Matura 2010 - Studia cz. II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 09:29   #1831
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

LO powinno Ci wyrobić duplikat. Musisz iść sie dowiedzieć, ale wydaje mi się, że na pewno Ci takie coś zrobią. Jak ja musiałam wyrobić bo zgubiłam to musiałam zanieść zdjęcie, wpałcić(chyba 7 zł nie pamietam już nawet) i napisać podanie o wydanie duplikatu.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:05   #1832
mk69mo x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

dziewczyny czy któraś z Was poszła na politechnikę śląską ;>
mk69mo x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:51   #1833
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez Moi_Asztk@ Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy można zrobić tak, żeby złożyć drugie dokumenty na UE, nie zabierając tych z AGH? Da się tak w ogóle?)
Odpowiedź na pewno cię nie zadowoli: to zależy.
Akurat w moim przypadku tak się dało. Przez pół dnia byłam studentką dwóch kierunków na dwóch różnych uczelniach, bo na jednej złożyłam papiery po I turze a na drugiej po II turze. Później odebrałam papiery z tej pierwszej uczelni. A mogłam tak zrobić ponieważ na jednej potrzebowali: świadectwo maturalne (lub odpis - dałam właśnie odpis), ksero dowodu, zdjęcia, podanie z IRK, a na drugiej: oryginał świadectwa maturalnego, świadectwo ukończenia szkoły, podanie z IRK, zdjęcia, ksero dowodu.
Zdjęć miałam więcej więc starczyło na obie uczelnie a ksero dowodu zrobiłam jeszcze raz. Poza tym żaden dokument już się nie powtarzał. Jeśli będzie tak u Ciebie to możesz złożyć Jeśli obie uczelnie będą chciały np. świadectwo ukończenia szkoły to musisz zrobić kopię (o ile przyjmą kopię).
Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie(troszkę odbiegające od wątku) do Was, wczoraj ktos mi zwiną portfel w centrum handlowym mialam tam wszystko: dokumenty, kase, karte no i nie mam legitymacji teraz, czy mogę ją jeszcze wyrobic w moim LO (lub dostac jakies zaswiadczenie) bo niby jest wazna do wrzesnia ale z legitką mam wszystkie znizkina pkp, pks i w ogole a duzo dojeżdżam np. do pracy i do Wawy bede musiała jeszcze jechac...
jakby to się stało do kwietnia to mogłabym Ci powiedzieć że na 100% Ci wyrobią. Ale teraz już ukończyłaś szkołę więc nie wiem dokładnie... Niby powinni, w końcu ważna jest do października i tobie to ciągle przysługuje, myślę że jak powiesz co się stało to zrozumieją
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:56   #1834
Moi_Asztk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 62
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Odpowiedź na pewno cię nie zadowoli: to zależy.
Akurat w moim przypadku tak się dało. Przez pół dnia byłam studentką dwóch kierunków na dwóch różnych uczelniach, bo na jednej złożyłam papiery po I turze a na drugiej po II turze. Później odebrałam papiery z tej pierwszej uczelni. A mogłam tak zrobić ponieważ na jednej potrzebowali: świadectwo maturalne (lub odpis - dałam właśnie odpis), ksero dowodu, zdjęcia, podanie z IRK, a na drugiej: oryginał świadectwa maturalnego, świadectwo ukończenia szkoły, podanie z IRK, zdjęcia, ksero dowodu.
Zdjęć miałam więcej więc starczyło na obie uczelnie a ksero dowodu zrobiłam jeszcze raz. Poza tym żaden dokument już się nie powtarzał. Jeśli będzie tak u Ciebie to możesz złożyć Jeśli obie uczelnie będą chciały np. świadectwo ukończenia szkoły to musisz zrobić kopię (o ile przyjmą kopię).
Właśnie chciałam się dowiedzieć głównie czy jest możliwe złożenie dokumentów i tu, i tu Ale skoro Ty tak zrobiłaś to spróbuję na UE zapytać czy mogę dać odpis świadectwa zamiast oryginału,bo niestety oryginał już złożyłam na AGHu
Moi_Asztk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:56   #1835
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Hej dziewczyny

Jak zabierałyście dokumenty z uczelni to dzwoniłyście wcześniej, że chcecie je zabrać? Czy normalnie mogę sobie zajść powiedzieć, że rezygnuje ze studiów na tej uczelni?
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 15:09   #1836
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Jak zabierałyście dokumenty z uczelni to dzwoniłyście wcześniej, że chcecie je zabrać? Czy normalnie mogę sobie zajść powiedzieć, że rezygnuje ze studiów na tej uczelni?
Trzeba rezygnację na piśmie przedstawić
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:20   #1837
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
jakby to się stało do kwietnia to mogłabym Ci powiedzieć że na 100% Ci wyrobią. Ale teraz już ukończyłaś szkołę więc nie wiem dokładnie... Niby powinni, w końcu ważna jest do października i tobie to ciągle przysługuje, myślę że jak powiesz co się stało to zrozumieją
Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
LO powinno Ci wyrobić duplikat. Musisz iść sie dowiedzieć, ale wydaje mi się, że na pewno Ci takie coś zrobią. Jak ja musiałam wyrobić bo zgubiłam to musiałam zanieść zdjęcie, wpałcić(chyba 7 zł nie pamietam już nawet) i napisać podanie o wydanie duplikatu.
dzięki dziewczyny
ide jutro do szkoły, ciekawe jak szybko mi wyrobią, w 1 dzien pewnie nie da rady
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 19:46   #1838
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny
ide jutro do szkoły, ciekawe jak szybko mi wyrobią, w 1 dzien pewnie nie da rady
mi wyrobili w jeden dzień.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:10   #1839
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Trzeba rezygnację na piśmie przedstawić
o kurcze a ja chciałam jechać i ot tak sobie zabrać papiery a co to za pismo ma byc? i jeśli złożę to pismo to od razu mi wydadzą papiery czy muszę czekać jakiś czas? Bo będę tam jechała 4h w jedną stronę więc nie uśmiecha mi się jechać 2 razy
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."


Edytowane przez Ona.
Czas edycji: 2010-07-25 o 20:15
Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:20   #1840
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
o kurcze a ja chciałam jechać i ot tak sobie zabrać papiery a co to za pismo ma byc? i jeśli złożę to pismo to od razu mi wydadzą papiery czy muszę czekać jakiś czas? Bo będę tam jechała 4h w jedną stronę więc nie uśmiecha mi się jechać 2 razy
Poszukaj kilka stron wcześniej, dziewczyna pokazywała wzór Odbierzesz od razu, bez problemu
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:52   #1841
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Poszukaj kilka stron wcześniej, dziewczyna pokazywała wzór Odbierzesz od razu, bez problemu
O nie widziałam nawet, że było Już znalazłam, dziękuję bardzo
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 20:55   #1842
Eniel
Raczkowanie
 
Avatar Eniel
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 48
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Czy ktoś tutaj studiuje socjologie na UP?
Eniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:52   #1843
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Aaaaaaa dostałam się na UO !!!!!!!!!!!
i nie wiem co mam zrobić tzn którą sql wybrać...
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:03   #1844
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

mam pytanie do dziewczyn z UJ, czy na usos-ie macie już potwierdzoną zapłatę?
wpłacałam 21-ego... mimo tego, że wpłaciłam i wiem, że na stronie potwierdzenie może się pojawić później to się denerwuję
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:07   #1845
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Ja wpłacałam, o ile się nie mylę, dziewiętnastego i dwa dni temu zarejestrowano moją opłatę. Na USOSie jest informacja, żeby zadzwonić/napisać z pytaniem, gdyby po tygodniu informacja o wpłacie się nie pojawiła, więc może jutro powinnaś zadzwonić.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:24   #1846
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

dziękuję ville ;*
właśnie myślę, żeby zadzwonić, gdyby nic się nie pojawiło... {ta biurokracja mnie dobija}
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:30   #1847
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Aaaaaaa dostałam się na UO !!!!!!!!!!!
i nie wiem co mam zrobić tzn którą sql wybrać...
ja na twoim miejscu zostałabym na politechnice tu i tu będziesz się uczyć tego samego prawa w końcu a na polibudzie może od czasu do czasu twój umysł odpocznie od samych regułek i będzie musiał coś policzyć, czy inaczej pokombinować
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:51   #1848
olciakrc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Aaaaaaa dostałam się na UO !!!!!!!!!!!
i nie wiem co mam zrobić tzn którą sql wybrać...
Ja osobiście polecam Ci UO i zazdroszczę że sie tam dostałaś ,mam znajomą w dziekanacie i mówiła mi ze na UO na administracji jest o wiele łatwiej niż na PO ,profesorzy są mniej wymagający i szybciej można się dogadać.Nawet nie wiesz jak żałuje ze nie złożyłam tam papierów
olciakrc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:51   #1849
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez enigmatyczna Pokaż wiadomość
Cześć

Widzę, że rekrutacja na wszystkich uczelniach powoli dobiega końca i tym samym na wątku coraz mniej się dzieje .
A ja mam takie pytanie: Czy wasze przyszłe uczelnie organizują jakieś obozy integracyjne dla nowych studentów? Któraś z Was zapisała się już może na taki obóz? Co o tym w ogóle myślicie? Dobry pomysł czy eee ?

UMP organizuje co roku darmowy obóz w puszczy Drawieńskiej nad jeziorkiem, pod nazwą "Jagoda"- pochodzącej od nazwy drewnianej chatki właśnie w owej puszczy. Jak podają organizatorzy: "Z rzeczy niezbędnych w "Jagodzie" brakuje tylko: wody bieżącej, prądu, gazu"
Zastanawiam się poważnie nad zapisaniem się na ten obóz, miejsc jest niewiele, bo tylko ok. 20 ale myślę, że taka "szkoła przetrwania" może okazać się superową przygodą

Jak sprawa "wczesnej" integracji wygląda u Was?
tż nie mogł się uspokoić jak mu pokazałam opis obozu, zwłaszcza to 'tylko'

a wyników nadal nie ma :<

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ha, a ja wiem gdzie wszystkie maturzystki 2010 się rozpierzchły!
Przeglądałam dziś multum wątków i wiele znajomych nicków i avatarów widziałam w tematach typu "Co studiujecie?" lub takich bezpośrednio związanych z konkretnym kierunkiem studiów

Cóż, trzeba się pogodzić z przemijaniem, nasza grupka się rozpada
ja się nie rozpierzcham nigdzie i tu zostaje ^^

wróciłam wczoraj znad morza, pierwsze co to sprawdzam liste a wyników jak nie było tak nie ma do tej pory mam nadzieje że je jakoś niedługo dadzą bo jak nie...
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 10:24   #1850
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Hej Agus ja też sie nigdzie nie wybieram Ale rzeczywiście coraz mniej nas tutaj a szkoda.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:38   #1851
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

a ja odnowie temat dość, hmm, istotnym dla mnie pytaniem:
uważacie, ze lepiej studiować dziennie na kiepskiej uczelni (w której rekrutacja trwa do połowy wrzesnia, a mogłabym tam studiować socjologie, bo nic innego mnie nie interesuje) czy rozpocząc zaoczne studia na UŁ na kierunku administracja lub gospodarka przestrzenna??
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:04   #1852
enigmatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 115
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a ja odnowie temat dość, hmm, istotnym dla mnie pytaniem:
uważacie, ze lepiej studiować dziennie na kiepskiej uczelni (w której rekrutacja trwa do połowy wrzesnia, a mogłabym tam studiować socjologie, bo nic innego mnie nie interesuje) czy rozpocząc zaoczne studia na UŁ na kierunku administracja lub gospodarka przestrzenna??
Gdyby mi się nie udało dostać, to też musiałabym stanąć przed takim wyborem... czy studiować germanistykę na dobrej uczelni UAM [a niemieckiego o dziwo nie znoszę] czy studiować swoją wymarzoną fizjoterapię zaocznie albo na gorszej uczelni w Kaliszu. I powiem Ci że gdybym musiała wybierać, to wybrałabym pewnie studiowanie fizjo w Kaliszu, bo tak długo marzyłam o tym kierunku.


Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
tż nie mogł się uspokoić jak mu pokazałam opis obozu, zwłaszcza to 'tylko'

a wyników nadal nie ma :<
Aguś, ja już zapisałam się na ten obóz. Nigdzie nie byłam do tej pory na wakacjach a myślę że ten obóz to świetna szansa spędzenia czasu i poznania nowych ludzi z naszej uczelni Ciebie pewnie ten obóz nie zainteresował?

Ja też co chwilę sprawdzam, czy nie wstawili tej nowej listy, z czystej ciekawości... Myślałam że zrobią to już wczoraj, a tu..

A tak w ogóle to powiem Wam, że dostałam się też na fizjo do Wrocławia, z kolejnej niedzielnej listy rankingowej! A więc okazuje się, niemożliwe nie istnieje!
W sumie od początku mi się marzył ten Wrocław... ale po tym jak dostałam się do Poznania i pozawoziłam tam dokumenty, przygotowałam wniosek o akademik, zaczęłam się wywiadywać od innych studentek o studiowaniu na tym kierunku, itd... to to, że zobaczyłam się na tej wrocławskiej liście, "trochę" mnie wkurzyło Szczerze powiedziawszy, nie wiedziałam co robić Wrocław, Poznań, Wrocław czy Poznań?
Tym bardziej że czas na zawożenie dokumentów we Wrocku jest bardzo krótki, zaledwie 2 dni... i stwierdziłam, że zostaję! Nie chcę mi się przenosić. Skoro najpierw dostałam się do Poznania, to widocznie takie jest moje "przeznaczenie"
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli."
Bridget Jones

[szczęśliwa] studentka fizjoterapii UM Poznań


Edytowane przez enigmatyczna
Czas edycji: 2010-07-27 o 11:15
enigmatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:26   #1853
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
a ja odnowie temat dość, hmm, istotnym dla mnie pytaniem:
uważacie, ze lepiej studiować dziennie na kiepskiej uczelni (w której rekrutacja trwa do połowy wrzesnia, a mogłabym tam studiować socjologie, bo nic innego mnie nie interesuje) czy rozpocząc zaoczne studia na UŁ na kierunku administracja lub gospodarka przestrzenna??
hmm, jeśli MARZY Ci się socjologia to idź na nią, tylko że jak ja zobaczyłam jakie kierunki mogłabyś studiować w Łodzi, to aż mi ślinka pociekła... bo ja na te właśnie składałam i to do Łodzi, w końcu wybrałam jednak GP we Wrocławiu także ja nie będę obiektywna, ale wolałabym zaocznie GP lub admin, niż socjo dziennie...
Cytat:
Napisane przez enigmatyczna Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to powiem Wam, że dostałam się też na fizjo do Wrocławia, z kolejnej niedzielnej listy rankingowej!
hmm, gratuluję mimo wszystko na twoim miejscu przeniosłabym papiery, bo zawsze chciałam studiować we Wrocławiu, ale skoro już zdecydowałas to widać wybrałaś najlepiej
Jedna z Sokolniczanek też dostała się się na fizjo we Wro, ale chce iść na geodezję i dlatego wylądowała w Łodzi... Chce się przenieść później do mnie na UP, z czego byłabym szczęśliwa!
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:41   #1854
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez enigmatyczna Pokaż wiadomość
Gdyby mi się nie udało dostać, to też musiałabym stanąć przed takim wyborem... czy studiować germanistykę na dobrej uczelni UAM [a niemieckiego o dziwo nie znoszę] czy studiować swoją wymarzoną fizjoterapię zaocznie albo na gorszej uczelni w Kaliszu. I powiem Ci że gdybym musiała wybierać, to wybrałabym pewnie studiowanie fizjo w Kaliszu, bo tak długo marzyłam o tym kierunku.




Aguś, ja już zapisałam się na ten obóz. Nigdzie nie byłam do tej pory na wakacjach a myślę że ten obóz to świetna szansa spędzenia czasu i poznania nowych ludzi z naszej uczelni Ciebie pewnie ten obóz nie zainteresował?

Ja też co chwilę sprawdzam, czy nie wstawili tej nowej listy, z czystej ciekawości... Myślałam że zrobią to już wczoraj, a tu..

A tak w ogóle to powiem Wam, że dostałam się też na fizjo do Wrocławia, z kolejnej niedzielnej listy rankingowej! A więc okazuje się, niemożliwe nie istnieje!
W sumie od początku mi się marzył ten Wrocław... ale po tym jak dostałam się do Poznania i pozawoziłam tam dokumenty, przygotowałam wniosek o akademik, zaczęłam się wywiadywać od innych studentek o studiowaniu na tym kierunku, itd... to to, że zobaczyłam się na tej wrocławskiej liście, "trochę" mnie wkurzyło Szczerze powiedziawszy, nie wiedziałam co robić Wrocław, Poznań, Wrocław czy Poznań?
Tym bardziej że czas na zawożenie dokumentów we Wrocku jest bardzo krótki, zaledwie 2 dni... i stwierdziłam, że zostaję! Nie chcę mi się przenosić. Skoro najpierw dostałam się do Poznania, to widocznie takie jest moje "przeznaczenie"
pewnie że mnie interesowal mogłoby być super
tylko wkurza mnie że nie ma nadal listy... na lekarskim są już 3, na leku II już też są drugie listy a na wnoz oczywiście nie... mam nadzieje ze to nie dlatego ze nikt nie zrezygnował z fizjo bo już wariuje pomału

a widzisz, jednak do wrocławia się udało
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:15   #1855
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Agus- mam prosbe możesz zmienić u mnie na pierwszej stronie?? Oficjalnie UP Lublin- TiR
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:19   #1856
enigmatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 115
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
tylko wkurza mnie że nie ma nadal listy...
Aguś! Są już listy! Dostałaś się! GRATULUJĘ!
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli."
Bridget Jones

[szczęśliwa] studentka fizjoterapii UM Poznań

enigmatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:15   #1857
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez enigmatyczna Pokaż wiadomość
Aguś! Są już listy! Dostałaś się! GRATULUJĘ!
własnie widziałam liste, jeeeeejku jak się ciesze! dziękuję
wygląda na to że spotkamy się w październiku albo i wcześniej ^^


Lenka, już zmieniam
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:20   #1858
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Gratulacje
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:21   #1859
enigmatyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 115
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
własnie widziałam liste, jeeeeejku jak się ciesze! dziękuję
wygląda na to że spotkamy się w październiku albo i wcześniej ^^
No to zapisuj się na obóz i widzimy się za 3 i pół tygodnia!
[oczywiście ja do niczego nie zmuszam... zrobisz jak zechcesz.. ale byłoby fajnie]
__________________
"Wierzę, że zawsze można znaleźć szczęście, nawet mając tyłek wielkości dwóch kuli do kręgli."
Bridget Jones

[szczęśliwa] studentka fizjoterapii UM Poznań


Edytowane przez enigmatyczna
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:22
enigmatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:32   #1860
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Matura 2010 - Studia cz. II

A ja mam inne pytanie - stresujecie się przed październikiem? - nowym otoczeniem, nawałem nauki, niekiedy aroganckimi wykładowcami, majacymi wysokiem mniemanie o sobie...? Ja zaczynam wariować, mimo ze jeszcze ponad dwa miesiące!
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.