Gucci Rush 1 i 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 15:20   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Gucci Rush 1 i 2


Wieki temu wachalam ktoras z tych wersji (nie pamietam ktora) i mam metne wpsomnienia - chyba to bylo cos swiezego. Opakowanie wg mnie paskudne. Przeczytalam recenzje w KWC i chetnie podeszlabym jesczez raz do tych zapachow. Sa one chyba jednak dosc kontrowersyjne i ile osob tyle zdan. Ostatnio moje kolezanki zachwycaly sie Rush - ze piekne, kobiece itd. Ile w tym prawdy wg Was? Czy znawczynie perfum o wyrafinowanym guscie uwazaja Rush za udany zapach? Ja osobiscie nie przepadam za Guccim (w przeciwienstwie do wielu znajomych) i zastanawiam sie na czym polega fenomen Rush - ponoc dosc popularny...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:56   #2
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Rush 2 w takim ciemnoróżowym prostokącie jest popularny na mojej uczelni. Bardzo często czuję ten zapach, oryginał czy podróbkę, tego mój nos ( dodatkowo zakatarzony ) nie odróżnia...
Dla mnie ten zapach jest dużo mniej ciekawy niż Eau De Parfum.
Nie ma w nim tej głębi, myslałam do tej pory, że to taki zapach z kategorii bezpiecznych, na codzień, bez pazura.
Może to jest jego fenomen bo takie zapachy często są popularne
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:02   #3
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

...a ja rush2 dostalam w prezencie od tesciowejdo tej pory dostaje od niej dziwnie perfumy ktore jej wlasnie sie nie spodobaly- escape -pozbylam sie ich,anais anais- to samo,jil-jil sander -jakos z trudem zmagam,isa bella rosselini-pozbylam sie,paco rabanne xs pour elle to samo,arden beauty to samo,to jakos jedyny zapach w prezencie od niej, ktory o dziwo trawie,nosze i moge uzywac bez uprzedzen i bez porazeniahehe ,czego i innym zycze
Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:52   #4
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

A ja uwielbiam Rush i właśnie 2 kojaża mi się z latem i słońcem.
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 08:34   #5
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja raz dostałam w prezencie RUSH SUMMER i mi się nie spodobały, więc dałam je mamie, która bardzo je polubiła. W tym samym prezencie byla próbka RUSH, ale tych pierwszych i te z kolei bardzo mi przypadły do gustu. Kiedy skończyła mi się próbka kupiłam je sobie, a potem znów. Obok Christian Lacroix i Hypnotic Poison to mój ulubiony zapach. Wiem, to trzy bardzo różne zapachy, ale w zależności od dnia i humoru zawsze jeden z nich mi pasuje
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 13:12   #6
iwusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

a nie macie wrazenia że RUSh2 trochęmęsko pachną?
iwusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 17:14   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja przez krótki czas używałam Rush, ale to raczej nie mój zapach, może jeszcze kiedyś zrobię do niego ponowne podejście. Rush 2 jest śliczny, lekki, przyjemny, niezobowiązujący, miły od czasu do czasu, ale teraz mam ochotę na coś innego, potrzebuję perfum z "pazurem" lub małym "pazurkiem"
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 19:01   #8
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Wieki temu wachalam ktoras z tych wersji (nie pamietam ktora) i mam metne wpsomnienia - chyba to bylo cos swiezego. Opakowanie wg mnie paskudne. Przeczytalam recenzje w KWC i chetnie podeszlabym jesczez raz do tych zapachow. Sa one chyba jednak dosc kontrowersyjne i ile osob tyle zdan. Ostatnio moje kolezanki zachwycaly sie Rush - ze piekne, kobiece itd. Ile w tym prawdy wg Was? Czy znawczynie perfum o wyrafinowanym guscie uwazaja Rush za udany zapach? Ja osobiscie nie przepadam za Guccim (w przeciwienstwie do wielu znajomych) i zastanawiam sie na czym polega fenomen Rush - ponoc dosc popularny...

Chyba na dobrym marketingu. Ja nie mogę ani jednego , abni drugiego zapachu zapamiętać. Zero indywidualizmu. I nie podoba mi się żaden z nich. Opakowanie kicz.
Gucci eau de parfum nie zachwyca mnie, ale przynajmniej ma jakąś głębię.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 16:42   #9
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Wyciagam stary watek, ktory sama kiedys zalozylam jak sie okazalo Rush jest niesamowicie trwalym zapachem, czuc go bardzo wyraznie, ale go nie trawie i nigdy nie kupie.
Zmienilo sie natomiast moej zdanie co do Rush2. I mam pytanie: czy wg was jest trwaly? To tylko woda toaletowa, ale jak go testowalam to wydawal mi sie trwaly i wyczuwalny. Czekaja mnie dluuugie testy w perfumeriach, ale moze Wy pomozecie mi ocenic trwalosc? Jak bylo u Was z Rushem2?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 19:05   #10
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Rush 2 jest tak trwaly jak klasyk, ja wole klasyka, te nasiona kolendry sa bardzo podniecajace, uwielbiam go i nazwalabym go nawet smakowitym zapachem, dla mnie i na lato i na zime, baaaardzo oryginalny, ale dla silnej osobowosci, rozumiem, ze na niektorych moze pachniec kiczowato...
__________________
ele me le dudki
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 20:58   #11
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Cytat:
Napisane przez m23p31 Pokaż wiadomość
Rush 2 jest tak trwaly jak klasyk, ja wole klasyka, te nasiona kolendry sa bardzo podniecajace, uwielbiam go i nazwalabym go nawet smakowitym zapachem, dla mnie i na lato i na zime, baaaardzo oryginalny, ale dla silnej osobowosci, rozumiem, ze na niektorych moze pachniec kiczowato...
Mariko, dobrze powiedziane. Ja też uważam, że Rush'e mają w sobie to "coś"
Flakon pasuje do zawartości i podoba mi się jego kiczowatość
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 16:50   #12
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja bardzo lubie Gucci 1! Wcale nie jest tak popularny, znam tylko jedna osobe i na niej pieknie pachnie, mam nadzieje ze na mnie tez Owszem jest slodki, ale ma taka drapieznosc w sobie. Pieprzna nutke czuje szczegolnie gdy uzywam go raz na jakis czas, dawniej mialam rzeczywiscie dosc gdy nosilam go codziennie.
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 10:17   #13
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Gucci Rush 2 to dla mnie chyba najcudowniejsze perfumy... dobre na każdą okazję.. iii to nietypowe opakowanie

Pozdrawiam;*
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 11:59   #14
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką Rush 1 wg mnie zapach jest śliczny, dość mocny, orientalny, wyczuwalny, super Rush 2 nie wzbudziły już we mnie tyle zauroczenia i jednak klasyczne Rush to dla mnie idealne perfumy
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 09:40   #15
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Tp niesamowite, ale nienawidzialm dawniej obu Rushy. Jak juz wspomnialam, zaczal mi sie szalenie podobac Rush2, ale zastanawiam sie czyt nie jest za slaby na zimne dni? Niby trwaly, ale to chyba raczej letni, wakacyjny zapach...
Ale do rzeczy. Wczoraj sobie ide, a tu mija mnie dziewczyna, od ktorej poczulam Rush1. Im po prostu mnie zatkalo, bo ten zapach mi sie spodobal! Nie wiem jak to mozliwe, bo zawsze uwazalam,z e jest tandetny i sztuczny. Moja mama go nie znosi, a ja czuje go czasem na dziwnych osobach, wiec raczej nie kupie, ale na pewno jeszcze przetestuje ponownie, bo to neisamowite, zeby zapach, ktory dostal u mnie tylko 1 gwiazdke w KWC nagle zaczal mnie intrygowac...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:50   #16
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja nawet lubię klasyczny Rush, chociaż na pewno nie była to miłość od pierwszego niuchnięcia. Opakowanie nieco przestarzałe (wszak miało nawiązywać do kasety video, a te wychodzą z użycia), ale zapach ma w sobie to coś, kojarzy mi się z długą czerwoną suknią.
Rush 2 jaest natomiast dla mnie całkiem nijaki
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 15:58   #17
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Mi się Rush 1 spodobał jakiś czas temu na pewnej pani na wieczorze panieńskim koleżanki. Mocny, z pazurem, charakterystyczny, drapieżny. Już zawsze będzie mi się kojarzył z imprezą, klubem. Zapach sam w sobie mi się podoba, ja sama jednak nigdy nie będę go używać, bo kluby z ultrafioletem to nie moja bajka.
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 16:31   #18
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja dziś pierwszy raz użyłam Rush 2 na uczelnię. I dostałam mnóstwo komplementów od koleżanek, pytały jakich perfum używam To mnie jeszcze bardziej przekonało, że ja i Gucci (przede wszystkim Eau de Parfum II i Rush 2) pasujemy do siebie. Ropuszko na zimę Rush 2 jest raczej za słaby, ja dopsikiwałam się nim dziś, gdyż dość szybko ze mnie ulatuje. Na jesień jest fajniutki, nawet na chłodniejsze dni, intryguje. Na mrozy jednak będę używać czegoś mocniejszego.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 19:21   #19
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Cytat:
Napisane przez iwusia Pokaż wiadomość
a nie macie wrazenia że RUSh2 trochęmęsko pachną?
ja tam nie czuje w nich męskich akordów...mało tego, ja 2 w ogóle nie czuje, normalnie mój nochal nie reaguje na ten zapach. Czerwony rush (1) natomiast, no...całkiem całkiem
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 09:56   #20
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Jakby ktos chcial probke Gucci Rush II, to chetnie przesle. Troszke ja zuzylam, ale wiekszosc pozostala w fiolce
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:14   #21
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja nigdy nie pamiętam który jest który ,a w miarę podobał mi się ten w czerwonym opakowaniu. Ciepły i trwały tak go zapamiętałam.Ale opakowanie dosyć dziwne,nieporeczne,trochę odbierające zapachowi uroku.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:58   #22
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Rush 1 - czerwone, cieple, owszem, landrynkowate i dosc odwazne.
Rush 2 - w ciemnorozowej przezroczystej "butelce", lzejsze i bardziej owocowo-kwiatowo-drzewne. Rowniez odnosze wrazenie, ze troche meskie, ale bez przesady, moze w ostatniej nucie. Z reguly mi takie cos przeszkadza, ale nie w tym zapachu

Mam pytanie co do opakowania - chyba gdzies czytalam, ze komus wyciekaly perfumy z butelki Rush... Jak to mozliwe?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:42   #23
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

OOO to ciekawe. Mnie tam nic nie wycieka, przynajmniej jak na razie Buteleczka wczoraj caly dzien byla tarmoszona w torebce.

Co do męskości Rush 2 to ja nie mam takich odczuć, na mnie pachną świezynkowato, ale tak przyjemnie emanują, otaczają ta świeżością, jest ona bardzo kobieca. Koleżanka dziś powiedziała mi, że zachorowała na te perfumy
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 18:49   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Wracam znow do watku, bo Rush1 coraz bardziej mnie ntryguje. Psiknelam na nadgarstek - miejsce, na ktorym perfumy dziwnie i malo ciekawie sie rozwijaja (ja tak mam) i Rush spowodowal u mnei zachwyt i jednoczesnie bol glowy... To chyba zly znak Niestety szalenie mnie zaintrygowal niedawno na mojewj pani ginekolog I teraz waham sie co kupic: Rush 1 czy 2? Jest zima, ktorej w ogole nie widac/nie czuc, ale 2 moze byc za slaba i obawiam sie, ze bedzie zbyt delikatna Z kolei po 1 spodziewam sie, ze bedzie we mnie budzic ambiwalentne uczucia, o otoczeniu nie wspomne
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 19:48   #25
Mirrow
Przyczajenie
 
Avatar Mirrow
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 23
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Nie udzielam się za często, ale forum czytam dość regularnie i pozwolę dodać swoje 3 grosze

Od niecałego roku używam Gucci Rush 1. Muszę powiedzieć że strasznie się do niego przyzwyczaiłam. Ubrania spryskane nim pachną następnego dnia, zdarza się, że nawet po imprezie, gdzie ubrania przesiąknięte są zapachem papierosów Gucci nadal pachnie intensywnie.
Spryskuję się nim dosłownie raz czasem 2, bo jest to zapach, który momentalnie rozprzestrzenia się w całym pomieszczeniu. Bardzo podoba mi się jak się rozwija z czasem- nie jest już tak ostry jak na początku, ale nadal intensywny i waniliowy w podstawie.
Gdzieś wyczytałam że jest to zapach na codzień. Nie zgodzę się z tym. Nie nadaje się do stylu sportowego - wg mnie. Rush kojarzy mi się z kobietą z klasą , dobrze ubraną i z precyzyjnym makijażem, która zapachem intryguje otoczenie.

Co do opakowania- jest dziwne bo plastykowe, jednak nie przeszkadza mi to bo nie noszę go w torebce. Nic nie przecieka (to do postów wyżej). Aplikacja wygodna.

Co do popularności to nie zauważyłam, żeby w dzisiejszych czasach był aż tak popularny. Jest wiele nowszych zapachów, równie dobrych i ciężko jest znaleźć drugą identycznie pachnącą osobę.

Gucci 2 nie testowałam, nie wypowiem się.
Mirrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 18:30   #26
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Miałam kiedyś Rush 1 , opakowanie koszmarne, zapach w pierwszej chwili pamiętam,że uznałam za dorównujący urodą opakowaniu, a potem zaczął mi się coraz bardziej podobać i w zużyłam z przyjemnością całą " flaszkę"?(nie mam pojęcia jak określić to coś w co pakowany jest zapach, butelka nie, flaszka też nie bardzo...) W każdym razie ma w sobie coś uzależniającego i nie wiem jak 2, ale 1 na mnie nieziemsko trwała, potrafiła wyjść zwycięsko z półgodzinnego moczenia się w wannie ;-)

Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2006-12-26 o 18:34 Powód: skleroza, moja własna :-)
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:19   #27
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Testowałam obie wersje i muszę powiedzieć, że nie zauroczyły mnie ni w ząb.
I o ile Rush 2 toleruję i nawet skłonna jestem od czasu do czasu poużywać, o tyle Rush 1 nie lubię, ot co. Po prostu i bez zbędnego tłumaczenia. Ale faktem jest, że 1, jak na EDT jest wyjątkowo trwała, z trwałością 2 jest gorzej, ale to raczej wina mniejszej intensywności zapachu...O opakowaniu pozwolę sobie się nie wypowiadać...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 00:56   #28
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Rush, ten pierwszy, znam tylko z próbek- flakon rzeczywiście jest odrzucający, wstydziłabym się przyznać, że mój zapach to zawartość tej "kasety".

Niestety, na mnie nietrwały (Może dlatego, że jestem przyzwyczajona do zapachów zupełnie innego typu). Bardzo świeży, inny, niż do tej pory poznane. Próbowałam sprecyzować, jakie skojarzenie oddałoby to, co najbardziej mi się w nim podoba. "Ozonowe landrynki"...?
Na szczęście, ktoś kiedyś napisał krótką charakterystykę Rush i powiedział za mnie wszystko. Brzmiała:

"Rush to delikatny oddech niemowlęcia połączony z zapachem lakieru do włosów jego matki".

Jak dla mnie- 120% Rush w opisie Rush . Jeśli ktoś nie wierzy, niech spróbuje użyć nabłyszczającego lakieru do włosów Nivea .
Paura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 00:14   #29
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

No właśnie. Mam podobne odczucie :"Rush to delikatny oddech niemowlęcia połączony z zapachem lakieru do włosów jego matki". Niestety dostałam go w prezencie, 75 ml, zadowolona odfoliowałam ( w perfumerii akurat nie mieli testera a nie znałam tego zapachu, może dlatego że odstraszała mnie ta kiczowata kaseta ) , psiknęłam iii wielkie zaskoczenie... Nie podoba mi się.
Chcę go wystawić na Allegro. Jaką kwotę ustalić żeby sprzedać a nie tak dużo stracić? ( kupowany na wolnocłówce cena ok. 55 euro )

Pewnie zadaję głupie pytanie ale nie "siedzę" za bardzo w perfumach. Chociaż wchodząc na to forum obawiam się, że dojdzie mi kolejna mania
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:00   #30
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Gucci Rush 1 i 2

Ja bym go wystawiła za 110 - 120 zł. Sama bym go chętnie przygarnęła od Ciebie, bo moja mama uwielbia, ale na razie mąż dał mi bana na perfumy
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.