☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼ - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 13:05   #871
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Dla mnie totalne nieporozumienie ze odpadł Mateusz ktory mial swietny glos niepostykana barwe kazda piosenke spiewał w swoj wlasny sposob bardzo charakterystyczny a Piotrek wedlug mnie oprocz fałszywej skromnosci nie wnosi nic do tego programu.Wydaje mi sie ze gdyby wygrał byłby taka "Ala Janosz "Fabryki gwiazd słuch i slad po nim zaginie nie ma w sobie nic orginalnego ani przyciagajacego uwage ale to oczywiscie moje zdanie kazdy ma swoich faworytow ikazdego irytuje kto inny
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:44   #872
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

To tak, teraz mogę skomentować wszystkich. ;p

Martyna - o niej już pisałam wcześniej. Po prostu genialnie!

Marta - podobała mi się trochę mniej niż Martyna, ale myślę, że też poradziła sobie bardzo dobrze.

Kasia - nawet może być, ale jak dla mnie, to miejsca w finale dla niej nie ma. ;p

Romek - wspaniale, ogromnie mi się podobało...

Piotrek - mam ogromny sentyment do tej piosenki, jak Piotrek śpiewał, to miałam ochotę się rozpłakać, więc jak dla mnie występ na tak. ;p

Nick - na początku przestraszyłam się, że będzie śpiewał tym chrypiącym głosem do końca, ale na szczęście przerzucił się na normalny. ;p No i oczywiście bardzo mi się podobało.

A Mateusz... moim zdaniem on już jest gotów do wydania płyty. Może się wydawać, że dla tych, którzy odpadają, to możliwości się już kończą. Jak dla mnie, to właśnie dopiero wtedy się wszystko zaczyna. Dzięki temu programowi można się pokazać, zaprezentować, również wiele nauczyć, ale niektórzy i tak umieją już bardzo dużo i nie wygranie tego programu nie będzie żadną porażką. A na pewno nie dla Mateusza, on już tam wie co ma robić. ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:49   #873
Roxysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 54
GG do Roxysia
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

,.
__________________
...

Edytowane przez Roxysia
Czas edycji: 2009-08-20 o 11:00 Powód: ..
Roxysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:17   #874
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez Sysunia1994 Pokaż wiadomość
Buhahaha ;D Sory ale nie wiem czemu smieszy mnie zawsze jak ktoś chce pomóc i podaje tytuł piosenki (lub zupełnie co innego ale w tym przypadku to tytuł) i podaje wymyślony z kosmosu ;D Co lepsze jak jest teog pewny :P
Wiem głupia jestem wszytsko mnie smieszy.... :P

Tytuł to "Wonderful World" Luisa Armstronga no ale w sumie mozę się mówi też że "What a wonderful world"

z oficjalnej strony FG:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nick.jpg (26,3 KB, 27 załadowań)
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:39   #875
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez Sysunia1994 Pokaż wiadomość
to
Buhahaha ;D Sory ale nie wiem czemu smieszy mnie zawsze jak ktoś chce pomóc i podaje tytuł piosenki (lub zupełnie co innego ale w tym przypadku to tytuł) i podaje wymyślony z kosmosu ;D Co lepsze jak jest teog pewny :P
Wiem głupia jestem wszytsko mnie smieszy.... :P
przepraszam, ale co cie tak śmieszy?
byłam pewna na 99.9 procent, ale zawsze moglam pomerdać kogoś z tą piosenką ,to GDYBYM nie miała racji, to nie chce kogos w błąd wprowadzac
a skoro juz osoby przed toba [w tym ja] podały tytuł, to po co podawać po raz 3?
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:40   #876
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
z oficjalnej strony FG:
A mnie śmieszy jak niektórzy poprawiają innych mimo ze podali dobry tytuł Może na samym początku było "Wondeful World", ale jak już weszło do języka potocznego, to bardziej się ludziom zaczęło kojarzyć z tą drugą nazwą. A jak już jesteśmy wredni to śmieszy mnie też pytanie "Jak się nazywa ta piosenka", gdyż trzeba się było poważnie bronić, że nie usłyszeć tej piosenki conajmniej kilkanaście razy

Mi się zmienia jak w kalejdoskopie i teraz występ Romka bardzo mi się podobał... Do finału 3 osoby wchodzą? Na pewno Piotrka tam widzę, ale co do reszty to moze być każdy z tej 6 Byle nie Kasia Jak na nią teraz patrzę to widzę Ale Janosz
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:42   #877
precelek
Raczkowanie
 
Avatar precelek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 117
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Wystarczy wrzucić to w google i wszędzie gdzie jest mowa o tej piosence podają tytuł "What a wonderful world" z wikipedią na czele. Czasem lepiej sie upewnić zanim się coś powie
precelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 15:02   #878
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cześć dziewczyny
Ślędzę ten wątek z takim samym zainteresowaniem jak samą Fabrykę Gwiazd.
W tym tygodniu miałam okazję pooglądać sobie conieco za kulisami na polsacie o godz. 13.00 [zazwyczaj o tej porze nie ma mnie w domu].

Nawet na początku wpisałam się tutaj ale później już brakowało czasu żeby być na bieżąco z Waszymi licznymi postami
Nie mniej teraz przeczytałam Was dokładnie i widzę jak różne emocje, opinie i odczucia budzą Ci naprawdę utalentowaniu ludzie.

Wczorajszy odcinek dość mocno wpłynął na moje potrzeganie każdego z uczestników, jednych doceniłam bardziej, inni trochę ''zgasnęli'' w moich oczach, jednak muszę podkreślić że obecnie w Fabryce pozostały naprawdę wyszukane talenty.

Każde z nich osobno jest wyjątkową osobistością, każde z nich prezentuje inny wokal, nną wrażliwość inną sceniczność.

Ja niestety nie mam w tym programie faworyta.
Bo naprawdę nie umiałabym wskazać kto z nich śpiewa najlepiej, każdy robi to doskonale, każdy z nich jest na scenie jak w swoim żywiole i nie mam wątpliwości że gdyby trafili pod skrzydła odpowiednich ludzi którzy pokierowaliby ich karierą to możnaby wreszcie w Polsce usłyszeć piękną muzykę.

Cieszę się że wczoraj to Piotrek został bo śpiewa prześlicznie, delikatnie, urzekająco.
Cieszy mnie to że mimo takich krytykanckich głosów Pana Bisiorka i TeDe chce być tym kim jest, nie daje się zmienić na siłę.
On musi nauczyć się odpierać te ataki, no i jeszcze musi popracować trochę nad swoim wizerunkiem scenicznym bo tak wydaje mi się że jeszcze nie jest do końca ukształtowany.

Ale śpiewa prostolinijnie i to mi się podoba, ma taką szczerość i prawdę w sobie

Mateusz - zmieniłam o nim zdanie po całym tygodniu oglądania go, wcześniej był dla mnie aroganckim typem a ujrzałam w nim fajnego człowieka z nieco trudniejszym charakterem.
Ale śpiewa rewelacyjnie i jest bardzo utalentowanym facetem

Martyna- Wczorajsze wykonanie mistrzowskie, jej najlepsze.
Martyna śpiewa dobrze, mam ciekawą osobowość, jest sobą, nikogo nie udaje, nikogo nie gra. Byłaby dobrą wokalistką

Marta - nie do końca przekonuje mnie jej barwa głosu, momentami jak już ktoś napisał niektóre dzwięki bardzo skrzeczące inne zadziwiająco piękne, chyba trzebaby ją jeszcze doszlifować.

Nick - talent nieprzeciętny, on się z muzyką urodził, muzyką żyje, to widać słychać i czuć.
Świetnie śpiewa, świetnie się porusza, świetnie interpretuje teksty.
I ma ciekawe pomysły i jest niezwykle sympatyczny i zawsze pogodny, uśmiechnięty, rzeczywiście widać że kocha życie.

Kasia - dopiero wczoraj mnie przekonała, doceniłam jej barwę głosu jednak nie typową jak wcześniej sądziłam a z zadziorem, z pazurem.

Romek - cudownie zaśpiewał wczoraj, ale wydaje mi się że nie umie się otworzyć, ciągle gra kogoś kim nie jest, nie jest szczery i to widać, jest odizolowany, ale spiewa dobrze, czasami przeszkadza mi jego nosowy głos, nie lubię tego, mam wrażenie że te dzwięki są takie niechlujne, nieczyste.

Naprawdę jestem bardzo ciekawa kto z nich wygra choć to i tak nie ma wielkiego znaczenia ..........
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:38   #879
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

JA w każdym razie wiem jedno. Wczoraj po obejrzeniu FG nie oglądałam tych występów raz jeszcze, choć mam nagrane, tlyko obejrzałam kilka występów Mateusza i The Positive. Mnei już teraz nie obchodzi kto wygra, czekam tylko na płytę The Positive i potem Feelin'żanki
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:02   #880
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

ojej dziewczyny nie sprzcezajcie sie o piosenke ;D dziiekuje za pomoc
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:32   #881
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość

Na początku śmiałam sie jak glupia z tego "Timberrrland, kochanie, Timberland" bardzo dobrze że Sztaba sobie w kasze nie da dmuchac. Chyba musiałam na chwile wyjść z pokoju, bo nie wiem, co Tede odpowiedział na to?
tede nie tak od razu odpowiedział. To było chyba wtedy jak jurorzy mówili na kogo wysłaliby SMSa. I Tede powiedział, że na Piotrka wysłał 2, jeden bo coś tak, a drugi, bo w tym "zwiastunie" Piotrek powiedział (czego ja nie słyszałam), ze bardziej od nagrania płyty zalezy mu na samochodzie. I Tede to popiera, bo każdy samochód byłby lepszy od nagrania płyty ze Sztabą, która i tak sukcesu pewnie nie przyniesie (oczywiscie powiedział to innymi słowami, ja tylko sens przekazuję).

I mam nadzieję, zę dobrze pamiętam moment, bo jeszcze zostanę przez kogoś za chwilę wyśmiana

Cytat:
Napisane przez Sysunia1994 Pokaż wiadomość
Buhahaha ;D Sory ale nie wiem czemu smieszy mnie zawsze jak ktoś chce pomóc i podaje tytuł piosenki (lub zupełnie co innego ale w tym przypadku to tytuł) i podaje wymyślony z kosmosu ;D Co lepsze jak jest teog pewny :P
Wiem głupia jestem wszytsko mnie smieszy.... :P

Tytuł to "Wonderful World" Luisa Armstronga no ale w sumie mozę się mówi też że "What a wonderful world"
Nie wiem na prawdę co w tym takiego "Buhahaha", jedna z dziewczyn pomyliła tytuł, ale napisała "chyba", a druga napisała prawidłowy.
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 16:34   #882
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez Daria1707 Pokaż wiadomość
Dla mnie totalne nieporozumienie ze odpadł Mateusz ktory mial swietny glos niepostykana barwe kazda piosenke spiewał w swoj wlasny sposob bardzo charakterystyczny a Piotrek wedlug mnie oprocz fałszywej skromnosci nie wnosi nic do tego programu.Wydaje mi sie ze gdyby wygrał byłby taka "Ala Janosz "Fabryki gwiazd słuch i slad po nim zaginie nie ma w sobie nic orginalnego ani przyciagajacego uwage ale to oczywiscie moje zdanie kazdy ma swoich faworytow ikazdego irytuje kto inny
w 100000000% sie zgadzam, nic wiecej nie mam do dodania.
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:08   #883
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Smutno mi, ze Mateusz odpadł, byl moim faworytem.
Bylam za to zachwycona występem Martyny - swietnie zaspiewala "I'll always love you", Kaska tez dała radę Marta tez mi się podoba. Najslabiej wypadl chyba jednak Kemor.
Btw. Występ Gawedy z tym Blue Cafe, to byla zenada. Spiewa sto razy gorzej niz uczestnicy Fabryki Gwiazd!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:47   #884
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

I to jej durnowata maniera wokalna... Nie można zaśpiewać prosto, bez kombinowania na siłę?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:32   #885
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Racja.. to była żenada. I do tego ta peruka Już nie wystarczy, że praktycznie cały czas ma niezadowolony wyraz twarzy? Musi się dodatkowo oszpecać...
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:42   #886
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Nie wiem czy któraś z was oglądała wywiad, którzy przeprowadzili dziennikarze plejady, po piątkowej gali.
Luudzie, te Rurak-Sokal nie może chociaz raz popatrzec na krytyke poprzez palce, z przymróżeniem oka? Zaatakował "Pana Tede" że nie szanuje muzyki bla bla bla. Gawęda wyglądała, jakby Tede zabił jej rodziców.. Halo! Na komentarze Tede trzeba patrzec przez palce, nie brac ich na serio. Przeciez tan facet jesli cos mówi to tylko po to, żeby wzbudzic sensację!
Nie wiem, ale czy BC nie moze czasem pobyć na luzie? Mówie tu tez o reszcie zespołu, bo normalnie miałam wrażenie, że Sokal grozi Tedemu..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:48   #887
katrina1606
Rozeznanie
 
Avatar katrina1606
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 688
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

No to teraz ja :

Na początku może powiem że bardzo , ale to bardzo jestem zadowolona że został Piotrek. Trzymałam kciuki za niego i cieszę się że sobie poradził. Mam nadzieje że teraz troszkę bardziej będzie wierzył w swoje możliwości i swój talent.

Mateusz - ogólnie to jego wcześniejsze występy mi się podobały , ale ta jego arogancja... Wczoraj mnie nie powalił.

Martyna - to bylo coś cudownego. Obawiałam się że będzie się darła , tymczasem było pięknie , lekko. Miałam dreszcze.

Marta - wczoraj było poprawnie , ale nie urzekło mnie to.

Kasia - myślałam że będzie gorzej , tymczasem było znośnie. Nawet bardzo znośnie. Podobało mi się.

Romek - lubię jak śpiewa. Jego barwa jest taka inna. Ma coś tajemniczego w sobie. Bardzo mi się podobało. I ten jego uśmiech powalający.

Nick - ahhh , cudnie cudnie. Na początku byłam w lekkim szoku bo myślałam że będzie tak chrypiał do końca piosenki , ale zaskoczył mnie bardzo. Jego występy zawsze mnie zaskakują. Jak najbardziej pozytywnie.


No i Adam Sztaba - jego 'Timberland' był fantastyczny. A Tede jakie gule miał. Dobrze mu tak

Już nie mogę się doczekać następnej gali. Duety zapowiadają się bardzo ciekawie.

I jeszcze słówko na temat występu Blue Cafe - wokalistka to jakaś pomyłka chyba ?! Skrzeczała jak żaba , to było straszne.
__________________
Miała swoją własną filozofię szczęścia. Najprostszą i najprawdziwszą.
Dla niej szczęście w życiu było brakiem w nim nieszczęścia

katrina1606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:55   #888
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Rzadko oglądam Fabrykę Gwiazd, ale jak już, to potem oczywiście się gubię czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co było z tym Timberlandem? Znaczy się, słyszałam to wczorajsze wykonanie Sztaby ale nie znam kontekstu
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:09   #889
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez Jelly Bean Pokaż wiadomość
Rzadko oglądam Fabrykę Gwiazd, ale jak już, to potem oczywiście się gubię czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co było z tym Timberlandem? Znaczy się, słyszałam to wczorajsze wykonanie Sztaby ale nie znam kontekstu
Jak Piotrek śpiewał "Apologize" Tede powiedział, że "Timberland" po usłyszeniu tego wykonania strzeliłby sobie w łeb. Potem Sztaba w momencie gdy Tede przegiął zwrócił mu uwagę na to, ze nie wie kim jest Timberland, ale Timbaland jest jednym z największych producentów muzycznych i jest troche żałosny, że tego nie wie.
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 19:13   #890
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Dzięki
ha i lubię za to Sztabę, gruboskórnemu Tede się to jak najbardziej należało
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:19   #891
ichiko
Raczkowanie
 
Avatar ichiko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 280
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Martyna zaśpiewała bosko, głos ma cudny, ale średnio ją lubię.

Marta i głos i charakter ok.

Dymek xD baaardzo podobało mi się jak `pocisnął tego walentynkowego gniota`
{swoją drogą tede przechodzi sam siebie może na początku wkurzało mnie jego zachowanie, ale teraz patrząc z dystansem, przynajmniej można się pośmiać tworzą z bisiorkiem świetny team}

Kasia, nie, nie, nie. śpiewała jakby przez zakatarzony nos i bardzo mnie to denerwowało. i na tyle co widzę w akademii, wydaje się taka puściutka.

Kemor możliwe, że nie pokazuje talentu, ale ile można czekać? głosem mnie nie zachwycił, chociaż w akademii czasami jest zabawny.

Nick świetny głos i to gadanie do kamer w akademii jest super. aż ma się wrażenie, że mówi coś specjalnie dla mnie/nas. albo to, że ma nadzieję, że wypiliśmy kawę na śniadanie kiedy już po 17 ^ ^ {no ale wiadomo, nie leci na żywo, więc tekst z rana pod wieczór traci ważność}

a Blue cafe ... może to była jakaś stylizacja? na taką lolitkę? bo głos miała całkiem cukierkowy, tylko nie rozumiem po co ?
__________________
następna stacja
ichiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:03   #892
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Zastanawiam sie od piątku nas taką sprawą:
jest ich teraz 6 osób w akademii. Ile odpadnie w piątek? jedna czy dwie? bo nie bardzo kumam - pod koniec pokazane były te słupki ile kto ma procent popracia i był Kemor i Kaśka. Rock raz powiedział że gdyby teraz program sie zakończył to te dwie osoby odeszły by z akademii, a chwilę póżniej powiedział że odpadłby albo Romek albo Kasia. Jak to jest z tym? Ile osób będzie brało udział w finale? 5 czy 4?? Pogubiłam się..
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 10:31   #893
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

okaze sie w piatek tez nie wiem
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:02   #894
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Widziałam końcówkę dzisiejszej Akademii Extra, Piotrek i Martyna beda śpiewać "Dumkę na dwa serca", Kemor i Kaśka coś z "life, o life, oooo liiiife" - niewiem jak to sie nazywa ta piosenka
a jak Marta i Nick ćwiczyli to Adam powiedział że "Nic z tego nie bedzie" i wyszedł z sali...

uu trzeba bedzie ogladac dzisiaj o 17:30
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:26   #895
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Ta dziewczyna, która zastąpiła Tatianę Okupnik mam wrażenie, że robi się na Rihannę.

A co do Mateusza- dobrze, że odpadł. Podejrzewam, że płyta zwycięzcy będzie podobnie jak było w Idolu na żenująco niskim poziomie, a osoby, które odpadły po drodze, powydawały fajne płyty. Zresztą Mateusz da sobie radę. Współtworzył płytę Borysa Szyca, zna środowisko muzyczne, na pewno będzie miał masę propozycji.

Bardzo podobało mi się wykonanie piosenki Houston (nie wiem jak ma na imię ta dziewczyna, która śpiewała.) Tzn. piosenki nie lubię, wykonanie nie było wybitne, ale było inne niż masa podróbek, które słyszę od lat, gdy ktoś to śpiewa . Ta dziewczyna jako jedyna z osób które zostały ma moim zdaniem talent. Reszta dla mnie jest zupełnie mierna, śpiewa poprawnie ( a czasem nawet i nie) i tyle. Zachwytu nad Nickiem też nie rozumiem.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:30   #896
Agacix
Raczkowanie
 
Avatar Agacix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 358
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Widze, że ominoł mnie wątek mojego ulubionego programu
Impersona! tez mam takie wrazenie odnosnie Gawendy z Blue Cafe! Coz..
__________________
Uśmiechnij się

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269740
oceń moją pracę! ;-)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=318298
KOLCZYKI!! WEJDZ I ZOBACZ!!
Agacix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:02   #897
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Dokladnie tak jest ze te osoby ktore odpadły w trakcie beda mialy fajniesze płyty.
przyklad...juz nie pamietam ktora to byla edycja idola ale wygrał ja Krzysztof Zalewski taki rockman. I teraz o nim ani widu ani słychu. A inne osobu ktore byly wtym programie naprawde sie wybiły i nagrali wspaniale krażki.
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:05   #898
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

A Kaśka z Romkiem to serio tak kręcą ze sobą ...
Ciekawe ile w tym prawdy a ile gry pod publikę ...
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:06   #899
Agacix
Raczkowanie
 
Avatar Agacix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 358
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

tez sie zastaawiam ale w sumie... fajnie razem wygladaja
__________________
Uśmiechnij się

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=269740
oceń moją pracę! ;-)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=318298
KOLCZYKI!! WEJDZ I ZOBACZ!!
Agacix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 14:21   #900
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: ☼ ☼ ☼ Fabryka gwiazd ☼ ☼ ☼

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A Kaśka z Romkiem to serio tak kręcą ze sobą ...
Ciekawe ile w tym prawdy a ile gry pod publikę ...
z tego co widac to wyglada to dosc prawdziwie.
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.