Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 12:53   #1
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Red face

Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>


Bardzo proszę młodzież lub kogoś kto się orientuje, o wytłumaczenie mi - 28-letniemu dinozaurowi - fenomenu tej kobiety????? Ona jest naprawdę teraz gwiazdą, następczynią Madonny, księżniczką popu???? Te jej stroje są fajne? Każde pierdnięcie zasługuje na wzmiankę w prasie, każdy strój, każde pojawienie się na gali??? Ona wytycza jakieś nowe trendy?


Jak założyła takie czarne duże okulary, tak wszyscy zaczęli takie okulary nosić.

W jakim wieku są jej wielbiciele, bo chwilami mam wrażenie że nie jest to młodzież, ale osoby po 18 roku życia Ale może jest tak ponadczasowa, że łączy te oba pokolenia

Co wchodzę na jakąś stronę, tam wiecznie Lady Gaga i informacje:
- następczyni Madonny!!!!????!!! w czym??? chyba tylko w szokowaniu?
- Lady Gaga w majtkach, w czarnej woalce, w kokardkach i innych dziwnych rzeczach,
- Lady Gaga na audiencji u ... Królowej Elżbiety
- Marylin Manson marzy o waginie Lady Gagi
- i inne dziwaczne informacje

Wszędzie ta baba Jakoś nie czuję wogóle jej muzyki Te jej przebieranki są tak debilne, że normalnie
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-02-12 o 12:53 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:05   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

1) madonna ma wokal bardzoooo słaby delikatnie mówiąc, nie trzeba być śpiewakiem operowym żeby byc godnym miejsca po niej...
inna sprawa, że według mnie akurat wokal gagi jest całkiem przyzwoity

2) gaga jest niezrozumiała tak samo dla ciebie teraz jak 20 lat temu madonna nie była zrozumiała dla twoich rodziców
dziwi cię to naprawdę ?!

20 lat temu ludziom się w głowach nie mieściła paradująca z gołym biustem po scenie madonna, używając krzyża za ozodbę tego i owego..
kiedys ludzie nie czuli muzyki madonny teraz ty nie czujesz gagi
teraz się tobie nie mieści w glowie to co przyszło po madonnie - taka kolej losu, nie wiem czego chcesz się w tym doszukać

3) Gaga to produkt, produkt ma się sprzedać, szok się sprzedaje najlepiej - więc gaga szokuje..
matko to zwykły marketing


===
ja tam traktuje ją jako zjawisko chociąz już mam ponad 18 lat - modowe ( jak się ktoś nie interesują moda tą z wybiegów to nie ogarnie), muzycznie - według mnie jest przyjemna dla ucha i to na pewno bardziej niż jakieś starsze bakcstreetboysy czy inne nsync...

btw - widzisz ploty o gadze a tych o madonnie nie widzisz ?
-madonna na balkonie a w tle penis 20paro letnie Jesusa jej kochanka
- madonna w sesji w lozku z dwoma chlapaczkami
...
to ja już wolę gagę w majtkach niż podstarzałą babę wyzyskując godnych sławy chłopaczków szczerze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-02-12 o 13:08
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:05   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Ma dobrych speców od rekalmy ,przebiera się ,wystepuje ,zyje jak chce.
Muzyka ? rabanka jak milion innych .

Nastepczyni Madonny jak i Jacskona nie ma i nie bedzie.

Mnie tam nie porusza ale fakt boje sie ,że mi z lodowki kiedy wyskoczy
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:08   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

A ja czuję jej muzykę :p Kobieta się wyróżnia, bardzo podoba mi się to co robi. Ten kicz. Karykatura. Nie jest przeciętną pięknością, a nawet zaryzykowałabym stwierdzeniem że jest brzydka. Ale ona świetnie to wszystko sprzedaje. Z każdej wady robi zaletę. Tak, lubię ją. Nawet Maryla Rodowicz ją naśladuje - strojami. Na samym początku poker facet czy just dance brzmiało dla mnie jak kolejna piosenka kolejnej gwiazdeczki typu JoJo alboe Stacy Orrico które zginą po chwili. Ale potem zaczęła się pokazywać "na salonach" i zdałam sobie sprawę że to nie jest kolejna naiwna dziewczynka, tylko babka która coś potrafi :p Obiektywnie powiem że jej muzyka jest po prostu dobra.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:11   #5
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Zdecydowanie lepszy głos od Madonny
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:19   #6
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Muzycznie jest do

Niczym wielkim się nie wyróżnia, jedynie najobrzydliwszym strojem

Ale muszę przyznać, że zapada w pamięć. Część osób, które znam zaczynają warczeć, jak Lady Gaga pojawia się w telewizji lub radio.

Ma w sobie to coś, co powoduje, że ludzie dostają spazmów na jej widok.

Moim zdaniem jest popowym przetworem/tworem/potworem*

* prawidłowe podkreślić
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:32   #7
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

A ja lubię Gagę Ma talent, czego nie można powiedzieć o większości wokalistek popowych. Podziwiam też, jak ciężko pracuje - nie widziałam jeszcze występu, podczas którego skorzystałaby z playback'u. A stroje... Prasówka musi być Zresztą niewielu gwiazdom chciałoby się tak dbać o image.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 13:35   #8
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
A ja czuję jej muzykę :p Kobieta się wyróżnia, bardzo podoba mi się to co robi. Ten kicz. Karykatura. Nie jest przeciętną pięknością, a nawet zaryzykowałabym stwierdzeniem że jest brzydka. Ale ona świetnie to wszystko sprzedaje. Z każdej wady robi zaletę. Tak, lubię ją. Nawet Maryla Rodowicz ją naśladuje - strojami. Na samym początku poker facet czy just dance brzmiało dla mnie jak kolejna piosenka kolejnej gwiazdeczki typu JoJo alboe Stacy Orrico które zginą po chwili. Ale potem zaczęła się pokazywać "na salonach" i zdałam sobie sprawę że to nie jest kolejna naiwna dziewczynka, tylko babka która coś potrafi :p Obiektywnie powiem że jej muzyka jest po prostu dobra.

Widać, że dziewczyna się przykłada do tego by zarobić Też uważam, że urodą ona nie grzeszy a wręcz z każdym kolejnym teledyskiem i miesiącem wygląda coraz gorzej Ale w to co robi wkłada dużo pracy i wysiłku, trzeba mieć nieźle w głowie żeby stworzyć coś takiego

Dziewczyna zapragnęła sławy i ją zdobyła Doceniam to, że wkłada w to tak dużo wysiłku i sprzedaje siebie jako nietuzinkowy i dopracowany produkt

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Muzycznie jest do

Niczym wielkim się nie wyróżnia, jedynie najobrzydliwszym strojem

Ale muszę przyznać, że zapada w pamięć. Część osób, które znam zaczynają warczeć, jak Lady Gaga pojawia się w telewizji lub radio.

Ma w sobie to coś, co powoduje, że ludzie dostają spazmów na jej widok.

Moim zdaniem jest popowym przetworem/tworem/potworem*

* prawidłowe podkreślić
The fame monster
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:37   #9
Kay lee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 170
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Ja ja bardzo lubie ,wiadac ,ze ma pomysl na siebie (lub inni maja na nia)
Wyroznia sie na tle pozostalej papki (Byonce.Rhiana itd.)

Nie idzie z pradem ,piosenki sa...fajne, teledyski rowniez, a i gust muzyczny posiada,czesto wypowiada sie o swoich autorytetach muzycznych.

Co wazne wklada w swoja tworczosc duzo pracy ,i widac ,ze jej zalezy na sluchaczach.

+ b.dobry glos.

Ach zapomnialabym o kreacjach niektore sa naprawde malymi dzielami (podobno projektuje wiekszosc z nich )

Resaumujac bardzo kreatywna i ciezko pracujaca na swoj sukces mloda osoba.


Ps Nawet nasza Polska Dodzinka pozazdroscila i kopiuje jak szalona
Kay lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:51   #10
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Generalnie nie jestem takiej muzyki jaką propaguje Lady Gaga, ale fakt faktem - piosenki są chwytliwe, teledyski kolorowe, ale przede wszystkim lady gaga ma naprawdę fajny głos. No cóż, jak leci w radio nie przełączam.
Co do wieku jej 'sluchaczy' ostatnio moja 5letnia siostrzenica zapytala sie mnie: 'ciocio.. a czy ty znasz piosenki LEJDI GAGI?!?!' więc chyba lady g. oddziałuje na coraz młodsze pokolenia

Aaa i zupełnie nie rozumiem, czemu tylu ludzi krytykuje jej wygląd? No dobra, klasyczną, powalającą pięknością nie jest... ale co z tego? Nie rozumiem takiego trendu, że społeczeństwo narzeka na odrealniony świat mediów, propagujący trudne do doścignięcia ideały kobiet a jak tylko ktoraś z celebrities nie ma buźki jak marzenie to wiesza się na nią psy i koty
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:09   #11
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

to nie jest lady gaga- to jest lady zgaga xd.

Ona jest normalna, jak wraca do domu, zdejmuje te szmaty z siebie, ubiera się w zwyczajne dresy, ma normalnego chłopaka i tworzą normalną parę.

I taka jest prawda, wystarczy zobaczyć jaka ona była przed tą całą otoczkę lady zgaga...
baba tylko udaje, że jest "inna" wiesz z innej planety i takie tam pierdoły, bo ludzie to łykają i kupują wiecej płyt.Jak by byla normalna to malo kto słyszał by o niej.

Nie wierzcie we wszystko co czytacie w brukowcach itd.Bo Te gwiazdy są "madre" na swój sposob i one szokują, by was zszokować, tym co dla nich jest normalne z co z tego jest? KASAA!! A WY SIE NABIERACIE LOL
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 14:09   #12
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Ja przyznam, że nie znam zbyt twórczości Lady Gaga (chociaż TŻ nam kiedyś wyszukał jedną piosenkę na wrzucie, więc jedną znam), ale wiem jak wygląda i domyślam się jaki typ muzyki wykonuje, bo sprawdziłam w googlach, gdy po raz kolejny sieć Era mnie dobiła.
A co robi sieć Era, że mnie rozbraja na łopatki? Non stop dostaję od nich sms, żebym ustawiła Lady Gagę w granie na czekanie. Nic by w tym nie było dziwnego, gdyby nie fakt, że te esemesy wyglądają tak "Tu Granie na czekanie, W Twoim telefonie gra teraz Vivaldi, Cztery Pory Roku Zima. Zmień je na Lady Gaga (i tu jakiś tytuł)". No litości Ja nie wiem, czy tak trudno zrobić selekcję utworów i dawać ludziom propozycje zgodne z profilem najczęściej dodawanych kawałków, bo to śmieszne nawet nie jest.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:12   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Bardzo proszę młodzież lub kogoś kto się orientuje, o wytłumaczenie mi - 28-letniemu dinozaurowi - fenomenu tej kobiety????? Ona jest naprawdę teraz gwiazdą, następczynią Madonny, księżniczką popu???? Te jej stroje są fajne? Każde pierdnięcie zasługuje na wzmiankę w prasie, każdy strój, każde pojawienie się na gali??? Ona wytycza jakieś nowe trendy?


Jak założyła takie czarne duże okulary, tak wszyscy zaczęli takie okulary nosić.

W jakim wieku są jej wielbiciele, bo chwilami mam wrażenie że nie jest to młodzież, ale osoby po 18 roku życia Ale może jest tak ponadczasowa, że łączy te oba pokolenia

Co wchodzę na jakąś stronę, tam wiecznie Lady Gaga i informacje:
- następczyni Madonny!!!!????!!! w czym??? chyba tylko w szokowaniu?
- Lady Gaga w majtkach, w czarnej woalce, w kokardkach i innych dziwnych rzeczach,
- Lady Gaga na audiencji u ... Królowej Elżbiety
- Marylin Manson marzy o waginie Lady Gagi
- i inne dziwaczne informacje

Wszędzie ta baba Jakoś nie czuję wogóle jej muzyki Te jej przebieranki są tak debilne, że normalnie
Szczerze, to ja nie znam nikogo, kto by ja cenil jako artystke, badz byl jej fanem, wiec z mojej subiektywnej perspektywy o zadnym fenomenie nie ma mowy...

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
1) madonna ma wokal bardzoooo słaby delikatnie mówiąc, nie trzeba być śpiewakiem operowym żeby byc godnym miejsca po niej...
inna sprawa, że według mnie akurat wokal gagi jest całkiem przyzwoity

2) gaga jest niezrozumiała tak samo dla ciebie teraz jak 20 lat temu madonna nie była zrozumiała dla twoich rodziców
dziwi cię to naprawdę ?!

20 lat temu ludziom się w głowach nie mieściła paradująca z gołym biustem po scenie madonna, używając krzyża za ozodbę tego i owego..
kiedys ludzie nie czuli muzyki madonny teraz ty nie czujesz gagi
teraz się tobie nie mieści w glowie to co przyszło po madonnie - taka kolej losu, nie wiem czego chcesz się w tym doszukać

3) Gaga to produkt, produkt ma się sprzedać, szok się sprzedaje najlepiej - więc gaga szokuje..
matko to zwykły marketing


===
ja tam traktuje ją jako zjawisko chociąz już mam ponad 18 lat - modowe ( jak się ktoś nie interesują moda tą z wybiegów to nie ogarnie), muzycznie - według mnie jest przyjemna dla ucha i to na pewno bardziej niż jakieś starsze bakcstreetboysy czy inne nsync...

btw - widzisz ploty o gadze a tych o madonnie nie widzisz ?
-madonna na balkonie a w tle penis 20paro letnie Jesusa jej kochanka
- madonna w sesji w lozku z dwoma chlapaczkami
...
to ja już wolę gagę w majtkach niż podstarzałą babę wyzyskując godnych sławy chłopaczków szczerze
Zgadzam sie z 1 i 3, no i z tekstem na koncu o chlopaczkach

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ma dobrych speców od rekalmy ,przebiera się ,wystepuje ,zyje jak chce.
Muzyka ? rabanka jak milion innych .

Nastepczyni Madonny jak i Jacskona nie ma i nie bedzie.

Mnie tam nie porusza ale fakt boje sie ,że mi z lodowki kiedy wyskoczy
A kim to jest Madonna i co ona takiego osiagnela, ze maja byc jej nastepcy ?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Muzycznie jest do

Niczym wielkim się nie wyróżnia, jedynie najobrzydliwszym strojem

Ale muszę przyznać, że zapada w pamięć. Część osób, które znam zaczynają warczeć, jak Lady Gaga pojawia się w telewizji lub radio.

Ma w sobie to coś, co powoduje, że ludzie dostają spazmów na jej widok.

Moim zdaniem jest popowym przetworem/tworem/potworem*

* prawidłowe podkreślić
Zgadzam sie - muzycznie do , stylistycznie do
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:14   #14
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ja przyznam, że nie znam zbyt twórczości Lady Gaga (chociaż TŻ nam kiedyś wyszukał jedną piosenkę na wrzucie, więc jedną znam), ale wiem jak wygląda i domyślam się jaki typ muzyki wykonuje, bo sprawdziłam w googlach, gdy po raz kolejny sieć Era mnie dobiła.
A co robi sieć Era, że mnie rozbraja na łopatki? Non stop dostaję od nich sms, żebym ustawiła Lady Gagę w granie na czekanie. Nic by w tym nie było dziwnego, gdyby nie fakt, że te esemesy wyglądają tak "Tu Granie na czekanie, W Twoim telefonie gra teraz Vivaldi, Cztery Pory Roku Zima. Zmień je na Lady Gaga (i tu jakiś tytuł)". No litości Ja nie wiem, czy tak trudno zrobić selekcję utworów i dawać ludziom propozycje zgodne z profilem najczęściej dodawanych kawałków, bo to śmieszne nawet nie jest.
I można sobie wybrazić taką scenę np. w Empiku:
- Dzień dobry, nie mogę znależć operetki "Zemsta nietoperza"
- bardzo mi przykro, nie mamy takiej płyty, ale mamy Lady Gagę

__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:16   #15
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Ja też nie rozumiem jej fenomenu, głosu nie ma tak strasznego jak Madonna, ale też nie powala.
Musi się natrudzić nad strojami, ale w większości wygląda jakby wyszła z cyrku - nie przemawia to do mnie.
Jest tworem marketingu - ma szokować, zadziwiać, to przysparza jej fanów. Choć na dłuższą metę się przeje, będzie jak Dodzia Elektrodzia - po prostu zabraknie jej pomysłów.
Trzeba przyznać, że makijaże ma baaardzo inspirujące - co widać na MM.

Nie przeszkadza mi jej osoba, ale to moze dlatego, ze nie słucham radia ani nie puszczam Vivy czy MTV. Łatwo wpadające w ucho kawałki, które szybko się nudzą. Przypuszczam, ze tak samo będzie z Gagą
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:17   #16
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
I można sobie wybrazić taką scenę np. w Empiku:
- Dzień dobry, nie mogę znależć operetki "Zemsta nietoperza"
- bardzo mi przykro, nie mamy takiej płyty, ale mamy Lady Gagę

No dla mnie dokładnie to tak wygląda
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:25   #17
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ja przyznam, że nie znam zbyt twórczości Lady Gaga (chociaż TŻ nam kiedyś wyszukał jedną piosenkę na wrzucie, więc jedną znam), ale wiem jak wygląda i domyślam się jaki typ muzyki wykonuje, bo sprawdziłam w googlach, gdy po raz kolejny sieć Era mnie dobiła.
A co robi sieć Era, że mnie rozbraja na łopatki? Non stop dostaję od nich sms, żebym ustawiła Lady Gagę w granie na czekanie. Nic by w tym nie było dziwnego, gdyby nie fakt, że te esemesy wyglądają tak "Tu Granie na czekanie, W Twoim telefonie gra teraz Vivaldi, Cztery Pory Roku Zima. Zmień je na Lady Gaga (i tu jakiś tytuł)". No litości Ja nie wiem, czy tak trudno zrobić selekcję utworów i dawać ludziom propozycje zgodne z profilem najczęściej dodawanych kawałków, bo to śmieszne nawet nie jest.
Jak widac, pozycjonowanie marketingu jeszcze w Polsce lezy i kwiczy.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:40   #18
marmutita
Rozeznanie
 
Avatar marmutita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 568
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Nie da się ukryć, nie zauważyć ze Lady Gaga jest na topie.
Wystarczy włączyć stację muzyczną typu ViVa czy 4Fun.

Produktem jest jak widać dobrze przygotowanym, i zdecydowanie nie mozna jej nazwać gwiazdką jednej piosenki.

Ja osobiście lubię jej słuchać, i jej głos również mi się podoba.

Jedyne co mnie zastanawia, to fakt, że rzeczywiście nie jest urodziwa. Do tej pory zwykle, zanim ktoś został wypromowany miał odpowiednią obróbkę u chirurga i stawał się piękny. Ileż to mamy takich pięknych gwiazdeczek, ktre swoje musiały przejść

Ale może to i w tym jest zamysł, aby była inna nawet w wyglądzie, tj. nie porażała urodą
marmutita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:44   #19
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
1) madonna ma wokal bardzoooo słaby delikatnie mówiąc, nie trzeba być śpiewakiem operowym żeby byc godnym miejsca po niej...
inna sprawa, że według mnie akurat wokal gagi jest całkiem przyzwoity

2) gaga jest niezrozumiała tak samo dla ciebie teraz jak 20 lat temu madonna nie była zrozumiała dla twoich rodziców
dziwi cię to naprawdę ?!

20 lat temu ludziom się w głowach nie mieściła paradująca z gołym biustem po scenie madonna, używając krzyża za ozodbę tego i owego..
kiedys ludzie nie czuli muzyki madonny teraz ty nie czujesz gagi
teraz się tobie nie mieści w glowie to co przyszło po madonnie - taka kolej losu, nie wiem czego chcesz się w tym doszukać

3) Gaga to produkt, produkt ma się sprzedać, szok się sprzedaje najlepiej - więc gaga szokuje..
matko to zwykły marketing


===
ja tam traktuje ją jako zjawisko chociąz już mam ponad 18 lat - modowe ( jak się ktoś nie interesują moda tą z wybiegów to nie ogarnie), muzycznie - według mnie jest przyjemna dla ucha i to na pewno bardziej niż jakieś starsze bakcstreetboysy czy inne nsync...

btw - widzisz ploty o gadze a tych o madonnie nie widzisz ?
-madonna na balkonie a w tle penis 20paro letnie Jesusa jej kochanka
- madonna w sesji w lozku z dwoma chlapaczkami
...
to ja już wolę gagę w majtkach niż podstarzałą babę wyzyskując godnych sławy chłopaczków szczerze
Ad.1. To właśnie nas różni, bo moim zdaniem mimo niezbyt wyszukanego wokalu Madonny, każda jej piosenka - aranżacja i muzycznie, utwory starsze i młodsze są dla mnie do pobicia A Lady Gaga, choćby i głos miała to najwyżej się marnuje w takim repertuarze, kompletnie mi on nie leży a do tego ta jej stylizacja

Ad.2. Nie dziwi mnie (akurat podałam przykład Madonny, ale może być Bee Gees), moi rodzice szaleli na ich punkcie, dla mnie żenada ), ale jak widzą w gazecie Lady Gage, to zaczynają włączać radio maryję Rzeczy szokowanie Madonny były ciekawe, te krzyże, suknie ślubne itp. a Lady Gaga??? Majtki, jakieś korale na twarzy? Żenua dla mnie

Akurat Madonnę lubili: mama za stylizację na MM, a tata za te latające cycki

Ad.3. Chyba właśnie tylko taki tworek ta Gaga, Madonna przetrwała do teraz, a Gaga zgaśnie za 5 lat.

Sesję z chłopaczkami widziałam i sesję Madonny jako gospodynię domową, ale tej w tle z penisem to nie idę do google
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A kim to jest Madonna i co ona takiego osiagnela, ze maja byc jej nastepcy ?
Każda muzyka ma przypisanego jakiegoś króla, królową czy księżniczkę itp. Madonna jest okrzyknięta przez popkulturę królową popu, królem jest/ był Michael Jackson, a wyczytać można że księżniczką jest Britney Spears itd. itp
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
I można sobie wybrazić taką scenę np. w Empiku:
- Dzień dobry, nie mogę znależć operetki "Zemsta nietoperza"
- bardzo mi przykro, nie mamy takiej płyty, ale mamy Lady Gagę

__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 14:47   #20
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Ja też Lady Gagi nie trawię. Piosenki mi wychodzą bokami (dobrze, że radia nie mam), a jak ją widzę, to jest mi niedobrze. Baba jak z kosmosu. Fuj.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:13   #21
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też Lady Gagi nie trawię. Piosenki mi wychodzą bokami (dobrze, że radia nie mam), a jak ją widzę, to jest mi niedobrze. Baba jak z kosmosu. Fuj.
Odnośnie gagi i kosmosu:

http://www.youtube.com/watch?v=h47fNaOb-JU

__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:14   #22
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Piosenki mnie nie zachwycają, w ogóle nie wpadają w ucho (a to jest główną funkcją muzyki pop, czy się mylę?).

Ona jest jak na moje dobrym produktem marketingowym i tyle.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:17   #23
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
A ja czuję jej muzykę :p Kobieta się wyróżnia, bardzo podoba mi się to co robi. Ten kicz. Karykatura. Nie jest przeciętną pięknością, a nawet zaryzykowałabym stwierdzeniem że jest brzydka. Ale ona świetnie to wszystko sprzedaje. Z każdej wady robi zaletę. Tak, lubię ją. Nawet Maryla Rodowicz ją naśladuje - strojami. Na samym początku poker facet czy just dance brzmiało dla mnie jak kolejna piosenka kolejnej gwiazdeczki typu JoJo alboe Stacy Orrico które zginą po chwili. Ale potem zaczęła się pokazywać "na salonach" i zdałam sobie sprawę że to nie jest kolejna naiwna dziewczynka, tylko babka która coś potrafi :p Obiektywnie powiem że jej muzyka jest po prostu dobra.
wyjęłaś mi to z ust ;]
Też ja lubię, swoimi strojami szokuje. Mnie się podoba.
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:26   #24
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Możecie uznać, że żyję w jaskini, ale kompletnie nie wiem co to za kobieta.
Tzn obiło mi się o uszy, że:
- kiedyś chodziła bez majtek
- nagrała 2 wakacyjne hity

A tak w ogóle to do niedawna myślałam, że Lady Gaga jest Polką i nową konkurencją Dody i czekałam, aż ogłoszą jej występ w Tańcu z gwiazdami.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:33   #25
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
1) madonna ma wokal bardzoooo słaby delikatnie mówiąc, nie trzeba być śpiewakiem operowym żeby byc godnym miejsca po niej...
inna sprawa, że według mnie akurat wokal gagi jest całkiem przyzwoity

2) gaga jest niezrozumiała tak samo dla ciebie teraz jak 20 lat temu madonna nie była zrozumiała dla twoich rodziców
dziwi cię to naprawdę ?!

20 lat temu ludziom się w głowach nie mieściła paradująca z gołym biustem po scenie madonna, używając krzyża za ozodbę tego i owego..
kiedys ludzie nie czuli muzyki madonny teraz ty nie czujesz gagi
teraz się tobie nie mieści w glowie to co przyszło po madonnie - taka kolej losu, nie wiem czego chcesz się w tym doszukać

3) Gaga to produkt, produkt ma się sprzedać, szok się sprzedaje najlepiej - więc gaga szokuje..
matko to zwykły marketing


===
ja tam traktuje ją jako zjawisko chociąz już mam ponad 18 lat - modowe ( jak się ktoś nie interesują moda tą z wybiegów to nie ogarnie), muzycznie - według mnie jest przyjemna dla ucha i to na pewno bardziej niż jakieś starsze bakcstreetboysy czy inne nsync...

btw - widzisz ploty o gadze a tych o madonnie nie widzisz ?
-madonna na balkonie a w tle penis 20paro letnie Jesusa jej kochanka
- madonna w sesji w lozku z dwoma chlapaczkami
...
to ja już wolę gagę w majtkach niż podstarzałą babę wyzyskując godnych sławy chłopaczków szczerze
Świetnie to ujęłaś.

A co do muzyki Lady Gagi - ja ją czuję i bardzo lubię bawić się przy niej na imprezach
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:47   #26
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A kim to jest Madonna i co ona takiego osiagnela, ze maja byc jej nastepcy ?


Utrzymanie się przez 20 lat w czołówce najlepiej sprzedających się artystów to nic? Podobno figuruje nawet w księdzie Guinessa jako osoba, która osiągnęła największy sukces komercyjny w historii muzyki (nie sprawdzałam, obiło mi się o uszy).
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:48   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Brzydka, kiczowato ubrana, wykonuje muzykę, która mi nie leży - ale sam jej głos wg mnie jest dobry. Mocny, wyrazisty, gdyby tak poszła w inną stronę, mogłabym ją nawet lubić No, nie ją, ona jako człowiek to mi lotto, ale jej piosenki. W sumie głos marnuje na umcu umcu jakieś.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:00   #28
lilijkowa
Rozeznanie
 
Avatar lilijkowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 880
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
A ja lubię Gagę Ma talent, czego nie można powiedzieć o większości wokalistek popowych. Podziwiam też, jak ciężko pracuje - nie widziałam jeszcze występu, podczas którego skorzystałaby z playback'u. A stroje... Prasówka musi być Zresztą niewielu gwiazdom chciałoby się tak dbać o image.
Racja
W jakims programie ostatnio mowili o tym ze gdyby Gaga ubrala sie normalnie np. na rozdanie nagord Grammy to by byl dopiero szok i skandal
__________________
Zły postępek czasem okazuje się jedynym słusznym.
lilijkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:02   #29
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

A ja żyje w błogiej nieświadomości bo nie wiem kim ta Pani jest
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 16:04   #30
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Lady Gaga - o co chodzi z tą kobietą?:>

Jak dla mnie to nie dosyć, że jest brzydka, ma tragiczne stroje (chyba na zasadzie im głupsze tym lepiej?) i jeszcze w dodatku śpiewa gatunek muzyczny, który ja uważam za hmmm... no może nie będę pisać, ale nie mój klimat... w każdym razie Lady Gaga nie jest żadnym fenomenem wg mnie - taka sama artystka jak Mandaryna, no może więcej zarabia i mniej fałszuje...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.