filmiki urodowe cz. VI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 20:49   #901
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: filmiki urodowe ?

Ja nie lubię oglądać ootd, ani makijaży... Tzn oglądam zazwyczaj przewijając(chyba, że baaaardzo mi sie nudzi), czyli w sumie patrze tylko jak się dziewczyna ubrała i jak mi się coś spodoba to przewijam szukając informacji gdzie daną rzecz kupiła, a makijaz oglądam tylko efekt końcowy, bo umiem sobie każdy praktycznie odtworzyć bez oglądania go step by step...Chyba, że znowu, spodoba mi się odcień jakiegoś cienia to właśnie przewijam szukając firmy i numerka
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 07:10   #902
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
ja tez ogladam Radzką i chyba większosci jej ubran bym nie zalozyla mamy totalnie inny gust, ale b. lubię ja ogladąc. Duzo bardziej wolę ogladac jej outfity niz szusz na przyklad.I Radzką mam w sub. jako jedyną od mody jest ktos fajny jescze od ubran.
b. fajna jest Radzia. Taka przebojowa. Lubie ja.

No wlasnie, ale jej sposob ubierania czasami troche przechodzi na strone KICZU a nie stylu.
Ubrac, sie stylowo i gustownie, a nawieszac na siebie wszystkiego po trochu i uwazac ze to stylowe to 2 strony medalu.
Ma fajne cichuy, ale czasami za duzo dodatkow na sobie zawiesza.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A nie uważacie że nowa fryzura ciasteczka2 jeszcze bardziej podkreśla jej okrągłą buzie? Czy może ja się nie znam?
mi sie podoba jej fryzura. Zazdroszcze jej tych gestych wlosow....

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
nie w reniferach rzecz

mi tez sie nie podoba Katosu w reniferkach.
po 1: wyglada jak babochlop w nim
po 2: strasznie ja pogrubia
po 3: zupelnie nie pasuje do jej megasnego makijazu

Ale moze jej sie podoba. Sam sweterek jest ladny, ale on niekorzystnie na niej wyglada.

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
U nieesi25 filmik z kreacjami na święta- podobają mi się zarówno stroje jak i nogi

mi tez: NOGI

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Co myślicie o świątecznych ozdobach nissiax83 i ciasteczka 25. Podobają się Wam?
ciacho25 obejrzalam pobieznie: swiatelka na choince mi sie nie podobaly, wole jak NIE mrugaja. Zainspirowalam sie szyszkami cistweczka25 i tez koncowki na bialo pomalaowalam

u Niessiax b. ladnie. Skad oni maja tam takie choinki, u nas takich gestych cos nie ma
odgapilam od niej cytryny

Ladne dekoracje mialy. Troche mnie zsinspirowaly do zrobienia czegos samemu Kupilam pare dodatkow i wyszlo mnie to b. tanio, a ilosciowo mam wiele stroikow

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
PewnaPati nie nagrywa filmików urodowych więc jakim cudem mogłaby być beauty guru?

Wg mnie tylko max 3 polskie youtubowiczki zasługują na ten tytuł.
ale fajnie jest ja tutaj tez wspomniec, aby inni ja poznali. Naprawde wartosciowa dziewczyna/ kobieta. Ona chyba juz po 30 stce jest...

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
ja bardzo lubię Katosu ale dla mnie te jej włosy to koszmar, za długie, sianowate i ten przedziałek na środku który według mnie jej nie pasuje
wlasnie, tez zauwazylam, ze jej wlosy czasami wygladaja koszmarnie.Przy glowie wygladaja na tluste, a koncowki takie jasne i siano. Ale to moze tylko kwestia kamery i zlego oswietlenia....Nie wierze ze siada przed kamera z tlustymi wlosami...
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 16:19   #903
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: filmiki urodowe ?

same zachwyty pod filmikiem szusz, że pierwsza taka szczera i prawdziwa recenzja na YT
a ja odnosze wrażenie - patrząc kto zasponsorował tę paletę - że szusz miała zwyczajnie wolną rękę co do całkowitej szczerości
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 17:34   #904
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

Może i szczera i prawdziwa, ale mnie denerwuje jak po tym wszystkim jechała ;/
Chociaż i tak najśmieszniejsza była kiedy nauczała naród, że mówi się 'perfumy', a nie 'perfum/perfuma'. Oh jakież to było edukacyjne. Szkoda tylko, że tak się wścieka kiedy ktoś poprawia jej 'HAJEM'.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 17:36   #905
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że tak się wścieka kiedy ktoś poprawia jej 'HAJEM'.
A czemu ktoś ją poprawia?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:10   #906
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

Zapytaj Szusz
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 20:19   #907
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Nie rozumiem o co mam zapytać szusz. Ona tak mówi, ktoś ją poprawia (jak?) i to ją wkurza?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 20:41   #908
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: filmiki urodowe ?

Recenzja palety z Sephory w wykonaniu Susz była po prostu dziwna...chyba ją bardzo naciskali żeby szybko ją nagrała bo widać było, że jeszcze dobrze jej nie przetestowała. Eyelinerów, nie używała, kredek nie używała, tuszu też nie, cieniami zrobiła dwa makijaże więc nawet nie może ocenić pigmentacji wszystkich (przecież mogą mieć różną zależnie od koloru). Nie wiem po co robić takie recenzje
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:13   #909
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Digital zrobiła blog TV, ktoś zapytał "co z twoją wagą?", a ona na to "a co z twoją? bo moja stoi w łazience"
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:20   #910
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
ale fajnie jest ja tutaj tez wspomniec, aby inni ja poznali. Naprawde wartosciowa dziewczyna/ kobieta. Ona chyba juz po 30 stce jest...
Lubie Pati, mega pozytywna osoba, ma charyzmę i świetnie się jej słucha.
Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Recenzja palety z Sephory w wykonaniu Susz była po prostu dziwna...chyba ją bardzo naciskali żeby szybko ją nagrała bo widać było, że jeszcze dobrze jej nie przetestowała. Eyelinerów, nie używała, kredek nie używała, tuszu też nie, cieniami zrobiła dwa makijaże więc nawet nie może ocenić pigmentacji wszystkich (przecież mogą mieć różną zależnie od koloru). Nie wiem po co robić takie recenzje
Zgadzam się, po co recenzować coś co nie zostało gruntownie przetestowane? Taka recenzja jest bezwartościowa.

Właśnie jestem na videoblogu u digitalki i powiem wam że podziwiam Hanię za cierpliwość, pojawiło się wiele pytań, zarzutów i przytyków bardzo chamskich. Żenada, ludzie nie mają wstydu.
Przykro mi ze ona musi czytać te wypociny....
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 21:37   #911
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie rozumiem o co mam zapytać szusz. Ona tak mówi, ktoś ją poprawia (jak?) i to ją wkurza?
Chodziło mi o to, że miała wielkie pretensje, że widzowie poprawiają ją kiedy mówi 'hajem' na sklep H&M. Mi na przykład bardzo rzucało się to w oczy (w uszy właściwie), nie wiem skąd jej się taka forma wzieła, no ale niech będzie, co mnie to obchodzi jak ona mowi. Ale pare filmików później powiedziała, że mamy mowić 'perfumy', bo to jedyna poprawna forma to mi to hipokryzją zajechalo. O ale może wyolbrzymiam, ze ogolnie ta kobieta mnie denerwuje.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 22:02   #912
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że miała wielkie pretensje, że widzowie poprawiają ją kiedy mówi 'hajem' na sklep H&M. Mi na przykład bardzo rzucało się to w oczy (w uszy właściwie), nie wiem skąd jej się taka forma wzieła, no ale niech będzie, co mnie to obchodzi jak ona mowi.
A jak według ciebie powinno się mówić?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:29   #913
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Digital zrobiła blog TV, ktoś zapytał "co z twoją wagą?", a ona na to "a co z twoją? bo moja stoi w łazience"


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że miała wielkie pretensje, że widzowie poprawiają ją kiedy mówi 'hajem' na sklep H&M. Mi na przykład bardzo rzucało się to w oczy (w uszy właściwie), nie wiem skąd jej się taka forma wzieła, no ale niech będzie, co mnie to obchodzi jak ona mowi. Ale pare filmików później powiedziała, że mamy mowić 'perfumy', bo to jedyna poprawna forma to mi to hipokryzją zajechalo. O ale może wyolbrzymiam, ze ogolnie ta kobieta mnie denerwuje.
to hajem się chyba wzięło stąd, że ludzie stopniowo spolszczają tą nazwę. Najpierw było 'ejcz-end-em' potem 'ha-end-em' potem z & zrobili i 'ha-i-em' a ona mówiąc 'ha-i-em' zrobiła z tego 'hajem'
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:32   #914
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że miała wielkie pretensje, że widzowie poprawiają ją kiedy mówi 'hajem' na sklep H&M. Mi na przykład bardzo rzucało się to w oczy (w uszy właściwie), nie wiem skąd jej się taka forma wzieła, no ale niech będzie, co mnie to obchodzi jak ona mowi. Ale pare filmików później powiedziała, że mamy mowić 'perfumy', bo to jedyna poprawna forma to mi to hipokryzją zajechalo. O ale może wyolbrzymiam, ze ogolnie ta kobieta mnie denerwuje.
Kiedy powiesz ha i em, to 3 samogłoski obok siebie mogą zlać się tak, że zabrzmi to jak hajem, więc nie rozumiem, o co Ci chodzi.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:34   #915
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Według mnie w filmikach (przynajmniej w tych paru, które zobaczyłam ) szusz mówi ha i em i to jest właśnie przyjęta wymowa tej nazwy w Polsce.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:37   #916
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: filmiki urodowe ?

co to za różnica kto jak mówi, wiadomo o co chodzi, ale przyczepić się trzeba. Tym bardziej, że nie mówi jakoś z błędami, H&M jest różnie wymawiany i niech każdy mówi jak mu wygodnie.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:31   #917
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Może i szczera i prawdziwa, ale mnie denerwuje jak po tym wszystkim jechała ;/
Chociaż i tak najśmieszniejsza była kiedy nauczała naród, że mówi się 'perfumy', a nie 'perfum/perfuma'. Oh jakież to było edukacyjne. Szkoda tylko, że tak się wścieka kiedy ktoś poprawia jej 'HAJEM'.
wybacz, ale jest mała różnica w wymowie tych dwóch słów, i "nauczanie narodu" w tej kwestii całkowicie popieram, w końcu żyjemy w Polsce, a osób które posługują się poprawnie językiem polskim jest coraz mniej, 'perfum' to jakiś koszmarek. Zupełnie inaczej ma się sprawa wymowy nazwy, która nawet nie jest polska - a i w takim wypadku Szusz ma rację ze swoim "hajemem" (chociaż ja tam słyszę normalnie - ha i em)
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:11   #918
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Digital zrobiła blog TV, ktoś zapytał "co z twoją wagą?", a ona na to "a co z twoją? bo moja stoi w łazience"
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:05   #919
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość




to hajem się chyba wzięło stąd, że ludzie stopniowo spolszczają tą nazwę. Najpierw było 'ejcz-end-em' potem 'ha-end-em' potem z & zrobili i 'ha-i-em' a ona mówiąc 'ha-i-em' zrobiła z tego 'hajem'
Jesteśmy w Polsce to mówimy po polsku, np. Niemcy mówią h und m, zgodnie z ich językiem. A z tego co kojarzę to Szusz chyba kiedyś dawno temu mówiła, że pracowała w H&M, a jeśli zwrócicie uwagę to np. jeśli są jakieś ogłoszenia o promocjach przez głośniki to mówią H i M.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Digital zrobiła blog TV, ktoś zapytał "co z twoją wagą?", a ona na to "a co z twoją? bo moja stoi w łazience"
No i dobrze mu napisała xD Jak to mówią u mnie wszyscy wykładowcy z zakładu żywienia, waga to jest przyrząd, w my mamy swoją masę ciała ;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 10:06   #920
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
co to za różnica kto jak mówi, wiadomo o co chodzi, ale przyczepić się trzeba. Tym bardziej, że nie mówi jakoś z błędami, H&M jest różnie wymawiany i niech każdy mówi jak mu wygodnie.
zgadzam się. swojego czasu inteligentnie mówiłam 'him' xD
{no skoro jest h &{i} m to jak można inaczej to wymówić? }
i jak usłyszałam haiem to nie wiedziałam o jaki sklep chodzi ;d
ale już się doedukowałam i teraz każda odmiana H&M mi nie straszna {bo z tego co widzę, moja jest najstraszniejsza xD}
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:17   #921
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: filmiki urodowe ?

Digital
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:17   #922
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

Moja znajoma także mówiła 'Him' przez jakiś czas, dopóki się nie zorientowała że nikt nie ma pojęcia o czym mówi

Któraś z was miała ten marokański olejek, o którym kiedyś mówiła nieesia, a teraz mówiła pixi2woo (w ostatnim filmiku o włosach) ;>?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:42   #923
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: filmiki urodowe ?

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Moja znajoma także mówiła 'Him' przez jakiś czas, dopóki się nie zorientowała że nikt nie ma pojęcia o czym mówi

Któraś z was miała ten marokański olejek, o którym kiedyś mówiła nieesia, a teraz mówiła pixi2woo (w ostatnim filmiku o włosach) ;>?
arganowy?
ja używałam, ale do ciała - kupiony w Maroku wraz z zestawem do masażu.
Nie wyobrażam sobie kłaść na moje cienkie włosy
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:40   #924
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: filmiki urodowe ?

No bo z tymi nazwami to tak jest...
Ja na przykład nie wiem, skąd pochodzi H&M i jak w kraju, z którego pochodzi wymawia się tę nazwę.
Pewnie część ludzi mówi EjczEndEm, ale czy ci sami ludzie robią też zakupy w Rilu? (Realu)?
Ja często olewam te zagraniczne nazwy i mówię że idę do Haema, Rezerwatu, już nie mówiąc o koszmarnym (w wymowie) Kamaje.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:41   #925
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

http://www.feelunique.com/p/Moroccan...23b774c1750f06 o ten
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:01   #926
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: filmiki urodowe ?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;31261767]No bo z tymi nazwami to tak jest...
Ja na przykład nie wiem, skąd pochodzi H&M i jak w kraju, z którego pochodzi wymawia się tę nazwę.
Pewnie część ludzi mówi EjczEndEm, ale czy ci sami ludzie robią też zakupy w Rilu? (Realu)?
Ja często olewam te zagraniczne nazwy i mówię że idę do Haema, Rezerwatu, już nie mówiąc o koszmarnym (w wymowie) Kamaje.[/QUOTE]

to tak jak ja dla mnie jest haem i tyle tak jak cea (C&A)
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:11   #927
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: filmiki urodowe ?

H&M pochodzi ze Szwecji, nazwa wzięła sie od nazwisk założycieli. Nie chcę wiedzieć jak wygląda sklep w Sztokholmie
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:52   #928
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: filmiki urodowe ?

No proszę, to nie wiedziałam. To żeby być takim hiperpoprawnym to powinno się czytać to po szwedzku (a nie wiem, jak się czyta ten znak: & po szwedzku, zresztą czy h wymawia się jak h też nie wiem). EjczEndEm to jeden z wariantów, równie dobrze można wymagać od kogoś wymawiania HaUndEm, to ja już naprawdę wolę Hajema

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2011-12-28 o 18:59
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:09   #929
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: filmiki urodowe ?

Nie, nie powinno się wymawiać po szwedzku - nie w Polsce, gdzie H&M przyjęło wymowę ha i em.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:25   #930
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: filmiki urodowe ?

ja tam też mówię "ha em"


nowy filmik makijażowy u digital

http://www.youtube.com/watch?v=TzUfqNe0lwE
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.