...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 15:02   #211
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość
Malla, zgadzam się. Ja też wstydziałabym się przyzac, że mam "trefny" towar hehe ale osobiście sumienie by mnie męczyło... To tak samo jak z orginalnymi ubraniami, perfumami itp. Niby to samo, a jednak...
Do rejestracji potrzebny jest nie tylko kod z hologramu, ale także date code z prostownicy tak na marginesie
Poczekaj co ona odpisze, ale myślę, że skoro jedna z wizażanek zamówiła i okazalo sie to podróbą, to myślę, że coś jest nie tak, no nie? Lepiej upewnic się na 1000% niż później miec pretensje do samej siebie - bo wiecie "chytry dwa razy traci" i coś w tym jest - takie jest moje zdanie
A mogłabyś podać mi link tam gdzie trzeba wpisać te numery??
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:33   #212
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

http://www.ghdhair.com/customer-care...t-registration
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:08   #213
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dzięki goo_girl a jak myślisz czy te podróby z allegro mogą być bardzo niedobre??tzn szkodzące??

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Co sądzicie o tym allegrowiczu hmmm mówi prawdę ?:http://allegro.pl/item895155165_ghd_...lna_fv_gw.html

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

tam na jednym ze zdjeć w tym linku jest doczepiony hologram i pisze po angielsku zeby zarejestrowac sie na głownej stronie ghd w celu rejestracji to czy by wypuszczali podroby i dolanczali takie cos żeby wyszla prada ze to nie oryginal.....???
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:10   #214
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Prawdziwa ma 2-letnią gwarancję producenta, u tego allegrowicza jest roczna.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:13   #215
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

hmm moze ten allegrowicz daje od siebie roczna gwarancje na wymiane u niego czy jakos tak a po zarejestrowaniu sie na stronie bedzie juz 2 lata :PP

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

To trzeba zobaczyc hahahah myślałam że padnę za 42 zł prostownica i suszarka łudząco podobna do ghd http://allegro.pl/item895987714_zest...wyprzedaz.html
jak to beszczelnie można podrobe zrobic

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jolavita Pokaż wiadomość
Dokładnie u tego sprzedawcy kupiłam ten sam model, po sprawdzeniu hologramu okazało się, że to podróbka więc zwróciłam. Teraz już mam orginalną, zarejestrowaną, z tej strony http://www.girlznight.co.uk/shop/hai...k4-styler.html.
Na razie szczerze mówiąc bez szału. Spodziewałam się czegoś lepszego za tą kasę, może dlatego, że to moja pierwsza własna prostownica i nie mam jeszcze wprawy. Wcześniej tylko u fryzjera jakąś tam testowałam z gorszym skutkiem bo trwało to dużo dłużej i potem przez wiele dni moje włosy dochodziły do siebie, jednak efekt po użyciu był taki sam jak po GHD. Mam włosy falowane, matowe, puszące się i bardzo gęste lecz mocno pocieniowane. GHD Użyłam dopiero 2 razy, raz zrobiłam sobie loczki, które wyszły ładne i błyszczące lecz nie przetrzymały nocy, i raz wyprostowałam sobie włosy niestety bez oczekiwanego ekstra blasku. Ogólnie prostownica to "destruktorka włosów" i nawet najlepszy model na świecie ingeruje w strukturę włosa. Ja moją ghd będę używać okazyjnie, mam nadzieję, że nabiorę jeszcze do tego wprawy

A przy Twojej prostownicy od tego allegroicza tez byla doczepiona tak jakby kartka z hologramem i napisem żeby zarejestrowac przedmiot w celu potwierdzenia oryginalnosci??
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:00   #216
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

na uczelni miałam swoje loczki znowu (doszłam do takiej wprawy że mam je w max 15 min ) I 4 dziewczyny pytały się jakich kosmetyków nabłyszczających używam i czym kręcę włosy hihi Miło tak ))
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:21   #217
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

tak a pro po Rei stosujesz jakiś odżywek do rzęs że masz takie ładne
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 20:26   #218
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
tak a pro po Rei stosujesz jakiś odżywek do rzęs że masz takie ładne
do rzęs? Niieee po prostu kilka warstw tuszu dobry grzebyk i zalotka
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:30   #219
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Właśnie dostałam maila w ktorym napisane zostało ze prostownica świetnie prostuje i robi loki tak samo wygląda i działa i dziewczyna dodaje ze miala kiedys ghd kupiona za 700 zl i nie widzi roznicy pomiedzy ta a tamta.....czy to mozliwe ze skoro te fioletowe były z 2008 roku to dlatego tańsze bo na stronie producenta ich w ogole nie ma???
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:38   #220
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila w ktorym napisane zostało ze prostownica świetnie prostuje i robi loki tak samo wygląda i działa i dziewczyna dodaje ze miala kiedys ghd kupiona za 700 zl i nie widzi roznicy pomiedzy ta a tamta.....czy to mozliwe ze skoro te fioletowe były z 2008 roku to dlatego tańsze bo na stronie producenta ich w ogole nie ma???
chyba ja osobiście wolałabym dopłacić i być pewna To taka opcja dla odważnych hehe
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:40   #221
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

kurcze no kusi mnie bardzo kupno i jestem w kropce nie wiem co zrobić bo nie wiem kiedy bym uzbierala az tyle kasy na oryginalna ;/
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 20:45   #222
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny, czy nie lepiej przestać gdybać i zamówić u sprawdzonego dostawcy z Anglii (z autoryzowanego sklepu) tę prostownicę? Nie lepiej już dopłacić do tych allegrowych cen 200zł i mieć 100% pewności, że prostownica jest oryginalna i najwyższej jakości?
Któraś z dziewczyn pytała się wcześniej, czym prostownica GHD różni się od innych znanych i drogich, że jest taka super? Powiem tak: nie miałam okazji testować wielu różnych prostownic. GHD to moja trzecia z kolei. Moją pierwszą była Wigo, następnie Remington, więc mogę się odnieść jedynie do tych dwóch modeli. Obie były ciężkie (Wigo była z szerokimi płytkami, więc już w ogóle masakra), płytki się zużywały (R. mam nieco ponad 2 lata, a już odpryskują) i co mnie najbardziej denerwowało - specyfiki termoochronne przywierały do płytek podczas stylizacji. Nie wspomnę już, że włosy po nich nie były dobrze wyprostowane i co najgorsze - sianowate GHD jest natomiast leciutka, błyskawicznie się nagrzewa (jakieś 30 sekund albo nawet krócej), nic nie przywiera do płytek no i same płytki są pełnoceramiczne, także tutaj raczej nic nie ma prawa odpryskiwać No a włosy... jak marzenie! Zero szorstkości, połysk, gładkość, sypkość... wyglądają na zdrowe, a nie wymęczone zabiegami Ja jestem naprawdę megazadowolona Dzisiaj zarejestrowałam na stronce producenta swoje nowe "żelazko". Oryginał
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:59   #223
Anyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia ;)
Wiadomości: 96
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

ale Wam zazdroszczę zdecydowałam się na ghd ale dotrę do osoby która ma odpowiednią karte i jeszcze przesyłka.. ja już ją chcę ile mniej wiecej idzie z lookfantastic? bo niektóre dziewczyny pisały ze ok 4-5 dni a pisał ktoś ze ok dwoch tygodni chybaa.. Rei używasz jeszcze czegoś do pielęgnacji włosów oprócz odżywki o której wspominałas na pierwszej stronie?
__________________
dukam sobie
cel. 46-47 kg.

najcudowniejsze wakacje
18.08.2010 kocham Cię

od 14.02 mistrzyni romantyzmu! według TŻta
Anyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:52   #224
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

takie różne maseczki jakie są dostępne w zwykłych marketach - Dove, nivea, itp.. Jak mam więcej czasu to chodze po domu z maską i ręcznikiem nawet z 2-4 godz. Jednak od czasu kiedy mam GHD, moje włosy są gładkie, błyszczące.. i mam wrażenie doskonale nawilżone i odżywkę np. timotei - 3 min i spłukuje.

Aaa i mam taką ciekawostkę, wczoraj ruszyłam na imprezę z nocowaniem u koleżanki i wzięłam swoją GHD, zapomniałam jednak odżywki i szamponu. Dziś rano u niej umyłam włosy, a że ona nie posiadała odżywki i żadnego kosmetyku do prostowania w domu to po prostu umyłam i wysuszyłam włosy po czym je wyprostowałam. Chciałam dodać że to był zwykły szampon Timotei i normalnie jeszcze w grudniu moje włosy po takim jednym zabiegu były - sianem, a dziś szok! gładkie, błyszczące, jak by doskonale zregenerowane, wyprostowałam włosy to w ogóle lustro! bez żadnego kosmetyku! No coś nadzwyczajnego, wcześniej zawsze miałam jakąś odżywkę z zasady.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy nie lepiej przestać gdybać i zamówić u sprawdzonego dostawcy z Anglii (z autoryzowanego sklepu) tę prostownicę? Nie lepiej już dopłacić do tych allegrowych cen 200zł i mieć 100% pewności, że prostownica jest oryginalna i najwyższej jakości?
Któraś z dziewczyn pytała się wcześniej, czym prostownica GHD różni się od innych znanych i drogich, że jest taka super? Powiem tak: nie miałam okazji testować wielu różnych prostownic. GHD to moja trzecia z kolei. Moją pierwszą była Wigo, następnie Remington, więc mogę się odnieść jedynie do tych dwóch modeli. Obie były ciężkie (Wigo była z szerokimi płytkami, więc już w ogóle masakra), płytki się zużywały (R. mam nieco ponad 2 lata, a już odpryskują) i co mnie najbardziej denerwowało - specyfiki termoochronne przywierały do płytek podczas stylizacji. Nie wspomnę już, że włosy po nich nie były dobrze wyprostowane i co najgorsze - sianowate GHD jest natomiast leciutka, błyskawicznie się nagrzewa (jakieś 30 sekund albo nawet krócej), nic nie przywiera do płytek no i same płytki są pełnoceramiczne, także tutaj raczej nic nie ma prawa odpryskiwać No a włosy... jak marzenie! Zero szorstkości, połysk, gładkość, sypkość... wyglądają na zdrowe, a nie wymęczone zabiegami Ja jestem naprawdę megazadowolona Dzisiaj zarejestrowałam na stronce producenta swoje nowe "żelazko". Oryginał
zgadzam się
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:03   #225
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Kolejny "sprzedawca" mi napisał że "z Polski nie da się zarejestrować prostownicy na stronie ghd."ciekawe jak to wytlumaczy mi.....chyba macie rację dziewczyny.....
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:11   #226
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Kolejny "sprzedawca" mi napisał że "z Polski nie da się zarejestrować prostownicy na stronie ghd."ciekawe jak to wytlumaczy mi.....chyba macie rację dziewczyny.....
Pewnie, że mamy rację
Naprawdę lepiej kupić raz a dobrze. Pamiętaj, że chytry ZAWSZE dwa razy traci... (nie raz się o tym przekonałam )
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:17   #227
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Pewnie, że mamy rację
Naprawdę lepiej kupić raz a dobrze. Pamiętaj, że chytry ZAWSZE dwa razy traci... (nie raz się o tym przekonałam )
oooo tak hehe
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:35   #228
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

W jaki sposób "nie da się z Polski zarejestrować prostownicy"? :/
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:44   #229
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
W jaki sposób "nie da się z Polski zarejestrować prostownicy"? :/
ściema na maxa - tyle
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 15:49   #230
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny a jak już zamówię np. na lookfantastic prostownicę to wtedy będę musiała przelać pieniądze na ich konto, oni wysyłają numer konta?? Nadal nie wiem jak to zrobić hehe

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-01-25 o 15:55
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:01   #231
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny jest mega wyprzedaż na stronie producenta prostonice od 260 zł oryginalne własnie zobaczyłam i jestem gotowa zamówić tylko niech mi ktos pomoze bo moj angielski bardzo cienki jest ;/
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:05   #232
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Jolcia pieniądze zostaną pobrane z Twojej karty kredytowej.

Na wątku o prostownicach niektóre dziewczyny mają podróbki ghd i są zadowolone, polecam lekturę.
Ja osobiście uważam że jeśli kogoś nie stać na oryginał to jest dużo tańszych bardzo dobrych prostownic innych firm i nie ma co wariować.
Ja mojego Efalocka kupiłam za ok 200zł, teraz jest nawet tańszy, a jak porównuje do niej ghd to nie widzę wielkiej różnicy. Ghd na razie jeszcze się nie umiem posługiwać. Obie prostują szybko i bardzo gładko, obie są lekkie i poręczne, Efallock po ok 7 latach codziennego prostowania nie zniszczył mi włosów, z ghd z tego co dziewczyny piszą myślę że będzie podobnie. Efalock dopiero teraz zaczyna mi się psuć. Myślę że to wszystko też kwestia dbania o włosy, używania produktów termoochronnych, odżywek po każdym myciu, podcinania końcówek itp., itd.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:51   #233
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

kurcze taka okazja a ja ni w 5 ni w 10 nic nie rozumiem po angielsku co oni tam piszą....załamka ;/
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:15   #234
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Weszłam na stronę producenta i nie widzę żadnych obniżek..
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:18   #235
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
kurcze taka okazja a ja ni w 5 ni w 10 nic nie rozumiem po angielsku co oni tam piszą....załamka ;/
A możesz podać adres tej strony? Bo ja z ciekawości weszłam na stronę producenta (http://www.ghdhair.com/) żeby spojrzeć i w razie kłopotów coś Ci przetłumaczyć, ale tam nie ma żadnej promocji. Najtańsza jest za 109 funtów.
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:28   #236
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Efallock po ok 7 latach codziennego prostowania nie zniszczył mi włosów
Potwierdzam, że Twoje włosy wyglądają jak nowo narodzone
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:37   #237
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że Twoje włosy wyglądają jak nowo narodzone
Dziękuję Możesz też potwierdzić że wyglądam tak samo po wyprostowaniu Efalockiem jak i GHD.

A najbardziej liczyłam w przypadku ghd na to, że efekt prostych włosów utrzyma mi się na włosach "do następnego mycia". Niestety, utrzymuje się jak po Effie do wieczora.

Od środy ghd testuje Malla
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:39   #238
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Tak szybko? Muszę się psychicznie przygotować, dopiero Braun, a teraz takie cudeńko Dobra, to ja przyniosę Brauna na spotkanie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:41   #239
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tak szybko? Muszę się psychicznie przygotować, dopiero Braun, a teraz takie cudeńko Dobra, to ja przyniosę Brauna na spotkanie
Ja i tak na razie nie używam, bo nie umiem Prostuje się Effem.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:47   #240
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Bardzo przepraszam to nie na stronie producenta tylko na tej :P http://www.ghdhairshop.com/ nie wiem na czym to polega ten zakup co i jak mialo by sie odbyc jak pieniadze przelac chyba zamiast prostownicy powinnam zainwestowac w dobry kurs angielskiego :P
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.