Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 15:46   #3961
onakasuita
Rozeznanie
 
Avatar onakasuita
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Figielka Pokaż wiadomość

Moze sie porzucacie sniezkami dziewczyny?? Dla zdrowia i sportu
U mnie dzis tyle sniegu napadalo...ze moje Gazebo sie zalamalo i ja tez jestem zalamana.....bo nie mam namiotu tylko wklasniete cos...na srodku ogrodu... eh...ide sobie zrobic oklad ze sniegu na cialo..Moze bedzie piekniejsze :P
daj spokój, nie mam zamiaru w nikogo rzucać śnieżkami zwróciłam jej uwagę tylko po to żeby mogła poprawić to mlaskanie, może wtedy miałaby więcej widzów?
onakasuita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:23   #3962
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Figielka Pokaż wiadomość
kazdy moze dostac za NIC ostrzezenie - ale nie musi!
ja też kiedyś dostałam wg mnie nie słusznie
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 17:39   #3963
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Ja kiedyś dostałam naganę, ale co ja mogę, ja wiem swoje, góra wie swoje. A tłumaczyć innemu dorosłemu człowiekowi swojego zdanie nie będę, bo jesteśmy dorośli
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:29   #3964
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Dziękuję za rady, wypróbuję, co polecacie.

Ja najpierw suszę i czeszę włosy, dopiero później szybki makijaż. Suszę włosy we wszystkich możliwych pozycjach, mogłoby to źle wpłynąć na makijaż :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 18:51   #3965
Figielka
Raczkowanie
 
Avatar Figielka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 68
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
ja też kiedyś dostałam wg mnie nie słusznie
Dżamajka... to mnie pocieszyłaś, ale mnie to wisi tak naprawdę... Ktoś, kto jest tutaj moderatorem.... wie przecież lepiej od nas ...co, jak, dlaczego i za ile ? :P
Dżamajka ...ale mi sie to słowo super kojarzy..z ciepełkiem...plaża... mmmm...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez onakasuita Pokaż wiadomość
daj spokój, nie mam zamiaru w nikogo rzucać śnieżkami zwróciłam jej uwagę tylko po to żeby mogła poprawić to mlaskanie, może wtedy miałaby więcej widzów?

...to może ulepmy bałwana razem? )) Marchewki mam dużo jakby co... A marcheweczka dobrze nam wszystkim zrobi na cere... (musiałam dodać cos dotyczącego urody, bo zaraz bana jeszcze dostanę, że piszę nie na temat:P )
No...to jeszcze na wszelki wypadek dodam...że jak to wczoraj Justuchna powiedziała - Kochajmy się!
Jutro robię filmik... i jutro o półoncy mija termin nadsyłania wypełn ionych formularzy na Misskę ;-)

Tak na marginesie... na pewno wiele z Was przygotowuje się już do Świąt... czy kupujecie dużo kosmetyków pod choinkę?? Myślę, że to super pomysł...
Figielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 04:56   #3966
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Figielka Pokaż wiadomość
Dżamajka... to mnie pocieszyłaś, ale mnie to wisi tak naprawdę... Ktoś, kto jest tutaj moderatorem.... wie przecież lepiej od nas ...co, jak, dlaczego i za ile ? :P
Dżamajka ...ale mi sie to słowo super kojarzy..z ciepełkiem...plaża... mmmm...

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------




...to może ulepmy bałwana razem? )) Marchewki mam dużo jakby co... A marcheweczka dobrze nam wszystkim zrobi na cere... (musiałam dodać cos dotyczącego urody, bo zaraz bana jeszcze dostanę, że piszę nie na temat:P )
No...to jeszcze na wszelki wypadek dodam...że jak to wczoraj Justuchna powiedziała - Kochajmy się!
Jutro robię filmik... i jutro o półoncy mija termin nadsyłania wypełn ionych formularzy na Misskę ;-)

Tak na marginesie... na pewno wiele z Was przygotowuje się już do Świąt... czy kupujecie dużo kosmetyków pod choinkę?? Myślę, że to super pomysł...
nie za dużo tej miłosci?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 05:03   #3967
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

hehehehe -
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 06:09   #3968
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
nie za dużo tej miłosci?
Dokładnie...
Jest tak słodko że aż chce się rzygać...



A co do urodowych filmików, widziałyście recenzje marki KOBO nakręconą przez ladymakeup? Nie pogwniewałam bym się gdyby mi ktoś podarował te wszyyystkie cienie


Edit: O NIE!
http://www.youtube.com/user/TheVanillaMakeup
Chyba chciała być śmieszna i ironiczna a jest poprostu żałosna... Na prawdę przykro na to patrzeć...

Edytowane przez 201607111050
Czas edycji: 2010-12-19 o 06:16
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 06:53   #3969
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość


Edit: O NIE!
http://www.youtube.com/user/TheVanillaMakeup
Chyba chciała być śmieszna i ironiczna a jest poprostu żałosna... Na prawdę przykro na to patrzeć...
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 07:17   #3970
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Dokładnie...
Jest tak słodko że aż chce się rzygać...
Zgadzam sie w pierdyliard procentach :P


[quote]A co do urodowych filmików, widziałyście recenzje marki KOBO nakręconą przez ladymakeup? Nie pogwniewałam bym się gdyby mi ktoś podarował te wszyyystkie cienie [\quote]
:yes: Filmiku nie ogladalam, ale widziwlam je u siebie w Naturze i piekne rzeczy! Szkoda, ze sie cieniami nie maluje

Cytat:
Edit: O NIE!
http://www.youtube.com/user/TheVanillaMakeup
Chyba chciała być śmieszna i ironiczna a jest poprostu żałosna... Na prawdę przykro na to patrzeć...
Ona sie nie musi starac, ona i tak jest...

PS. Pozdrawiam z komorki, ekstra sprawa, tylko emoty w wiadpmosciach mi sie nie wyswietlaja
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 07:43   #3971
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
nie za dużo tej miłosci?
Dokładnie

Co do Vanilla, wcześniej się nie udzielałam, bo mi nie znałam dziewczyny, ostatni filmik...
rozumiem, że wszystkie mówimy o OOTD Wigilijnym?
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Czy to miał być jakiś szyfr, który mieli zrozumieć tylko jej wrogowie, bo nie wiem do kogo to miało być skierowane.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 08:45   #3972
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

co do vanilli, to chyba reakcja na komentarze do poprzedniego filmiku.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 08:54   #3973
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

dokladnie tak, zjechali ją za zbyt duzy dekolt itp
ogladalam ten filmik (poprzedni) i musze przyznac ze plus dla niej za to ze w koncu sie usmiechac zaczela
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:00   #3974
Sinem
Przyczajenie
 
Avatar Sinem
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Nie rozumiem tej dziewczyny. Robi filmiki, wystawia się na opinię publiczną i czeka tylko na "słitaśne" komentarze. Najbardziej rozśmieszyło mnie to, że udzieliła się na tym forum. Wcześniej pisała że konstruktywna krytyka TAK ale nie obrażanie. No a co tu takiego złego o niej było napisane? Ktoś napisał co o niej sądzie i do tego to uzasadnił. Żadnych bluzg pod jej adresem. Rozumiem gdyby była jakąś 13 letnią dziewczynką ale ludzie ona jest po 20tce. To tak jakby ktoś kręcił film a potem czekał na same pozytywne komentarze. Wiem że trochę nie na temat ale musiała napisać co myślę o tej sytuacji.

Co do rzekomego filmiku który ma pokazać że uciera nosa swoim "anty - fanom" jak to piszą jej obrończynie pod filmikiem to totalnie bez sensu. Dziewczyna złapała się jednego tematu i nie chce puścić. Dałaby spokój, usunęła by to odpowie i nagrywała dla widzów którzy ją lubią oglądać i po sprawie.
Sinem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:08   #3975
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
dokladnie tak, zjechali ją za zbyt duzy dekolt itp
ogladalam ten filmik (poprzedni) i musze przyznac ze plus dla niej za to ze w koncu sie usmiechac zaczela
fajny ten dekolt ma (taaak, zazdroszcze), ale moja babcia nie bylaby zachwycona gdybym go tak eksponowala przy wiglijnym stole do klubu, na impreze super!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:12   #3976
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sinem Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tej dziewczyny. Robi filmiki, wystawia się na opinię publiczną i czeka tylko na "słitaśne" komentarze. Najbardziej rozśmieszyło mnie to, że udzieliła się na tym forum. Wcześniej pisała że konstruktywna krytyka TAK ale nie obrażanie. No a co tu takiego złego o niej było napisane? Ktoś napisał co o niej sądzie i do tego to uzasadnił. Żadnych bluzg pod jej adresem. Rozumiem gdyby była jakąś 13 letnią dziewczynką ale ludzie ona jest po 20tce. To tak jakby ktoś kręcił film a potem czekał na same pozytywne komentarze. Wiem że trochę nie na temat ale musiała napisać co myślę o tej sytuacji.

Co do rzekomego filmiku który ma pokazać że uciera nosa swoim "anty - fanom" jak to piszą jej obrończynie pod filmikiem to totalnie bez sensu. Dziewczyna złapała się jednego tematu i nie chce puścić. Dałaby spokój, usunęła by to odpowie i nagrywała dla widzów którzy ją lubią oglądać i po sprawie.
no, ale zeby nagrywac filmiki na yt nie trzeba miec wysokiego ilorazu inteligencji
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 09:35   #3977
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

nie piszę teraz odnośnie Vanilli, bo nie oglądam/nie lubię, więc ona jest mi obojętna, ale nie rozumiem Waszego toku myślenia. już od kilku stron.

czytając niektóre komentarze, to na serio myślę, że dziewczyny są straszne. same dla siebie.
nie chodzi o krytykę, objeżdżanie. każdy ma prawo napisać co uważa {i z tego prawa właśnie korzystam } i może mu się coś nie podobać.

mnie też wiele rzeczy się nie podoba, w filmikach również.
i jeśli jest taka sytuacja, to wtedy ich nie oglądam {może jestem dziwna...} po co się denerwować?
np. nie lubię nieesia25 i nissiax83 - nie ma takiej 'chemii', że chciałabym je oglądać, to nie oglądam.
ale też nie widzę sensu, żeby pisać np. tutaj, że 'oo, nieesia zrobiła taki głupi filmik', bo to byłoby nieobiektywne. może komuś ten filmik pomoże, itd.

wiem, że to wątek do takich rozmów. zgadzam się z Wami.
i pisanie o tym co się podobało/nie podobało jest tu normalne.
tylko jako obserwator z boku, na serio się zlękłam {hah}, bo kto powiedział, że te dziewczyny czekają na oklaski i głaskanie po główce?
może po prostu nie spodziewały się, że {w niektórych przypadkach} aż tyle osób będzie je oglądało i się tym interesowało i aż tyle będzie 'czepiania' się o rzeczy, o których nie miały pojęcia lub dla nich nie są ważne.

i sorry, ale jakby ktoś mnie objeżdżał o rzeczy, które źle zrozumiał to też chciałabym to wyjaśnić. dlaczego te dziewczyny nie mogą mieć tego prawa? {tzn. oczywiście, że mają, tylko zauważyłam, że jak próbują się tłumaczyć to w oczach niektórych z Was wiele tracą, bo przecież powinny mieć dystans}

poza tym, kręcą te filmiki, ale czy to już osoby publiczne? brałybyście od nich autografy? nie sprowadzajmy bycia w jakieś społeczności do stawania się rozpoznawalnym i jakimś 'wow', bo w takim razie mam konto na facebook'u i nie zawaham się go użyć {jakby któraś chciała grafa ze specjalną dedykację to spoko }

tak samo na wizażu, gdzie toczy się rozmowa, cytujemy siebie, a potem w nieskończoność próbujemy wyjaśnić o co nam chodziło.
mam nadzieję, że odnośnie mojego posta tak nie będzie, miejcie dystans!
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 10:34   #3978
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez ichiko Pokaż wiadomość
(1) mnie też wiele rzeczy się nie podoba, w filmikach również.
i jeśli jest taka sytuacja, to wtedy ich nie oglądam {może jestem dziwna...} po co się denerwować?

(2) ale też nie widzę sensu, żeby pisać np. tutaj, że 'oo, nieesia zrobiła taki głupi filmik', bo to byłoby nieobiektywne. może komuś ten filmik pomoże, itd.

(3) bo kto powiedział, że te dziewczyny czekają na oklaski i głaskanie po główce?
może po prostu nie spodziewały się, że {w niektórych przypadkach} aż tyle osób będzie je oglądało i się tym interesowało i aż tyle będzie 'czepiania' się o rzeczy, o których nie miały pojęcia lub dla nich nie są ważne.

(4) i sorry, ale jakby ktoś mnie objeżdżał o rzeczy, które źle zrozumiał to też chciałabym to wyjaśnić. dlaczego te dziewczyny nie mogą mieć tego prawa? {tzn. oczywiście, że mają, tylko zauważyłam, że jak próbują się tłumaczyć to w oczach niektórych z Was wiele tracą, bo przecież powinny mieć dystans}

(5) poza tym, kręcą te filmiki, ale czy to już osoby publiczne? brałybyście od nich autografy? nie sprowadzajmy bycia w jakieś społeczności do stawania się rozpoznawalnym i jakimś 'wow', bo w takim razie mam konto na facebook'u i nie zawaham się go użyć {jakby któraś chciała grafa ze specjalną dedykację to spoko }
Ustosunkuję się Ale kulturalnie, a nie wrednie, żeby nie było

(1) Dlatego nie oglądam sióstr GRP+LS, czy jak im tam było... Ani ich koleżanki Maadzik2 (czy też jakoś tak), ani Vanilli.
(2) Co nie zmienia faktu, że jak sobie czasem do nich nie zerknę, czy coś się zmieniło, żebym mogła zmienić nastawienie, to się tu nie pożalę, ludzie się zmieniają

(3) Nooo... na mój gust, to same dają temu wyraz. Wielkie strzelanie fochów, że mlaskam, a nie mlaskam, a może mlaskam, a może to aparat mlaska (wzięłam przykład gonironi, bo pierwszy przyszedł mi do głowy, nie to, żebym się czepiała, czy dogryzała ), czy atak na Wizażankę, że brzydki ma ryj (cytat) (w wykonaniu bodyguarda Vanilli), której na oczy nie widziała, bo pewnie ani zdjęcia, ani konta na YT...
No, jeśli mówisz, że nie miały pojęcia, no to już mają pojęcie No i nie rozumiem, czemu ma być foch na to, że ktoś zwrócił na to uwagę. Każdy ma jakieś wady, no i one wystawiają je na światło dzienne. Mówią do kamery, więc można zauważyć wadę wymowy, wadę uzębienia, pokazują buzię, więc można zauważyć, że ma nie fajne brwi, złą fryzurę, że jest troszkę przy tuszy, ale dziewczyny same z siebie, nie z przymusu, kręcą filmiki, pokazują się światu, więc nic dziwnego, że da się zwrócić uwagę na mankamenty
No i nie tylko na mankamenty, bo przecież - fakt, że mniej - komplementujemy dziewczyny.

(4) Bo nie tłumaczą tego w taki sposób jak Ty, prosto, grzecznie, bez emocji, tylko wielkie boom, foch, najazd wojska.

(5) Wg. mnie tak, są to osoby publiczne. I też dlatego, że nigdy nie wzięłam elektrokardiogramu od znanej osoby, bo po cholerę mi wzorek na kartce?
Zresztą fejs też w jakimś stopniu dla mnie jest takim miejscem, że jest się osobą publiczną, bo każdy może Cię obejrzeć z każdej strony, skomentować od góry do dołu, tak samo ja na YT

Tyle ode mnie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 11:22   #3979
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Kayako, zgadzam się z Tobą xD

Cytat:
No, jeśli mówisz, że nie miały pojęcia, no to już mają pojęcie No i nie rozumiem, czemu ma być foch na to, że ktoś zwrócił na to uwagę. Każdy ma jakieś wady, no i one wystawiają je na światło dzienne.
też nie rozumiem fochów, ale czasami sposób 'podania' tej wady nie jest na poziomie kulturalnym, nie oszukujmy się {nie mówię, że tutaj.. raczej tak ogólnie}

a jeśli jestem już przy wizażu i przykładzie gonironi {sorry Gosiu xD} - to sytuacja była taka, że ok, rozumiem że kilka osób chciało wypowiedzieć swoje zdanie. tylko nie wydaje się Wam, że jak przyjdzie jakiś temat to wałkowanie go przez jakiś czas sprawia, że to wygląda na uwzięcie się?
jakbym była Gosią i weszła tutaj i zobaczyła, że odnośnie mojego mlaskania jest kilka stron, to bym pomyślała 'czy ludzie nie mają inny problemów?' no bo, ona nie prowadzi na yt zajęć logopedycznych, tylko zajmuje się sprawami kosmetycznymi, więc ... ok. można zauważyć 'wg mnie Gosia mlaska', ale żeby gadać o tym i analizować z każdej strony...
{btw, dla mnie te ''dźwięki mlaskopodobne'' są fajne i lubię oglądać Gosię więc nie przejmuj się i jedź z tym koksem }

no i to fakt, że w ogóle w necie nie ma czegoś jak anonimowość. tylko na FB nikt nie napisze Ci pod zdjęciem 'masz nos jak kulfon, lepiej usuń konto, bo nie chce Cię oglądać', prawda? {całe szczęście }
a z yt zrobiło się coś takiego, że {niektórzy} ludzie myślą, że mogą wszystko.

filmiki są dla fun'u, ten wątek od komentowania, a my jesteśmy kulturalne i tak powinno być
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 11:39   #3980
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez onakasuita Pokaż wiadomość
gdzież tam dziewczynka się obraziła też słyszę to mlaskanie, skoro uważasz że nie mlaskasz a aparat wyłapuje jakieś dźwięki to zamiast się burzyć spróbuj coś z tym zrobić

jesli nie mlaskam a slychac jakies dziwne dzwieki to co wedlug Ciebie mam robic ? moze robic filmiki bez glosu ?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez onakasuita Pokaż wiadomość
daj spokój, nie mam zamiaru w nikogo rzucać śnieżkami zwróciłam jej uwagę tylko po to żeby mogła poprawić to mlaskanie, może wtedy miałaby więcej widzów?
wystarczy mi ta ilość
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:08   #3981
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
fajny ten dekolt ma (taaak, zazdroszcze), ale moja babcia nie bylaby zachwycona gdybym go tak eksponowala przy wiglijnym stole do klubu, na impreze super!
dekolt rewelacyjny - nie oglądam Jej filmów więc tego zamieszczonego wyżej nie zrozumiałam
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:15   #3982
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
jesli nie mlaskam a slychac jakies dziwne dzwieki to co wedlug Ciebie mam robic ? moze robic filmiki bez glosu ?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



wystarczy mi ta ilość
na jednym z filmów nic nie słychać... oprócz bliżej nie określonych dźwięków :/ to co z tym "głosem"...
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:19   #3983
Eudajmonia
Raczkowanie
 
Avatar Eudajmonia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 225
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
nie za dużo tej miłosci?
jak na wizaż.... zdecydowanie za dużo

};->

nie poznaję miejsca.... ale pewnie, szybko się to zmieni
__________________
Mój BLOG -
http://www.angelmaluje.blogspot.com/
Eudajmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:45   #3984
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

myślę, że ELFY na to nie pozwolą
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:46   #3985
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez ichiko Pokaż wiadomość
Kayako, zgadzam się z Tobą xD

też nie rozumiem fochów, ale czasami sposób 'podania' tej wady nie jest na poziomie kulturalnym, nie oszukujmy się {nie mówię, że tutaj.. raczej tak ogólnie}

a jeśli jestem już przy wizażu i przykładzie gonironi {sorry Gosiu xD} - to sytuacja była taka, że ok, rozumiem że kilka osób chciało wypowiedzieć swoje zdanie. tylko nie wydaje się Wam, że jak przyjdzie jakiś temat to wałkowanie go przez jakiś czas sprawia, że to wygląda na uwzięcie się?
jakbym była Gosią i weszła tutaj i zobaczyła, że odnośnie mojego mlaskania jest kilka stron, to bym pomyślała 'czy ludzie nie mają inny problemów?' no bo, ona nie prowadzi na yt zajęć logopedycznych, tylko zajmuje się sprawami kosmetycznymi, więc ... ok. można zauważyć 'wg mnie Gosia mlaska', ale żeby gadać o tym i analizować z każdej strony...
{btw, dla mnie te ''dźwięki mlaskopodobne'' są fajne i lubię oglądać Gosię więc nie przejmuj się i jedź z tym koksem }

no i to fakt, że w ogóle w necie nie ma czegoś jak anonimowość. tylko na FB nikt nie napisze Ci pod zdjęciem 'masz nos jak kulfon, lepiej usuń konto, bo nie chce Cię oglądać', prawda? {całe szczęście }
a z yt zrobiło się coś takiego, że {niektórzy} ludzie myślą, że mogą wszystko.

filmiki są dla fun'u, ten wątek od komentowania, a my jesteśmy kulturalne i tak powinno być
Dzięki za zrozumienie. No i ja też zgadzam się z Twoją opinią, że faktycznie, może to być wzięte za uwzięcie się... tylko że temat mlaskania ciągnął się przez kilka stron, to nie pamiętam Przez jedną chyba

A jak to nie, że na FB nikt nie napisze nic przykrego?! Fakt, że nie mam konta na fejsie, ale na NK miałam/mam (nieaktywne) i nie raz były przykre komentarze, nie tylko u mnie, ale i u znajomych... Ale i na mistrzach.org, czy na demotach są screeny więc można obejrzeć

A żeby było na temat... To u mnie w subach nic ciekawego, a u Was? Szusz dodała niedawno filmik o zimowych kosmetykach, ale lista ów produktów w sidebarze mnie nie bardzo zainteresowała, więc w filmik się nie wgłębiłam (nooo, Alien Muglera jest ciekawy, ale nawet go nie znam XD).
Ale za to odpowiedź na komentarz - na pluuus (odsyłam do załącznika)

Zazdroszczę Szusz tego szopopodobnego kota Uwielbiam takie dziwne rasy zwierząt, niby brzydkie, a ładne I zazdroszczę narzeczonego, który pozwala na zwierzyniec w domu, nie każdy facet to lubi, a raczej mało który (chyba ).
A kot Nieesi... marzenie I ten kolor sierści...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perfum.jpg (13,2 KB, 127 załadowań)
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:51   #3986
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A żeby było na temat... To u mnie w subach nic ciekawego, a u Was? Szusz dodała niedawno filmik o zimowych kosmetykach, ale lista ów produktów w sidebarze mnie nie bardzo zainteresowała, więc w filmik się nie wgłębiłam (nooo, Alien Muglera jest ciekawy, ale nawet go nie znam XD).
Ale za to odpowiedź na komentarz - na pluuus (odsyłam do załącznika)

Zazdroszczę Szusz tego szopopodobnego kota Uwielbiam takie dziwne rasy zwierząt, niby brzydkie, a ładne I zazdroszczę narzeczonego, który pozwala na zwierzyniec w domu, nie każdy facet to lubi, a raczej mało który (chyba ).
A kot Nieesi... marzenie I ten kolor sierści...
dobra jest
a co do kota - w środę kulił się taki "rasowiec" do mojego garażu, zziębnięty jak diabli biedaczek....... nie zdążyłam nigdzie na czas bo dzieciaki się uparły że mu dom znajdą (0 6:40)
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 12:56   #3987
onakasuita
Rozeznanie
 
Avatar onakasuita
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
jesli nie mlaskam a slychac jakies dziwne dzwieki to co wedlug Ciebie mam robic ? moze robic filmiki bez glosu ?

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------



wystarczy mi ta ilość
najlepiej nic nie rób, skoro wystarczy ci twoja liczba widzów a widzom te niezidentyfikowane dźwięki nie przeszkadzają
onakasuita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:13   #3988
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Zauważyłyście powrót BlackCougar00? Ja się bardzo cieszę
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:28   #3989
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

http://www.youtube.com/watch?v=QLGY6xo5kzw&feature=sub
rzeczywiście - zmieniła się Dziewczyna niesamowicie
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-12-19 o 14:24
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 13:41   #3990
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Jak ja uwielbiam asd525! Ona jest taka miła i naturalna! Szok! Chciałabym tak wyglądać na swoich filmach
To mnie jeszcze bardziej rozwaliło http://www.youtube.com/watch?v=AaBVSXqxoDQ zobaczcie od 4:30 Nieziemskie!
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.