Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;) - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 13:41   #2491
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
ja ostatnio świetną bluzę w Cubusie, piekna jest, taka o jakiej marzyłam , szara z kapturem , motywem serca i I love life , widziałyście ostatni katalog , gazetkę Cubusa, tam modelka jest w tej bluzie i jest kupon na 25 % rabatu na dowolną rzecz do 24 grudnia.....mam zamiar skorzystać
Coraz bardziej lubię Cubusa
Pokaż bluze Ja chyba jeszcze niczego nie miałam z Cubusa Oczywiście nie ma go u mnie w mieście, a jak jestem w galerii w innym mieście, to jakoś zawsze na Cubusa brakuje mi czasu... Następnym razem muszę wejść.

Ja jak zobaczyłam koszule na wystawie, to już byłam stracona
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:45   #2492
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

Super, że po dłuższym czasie odnalazłyście wspólny język, a do tego tak bardzo jej pomogłaś. Wiadomo najłatwiej porzucić stary związek i wejść w coś nowego, tylko czy ten dreszczyk emocji i motylki w brzuchu są tego warte? Wtedy trudno myśleć logicznie i nie można ocenić czy rzeczywiście jest się w stanie zbudować stabilny związek z nowym parterem. Dlatego tak ważna jest tutaj rada osoby obiektywnej, chcącej naszego dobra...
Ja jestem na etapie tłumaczenia przyjaciółce, że jej obecny hmmm... "związek" nie ma sensu...
A tak poza tym, przysłowia mądrością ludów... "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie..."

W jej przypadku stanowczo gra nie była warta świeczki , poznałam też obiekt jej westchnień i mogłam na chłodno ocenić sytuację, wysnuć wnioski i coś jej podpowiedzieć. Ja tylko jej powiedziałam co ma, co daje jej nowy facet i co będzie miała z nim w nowym związku

No i jakoś powoli moje przepowiednie zaczęły się spełniać, spadły różowe okulary i zobaczyła obiekt westchnień w zupełnie innych kolorach

Cóż liczę, że będzie szczęśliwa i że już takiego numeru nie zrobi swojemu mężowi, obiecała mi to ale wiecie jak to jest......

Bluzy nie mam jak pokazać, ale oni mają świetne bluzy, nie wiem jak to wyjaśnić ale takie sexy, super krojone, wąskie a długie i wygląda się bardzo kobieco, w ogóle kocham takie sportowe bluzy
Coś w typie, ale moja jest cała rozpinana i z innym motywem, porządna bawełna, nie do zdarcia, to nie moja pierwsza od nich

http://www.we-dwoje.pl/damska;kolekc...html?foto_id=2

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-12-11 o 13:53
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:52   #2493
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
W jej przypadku stanowczo gra nie była warta świeczki , poznałam też obiekt jej westchnień i mogłam na chłodno ocenić sytuację, wysnuć wnioski i coś jej podpowiedzieć. Ja tylko jej powiedziałam co ma, co daje jej nowy facet i co będzie miała z nim w nowym związku

No i jakoś powoli moje przepowiednie zaczęły się spełniać, spadły różowe okulary i zobaczyła obiekt westchnień w zupełnie innych kolorach

Cóż liczę, że będzie szczęśliwa i że już takiego numeru nie zrobi swojemu mężowi, obiecała mi to ale wiecie jak to jest......
czasem ciężko opanować się w takiej sytuacji, nawet jeśli obecny związek jest w miarę ok, niektórym wystarczy, że zawieje nudą i wtedy bardzo łatwo wpaść w jakieś dziwne nowe układy.
Wiecie, kiedyś przez chwilę spotykałam się z żonatym facetem i ciężko mi się było z tego wyplątać.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 14:03   #2494
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
czasem ciężko opanować się w takiej sytuacji, nawet jeśli obecny związek jest w miarę ok, niektórym wystarczy, że zawieje nudą i wtedy bardzo łatwo wpaść w jakieś dziwne nowe układy.
Wiecie, kiedyś przez chwilę spotykałam się z żonatym facetem i ciężko mi się było z tego wyplątać.
No wiem, wiem .....

Ale wiesz czasem trzeba myśleć, racjonalnie, ona ma dwójkę dzieci i piekiełko jakie im zgotowała to hoho A jakie piekiełko by zgotował jej nowy "kochaś" to inna sprawa....

Ja naprawdę nie jestem orędowniczką trwania w chorych związkach, bycia razem z przyzwyczajenia, bo czas...bo strach... Sama zresztą, zrobiłam taki przewrót w życiu, że jako sobie myślę o tym racjonalnie to

Ale wszystko musi mieć jakies podstawy, jakieś prwadopodobieństwo że to się może udać a tu takiego nie było- no way
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:09   #2495
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
No wiem, wiem .....

Ale wiesz czasem trzeba myśleć, racjonalnie, ona ma dwójkę dzieci i piekiełko jakie im zgotowała to hoho A jakie piekiełko by zgotował jej nowy "kochaś" to inna sprawa....

Ja naprawdę nie jestem orędowniczką trwania w chorych związkach, bycia razem z przyzwyczajenia, bo czas...bo strach... Sama zresztą, zrobiłam taki przewrót w życiu, że jako sobie myślę o tym racjonalnie to

Ale wszystko musi mieć jakies podstawy, jakieś prwadopodobieństwo że to się może udać a tu takiego nie było- no way
Niekiedy potrzebna jest obiektywna opinia kogoś, kto nie uczestniczy w danej sytuacji...człowiek zauroczony często nie potrafi myśleć racjonalnie
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:19   #2496
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Niekiedy potrzebna jest obiektywna opinia kogoś, kto nie uczestniczy w danej sytuacji...człowiek zauroczony często nie potrafi myśleć racjonalnie
Dokładnie, idę już sobie na ploteczki tym razem w realu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 16:49   #2497
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

Widziałam twoje pytanie, ale nie mam czasu żeby się tym zając Później pimyśl,e musze sie zorientowac w ofercie dla 50+.
Rozumiem Poczekam i z góry dziękuję


Wróciłam od ginekologa. Facet w średnim wieku, miły. Badanie szybkie i bezbolesne. Cytologia pobrana, na wyniki muszę poczekać, ale powiedział, że jest czyściutko ( ), więc na pewno I lub II grupa, nie ma się czym zupełnie przejmować Cieszę się.
Jeszcze przed Wigilią, 23.12 mam podjechać na USG.
Uff!!!! Mam to za sobą!
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 17:02   #2498
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

tak piszecie o tej pielegnacji ze i ja sie za siebie wzielam.
od jakiegos czasu uzywam acne dermu a dzis kupilam effaclar K. za 41zl krem i zel do mycia twarzy-chyba nie tak drogo
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:10   #2499
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
czekoladę Studentską

Czekolady nie opłaca się kupować w Czechach. W Polsce jest taniej (no chyba, że sprzedawca narzuci kosmiczną marżę ). Ale ogólnie czekolada w Czechach jest droższa niż w Polsce.

Załamuję się
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:45   #2500
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Czekolady nie opłaca się kupować w Czechach. W Polsce jest taniej (no chyba, że sprzedawca narzuci kosmiczną marżę ). Ale ogólnie czekolada w Czechach jest droższa niż w Polsce.

Załamuję się
Gdyby tylko Studentska była do kupienia gdzieś w Warszawie to chętnie bym ją nabyła nawet z kosmiczną marżą .
No i pytanie czy to by było to samo... Miałam tak kiedyś ze szwedzką czekoladą Marabou udało mi się nabyć czekoladki tej firmy w szwedzkim sklepiku w Ikei i były one jakieś takie... jakby już lekko podstarzałe.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:54   #2501
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Gdyby tylko Studentska była do kupienia gdzieś w Warszawie to chętnie bym ją nabyła nawet z kosmiczną marżą .
No i pytanie czy to by było to samo... Miałam tak kiedyś ze szwedzką czekoladą Marabou udało mi się nabyć czekoladki tej firmy w szwedzkim sklepiku w Ikei i były one jakieś takie... jakby już lekko podstarzałe.
Na pewno gdzieś jest. U mnie w kilku sklepach można znaleźć, a w hurtowni jest cięgle . A jeśli u mnie jest to w Warszawie tym bardziej.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 18:17   #2502
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

O matko dziewczyny
84 strony do nadrobienia kiedy ja to zrobię ostatnio zaglądałam tu jeszcze w poprzedniej części. Może ktoś mi pokrótce streścić co się dzieje?
Mnie wciągnął wir remontu wydałam prawie 50000 ale efekt jest super no ale to jeszcze nie koniec bo z mebli mam tylko tv szafe komandora i szafki kuchenne. Siedzieć będziemy na blatach kuchennych albo zjemy na stojąco Młode małżeństwo na dorobku
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:22   #2503
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Twin co do priorytetów , zauważ że Ty byłaś na praktykach, a to wiadomo wykorzystują wtedy na maksa Jak się pracuje kilka lat w jednej firmie to wierz mi, że wszystko można pogodzić, przynajmniej ja mam taką możliwość , ale wiadomo nie zawsze tak jest np. L_V pracuje podobnie jak ja ale w innej branży i bidulka jest zapracowana ciągle...
Wiesz Dorinko owszem byłam na praktykach, ale byłam wręcz traktowana ulgowo, bo dziewczyna, pod którą podlegałam wychodziła z założenia, że mam wakacje i oprócz tego, żebym sie czegoś nauczyła to nie chciała, żebym się zaharowała. Absolutnie nie byłam wykorzystywana! co wiem, ze często dzieje sie na praktykach. W tamtej firmie po prostu ciagle coś się dzieje i nie ma czasu na wizaż itp. sprawy. Dlatego też dziwię się, że Wy w pracy jesteście takie aktywne na wizażu ale widać inna branża, inne obowiązki i rodzaj pracy i udaje się Wam to pogodzić



Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Butter i jak Dex?....niezle Twin wykrakała ten wieczor kawalerski.
Przyznam ze w szoku bylam.
Niezła jestem co? ostatni odcinek będzie super. Ciekawe czy podczas gdy Dex żegnał się z Prado Deb złapała Skinnera... gdyby tak się stało ciekawe jak Dex "wytłumaczy się "z morderstwa Poza tym gdzie była LaGuerta gdy Dex zabijał Miquela? No i na bank będzie ceromonia ślubna

Usmialam się jak przeczytałam na jakimś forum a propo Dextera jako męża:

"- Co robisz, skarbie?
- Nic, kochanie, idę robić puzzle i puree ze złych ludzi.
- Umyłeś noże?
- Tak kotku.
- No dobrze, tylko wróć wcześniej.
- Tak kotku.
- I weź szalik! Zobaczysz, kiedyś przeziębisz się wrzucając worki do zatoki - tak tam wieje!
- Tak kotku (I won't kill my wife, I won't kill my wife, I won't kill my wife) "


Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Na pewno gdzieś jest. U mnie w kilku sklepach można znaleźć, a w hurtowni jest cięgle . A jeśli u mnie jest to w Warszawie tym bardziej.
Ja też nigdzie oprócz Czech nie widziałam Studenckiej czekolady
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:25   #2504
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Diana ciesze sie ze wizyta nie byla taka straszna. Wazne ze sie przebadalas Ja akurat tego lekarza nigdy nie lekcewaze i sama co jakis czas chodze na kontrol..A mezczyzna czesto jest delikatniejszy od kobiety.
Do innych mnie trzeba wolami zaciagac he he

A ja jestem chora i mam zwolnienie do wtorku. Anitka sie rozlozyla

PZs1 zycze udanej wycieczki :P Praga jest podobno piekna wiec pewnie ci sie spodoba

Sanetko idz do dermatologa jesli nie przejdzie wysypka

Haniu sniegiem sie nie przejmuj jak nie tu, to na nartach bedziesz go miala ze sie bedziecie zakopywac w sniegu z Tz albo rzucac sniezkami. Wiec nie ma co sie smutkac

Poemi czemu sie zalamujesz? O co chodzi?
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:26   #2505
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

Ja też nigdzie oprócz Czech nie widziałam Studenckiej czekolady
No bo jeszcze uwierzę, że w moim mieście jest coś czego nie ma gdzie indziej . Zazwyczaj jest odwrotnie
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:28   #2506
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Poemi czemu sie zalamujesz? O co chodzi?
Stwierdziłam, że moje malarstwo po ostatnim wzlocie upadło bardzo nisko... Bardzo bardzo nisko . Chyba źle wybrałam studia... Nie nadaję się
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 18:59   #2507
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Stwierdziłam, że moje malarstwo po ostatnim wzlocie upadło bardzo nisko... Bardzo bardzo nisko . Chyba źle wybrałam studia... Nie nadaję się
Ejj Poemi kiedy jest sie arysta nie zawsze jest wena itp.. Czasem po swietnym projekcie przychodzi czas wyciszenia i choc bardzo chcemy ciezko jest stworzyc cos swietnego. Ale najwazniejsze zeby pracowac nad talentem i go nie marnowac. Ani sie obejrzysz i znow bedziesz sie chwalic jak inni podziwiaja to co stworzylas. Takze glowa do gory. I jesli to jest cos co naprawde chcesz robic w zyciu twoja pasja to nie poddawaj sie gdy pojawia sie trudnosci bo to przejsciowe
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:05   #2508
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Stwierdziłam, że moje malarstwo po ostatnim wzlocie upadło bardzo nisko... Bardzo bardzo nisko . Chyba źle wybrałam studia... Nie nadaję się
Nie martw się, to na pewno tylko chwilowy dołek, przejdzie i za chwilę znowu zacznie się wyż
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:10   #2509
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Ejj Poemi kiedy jest sie arysta nie zawsze jest wena itp.. Czasem po swietnym projekcie przychodzi czas wyciszenia i choc bardzo chcemy ciezko jest stworzyc cos swietnego. Ale najwazniejsze zeby pracowac nad talentem i go nie marnowac. Ani sie obejrzysz i znow bedziesz sie chwalic jak inni podziwiaja to co stworzylas. Takze glowa do gory. I jesli to jest cos co naprawde chcesz robic w zyciu twoja pasja to nie poddawaj sie gdy pojawia sie trudnosci bo to przejsciowe
Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Nie martw się, to na pewno tylko chwilowy dołek, przejdzie i za chwilę znowu zacznie się wyż
Eh... Po prostu nie nadję się do tego, a ten ostatni przebłysk geniuszu to tylko przypadek . Jak patrzę na mój nowy obraz to ryczeć mi się chce .
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 22:04   #2510
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Dziewczyny....co za dzień. W pracy padł mi wizaż, więc nie mogłam z Wami popisać... Zaraz po pracy korepetycje do 20, a na 20:20 do gina... Wróciłam pół godziny temu i musiałam wstawić zrobiony piernik do piekarnika... dopiero się piecze...kiedy ja pójdę spać .. ;(
Jestem tak zmęczona, jak dawno nie byłam

Dexa obejrzałam, fajny... śmiesznie, jak przywalił Masuce w dzioba
Ciekawe co będzie w nastepnym odcinku Już się nie mogę doczekać...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 22:51   #2511
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć dziewczyny

Co do Studenckiej, to ja zawsze kupuję na Słowacji Najtaniej i w każdym sklepie przy granicy Do tego mega tuba lentilków

A ja dziś sobie kupiłam część stroju Sylwestrowego, bo idę na bal na 300 osób Bezalkoholowy, ale ja się w każdym stanie świetnie bawię A kupiłam sobie fajną bluzeczkę i kolczyki Jeszcze tylko coś na szyję i tadam Mam nadzieję, że zabawa przednia będzie A Wy macie już jakieś plany/

Kurcze, nie wchodzi mi znak zapytania w komputerze:/ I tylko znak zapytania:/ Macie pomysł co to może być/
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010

Edytowane przez Melodia mgieł nocnych
Czas edycji: 2008-12-11 o 22:53 Powód: dopisek
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 07:23   #2512
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

dzień dobry, dziś się zanosi taki dzień, że jednak na wizażowanie czasu nie będzie za wiele


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Gdyby tylko Studentska była do kupienia gdzieś w Warszawie to chętnie bym ją nabyła nawet z kosmiczną marżą .
No i pytanie czy to by było to samo... Miałam tak kiedyś ze szwedzką czekoladą Marabou udało mi się nabyć czekoladki tej firmy w szwedzkim sklepiku w Ikei i były one jakieś takie... jakby już lekko podstarzałe.
ja też jej nigdzie nie widziałam, ale tą marabou kupuję regularnie, ostatnio nawet zdziwiona byłam, bo była też w netto, co prawda tylko jeden rodzaj, ale zawsze.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 07:53   #2513
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć

Kurcze, coś mi nie wyszedł zbytnio ten wczorajszy piernik Inaczej sobie go wyobrażałam

Ale giciorsko, że już piątek szkoda, że dopiero rano
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 08:20   #2514
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cześć

Ale przezywacie tę czekoladę , ja jej nawet nie jadłam, nie przepadam za czekoladą jak za wszystkim co słodkie , więc nie mogę Was w tym wspierać

Co jesteście dzisiaj takie rozmowne, nie nadążam za wami

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-12-12 o 09:10
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:19   #2515
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć

Ale przezywacie tę czekoladę , ja jej nawet nie jadłam, nie przepadam za czekoladą jak za wszystkim co słodkie , więc nie mogę Was w tym wspierać

Co jesteście dzisiaj takie rozmowne, nie nadążam za wami
Ja jestem sama w pracy, więc średnio mam czas... poza tym mam doła... więc nawet nie mam siły pisać
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:22   #2516
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość

A ja jestem chora i mam zwolnienie do wtorku. Anitka sie rozlozyla
Oj, biedactwo . To do łóżka i wygrzej się dobrze

Poemi, nie panikuj, każdy artysta tak mówi , a potem? Galeria, kariera...

Dobry dzień
Lecę podłożyć do pieca, odebrać kołdrę z pralni hemicznej, zrobić szybkie zakupki (macie jakiś pomysł na mega szybki obiad?), a potem kawka z kuzynką
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:23   #2517
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja jestem sama w pracy, więc średnio mam czas... poza tym mam doła... więc nawet nie mam siły pisać
Ojoj, co się stało?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:25   #2518
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Cześć

Ale przezywacie tę czekoladę , ja jej nawet nie jadłam, nie przepadam za czekoladą jak za wszystkim co słodkie , więc nie mogę Was w tym wspierać

Co jesteście dzisiaj takie rozmowne, nie nadążam za wami
Dorinko, podziwiam twoją polszczyznę z punktu widzenia językowca - tę czekoladę, bardzo ładnie a niestety mało ludzi tak mówi/piszę
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:27   #2519
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ojoj, co się stało?
Ehhhh..mam doła remontowego... jeszcze się nawet nie zaczął, a już mam dość.
Mój ojciec się we wszystko wpierdziela, wszystko wie najlepiej - jego zdanie musi być ostatecznie, głównie w kwestiach organizacyjnych. Mój TŻ mu się nie sprzeciwi, bo mu głupio, to ja będę musiała robić za tą złą, która będzie wywoływać wszystkie awantury - ale przecież nie można dać sobie wejść na głowę...
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:29   #2520
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XII sagi ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ehhhh..mam doła remontowego... jeszcze się nawet nie zaczął, a już mam dość.
Mój ojciec się we wszystko wpierdziela, wszystko wie najlepiej - jego zdanie musi być ostatecznie, głównie w kwestiach organizacyjnych. Mój TŻ mu się nie sprzeciwi, bo mu głupio, to ja będę musiała robić za tą złą, która będzie wywoływać wszystkie awantury - ale przecież nie można dać sobie wejść na głowę...
z tego co pamiętam, wy z rodzicami mieszkacie, prawda?
Musisz od początku pokazać ojcu, żeby się w twoje sprawy nie wtrącał, bo inaczej potem będzie tylko gorzej
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.