Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 13:56   #2821
quuenn
Przyczajenie
 
Avatar quuenn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Drogi Kindersztubo, z tego co widze to najlepiej bawisz się własnie Ty. Twój moralizatorski ton jest nie do zniesienia i nie na miejscu. Oceny i krytykę zostaw dla siebie. Jeśli nie wiesz dokładnie o co chodzi, jakich uszkodzeń na stronie dokonano, to proszę Cię nie zabieraj na ten temat głosu. Oczekujesz, że z imienia i nazwiska wskażę osobę, która doprowadziła do tego stanu rzeczy? Przykro mi, ale nic z tego. Piszesz, że są odpowiednie instytucje do zajmowania się takimi osobami i tym co wyczyniają. masz rację. Zadziwia mnie jednak Twoja interpretacja kodeksów i cywilnego i wcześniejsze ,karnego. Jesli chcesz napisac coś mądrego, to może podeprzyj sie równiez komentarzami do kodeksów, poszukaj w orzecznictwie? Samo cytowanie przepisów, razem z Twoja dowolną ich interpretacją ma się nijak, do ich rzeczywistego znaczenia i zastosowania. Próbujesz zaistniec na Wizaż jako moralizator, obrońca słusznej sprawy. Jak na razie zdążyłam zauważyć, że potrafisz jedynie krytykować i zarzucać cały czas osobom w jakimś stopniu realnie związanym z Iwoną, całe zło tego świata. Jeżeli nie leży Ci aż tak bardzo moja osoba, nie zgadasz sie z każdym napisanym przeze mnie tutaj słowem, to Twoja wola i wolny wybór. Bądź łaskaw jednak nie próbowac za każdym razem podważać wszystkiego co mam do powiedzenia. Ludzie, którzy znają mnie w realu wiedzą, że nie jestem oszołomem, który na siłe chce zdobyc poklask, moje intencje są od początku do końca szczere.
__________________
Jestem jaka jestem, kim innym nie będę...
quuenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:12   #2822
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez quuenn Pokaż wiadomość
Zadziwia mnie jednak Twoja interpretacja kodeksów i cywilnego i wcześniejsze ,karnego. Jesli chcesz napisac coś mądrego, to może podeprzyj sie równiez komentarzami do kodeksów, poszukaj w orzecznictwie? Samo cytowanie przepisów, razem z Twoja dowolną ich interpretacją ma się nijak, do ich rzeczywistego znaczenia i zastosowania.
ciesze sie,ze ktos to zauwazyl..
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:27   #2823
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Według ostatnich informacji 26-latek planował zbrodnię. Celowo potrącił dziewczynkę, którą następnie zamknął w bagażniku i wywiózł do lasu, tam brutalnie zgwałcił i zamordował zadając kilkanaście ran nożem - dowiedział się reporter TVN24 Marek Sidorkiewicz.

Po prostu brak slow.


Szczerze przy wątpiłam w to, że kiedykolwiek odnajdą sprawcę.... i w tym momencie duży ukłon w stronę policji, że przy tak małym materiale dowodowym udało im się znaleźc mordercę dziewczynki i mam nadzieję, że sąd wykaże się również i facet dostanie dożywocie, chociaż moim zdaniem nie jest to współmierne do tego co zrobił, bo najodpowiedniejsza byłaby kara śmierci której niestety w Polsce nie ma
Ale z tego co widzę w artykułach to boje się, że uznają iż był niepoczytalny w momencie popełnienia zbrodni i to będzie dopiero tragedia jak pójdzie do psychiatryka na obserwacje zamiast do więzienia gdzie inni współwięźniowie na pewno pokażą.....
I w tym momencie jestem za kastracją takich zwyrodnialców !!!!!!
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:51   #2824
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez quuenn Pokaż wiadomość
Drogi Kindersztubo, z tego co widze to najlepiej bawisz się własnie Ty. Twój moralizatorski ton jest nie do zniesienia i nie na miejscu. Oceny i krytykę zostaw dla siebie. Jeśli nie wiesz dokładnie o co chodzi, jakich uszkodzeń na stronie dokonano, to proszę Cię nie zabieraj na ten temat głosu.
Droga Queen, ja ci naprawdę wierzę, że umieszczenie kilku zdjęć Iwonki na stronie plus paru akapitów tekstu to zadanie dla wysokiej klasy specjalistów które zajmuje wiele tygodni.
Same studia informatyczne mogą nie wystarczyć. Przydałby się zapewne doktorat.


Droga Queen.
Bawcie się w wyliczanki-oskarżanki. Wskazujcie paluszkiem lub nie na pomidora. Bawcie się jak chcecie. Niszczcie co tylko do tej pory powstało na temat Iwonki. Świetnie wam idzie, naprawdę.
Ale nie włączajcie do zabawy ludzi skrzywdzonych przez los, abyś Droga Queen przy kolejnej okazji nie musiała sie tłumaczyć, "że oczywiście znów palcem nie wskażesz" albo "wiesz ale nie powiesz".

Nie dawaj skrzywdzonym przez los ludziom nadziei by ją potem sprzątnąć sprzed nosa z dziecinnym tłumaczeniem o wskazywaniu palcem.

Bawcie się w tajemnice, pokazywanie palcem, dywersantów, diabelskie zdolności nie wciągajcie w to skrzywdzonych ludzi.

Droga Queen, nie przykładaj do każdego waszej zabawowej miarki. W pewnych sprawach potrzeba powagi i kultury.
Na pewno nie takiej, jaką zaprezentował zaraz świetnie się bawiąc jeden z założycieli waszego stowarzyszenia.
Biedni moderatorzy GP zawsze na posterunku, znów musieli dokładnie posprzątać jak po pamiętnych Januszowych kur-ch i innych.

Bawcie się jak chcecie, ale nie wciągajcie skrzywdzonych ludzi w kolejną zabawkę, bo wszystkie poprzednie już wyrzuciliście na śmietnik.

A jak kilka godzin po spotkaniu założyciele bawią się na takim samym poziomie jak wrzucanie tym kur... i piz... z Wizażu, to mam uzasadnione przeczucia, że stowarzyszenie skończy tak, jak wszystko co do tej pory, w mało przyjemnej atmosferze.

Same złe siły wokół Was. Na zewnątrz i wewnątrz. A kysz!

Droga Queen, Co To Palcem Nie Wskaże,
może bawi was atmosfera pełna niedomówień i podejrzeń?
Listopad, grudzień, styczeń... Były jakieś korzyści własne? Malwersacje finansowe czy próby wyłudzenia? Dokonano poważnego uszkodzenia mienia? Zniesławiono kogoś celowym kłamstwem? Coś jeszcze? Było dość czasu by dochodzić praw w majestacie prawa.
Droga Queen Co Palcem Nie Wskaże, możesz nam opowiadać bajeczki o Dywersantach ale nie wciągaj - proszę! - do waszej piaskownicy ludzi którym wasze zabawy naprawdę nie są potrzebne i mają dość swoich zmartwień.

Bo Droga Queen Co To Palcem Nie Wskażesz, jak na razie nie padły żadne konkrety, a insynuacje mające wyglądać na sprawy kryminalnego kalibru sa nam systematycznie serwowane, m.in. przez Ciebie, Droga Queen Co To Wie Ale Nie Powie.
Wie ale nic nie powie, za to insynuacjami znakomicie się bawi.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez quuenn Pokaż wiadomość
zajmowania się takimi osobami i tym co wyczyniają. masz rację. Zadziwia mnie jednak Twoja interpretacja kodeksów i cywilnego i wcześniejsze ,karnego. Jesli chcesz napisac coś mądrego, to może podeprzyj sie równiez komentarzami do kodeksów, poszukaj w orzecznictwie? Samo cytowanie przepisów, razem z Twoja dowolną ich interpretacją ma się nijak, do ich rzeczywistego znaczenia i zastosowania. .
Droga Queen, podaj lepszą interpretację, dlaczego policja nie mówi o Iwonce jak o osobie uznanej za nieżyjącą.
Skoro zacytowane przepisy mają się wg ciebie nijak do sprawy, to masz pole do popisu.
Wskaż, że w całości napisałem bzdury, a potem podaj własną wykładnię (prawną, nie mistyczną).
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:56   #2825
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Droga Queen, podaj lepszą interpretację, dlaczego policja nie mówi o Iwonce jak o osobie uznanej za nieżyjącą.
Skoro zacytowane przepisy mają się wg ciebie nijak do sprawy, to masz pole do popisu.
Wskaż, że w całości napisałem bzdury, a potem podaj własną wykładnię (prawną, nie mistyczną).
nie jestesmy tu od wykładni prawa... zostawmy to ludziom, którzy sie na tym znają
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:08   #2826
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez quuenn Pokaż wiadomość
Drogi Kindersztubo, jak na razie zdążyłam zauważyć, że potrafisz jedynie krytykować i zarzucać cały czas osobom w jakimś stopniu realnie związanym z Iwoną, całe zło tego świata.
Droga Queen, zechciej nie uogólniać.
Ze sprawą Iwonki związanych było bardzo wiele osób.
Większości już nie jest, bo to, przy czym pracowali zostało pozamykane.
Jedni wycofali się zupełnie, inni działają dalej i wykonują świetną robotę, jak choćby SzukamyWas.pl.
Sprawę pozamiatał Janusz specyficznym "podziękowaniem" Kur...om z Wizażu.
Tak się złożyło, że zostałaś ty z insynuacjami zakończonymi zwyczajowo Wiem Ale nie Powiem lub Palcem Nie Wskażę.
Zabawa w stylu Janusza, który też się odgrażał, że piszących na Wizaż będzie pozywał do sądu i następnego dnia pozew na forum zamieści.
Pozwu nikt nie widział, tak samo jak nikt nie widział nikogo, kto zetknął by się z próbą wyłudzenia pieniędzy na stronie oficjalnej.
Ty też piszesz o dywersantach, piekielnych zdolnościach, olbrzymich szkodach ale palcem nie wskażesz.
Została was mała grupa która robi złą atmosferę rzucając, a raczej sugerując oskarżenia wobec wam tylko znanych osób.
Bądźcie dorośli i załatwcie to jak dorośli albo nadal bawcie się w swojej piaskownicy. To nie mój, Droga Queen Co To Palcem Nie Wskaże Ale O Poczynione Ogromne Zniszczenia Oskarży, wybór.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
nie jestesmy tu od wykładni prawa... zostawmy to ludziom, którzy sie na tym znają
Queen potępiła w czambuł, więc jako osoba biegła w temacie wyjaśni jak to jest z prawem w przypadku pełnoletnich osób zaginionych.

PS
Queen przyczepiła się do odpowiedzi która nie była do niej skierowana, a tylko posty pisane w krótkim odstępie czasu połączyły się.
Co ciekawe, zanim napisałem odpowiedź, spytałem naszej prawniczki, czy dobrze rozumuję, dlaczego policja w takim przypadku traktuje osobę jako żyjącą.
Spytałem, a następnie napisałem tylko po to, by ostudzić niepotrzebnie rozbudzane nadzieje, że skoro policja mówi o Iwonce jako o osobie żyjącej, to musi być wiadome coś ekstra co daje nadzieję.
Niestety, nie ma. To tylko bezduszne procedury.

Edytowane przez Kindersztuba
Czas edycji: 2011-01-13 o 15:11
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:28   #2827
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ło ja pitolę, zniechęcacie do wchodzenia tutaj. Ta dyskusja jest żałosna.
EOT (eleganckie olanie tematu)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-01-13 o 15:33
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 15:31   #2828
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość


Ale z tego co widzę w artykułach to boje się, że uznają iż był niepoczytalny w momencie popełnienia zbrodni i to będzie dopiero tragedia jak pójdzie do psychiatryka na obserwacje zamiast do więzienia gdzie inni współwięźniowie na pewno pokażą.....
I w tym momencie jestem za kastracją takich zwyrodnialców !!!!!!
No bo tak - badzmy bardziej humanitarni dla przestepcow, oni tez sa ludzmi. W takim kierunku podazamy, z tego, co widze (Karol Kot nie wybronil sie na przyklad psychiatrykiem, ale to bylo dawno temu).

Ok - humanitarni. Tylko co z ludzmi, ktorzy stali sie ofiarami, albo ktorzy byc moze sie nimi stana?

EU pracuje nad projektem INDECT, drzyjcie przestepcy. Ale czy na pewno? To sie okaze.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:49   #2829
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Odnośnie stowarzyszenia -ludzie mają prawo być sceptyczni, co nie znaczy, że mają złe intencje. Póki co są to tylko piękne wielkie słowa i papier. Jeden z Ojców Założycieli ma już w swoim najnowszym dorobku kilka "pięknych katastrof". Wszystkie działania internautów ws.Iwony niestety nie przyniosły efektu.Niektórzy wolą po prostu oceniać różne projekty jak drzewa - po owocach. Przedwczesny hurra-optymizm bywa zgubny.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2011-01-13 o 15:56
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 15:58   #2830
Mimikika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Hej, witajcie.

Dowiedziałam się dzisiaj o Ewelince.Byłam w pracy, w przelocie usłyszałam w radiu, potem na szybko w necie posprawdzałam. Trzrpnęlo mną to strasznie, od południa nie mogę myśleć o niczym innym.

Jak znaleźli jej ciało cieszyłam się. Choć to straszna wiadomośc,to jednak dobrze że w miarę szybko je znaleźli niż po miesiącach czy latach życia w niepewności.Wszystko wskazywało na wypadek.Nie fajnie,że taka młodziutka dziewczynka i ginie, ale z czasem można by się jeszcze z tym pogodzic. Wypadki się zdarzają. Tymczasem to co okazało się dzisiaj to jakaś masakra. Szok.Kim to trzeba być żeby zrobic coś takiego? Przyczaic się specjalnie, zgwałcić i zamordować 14-letnie dziecko...

Duży ukłon w stronę policji że znalazła tak szybko,że zatrzymała.

Ale jak pomyślę że ten zwyrodnialec trafi do więzienie, gdzie będzie miał świetlicę,książeczki, odpowiednio zbilansowane posiłki podawane o odpowiedniej temperaturze to nóż się w kieszeni otwiera.
Za karą śmierci nie jestem,bo to żadna kara,ale powinno być inaczej w więzieniach.Ciężkie roboty fizyczne, budowa dróg, mostów za kromkę chleba, stłoczeni maksymalnie w celach, niech wegetują.

Mam tylko nadzieję że strażnicy przymkną czasem oko i pozwolą zrobić innym "temu czemuś" to co mu się należy.
Mimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:10   #2831
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Dokładnie
Na pewno to czekanie i nie wiedza jest bardzo męcząca. Podziwiam mamę Iwony za spokój jaki wykazuje w różnych programach i mam nadzieję, że jednak Iwona odnajdzie się żywa

A tak na marginesie to chyba jednak sprawa jest już bliżej niż dalej do rozwiązania. Zacytuję wpis Janusza na gp:

"Pozwole sobie udzielic odpowiedzi zgodnie z moja wiedzą :

Sprawa jest bardzo skomplikowana , na pierwszym etapie policja dążyła do obalenia tezy ze Iwonka nie żyje . W momencie pozyskania wiedzy co do przebiegu wydarzeń tamtego ranka sprawa ruszyła z miejsca . Teraz jest na etapie końcowym - o którym tylko możemy się domyślać - tym bardziej ze jest to objęte tajemnica śledztwa .


W takim duchu ( tak myślę ) powinniśmy dyskutować dalej co się mogło wydarzyć . Oczywiście moja wiedza nie jest większa od waszej . Swoje twierdzenia opieram na ciągu zdarzeń który w tym okresie następowały
"

Jakiekolwiek mamy zdanie o panu J. to jednak jest kontaktem z mamą Iwony i mam nadzieję, że wie więcej ale ze względu na dobro śledztwa nie mówi wszystkiego, a jak widac z powyższego wpisu policja wie co wydarzyło się owego feralnego ranka a więc są na tropie ludzi którzy są odpowiedzialni za jej zniknięcie.
I znowu zmiana frontu.
Kiedy dyskutowalismy co sie moglo wydarzyc pan J. straszyl nas sadem, teraz sam chce dyskutowac
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 16:42   #2832
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
I znowu zmiana frontu.
Kiedy dyskutowalismy co sie moglo wydarzyc pan J. straszyl nas sadem, teraz sam chce dyskutowac
Może to jakieś rozdwojenie jaźni

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ło ja pitolę, zniechęcacie do wchodzenia tutaj. Ta dyskusja jest żałosna.
EOT (eleganckie olanie tematu)
mmm3m nie przejmuj się Trzeba przymknąc oko i nie zwracac po prostu uwagi na niektóre posty, bo robi się jeden galimatias, a że Kindersztuba ocenia wszystkich i wszystko to już norma
Nie ma po prostu co odpowiadac na zaczepki samozwańczego moderatora tego forum
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:42   #2833
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
I znowu zmiana frontu.
Kiedy dyskutowalismy co sie moglo wydarzyc pan J. straszyl nas sadem, teraz sam chce dyskutowac
Straszył sądem?
nie pamiętam.. znaczy się straszył gdy chciałyśmy "zniszczyć marsz". ale poza tym chyba podobnej akcji z jego strony nie było?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 16:47   #2834
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Straszył sądem?
nie pamiętam.. znaczy się straszył gdy chciałyśmy "zniszczyć marsz". ale poza tym chyba podobnej akcji z jego strony nie było?
Była była mmm3m
Po tym jak Kindersztuba zaczął wyciągac , że drugi telefon Iwonki znał nie kto inny jak jego rodzony syn Niestety weszło na jego temat i już to się nie spodobało, ale nagonka na innych była oki jak widac
No ale cóż nic z tego nie wyszło
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:02   #2835
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Straszył sądem?
nie pamiętam.. znaczy się straszył gdy chciałyśmy "zniszczyć marsz". ale poza tym chyba podobnej akcji z jego strony nie było?
No nie mów, że Cię ominęło
A to się okazuje, że już nie pierwszy raz?
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:10   #2836
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
No nie mów, że Cię ominęło
A to się okazuje, że już nie pierwszy raz?
No chyba pominęło. Temat telefonu i jego syna pamiętam ale pozwów już nie...to może i dobrze?

edit

tak, sądem straszono zacnych "niszczycieli iwonkowego marszu"

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-01-13 o 17:11
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:44   #2837
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Mimikika Pokaż wiadomość
Hej, witajcie.

Dowiedziałam się dzisiaj o Ewelince.Byłam w pracy, w przelocie usłyszałam w radiu, potem na szybko w necie posprawdzałam. Trzrpnęlo mną to strasznie, od południa nie mogę myśleć o niczym innym.

Jak znaleźli jej ciało cieszyłam się. Choć to straszna wiadomośc,to jednak dobrze że w miarę szybko je znaleźli niż po miesiącach czy latach życia w niepewności.Wszystko wskazywało na wypadek.Nie fajnie,że taka młodziutka dziewczynka i ginie, ale z czasem można by się jeszcze z tym pogodzic. Wypadki się zdarzają. Tymczasem to co okazało się dzisiaj to jakaś masakra. Szok.Kim to trzeba być żeby zrobic coś takiego? Przyczaic się specjalnie, zgwałcić i zamordować 14-letnie dziecko...

Duży ukłon w stronę policji że znalazła tak szybko,że zatrzymała.

Ale jak pomyślę że ten zwyrodnialec trafi do więzienie, gdzie będzie miał świetlicę,książeczki, odpowiednio zbilansowane posiłki podawane o odpowiedniej temperaturze to nóż się w kieszeni otwiera.
Za karą śmierci nie jestem,bo to żadna kara,ale powinno być inaczej w więzieniach.Ciężkie roboty fizyczne, budowa dróg, mostów za kromkę chleba, stłoczeni maksymalnie w celach, niech wegetują.

Mam tylko nadzieję że strażnicy przymkną czasem oko i pozwolą zrobić innym "temu czemuś" to co mu się należy.
Takie rzeczy to w Rosji lub Ameryce Południowej;-)
Gratuluję policji, że tak szybko i sprawnie złapali zwyrodnialca. Tacy ludzie z reguły popełniają takie czyny po raz kolejny, czasem po wielu latach...Być może policja w ten sposób uratowała jakiejś kolejnej dziewczynie życie.
Najbardziej mnie bulwersuje to, ze ten czlowiek byl kuzynem Eweliny. Czyli znał ją lepiej czy gorzej. Wszystko zaplanowal, musial wczesniej ją obserwować aby wiedzieć, o której jedzie do szkoły. To się naprawdę w głowie nie mieści, jak chorzy ludzie chodza po tym świecie.
A co do wiezięnia...Po pierwsze gwałciciel, po drugie gwałciciel dziecka,... Tak więc miłego pobytu w kryminale!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:46   #2838
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No chyba pominęło. Temat telefonu i jego syna pamiętam ale pozwów już nie...to może i dobrze?

edit

tak, sądem straszono zacnych "niszczycieli iwonkowego marszu"
Może wtedy nie sądem,ale faktycznie,sama już zapomniałam o tej sprawie z marszem. Było coś takiego,że jeśli ktoś weźmie na marsz zdjęcie innego zaginionego,np. Łukasza Fortuniaka,to organizatorzy marszu uznają to za zakłócanie marszu i powiadomią odpowiednie służby porządkowe.

EDIT:
Jeśli chodzi o ostatnią sprawę,to polecam lekturę wątku od 9 grudnia, od tego postu. #2479

A tu ta wypowiedź na gp.
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__43500

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2011-01-13 o 19:53
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:22   #2839
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Question Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Takie rzeczy to w Rosji lub Ameryce Południowej;-)
Gratuluję policji, że tak szybko i sprawnie złapali zwyrodnialca. Tacy ludzie z reguły popełniają takie czyny po raz kolejny, czasem po wielu latach...Być może policja w ten sposób uratowała jakiejś kolejnej dziewczynie życie.
Najbardziej mnie bulwersuje to, ze ten czlowiek byl kuzynem Eweliny. Czyli znał ją lepiej czy gorzej. Wszystko zaplanowal, musial wczesniej ją obserwować aby wiedzieć, o której jedzie do szkoły. To się naprawdę w głowie nie mieści, jak chorzy ludzie chodza po tym świecie.
A co do wiezięnia...Po pierwsze gwałciciel, po drugie gwałciciel dziecka,... Tak więc miłego pobytu w kryminale!

Jak mógł być jej kuzynem jak matka powiedziała że go nie zna w TVP Bydgoszcz
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 20:22   #2840
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Może wtedy nie sądem,ale faktycznie,sama już zapomniałam o tej sprawie z marszem. Było coś takiego,że jeśli ktoś weźmie na marsz zdjęcie innego zaginionego,np. Łukasza Fortuniaka,to organizatorzy marszu uznają to za zakłócanie marszu i powiadomią odpowiednie służby porządkowe.

EDIT:
Jeśli chodzi o ostatnią sprawę,to polecam lekturę wątku od 9 grudnia, od tego postu. #2479

A tu ta wypowiedź na gp.
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__43500

ło matko, w sumie idąc jego tokiem za wyzywanie nas od ku i ci też powinnyśmy złożyć pozew ;]
ale jednak jesteśmy spokojniejsze.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:06   #2841
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jak mógł być jej kuzynem jak matka powiedziała że go nie zna w TVP Bydgoszcz
Na TVP Info podano, ze był dalekim kuzynem. Jeżeli matka twierdzi, że go nie zna, to znaczy że TVP INFO ma złe informacje.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:25   #2842
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ło matko, w sumie idąc jego tokiem za wyzywanie nas od ku i ci też powinnyśmy złożyć pozew ;]
ale jednak jesteśmy spokojniejsze.
Ale by byly jaja. Janusz nas po sadach, Wizazanki Janusza i tak w kolo Macieju
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:37   #2843
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Odnośnie stowarzyszenia -ludzie mają prawo być sceptyczni, co nie znaczy, że mają złe intencje. Póki co są to tylko piękne wielkie słowa i papier. Jeden z Ojców Założycieli ma już w swoim najnowszym dorobku kilka "pięknych katastrof". Wszystkie działania internautów ws.Iwony niestety nie przyniosły efektu.Niektórzy wolą po prostu oceniać różne projekty jak drzewa - po owocach. Przedwczesny hurra-optymizm bywa zgubny.


no lepiej ująć się tego nie dało ja również się zgadzam lepiej być miło zaskoczonym niż nie miło zawiedzionym
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:59   #2844
FatherStupidWitch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
GG do FatherStupidWitch
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość

Szczerze przy wątpiłam w to, że kiedykolwiek odnajdą sprawcę.... i w tym momencie duży ukłon w stronę policji

Kiedy dobra wola wszystko można, niemożliwe staje się możliwym i tu też niewiele chyba trzeba by się wyjaśniło, lecz same to się tylko dziury w skarpetkach robią. Za dni kilka równe pół roku, czy to nie czas wielki?

Ważne by nie stracić wiary !

Edytowane przez FatherStupidWitch
Czas edycji: 2011-01-14 o 21:15
FatherStupidWitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:26   #2845
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

quuenn i kindersztuba!!!!!!! porozmawiajcie sobie na priv albo wymięcie się telefonami to Wam i nam ułatwi sprawe przestańcie zniechecać ludzi do wchodzenia na forum poświecone zaginionej Iwonie... a nie Waszym dyskusją..bezsensownym zreszta
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:06   #2846
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Niesamowite,ale śniła mi się dzisiaj Iwona...
Zorganizowałyśmy spotkanie Wizażanek z panią Iwoną i omawiałyśmy gdzie jeszcze możemy szukać Iwony. Wierząc,że żyje i że jest gdzieś przetrzymywana, postanowiłyśmy przeszukać okoliczne bloki. No i jakoś trafiłyśmy do mieszkania pewnego mężczyzny. Weszłyśmy,a tam Iwona sobie smacznie śpi, ubrana i uczesana identycznie jak na drugim monitoringu. Nawet rozmawiałam z nią w tym śnie. Nic złego jej się nie działo przez ten czas, nie wiem czemu się nie odzywała do swojej mamy,ale to nie była ucieczka na pewno. Albo mieszkała z kimś,komu bardzo ufa,albo ten ktoś faszerował ją jakimiś lekami uspokajającymi, psychotropami. W każdym bądź razie znalazłyśmy ją żywą i zdrową. Obudziłam się zapłakana,co mi się rzadko zdarza. ;/

Sorry,wiem,że to głupie,ale czułam potrzebę napisania tego.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2011-01-14 o 11:07
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:57   #2847
FatherStupidWitch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
GG do FatherStupidWitch
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niesamowite,ale śniła mi się dzisiaj Iwona...
Zorganizowałyśmy spotkanie Wizażanek z panią Iwoną i omawiałyśmy gdzie jeszcze możemy szukać Iwony. Wierząc,że żyje i że jest gdzieś przetrzymywana, postanowiłyśmy przeszukać okoliczne bloki. No i jakoś trafiłyśmy do mieszkania pewnego mężczyzny. Weszłyśmy,a tam Iwona sobie smacznie śpi, ubrana i uczesana identycznie jak na drugim monitoringu. Nawet rozmawiałam z nią w tym śnie. Nic złego jej się nie działo przez ten czas, nie wiem czemu się nie odzywała do swojej mamy,ale to nie była ucieczka na pewno. Albo mieszkała z kimś,komu bardzo ufa,albo ten ktoś faszerował ją jakimiś lekami uspokajającymi, psychotropami. W każdym bądź razie znalazłyśmy ją żywą i zdrową. Obudziłam się zapłakana,co mi się rzadko zdarza. ;/

Sorry,wiem,że to głupie,ale czułam potrzebę napisania tego.


Przez cały czas z wielką nieśmiałością przewija się jakiś motyw z narkotykami i być może to powodem wielkich trudności, by ta cała sprawa drgnęła z miejsca, ale czy to możliwe, by ktoś wpływowy blokował, a inni świadomie akceptowali ten stan rzeczy.
FatherStupidWitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:58   #2848
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Niesamowite,ale śniła mi się dzisiaj Iwona...
Zorganizowałyśmy spotkanie Wizażanek z panią Iwoną i omawiałyśmy gdzie jeszcze możemy szukać Iwony. Wierząc,że żyje i że jest gdzieś przetrzymywana, postanowiłyśmy przeszukać okoliczne bloki. No i jakoś trafiłyśmy do mieszkania pewnego mężczyzny. Weszłyśmy,a tam Iwona sobie smacznie śpi, ubrana i uczesana identycznie jak na drugim monitoringu. Nawet rozmawiałam z nią w tym śnie. Nic złego jej się nie działo przez ten czas, nie wiem czemu się nie odzywała do swojej mamy,ale to nie była ucieczka na pewno. Albo mieszkała z kimś,komu bardzo ufa,albo ten ktoś faszerował ją jakimiś lekami uspokajającymi, psychotropami. W każdym bądź razie znalazłyśmy ją żywą i zdrową. Obudziłam się zapłakana,co mi się rzadko zdarza. ;/

Sorry,wiem,że to głupie,ale czułam potrzebę napisania tego.
Rozumiem, też ostatnio miałam sen z tą niby jej bluzką i pierwsze co, to napisałam tutaj
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:22   #2849
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Rozumiem, też ostatnio miałam sen z tą niby jej bluzką i pierwsze co, to napisałam tutaj
No właśnie. ;]
Ciekawe komu jeszcze się ostatnio śniła?? 2 dni temu Tobie, dzisiaj mi...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:20   #2850
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zabójstwo Ewelinki - nowe fakty

http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...l?ticaid=6b99c

__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.