Jak poskromić apetyt ?? Może homeopatia ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-06, 17:14   #1
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52

Jak poskromić apetyt ?? Może homeopatia ??


Witam kobietki U mnie problem z chudnięciem polega na dużym apetycie który trudno mi pokonać i zamiast chudnąć to logiczne,że nastepuje odwrotny skutek czyli tycie Moj apetyt nasilają takie czynniki jak tabletki anty, stresy, czasami nuda i jak pamietam juz od dzieciństwa miałam starszną słabośc do jedzenia. Ciagle mam ochote coś zjeść, nawet jak juz jestem w pełni najedzona a najgorzej to jest pod wieczor gdy to apetyt sie nasila... Najbardziej sie to wszytsko nasiliło od czasu brania tabletek antykoncepcyjnych ,co prawda zmieniłam je ale teraz musze walczyc by zgubić niechciane kg. ;/ Ostatnio odkryłam (chociaz, że na naszym rynku goszczą dosc długo) tabletki homeopatyczne firmy FUCUS DAGOMED na odchudzanie. Wskazania to stosownia tego leku to: skłonność do objadania sie i odkładanie tkanki tłuszczowej, uczucie pustki i ssania w żołądku zmuszające do jedzenia, wzdecia, biegunki o zmiennych stolcach lub przewlekłe zaparcia, niestrawność, bóle brzucha, odbijania, gorycz w ustach.
Czytajac to moge stwierdzić, że jest to dla mnie złoty środek, bo przez to moje czeste jedzenie mam tez problemy z żołądkiem. I konkretnie pytanie do was moje drogie panie, czy może któraś z was zażywała ten preperat? Bo z tego co wiem homeopatia nie działa odrazu i nie na każdego wiec sie zastanawiam czy warto wydawać tyle pieniędzy. Bardzo prosze o porady. A może znane są wam jakieś dobre środki które obiżają apetyt. Tylko zależy mi na tym by to nie były wypełniaczne. Mam problemy z żoładkiem i mój lekarz jednak odradzał przyjmowanie preparatów działających w ten sposób. Pomocy dziewczęta!!!
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.