Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 17:20   #4021
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Rotarix chyba 2 razy Do skończenia 1 roku życia suplementuje się 400 j. Ostatnio się o to pytałam

To chyba zależy od wagi a nie od wieku.
A u nad po 6 m.ż. przepisała 600 j.m.


Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Aaa naprodukowała sie i zniknęło mi

Agaciaas polecam z alaantkowe paste z ciecierzycy i marchewkowa.

jawjola, Bonjourbelle polecam jak juz z 400 kulkami, 200 ledwo zakrywa dno


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy kojec 90x90 i... 1300 kulek ale rozkładamy rzadko przez psa


Aaaaa dziewczyny! Dzisiaj znów jadła sama! Wciągała naleśnika aż miło!
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 17:37   #4022
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cześć
Noc bez zmian a w dzień ciężko oddech złapać

Co do klubu, to musicie napisać priv do Kimitri, że chcecie dołączyć i zaakceptować zaproszenie. Link do klubu jest w pierwszym poście. Jeśli chodzi o fb, to fiolek7317 podała w klubie swoje dane - musicie się przedstawić i ją zaprosić
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 19:34   #4023
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Zalecenia dot wit. D:
http://www.ptmp.com.pl/png/png2z4_20...witamina-D.pdf
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 19:57   #4024
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez adzia_jadzia Pokaż wiadomość
Witajcie
Jak utopiłam telefon i nie mogę zainstalować aplikacji na tym co mam to nie bardzo mam kiedy czytać i pisać z Wami. Wybaczcie ale nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, za dużo piszecie

Nasz szkrab już świetnie raczkuje, sam zjada chrupki i musy z gerberka te torebkowe, czasami się jeszcze upapra wstaje przy każdym meblu, rozwala zabawki po całym mieszkaniu. Od jakiś 2 mc przesypia już całe nocki, ale śpi z nami w łóżku. idzie spać tak 22 i śpi do 8 - 9 z pobudką koło 6 na cyca.

Na razie nie mamy miejsca w żłobku więc siedzę w domu, mój pracuje. Jakoś dajemy radę.

Miłego dnia
Miło Cię widzieć, wieki Cię nie było odzywaj się częściej! Czasem się zastanawiam co tam u Mamusiek, które zamilkły szkoda, że tak zniknęły.

Jawjola, w ciągu dnia jakoś daję radę, ale jak tylko położę Twixy spać to sama padam na pyszczek kompletnie bez mocy. Tyle dobrze, że Twixy są raczej grzeczne w ciągu dnia (tfu tfu).

Ja daję moim 800 Wit. D. Pediatra kazała zwiększyć, bo pociły im się główki, pisałam kiedyś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 07:45   #4025
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dziewczyny a te skórzane kapciuszki to na gołą stopę czy skarpetę czy obojętnie?
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 08:50   #4026
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Dziewczyny a te skórzane kapciuszki to na gołą stopę czy skarpetę czy obojętnie?
Ja zakładam raz tak raz tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 09:54   #4027
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Co za noc! Nie wiem co się stało Twixom, ale od kilku dni fatalnie śpią w nocy, a ta to już był prawdziwy dramat. Może jakiś przełom idzie i w końcu usiądą albo coś. Na szczęście mój tata naprawił nam ekspres do kawy, takie małe pocieszenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 12:21   #4028
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hey.

Nie będę się oszukiwać że nadrobię. I nie będę siebie i was oszukiwać że będę tu regularnie. Jakoś mi nie po drodze z forum... Prędzej na fb zajrzę.


Mam nadzieję że u was i dzieciaków wszystko ok.

U nas bardzo fajnie. Bąbel raczkuje, siedzi, wstaje przy czym tylko może. Za chwilę przebija się górne jedynki i będzie miał 6 zębów. W tygodniu idziemy na szczepienie to dowiem sie ile waży ale pewnie będzie już ponad 10 kg

Pozdrawiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 19:22   #4029
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej my dziś po sesji. Było wspaniałe, pani fotograf bardzo fajna babeczka, miała ze sobą mnóstwo rekwizytów, zabrała nas w super miejsce, a młody dał radę. Zdjęcia będę mieć za dwa tygodnie ale już wiem że będą super. Już nie mogę się doczekać. Każdej z was polecam taką sesję moje dziecko dzisiaj zaczęło wydawać masę różnych dźwięków, głoski, sylaby. No i dużo pluje, czasem zupą
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 07:06   #4030
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Może nawet bez klubu napisac wiadomosc do fiolek z danymi i prośbą o dodanie na fcb ? Bo kimitri sama piszę, że rzadko tu bywa to może nie mieć jak dodać
Mi sie dziecko totalnie zepsuło, takie grzeczne bylo, a teraz szaleje i w dzień i w nocy. Ręce juz odpadają, a jak jej coś zabronie to skubana głową o panele bije 🤦🤷
Majaaa jaki smoczek masz do mleka z kaszka ? Czy ten standardowy 3 da radę (powyżej 6ms) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 08:25   #4031
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cześć dziewczyny,
Nie daje rady być na bieżąco...
Ostatnio cała trójka chorowała, z czego u córki skończyło się na antybiotyku, a chłopcy mieli tylko 7 dni katar i kaszel.
Chłopaki mi stają przy wszystkim, jeden już ładnie czworakuje, drugi zaczyna, chociaż nadal wygodniej im pełzać. Tylko jeszcze nie siedzą i jakoś się na to nie zanosi.
Nocki mamy tak tragiczne, że nawet nie będę pisać, bo mój kręgosłup już daje mi się we znaki.
Czytalam, że u większości też taki kryzys snu?
Miłej niedzieli 😊
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 08:37   #4032
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej
Wróciliśmy z wakacji, a że zaraz znowu wyjeżdżamy, standardowo ugrzęzłam w górach prania.

Mały pięknie zniósł loty w obie strony. W tamtą głównie spał i trochę zaczepiał ludzi, miał tylko jeden słabszy moment, a z powrotem zasnął przed odlotem i obudził się pod naszym domem nie obudziło go lądowanie, wynoszenie z samolotu, pakowanie do wózka ani jazda nocnym autobusem

Mały raczkuje jak torpeda. Jest też ciekawski i potrafi otworzyć praktycznie każda szafkę i znaleźć każda niedozwoloną rzecz. Nie ogarniam.

Miłego dnia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 09:04   #4033
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Emeczka super ze wyjazd się udał gdzie teraz wybywacie?

Hej
U nas nocki nawet ok, czyli że trzy pobudki obowiązkowo. Pół nocy śpi w łóżeczku a pół z nami. A poza tym ciągle wstaje przy kanapie, nawet chyba próbuje się przemieszczac na nogach ale nie wychodzi jej i kończy się płaczem. No i duuuzo i głośno krzyczy, cały dzień.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 09:26   #4034
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Może nawet bez klubu napisac wiadomosc do fiolek z danymi i prośbą o dodanie na fcb ? Bo kimitri sama piszę, że rzadko tu bywa to może nie mieć jak dodać
Mi sie dziecko totalnie zepsuło, takie grzeczne bylo, a teraz szaleje i w dzień i w nocy. Ręce juz odpadają, a jak jej coś zabronie to skubana głową o panele bije 🤦🤷
Majaaa jaki smoczek masz do mleka z kaszka ? Czy ten standardowy 3 da radę (powyżej 6ms) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Nie daje rady być na bieżąco...
Ostatnio cała trójka chorowała, z czego u córki skończyło się na antybiotyku, a chłopcy mieli tylko 7 dni katar i kaszel.
Chłopaki mi stają przy wszystkim, jeden już ładnie czworakuje, drugi zaczyna, chociaż nadal wygodniej im pełzać. Tylko jeszcze nie siedzą i jakoś się na to nie zanosi.
Nocki mamy tak tragiczne, że nawet nie będę pisać, bo mój kręgosłup już daje mi się we znaki.
Czytalam, że u większości też taki kryzys snu?
Miłej niedzieli
Siostrooooo! Wszystko się zgadza poza trzecim dzieckiem i chorobą (tfu tfu). Moi teraz są na etapie klękania i podciągania się w łóżeczku. Niech pupy wreszcie posadzą jak należy, a nie za stawanie się brać.
Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Hej
Wróciliśmy z wakacji, a że zaraz znowu wyjeżdżamy, standardowo ugrzęzłam w górach prania.

Mały pięknie zniósł loty w obie strony. W tamtą głównie spał i trochę zaczepiał ludzi, miał tylko jeden słabszy moment, a z powrotem zasnął przed odlotem i obudził się pod naszym domem nie obudziło go lądowanie, wynoszenie z samolotu, pakowanie do wózka ani jazda nocnym autobusem

Mały raczkuje jak torpeda. Jest też ciekawski i potrafi otworzyć praktycznie każda szafkę i znaleźć każda niedozwoloną rzecz. Nie ogarniam.

Miłego dnia



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rośnie Wam mały podróżnik gdzie teraz wybywacie?

Wczorajszy wieczór to był dramat nad dramaty, bujałam się z Twixami od 19 do 1 w nocy! Gnomy nie chcą spać, jak tylko poczują, że odkładam do łóżeczka to zaraz ryk. Najpierw Prawy Twix, nie mógł zasnąć, kulał się po łóżku, czworakował, robił pompki, a jak udało się go uśpić, to zdążyłam tylko wziąć prysznic, Lewy Twix już czekał Żeby było śmieszniej do męża przyjechali koledzy, więc sama musiałam sobie radzić. Na końcu tak się poryczałam, że nie mogłam się uspokoić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 09:31   #4035
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Współczuję chorób i trzymam kciuki za siadanie U nas też armagedon, pełno dziecka wszędzie a ja nie nadążam i mam wyrzuty sumienia jak gdzieś walnie głową...
Ale fajnie, zazdroszczę wyjazdu.
Czekam jak na zbawienie na tego mojego męża bo już cięęęęężko jest. Jeszcze teściowa mnie ostatnio dobiła mówiąc że powinnam bardziej Małej pilnować żeby sobie głowy nie obijała. A ja przecież czasem muszę chociażby obiad zrobić

I mam pytanie- w lato czy ogólnie jak jest ciepło to w wózku na spacerach wożę bidon z wodą dla Malej a co zimą?
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 10:12   #4036
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Na Maltę a potem już koniec wojaży.

Toja ja nie wożę picia. Podaje małemu przy posiłkach, przynajmniej od kiedy nie ma upałów. Może powinnam częściej? ale jakoś wolę mu podawać mleko niż wodę.

Amparo dzielna istoto, mam nadzieję, że te harce to chwilowe. Super dajesz sobie radę. Chwile słabości ma każdy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 16:33   #4037
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
Może nawet bez klubu napisac wiadomosc do fiolek z danymi i prośbą o dodanie na fcb ? Bo kimitri sama piszę, że rzadko tu bywa to może nie mieć jak dodać
Mi sie dziecko totalnie zepsuło, takie grzeczne bylo, a teraz szaleje i w dzień i w nocy. Ręce juz odpadają, a jak jej coś zabronie to skubana głową o panele bije 🤦🤷
Majaaa jaki smoczek masz do mleka z kaszka ? Czy ten standardowy 3 da radę (powyżej 6ms) ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Butelki i smoczki mam Avent Natural, jak zaczęłam dodawać kaszke do mleka to miałam właśnie 3 dziurki i dobrze szło, ale jak pisałam wcześniej to robię mleko szybciej żeby kaszka nasiakla/zmiekla. Teraz od 3 dni mam już 4 dziurki, tamte smoczki za bardzo się zuzyly już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Współczuję chorób i trzymam kciuki za siadanie U nas też armagedon, pełno dziecka wszędzie a ja nie nadążam i mam wyrzuty sumienia jak gdzieś walnie głową...
Ale fajnie, zazdroszczę wyjazdu.
Czekam jak na zbawienie na tego mojego męża bo już cięęęęężko jest. Jeszcze teściowa mnie ostatnio dobiła mówiąc że powinnam bardziej Małej pilnować żeby sobie głowy nie obijała. A ja przecież czasem muszę chociażby obiad zrobić

I mam pytanie- w lato czy ogólnie jak jest ciepło to w wózku na spacerach wożę bidon z wodą dla Malej a co zimą?
Mam bidon z ciepłą wodą w tym steropianowym opakowaniu. W Rossmannie kupowałam. Nie wiem jak to się fachowo nazywa (dziura w mózgu).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 16:50   #4038
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Amparo moi też zwykle jak mąż się umówi z kolegami, to dają tak czadu, że płacze z bezsilności.

Maja Avent ma też smoczek trojprzeplywowy, my czasami takiego używamy, największy przepływ jest na gęste mleko z kaszką, a mniejsze na mleko ;-)
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 17:10   #4039
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Amparo moi też zwykle jak mąż się umówi z kolegami, to dają tak czadu, że płacze z bezsilności.

Maja Avent ma też smoczek trojprzeplywowy, my czasami takiego używamy, największy przepływ jest na gęste mleko z kaszką, a mniejsze na mleko ;-)
Taki też mam, ale małemu leci za szybko, że nie nadaza polykac. Raz mi się tak zakrztusil. Wiex używam tych standardowych z dziurkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 19:12   #4040
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Witam po intensywnym weekendzie. W sobotę sesja a dziś z młodym dwa razy byliśmy na mega długim spacerze, byliśmy też z młodym w parku o pierwszy raz sam siedział na huśtawce cieszył się bardzo. Poza tym rano szybko obiad chciałam zrobić bo w tygodniu to zwykle tz gotuje.a potem jeszcze kolację aż młodym to teraz ciężko cokolwiek zrobić. Poza tym idą nam kolejne zęby,wczorajsza noc była fatalna więc dziś dałam młodemu czopek. No i młody zaczął pięknie po swojemu mówić.ba, dza, nie, daj. Ten okres o wiele bardziej mi się podoba od noworodkowego
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 19:17   #4041
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Czesc!

Majka i jak tam kolejne dni blw? Super, ze ruszyła z samodzielnym jedzeniem


Ja wit D podawałam 2 kropelki Vigantolu, czyli 1000j. Teraz podaje jedną kroplę plus jedną dawkę Millers Baby, ktora ma 200j, wiec wychodzi 700j.

Ampro u nas od ok. 2 tygodni tragiczne nocki, a z dwojka to wyobrazam sobie, ze przechodzisz armagedon. Duzo sily i cierpliwosci!

Ewka mnie sie marzy taka sesja, ale na roczek, tz bez okazji raczej sie nie namówi na zdjecia jak bedziesz miala ochote, pochwał sie zdjęciami


Emeczka ale masz syna spiocha! Super, przynajmniej nie meczyliscie sie. Udanej kolejnej podrozy!

Bonjourbelle ooo u nas krzyki i piski od rana. Po poludniu jakos stopuje z tymi wrzaskami, ale rano to sa cale arie

_toja jak jest cieplo to picia mam ze soba tak do min 15 stopni. Pozniej nie ubiore, uznaje, ze raczej nie uschnie z pragnienia przez 2h.

My na weekend we trojke pojechalismy do Karpacza, mielismy piekna pogode, mega odpoczelismy. Dziecko idealne do wyjazdów grzeczne, dal odpoczac. Po raz pierwszy bylismy w pokoju zabaw jak byl sam to szal, jak schodziły sie dzieci i biedny byl nimi taki zaciekawiony, one nim kompletnie nie i tylko raczkował za nimi w ta i z powrotem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 21:06   #4042
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Współczuję chorób i trzymam kciuki za siadanie U nas też armagedon, pełno dziecka wszędzie a ja nie nadążam i mam wyrzuty sumienia jak gdzieś walnie głową...
Ale fajnie, zazdroszczę wyjazdu.
Czekam jak na zbawienie na tego mojego męża bo już cięęęęężko jest. Jeszcze teściowa mnie ostatnio dobiła mówiąc że powinnam bardziej Małej pilnować żeby sobie głowy nie obijała. A ja przecież czasem muszę chociażby obiad zrobić

I mam pytanie- w lato czy ogólnie jak jest ciepło to w wózku na spacerach wożę bidon z wodą dla Malej a co zimą?
Na allegro są termosy ze słomka. Wpisz bidon termos i sprzedawca sklep kuchenny czy jakoś tak. Pojemność 350 lub 450 ml. Z uchwytami. Ja właśnie zamówiłam. Sprawdzone przez doświadczone koleżanki matki.


Ja na wątek nie mam. Za bardzo czasu ale apke czasem otworzę i jak mi wyświetli prywatna wiadomość z prośbą o dostęp do klubu to nawet na telefonie dam radę dodać.
Niestety nie ogarniam kto się tutaj odzywa na tyle długo aby mieć dostęp do klubu gdzie są zdjęcia itp więc nie wiem - mam wysyłać zaproszenia do każdego kto się zgłosi do mnie na pw?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 21:10   #4043
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Właśnie zamówiłam kombinezon na zimę w HM Bez stopek. Dokupię buciki i będzie ok. I dla siebie kieckę
Jeszcze Musze kurteczkę kupić ale też mam upatrzona.

Emeczka super ze tak podróżujecie. My jeszcze musimy inwestować $$ w mieszkanie, potem też zamierzamy polatać tu i tam.

Fiolek widziałam wasze zdjęcia, fajny weekend mieliście.

Ja tym razem głównie odpoczynek bo mąż powiedział że w weekend on będzie wychowywał córkę a ja mam się nie wtrącać 🤣 pospacerowali, pobawili się a ja mogłam nic nie robić
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 21:57   #4044
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Majaaaa dzięki za odpowiedź o kapciuszkach
Kimitri dzięki za sprzedawcę

U nas spacery są i będą, min 3 dziennie, z czego jeden przynajmniej 1,5 h. Wolę mieć coś do picia w normalnej temperaturze dla Małej, nie uśmiecha mi się przy jesienno zimowej pogodzie wyskakiwać z cyckiem

fiolek7317 Karpacz fajny jest, chociaż nie powiem trochę się spociłam pchając wózek pod Wang Tym bardziej że spaliśmy po drugiej stronie miasta

Ewka788 fajnie że weekend się udał


bonjourbelle oooo zazdro milion! Brzmi jak mój wymarzony weekend. W HM zamówiłam dla siebie parkę, dla Małej też W sumie szkoda, że identycznego koloru nie było

A tymczasem siadam do notatek i zakuwania Matko gorzej niż na studiach...
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 21:58   #4045
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Fiołek jakoś to idzie do przodu
Miała wczoraj i dziś kanapeczki z pastą z awokado i natki pietruszki to super jej poszło tzn. najpierw zeskrobala pastę paluszkami, cześć zjadła a część rozsmarowała i dogryzla bułki. Naleśniki też poszły fajnie, melonem się zakrztusiła konkretnie...
Cały czas z tyłu głowy mam że jakbym ja karmiła to zjadłaby więcej, ale staram się to wyrzucić z głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 23:18   #4046
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Toja, chyba w mohito widywalam kiecki dla mamy i córki identyczne. Ale dla starczych dziewczynek. Może kiedyś się wystroimy tak a w HM już widziałam że świąteczne się pojawiają, czekam na grudzień bardzo
Powodzenia w nauce. Czego się uczysz?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 07:59   #4047
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej. Byliśmy na weekend u babci więc tylko tak z grubsza nadrobilam. Małej katar w zasadzie przeszedł, tylko trochę jeszcze harczy, nic iecej się nie działo więc się wybraliśmy żeby nie siedzieć w mieście w taka piękna pogodę. Za to ja od wczoraj zupełnie bez sił bo wieczorem mnie rozłożyło chorobsko. Pewnie załapałam od malej. Dziś tz mówi że i jego coś bierze. Ehh to będzie ciężko tydzień.

Emeczka super że tak możecie wypocząć i mały dobrze znosi podróże.

Toja, Bonjourbelle pochwalcie się jakie macie upatrzone kurtki/ kombinezony dla maluchów. Ja też szukam ale na nic się nie mogę zdecydować bo miałam upatrzona w kappahl i jak pojechałam kupić to się okazało że w calej Warszawie nie ma już rozmiaru 😞 a on line nie ma ich wcale. I teraz tak cały czas mi siedzi w głowie, że nie mogę się na nic innego zdecydować. A chyba najwyzsza pora

Współczuję nocek, u nas niestety to samo. A co dopiero muszą czuć nasze mamy Twixow.

Toja nie da sie uniknac upadkow ale rozumiem ze slowa tesciowej wkurzaja i sieja niepotrzebnie niepokoj. W dzień u nas to samo, mała wszędzie wejdzie i wszystko ściganie. A w sobotę mi się strasznie przewróciła głowa na plytki, aż mi się płakać chcialo i miałam wyrzuty że jej nie pilnowalam. Juz nawet mialam mysli zeby jechac na pogotowie ale nic sie zlego nie działo.

Majkaaaa cieszę się że mała załapała samodzielne jedzenie.

Cooosik a to agentka, taki maluch a już sobie wykombinowala bicie głowa o podłogę!

My na spacery bierzemy zawsze wodę ale jak jest bardzo zimno to nie podaje. Przed wyjściem robię ciepła i zwykle jak podaje na spacerze to jest letnia.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 08:51   #4048
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej,
Po udanej nocce nastał BARDZO ciężki dzień. Upierdliwiec i jęczybula level master. Coś strasznego... Marudzi non stop. Nie mogę go odłożyć na sekundę bo już wyje 🤦🏻☠♀️ a jeszcze mnie chorobsko bierze i energii brak. Oooooo losie, to będzie ciężki dzień.

Mam w planach upiec dzisiaj ciasto marchewkowe z przepisu Kwestia Smaku, chociaż przy takim kwękaniu Kluski to nie wiem czy dam radę zrobić cokolwiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 08:58   #4049
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Jawjola, kombinezon wzielam taki https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0616123007.html
A kurtke chce taka: https://www.next.pl/pl/xo01012s1#551625

Maja, dużo siły ;*

U mnie jak co poniedziałek - pranie i sprzątanie, ale muszę zaliczyć też jakiś dłuższy spacer bo super pogoda jest
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 09:05   #4050
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Jawjola, kombinezon wzielam taki https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0616123007.html
A kurtke chce taka: https://www.next.pl/pl/xo01012s1#551625

Maja, dużo siły ;*

U mnie jak co poniedziałek - pranie i sprzątanie, ale muszę zaliczyć też jakiś dłuższy spacer bo super pogoda jest
Super ten kombinezon, może wezmę Kluskowi ten w gwiazdki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.