H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-10, 09:43   #1471
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Przy kurierze można otworzyć przesyłkę z hm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 09:45   #1472
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

I na wszystkie problemy jeden zestaw rad:

-usunąć ciasteczka /ileż razy można? Dlaczego inne sklepy działają bez zarzutu na "starych" ciasteczkach?/

- przeinstalować aplikację /żałosne/

- dzwonić na infolinię /nic dziwnego, że nie można się dodzwonić skoro z każdą pierdołą tam odsyłają/

A na infolinii da się problemy załatwić?
No nie do końca.
Nagminna opryskliwość, celowe rozłączanie rozmów, niekompetencja, mówienie klientowi na ty. Brak obowiązku u konsultanta podawania nazwiska, co skutkuje tym, że klient nie może się powołać na konkretną rozmowę i wyegzekwować tego, co mu konsultant obiecał załatwić a spartolił.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:11   #1473
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Spotkała się któraś z jeansami "shaping" w stacjonarce? Czaję się na takie online, ale tylko w standardowej cenie za 199zł, były na sale ale to jedna z rzeczy widmo, albo poszły jak ciepłe bułeczki.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:12   #1474
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

"Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ...."

To tylko pokazuje do jakiego stopnia są zagubieni w czasie i przestrzeni
Zwyczajnie nie panują nad tym wszystkim. Ze sprzedażą internetową zostali daleko w tyle za innymi a teraz nerwowymi posunięciami próbują nadgonić stracony czas, co skutkuje jeszcze większym nagromadzeniem błędów, zamieszania, niekompetencji i dalszą utratą klientów.

Oczywiście na plus dla sklepu, że myślą o poprawieniu funkcjonalności, o zwrotach, o systemie sprawdzania dostępności towaru, tylko.... TYLKO... aż się boję jak zaczną to wdrażać Bo jeżeli będą to robić jak dotychczas to czeka nas niezły bałagan.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:13   #1475
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Problemy ze zwrotem pieniędzy są od 1.5 roku. Jedna tego typu sytuacja kładzie się cieniem na marce, a tutaj to jest nagminne i pernamentne.

Więc nic dziwnego, że wątek wygląda jak wygląda. Ja też tu rzadziej zaglądam. Lecz nie dlatego, że posty to w większości narzekanie. Tylko dlatego, że coraz mniej zaglądam do hm.

Także nikt nie zmusza do przebywania tutaj

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

I tak sobie myślę, że zwrot pieniędzy to tylko wierzchołek góry lodowej i problemów jakie ma hm.

Jest wiele więcej:
- brak odbioru paczki przez kuriera (ktoś powie, że na to sklep nie ma wpływu, ale chociażby zara też ma zwrot poprzez dpd i tam nie ma takich sytuacji)
- brak możliwości ponownego wykorzystania punktów hm club w przypadku anulowania z winy sklepu zamówienia
- nagminne anulowanie przez hm zamówień
- przy anulowaniu zamówienia brak info dla klienta, które produkty zostały anulowane ( jest tylko info o wyslaniu. Klient sam musi się domyślać bo oczywiście na koncie, w historii konta też nie ma takiej info. Produkty są usuwane (
- usuwanie listy ulubionych
- historia zamówień do pół roku ( w przypadku braku zwrotu pieniędzy nie na możliwości udowodnienia zamówienia - oczywiście jeśli usunęlo się maila.)
- obsługa klienta. .. infolinia zleca manualnie przelew pieniądzy. Następnego dnia kolejna Pani robi to samo bo zlecenia i pieniędzy nie ma. ...
- o mailach typu "nie udało nam się odp na Twoje pytanie" to już nie wspomnę bo dalszej korespondencji brak
- problemy z wykorzystaniem karty podarunkowej
- w przypadku zaginięcia paczki to klient musi udowodnić co było w środku (w przypadku innych sklepów jest to nie do pomyślenia. Np asos)
- brak możliwości anulowania zamówienia przez klienta ( do 30 min na infolinii)

O ile brak zwrotu towaru w sklepie rozumiem bo to dwa różne sklepy i wybieram to świadomie to zwrotow nie rozumiem. Bo nie takie warunki sprzedaży są opisane na stronie hm. Temat jest bardzo szeroki. Bo raz, że trzeba tego pilnować, w sensie terminu. To dwa, że nie zwracają czasami pełnej kwoty.

Juz o innych, drobnych problemach nie wspomniałam. .. jak np. Problem z ładowaniem str. Te same produkty po 5 razy. Czy też czyszczenie nr Iban i problem z jego ponownym dodaniem..

Ok ktoś np. powie, ale kody się łączą i są super promocje. Na zalando też często się łączą, a obsługa sklepu jest 100 razy lepsza. Ba tysiąc.

Także dla mnie zakupy w hm z dłuższym wyprzedzeniem i tylko rzeczy jakich jestem pewna.

Morelko, napisane w punkt !

Doceniam to, ze peppermint napisała nam info o promocjach, ale pisanie , ze ten wątek jest jednym wielkim narzekaniem uważam za bardzo nie na miejscu. Przecież to nie wzięło się z kosmosu. Praktycznie każda z nas pisze też na innych wątkach, ale tam nie narzekamy, bo nie mamy powodów. Jeszcze tu jesteśmy, bo lubimy rzeczy z h&m, lubimy siebie nawzajem i wątek jest zawsze miejscem, w którym można się spotkać i zobaczyć co słychać. Ale jak mamy pisać peany na cześć firmy, która robi nam takie numery ? Nie piszemy o plotkach, czy doświadczeniach "koleżanek", kazda z nas opisuje własne przeboje z tą firmą, szuka pomocy. Jedyny plus jest właśnie taki, o którym wczesniej pisałam z - zakupowy minimalizm i zaoszczędzone pieniędze. Jednak nikt mi nie powie, ze sytuacja w której klient składa zamówienie i od razu zaczyna się stresować czy anulują albo potem oddadzą pieniądze za ewentualny zwrot , jest normalna i godna pochwały
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:21   #1476
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Morelko, napisane w punkt !

Doceniam to, ze peppermint napisała nam info o promocjach, ale pisanie , ze ten wątek jest jednym wielkim narzekaniem uważam za bardzo nie na miejscu. Przecież to nie wzięło się z kosmosu. Praktycznie każda z nas pisze też na innych wątkach, ale tam nie narzekamy, bo nie mamy powodów. Jeszcze tu jesteśmy, bo lubimy rzeczy z h&m, lubimy siebie nawzajem i wątek jest zawsze miejscem, w którym można się spotkać i zobaczyć co słychać. Ale jak mamy pisać peany na cześć firmy, która robi nam takie numery ? Nie piszemy o plotkach, czy doświadczeniach "koleżanek", kazda z nas opisuje własne przeboje z tą firmą, szuka pomocy. Jedyny plus jest właśnie taki, o którym wczesniej pisałam z - zakupowy minimalizm i zaoszczędzone pieniędze. Jednak nikt mi nie powie, ze sytuacja w której klient składa zamówienie i od razu zaczyna się stresować czy anulują albo potem oddadzą pieniądze za ewentualny zwrot , jest normalna i godna pochwały
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:43   #1477
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Jednak nikt mi nie powie, ze sytuacja w której klient składa zamówienie i od razu zaczyna się stresować czy anulują albo potem oddadzą pieniądze za ewentualny zwrot , jest normalna i godna pochwały
Otóż to. A zakupy powinny być przyjemnością. Szczególnie w odniesieniu do ciuchów

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

A pamiętacie jak było z pobieraniem 3.90 za zwroty? Nigdy nie było wiadomo od czego to zależy, czy pobiorą, czy nie. I była to swoista loteria.
A jak się odesłało jedną paczką z kilku zamówień - to było napięcie: czy pobiorą raz, czy za wszystko oddzielnie, czy może darują sobie?
A o czym to świadczy?
A o tym, że nie mieli, i nadal nie mają, wypracowanych standardów. A w takiej sytuacji klient nigdy do końca nie wie, czego może się spodziewać i to rodzi niepotrzebne napięcia i powoduje u klienta złe skojarzenia związane marką. Bo od niby drobiazgów się zaczyna, ale powtarzalność niedogodności staje się z czasem uciążliwa i zniechęcająca.
Zapracował sobie HM na to, co teraz ma bez dwóch zdań.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 10:43   #1478
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

A co do bielizny staników to np jak są te bez fiszbin to brać tak jak bym bluzke dla siebie zamawiała? Bo np nie wiem jak ocenić miseczkę w tych b75


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:47   #1479
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Przy kurierze można otworzyć przesyłkę z hm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie i nie można płacić kartą.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:48   #1480
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ida do mnie majty i skarpetki z promki i dumam nad stanikami 🤦☠♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:49   #1481
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Spotkała się któraś z jeansami "shaping" w stacjonarce? Czaję się na takie online, ale tylko w standardowej cenie za 199zł, były na sale ale to jedna z rzeczy widmo, albo poszły jak ciepłe bułeczki.
Niestety nie. Ja mam 2 pary z on line.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
"Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ...."

To tylko pokazuje do jakiego stopnia są zagubieni w czasie i przestrzeni
Zwyczajnie nie panują nad tym wszystkim. Ze sprzedażą internetową zostali daleko w tyle za innymi a teraz nerwowymi posunięciami próbują nadgonić stracony czas, co skutkuje jeszcze większym nagromadzeniem błędów, zamieszania, niekompetencji i dalszą utratą klientów.

Oczywiście na plus dla sklepu, że myślą o poprawieniu funkcjonalności, o zwrotach, o systemie sprawdzania dostępności towaru, tylko.... TYLKO... aż się boję jak zaczną to wdrażać Bo jeżeli będą to robić jak dotychczas to czeka nas niezły bałagan.
Ja też!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 10:50   #1482
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

A ja mysle nad treginsami superstretch podobno super. Mam jedne kupione w sh i kocham je są mega wygodne a by mi się przydały jeszcze czarne i oliwkowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Virtual poluj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:54   #1483
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Morelko, napisane w punkt !

Doceniam to, ze peppermint napisała nam info o promocjach, ale pisanie , ze ten wątek jest jednym wielkim narzekaniem uważam za bardzo nie na miejscu. Przecież to nie wzięło się z kosmosu. Praktycznie każda z nas pisze też na innych wątkach, ale tam nie narzekamy, bo nie mamy powodów. Jeszcze tu jesteśmy, bo lubimy rzeczy z h&m, lubimy siebie nawzajem i wątek jest zawsze miejscem, w którym można się spotkać i zobaczyć co słychać. Ale jak mamy pisać peany na cześć firmy, która robi nam takie numery ? Nie piszemy o plotkach, czy doświadczeniach "koleżanek", kazda z nas opisuje własne przeboje z tą firmą, szuka pomocy. Jedyny plus jest właśnie taki, o którym wczesniej pisałam z - zakupowy minimalizm i zaoszczędzone pieniędze. Jednak nikt mi nie powie, ze sytuacja w której klient składa zamówienie i od razu zaczyna się stresować czy anulują albo potem oddadzą pieniądze za ewentualny zwrot , jest normalna i godna pochwały
Zgadzam się.

Nie wiem co peppermint miała na myśli, ale podziwiam lojalność wobec pracodawcy.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
Otóż to. A zakupy powinny być przyjemnością. Szczególnie w odniesieniu do ciuchów

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

A pamiętacie jak było z pobieraniem 3.90 za zwroty? Nigdy nie było wiadomo od czego to zależy, czy pobiorą, czy nie. I była to swoista loteria.
A jak się odesłało jedną paczką z kilku zamówień - to było napięcie: czy pobiorą raz, czy za wszystko oddzielnie, czy może darują sobie?
A o czym to świadczy?
A o tym, że nie mieli, i nadal nie mają, wypracowanych standardów. A w takiej sytuacji klient nigdy do końca nie wie, czego może się spodziewać i to rodzi niepotrzebne napięcia i powoduje u klienta złe skojarzenia związane marką. Bo od niby drobiazgów się zaczyna, ale powtarzalność niedogodności staje się z czasem uciążliwa i zniechęcająca.
Zapracował sobie HM na to, co teraz ma bez dwóch zdań.
Pamiętam nie napisałam o tym bo juz dawno nie pobierają. Starałam się opisać bieżące problemy. Inaczej lista byłaby dużo dłuższa

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
A co do bielizny staników to np jak są te bez fiszbin to brać tak jak bym bluzke dla siebie zamawiała? Bo np nie wiem jak ocenić miseczkę w tych b75


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja noszę tylko super push up, wiec nie pomogę. One wypadają na 34. W 32 czasami nie dopne się takim staniku. Chyba, że bluzka ma prosty krój.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ida do mnie majty i skarpetki z promki i dumam nad stanikami 🤦☠♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo lubię ich bieliznę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:54   #1484
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Spotkała się któraś z jeansami "shaping" w stacjonarce? Czaję się na takie online, ale tylko w standardowej cenie za 199zł, były na sale ale to jedna z rzeczy widmo, albo poszły jak ciepłe bułeczki.
Shaping to nie wiem, ale latem kupowałam po 40-50 zł jeansy " 360 strech " , one też są modelujące i bardzo porządne ( wyjściowa cena to 199 ).
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:55   #1485
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja nieznosze push up a super push up i push up maja sporo wypchanej miseczki? Duża różnica między jednym a drugim?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:55   #1486
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja nieznosze push up a super push up i push up maja sporo wypchanej miseczki? Duża różnica między jednym a drugim?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Duża. Gąbka jest dużo grubsza. Jak się ma mały biust to trzeba kombinować; )
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:56   #1487
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja mam mały ale jakoś hmm przeszkadza mi ta gąbka :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:58   #1488
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
A co do bielizny staników to np jak są te bez fiszbin to brać tak jak bym bluzke dla siebie zamawiała? Bo np nie wiem jak ocenić miseczkę w tych b75


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja raz kupiłam online nieusztywniany stanik i nie wiem czy ten przypadek może świadczyć o regule, ale mój standardowy rozmiar ( 36 ) w obwodzie był sporo za mały Noszę mniejsze 36, ze stanikow z h&m 70 B lub 75 A, a tutaj taka niespodzianka. Ale mogło się im też źle uszyć, bo naprawdę ledwo dopiełam ten stanik

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja mam mały ale jakoś hmm przeszkadza mi ta gąbka :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super push up mają bardzo dużo gąbki, ale za to mam w nich porządne C
Ale jak nie lubisz to polecam np. te gładkie biustonosze pod T-shirt albo nieusztywniane własnie. Najlepsze nieusztywniane kupiłam ostatnio na dziale dziecięcym
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:59   #1489
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja mam mały ale jakoś hmm przeszkadza mi ta gąbka :|


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rozumiem to tak jak mi bez

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja raz kupiłam online nieusztywniany stanik i nie wiem czy ten przypadek może świadczyć o regule, ale mój standardowy rozmiar ( 36 ) w obwodzie był sporo za mały Noszę mniejsze 36, ze stanikow z h&m 70 B lub 75 A, a tutaj taka niespodzianka. Ale mogło się im też źle uszyć, bo naprawdę ledwo dopiełam ten stanik

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



Super push up mają bardzo dużo gąbki, ale za to mam w nich porządne C
Ale jak nie lubisz to polecam np. te gładkie biustonosze pod T-shirt albo nieusztywniane własnie. Najlepsze nieusztywniane kupiłam ostatnio na dziale dziecięcym
Haha Ja też

C
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-10, 10:59   #1490
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja mam jeden stanik z hm ale już dawno go kupiłam ma rozmiar 75b nie ma push up ale można do niego gąbeczki włożyć ja wyciągnęłam bo mu cycki by wypadały teraz jest ok i tak dumam czy brać b bez push up i nie wiem czy brać m z tych bez fiszbin są boskie a ja lubię właśnie takie nawet tylko delikatnie usztywnione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:02   #1491
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

Nie wiem co peppermint miała na myśli, ale podziwiam lojalność wobec pracodawcy.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Pamiętam nie napisałam o tym bo juz dawno nie pobierają. Starałam się opisać bieżące problemy. Inaczej lista byłaby dużo dłuższa

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



Ja noszę tylko super push up, wiec nie pomogę. One wypadają na 34. W 32 czasami nie dopne się takim staniku. Chyba, że bluzka ma prosty krój.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Bardzo lubię ich bieliznę
Też podziwiam lojalność wobec pracodawcy, ale przykro czytać takie rzeczy, naprawdę

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja mam jeden stanik z hm ale już dawno go kupiłam ma rozmiar 75b nie ma push up ale można do niego gąbeczki włożyć ja wyciągnęłam bo mu cycki by wypadały teraz jest ok i tak dumam czy brać b bez push up i nie wiem czy brać m z tych bez fiszbin są boskie a ja lubię właśnie takie nawet tylko delikatnie usztywnione


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja lubię tez takie nieusztywnione, w ogóle bardzo podobają mi się te miękkie biustonosze np. z ozdobnym tyłem, ale stacjonarnie u mnie nie ma wyboru, a online po tamtym zakupie to się bałam zwrotu ryzykować i skończyło się na tych dziecięcych.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:03   #1492
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Ja niestety źle się w takich czuje. Mam wrażenie, że żebra wystają mi bardziej niż biust
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:07   #1493
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez ewa_iza Pokaż wiadomość
"Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ...."

To tylko pokazuje do jakiego stopnia są zagubieni w czasie i przestrzeni
Zwyczajnie nie panują nad tym wszystkim. Ze sprzedażą internetową zostali daleko w tyle za innymi a teraz nerwowymi posunięciami próbują nadgonić stracony czas, co skutkuje jeszcze większym nagromadzeniem błędów, zamieszania, niekompetencji i dalszą utratą klientów.

Oczywiście na plus dla sklepu, że myślą o poprawieniu funkcjonalności, o zwrotach, o systemie sprawdzania dostępności towaru, tylko.... TYLKO... aż się boję jak zaczną to wdrażać Bo jeżeli będą to robić jak dotychczas to czeka nas niezły bałagan.
A pomyślcie co czują pracownicy jak normalnie są kolejki do kas a tu jeszcze zwroty, szukanie paczek itd nie uwierzę póki nie zobaczę

A jeżeli chodzi o 3.90 to jak zamawialam z kodem dd to nie pobierali, a jak bez dd to pobierali. Nawet to logiczne moim zdaniem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2018-02-10 o 11:12
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:07   #1494
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja niestety źle się w takich czuje. Mam wrażenie, że żebra wystają mi bardziej niż biust
Wiem o czym mówisz, bo też mam porządne żeberka
Nie, no trzeba przyznać, ze super push upy bardzo się h&mowi udały
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:17   #1495
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dzięki, to jadę obczaić stacjonarki w okolicy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:20   #1496
ewa_iza
Raczkowanie
 
Avatar ewa_iza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 384
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
A pomyślcie co czują pracownicy jak normalnie są kolejki do kas a tu jeszcze zwroty, szukanie paczek itd nie uwierzę póki nie zobaczę

A jeżeli chodzi o 3.90 to jak zamawialam z kodem dd to nie pobierali, a jak bez dd to pobierali. Nawet to logiczne moim zdaniem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, z moich doświadczeń i obserwacji nie zachodziła taka prawidłowość i w pobieraniu za zwrot panowała tzw. "wolna amerykanka"

I jeszcze dorzucę jedno, bo chyba nie było mowy:

Powinni wreszcie pomyśleć o rezerwowaniu towaru włożonego do koszyka chociaż przez 15 minut a nie doprowadzać do sytuacji, że zanim klient przejdzie do checkoutu ma już część rzeczy wyciągniętych z koszyka.
__________________
________
a po co mi podpis....?

także to nie tak że!
tak że - więc, zatem
także - też
ewa_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:20   #1497
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Wiem o czym mówisz, bo też mam porządne żeberka
Nie, no trzeba przyznać, ze super push upy bardzo się h&mowi udały
racja
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:24   #1498
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Dziewczyny napisalyscie wszystko na temat, wyczerpująco

Co do jeansów shaping to w Wawie na Marszałkowskiej widziałam ale tam sa tez rzeczy z działu premium.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 12:42   #1499
pepppermint
Zadomowienie
 
Avatar pepppermint
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 747
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Pisząc o narzekaniu, miałam na myśli posty typu "Znowu nie zwrócili pieniędzy na czas", to raczej mało wnoszące do dyskusji informacje.

Edytowane przez pepppermint
Czas edycji: 2018-02-10 o 13:07
pepppermint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 12:51   #1500
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja też.

Do tego całego kuriozum mogę dodać, że wróciła do nich moja paczka, której nie odebrałam. Za pobraniem. Otrzymałam oczywiście standardowy mail o odbiorze zwrotu i info o zwrocie pieniędzy ....

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------



Niestety w pl tak nie ma. Jak napisała peppermint - pracują nad tym.
Haha tez dostalam takiego maila i bylam ciekawa czy mi przeleją kasę z nieodebraną paczkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 06:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.