tradzik a makijaz!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-30, 07:18   #1
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia

tradzik a makijaz!!


mam cere mieszana z wypryskami... malymi przebarwieniami... nigdy nie moge dobrac odpowiedniego podkladu bo niedoskonalosci tak czy siak troche widac.,.. a nie chce robic mega tapety bo to jeszcze gorzej wyglada... chcialabym wiediec jak zrobic makijaz z taka cera skolnna do blyszczenia sie wypryskow i przebarwien zeby wygladac w miare dobrze... wiem ze moze nie ukryje wszystkiego ale moze chodziasz czesc i wydobyje cos przy czym wyprystki beda mniej zwracac uwage... jakich kosmetykow powinnam uzywac? a czego w makijazu pozbywac sie? jakie kolory powinny dominowac...? pomozcie prosze
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 07:33   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: tradzik a makijaz!!

...sama kiedys to przeżywałam...powinnaś przede wszyatkim unikać podkładów o barwie zblizonej do różowej a także tych straasznie ciemnych
jeśli chodzi o podklady to polecam podklad korygujący La Roche Posay,fakt faktem jest troche drogi a le bardzo skutecznie maskuje wszelkie przebarwienia i wypryski.Z tych Tańszych całkiemm fajny jest podkład Manhattan do cery problemowej.
-możesz też używać korektra np Vipery w kolorze zielonym i naturalnym-miałam go przez lata -możesz go kupić na stronie esentia.pl(zielony ukryje czerwone plamki); lepiej nakładać go palcem,korektor należy lekko docisnąć do skóry i rozetrzeć(wtedy lepiej się z nia "stopi")
ogólnie jeśli bedziesz wybierać podkład staraj sie szukać takich aby nie zatykały porów,a jeśli chodzi o pudry sypkie to pamietaj żeby z nimi nie przesadzać

pozdrawiam cieplutko
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.