Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoilery! ;) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 13:24   #301
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
No właśnie, to zbyt oczywiste jak na ten serial
Chociaż, kto wie... Może to właśnie o to chodzi, żeby było oczywiste.
hehe ej dla was to było oczywiste a dla mnie nie może myślą, że jest więcej widzów, dla których to nie będzie takie oczywiste od samego początku

a ja jeszcze zapytam, bo kurcze chyba mam coś z kojarzeniem ostatnio nie tak :P co z tymi pieniędzmi, które Suzan miała za klub po byłym mężu? na co ona je wydała, bo chyba je wydała skoro byli zmuszeni do wynajęcia swojego domu?
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 14:22   #302
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez nicole697 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze zapytam, bo kurcze chyba mam coś z kojarzeniem ostatnio nie tak :P co z tymi pieniędzmi, które Suzan miała za klub po byłym mężu? na co ona je wydała, bo chyba je wydała skoro byli zmuszeni do wynajęcia swojego domu?
Poszły lekką rączką na część długów Mike-a.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 15:00   #303
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
No właśnie, to zbyt oczywiste jak na ten serial
Chociaż, kto wie... Może to właśnie o to chodzi, żeby było oczywiste.
Tak na marginesie- po co Paulowi tyle domów na Wisteria Lane? Ma jeden Susan (chce go kupić), kupił swój stary dom, jeszcze panią McCluskey nagabywał...
Mi się wydaje że chce po prostu zniszczyć tę ulicę, bo jej mieszkańcy go źle traktowali a sami mieli sielankę więc wydaje mi się że to go boli i dlatego chce pozbawić ich domów żeby ulica była pusta i smętna
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 22:46   #304
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że chce po prostu zniszczyć tę ulicę, bo jej mieszkańcy go źle traktowali a sami mieli sielankę więc wydaje mi się że to go boli i dlatego chce pozbawić ich domów żeby ulica była pusta i smętna
To od razu niech podłoży bombę i wywali wszystko w powietrze a nie
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 08:20   #305
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
To od razu niech podłoży bombę i wywali wszystko w powietrze a nie
A cóż to byłaby za rozkosz zemsty?
Właśnie o nią najbardziej mu chodzi
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:04   #306
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
A cóż to byłaby za rozkosz zemsty?
Właśnie o nią najbardziej mu chodzi
Myślę, że ta metoda dałaby mu jednak bombową rozkosz z zemsty
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:26   #307
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Myślę, że ta metoda dałaby mu jednak bombową rozkosz z zemsty
Zapewne
Ale i bardzo krótką
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 13:35   #308
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Zapewne
Ale i bardzo krótką
Krótką? Czemu? Cel swój by osiągnął tak czy inaczej
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:53   #309
Kinoverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 99
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Krótką? Czemu? Cel swój by osiągnął tak czy inaczej
Ja podejrzewam, że Paulowi jako psychopacie, bardziej zależy na tym, żeby jego ofiary cierpiały, żeby mógł na to patrzeć i się szczycić. Jakby miały zginąć od wybuchu to raczej im wsio rybka, bo nawet by nic nie poczuli, a tego Paul pewnie by nie chciał
Kinoverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 14:57   #310
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Krótką? Czemu? Cel swój by osiągnął tak czy inaczej
A cóż to za radość - tylko bum i koniec.
Jemu chodzi o to by widzieć te błagalne, rozgoryczone spojrzenia pełne żalu i zawiści. Cierpienie, nie fizyczne, ale psychiczne, o to właśnie chodzi mu najbardziej ( co zresztą widać we wcześniejszych odcinkach ).
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:23   #311
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
A cóż to za radość - tylko bum i koniec.
Jemu chodzi o to by widzieć te błagalne, rozgoryczone spojrzenia pełne żalu i zawiści. Cierpienie, nie fizyczne, ale psychiczne, o to właśnie chodzi mu najbardziej ( co zresztą widać we wcześniejszych odcinkach ).
Też tak myślę
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 17:29   #312
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
A cóż to za radość - tylko bum i koniec.
Jemu chodzi o to by widzieć te błagalne, rozgoryczone spojrzenia pełne żalu i zawiści. Cierpienie, nie fizyczne, ale psychiczne, o to właśnie chodzi mu najbardziej ( co zresztą widać we wcześniejszych odcinkach ).
Może szykuje nam się Dave 2 i tyle....
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:33   #313
cathyspires
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Kinoverka Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam, że Paulowi jako psychopacie
SOCJOPACIE, nie psychopacie.
To duża róznica!
cathyspires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:35   #314
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

To moze byc corka Felicii, tak samo jak watek z Daven od poczatku byl jasny...mnie bardzo denerwuje watek dlugow narobionych przez MAJKA - to dupa a nie facet
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:17   #315
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Ja córkę Felicii obstawiałam od początku, teraz po tym jak było pokazane jak dzwoni do matki jestem niemal pewna, ale ciągle mam nadzieję, że jednak nas zaskoczą.

Mnie też denerwują te jego długi, zwłaszcza, że nie jest w ogóle powiedziane w jaki sposób on tych długów narobił. Chyba, że było to proszę przypomnijcie mi bo ja nic takiego nie pamiętam.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:19   #316
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Mnie też denerwują te jego długi, zwłaszcza, że nie jest w ogóle powiedziane w jaki sposób on tych długów narobił. Chyba, że było to proszę przypomnijcie mi bo ja nic takiego nie pamiętam.
Chyba chodziło o to że pomagał ludziom na kredyt, tzn naprawiał im rury a oni nie mieli pieniędzy więc nie płacili nawet był wątek że Susan chodziła po ich domach i straszyła albo udawała rozpacz że tak potrzebują kasy ale to nie rozwiązało problemu
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:51   #317
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

moim zdaniem watek beth jako corki felicii jest zbyt oczywisty. specjalnie zostala pokazana rozmowa telefoniczna z matka, zeby odbiorcy sie zastanawiali czy ta matka to nie jest juz jakas znana z serialu osoba. moze to bedzie ktos calkiem nowy?
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:55   #318
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Chyba chodziło o to że pomagał ludziom na kredyt, tzn naprawiał im rury a oni nie mieli pieniędzy więc nie płacili nawet był wątek że Susan chodziła po ich domach i straszyła albo udawała rozpacz że tak potrzebują kasy ale to nie rozwiązało problemu
No fakt było coś takiego. Ale to, że pracował za darmo to nie znaczy, że zaciągał długi tylko, że po prostu nie dostawał wynagrodzenia. No chyba, że kupował też ludziom uszczelki, rury itd a oni mu za to nie płacili i ma ten dług w sklepie hydraulicznym Ale mimo wszystko nie widzi mi się to, żeby taki dług mógł być aż tak duży. Dziwne to jakieś no ale cóż to tylko serial

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
moim zdaniem watek beth jako corki felicii jest zbyt oczywisty. specjalnie zostala pokazana rozmowa telefoniczna z matka, zeby odbiorcy sie zastanawiali czy ta matka to nie jest juz jakas znana z serialu osoba. moze to bedzie ktos calkiem nowy?
Miejmy nadzieję, że tak będzie. Amen.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 23:42   #319
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
mnie bardzo denerwuje watek dlugow narobionych przez MAJKA - to dupa a nie facet
a dla mnie ten motyw jest tak naciągany, że żal.pl. Wiecznie biednej Susan.
Bo niby jak to się ma do amerykańskiego snu , retoryczne, facet ma normalnie pracę, jest rozchwytywany, bo hydraulikuje;-) wręcz po nocach (tak się to już ciągnie chyba od 4 serii)), Susan też nie lezała, pracuje czy pracowała jako nauczycielka w szkole (dzięki czemu wysokiego czesnego ma czy miała połowę), spłacony dom (prezent od Karla na zakonczenie), spadek po Karlu w postaci połowy klubu, który generował niezłe dochody (ale suzi kju musiała to sprzedac, bo takie niegodziwe to ogólnie było , no a potem jakie sobie sama znalazła zajęcie? ), długi Majka w końcu też pospłacała (i było świętowanie), no i co, ciągle są tacy biedni. Nie mowiąc o tym, że wolała tyłkiem kręcić żeby dorobić (nauczycielka w szkole i pomysł, żeby przystać na taką formę dorabiania...) niż wyslać chłopa na Alaskę czy gdzieś, bo malec by przez kwartał nie oglądał tatusia.

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
ale to nie rozwiązało problemu
z tego co ja pamiętam tamten odcinek, to suzi kju chyba w koncu odzyskała należności za męża.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-11-06 o 23:40
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 09:08   #320
Kinoverka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 99
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez cathyspires Pokaż wiadomość
SOCJOPACIE, nie psychopacie.
To duża róznica!
łojezu czy to teraz takie istotne

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
moim zdaniem watek beth jako corki felicii jest zbyt oczywisty. specjalnie zostala pokazana rozmowa telefoniczna z matka, zeby odbiorcy sie zastanawiali czy ta matka to nie jest juz jakas znana z serialu osoba. moze to bedzie ktos calkiem nowy?
a mi się właśnie wydaje, że od paru sezonów te tajemnicze wątki są bardzo oczywiste, niestety. Obawiam się, że tym razem też tak będzie...
Kinoverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:02   #321
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a dla mnie ten motyw jest tak naciągany, że żal.pl. Wiecznie biednej Susan.
Bo niby jak to się ma do amerykańskiego snu , retoryczne, facet ma normalnie pracę, jest rozchwytywany, bo hydraulikuje;-) wręcz po nocach (tak się to już ciągnie chyba od 4 serii)), Susan też nie lezała, pracuje czy pracowała jako nauczycielka w szkole (dzięki czemu wysokiego czesnego ma czy miała połowę), spłacony dom (prezent od Karla na zakonczenie), spadek po Karlu w postaci połowy klubu, który generował niezłe dochody (ale suzi kju musiała to sprzedac, bo takie niegodziwe to ogólnie było , no a potem jakie sobie sama znalazła zajęcie? ), długi Majka w końcu też pospłacała (i było świętowanie), no i co, ciągle są tacy biedni. Nie mowiąc o tym, że wolała tyłkiem kręcić żeby dorobić (nauczycielka w szkole i pomysł, żeby przystać na taką formę dorabiania...) niż wyslać chłopa na Alaskę czy gdzieś, bo malec by przez kwartał nie oglądał tatusia.
Dokładnie! Mnie Suzan denerwuje od samego początku. Kurcze ona nawet zaraz po ślubie, kiedy teoretycznie była szczęśliwa ciągle doszukiwała się jakiś problemów.
A co do tego klubu, to tak jak mówisz takie niegodziwe - a sama żeby szybko zarobic zajmowała się 'erotycznym sprzątaniem' kręcąc gołą pupą przed zboczeńcami Jak dla mnie ona może zostać na swoim mieszkaniu i nie musi wracać na Wisteria Lane


A tak w ogóle to o której można ściągać nowy odcinek? Czy to dopiero jutro może?
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:02   #322
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez cathyspires Pokaż wiadomość
SOCJOPACIE, nie psychopacie.
To duża róznica!

... a czy to jakiś lekarz dokładnie określił jaki przypadek prezentuje Paul?

Mnie on wygląda na socjopatę i psychopatę w jednym, no ale mogę się mylić bo nie mam dyplomu psychiatrii.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 14:27   #323
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
... a czy to jakiś lekarz dokładnie określił jaki przypadek prezentuje Paul?

Mnie on wygląda na socjopatę i psychopatę w jednym, no ale mogę się mylić bo nie mam dyplomu psychiatrii.

mysle, ze nie ma to wiekszego znaczenia, zwlaszcza, ze w samym ICD-10 oba te zaburzenia mają identyczne oznaczenie - F60.2, a nomenklatura jest tematem sporów psychiatrów, ponieważ ciezko to zaburzenia odroznic od siebie i wiele lekarzy uważa, że okreslenia te są równoznaczne i po prostu jest to jedno i to samo. wiec nie widze sensu, żeby kłociły sie o to osoby niezwiązane z psychiatrią, kiedy nawet specjalisci nie mogą dojść do porozumienia

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-07 o 14:31
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:14   #324
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Cytat:
Napisane przez nicole697 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to o której można ściągać nowy odcinek? Czy to dopiero jutro może?
Po francusku już jest, ale nie ma możliwości ściągnięcia na dysk.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:29   #325
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

juz jest min. na c.h.o.m.i.k.u.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:03   #326
Madzia310588
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 181
GG do Madzia310588
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

i jest na iitv
Madzia310588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:18   #327
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Jak większość z nas przypuszczała--> Beth jest córką Felicii

Odcinek dobry, fajny motyw z Carlosem i Bobem , dobrze że Gaby pogodziła Boba i Lee- to musiało w końcu nastąpić
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"

Edytowane przez niuniulka1989
Czas edycji: 2010-11-08 o 11:19
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:03   #328
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

Bob & Lee <3 lubię ich razem

Fajny odcinek
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:57   #329
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

W ogóle wydaje mi się, że żona Paula okaże się lesbijką, która jest wysłanniczką Felicii i zemści się na Paulu. Albo będzie go męczyć psychicznie albo dosypywać trucizny do posiłków.
Jestem ciekawa, jak rozwiążą sprawę córek...
I też nie wiem, skąd te niekończące sie długi Susan i Mike`a...
I przecież to zdjęcie Susan nie powinno trafić na billboardy bez jej zgody...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 23:01   #330
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Desperate Housewives - Season 7 - Gotowe na wszystko - 2010/11 - UWAGA - spoile

A ja oczywiście cały tydzień czekam na nowy odcinek a przypomni mi się w poniedziałek wieczorem, żeby ściągnąc

No tak miałyście rację, co do Beth A Jaką idealną żoną się stała

Jak dla mnie w odcinku znowu za dużo Suzan, znowu jaka ona biedna... Sama sobie wmawia, że wszyscy na nią patrzą inaczej, bo nie ma pieniędzy tyle co miała :/

A wątek z Carlosem i Bobem trochę naciągany według mnie. Wolałabym już gdyby kontynuowali sprawę z prawdziwą córką Gabi. Ogólnie mi się tak sobie podobało...
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.