Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡ - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 05:34   #1651
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Skleplemigo.pl

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dziekuje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 06:03   #1652
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Kurczę rowery musimy kupić. Nasze stare górale już się nie nadają do niczego



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 07:11   #1653
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja będę w przyszłym roku kupować sobie rower a dziewczynom przyczepke

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 20:31   #1654
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Kurczę rowery musimy kupić. Nasze stare górale już się nie nadają do niczego



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Mój jest niezniszczalny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 08:01   #1655
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

hej, co tu taka cisza
u nas dużo się dzieje, jeden chłopców staje przy meblach, drugi pelza, rozchodzą się we wszystkie strony, chyba nabawię się zeza, poza tym sezon przetworów w pelni, ciągle przy garach stoję, bo to drugie sniadanie im robię, obiad, później desery na kaszach, puszczą mnie z torbami tak duźo jedzą aa i mamy dwa zęby i kolejne dwa w natarciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 10:34   #1656
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
hej, co tu taka cisza
u nas dużo się dzieje, jeden chłopców staje przy meblach, drugi pelza, rozchodzą się we wszystkie strony, chyba nabawię się zeza, poza tym sezon przetworów w pelni, ciągle przy garach stoję, bo to drugie sniadanie im robię, obiad, później desery na kaszach, puszczą mnie z torbami tak duźo jedzą aa i mamy dwa zęby i kolejne dwa w natarciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochani☺️ smiesznie musi to wyglądać jak się tak rozchodzą i kazdy cos tam innego kombinuje. a te zęby to każdy ma po 2 czy na spółkę?😂 u mnie S tez je jak szalony, ostatnio wszamal 3 miski zupy, a dzień później 4 kupy zrobil 😂 je i tylko drze się, ze wiecej. wczoraj karmilam D. a on z nienacka podszedl do stolu, chwycil jego widelec z makaronem i wpakowal sobie do buzi. no przeciwienstwo brata

Ja mialam ospe, na szczęście lekko się ze mną obeszla, jeszcze troche śladów po niej mam, ale wszystko sie powoli goi. dziwne, ze chlopaki nie zarazili się ode mnie aczkolwiek wysypka moze się pojawić w ciągu 3 tyg wiec zobaczymy.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 11:58   #1657
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Hehe Daisy podziwiam ze znajdujesz jeszcze czas na robienie sloikow! Ja zrobiłam przetwory z wisni i mam dosyć jak napisalas ze chlopcy staja i pelzaja pomyslalam co za sciema, przeciez oni maja z 4m a czas tak szybko leci ze to juz! Jak moj juz ma 5.5... Zaraz rozszerzamy diete wlasnie
Urajinka to Ci sie trafil sęp koles tez byl taki żerty, w sumie z takim latwiej niz z niejadkiem

U nas dobrze, Grzes sie zmienia, juz nie dre sie tak na niego a jak czasem podniose glos to sie boi i placze (a zawsze byla olewka). W ogole widze jak sie stara, jest jakis taki zmotywowany do dzialania i dojrzlaszy?
A maly turla mi sie na brzuch jesteśmy po chrzcinach a w nd jedziemy nad morze, boje sie tego ale coz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 12:14   #1658
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy przepraszam, ale rozbawilo mnie to z zezem wesoło tam masz. Chłopaki super się rozwijają.

Novakia kiedy Cezary zaczął się obracać? Moja jeszcze tylko leży jak kloda zazdroszczę wakacji na ile jedziecie? My dopiero we wrześniu wyjeżdżamy i już nie mogę się doczekać.


U nas w sumie nic ciekawego. Dobrusia dalej w tyle z odpieluchowaniem. Jedynie co to rano po pobudce ją sadzam na kibelku i robi siku. Ani majtki treningowe ani zwykle z ukochaną Maszą nic nie pomogły

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 12:30   #1659
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Czaro obraca sie już od dawna, 4m mial, bardzo szybko bo koles na 6m robil to co on teraz. Kreci sie wokol wlasnej osi, swobodnie juz sie kreci na macie, troche pelza.
Jedziemy na 4dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 12:31   #1660
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
hej, co tu taka cisza
u nas dużo się dzieje, jeden chłopców staje przy meblach, drugi pelza, rozchodzą się we wszystkie strony, chyba nabawię się zeza, poza tym sezon przetworów w pelni, ciągle przy garach stoję, bo to drugie sniadanie im robię, obiad, później desery na kaszach, puszczą mnie z torbami tak duźo jedzą aa i mamy dwa zęby i kolejne dwa w natarciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze ale ten czas szybko leci! Pamiętam jak niedawno byłaś w ciąży


Mnie trochę mniej bo mamy w pracy stazystke , siedzi ze mną wiec nie wchodzę przy niej wiadomo na internet a w domu jak to w domu , nigdy nie ma czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 22:19   #1661
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

oj pewnie, ze lepiej zarlok niż niejadek😊
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 07:46   #1662
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy
To faktycznie można dostać zeza, ale dobrze ze są ruchliwi

Ukrajinka
Marcinek tez potrafi wyjadac Milence z talerza.

My ostatnio szukamy dobrego lekarza. Marcinek miał 2 tyg przerwy między jednym zapaleniem oskrzeli a drugim ro juz chyba 5 bądź 6. Byliśmy już u drugiego alergologa i będziemy robić testy. Biedny się umeczy. Jeszcze ciągle słyszę, że mały ma nadwagę a dziś w sądziłam go ma wagę to miał 12.6 kg wiec nie wydaje mi się żeby to było aż tak dużo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 07:52   #1663
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Robusta a ile on ma miesięcy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 08:00   #1664
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Hello ciocie. Postaram się dzisiaj coś skrobnąć i nadrobić a tymczasem mój 11miesięczniak pozdrawia 20180704_140217.jpeg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 22:31   #1665
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Robusta, a wlasnie. przecież Marcinowi roczek stuknal w czerwcu💖 jak bylo? zaczął juz chodzic? Nie wiem czy u niego to nadwaga, ale podobnie waży mij D. bo 13kg.

Diablica, skąd wy tych wlochaczy bierzecie? 😂 sliczny niunio <3
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 09:13   #1666
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

DIABLICA super chłopczyk 😊 chodzi już? Czy tylko przy czymś?

Jak ja bym chciała, żeby moi już chodzili 😛
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 13:59   #1667
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

A u nas dzis dokladnie 4 mce mijaja ;-) Chrzcilismy w zeszla niedziele, cala msze byla grzeczna jak aniolek, spala do samych obrzedow, a pozniej ciekawie sie rozgladala
Od tygodnia cwiczyla obroty, a od wczoraj tylko ja poloze i juz hop na brzuch, z maty mi spiernicza, dzis byla calkowicie poza nia, a wyszlam na chwilke nastawic ziemniaki. Starsza bardzo opiekuncza wobec malej, pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo, troche nadal jojczy i wymusza ae da sie z tym zyc

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Czaro obraca sie już od dawna, 4m mial, bardzo szybko bo koles na 6m robil to co on teraz. Kreci sie wokol wlasnej osi, swobodnie juz sie kreci na macie, troche pelza.
Jedziemy na 4dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo zauwazylam, starsza na 5,5 zaczela obroty wiec dla mnie to szok, ze mloda tak szybko staje sie mobilna.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
U nas w sumie nic ciekawego. Dobrusia dalej w tyle z odpieluchowaniem. Jedynie co to rano po pobudce ją sadzam na kibelku i robi siku. Ani majtki treningowe ani zwykle z ukochaną Maszą nic nie pomogły

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
A jakby zakladac zwykle majtki mimo wszystko? Ja jak juz raz pampa zabralam to majtki nosi caly czas, a byly momenty, ze kazde siku bylo na podlodze i trwalo to dosc dlugo wiec srednio na dzien 11-13 par gatek i spodenek, pralka w nocy codziennie chodzila. Od lutego zaczelismy, potem byly dwa regresy, po porodzie i ostatni mie dawno, a teraz moge powiedziec, ze na dzien dzisiejszy jest odpieluchowana.

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
My ostatnio szukamy dobrego lekarza. Marcinek miał 2 tyg przerwy między jednym zapaleniem oskrzeli a drugim ro juz chyba 5 bądź 6. Byliśmy już u drugiego alergologa i będziemy robić testy. Biedny się umeczy. Jeszcze ciągle słyszę, że mały ma nadwagę a dziś w sądziłam go ma wagę to miał 12.6 kg wiec nie wydaje mi się żeby to było aż tak dużo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie tam duzo, M. tez na roczek miala 12kg i w ogole nie wygladala na gruba, zaden lekarz tez na to uwagi nie zwracal, na pol roku miala 8, teraz ma 15kg. Jak dla mnie wyglada normalnie, a nawet szczuplo, wzrost 98.


DIABLICA wow, jak ten czas leci, taaaki duzy chlopczyk
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 14:45   #1668
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U nas z pieluchą poszło w 2 dni. W Boże Ciało jeszcze sikał pod siebie. A w sobotę 2 dni później stwierdził, że pampa nie chce. I teraz pielucha tylko na noc, wpadki sporadycznie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Chociaż pierwszy tydzień w żłobku był taki, że codziennie 5-6 par gatek i spodenek prałam. Teraz cwaniak jest taki, że na dworze ściąga spodnie i gacie i sika sam na stojaka

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 17:21   #1669
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja wczoraj nie zalozylam pampa na noc, postawilam kolo lozka nocnik i mowie ze jak będzie chcial w nocy to niech sika do nocnika. Przygotowalam juz gacie na zmiane na noc a on wytrzymal cala noc! Rano sam nasikal w nocnik i przyszedl takze zuch, bo w pampa sikal jak mial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 14:51   #1670
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja jeszcze na noc zdjąć pieluchy się nie odważyłam. NAdal jest mokra jak się budzi wiec narazie z tym czekam.

DIABLICA a jaki model tych kaloszy masz? Weszłam na stronkę a tam ich mnóstwo. boje się żeby noga się w nich nie pocila.
Ps. Kolejnego przystojniaka masz) ale czas szybko leci. Kiedy Ci się kończy macierzynski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 20:00   #1671
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość

DIABLICA a jaki model tych kaloszy masz? Weszłam na stronkę a tam ich mnóstwo. boje się żeby noga się w nich nie pocila.
Ps. Kolejnego przystojniaka masz) ale czas szybko leci. Kiedy Ci się kończy macierzynski?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Macierzyński kończy mi się pod koniec lipca. Mam zalegly urlop do wykorzystania az do listopada a pozniej zmieniam pracę .... o ile znajdę

Co do kaloszy polecam te - mozna wyjąć wkładkę
http://skleplemigo.pl/category/861-termix

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
DIABLICA super chłopczyk 😊 chodzi już? Czy tylko przy czymś?

Jak ja bym chciała, żeby moi już chodzili 😛
Zaczyna chodzić, potrafi przejść cały pokój ale nadal woli przy czymś lub na czworakach

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość

Diablica, skąd wy tych wlochaczy bierzecie? 😂 sliczny niunio <3
Nie znam sekretu ale los ze mnie zakpił - tydzień temu walczyłam z ciemieniuchą u Igora
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 07:50   #1672
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Diablica
Ale fajny słodziak, a jakie włoski jasne

Novakia
Marcin ma 12.5 miesiąca. Wiem ze testy są mało wiarygodne ale musieliśmy zrobić. Marcinek nawet się nie zajaknal. Czekamy na wyniki. Pewnie będzie miał jakąś wziewna alergie...

Ukrajinka
Co do wagi to Marcin ogólnie jest duzy fakt jest go trochę ale jest tez wysoki o dziwo mnie też to dziwi bi on stycznia Marcin przybrał zaledwie 2 kg na piesi ważył 9 kg jak miał nie całe pół roku, a ostatnio nawet taka chamska neurolog zapisała w karcie duży i gruby z wykrzyknikami aż krew mnie zalała. .. dużo dzieci na roczek waży 12 kg... a Marcin gdyby nie to, se po porodzie od razu totalnie się oszuści i zrobił na mnie 2 czy 3 smolki to ważył by x 4 kg wiec jakieś super nadwagi nie ma wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

A i co do chodzenia to Marcinek chodzi przy meblach. Samemu jeszcze jest za wcześnie bo chwieje mu się dupka. Jeszcze napięcie obnizone. W ogóle teraz nawet ta neurolog nie chciała mam zaświadczenia na WWR wydać. Szkoda gadać o wszystko trzeba walczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

A roczek jeszcze przed nami imprezka niedługo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Dziewczyny dziś w lidl są skórzane kapcie niby do raczkowania ale chyba Diablica ? Kupowała coś takiego jako papcie po domu. Myślę żeby kupić Marcinkowi, żeby przyzwyczajal się troszkę do butów no i jak na dworze będzie mokro a będzie chciał podreptac przypisakownicy czy coś. Narazie kupiłam mu sandalki z renbuta ale widzę, że źle się z nimi czuje i nie wie jak nogi w butach stawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2018-07-09 o 07:46
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 08:03   #1673
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Diablica
Ale fajny słodziak, a jakie włoski jasne

Novakia
Marcin ma 12.5 miesiąca. Wiem ze testy są mało wiarygodne ale musieliśmy zrobić. Marcinek nawet się nie zajaknal. Czekamy na wyniki. Pewnie będzie miał jakąś wziewna alergie...

Ukrajinka
Co do wagi to Marcin ogólnie jest duzy fakt jest go trochę ale jest tez wysoki o dziwo mnie też to dziwi bi on stycznia Marcin przybrał zaledwie 2 kg na piesi ważył 9 kg jak miał nie całe pół roku, a ostatnio nawet taka chamska neurolog zapisała w karcie duży i gruby z wykrzyknikami aż krew mnie zalała. .. dużo dzieci na roczek waży 12 kg... a Marcin gdyby nie to, se po porodzie od razu totalnie się oszuści i zrobił na mnie 2 czy 3 smolki to ważył by x 4 kg wiec jakieś super nadwagi nie ma wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

A i co do chodzenia to Marcinek chodzi przy meblach. Samemu jeszcze jest za wcześnie bo chwieje mu się dupka. Jeszcze napięcie obnizone. W ogóle teraz nawet ta neurolog nie chciała mam zaświadczenia na WWR wydać. Szkoda gadać o wszystko trzeba walczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

A roczek jeszcze przed nami imprezka niedługo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Dziewczyny dziś w lidl są skórzane kapcie niby do raczkowania ale chyba Diablica ? Kupowała coś takiego jako papcie po domu. Myślę żeby kupić Marcinkowi, żeby przyzwyczajal się troszkę do butów no i jak na dworze będzie mokro a będzie chciał podreptac przypisakownicy czy coś. Narazie kupiłam mu sandalki z renbuta ale widzę, że źle się z nimi czuje i nie wie jak nogi w butach stawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Igorowi kupiłam już normalne butki z Bartka... są lub były mega promocje. W tych skórkowych źle mu się drepta. Po domu tylko na boso lub w skarpetkach.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Z resztą, ta lidlowa skórka jest sztywniejsza niż np.paputki z Fiorino...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 09:13   #1674
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

O właśnie o te fiorino mi chodziło. Podjadę i zobaczę jak to wygląda. Te sandalki kupiłam tylko żeby się przyzwyczaił ze coś ma nogach. Mają zdrowa stopę i wkładkę ze skórki. Są niby miękkie ale Marcin ma chyba źle pierwsze wrażenie. Na jesień napewno kupimy jakieś Bartki juz oglądałam nawet po 80 zł całe buciki bo też nie wiadomo jak będzie z ta pogoda. Twój Igorek juz drepta sam Marcinek tylko za rączki kilka kroków wiec tez szkoda mi tyle pieniędzy właśnie na buty które włoży kilka razy o ile będzie chciał w nich chodzić właśnie :/ i tak głównie Marcin po dworze drepta na boska albo w skarpetkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 10:35   #1675
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Według mnie 12 kg na roczek to taka przeciętna waga. No ale niektórym lekarzom to nigdy nie pasuje waga dziecka. Albo za małe albo za duże. Ja dziś idę na ważenie z młodsza bo ostatnio mniej przybrała i już zaczyna się parcie na cyferki wkurza mnie to tym bardziej że ona naprawdę dobrze wygląda, już ponad 5.5 kg ma a urodziła się 2760. Ale pójdę z ciekawości i zobaczę ile waży.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 13:16   #1676
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Phi moja chrzesnica na rok miala 13.5? A teraz nawet zrzucila jak zaczela sie ruszac a pozno poszla na nogi bo na 1.5r. Nikt z lekarzy nie zwracal jej uwagi. Grzes na rok mial cos kolo 11, a przeciez chudy jak szczypior. Chamskie sa takie komentarze lekarzy. A on juz tylko na mm?

Iclose u nas tez znacznie zwolnil maly z przyrostem, w ogole malutko je, czyli to samo co bylo z Grzesiem. Ale poki co nie przejmuje sie, za tydz szczepienie to zobaczymy jaka waga bo w sumie dawno nie wazylam. Ale zaraz rozszerzanie diety a on jest normalny, w sensie ladnie sie rozwija, jest zadowolony, nigdy nie plakal z glodu/niedojedzenia wiec jestem dosyc spokojna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 13:27   #1677
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

No u nas też ta sama historia co z Dobrawa. Tylko w sumie Dobrusia zwolniła najbardziej po rozszerzaniu diety póki co Bogna nadrobila i ma już prawie 6kg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 08:21   #1678
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Novakia
Marcinek je 2 razy mleko ma noc i rano. Zagęszczam mu trochę na noc i tyle rano samo mleko. W porcji ma 210 ml . Później je już normalne posiłki, kaszka/kanapka/jogurt, zupa, drugie danie i na podwieczorek owoc na nic mleko zagęszczanie kaszka. Do picia woda wiec naprawdę dziwią mnie te komentarze zwłaszcza co ta neurolog do karty nam wpisała dużo i gruby z wykrzyknikami :/

Kupiłam te kapcie z lidla i są mięciutkie myślę, że na dwór mogą być jak chłodniej by było A Marcinek chciał pochodzić po trawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 06:54   #1679
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Diablica dzięki za linka
Tak się do tych kaloszy zbieralam ze poszłam do Smyka wczoraj i kupiłam jakieś Fisher price za 60zl.
W sb wyjezdzamy na Mazury a pogoda ma być chyba srednia:/ wakacje w PL

Zrobiłam Basi morfologie. Były te upały grymasIła przy jedzeniu. Myślę trzeba sprawdzic przed przedszkolem cy wszystko ok.
Na szczęście jest ok. Wszysciutkie wyniki w normie nawet zapasy żelaza ma w środku przedziału

Co do kosłabości kolan. FIZJO zalecił wkładki korytkowe. wczoraj odebralismy oczywiscie z nowymi butami. Można je przekładać z butów to butow. Ma to niby pomoc tyle ze wada ma sie nie pogłębić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 09:30   #1680
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Szwedka gdzie jedziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 12:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.