Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-01, 21:40   #1441
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Mam praktycznie same małe czarne w szafie Wzięłaś numer mniejsze? Ja wymieniałam, bo rozmiarówka jest mocno niestandardowa, a przy tym kroju koszmarnie chodzi się w za dużych Ja swoje na razie zaniosłam do szewca, żeby zrobił mi odpinane frędzle. Będą pasować wtedy do wszystkiego, kiedy będę mogła raz zakładać frędzle, raz zdejmować.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 13:49   #1442
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Tak, wzięłam 37 a z reguły noszę 38. Już mam doświadczenie z sandałami air stepów Świetny pomysł z tymi odpinanymi frędzlami! Chyba też odgapię. Będą znacznie uniwersalniejsze.

Ale zadamy szyku w tych małych czarnych
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 09:48   #1443
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ostatnio mnie złapała refleksja po fakcie, że chyba nie takie te moje buty z Ulanki. Abi, Rawita, Wasze są matowe/jakby nubukowe czy z normalnej lekko połyskującej skóry? Moje mat, a chciałam zwykłe
Na stronie w ogóle takich nie ma, są albo typowo zamszowe, albo zwykłe, połyskujące https://www.ulanka.com/producto/botas-alida-104441/
A moje to tak po środku, faktura normalnej skóry i mat.
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2017-04-13 o 09:50
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:06   #1444
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red, moje też takie pośrodku. Również byłam zaskoczona, ale wypastowałam i jest git. Z tym, że w sumie nie chodzę w nich zbyt często, chociaż bardzo mi się podobają.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:18   #1445
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Red, moje też takie pośrodku. Również byłam zaskoczona, ale wypastowałam i jest git. Z tym, że w sumie nie chodzę w nich zbyt często, chociaż bardzo mi się podobają.
No to uff. Ja na to zwróciłam uwagę po 4 miesiącach posiadania A otatnio noszę je non stop bo są idealne na wypady z wózkiem - nie za odpicowane, nie nudne.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:47   #1446
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A co nich zakładasz?
Ja noszę głównie do bardzo krótkich kiecek odsłaniających nogi. Nie mam takich jednak zbyt wielu, bo generalnie wolę dłuższe sukienki, ale do nich mniej mi się te buty podobają. Zdarza mi się je też zakładać do czarnych rurek, ale rzadko chodzę w spodniach.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2017-04-13 o 11:49
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 11:52   #1447
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Jak to ja - głównie "skórzane" legginsy i jakiś tunikopodobny worek do pół uda na górę. Plus asymetryczny płaszcz podobnej długości.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-13, 12:44   #1448
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jak to ja - głównie "skórzane" legginsy i jakiś tunikopodobny worek do pół uda na górę. Plus asymetryczny płaszcz podobnej długości.

W takich stylizacjach muszą super wyglądać.


Swoją drogą, oddałam sandały z frędzlami. Pochodziłam trochę w nich po domu i okazało się, że mam do nich za wąską stopę. Palce wypadały mi z przodu. Żałuję, bo podobały mi się. Ale trudno, może znajdę jeszcze lepsze
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 15:33   #1449
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ostatnio mnie złapała refleksja po fakcie, że chyba nie takie te moje buty z Ulanki. Abi, Rawita, Wasze są matowe/jakby nubukowe czy z normalnej lekko połyskującej skóry? Moje mat, a chciałam zwykłe
Na stronie w ogóle takich nie ma, są albo typowo zamszowe, albo zwykłe, połyskujące https://www.ulanka.com/producto/botas-alida-104441/
A moje to tak po środku, faktura normalnej skóry i mat.
Wow, świetne te buty Też bym zamówiła, gdyby nie fakt, że mam już z 5 par podobnych botków i aktualnie przede wszystkim całe mieszkanie do wyremontowania i urządzenia W związku z czym się nie udzielam, bo mam zupełnie inne rzeczy na głowie. Ale też fajne
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 23:45   #1450
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Moje Ulankowe tez po środku tak jak piszecie

Ja w nich przechodziłam całą zimę, głównie do czarnych lub szarych rurek.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 05:07   #1451
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Dziewczyny wracam do was. Dziś mnie olsnilo, że z mojego rockowego stylu nie zostało nic, przeszłam na sport. A tęsknię za tym dziś robię sort w szafie, najczęściej noszę czarne adidasy, szare lub czarne leginsy i t-shirt bądź gładka bluzka na ramiączkach, do tego sportowa bluza. Mam zamiar to zmienić na koszulę w kratę, ramoneske, no i kupić trampki. Co jeszcze powinnam mieć w szafie, żeby zrobić podstawowy outfit?

P. S - gdzie kupić czarną torebkę worek?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2017-04-19 o 06:14
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 21:49   #1452
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość

P. S - gdzie kupić czarną torebkę worek?
Ja kupiłam w zeszłym roku worek Zofii Chylak ze skóry tłoczonej we wzór pytona. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale później podniosła ceny i chyba aż tyle bym za niego nie dała. https://chylak.com/pl/bags/small-bucket-bag
Z tańszych z naturalnej skóry rzucił mi się w oczy ostatnio zign https://www.zalando.pl/zign-torba-na...1ha35-q11.html

Z ekoskóry widziałam podobne w jakiejś sieciówce, nie mogę sobie teraz przypomnieć gdzie. Pamiętam, że były fajne, z czerwoną podszewką.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 23:05   #1453
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w zeszłym roku worek Zofii Chylak ze skóry tłoczonej we wzór pytona. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale później podniosła ceny i chyba aż tyle bym za niego nie dała. https://chylak.com/pl/bags/small-bucket-bag
Z tańszych z naturalnej skóry rzucił mi się w oczy ostatnio zign https://www.zalando.pl/zign-torba-na...1ha35-q11.html

Z ekoskóry widziałam podobne w jakiejś sieciówce, nie mogę sobie teraz przypomnieć gdzie. Pamiętam, że były fajne, z czerwoną podszewką.
Zaje.bista ta pierwsza, podobnie zreszta jak inne z kolekcji. Jak z jakoscia tych torebek?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 09:55   #1454
Allo90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Hej. Posranowilam się do Was przyłączyć mimo, że aktualnie ubieram się bardzo nijako. Byle szybko i jakoś wyglądać. Podoba mi się styl rockowy (muzyke rock też lubię), ma w sobie taką siłę i pewność siebie. Tylko jak spróbuje coś w tym stylu czuje się jak zbuntowana gimnazjalistka, brakuje mi tej kobiecości. I nie mogę ubierać się cała na czarno, bo po prostu wyglądam źle. Przeglądam grafiki google, ale nie mogę znaleźć "tego czegoś". Jakbyście miały jakieś rady (albo blogi modowe) to chętnie przyjmę (aczkolwiek nie narzucam się).
I mam takie pytania:
1. Widzialyscie w pl sieciowkach jakieś fajne płaszcze na wiosne? Ale nie czarne. Marzy mi się szkocka krata...
2. Co sądzicie o trampkach na koturnach? Lubię trampki, ale mam problem z butami. Nie mogą mieć cienkiej i płaskiej podeszwy, a także lepiej się czuje na małym obcasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Allo90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:16   #1455
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zaje.bista ta pierwsza, podobnie zreszta jak inne z kolekcji. Jak z jakoscia tych torebek?
To zależy. Z worka jestem bardzo zadowolona i słyszałam same dobre opinie. Moja koleżanka natomiast kupiła shoper i odsyłała, bo na żywo jej się nie spodobał.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:25   #1456
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

A gdzie kupię nieprzeswitujace, czarne leginsy? Oprócz decatlonu, bo tamte aktualnie można podciągnąć pod pachy a i tak będą zwisac...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:52   #1457
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A gdzie kupię nieprzeswitujace, czarne leginsy? Oprócz decatlonu, bo tamte aktualnie można podciągnąć pod pachy a i tak będą zwisac...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mają być na co dzień czy bardziej sportowe? Moje ulubione nieprześwitujące są od Mielczarkowskiego
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:54   #1458
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Na co dzień

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 11:31   #1459
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cisza jak w kościole

Ostatnio kupowałam coś w grudniu (szok) i właśnie mnie tknęło, że potrzebuję drugiej pary sandałów i kolejnej letniej tuniki bo mam tylko trzy. Poluję więc na sandały A.S.98 Lauper, wyczaiłam sporą zniżkę zagranico. Ale tunikosukienek dla siebie zupełnie nie widzę
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 11:54   #1460
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ciekawe te sandały. Ja chwilowo niczego nie szukam, bo spontanicznie kupiłam trzy bilety lotnicze. Już jestem przez to spłukana, a co to będzie jak dojdzie do samego wyjazdu
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 16:21   #1461
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

W końcu znalazłam coś na lato, taką o sukmanę z H&M. I teraz mam problem co do niej zarzucić "do ludzi". Na wakacjach mogę nic, w mieście czuję się nieswojo z rękami na widoku (wiem, jestem stuknięta), mam ażurowe ponczo, ale to taki "imieninowy" zestaw. Myślałam o króciutkim, czarnym, cienkim waterfallu, tylko że zazwyczaj są długie aż za talię, i taki zestaw będzie ciężko wyglądać. Może ktoś wie gdzie znajdę nieweselne, gothninjowe bolerko?
Uprzedzając pytanie - w H&M nie ma albo źle szukam.

Ponadto kupiłam sobie bluzko-ponczo, które wygląda do tej kiecy całkiem fajnie, ale lepiej do mini, i wygrzebałam z czeluści szafy spódnicę do łydek i bluzkę z "wodą". Planuję nosić je z paskiem.
W ogóle ostatnio bardzo polubiłam długość spódnic do łydek, na chudych odnóżach się to sprawdza.

Pamiętacie jak z rok temu trułam o zmianach w makijażu? No to teraz już całkiem zapuściłam brwi wedle zaleceń kupiłam do nich rudą pomadę, bronzer, konturówkę, szminkę MLBB i jak już spędzę przed lustrem 20 minut, to wyglądam całkiem całkiem Selfie nie umiem robić, ale jakby ktoś ze starej ekipy chciał rzucić okiem na moją facjatę, to wrzuciłam do albumu dość aktualne zdjęcia z wesela kolegi:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=240081
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obszarpana.jpg (139,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg geometryczna.jpg (109,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka woda.jpg (62,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pasek.jpg (41,9 KB, 42 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 09:56   #1462
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Najbardziej z tego podoba mi się pasek! Sukienka letnia też niczego sobie.

Ninjo-bolerka nie widziałam, ale może nadała by się siateczkowa bluzeczka z długim rękawem? Chociaż w upały ciężko mi sobie wyobrazić długi rękaw który nie jest z lnu, wiskozy czy innego przewiewnego materiału. Przypomnisz czemu nie chcesz odsłaniać ramion? Masz jakieś problemy skórne, czy to raczej problem w głowie?

Brwi super, faktycznie dobrze ci ktoś doradził. Włosy niezmiennie budzą zazdro

Ja odkąd się obkupiłam zimą w ciuchlandzie i na wyprzedażach, to nawet do sklepów nie zaglądam. Kupiłam tylko kilka naprasowywanych naszywek na chińskiej stronie i niczym dziewczę z gimbazy odświeżam parę ciuchów. W tym roku zdecydowanie brakuje mi kolorów, mam jakąś fazę na akcenty kolorystyczne na tle neutralnych barw.

W lipcu chyba już wyprzedaże, dobrze kojarzę? Chcę kupić jakieś letnie kuloty (uwielbiam je) bo mam tylko jedne czarne, więc jeśli ktoś coś widział ciekawego, dawajcie znać.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 11:53   #1463
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Ninjo-bolerka nie widziałam, ale może nadała by się siateczkowa bluzeczka z długim rękawem?

Przypomnisz czemu nie chcesz odsłaniać ramion? Masz jakieś problemy skórne, czy to raczej problem w głowie?
Siateczkowa raczej nie bo wystają ramiączka od stanika. Kombinowałam "na sucho" z tymi klipsami, ale to by trzeba było i z przodu, i z tyłu, ramiączka nie są takie długie, a nie mam zdrowia na poszukiwania innego stanika (mój fason wycofali).
Mam trochę przebarwień, które do lata powinny zejść, ale przede wszystkim nie podoba mi się, że nie są chude albo umięśnione. Niestety mam problemy z wyrabianiem sobie mięśni, efekty są mizerne więc aż szkoda czasu. Na wakacjach to wiadomo, las i kozy, ale do ludzi źle się z tym czuję.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 20:10   #1464
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Red ale masz piękne włosy Wybór makijażowy bardzo dobry, wygląda wyraziście, ale bez przesady.
Ciuchy letnie fajne, zwłaszcza pasek (gdzie taki dorwałaś?). Co do ramion, to ja je przykrywam cienkimi, jedwabnymi szalami zamotanymi artystycznie.

Abi mnie też ostatnio ciągnie do kolorów. Zdarza mi się od czasu do czasu wyskoczyć w zwiewnych kieckach spoza jednej słusznej opcji kolorystycznej. Przeważnie jednak króluje czerń plus ewentualnie odrobina koloru w dodatkach (kupiłam w tym roku butelkowozielone i czerwone sandały na obcasie). Po sklepach staram się nie chodzić, czekam na wyprzedaże na początku lipca. Będę wtedy w Dublinie i Londynie, może uda mi się dorwać coś ciekawego. Najbardziej chciałabym czarną, skórzaną ramoneskę (stara zrobiła się nie wiadomo kiedy za duża), tylko żeby miała w sobie "coś". Jakby Wam wpadła przypadkiem w oko jakaś interesująca, dajcie koniecznie znać.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 07:04   #1465
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam trochę przebarwień, które do lata powinny zejść, ale przede wszystkim nie podoba mi się, że nie są chude albo umięśnione. Niestety mam problemy z wyrabianiem sobie mięśni, efekty są mizerne więc aż szkoda czasu. Na wakacjach to wiadomo, las i kozy, ale do ludzi źle się z tym czuję.
Red, samo wyrobienie mięśni niestety trochę zajmuje. Wiem to po sobie. W tym roku, w marcu zaczęłam ćwiczyć z niewielkimi ciężarami i zmieniłam dietę. Od wagi 47 kg (mam 168 cm wzrostu) na razie udało mi się dobić do 50 kg. W moim przypadku na rozwój mięśni nie pomogły ćwiczenia z Ewą Chodakowską (czy kimkolwiek innym), ale zwykłe podnoszenie ciężarów (nie chcę nazywać tego treningiem kulturystycznym ). No i oczywiście wprowadzenie zmian ilościowych i jakościowych w diecie.

Co do samej stylówy to jestem baaardzo przeciętna- stawiam na wygodne spodnie, koszulkę z nadrukiem i wygodne buty. Nie wiem nawet czy można nazwać to rockowym stylem
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 07:45   #1466
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Rawita, dzięki Pasek mam podobny, nie taki sam. Swój robiłam sama, ten jest bodajże od Agi Jensen. Już mi się nie chciało swojego fotografować.
Ja bym sobie z szalem nie poradziła, za bardzo się kręcę

Zekori, właśnie rzecz w tym, że ćwiczyłam przez jakieś 3 miesiące siłowo + interwały (ciężary ile byłam w stanie przerzucać, np. 7 kg na rękę) + dieta białkowa, ale po prostu nie było żadnych rezultatów. Nawet wyglądałam tylko gorzej, jak opuchnięta. W końcu rzuciłam to w cholerę bo ani z tego przyjemności, ani efektów. Oczywiście "treningi" i "dietę" wymyślałam sama na podstawie SDF i wszystko mogło być błędne. Ale nie chce mi się już w to bawić, łatwiej mi schudnąć niż się rzeźbić.
Tak czy siak nie jestem zadowolona z obecnego wyglądu ramion, jeśli trochę nie schudną to wolę je latem zasłaniać
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 13:37   #1467
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Tadam! Zaczęły się wyprzedaże. Dorwałyście jakieś "mroczne" łupy?

Ja przeszłam się wczoraj po paru sklepach, prawie nic ciekawego nie widziałam, wróciłam jedynie z biały giezłem, znaczy długą luźną kiecą z odsłoniętymi ramionami. Kupiłam ją w ciemno, bo była straszna kolejka do przymierzalni. Liczyłam, że będę w niej wyglądać jak w wiktoriańskiej nocnej koszuli, ale niestety z moją kolorystyką wyszła mi słowiańska dziewoja w noc Kupały.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 21:37   #1468
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Liczyłam, że będę w niej wyglądać jak w wiktoriańskiej nocnej koszuli, ale niestety z moją kolorystyką wyszła mi słowiańska dziewoja w noc Kupały.
Tyż piknie
Nic nie kupiłam bo moje wymagania odnośnie letnich ubrań są ostatnio zbyt kosmiczne. A na te kosmiczne nie mam kasy.
W międzyczasie doszły sandały z AS98 i jestem zachwycona wykonaniem. Chyba już nie wrócę do "zwykłego" obuwia, te ręcznie szyte buty są boskie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 19:22   #1469
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Ja też bardzo lubię AS98. Są wściekle wygodne i mają świetne wzornictwo. Mam trzy pary motocyklówek tej marki, ale sandały odesłałam, bo były za szerokie na moją stopę.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:17   #1470
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. VI

Heeej, lata mnie tu nie było, co słychać?

Dziewczyny spotkała się któraś z tą sukienką na żywo?
Zdjęcia na modelce są powalające :/

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...01.html#Czarny

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2017-07-02 o 20:18 Powód: link
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 21:16:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.