Zapachy Stella McCartney. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-31, 20:58   #91
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez Harrods Pokaż wiadomość
No wiem, na allegro widziałam. Ale jakoś tak nie mam za bardzo ochoty na kupowanie perfum przez allegro. Boję się. Szukam raczej w perfumeriach internetowych.
Nie ma się czego bać tylko trza kupować z głową a jak nie wiesz to dawaj do weryfikacji . Stella akurat nie jest podrabiana
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:09   #92
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Która z późniejszych limitowanek Stelli Sheer jest najbardziej podobna do tej z 2005? Zakochałam się, a ta z 2005 jest nie do upolowania.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:29   #93
mettemarit
Wtajemniczenie
 
Avatar mettemarit
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 822
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Która z późniejszych limitowanek Stelli Sheer jest najbardziej podobna do tej z 2005? Zakochałam się, a ta z 2005 jest nie do upolowania.
2007
__________________
Wymiana
mettemarit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:10   #94
kasiunia1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Exclamation Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Hejka, nie wiem jak je klasyfikujecie;( domyslam sie ze szperajac w necie ja mam 3 stelle bo akurat dzis kupilam dwie
Jedna to women edp
Druga kupiona dzis za 1.5€ stella in two amber solid perfume
Trzecia kupiona wlasnie 100 ml summer rose
Dla mnie tak naprawde nie ma znaczenia ktora stella wszystkimz tych trzch pachna mega mydlanie i to mnie urzeka!! Zapach jest nieziemsko trwaly, noszac je czuje sie jak dziewica kochane expertki prosze dodajcie mi wiadomosc jakie serie z czterech tu wymienianych mam ja? moze czas odkryc cos nowego
Jeszcze jedno pytanie z innej beczki:
Ostatnio mOje ulubience odstawione bo chce czegos innego szukam eksperymentuje i nakupilam z 40 butelek innych( dkny, ck, davidoff, d&g, victor&ralph)
Kurcze teraz bOje sie ze sie popsuja i zwietrzeja;( czy to mozliwe?
Dodam ze nie trzymam w pudelkach ale w ciemnym miejscu w szufladzie mam je szybko zuzywac czy moge oszczednie ?
Na codzien uzywam do pracy avonowe i oriflamowe te mam na czas po pracy taki moj czas
Moje perly to:
Dolce gabbana blue light
Channel chance zielona
Dior jadore
Victor & ralph flowerbomb
Ale juz mi sie znudzily a okazja za okazja w tanszych perfumkach ze chyba przesadzilam prosze O odpowiedz czy faktycznie 24 miechy po otwarciu moze sie spieprzyc perfum?;(
kasiunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 14:40   #95
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez kasiunia1982 Pokaż wiadomość
Ale juz mi sie znudzily a okazja za okazja w tanszych perfumkach ze chyba przesadzilam prosze O odpowiedz czy faktycznie 24 miechy po otwarciu moze sie spieprzyc perfum?;(
Jesli juz, to są to chyba przypadki marginalne. Dobrze przechowywane perfumy nie zmieniają zapachu bardzo długo. Niejedna na tym forum ma zapachy mające 10 lat i wiecej i nic im nie jest

Trzymaj w chłodnym i ciemnym miejscu i bedzie ok
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 15:36   #96
kasiunia1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Dzieki za szybka odpowiedz uspokoilas mnie;D
kasiunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:10   #97
kasiunia1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Hej, mam pytanie bo uwiel iam stelle a i chcialabym sie doksztalcic mam jej juz 7 zapachow

Slyszalam ze sa 4 kategorie zapachowe.. Moglaby ktoraz fachowo je wymienic? I podpiac zapachy ( nazwy) ktore wystepuja w ktorej kategorii?? Prosze!
kasiunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 11:18   #98
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez kasiunia1982 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie bo uwiel iam stelle a i chcialabym sie doksztalcic mam jej juz 7 zapachow

Slyszalam ze sa 4 kategorie zapachowe.. Moglaby ktoraz fachowo je wymienic? I podpiac zapachy ( nazwy) ktore wystepuja w ktorej kategorii?? Prosze!
Ja bym nie dzielila kategorii na tylko 4 Moze zajrzyj na www.fragrantica.com - tam kazdy zapach jest przyporzadkowany do kategorii.

Ja wlasnie przechodze na nowo fascynacje zapachami Stelli
Mialam dwa razy In two peony, ale chyba zostaly wycofane, sadzac po cenach na allegro Dzis pachne resztka tego co udalo mi sie wycisnac z mojego flakonika no i jednak nie jest to moj zapach zycia, ale fajnie mi sie go nosilo kiedys
Mam mala odlewke Stelli Nude i ten zapach uwazam za taka troche lagodniejsza i bardziej stonowana wersje klasycznej Stelli - jest to rzecz jasna roza, ale taka bardziej stateczna, na pewno nie wilgotna, okraszona cytrusami jak jej starsza siostra.
Chyba najbardziej lubie klasyczna Stelle, ale wydaje mi sie, ze ajlepiej rozwija sie wiosna i jesien, teraz robi sie taka mokra, nieswieza
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:08   #99
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Ponieważ trochę się już nastrajam wiosennie, naszło mnie na kwiatuchy, a konkretnie na Stelle - znam (i mam) klasyka, Stellę Nude i Sheer 2008, zwłaszcza dwie ostatnie przyjemnie mi się noszą

A teraz krótka historyjka ku przestrodze, coby nie żałować czasu na maile...

Innych limitowanek Stelli - poza 2008 - nie znałam, ale postanowiłam zaryzykować zakup w ciemno. Jedną flaszkę kliknęłam na Allegro, skuszona zdjęciem, które jak w pysk strzelił pasowało do starej wersji Stelli Sheer, 2005 bodajże, a w Iperfumy upolowałam Sheer 2010 (o której nikt nic tu jakoś nie pisał, ale uznałam, że paskudna nie może być ).
Miało być fajnie, a wyszło jak zawsze Stella z Allegro, rzekoma 2005, okazała się Sheer 2010. Wyjaśniliśmy to sobie ze sprzedawcą przy okazji odbioru osobistego, zgodziliśmy się, że fotka wprowadzała w błąd, i uznaliśmy transakcję za niebyłą. Flaszki nie wzięłam, pamiętając o klikniętej w tym samym czasie Sheer 2010. Odebrałam zakup z Iperfumy... no i znowu porażka - dostałam Sheer 2008 (którą mam od półtora roku) ometkowaną jako 2010 Wszystko to zdarzyło się jednego dnia, żeby było jasne. Nie dostałam za to paragonu i zastanawiam się teraz, czy na pewno uda mi się reklamację przeprowadzić

Może ktoś napisze mi coś o Stelli Sheer 2010, żebym wiedziała, co straciłam? I może o jakichś innych wersjach?

Edytowane przez Aragonte
Czas edycji: 2013-02-19 o 20:10
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:01   #100
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Mnie od pewnego czasu strasznie wzięło na zapachy różane. Chętnie bym przetestowała McCartney. Szkoda tylko, że nie można nigdzie nabyć próbek, a kupno limitowanek graniczy z cudem. Może by tak jakaś rozbiórka?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 19:03   #101
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Ponieważ trochę się już nastrajam wiosennie, naszło mnie na kwiatuchy, a konkretnie na Stelle - znam (i mam) klasyka, Stellę Nude i Sheer 2008, zwłaszcza dwie ostatnie przyjemnie mi się noszą


Może ktoś napisze mi coś o Stelli Sheer 2010, żebym wiedziała, co straciłam? I może o jakichś innych wersjach?
1. A Nude jaka jest ? Bo skład zachęcający , chociaż ta ambra trochę mnie straszy , że puder wyjdzie albo dusiciel
2.no właśnie też jestem ciekawa
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 10:02   #102
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Nude podoba mi się chyba bardziej od klasycznej Stelli, wczoraj wwąchiwałam się w swój dekolt w czasie końcowej fazy zapachu, rozwinęła się przepięknie Pudru raczej nie czułam, ale pewną miękkość, nieco słodyczy, dusicielem absolutnie bym jej nie nazwała.
Służę próbką, jeśli masz pustą fiolkę

I dalej czaję się na Stellę Sheer 2010, pozostałych limitowanek jakoś nie widzę, niestety.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 11:15   #103
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Zapachy Stella McCartney.


też bym się zaczaiła na 2010, niestety na razie mój portfel jakoś nie chce wyrazić zainteresowania
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 10:51   #104
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

A ja ubolewam, ze wycofali In two peony Mialam 2 flakoniki po 25 ml, teraz zaluje, ze jak ceny byly przyzwoite to nie kupilam kilku po 75 ml Byl to zapach, w ktorym zakochalam sie niemal od razu, choc przy drugim flakonie mialam wrazenie, ze moze to jednak zapach zbyt lekki do noszenia w naszym klimacie. Niemniej teraz ceny sa z kosmosu i nie kupie na pewno - az tak mi nie zalezy
Ze wszystkich Stelli In two peony uwazam za najbardziej moje, ale i klasyczna rozana lubie, choc nie uzywa - uzywa moja babcia
Nude sa dla mnie nudne Troche babciowata roza.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 20:48   #105
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

może ktoś powie parę słów o Lily ? myślę nad kliknięciem w ciemno

znam klasyka, 2008, 2010, RA. jednak na tę chwilę na półce tylko in two peony.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:32   #106
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
może ktoś powie parę słów o Lily ? myślę nad kliknięciem w ciemno

znam klasyka, 2008, 2010, RA. jednak na tę chwilę na półce tylko in two peony.
Mialam probke Lily, ale poslalam ja w swiat. Zapach nie jest zly, ale ja osobiscie nie moge go nosic, bo mnie drazni i wywoluje atak kichania Czuc konwalie na poczatku okraszone czyms cytrusowym, co wlasnie troche swidruje w nosie. Potem robi sie juz troche spokojniej i mydlano jak w Diorissimo. Lily kojarzy mi sie z Chanel no 19 Poudre. Ze wszystkich zapachow Stelli Lily uwazam za najslabszy niestety.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:40   #107
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Odp: Zapachy Stella McCartney.

dziękuję akurat tę szanelkę b.lubię a i Diorissimo jakiś czas u mnie gościło.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 15:25   #108
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Czy klasyczna Stella jest nadal produkowana?
W paru perfumeriach (np. w Quality) usłyszałam, że to już zapach wycofany i dlatego tak ciężko dostępny.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 19:14   #109
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Czy klasyczna Stella jest nadal produkowana?
W paru perfumeriach (np. w Quality) usłyszałam, że to już zapach wycofany i dlatego tak ciężko dostępny.
Na pewno jest nadal w produkcji - wystarczy zajrzec na oficjalna strone Stelli McCartney, natomiast nie jest chyba w ogole dostepny w polskich perfumeriach stacjonarnych.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 19:40   #110
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Zapachy Stella McCartney.

OK, czyli z perfumerii internetowych i Allegro nie powinien szybko zniknąć, a to głównie mnie interesuje

Czaję się na klasyczną Stellę ale to dopiero za jakiś miesiąc, na razie mam szlaban na zakupy perfumeryjne
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.