

Cytat:
Napisane przez tutsibuo Pokaż wiadomość
Hi,hi,hi kobietą z krwi i kości , męskie posty a co masz na myśli ...

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------


Dzięki za odpowiedźb:ro za:
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to, że mają męski charakter. Piszesz np. widziałem, kupiłem.
Cytat:
Napisane przez tutsibuo Pokaż wiadomość
No masz często piszę z ipada i włącza mi się słownik który zmienia za mnie słowa. Będę zwracała na to uwagę. Dzięki
i sprawa się wyjaśniła po prostu byłam troszkę zdezorientowana
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:31   #1166
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dziwne, bo rogale dostępne są przed świętem marcińskim i kilka dni po, ale to tylko kwestia wysprzedania tego, co zostało napieczone. Nigdy się nie spotkałam, żeby były dostępne jeszcze w grudniu
a wczoraj dorwałam rogala za 3 zł w tesco. i o dziwo był miękki, chyba dłużej poleżał w worku, bo te co były w sprzedaży twarde jak kamień bo się zeschły...


a powiedzcie mi czy świeczki biała herbata z imbirem i liczi to u was występuje?

bo widziałam niuchałam i nawet ładnie pachnie. była może w jakieś azjatyckiej gazetce czy jakaś nowość?
http://madziakowo.blogspot.com/2012/...a-i-imbir.html

bo wszystkie mówicie o białych kwiatach.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2012-11-20 o 10:32
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:38   #1167
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
a wczoraj dorwałam rogala za 3 zł w tesco. i o dziwo był miękki, chyba dłużej poleżał w worku, bo te co były w sprzedaży twarde jak kamień bo się zeschły...


a powiedzcie mi czy świeczki biała herbata z imbirem i liczi to u was występuje?

bo widziałam niuchałam i nawet ładnie pachnie. była może w jakieś azjatyckiej gazetce czy jakaś nowość?
http://madziakowo.blogspot.com/2012/...a-i-imbir.html

bo wszystkie mówicie o białych kwiatach.
one były wlasnie w gazetce, ale moze gdzies u ciebie jeszcze zostały bo je przeceniali
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:48   #1168
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

a u mnie dalej Areo brak, nawet pustego kartonu już nie ma tak samo jeśli chodzi o czekolady z kawałkami ciasteczek, przeszukałam całą biedronkę i nic


ale ku mojemu zdziwieniu pojawiły się DOPIERO teraz odświeżacze samochodowe, mają refleks, nie powiem
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:51   #1169
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
właśnie na wojska polskiego i na boh. warszawy nie widziałam ich... a na wojska polskiego jestem dość często :/

areo kupiłam w pyrzycach - bo w szczecinie na woj. polskiego zawsze widziałam pusty karton

mma pytanko jeszcze: czy pikantna sałatka z makreli jest dobra??? czy taka nie za bardzo... wczoraj widziałam jak pan przede mną kupował i mam teraz ochotkę na nią, a nie chciałabym się rozczarować jej smakiem
w tej na woj.polskiego to szczerze mówiąc rzadko mi się uda zapolować to co chcę ale ta przy liquid i ta za mostem zaraz obok jak najbardziej na tak (w tej za mostem kupowałam te czekolady )

pikatna sałatka z makreli to mój smak dzieciństwa do dzisiaj ją uwielbiam szczególnie na toście z serem
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 10:57   #1170
koras2301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
dziękuję



to metro i zaraz jestes na metro wilanowska, nie rozumiem problemu.







i sprawa się wyjaśniła po prostu byłam troszkę zdezorientowana
a czy napisałam gdziekolwiek, że mam problem. wybacz, ale może Ty masz czas na specjalne wycieczki do biedronki, ja niestety nie. zapytałam, bo myślałam, że może będą gdzieś bliżej mnie.
koras2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.