Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 10:45   #3901
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Ja robię z wodą mineralną, według instrukcji, ale na poczatek daję mniej wody i ewentualnie dodaję. Mieszam bagietką. I zawsze wychodzi. Może to kwestia szczęścia?
ok spróbuję z mniejszą ilością wody, ja się tak namachałam bagietką, że dziś mnie ręce bolą i najgorsze jest to, że na darmo
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 12:21   #3902
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny może Wy mi pomozeciemam problem ze zmarszczkami i przebarwieniami.Co z czym z Mazideł połączyć żeby mieć zamiast kremu na noc?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:38   #3903
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

hmmm, z przebarwieniami to wiem, że dziewczyny walczyły kwasami na wątku o domowym peelingu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197242 ale jak się zdecydujesz, to zostaw sobie takie zabiegi na jesień, bo teraz nie pora na silne złuszczanie

Co do zmarszczek to ja ponownie chylę czoła bazowym kremikom z polawax. http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Jak zrobisz bazę, to dodajesz do 3 fazy dodatkowo wszystko co chcesz i nie przejmujesz się, że procentowo wychodzi tego nieco więcej bo kremik tak, czy inaczej wychodzi.
Z takich przeciwzmarszczkowych dodatków, to przychodzi mi na myśl:
- kwas hialuronowy - obowiązkowo
- ekstrakty (tu musiałabyś sobie poczytać ich opisy, ale dużo z nich ma takie działanie),
- witamina E
- Q10
- kompleks ceramidowy
(tych 2 ostatnich nie stosowałam, ale można je kupić i wyglądają na dobre)
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:14   #3904
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzieki.Zorientuje sie jak bede miala chwilke.Kwasy wiem ze dopiero na jesien i zime.Kwas hialuronowy wrecz kocham wiec mu nie odpuszczeJest jakiś olejek nie pamietam jaki ale wiem ze jest pomaranczowy i boje sie ze bedzie mi barwil skore
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:35   #3905
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

pewnie marchewkowy. dziala jak podklad,bo barwi ale sie zmywa, mozna do kremu dodac kropelek pare

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

a mam pytanie: czy myslicie ze moglabym na mazidlach zakupic ekstrakt z kasztanowca i dodac go do jakiegos balsamu antycelulitowego (ktore nie dzialają same niestety), czy taki tunning to by zniszczyl dzialanie kasztanowca w gotowym produkcie?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 09:00   #3906
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja boję się dodać oleju marchewkowego do kremiku mam bardzo jasna cerę i najmniejsza smuga będzie u mnie bardzo widoczna... ale mam ten olejek i niedawno dodałam go do balsamu do ciała. Wymieszało się fajnie, miałam potem fajną opaleniznę... ale i żółtą pościel, która nie wiem czy się teraz spierze

a co do produktów antycelulitowych, to ja już dawno się nauczyłam, że najlepszy jest peeling kawowy - mieszasz fusy z porannej kawy (nie przejmując się, że było w niej np mleko, cukier) z odrobiną oleju (może być takie spożywczy słonecznikowy lub jakiś mazidłowy o pożądanych właściwościach). Czasami dodaję do tego też ktopelkę NMF lub hydromanilu, wtedy dodatkowo nawilżam skórę. Spróbuj - nóżki i pupcia po nim jak marzenie
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:56   #3907
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Moje drugie zamówienie na Mazidłach:

BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA 100g
OWIES HYDROLIZOWANY 10 g
NMF - NATURALNY CZYNNIK NAWILŻAJĄCY 10 g
JEDWAB HYDROLIZOWANY 10 g
KERATYNA HYDROLIZOWANA
HYDROLAT OCZAROWY 150 ml
HYDROLAT NEROLI (Portugal) 50 ml
HYDROLAT ALOESOWY 50 ml

Z główną myślą o serum do włosów
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 11:42   #3908
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ehh... dostałam olej z czarnuszki w piątek, przez weekend chciałam nim podleczyc wyatopiona skórę, więc mieszałam z żelem HA i nakładałam na buzię, a dzisiaj jestem pryszcztata jak nigdy Więc czarnuszka nie na mojha twarz... bedę testowac resztę.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:29   #3909
muriel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 38
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny, czy ktoras z Was zrobila juz moze krem lub tresciwe serum z wit C (tetraizopalmitynian askorbylu) i wyszlo cos przyjemnego w obsludze dla cery mieszanej?
Glowie chodzi mi o cos, co nie pozostawia tej tlustej, lepkiej warstwy.
Robilam z polysorbate i lacytyna 4 ale naprawde uzywanie tego to mordega wlasnie ze wzgledu na ta tlusta pierzynke. Z kolei z SLP rozwarstwia sie po dwoch dniach.
Macie jakie pomysly?
muriel1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:43   #3910
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez muriel1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z Was zrobila juz moze krem lub tresciwe serum z wit C (tetraizopalmitynian askorbylu) i wyszlo cos przyjemnego w obsludze dla cery mieszanej?
Glowie chodzi mi o cos, co nie pozostawia tej tlustej, lepkiej warstwy.
Robilam z polysorbate i lacytyna 4 ale naprawde uzywanie tego to mordega wlasnie ze wzgledu na ta tlusta pierzynke. Z kolei z SLP rozwarstwia sie po dwoch dniach.
Macie jakie pomysly?
Ja używam serum z tą witaminą C, dodałam ją do oleju herbacianego z Naturalnego Piękna, u mnie jeśli nałoży się niewielką ilość to wchłania się super, ożywia kolor skóry, a skórę mam mieszaną. Twarz po nim jest nietłusta i mięciutka
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 20:05   #3911
muriel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 38
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dotychczas najczesciej wlasnie robilam olejek z C a przed uzyciem mieszalam na dloni z HA, ale chetnie uzylabym wlasnie cos mniej tlustego i stad moje eksperymenty w tym kierunku.
Najladniejszy efekt po byl, gdy zrobilam na bazie silikonow (hedrin) kwas askorbinowy i tetraizopalmitynian askorbylu). Po 30 sekundach wykonczenie bylo typowo silikonowe-piekna, aksamitna skora
muriel1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 08:26   #3912
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hej
Poniewaz jestem nowa, nie mam pojecia co z czym...
Zamierzam zaczac eksperymenty, o poszczegolnych skladnikach wiem sporo, ale.
Czy można dodawać skladnikow z 'mazidel' do np. kremu nivea w celu ulepszenia jego skladu? Czy bezposrednio na skórę?
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 08:34   #3913
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Hej
Poniewaz jestem nowa, nie mam pojecia co z czym...
skoro dopiero zaczynasz przygodę, to polecam bardziej Biochemię Urody niz Mazidła, bo są prostsze i lepiej sie wczuc
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 10:44   #3914
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja zaczęłam właśnie od mazideł i szybko się wdrożyłam Jak na razie jestem im wierna
a myślę, że wdrożyć się najlepiej poprzez praktykę Im więcej sama kręcę i eksperymentuję, tym lepiej się na tym znam

początkującym polecam sera ekspresowe (na bazie oleju lub hydrolatu, wymieszane z jakimiś składnikami dobroczynnymi) oraz sera do włosów. Proste, szybkie, mają mało składników do kupienia, no i nie wymagają specjalistycznego, drogiego sprzętu
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:26   #3915
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Hej
Poniewaz jestem nowa, nie mam pojecia co z czym...
Zamierzam zaczac eksperymenty, o poszczegolnych skladnikach wiem sporo, ale.
Czy można dodawać skladnikow z 'mazidel' do np. kremu nivea w celu ulepszenia jego skladu? Czy bezposrednio na skórę?
Możesz . Ja czasem dodawałam jedwab, NMF, kwas hialuronowy czy witaminki do kremu (też nivea ). Bezpośrednio na skórę to mało które półprodukty się nadają, głównie to oleje i HA, reszta nawilżaczy raczej w formie rozwodnionej. Zresztą na mazidłach pisze procent stężenia w jakim można stosować. Jak jest 100% to możesz walić na skórę solo, jak nie to musisz mieszać z czymś

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam właśnie od mazideł i szybko się wdrożyłam Jak na razie jestem im wierna
a myślę, że wdrożyć się najlepiej poprzez praktykę Im więcej sama kręcę i eksperymentuję, tym lepiej się na tym znam

początkującym polecam sera ekspresowe (na bazie oleju lub hydrolatu, wymieszane z jakimiś składnikami dobroczynnymi) oraz sera do włosów. Proste, szybkie, mają mało składników do kupienia, no i nie wymagają specjalistycznego, drogiego sprzętu
Ja też swoją przygodę z biochemią zaczęłam od mazideł i najbardziej lubię ten sklep . Może nie jest na stronce wyłożone wszystko kawa na ławę jak na BU, ale spokojnie można się połapać.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:37   #3916
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dziewczyny od razu mówię że jestem początkująca Zrobiłam serum z wit C 15% z kwasem hialuronowym dla tradzikowców i mam pytanie czy Wam sie na drugi dzień też oddzieliły się takie grudki od reszty i pływają na wierzchu ? Chyba lecytyna Może to przez to ze mi wyszło ph 6 a nie 4 tak jak zalecają, ale juz nie miałam kwasu l mlekowego i tak zostawiłam. Zrobię jeszcze jedno z poprawnym ph dla testu. Ciekawe dlaczego tak.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:07   #3917
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

kasia083 dziekki
mama pije hektolitry kawy, musze sie tym zainteresowac jesli dziala
a z tym olejkiem marchewkowym to Ci ubran nie brudzi? smarujesz sie na noc czy na dzien tym?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

bo w ogole robie takie zamowienie:
koenzym
d-pantenol
ojej jojoba, kokosowy,marchewkowy
maslo karite
hydrolaty: cytryna,nerola,rozany
kwas hialuronowy
niacynamid
ekstrakty: soja , granat, pokrzywa
keratyna
aloes
mocznik
spirulina
i teraz pytanie, jesli nie chce ukręcac zadnych kremow trudnych, tylko takie mazie typu olej plus HA plus ektrakt to wystarczą mi te skladniki? czy jakies emulgaroty konieczne? no i bedzie w tych skladnikach cos co ma jakies dzialanie przeciwzmarszczkowe? bo w sumie glownie dla mamy to zamawiam...
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:24   #3918
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Na razie posmarowałam się tym parę razy na wieczór i ucierpiała jedynie pościel i koszula nocna Do rana wszystko sie na tyle wytarło, że ubrań już mi nie brudziło

emulgatory służą do łączenia oleju z wodą, więc jeśli nie zamierzasz mieszać hydrolatów z olejami, to nie będą ci potrzebne.

i z tego co zamawiasz ultrafiolet, to większość pomaga też na zmarszczki
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:39   #3919
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

acha no to fajnie
a jak pobrudzila sie posciel i pizama,czyli troche sie starlo, to nie mialas plam? ze w jednym miejscu sie starlo bardziej a w innym mniej?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 22:47   #3920
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Nie, wytarło się równomiernie A wieczorem jak się kąpałam to wszystko się spowrotem zmyło Więc nie będę więcej tego oleju używać jako samoopalacza
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:55   #3921
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

no aale za to tym opisem dzialania przekonalas mnie zeby go dodac do kremu jako taki samoopalaczo-podklad
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 23:21   #3922
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

no, można spróbować, ale w małych ilościach
a pamiętasz o zamówieniu bagietki do mieszania mazideł i jakiś buteleczek z zakrętkami do nich? Wiele osób o tym zapomina za pierwszym razem... ja zresztą o dokupieniu drugiej bagietki też ciągle zapominam
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 00:05   #3923
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

nom nom pamietam, jeszcze musze zobaczyc w aptekach i w zielarskim, moze maja, to nie bede zamawiac, ale dzieki za przypomnienie
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 07:45   #3924
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
dziewczyny od razu mówię że jestem początkująca Zrobiłam serum z wit C 15% z kwasem hialuronowym dla tradzikowców i mam pytanie czy Wam sie na drugi dzień też oddzieliły się takie grudki od reszty i pływają na wierzchu ? Chyba lecytyna Może to przez to ze mi wyszło ph 6 a nie 4 tak jak zalecają, ale juz nie miałam kwasu l mlekowego i tak zostawiłam. Zrobię jeszcze jedno z poprawnym ph dla testu. Ciekawe dlaczego tak.
Moje się czasem rozwarstwia, ale sie tym nie przejmuję, wstrząsam buteleczką, obie fazy się znowu łączą - i na buzię
Zostawiłaś lecytynę do napęcznienia? Wymieszałaś dokładnie?
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 07:59   #3925
bachab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez muriel1 Pokaż wiadomość
Dotychczas najczesciej wlasnie robilam olejek z C a przed uzyciem mieszalam na dloni z HA, ale chetnie uzylabym wlasnie cos mniej tlustego i stad moje eksperymenty w tym kierunku.
Najladniejszy efekt po byl, gdy zrobilam na bazie silikonow (hedrin) kwas askorbinowy i tetraizopalmitynian askorbylu). Po 30 sekundach wykonczenie bylo typowo silikonowe-piekna, aksamitna skora
ja próbowałam zrobić z lecytyną 7 z 20% fazą olejową i wyszło nawet fajnie chociaż kolor był niewyjściowy (zielony a do tego było glutowate), robiłam z tamanu. Dla mnie trochę za tłuste na lato, tym bardziej, ze na to kładłam jeszcze filtr ale dla trochę suchszych cer mogłoby być ok.

Możesz napisać coś o tych silikonach, gdzie to kupiłaś?
bachab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:36   #3926
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Moje się czasem rozwarstwia, ale sie tym nie przejmuję, wstrząsam buteleczką, obie fazy się znowu łączą - i na buzię
Zostawiłaś lecytynę do napęcznienia? Wymieszałaś dokładnie?
Tak zostawiłam i wymieszałam baaardzo dokładnie. Także to nie w tym rzecz raczej. Zrobiłam wczoraj drugie i na razie sie trzyma wszystko kupy ;P . Nic sie nie oddzieliło. Tym razem z ph 4 tak jak w przepisie było. Fajny kolorek skóry się robi od wit E taki ciepły -lekko opalony. Podoba mi się. Jest tylko jedno "ale" -zauważyłam po jakiś 5 zastosowaniach, że mam większe wągry :/ Podejrzewam ze to własnie wit E. Właśnie myślę co z tym fantem zrobić. Czym by tu zastąpić wit E. Może więcej kwasu hialuronowego na to miejsce dołożyć. Szkoda, bo fajny kolor dawała.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:33   #3927
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przyszło moje zamówienie Lecę robić odżywkę w sprayu
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:59   #3928
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Oj, muszę bardzo pochwalić Mazidła!
Zamawiałem 1.06, przelew w ten sam dzień, w tym samym banku.
Paczkę dostałem dziś, tj. 3.06 - a wg papierka na paczce, została nadana 2.06 - poczta też się spisała, jednak się da
Wszystkie próbeczki tj. hydrolat z zielonej herbaty i migdałowy, alga-bioferment, mleczko owsiane i migdałowe dołączone do zamówienia
Oczywiście zapomniałem o małych łyżeczkach (0,15), więc szykuje się kolejne zamówienie. Jako że nie opłaca się brać samych łyżek, znowu pewnie będzie w okolicach 100zł
Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie Lecę robić odżywkę w sprayu
Hehe - ja zrobiłem dokładnie to samo - odebrałem paczkę od listonosza i zaraz zacząłem robić serum kreatynowo-jedwabne
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:48   #3929
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Zamierzam zacząć swoją przygodę z "mazidłami" i mam do Was pytanie - szukam czegoś, co mogłabym stosować pod podkład mineralny EDM - najlepiej coś w formie kremu.
Mam cerę bardzo mocno przetłuszczającą się (ale chyba sama ją tak mocno przetłuściłam stosując mocne kremy matujące, więc chciałabym ja trochę nawilżyć) ze skłonnością do trądziku (częste, ale pojedyncze wypryski).
Zastanawiam się nad:
1. Bazowy krem do twarzy: biobaza + algi-bioferment + aloes + witaminy - dla cery tłustej i trądzikowej
ale zastanawiam się, czy nie będzie mnie zapychał (podobno algi mogą zapychać), ale na stronie "mazideł" pisze, że nie zapycha

2. Bazowy krem do twarzy: biobaza + kwas hialuronowy + witaminy + proteiny - dla cery tłustej i mieszanej
ale czytałam, ze tworzy on "film" na skórze i nie wiem, czy na nim minerały się będą trzymać?

Doradźcie mi coś... Proszę
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:47   #3930
loloka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam dziewczyny. Również przymierzam się do zakupu produktów potrzebnych do zrobienia serum bez spłukiwania do włosów. I tu prośba do dziewczyn które robiły coś takiego. Jakie są włosy po takiej odżywce w sprayu ,,własnej roboty"? Mam suche, kręcone włosy jak myślicie nawilżą się i lepiej skręcą włosy po takim psikanku
loloka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.