Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 16:28   #1
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52

Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....


Mam problem z nadmiernym owłosieniem spowodowane zminami hormnalnymi. Co prawda już mam kuracje lekami lecz owłosienie nie zniknie z mojego ciała tak nagle. Mam troszke dłuższe włoski na brodzie oraz bo bokach co mnie denerwuje najbardziej. Co prawda nie wyglada to tak zle jednak z checia bym sie tego pozbyła. Koleżanka moja chodzi do kosmetyczki na depilacje całej twarzy woskiem i mnie rónież namawia do tego. Ja jednak nie jestem przekonana. Czy włoski nie bedą odrastać mocnijsze? Bo narazie nie sa az takie mocne ani nie sa czarne. Może któraś z pań juz woskowała sobie twarz i mogła by podzielić sie wrażeniami. Co ile trzeba powtazrać zabieg? Czy jest bardzo bolesny? Czy włosy odrastają ciemnijsze lub mocnijsze? Jak by mi ktoś udzielił odpowiedzi na te pytania była bym bardzo wdzieczna Za jakiś czas przymierzam sie do usuniecia ich laserem ale to jeszcze nie teraz, dlatego narazie mysle o wosku ale czy słusznie?? Dziekuje z góry za odpisanie i porady Pozdrawiam
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 16:45   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

Z tych wszystkich pytać wiem tylko jedno: włoski nie odrastają mocniejsze, ale słabsze, niektóre wogóle nie odrastają
Wosk wyrywa włoski z cebulką, więc trochę czasu zajmuje "zregenerowanie się" jej, przy czym jest ona słabsza niż poprzednio.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 17:01   #3
Blondinka8703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

Ja robie sobie depilacje woskiem bo mam lekki wąsik. Najpierw chodziłam do kosmetyczki a teraz sama sobie kpilam plastry z woskim i jest ok
Włoski są słabsze. Ale mnie zastanawia jedno jeżeli takiego włoska nie wyrwiemy z cebulką tylko powiedzmy do połowy to czy on nie będzie się robił mocnejszy ??
Blondinka8703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 17:27   #4
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

Niestety tak.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 19:13   #5
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

Cytat:
Napisane przez Brendy Pokaż wiadomość
Mam problem z nadmiernym owłosieniem spowodowane zminami hormnalnymi. Co prawda już mam kuracje lekami lecz owłosienie nie zniknie z mojego ciała tak nagle. Mam troszke dłuższe włoski na brodzie oraz bo bokach co mnie denerwuje najbardziej. Co prawda nie wyglada to tak zle jednak z checia bym sie tego pozbyła. Koleżanka moja chodzi do kosmetyczki na depilacje całej twarzy woskiem i mnie rónież namawia do tego. Ja jednak nie jestem przekonana. Czy włoski nie bedą odrastać mocnijsze? Bo narazie nie sa az takie mocne ani nie sa czarne. Może któraś z pań juz woskowała sobie twarz i mogła by podzielić sie wrażeniami. Co ile trzeba powtazrać zabieg? Czy jest bardzo bolesny? Czy włosy odrastają ciemnijsze lub mocnijsze? Jak by mi ktoś udzielił odpowiedzi na te pytania była bym bardzo wdzieczna Za jakiś czas przymierzam sie do usuniecia ich laserem ale to jeszcze nie teraz, dlatego narazie mysle o wosku ale czy słusznie?? Dziekuje z góry za odpisanie i porady Pozdrawiam
NAJLEPSZYM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIEM BYŁA BY WIZYTA U KOSMETYCZKI, KTÓRA PROFESJONALNIE USUNIE OWŁOSIENIE, W MIARĘ ROBIENIA DEPILACJI OWŁOSIENIE BĘDZIE RZADSZE, TAK WIĘC JEŚLI BYŚ TYLKO CHCIAŁA MOGŁA BYŚ SAMA USUWAĆ OWŁOSIENIE WOSKIEM W PLASTRACH, KTÓRE ROZGRZEJESZ W DŁONI, JA SAMA SOBIE USÓWAM W TEN SPOSÓB WĄSIK. ZABIEGI TRZEBA POWTARZAĆ W ZALEŻNOŚCI OD TEGO JAK ROSNĄ WŁOSY, ZDARZA SIĘ ŻE PO TYGODNIU ALE I CZASEM DOPIERO PO MIESIĄCU I W MIARĘ WYKONYWANIA KOLEJNYCH DEPILACJI CZAS DO NASTĘPNEJ BĘDZIE SIĘ WYDŁUŻAŁ. WŁOSKI NAPEWNO NIE BĘDĄ MOCNIEJSZE A TYM BARDZIEJ CIEMNIEJSZE, CHOĆ ZDARZA SIĘ POJEDYNCZY CIEMNY WŁOSEK.
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 13:50   #6
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

widziałam kiedyś w Douglasie taki płyn do wybielania(rozjaśniania) włosków idealny do włosków na twarzy lub bikini, kosztował jakieś 40-50 zł, niestety nie pamiętam firmy, może tego spróbuj?
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:03   #7
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
widziałam kiedyś w Douglasie taki płyn do wybielania(rozjaśniania) włosków idealny do włosków na twarzy lub bikini, kosztował jakieś 40-50 zł, niestety nie pamiętam firmy, może tego spróbuj?
Oooo.
Czy ktoś coś o tym wie?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 14:22   #8
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

To preparat Sally Hansen.
Nie używałam, ale kilka Wizażanek owszem:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6566

Do twarzy jest inny niż do bikini.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:55   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Usuwanie owłosnienia z twarzy woskiem ....

a proowałyście kuracje na wąsik wodą utlenioną?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.