Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡ - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 20:27   #1711
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Raz ze płacz bedzie a dwa boje się chorób u dwójki dzieci. Zwłaszcza że Marcinek nam często choruje :/ dziś w ogóle mieliśmy Odrę świnkę rozyczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:49   #1712
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U nas dzisiaj 6w1 i pneumokoki.
Ja tez się boję przedszkola i chorowania
Czas tak szybko leci
.. za msc juz wrzesien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:54   #1713
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

I jak samopoczucie po szczepionce? Kurcze dziwi mnie to że moja pediatra mówiła ze przy priorix odczyn może wystąpić do 48h a nie te 14 dni jak czytałam ze do 3 tygodni może coś niepożądanego się dziac. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 21:57   #1714
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Nie chce zapeszac ale jest ok.
A u Was jak? WY to mieliście tą ciężką żywą szczepionkę to wspolczuję:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 22:00   #1715
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
I jak samopoczucie po szczepionce? Kurcze dziwi mnie to że moja pediatra mówiła ze przy priorix odczyn może wystąpić do 48h a nie te 14 dni jak czytałam ze do 3 tygodni może coś niepożądanego się dziac. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne, że tak powiedziała.

U nas niedługo też priorix. Igi skończył roczek ale czekam aż mega upały się skończą. Ok 7 dnia po bardzo często jest gorączka i wolę uniknąć jej w taki gorąc.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 22:13   #1716
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Narazie odpukać jest ok. Zobaczymy co będzie dalej. Musiałam Marcinka zaszczepić bo za dwa tygodnie mamy ostatnia dawkę broncho vaxom a chciałam to zrobić zanim Milenka pójdzie do przedszkola. Właśnie czytałam, że w drugim tygodniu jest najwięcej reakcji niepożądanych. Pediatra tylko mówiła, że te późniejsze oznaczają jakies wtórne zakażenie wirusem. No nic teraz pozostało tylko czekać i mieć nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Poza tym coraz więcej Ukraińców w mieście. U nich było mnóstwo zachorowań. Wiadomo, że podczas pracy muszą wracać do domu na przymusowe urlopy wiec wole dmuchać na zimne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-03, 20:15   #1717
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Hej mamusie,
Jakoś dawno mnie tu nie było 😉
U nas rozszerzanie diety w trakcie, śmiać mi się chce, bo wszystko wypluwają, w ogóle nie są zainteresowani jedzeniem.
A myślałam, że będzie inaczej.
Ja kp, ale przyrosty marne, po 300g na miesiąc, a jeden nawet 150g. A co najlepsze butelka pogardzili, wcześniej pili bez problemu, a teraz nie ma szans .

L się zrobiła nieznośna. Wszyscy dookoła muszą robić to co ona chce.

Daisy ja też mam ten rozstęp mięśni brzucha, masakra, brzuch jak w5 miesiącu. Jeszcze nie byłam u fizjo 😎
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 06:58   #1718
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej mamusie,
Jakoś dawno mnie tu nie było
U nas rozszerzanie diety w trakcie, śmiać mi się chce, bo wszystko wypluwają, w ogóle nie są zainteresowani jedzeniem.
A myślałam, że będzie inaczej.
Ja kp, ale przyrosty marne, po 300g na miesiąc, a jeden nawet 150g. A co najlepsze butelka pogardzili, wcześniej pili bez problemu, a teraz nie ma szans .

L się zrobiła nieznośna. Wszyscy dookoła muszą robić to co ona chce.

Daisy ja też mam ten rozstęp mięśni brzucha, masakra, brzuch jak w5 miesiącu. Jeszcze nie byłam u fizjo
Olilina a ile już ważą maluchy???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 07:24   #1719
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Olilina a ile już ważą maluchy???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7 i 7.8 😉
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 08:01   #1720
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ukrajinka
Super długi karmiłas

Daisy
To chyba Tobie pisałam jak chcesz recaro young sport to polecam stm starlight sp zawsze będziesz jakieś 200 zł do przodu na jednej sztuce.

My byliśmy kilka dni w górach, ale Marcinek niestety nie chodzący i juz po kilku dniach w wózku strasznie marudzi a czasem wręcz płakał na widok wózka wiec wyjazd był średnio udany. W wodzie wytrzymał krotko wiec średnio się mu podobało. Za to Mielnka miała radoche na termach jednak brakowało nam porządnego placu zabaw. Niby dzieci umeczone a chodziły spać o 22 wiec my z TZT padnieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Daisy
Mnie też ciężko było TZTA wyciągnąć bo TZT z dwójką dzieci nie bardzo chce się ruszyć a co dopiero u Was 3 wiec się nie dziwię. My jechaliśmy samochodem 2.5 h i to był koszmar pod koniec drogi masakra. W przyszłym roku planujemy gdzieś do Grecji czy Bułgarii lecieć, ale ogólnie wyjazd z małymi dziećmi to wyzwanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego właśnie nie chce mi się nigdzie jechać, bo wrócimy bardziej padnięci niż przed wyjazdem poza tym z mężem nam się kompletnie nie układa, dom traktuje jak hotel, więc w tej sytuacji tymbardziej nie chce mi się razem wyjeżdżać...

co innego w nast roku, bo dzieci trochę większe bedą

patrzyłam na ten fotelik i nie wiem czym on się różni od recaro, że cena tyle niższa...
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hehe my właśnie za miesiąc chcemy lecieć na 2 tyg gdzieś za granicę. Mam nadzieję że damy radę. Bardziej mnie przeraża to, że za 3 tygodnie mąż leci w delegację na koniec świata i będę sama z dziewczynami dwa tygodnie jeszcze akurat wtedy Dobrusia zacznie pkole więc nie wiadomo jak będzie eh.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
no to lipnie się złożyły terminy, ale może akurat będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Raz ze płacz bedzie a dwa boje się chorób u dwójki dzieci. Zwłaszcza że Marcinek nam często choruje :/ dziś w ogóle mieliśmy Odrę świnkę rozyczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja płakała tylko 2 dni później chodziła chętnie ale nie bawiła się z dziećmi, a teraz się tak rozszalała, że codzień się panie skarżą, a jak żłobek zamknięty to w domu horror
Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
I jak samopoczucie po szczepionce? Kurcze dziwi mnie to że moja pediatra mówiła ze przy priorix odczyn może wystąpić do 48h a nie te 14 dni jak czytałam ze do 3 tygodni może coś niepożądanego się dziac. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziwne, ja właśnie słyszałam, że do 2tyg my już nie pamiętam po ilu, ale ok po tygodniu czy 1.5 mieliśmy wysypkę.
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej mamusie,
Jakoś dawno mnie tu nie było
U nas rozszerzanie diety w trakcie, śmiać mi się chce, bo wszystko wypluwają, w ogóle nie są zainteresowani jedzeniem.
A myślałam, że będzie inaczej.
Ja kp, ale przyrosty marne, po 300g na miesiąc, a jeden nawet 150g. A co najlepsze butelka pogardzili, wcześniej pili bez problemu, a teraz nie ma szans .

L się zrobiła nieznośna. Wszyscy dookoła muszą robić to co ona chce.

Daisy ja też mam ten rozstęp mięśni brzucha, masakra, brzuch jak w5 miesiącu. Jeszcze nie byłam u fizjo
dlatwgo ja od drugiego miesiąca 1x dziennie daję mm, z tym, że od miesiąca, ktoś specjalnie musi przychodzic wieczorem na karmienie, bo jeden ode mnie nie chce jeść butelki, cwaniaczek

mnie zmartwiła ta przepuklina, staram się mniej dźwigać, choc jest to trudne, tymbardziej, że mieszkam na 2piętrze, ale mnie znacznie mniej boli, tak czy siak zrobię usg i pojdę do fizjo



ja bym xhciała kiedys pojechać na mazury, zaszyc się w jakimś pensjonacie w dziczy


Olilina u mnie na odwrót, mloda nic nie jadła a chłopaki wcinają wszystko jak śmietniki jedyne danie jakie im nie podeszło to jajecznica

Ukrajinka no to kawałek bysmy miały, jakbym faktycznie przyjechała do Walii

Novakia my jak przeszliśmy z młodą na nr 5 to mm jest właśnie takie glutowate, mieszam wtedy łyżeczką do latte i tak jakby rozgniatam, ale ja jej daję nan, nt bebiko się nie wypowiem, bo nie próbowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 09:23   #1721
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy ja moich dokarmialam i nie było problemu z piciem z butelki. Odkąd powychodziły im zęby, to butelkę medeli traktują jak gryzak, próbujemy teraz z inną, zwłaszcza, że mniejszy spadł mi poniżej 3 centyla.

Ile Twoi chłopcy ważą?

My teraz byliśmy na krótkim wypadzie na weekend, to faktycznie wróciłam bardziej wymęczona niż wypoczęta. Mimo to pod koniec sierpnia jedziemy na kilka dni w góry, zobaczymy jak będzie.
Nie zazdroszczę sytuacji z mężem, ja to w ogóle Cię podziwiam, że sama tak wszystko ogarniasz
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 12:03   #1722
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Olilina no to chyba mało ważą moja z lutego juz ma 7300g co prawda na mm ale u nas nawet mm je małymi porcjami.
Jedziecie z dziećmi w góry? Jak Wy dacie rade?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 12:59   #1723
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Daisy ja moich dokarmialam i nie było problemu z piciem z butelki. Odkąd powychodziły im zęby, to butelkę medeli traktują jak gryzak, próbujemy teraz z inną, zwłaszcza, że mniejszy spadł mi poniżej 3 centyla.

Ile Twoi chłopcy ważą?

My teraz byliśmy na krótkim wypadzie na weekend, to faktycznie wróciłam bardziej wymęczona niż wypoczęta. Mimo to pod koniec sierpnia jedziemy na kilka dni w góry, zobaczymy jak będzie.
Nie zazdroszczę sytuacji z mężem, ja to w ogóle Cię podziwiam, że sama tak wszystko ogarniasz
kurcze, nie powiem Ci jak z wagą, bo na razie się nie szczepimy, więc ich nie ważę. ale nie ma co porównywać, bo moi to żarłoki straszne

zważyłam ich na mojej wadze i wyszło dla obydwu łeb w łeb 8700g.
a jak Twoi chłopcy, jeden nadal taki wymagający? moi odkąd się przemieszczają to teochę wyluzowali za to zaliczamy non stop upadki, wszystko niszczą, wczoraj jeden zrzucił telewizor z półki rtv, dobrze, że całe mieszkanie mam wyłożone puzzlami piankowymi, bo bym go chyba ukatrupiła stwierdzam, że młoda była zupelnie inna, taka ostrożna, ale znowu więcej mi z szafek rozbebeszała coś za coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

ad.męża to niestety ponoć w przypadku bliźniąt mówią, że pierwszy ich rok jest decydujący o małżeństwie, jak się nie rozwiodę do listopada to będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 14:49   #1724
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U mnie młodsza się super rozwija, ma 4.5 miesiąca a waży już tyle co Dobrusia na 9.5 więc na szczęście tym razem omijają mnie problemy z waga.


Szwedka a jak Twoja walka z dodatkowymi kg?? Ja się też wzięłam za siebie ale efektów brak

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 15:14   #1725
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Olilina no to chyba mało ważą moja z lutego juz ma 7300g co prawda na mm ale u nas nawet mm je małymi porcjami.
Jedziecie z dziećmi w góry? Jak Wy dacie rade?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szwedko a z jakiej wagi startowała?
Na mm dzieci więcej przybierają zwykle, moi od dwóch miesięcy tak spowolnili z przyrostami, odkąd są na samej piersi
My jedziemy w góry, ale po górach nie będziemy chodzić 😆
Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
kurcze, nie powiem Ci jak z wagą, bo na razie się nie szczepimy, więc ich nie ważę. ale nie ma co porównywać, bo moi to żarłoki straszne

zważyłam ich na mojej wadze i wyszło dla obydwu łeb w łeb 8700g.
a jak Twoi chłopcy, jeden nadal taki wymagający? moi odkąd się przemieszczają to teochę wyluzowali za to zaliczamy non stop upadki, wszystko niszczą, wczoraj jeden zrzucił telewizor z półki rtv, dobrze, że całe mieszkanie mam wyłożone puzzlami piankowymi, bo bym go chyba ukatrupiła stwierdzam, że młoda była zupelnie inna, taka ostrożna, ale znowu więcej mi z szafek rozbebeszała coś za coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

ad.męża to niestety ponoć w przypadku bliźniąt mówią, że pierwszy ich rok jest decydujący o małżeństwie, jak się nie rozwiodę do listopada to będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi też już trochę wyluzowali, wyszły im górne jedynki i trochę się uspokoili.
U nas o dziwo jakoś lepiej w małżeństwie po urodzeniu chłopców. Chociaż nie idealnie, wiadomo 😉
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 21:23   #1726
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy, myślę że większą szansę mamy spotkać się e Walii niż w Polsce wiec jakbyś się kiedyś wybierała to daj znać
a u mnie S z kolei jak śmietnik, nie nadążam go karmic czasem 🤓 zaczal tak mega jesc kiedy go odstawialam od piersi.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 21:30   #1727
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Iclosemyeyes jak biegałam 3xw tyg to zrzucilam 4kg. Zostalo by mi jeszcze zrzucic z 6kg. Nawet w jedne spodnie się zmieścilam sprzed ciąży. Niestety tylko w jedne no i bieganie upadło bo dziewczyny z którymi biegałam mają dzieci które późno teraz chodzą spać. A samej mi się nie chce. No i teraz boje się stanąć na wagę

Olilina Nr 2 startowała z 3620g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:08   #1728
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy
Życzę Ci żeby się poukładalo z mężem. U Nas się poprawiło odkąd mam Mirene. Jestem z niej zadowolona.
Co do fotelika to jest to ten sam stelaż, inna tapicerka no i nie płacisz za wyszuka markę Recaro na foteliku za to fotelik wychodzi bodajże z fabryki Recaro i Recaro tez udziela na niego gwarancji wiec wg mnie nie ma co przepłacać. Możesz zapytać kogoś na 8 gwiazdek ale ja też oglądałam go w centrum fotelikow i tam nie mieli zastrzeżeń

Iclosemyeyes
Wow macie super wagę

Dziewczyny podziwiam Was ze dajecie rade z 3 dzieci. Ja mam nieraz dni ze mam ochotę wyjść z domu i nie wracać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 08:45   #1729
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja tez Was podziwiam bo ja mam czasami tak samo jak Robusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 11:38   #1730
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Nie jest tak strasznie, wszystko jest do ogarnięcia, a wbrew pozorom im więcej obowiązków, tym lepsza organizacja.
A dni, że mam ochotę wyjść i nie wrócić mam często 😉 ale głównie przez L.

Szwedka mój mniejszy startował z wagą 2500, spadkowa 2350g., Także trochę miał do nadrobienia, ale mimo wszystko coś musi być na rzeczy, skoro na samej piersi tak marne przyrosty.

U nas w tych sprawach posucha, mam straszną blokadę psychiczną przed kolejną ciąża. Dodatkowo kp sprawia, że mam libido na poziomie mniej niż zero. Biedny mój mąż 😉
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 20:44   #1731
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

My jesteśmy w UK juz 3 tygodnie. W niedziele wracamy. Juz tak tęsknię za domem ze szok! Na codzień siedzę z dwójką dzieci bo i z naszą i z Tz siostrzenica, rok młodsza od naszej. Łeb mi pęka , przez ten pobyt nie wyobrażam sobie podwójnego macierzyństwa hardkor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 07:21   #1732
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Czeko
Napewno dałbys rade.

Olilina
U mnie też Milenka dają bardziej w kość.
U Nas wczoraj równo jak skończyła się 5 doba po szczepieniu przylazla gorączka około 13. Po ibufenem przeszła, e nocy nie było. Teraz od rana powtórka 38.8...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 22:06   #1733
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

ROBUSTA współczuję goraczki:/

Czeko ale ja widzę już siostrzaną więź jaka łączy moje córki. Powaga - B. Potrafi być taka opiekuńcza w stosunku do mlodszej siostry. Zawsze rano kładę młodszą w łóżku B i tak sobie lezą aż się B dobudzi
To jest taki rutual
No wiadomo zazdrość tez jest no ale to są tylko dzieci
Tak mala różnica wieku zaprocentuje, wierzę w to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 12:21   #1734
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
ROBUSTA współczuję goraczki:/

Czeko ale ja widzę już siostrzaną więź jaka łączy moje córki. Powaga - B. Potrafi być taka opiekuńcza w stosunku do mlodszej siostry. Zawsze rano kładę młodszą w łóżku B i tak sobie lezą aż się B dobudzi
To jest taki rutual
No wiadomo zazdrość tez jest no ale to są tylko dzieci
Tak mala różnica wieku zaprocentuje, wierzę w to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez coraz fajniej sie dogaduja a maly zapatrzony w Grzesia jak w obrazek, do niego najbardziej sie smieje. Grzes niby zdystansowany ale jak nie ma gona horyzoncie to go szuka i sie martwi, glaszcze go tez jak placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 12:50   #1735
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Moje tak samo, super się 'dogadują', mała w starsza zapatrzona a starsza taka opiekuńcza, zabawki pokazuje młodej itp aż im zazdroszczę, bo ja mam siostry od siebie dużo młodsze i mi zawsze brakowało takiego rodzeństwa w zbliżonym wieku.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 21:18   #1736
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Miło patrzeć na takie chwile co nie
Na szczęście jest ich coraz więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Aaahhhh pochwalę się.
Umówiłam się na sesję)))
Chce uwiecznić moje córeczki i różnicę teraz jaka je dzieli. Potem urosną i będą podobne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 08:45   #1737
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Super, że dzieci mają dobre relacje. U Nas Milenka często przydało Marcinkowi, z zazdrości oczywiście ale mimo wszystko tez się lubią. On za nią gania, ona za nim. Jak nie ma Marcinka to wypytuje. Dziś nawet na badaniach płakała razem z nim żeby go puścić bo to boli i on nie chce.

Marcinek biedny cały czas gorączkuje . Jak długo ta gorączka może się utrzymywać ? Niby nie jest bardzo wysoka bo z reguły około 38 a czasem skoczy do 39, ale Marcinek jest juz strasznie zmęczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 14:18   #1738
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

kurcze współczuję gorączki, jeszcze w taki upał, bidulek...

u nas też niby jest więź, chłopcy jak pieski chodzą za młodą, za to ona kiedy ich kocha to jest dobrze, a cześciej są afery, bo coś tam jej wzieli, coś tam zniszczyli i ich bije/popycha. ale jak któryś płacze to ona jest pierwsza, więc chociaż tyle. za to chłopcy, cały czas chcą być razem, gdzie jeden pójdzie to idzie też drugi, z tym że jeden jest taki, że wyrywa wszystko temu spokojnemu, raczkuje po nim, bije zabawkami po głowie, aż się nie mogę doczekać co będzie za rok a na młodą codziennie obsluchuję w żłovku, że dokucza, nie slucha. pytałam co mogę z tym zrobić to panie kazały upominać i przeczekac

Czeko inaczwj się bawi czyjeś a inaczej swoje ze swoimi dziećmi w pewnym momencie popada się w znieczulicę i już nawet do wrzaskow się przyzwyczaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 19:55   #1739
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Nam dziś L urządziła piękny pokaz swojego zachowania przy rehabilitantce. Zagłuszała ją, wyła, nie reagowała na żadne zwracanie uwagi.
Zauważyłam, że w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę, wie, że jak będzie niegrzeczna, to będziemy się nią zajmowali, w sensie upominali itd. tylko, że nie zawsze tak się da.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 09:06   #1740
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Olilina
Milenka tez tak często robi, wszystko żeby zwrócić uwagę na siebie.

Kurde mam zagwozdke. Wczorajsze badania wyszły dobrze. Marcin dostał neosine bo babka mówiła, że to może infekcja wirusowa niekoniecznie reakcja na szczepienie bo skóra czysta. Po neosine gorączka przeszła w dziś wysypka. Czy to była 3 dniowka czy nop? Gorączkę miał 3 równe doby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Chociaż bardziej skłaniam się ku nop... zobaczymy ile potrwa ta wysypka chyba w poniedziałek znów lekarz jak nie zniknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 12:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.